Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. szept. 04, 2014 7:32 pm

Urak idén is szeretnénk megtartani szokásos találkozónkat.
Első fontos kérdés az időpont. November 29. szombat,a kiszemelt időpont.
Légyszives jelezzétek szándékotokat ,hogy kit érdekelhet a dolog,dátum jó-e stb. Tommy szempontjából fontos,a repcsi miatt.
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: Matte » csüt. szept. 04, 2014 7:54 pm

Annyit tudok hogy December 12. nekem szalagavató+after _2_ . De ezen kívül bármelyik hétvégi nap jó. :jumping:
Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: Bandika » csüt. szept. 04, 2014 8:53 pm

Ja jó!de akkor a névnapomat kell elnapolni,következő hétvége esetleg?
Balogh András

Avatar
Zsozsesz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 403
Csatlakozott: hétf. feb. 16, 2009 9:26 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: Zsozsesz » csüt. szept. 04, 2014 9:25 pm

Nekem a nov. 29 tökéletes --pezs- :alcoholista: !%!!

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. szept. 05, 2014 5:05 am

Bandika írta:Ja jó!de akkor a névnapomat kell elnapolni,következő hétvége esetleg?
Névnapod megtartjuk ott.A köv hétvége dec 6 .Az télapó,gyerekeseknek már gond.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. szept. 05, 2014 6:53 am

nekem jó a november
Manchester United

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. szept. 05, 2014 8:06 am

Jó lesz a nov 29! -v-
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: GABOR » pén. szept. 05, 2014 12:48 pm

Jó a nov.29 -kakcsi-
Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: Makako » pén. szept. 05, 2014 2:20 pm

Nekem mindegy mikor baszcsizunk be! ( Ugye Gilbert :hanyas: ) Nekem yoo! :tease:
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. szept. 05, 2014 4:51 pm

Makako írta:Nekem mindegy mikor baszcsizunk be! ( Ugye Gilbert :hanyas: ) Nekem yoo! :tease:
Pénteken lesz JAMAICA nap? :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. szept. 05, 2014 7:35 pm

Evileg jó , de majd akkor megmondom :P
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: Makako » pén. szept. 05, 2014 10:17 pm

KOPI írta:
Makako írta:Nekem mindegy mikor baszcsizunk be! ( Ugye Gilbert :hanyas: ) Nekem yoo! :tease:
Pénteken lesz JAMAICA nap? :mrgreen:
Kép
Kép
Ya man! !%!!
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. szept. 06, 2014 10:54 am

A november 28-29-30 hétvége szerintem is jobb, mert eddig (nekünk pécsieknek) mindig azzal kellett szembesülni decemberben, hogy a finn rallyt meghazudtoló módon tudtunk csak feljutni. Az F1 zárófutam is előtte lévő hétvégén lenne, a DTM meg 27.-én, szal így tökéletes. A decemberi fizu, meg egy az egyben megmaradhatna az év végi ünnepekre. :)

A díjátadót szerintem sem kéne túlgiccsezni. Természetesen vetítés és oklevél lehet (projektort tudom idén is intézni).
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó 2014

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. szept. 07, 2014 7:46 pm

AKKOR A DÁTUM ELDÖNTVE NOV 29. Kérném azokat akik jönnének hogy jelezzék szándékukat. Ettől függ a helyszin,és ugye kell hozzá idő ,hogy leszervezzük.
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. szept. 07, 2014 8:03 pm

Jövök, vacsora plusz ?szállás? (helyszíntől függ)... -vv- !%!! --pezs-
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: GABOR » vas. szept. 07, 2014 8:55 pm

Helyszínre milyen opciók vannak?
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. szept. 07, 2014 9:09 pm

GABOR írta:Helyszínre milyen opciók vannak?
Hát a Kopi asszem említette, hogy idén a kedvenc helyén lesz:
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: RPeti » hétf. szept. 08, 2014 12:45 pm

Jövök -kakcsi-
Peter Retkes

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. szept. 08, 2014 5:53 pm

BengA írta:
GABOR írta:Helyszínre milyen opciók vannak?
Hát a Kopi asszem említette, hogy idén a kedvenc helyén lesz:
Igen,ez az a hely :mrgreen: .Emlékszem BENGA is kitett magáért. :mrgreen: -kamaty- .Ezért nem is kérdés hogy idén is jön.
Kép
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. szept. 08, 2014 7:12 pm

Egész jól áll az a cuki kis rózsaszín szárnyacska.
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. szept. 08, 2014 11:34 pm

Erre most ha minden igaz tudok menni 1 napra, igaz nem bebaszcsizni, de jó lehet.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Gilberto » kedd szept. 09, 2014 7:18 am

Érkezem! Oklevelek nyomtatásában sztem tudok némi szerepet vállalni!
Manchester United

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Bercisan » kedd szept. 09, 2014 12:58 pm

Nekem jó az időpont! :D
Gokart? :D

vik
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: csüt. feb. 14, 2013 7:16 pm

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: vik » szer. szept. 10, 2014 8:55 pm

Úgy néz ki hogy tudok menni.
Ezúttal is szeretnék Csabnak gratulálni a kisfiához aki nem rég született!!!!! --pezs-
Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Bandika » csüt. szept. 11, 2014 7:10 am

vik írta:Úgy néz ki hogy tudok menni.
Ezúttal is szeretnék Csabnak gratulálni a kisfiához aki nem rég született!!!!! --pezs-
Én is gratulálok Csabnak -l- --pezs-
Balogh András

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. szept. 15, 2014 7:54 pm

Urak ennyi embert érdekel a dijátadó?Mert akkor felesleges bármilyen szervezés. Tarthatunk egy sima talit is 10-15 embernek és akkor nem kell szenvedni a szervezéssel. Én csak azt kértem hogy akit érdekelhet a dolog irja be,nem azt hogy már most jelentkezni kell. Vezetőség részéről se kaptunk semmi visszajelzést.
Kép

Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Giorgio » hétf. szept. 15, 2014 9:32 pm

Engem is érdekelne a dolog.
Illés György

Kép

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Bodnar » hétf. szept. 15, 2014 9:36 pm

Az időpont szerintem nekem is megfelelő és érdekelne is a dolog. -hh-
Azazamaz #7

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: GABOR » szer. szept. 17, 2014 10:14 pm

KOPI írta:Urak ennyi embert érdekel a dijátadó?Mert akkor felesleges bármilyen szervezés. Tarthatunk egy sima talit is 10-15 embernek és akkor nem kell szenvedni a szervezéssel. Én csak azt kértem hogy akit érdekelhet a dolog irja be,nem azt hogy már most jelentkezni kell. Vezetőség részéről se kaptunk semmi visszajelzést.
Sajnos nagyon szétesett a társaság. Már nem olyan mint volt...
Ez nagyon jól látszik a futamokon is.
Ha valami megoldás nem születik a problémákra, akkor jövőre már...
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. szept. 18, 2014 8:52 am

Jól látod Gábor.Ennek sajnos már nincs értelme.:(
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. szept. 18, 2014 11:36 am

-okos- az időpont jó nekem, mondjuk lovém az nincs, de majd rácsúszom Peti páleszére. -vv-


Értelmetlen dolgokat, ne csináljatok! :flirt:
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. szept. 18, 2014 11:43 am

Az utolsó mondatot nem értem. De mi lenne ha kihagynánk ezt a dijátadó dolgot,és lenne egy sima tali.Pénz ugy sincs semmire.
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. szept. 18, 2014 11:44 am

metosz írta:-okos- az időpont jó nekem, mondjuk lovém az nincs, de majd rácsúszom Peti páleszére. -vv-


Értelmetlen dolgokat, ne csináljatok! :flirt:
Idén nem volt jégeső ami elvigye a pálinkafáim termését :balloons:

Készüljetek ne siránkozzatok -vv- -okos-
Peter Retkes

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. szept. 18, 2014 11:47 am

Igen sajnos ez a "lejtő" már jó ideje érezhető. Sokat gondolkoztam már ezen, hogy mi minek tudható be, de sajnos a találgatásnál tovább én sem jutottam. Talán sok apró tényező összessége v. vmi hasonló. Anno volt egy jól kialakult társaság, akik bajnokságoktól független szinte mindenhol elindultak. Ők mindig adták az alap létszámot és mellette vmilyen ütemben csatlakoztak az újak is. Ma már nagyon kevesen vannak ebből a társaságból és újak is csak ritkán jönnek, ami vhol érthető is, mert kinek van kedve 6-8 fős bajnoksághoz csatlakozni... Korábban szinte reklám nélkül ment minden, ma meg már reklámmal sem.

Akár tetszik, akár nem, de egy másik ok maga a Maszim név is lehet. Sajnos nem 1x voltak itt olyan összezörrenések ami biztos, hogy jópár embert eltántorított az egyesülettől és igazából indíthatunk mi akár milyen frankó mod-al bajnokit, sokan sztm maga a név miatt nem jönnek, mert lehet korábban negatív sérelmeket szereztek itt v. ha nem, akkor hallottak ezt-azt (ez utóbbi talán a legveszélyesebb).

Harmadrészt pedig maga a használt platform (rF1) kiöregedése is okozhatja ezeket a dolgokat, mert lehet, hogy többen ráuntak már az egészre ill. az ezzel járó örökös problémákra. Gondolok itt elsősorban azokra a pluginkra, melyek manapság kicsit felturbózzák a játékot (RFE, Highvoltage stb.), viszont sok esetben több nyűggel/bajjal jár ezeknek a használatuk mint amennyi örömet okoznának. pl. F1-ben ha vkinek nem működik a DRS, akkor már értelmetlen az indulás v. pl. ha valakinek elege van az RFE-ből meg ebből az esőszimulációból, az nem fog indulni MTCC-ben. Ez utóbbit én sem szeretem és nem azért, mert esőben kell vezetni, hanem azért, mert vhogy nem kerek az egész. Működik, de érezhető h az rF1 nem erre lett kitalálva.

Negyedrészt és talán ez mindennek a kulcsa, maga az egyesület vezetése nem úgy működik, ahogy az korábban. Nincsenek információk, nincsenek ötletek, nincsenek tervek, nincs egy központi agy, aki vezeti és összetartja az egységet, nincs igazából már semmi. Néha kapunk információt, hogy anyagi gondok vannak és x idő múlva lekapcsolják a kócerájt. A felkérések ellenére is csak pár ember pumpálja a pénzt a szervezetbe és sajnos a többség nem tesz ez érdekébe semmit. Nagyon sok ötlet volt belső körökön belül, hogy miken kellene változtatni és életben tartani az egészet, de ezek nagy része nem valósult meg. Tényleg nem akarok én senkit megbántani, de amíg metosz volt az élen, addig gurult a szekér, viszont így, hogy ő is háttérbe vonult (ami teljesen érthető, hiszen családapa lett), azóta azon kívül, hogy Tommy és én üzemeltetjük a két bajnokit ill. páran besegítenek, nagyon más nem történik.

Részemről ez így a továbbiakban biztos, hogy nem fog működni. Igazából nem motivál már az egész, pontosan a fent leírtak miatt. Így jövőre ebben a formában biztos, hogy nem fogom vállalni az F1 szakosztályvezetést. Igazából szerettem ezt csinálni és csinálnám is, de ebben a formában nem hinném, hogy sok értelme lenne. Sokkal inkább érdekelnek engem is az újabb dolgok mint pl. az Assetto Corsa. Szerintem itt sokan nem is tudják, hogy a maszim szerveren fut egy AC szerver is MAGYAR AC FUN SERVER néven. 20 férőhelyes a szerver és elmondható, hogy minden nap 20:00 óra környékén fullon van az egész csak is kizárólag magyar játékosokkal. A futamkiírások az SG AC topikjában történik LINK, mert itt a maszimon korábban a kutya sem nézte ezeket ill. sokaknak itt meg sincs ez a platform. Pedig ez lesz az egyik jövő, mert rengeteg magyar szimulátorosnak meg van a játék, csak hát nem a maszimos pilótáknak (tisztelet a kivételeknek). Egy nagyon jó példa erre a ma induló Masterses teszt bajnoki, amire csak rá kell pillantani, hogy a mai futamra hány ember készült eddig LINK.

Egy szó mint száz, ha a Maszim továbbra is működni szeretne, akkor radikális változtatások kellenek. Kérdés csak az, hogy ki v. kik fogják ezt véghez vinni.

Bocs ha hosszú voltam, de ez most kijött. Remélem nem bántottam meg senkit, mert ez nem volt célom.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. szept. 18, 2014 1:06 pm

hüp-hüp, engem megbántottál -uh-

Nem takarózok mert nem szokásom, de alapvetően én 2 dolog miatt nem vagyok aktív:

- kicsit túlvállaltam magam és 3állásom van a családom és a kertes házam mellett. ez a jövőben változik, remélem marad szabadidőm magamra is.
- az rFactor egyáltalán nem vonz (mióta először kipróbáltam azóta érzem, hogy nem frankó). Oválozni nagyon imádtam (ott számít legkevésbé az autó fizikája, tapadása és az ffb), a többi sorozatban pedig azért indultam, mert szeretek veletek versenyezni.

Aztán kipróbáltam az AC-t, és a következő rFactor versenyen tudtam, hogy ebből nem kérek többet. Nem szeretnék tovább szenvedni, olyan megoldást keresek ahol a veletek való versenyzést és a vezetést is élvezem.

Szóval én várok arra, hogy legyen valami itt, veletek az AC-ból.

Tudom, hogy nincs még készen. Tudom, hogy sokaknak nem tetszik. Tudom, hogy sok pénzbe kerül. Tudom, hogy ha egyszer van ilyen játék, nem adom alább.

Az RBR után az rFactor egy gagyi valami, az AC-ben éreztem újra, hogy én vezetem az autót és nem az engem.

Szóval talira fel, találjuk ki együtt, hogy merre tovább -kakcsi-
Peter Retkes

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. szept. 18, 2014 2:14 pm

Nem tudok menni a találkozóra sajna,pedig mindig jó volt nézni ahogy mindenki szép lassan leissza magát! :D

Persze hogy eltűnt a mag. Egy része felnőtt és megkezdte az életet, másik része pedig új fejezetekhez ért (pl metosz apuka lett stb). Nincs ezzel semmi baj. Az a pech hogy kényelmesnek volt véve a meglévő szám és nem volt törekedés új emberek csalogatására. Vagy amikor igen akkor a lerágott csontokon kerestetek húst.
rFactor még van annyira népszerű hogy ne 10 ember körözzön kb a szezonnyitón hanem kicsivel több. Race07 bajnokságok 80 körül létszámmal tudnak futni úgy hogy van nevezési díj is. Nem az a lényege ennek a mondatnak hogy januárban fizetős Race07 legyen,hanem az hogy hasonlóan régi játék és nem tud annyival többet hogy 50+ legyen a létszámkülönbség.
A híreket/hangokat pedig elég könnyen el lehet oszlatni. 2012-es bajnokság nálunk elég durván sikerült. Kellett kb 1 év hogy újra fel legyen építve ami előtte volt és most az a lendület folytatódik. A 3 nagy Race07 liga a különböző "faszméregetős" versenyeken megmutatták magukat. Évről évre a másik az erős és körforgásban van az hogy épp ki a "gyenge" liga. Akkor van baj ha nincs körforgás.

BT dologra nem írok,mert legutóbb amikor megkérdeztek és leírtam a véleményem az lett a vége hogy eltűntem a "BT csoportból". Szeretném a felhasználómat megtartani itt.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Gilberto » csüt. szept. 18, 2014 5:16 pm

Sajnos csak egyetérteni tudok veled Gadfly!

Én személy szerint az rFactor untam meg, a race07-sem jobb semmivel, de jelenleg kihívás mert nagyon át kell rá szoknom! Az AC az csúcs, de ahhoz is csak nagyon ritkán van időm hozzáfogni... +magamba csak úgy körözgetni mindig is utáltam, és csak akkor tettem ha kellett egy bajnoksághoz lásd MTCC, jelenleg VSR-ben megyek mert ebben találtam kihívást számomra sok régi ismerős ligatárs van ott, akikkel rég nem beszéltem, versenyeztem és jó érzés kicsit újra versenyezni. Jelenleg 1 bajnokság értelmes végigfutásához van csak időm, szívesen versenyeznék veletek, de ehhez valami ÚJ kell, ami motivál. Tudom hogy Magyarország 5 leggyorsabb versenyzőjéből 2 itt van, jó lenne bajnokság szinten velük futni, és még több jó pilótát idecsábítani, persze a meglévőkön kívül, jó lenne izgalmas bajnokságokat csinálni b*szott nagy létszámmal, egy ÚJ játékkal de a régi arcokkal, ezt kéne megvalósítani, és szerintem ismét szép számban lennénk! El kell rugaszkodni a régi bebetonozott módszerektől,játékoktól, és a pályán a barátságtól is. De ez úgy nem megy ha 3-4 ember evez a csónakban és a többi 10 meg hátradőlve ücsörög! Kell 1 vezér aki napi szinten tudja koordinálni a dolgokat, és azt mindenkinek el kell fogadni.

Sok faszságot hordok össze tudom, de a találkozón majd ittasan még hülyébb leszek! -v-
Manchester United

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: GABOR » csüt. szept. 18, 2014 5:36 pm

Nem lehetetlen összehozni ismét egy csúcs létszámú bajnokit mert ha megnézitek, szezon elején mindig csúcs létszám volt. Azt kell kiküszöbölni hogy szezon közben tömegesen vándoroljanak el.
Úgy gondolom rugalmasnak kell lenni, érvényesüljön amit a többség szeret. Teljesen fölösleges a F1-et elrontani Drs, kers, spórolás és egyéb marhaságokkal. Tudom hogy ez a reális, de az emberek erre NEM kíváncsiak. Szóljon arról, hogy minden ami a csövön kifér. Hozzuk vissza a versenyekbe a többféle taktikákat. Tankolás pl nem lenne rossz ötlet... Annyi lehetőség van izgalmasabbá tenni a futamokat, csak tényleg el kéne szakadni a reális, szerintem szánalmas F1-től. Más szériáról nem nyilatkozok mert nem vagyok benne.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. szept. 18, 2014 6:22 pm

Sanya ma intézi a helyet. Vagy holnap :D. De 99% hogy a ring fogadót választjuk megint. Részletek nemsokára. 2 dolog miatt választottuk. Gokart és hogy mindenki tudja hol van. Meg azért mert nekünk való igénytelen hely.

A másik dologra várok még választ. Eröltetni akarjuk hogy Dijátadó,vagy Tali.? Mert időt energiát pénzt sporolunk vele ha eltekintünk a 3-4 órás dijátadó ceremoniától.Sajnos nem vagyunk olyan sokan hogy lenne értelme.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Tony » csüt. szept. 18, 2014 6:52 pm

Felesleges a díjátadó, a társaság miatt gyűltünk össze eddig is. Ha valaki nagyon szeretne díjátadót esetleg annyit lehetne, hogy a bajnokok kapnak egy-egy oklevelet, ez kb 5 db, és kész.
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Matte » csüt. szept. 18, 2014 7:12 pm

Azért egy gokartozást hozzunk össze. Aztán a nyertesé egy "vándorérem". Vagy marad nálam. -hh- -hh- -hh-
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Gilberto » csüt. szept. 18, 2014 7:18 pm

Hááát már kész a helye a sok oklevélnek :) :P De persze nem kell! A társaság a lényeg:)
Manchester United

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Gilberto » csüt. szept. 18, 2014 7:20 pm

Gilberto írta:Hááát már kész a helye a sok oklevélnek :) :P De persze nem kell! A társaság a lényeg:)
Ha addig nyerek a lottón akkor a Hiltonban lesz :D És mindenkiért küldök egy Aston Martint :D Tommyért megy egy Falcon 900-ast:)
Manchester United

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Makako » pén. szept. 19, 2014 12:10 pm

Kopi elég az igénytelenségből! Én üveg pohárból akarok bebaszcsizni,nem műanyagból! !%!!
Tony akkor megint nem jut nekem oklevél! -kakcsi- -hh- -hh- -hh-
Matte könnyen beszélsz te a húsz dekáddal! Én a 100 kilómmal nem futok pályacsúcsot! -hh- A talin felhízlalunk vagy súlybüntit kapsz! -hh- -hh- -hh-
Gilbert "Sok faszságot hordok össze tudom, de a találkozón majd ittasan még hülyébb leszek! -v-" Miért ittál te valamit tavaly? -kakcsi- -hh- -hh- -hh- :hanyas:
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. szept. 20, 2014 8:24 am

Makako írta:Kopi elég az igénytelenségből! Én üveg pohárból akarok bebaszcsizni,nem műanyagból! !%!!
Tony akkor megint nem jut nekem oklevél! -kakcsi- -hh- -hh- -hh-
Matte könnyen beszélsz te a húsz dekáddal! Én a 100 kilómmal nem futok pályacsúcsot! -hh- A talin felhízlalunk vagy súlybüntit kapsz! -hh- -hh- -hh-
Gilbert "Sok faszságot hordok össze tudom, de a találkozón majd ittasan még hülyébb leszek! -v-" Miért ittál te valamit tavaly? -kakcsi- -hh- -hh- -hh- :hanyas:
Persze... -hh- -hh- -hh- -hh- Nem a súllyal van a gond, hanem az üvegpohár méretével :alcoholista: :alcoholista: :alcoholista: -vv-
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: sanya » kedd szept. 23, 2014 12:26 pm

Üdv!

A szállás lefoglalva (nov.29-30.), a pontos részletek picit később!
Mogyoród, Ring fogadó.
Az árak nagyjából a tavalyi szinten maradnak.

bandito
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2013 5:50 pm

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: bandito » kedd szept. 23, 2014 7:46 pm

Eddig ügy néz ki hogy mennék !%!! (Ha élesedik a dolog pontosítok)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. szept. 26, 2014 3:27 pm

Par gondolat illetve kerdes:

- Gilberto mennyire volt komoly, hogy az okleveleket vallalod?
- Ki fogja levezetni a dijatadot? (Rovidebb verzio kellene)
- Kozgyules idopontja nem lett kiirva, pedig az is kell legyen!
- Mikor kaphatunk pontos informaciot az arakrol?
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: sanya » szomb. szept. 27, 2014 5:49 am

metosz írta:Par gondolat illetve kerdes:

- Gilberto mennyire volt komoly, hogy az okleveleket vallalod?
- Ki fogja levezetni a dijatadot? (Rovidebb verzio kellene)
- Kozgyules idopontja nem lett kiirva, pedig az is kell legyen!
- Mikor kaphatunk pontos informaciot az arakrol?
Ami az árakat illeti, kértem egy pici türelmet.
Jövő hétvége felé gondolom kialkudom.
Mivel évek óta alig változott valamit, most sem kell jelentősebb emelkedésre számítani.
Komplett hétvége esetén is max pár száz forint emelkedésre számítsatok...(vagy még annyira sem)! :)

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: RPeti » szomb. szept. 27, 2014 2:30 pm

metosz írta:Par gondolat illetve kerdes:

- Gilberto mennyire volt komoly, hogy az okleveleket vallalod?
- Ki fogja levezetni a dijatadot? (Rovidebb verzio kellene)
- Kozgyules idopontja nem lett kiirva, pedig az is kell legyen!
- Mikor kaphatunk pontos informaciot az arakrol?

Tudom, a pálya széléről könnyű beledumálni, de:

- kellenek oklevelek? Legalábbis mindenkinek?
- kell díjátadó ceremónia? Legalábbis minden futam minden dobogósa minden szériában?
- szombat. Évek óta pénteken van, de nekem esélytelen. Így folyamatosan le is maradok róla
- árakkal semmi gond nem lesz, sanya igazi kupec 8)
Peter Retkes

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. okt. 02, 2014 7:00 am

RPeti írta:
metosz írta:Par gondolat illetve kerdes:

- Gilberto mennyire volt komoly, hogy az okleveleket vallalod?
- Ki fogja levezetni a dijatadot? (Rovidebb verzio kellene)
- Kozgyules idopontja nem lett kiirva, pedig az is kell legyen!
- Mikor kaphatunk pontos informaciot az arakrol?

Tudom, a pálya széléről könnyű beledumálni, de:

- kellenek oklevelek? Legalábbis mindenkinek?
- kell díjátadó ceremónia? Legalábbis minden futam minden dobogósa minden szériában?
- szombat. Évek óta pénteken van, de nekem esélytelen. Így folyamatosan le is maradok róla
- árakkal semmi gond nem lesz, sanya igazi kupec 8)
- Ha Gilberto csinál oklevelet akkor miért ne, magát az osztást kicsit lazábban képzeltem el, bár magát a személyt aki csinálja nem látom.

- Valóban jobb lenne, ha csak szombaton lenne buli, és ha már a pályán nem mindig sikerült legalább az életben legyen egy kis összetartás és nem klikkesedés.

Jó lenne, ha csak szombatra hirdetnénk a bulit! Ráadásul a pénteki másnaposok annyira dobják fel a szombati bulit...... :notme: Ne szét hanem össze, ez lenne a lényeg.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. okt. 02, 2014 9:27 am

A szombatot nem a pénteki emberek ölik meg. Hanem pl aki szombaton lefárasztja az embereket.TommY gépe pénteken jön,ugyhogy szolj neki hogy aludjon a reptéren.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. okt. 02, 2014 9:54 am

Kopi nem kell felreerteni! Teny, hogy aki szombaton jon azt kell hallgassa, milyen jo buli volt tegnap. Tommyt de teged is szererettel elszallasollak, ha ez a gond. Amugy meg szabad orszagban elunk-elvileg- szoval kozgyules szombaton lesz. -pucszi-
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. okt. 02, 2014 10:04 am

Köszi de szállás megoldva.Mi pénteken megyünk.Akkor van jamaica nap.Nem hiszem hogy 38 éves koromban engedélyt kell kérni hogy hol és hogy töltjük a péntek estét.Nem is értem ez most hogy merült fel.Az hogy mit kell hallgatni meg olyan dolog hogy én se vagyok kiváncsi arra szombat este hogy ki milyen madarat figyelt meg. -vv-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. okt. 02, 2014 10:57 am

KOPI írta:Köszi de szállás megoldva.Mi pénteken megyünk.Akkor van jamaica nap.Nem hiszem hogy 38 éves koromban engedélyt kell kérni hogy hol és hogy töltjük a péntek estét.Nem is értem ez most hogy merült fel.Az hogy mit kell hallgatni meg olyan dolog hogy én se vagyok kiváncsi arra szombat este hogy ki milyen madarat figyelt meg. -vv-
Úgy , hogy sokan csak szombaton érnek rá pl. Peti is, és ezt le is merte írni, de ezért nem kell megkövezni, ellenben abban igaza van, hogy így nem tud hozzászólni a dolgokhoz érdemben, ezért szombaton lesz közgyűlés. -vv-
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. okt. 02, 2014 11:09 am

Ácsi a dolog onnan indult hogy a kis társaság ne menjen péntekre mert megöli a bulit.Ne keverjük ide Petit meg a közgyülést vagy mit. Engem eddig se izgatott hogy a gyűlést mikor akarod,megjegyzem szombaton ez öli majd meg a bulit. Beszélgetés a maszim jövőjéről dijátado gokart kaja,ezt akarod pár órába megoldani.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. okt. 02, 2014 12:40 pm

Na akkor Ácsi én is kedves Kopi, természetesen hosszabban fogok erre reagálni, de addig is, tények makacs dolgok, és ilyen tény, hogy ez a maszim fórum, illetve ennek a témának a címe 29. már pedig az szombat, ráadásul az is tény, hogy ezt Te írtad ki. Akkor miről is vitatkozunk?
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. okt. 02, 2014 12:46 pm

Felőlem tarthat a gyűlés reggeltől estig is,ezt majd a tagokkal beszéld meg.Én csak azt mondtam nem biztos hogy ez mind belefér a szombatba. Nem vagyok tag igy nem is érint. Az a baj megint csak én irok és a többi érintett nem szól hozzá.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. okt. 02, 2014 1:38 pm

metosz írta:Na akkor Ácsi én is kedves Kopi, természetesen hosszabban fogok erre reagálni, de addig is, tények makacs dolgok, és ilyen tény, hogy ez a maszim fórum, illetve ennek a témának a címe 29. már pedig az szombat, ráadásul az is tény, hogy ezt Te írtad ki. Akkor miről is vitatkozunk?
Én dijátadót irtam ki nov 29 re.Gyűlést nem irtam ha jól látom.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Dijátadó: 2014 NOV 29 !!!

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. okt. 02, 2014 1:41 pm

Egy kicsit össze lett keverve a közgyűlés meg a buli.
Peti a közgyűlést kérdezte hogy lehetne e szombaton. Amit meg is értek, lehet szombaton is. Ezután Metosz mar a bulit említette hogy legyen szombaton csak.
En nyilván nem fogok 60ezerert 1 napra haza menni. En általában ilyenkor tudok csak veletek lenni. Szóval azt mindenki döntse el maga ki mikor érkezik. En biztosan pénteken. A közgyűlést meg lehet szombaton olyan időpontra tenni amikor mindenki ott lesz akit érdekel.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég