Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

rFactor - EuroCup Megane Trophy MOD 2005

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. ápr. 28, 2006 5:08 pm

:D
Örömmel tapasztalom, hogy egyre szebb modok készülnek rFactorhoz, bátran
mondhatom, hogy ez a MOD talán még a GP2-t is felülmúlja és magasan üti a PCC2005-t. Érdemes letölteni az autók grafikája-kinézete tökéletes amit nem akármilyen hanghatásokkal élvezthetünk.A különböző nézetekhez külön hangok vannak rendelve a nagyobb élethűség kedvéért.
a link kb. 1 óra múlva már üzemel, most kúszik felfele.

<a href="http://www.farkasret-isi.hu/download/Me ... tup1.0.exe" class=menu target="valtozo">Letöltés ECMT '05 (90 MB)</a>

Természetesen később a főoldalon mint minden más fontos kirgészítés elérhető lesz.

FIGYELEM! CSAK AZ 1.070-tal üzemel, gondolom napokon belül érkezik a patch
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. máj. 21, 2006 12:48 am

Huhuhúúúú! Ez a mod nagyon ott van! Most mentem két 16 körös versenyt Tobanon, 23 másik pilóta ellen, remek kis mod lett ez. És az rFactor is egyre jobban megtetszik. Iszonyat nagyokat lehet csatázni.
Ezt a modot ajánlom mindenkinek kipróbálásra!

(Ajánlás azoknak akiknek az 1.087-es patch van fent: Mentsd el a teljes játékkönyvtárat egy másik helyre, uninstalláld, majd installáld fel az 1.070-es verziót. Mindkét verzió simán fut egymás mellett, a telepített is, és a másolat is.)


HotLap:
Toban /Short/ (Reversed): 1:02.8xx

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 21, 2006 10:05 am

Knife írta:Huhuhúúúú! Ez a mod nagyon ott van! Most mentem két 16 körös versenyt Tobanon, 23 másik pilóta ellen, remek kis mod lett ez. És az rFactor is egyre jobban megtetszik. Iszonyat nagyokat lehet csatázni.
Ezt a modot ajánlom mindenkinek kipróbálásra!

(Ajánlás azoknak akiknek az 1.087-es patch van fent: Mentsd el a teljes játékkönyvtárat egy másik helyre, uninstalláld, majd installáld fel az 1.070-es verziót. Mindkét verzió simán fut egymás mellett, a telepített is, és a másolat is.)


HotLap:
Toban /Short/ (Reversed): 1:02.8xx
Én végül egyszerűen rá telepítettem a 1.087-re.
Nem volt gond vele, Toban-on nyomtam pár kört, nagyon szépen sikerült ez a MODocska,
8) Tegnap beszéltem Dragonnal és megdöbbenve hallgattam, hogy az F1C-n fejleszt egy PrototypeC Modot, ami kb. olyan mint most egy Spitfire-t felújítani, hogy harcba lépjen a sugárhajtású vadászokkal.

Vegyetek rFactort nem tudjátok mit követtek el magatok ellen, ha ebből kimaradtok.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég