Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Válasz küldése
Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Szenior - Daytona250 - tesztfutam - február 05.

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. feb. 03, 2010 9:07 pm

Kép

A holnapi tesztfutam a VSR szerverén fog futni
ip: 80.64.65.55:34297
jelszó: 1234



Menetrend
19:00-20:00 practice
20:00-tól random sorrenddel 10-15 körös tesztfutamok

setup: http://vsr.simsporttv.com/vsr/zolee145/ ... aytona.svm
még nincs beállítva hogy fix de kérünk mindenkit csak kormányzárat állítson!

mod letöltése: http://vsr.simsporttv.com/download/rfac ... NA_250.zip

maszim ftp-re is fel kerül majd.. ez egy átmeneti megoldás egyenlőre

Tavalyi Szenior Bajnok (aki esetlek nem tudná Tommy78) kérésére itt a festés amivel menne,aki csak most töltötte le a modot annak nem kell de akinek eseteleg már levan töltve kéretik letölteni.Szeretnénk ha a bajnok olyan festéssel mehetne ami tetszik neki,és jó lenne ha mindenki ezzel látná :)

http://vsr.simsporttv.com/vsr/zolee145/Tommy78skin.zip
A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára Gerrard szomb. feb. 06, 2010 10:07 am-kor.
Kép

Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » csüt. feb. 04, 2010 4:48 pm

jövök
#17 Matt Kenseth
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gerrard csüt. feb. 04, 2010 5:05 pm-kor.
Kép

Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » csüt. feb. 04, 2010 5:00 pm

:shock:

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. feb. 04, 2010 5:04 pm

#5 - Hendrick Motorsports - Mark Martin
jövök :D
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. feb. 04, 2010 5:14 pm

jövök #99
Aflaaaaac

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. feb. 04, 2010 5:18 pm

chevy-ganassi-#8 KOPI :evil:
chevy-ganassi-#1 TOMMY78 :evil:
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » csüt. feb. 04, 2010 5:24 pm

#42 Montoya
Zolee145
Kép

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. feb. 04, 2010 7:05 pm

kint a mod

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » csüt. feb. 04, 2010 9:17 pm

Zsolteee - #84

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » csüt. feb. 04, 2010 9:51 pm

MoDa - #14

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. feb. 04, 2010 9:59 pm

#1

Köszönöm a festést!! :wink:

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » csüt. feb. 04, 2010 10:00 pm

Ez nem véletlenül MaSzim Szenior futam ? Miért is megyünk a VSR szerverre?
Start Me Up

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » csüt. feb. 04, 2010 10:11 pm

Gondolom az nem kérdéses hogy az autó választás az előző idény bajnoki helyezések alapján megy. Így először Tommy választhat (ez a Maszimnál hagyomány)
Valamint amit sose szoktam kikérni a kor tisztelete is ezt kívánja.
Lehet rosszul gondolom :roll:
Start Me Up

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. feb. 04, 2010 10:43 pm

@Danikosz, Gerrard

Több problémát is azonnal generált a helyzet, egyszerűen vannak határok amiket nem szabad átlépni. :roll:

Olyan modra van szükség ami a menürendszert nem piszkálja a jelenlegi beállításokhoz zenétől a képekig semmit ne változtat. Ezt meg tudjátok csinálni? Ha jól tudom erről Gingerrel beszéltetek és Danikosz azt igérte minden felesleges cucc irtva leszen.

Az autó választás pedig mivel szenior futamról van szó teljesen szabad, amennyiben azt szeretnétek, hogy legyen valami sorrend akkor viszont ebben a sorrendben Bedy mellett kell érvelnem, ha van választás akkor a szeniorok kell, hogy kezdjék. De ahogy írtam szeniorban nem volt eddig választás, azzal megy mindenki amivel akar, az sem baj ha 3 ugyanolyan autó van a pályán lásd. Daytona"24 ahol 3 target chip is ment. Itt úgymond én nem figyeltem mert nem válogattam, az első autó amit felajánlott a mod azt választottam.

Várom válaszotokat!
Egy nagy dolgot szeretnénk csinálni és már sokan várnak egy igazi ovál futamra a maszimon is. Legyünk partnerek ebben, figyelve arra amit a másik kér.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. feb. 04, 2010 11:06 pm

Bedy írta:Ez nem véletlenül MaSzim Szenior futam ? Miért is megyünk a VSR szerverre?
Bedynek igaza van ezt a szenior dolgot a maszim találta ki,nem értem mit keresünk a vsr szerverén.

Ha ez igy marad megkérem az illetékeseket,engem töröljenek a nevezésröl.
Nem fogok igy indulni.........nem erröl volt szó
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. feb. 04, 2010 11:19 pm

Három gondolat.......
Mivel szakik vagyunk fogjuk egymást érteni.

1. Danikosz egy lecsupaszított modot ígért nekem a legszükségesebb feltételekkel. Nincs szükség zenefájlokra, illetve menürendszer módosító eszközökre. Légyszíves, ezt úgy ahogy van irtsátok ki a rendszerből! Olyan ez a szar mint egy féreg... ki sem tudod irtani a gépből.

2. A VSR szerver dolgot nem értem én sem. Nyilván csak valamilyen félreértésről lehet szó, hogy a megkérdezésünk nélkül kerül kiírásra ilyesmi. Szögezzük le: a lehetőség szerint egy kész modot kértünk tőletek. A kérésetekre, hogy segítsünk tesztelni Gerrard elérést kapott a szerverünkhöz... a feltételek adottak a teszthez, akkor mos' mivan?

3. Az autóválasztásban pedig - nyilván a fentiek szerint ajánlatos eljárni, hisz' qrvára mindegy, hogy egy verseny erejéig ki mivel megy. Nyilván az első hozzászólásban lévő "foglalt autók" felsorolás is csak a tesztre értendő.

No, ne játszunk pillangókisasszonyt! :wink:
Peter Rigo

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. feb. 04, 2010 11:22 pm

KOPI írta:
Bedy írta:Ez nem véletlenül MaSzim Szenior futam ? Miért is megyünk a VSR szerverre?
Bedynek igaza van ezt a szenior dolgot a maszim találta ki,nem értem mit keresünk a vsr szerverén.

Ha ez igy marad megkérem az illetékeseket,engem töröljenek a nevezésröl.
Nem fogok igy indulni.........nem erröl volt szó
Úristen! Ez szép mondhatom, egyből ha VSR akor szar meg mindent, nem megyek, a nevezésemet töröljék...stb???? Ez most nekem most úgy jön le hogy a VSR mi a szart keress itt és mi a faszt akar... tényleg mi próbálunk tiszta lappal indítani az idei évet, mindenkivel szembe, úgy gondolom közös ügyünk az hogy szép lassan egy csapatként dolgozunk, és ne legyen már olyan hogy maszimos, vagy vsr-es, vagy hrc-s vagy simcos vagy stb stb...
Most mi a baj hogy a teszt futam a VSR serverrén lesz? ez neked fáj vagy mi? nem adja úgy a köröket? megint kezdem azt érezni mint tavaly... LÉPJÜNK MÁR TÚL RAJTA, ami volt az elmúlt, nézzük előre és dolgozunk együtt, szerintem ez a magatartás elégé közösség romboló...
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. feb. 04, 2010 11:27 pm

Ginger17 írta:Három gondolat.......
Mivel szakik vagyunk fogjuk egymást érteni.

1. Danikosz egy lecsupaszított modot ígért nekem a legszükségesebb feltételekkel. Nincs szükség zenefájlokra, illetve menürendszer módosító eszközökre. Légyszíves, ezt úgy ahogy van irtsátok ki a rendszerből! Olyan ez a szar mint egy féreg... ki sem tudod irtani a gépből.

2. A VSR szerver dolgot nem értem én sem. Nyilván csak valamilyen félreértésről lehet szó, hogy a megkérdezésünk nélkül kerül kiírásra ilyesmi. Szögezzük le: a lehetőség szerint egy kész modot kértünk tőletek. A kérésetekre, hogy segítsünk tesztelni Gerrard elérést kapott a szerverünkhöz... a feltételek adottak a teszthez, akkor mos' mivan?

3. Az autóválasztásban pedig - nyilván a fentiek szerint ajánlatos eljárni, hisz' qrvára mindegy, hogy egy verseny erejéig ki mivel megy. Nyilván az első hozzászólásban lévő "foglalt autók" felsorolás is csak a tesztre értendő.

No, ne játszunk pillangókisasszonyt! :wink:
1. Ha meg lett ígérve biztos vagyok benne hogy úgy lesz :-)

2. Nem tudom mi volt a megegyezés, de gondolom azért lesz az első teszt a VSR serverrén mert ahhoz több NASCARos admin hozzáfér, köztük én is, és elvileg nekem kell elvégeznem a finomhangolást, gondolom ezzel az a terv hogy a mi szerverünkön kiprobáljuk most a MODot, és beállítunk mindent, ha meg vagyunk ezzel, akkor a kész dolgok átkerülnek a MASZIM szerverre, gondolom a srácok nem akarják összegányolni nektek, mert lehet hogy hülyét kaptok :-)

3. Teljesen mind1 ki milyen autóval megy, főleg hogy a szeniorba az a szokás hogy nincs foglalás :-)
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. feb. 04, 2010 11:29 pm

Béke mindenkinek és ne legyen már hiszti ha meghalljátok a VSR-t... mi készek vagyunk az alapoktól újra építeni a kapcsolatot, és remélem ti is partnerek vagytok arra hogy közösen összedolgozzunk...
Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. feb. 05, 2010 12:21 am

A mod lecsupaszításának a hiánya az én hibám volt, ezzel a kéréssel elég rendesen lesz dolog, mert az egész modban erre a menürendszerre hivatkozik minden, de éjjel nekidobom magam. A modot alapvetőleg ide töltöttük fel: (Metosz adott egy ftp elérést és azon belül volt egy rFactor34299senior) ezért gondoltuk hogy ide kell felrakni.

Bár mindd szakik vagyunk, ahogy írta G-Bor már lefuttattunk egy bajnokságot, ahol az összes finomhangolást az év alatt kitapasztaltuk, így picit egyszerűbb a beállítása a mi szerónkon, de ha szükség van rá, leírjuk pontról pontra hogy mit hogy kéne beállítani és átköltöztetjük a maszim szerójára...Csak így egy kicsit mobilisabb az egész dolog.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. feb. 05, 2010 12:56 am

morfi írta:A mod lecsupaszításának a hiánya az én hibám volt, ezzel a kéréssel elég rendesen lesz dolog, mert az egész modban erre a menürendszerre hivatkozik minden, de éjjel nekidobom magam. A modot alapvetőleg ide töltöttük fel: (Metosz adott egy ftp elérést és azon belül volt egy rFactor34299senior) ezért gondoltuk hogy ide kell felrakni.

Bár mindd szakik vagyunk, ahogy írta G-Bor már lefuttattunk egy bajnokságot, ahol az összes finomhangolást az év alatt kitapasztaltuk, így picit egyszerűbb a beállítása a mi szerónkon, de ha szükség van rá, leírjuk pontról pontra hogy mit hogy kéne beállítani és átköltöztetjük a maszim szerójára...Csak így egy kicsit mobilisabb az egész dolog.
Aszem a problémát én generáltam, de már tegnap jeleztem, hogy nem leszek ma csak max. a futam után.
metosz írta:Holnap kb. 19.40-ig jeget dagasztok a suliban, utána jövök majd Bedy mellé. :roll:

Megtenné valaki, hogy az órát - futam előtt legalább 1 órával - pontosítja?
Urak!
Arra kérek szépen mindekit, hogy picit lassabban. Adjuk meg az időt a dolgokra.
Hirtelen változtatások ne legyenek vagy csak előre jól megmagyarázva. Úgy gondolom az évek során tiszta lett mindenkinek, hogy bármiből balhét lehet.
Rendezzük a helyzetet mert a célunk közös. Egy kurva jó ovál futamot akarunk futni és kész. :twisted:
Ennek a dolognak a felelőse Danikosz és Gerrard legalábbis így indult a dolog.
A felelősség is az övék, döntéseket nekik kell hozni, de mindenképpen informálva a miértekről mindenkit és azt úgy, hogy semmi félreértés ne lehessen.

Továbbá nyitott kérdés még mindig, hogy lesz-e közvetítés és ha lesz ki fogja csinálni? mert aszem mindeki aki szóba jöhet, a pályán lesz. Ezzel kapcsolatosan már beszéltem morfival. Nem tudom, hogy áll ez a dolog.
Az sem gond ha nincs közvetítve a lényeg a verseny maga.

További kérdésem, hogy összesen hány ember tud majd indulni, mert itt még Zöldi és Genyó is versenyezni fog, de még Rita is képbe kerülhet, hiszen volt már ovál indy futamon is. Van elég hely? Tennünk kell valamit? Nem lesz balhé?
Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. feb. 05, 2010 3:33 am

Mindeképp van olyan kommentátor jelöltünk aki nem indul a futamon, de kérdés hogy mennyire bírják a kiképzést :) Szerintem nem lesz balhé, ami a lényeg hogy a tesztfutamokon legyen mindenki ott főleg akik nem menetek még hosszabb távot ezzel a moddal tömegben. Egészen más műfaj mint az indy.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. feb. 05, 2010 5:32 am

http://vsr.simsporttv.com/download/rfac ... NA_250.zip

No, feltöltöttem a modot, le van csupaszítva a menürendszer, sajnos több mindent ne tudtam kivenni belőle, mert nem tudom, hogy nyúlt volna bele a modba.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. feb. 05, 2010 5:34 am

És ha lehet akkor a #48-as rajtszámú autót kérném, s bár nem biztos hogy jön, Teqi barátomnak lefoglalnám a 88-ast :)
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. feb. 05, 2010 8:29 am

G-Bor jobb lenne ezt nem leírni hanem megbeszélni szerintem amikor mindenkinek jó. TS ma én fent leszek, mert a múltkor is megígérted és basztál feljönni.
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » pén. feb. 05, 2010 8:44 am

Ulvar írta:G-Bor jobb lenne ezt nem leírni hanem megbeszélni szerintem amikor mindenkinek jó. TS ma én fent leszek, mert a múltkor is megígérted és basztál feljönni.
Jóval na mostanában sokat CSzek és elmegy az idő vele :-)
Nincs semmi baj, csak kicsit rosszul esett hogy egyből nekünk estek, minden háttér információ tudata nélkül... Ez csak egy teszt, és ahogy írta morfi is a mobilitás miatt lesz a mi szerverünkön, mert ott tudom egyből mihez kell nyúlnom, mit hol találok, ha összeállt a dolog akkor a szükséges fájlokat egyszerűen átmásoljuk :-)

Metosz elvileg 43 hely van :D

és mint már mondtam én a #5-os autót szeretném, mivel nyáron is azzal versenyeztem :-D
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. feb. 05, 2010 9:05 am

én meg a #2-est mert azzal mentem a nyáron.

amúgy szeniorban többnyire nem volt autóválasztás..vagy azért mert teljesen egyforma autók voltak vagy azért mert kevés induló volt vagy azért mert szartunk rá nem ez volt a lényeg hanem hogy csak jól élrezzük magunkat.

amúgy ezek a szenior futamok inkább a fun futamokhoz vannak közelebb mint sem egy rendes F1, Indycar vagy bármi már túraautó bajnoki futamhoz...ebből adódóan nem óvott még senki és ne is menjen el ebbe az irányba.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. feb. 05, 2010 11:21 am

Tisztelt Uraim!

metosz Szenior Szakosztályvezető Úrhoz hasonlóan én is kicsit higgadtabb hozzáállást szeretnék kérni minden maszim jelentkezőtől (főleg a szenioroktól).

Nos.

A verseny leszervezésével kapcsolatosan Danikosz és Gerrard lett megbízva. Ők a felelősek, ők hozzák a döntéseket, a velünk való egyeztetések során. A versenyszervezés kezdetekor lefixáltuk, hogy ők végzik a verseny és szerver hangolását, adminkodást és a mod beállítását. Ehhez tőlünk minden segítséget megkapnak majd (szerverelérést, adminjelszavakat).

Tisztelt VSR kollégák! Meg kell értetenek, hogy ez bizony MaSzim verseny lesz a Szenior bajnokság második fordulója. Ligaközi eseménnyé a meghívások és a leszervezést vezénylő két külsős szervező tag emeli. A MaSzim Szenior bajnokság ezen rendezvénye mindenki és bármely liga számára nyitott lesz. Nincs kiemelve a VSR, a HRC, a HOPTO, a RallySimfans... egyedül csak a "Szenior Bajnokság".

A szervezőkkel való egyeztetés folytán nem volt szó VSR szerverről, és már ne is haragudjatok G-BoR mint "szerver admin" és Morfi mint "mod szaki" megbízásáról sem kaptunk semmilyen tájékoztatást, azt sem tudjuk, hogy ők hogy kerültek ilyen helyzetbe.

A fentiek alapján nekem úgy tűnt (és ha nekem úgy tűnik, akkor a maszim tagoknak hatványozottan úgy tűnhetett), hogy Gerrardék segítségkérése (látszólag) VSR szervezésbe szaladt át, annak ellenére, hogy erről nem született megegyezés. Most ezzel kapcsolatosak a félreértések, ezzel kapcsolatosak a magyarázkodások.

Akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba.

Az nekünk tök mindegy, hogy Danikosz és Gerrard a mod beállításait kivel és kikkel végezteti el. Ha vannak náluk hozzáértőbbek, nyilván hasznosítsák a tudásukat , de ez az ő dolguk, erről mi gyakorlatilag nem is szeretnénk tudni hisz' mi nem ezekkel a segítőkkel állapodtunk meg, hanem csakis a főszervezőkkel. Így elég kellemetlen, hogy G-BoR-nak és Morfinak kell magyaráznunk a megállapodás feltételeit, és nekik kell nekünk magyarázkodni, hogy ki, hogy gondolta a dolgokat.

Tisztelt főszervezők és Szenior jelentkezők!
A fentiek alapján a következőt javasoljuk.

Mára ki lett írva a modteszt. Nem tetsztverseny, hanem modteszt. Ezt Gerrardék mint főszervezők tették. A modteszt a VSR szerveren lesz, szervezéstechnikai okokból (a magyarázatot, hogy egy béta verziót nem szeretnének telepítenia Szenior szerverre, megértjük és elfogadjuk). Gerrardék segítséget kértek tőlünk, hogy aki tud és kedve van jöjjön, hisz' a korrekt modteszt elengedhetetlen feltétele a min. 10 fős létszám. Azt mondom rendben, DE...

A kimunkált végleges mod beállítását a MaSzim erre rendszeresített Szenior szerverén kérjük elvégezni. Az admin jogokat Gerrard és Danikosz gyakorolhatja, mint főszervező. A verseny kiírását is ők tehetik meg a szabályzat betartását, a bíráskodást is ők ellenőrzik. Autóválasztás nincs.

Ezen felül egy fontos dolgot kérnénk még tőlük: minden lépésről adjanak tájékoztatást, mert ha előbb a kiírás történik meg, mindenféle magyarázat nélkül, akkor az a fentiekhez hasonló félreértéseket szül.

Gerrard és Danikosz!
Kérem jelezzétek, ha ez így ebben a formában elfogadható!
Köszi. :wink:
Peter Rigo

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » pén. feb. 05, 2010 12:56 pm

Ginger17 írta:A kimunkált végleges mod beállítását a MaSzim erre rendszeresített Szenior szerverén kérjük elvégezni.
Szia Ginger!
Pont ez a cél, hogy a maszim serverre már egy végleges mod kerüljön fel.

Ma reggel Ulvarral egy kicsit beszéltem, ő is elmondta hogy milyen aggodalmak vannak, és érhető is, de én is elmondtam neki hogy mi eset egy kicsit nekem rosszul...

Egy a fontos kedves versenytársak, hogy egy jó futamot fussunk :-)
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. feb. 05, 2010 1:14 pm

fél3kor otthon leszek, akkor leírok mindent

úgy gondolom beszélhetek Danikosz nevében is, szóval kérünk mindenkit, hogy ne essen addig a másik fejének, tisztázzuk le normális hangnemben az esetlegesen felmerülő gondokat
Kép

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. feb. 05, 2010 1:15 pm

De sok minden van itt,akkor én is reagálnék

1. Morfi .: Morfi mint "mod csupaszító ember" azér lett felkérve mivel metosz úgy mondta hogy Gerrard és Én a masumtól míg Morfi a VSR-től álljunk össze és csináljuk meg

2. Autó választás.: Bocsánat,elfelejtettem hogy bárki bármivel mehet,megszoktam hogy választani kell és bocsánat hogy nem először a szeniorok választanak DE ez még csak egy tesztverseny szal igazából tök mind1 ki mivel megy,majd jövőhéttől akkor a szeniorok válaszhatnak először autót :)

3. Szerver.: Erre az egy tesztversenyre(csak a mostani péntek) gondoltam hogy nem lenen baj ha a már majdnem belőtt vsr szerón mennénk,ezáltal mint utóbb kiderült gányolt mod nem is ment így fel maszim szeró gépre...
Gbor-nak azért szóltam mert nyáron is ő kezelte a szervert,a mostani tesztre ami a vsr-en lett volna ő tudja beállítani meg ilyenek (pc hogy jöjjön,körök meg a sárga alatt van vége a futamnak adjon két kőrt meg hasonló dolgok) nem tudom a mai nap folyamán hogy lett volna belőve a szeró ha megkérünk valakit akkor állítsa be,de akkor ez nem jó,állítsd át,na de azt hogy kell,nem így,na így már jó stb...Gbor meg ismerte hogy kell.De akkor este menjünk majd maszim szerón,be kell állítani meg hasonlók és kész és akkor mindenki részt vehet a tesztfutamon is...

csak fél8kor leszek szal ne szidjatok nagyon e hozzászólás miatt mer 8ig se tudom majd visszaolvasni... :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. feb. 05, 2010 1:22 pm

Nincsenek aggodalmak. Mint az a fenti szövegből kiderül, mi a versenyszervezéssel kapcsolatban egyedül Danikosz és Gerrard reakcióira figyelünk, mert az ő felelősségük a verseny lebonyolítása. Mindenki más a szemünkben kizárólag "szimpla" versenyző és nem tartozunk egymásnak magyarázatokkal. :wink: Ha a két szervező döntést hoz valamiben és ezt egyezteti a szenior szakosztályvezetéssel, akkor azt elfogadjuk.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. feb. 05, 2010 5:37 pm

:?:

A mai modteszthez a fent belinkelt mod szükséges... jól gondolom, ugye?

http://vsr.simsporttv.com/download/rfac ... NA_250.zip
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. feb. 05, 2010 5:39 pm

Ginger17 írta::?:

A mai modteszthez a fent belinkelt mod szükséges... jól gondolom, ugye?

http://vsr.simsporttv.com/download/rfac ... NA_250.zip
igen
Kép

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. feb. 05, 2010 5:42 pm

Engem nem igazán érdekel, hogy min balhéztok, sőt nem is nagyon értem. tuti jó futam lesz! :twisted:

Annyi biztos félreértések vannak, de TS-en két perc alatt "ala Ulvar" megbeszéljük! Esti tesztre érkezem.
Örülnék, ha a stáb egy gyors értekezletet tartana.

Szóval Gerrard, Danikosz, Ginger remélem lesztek. Aztán beszéjünk mindenkivel aki érintett, menjünk a közös szobába.

Én is benézek 8 körül de egyátlalán biztos, hogy pontos tudok lenni, vendégek érkeznek hozzám. Nem terveztem ma még a részvételt, de azért szerverre is felrakom magam tesztelni, hogy mindenrendbe van első sorban a saját telepítésemmel.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. feb. 05, 2010 5:45 pm

jönnék én is ha lehet... :roll:

Kocsi: 8)

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gadfly pén. feb. 05, 2010 6:28 pm-kor.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. feb. 05, 2010 6:04 pm

metosz írta:Engem nem igazán érdekel, hogy min balhéztok, sőt nem is nagyon értem. tuti jó futam lesz! :twisted:

Annyi biztos félreértések vannak, de TS-en két perc alatt "ala Ulvar" megbeszéljük! Esti tesztre érkezem.
Örülnék, ha a stáb egy gyors értekezletet tartana.

Szóval Gerrard, Danikosz, Ginger remélem lesztek. Aztán beszéjünk mindenkivel aki érintett, menjünk a közös szobába.

Én is benézek 8 körül de egyátlalán biztos, hogy pontos tudok lenni, vendégek érkeznek hozzám. Nem terveztem ma még a részvételt, de azért szerverre is felrakom magam tesztelni, hogy mindenrendbe van első sorban a saját telepítésemmel.
8) Én inkább csak magamat idézem

Mondjuk bele gondolva, illetve átolvasva a dolgokat is az jött le nekem, fogjuk meg a lényeget,
Versenyezni akarunk! De jól! Ez generálja a balhé egy részét is. Nyilván van egy idő ami után már a járt utat járatlanért nem váltod, ezt korral jár, mi meg szenior bajnokit futunk. :D
Egy jól beállított rF mindennél többet ér. Ha nem azt látja egy pilóta amit szokott és bár csak a SKIN változott, akkor a járt út máshogy néz ki! Ami baromira zavaró, még ha nem is lényeges, ha meg dolgok helyet is cserélnek......ide tartozik az is ha nem a megszokott szerverre kell menni. Ezer példa olvasható már erről ezen a fórumon is.

A másik, az FTP.
A maszimnak van egy rendszere (lásd. szerver kérések) ott már megszokott, hogy biztonság technikai okokból hogyan működik a rendszer, ez ellenőrzés miatt is szükséges. Mindenki saját FTP hozzáféréssel rendelkezik a saját szerveréhez. Ginger - indycar, Gadfly - F1, Bedy - Junior, Tupoljey - zform...stb
Ezt a kódot nem szabad kiadni ez egyértelmű, Gerrard azt gondolta a PUBLIKUS FTP és ezért adtad meg morfinak.
Ellenben érthető, hogy rendszer kedvelő embereket, morfi személyétől teljesen függetlenül, zavarhat ez a dolog.

a többit meg TS-en. 8) jön a kajám.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. feb. 05, 2010 6:55 pm

Gerrard írta:
Ginger17 írta::?:

A mai modteszthez a fent belinkelt mod szükséges... jól gondolom, ugye?

http://vsr.simsporttv.com/download/rfac ... NA_250.zip
igen
Nekem a fenti címen nincs szerver... létezhet, hogy még nem fut a dolog?
Illetve javasolnám a szabályzat belinkelését. Újoncok vagyunk, had' szokjuk az elveket.
Peter Rigo

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. feb. 05, 2010 6:58 pm

Ginger17 írta: Nekem a fenti címen nincs szerver... létezhet, hogy még nem fut a dolog?
Illetve javasolnám a szabályzat belinkelését. Újoncok vagyunk, had' szokjuk az elveket.
ebben a pillanatban voltam fennt,Bedy fennt köröz épp

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. feb. 05, 2010 8:39 pm

Szeretnék elnézést kérni az indulatos hozzászólásomért!
Illetve szeretnélek megkérni Titeket, hogy ha problémáitok merülnének fel a szervezéssel kapcsolatban, illetve ha kérdéseitek vannak, akkor azt ne Metosznak vagy Gingernek tegyétek fel, hanem nekem, hogy közösen tudjuk megoldani, megválaszolni őket.

Gerrard
Kép

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. feb. 06, 2010 5:33 pm

Én jól éreztem magam a teszten, köszönöm a lehetőséget. A mod "tisztogatás" remekül sikerült. A szabályzatot még hiányolom, de a magyarázatok amiket adtatok, tökéletesek és érthetőek voltak, de tuti lesz még kérdés Indys részről.

Amit talán át lehetne még gondolni, az a sérülések javítása, ám ha a mostani variáció mellett döntötök az sem rossz, de akkor a tolerancia sokkal fontosabb. Nyilván ezek 20 körös versenyek voltak... a 100 körre egész más lesz a hozzáállás.

Ez utóbbival kapcsolatban azt szeretném mondani - bár nincs rFactoros online versenytapasztalatom StockCar autókkal -, hogy ezen a pályán a három soros közlekedést sztem nem kéne erőltetni... iszonyatosan veszélyes, és ha itt valaki keresztbeáll, akkor ott 8-10 embernek azonnal vége.
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. feb. 06, 2010 5:40 pm

Ginger17 írta:Én jól éreztem magam a teszten, köszönöm a lehetőséget. A mod "tisztogatás" remekül sikerült. A szabályzatot még hiányolom, de a magyarázatok amiket adtatok, tökéletesek és érthetőek voltak, de tuti lesz még kérdés Indys részről.

Amit talán át lehetne még gondolni, az a sérülések javítása, ám ha a mostani variáció mellett döntötök az sem rossz, de akkor a tolerancia sokkal fontosabb. Nyilván ezek 20 körös versenyek voltak... a 100 körre egész más lesz a hozzáállás.

Ez utóbbival kapcsolatban azt szeretném mondani - bár nincs rFactoros online versenytapasztalatom StockCar autókkal -, hogy ezen a pályán a három soros közlekedést sztem nem kéne erőltetni... iszonyatosan veszélyes, és ha itt valaki keresztbeáll, akkor ott 8-10 embernek azonnal vége.
Tegnap egyik versenyen sikerül 3-an menni a kanyarban. Én voltam középen, majd beszartam nehogy nekemjöjjenek :D Visszapillantóból vezettem :lol:

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szomb. feb. 06, 2010 6:18 pm

Norbi írta:
Ginger17 írta:Én jól éreztem magam a teszten, köszönöm a lehetőséget. A mod "tisztogatás" remekül sikerült. A szabályzatot még hiányolom, de a magyarázatok amiket adtatok, tökéletesek és érthetőek voltak, de tuti lesz még kérdés Indys részről.

Amit talán át lehetne még gondolni, az a sérülések javítása, ám ha a mostani variáció mellett döntötök az sem rossz, de akkor a tolerancia sokkal fontosabb. Nyilván ezek 20 körös versenyek voltak... a 100 körre egész más lesz a hozzáállás.

Ez utóbbival kapcsolatban azt szeretném mondani - bár nincs rFactoros online versenytapasztalatom StockCar autókkal -, hogy ezen a pályán a három soros közlekedést sztem nem kéne erőltetni... iszonyatosan veszélyes, és ha itt valaki keresztbeáll, akkor ott 8-10 embernek azonnal vége.
Tegnap egyik versenyen sikerül 3-an menni a kanyarban. Én voltam középen, majd beszartam nehogy nekemjöjjenek :D Visszapillantóból vezettem :lol:
Kis adrenalinbomba :D Amikor én 260al jöttem mert ugye behalt a pedál, és tartani az ívet mikor 15 ember kerülget, az is ilyen fincsi cucc volt :D
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég