Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd ápr. 06, 2010 9:07 am

"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Hozzászólás Szerző: kiru » kedd ápr. 06, 2010 9:30 am

Dietrich írta:verseny stat
Köszönöm.

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » kedd ápr. 06, 2010 11:12 am

Nem úgy sikerült ahogy elterveztem.
Sajnos más az első kanyarban "nyerni akart" valaki és megtankolva, "jeges" gumikkal k*rva nagyot akart fékezni. Számítottam rá, sűrű a közepe ezért teljesen kihúzódva a külső íven próbáltam elfordulni de így is kirakott valaki.
Nem nézem vissza ki volt. Nem érdekel.....
A második kiállás után a pitkijáratnál magadta magát cyroo kocsija én meg lendületesen belerongyoltam. Szárny leszakadt, vissza a boxba és gyí finiser után. Jó meccs volt a végén! :wink:
Grat morfi, gyilkos volt a tempód!
@Spike!

Köszi a setupot!
Az enyém sokkal labilisabb volt, valószínűleg eldobtam volna a vasat... 8)

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Hozzászólás Szerző: kiru » kedd ápr. 06, 2010 11:32 am

sanya írta:... A második kiállás után a pitkijáratnál magadta magát cyroo kocsija én meg lendületesen belerongyoltam. Szárny leszakadt, vissza a boxba...
Bocsánat Sanya!
Nagyon kellemetlenül érzem magam az eset miatt. :(
A pitkijáratnál elfüstölt a motor...
A versenyt élveztem a 2. kerékcseréig. Nagyon szerettem volna végigérni.
Majd a következő futamon...
Gratulálok mindenkinek aki célbaért!

Avatar
KDM
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: vas. dec. 27, 2009 4:43 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KDM » kedd ápr. 06, 2010 11:54 am

Dietrich

Gratulálok azoknak akik fékpróbákat tartanak kanyarokban és miattuk a hátul jövők megszopják ezt. KDM keresztbe állt elöttem én meg belementem első szárnyam letört már a felvezetőn.
Gratulálok megérte készülni rá..többet nem fogok az is biztos.
:arrow:
Dietrich nem én tehettem róla ne engem szidj!!! Buksi rajtpróbákat végzett és megforgott előttem. Én meg belementem. Aztán meg te belém!!
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » kedd ápr. 06, 2010 11:58 am

[quote="cyroo"

Bocsánat Sanya!
Nagyon kellemetlenül érzem magam az eset miatt. :(
[/quote]
Nemáá!
Ott te vétlen voltál.
Én még a pitlimiterrel vesződtem és nem figyeltem kellőképpen.

&KDM

Szerintem Dietrich nem neked szánta hanem aki miatt te már megforogtál.

Avatar
KDM
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: vas. dec. 27, 2009 4:43 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KDM » kedd ápr. 06, 2010 12:06 pm

Ja akkor OK! Csak nem tisztán vettem ki a szavaiból.

Kár hogy egy boxunk volt Natz Attila! Azt az elején megszívtam.

Köszi Bedy a segítséget!
Kép

Avatar
Brenor
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: pén. ápr. 17, 2009 8:32 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Brenor » kedd ápr. 06, 2010 12:50 pm

Dietrich írta:Gratulálok azoknak akik fékpróbákat tartanak kanyarokban és miattuk a hátul jövők megszopják ezt. KDM keresztbe állt elöttem én meg belementem első szárnyam letört már a felvezetőn.
Gratulálok megérte készülni rá..többet nem fogok az is biztos.
Ahogy én tudom a szabályzatban benne van, hogy a fékmelegítés tabu a felvezetőn. Ellenben a gumikat lehet melegíteni cikázással. Legalábbis a való életben így működik egy felvezető kör.
Sztem nem ártana ezentúl osztogatni kisebb büntetéseket a fékpróbák után...pl minden eset után plusz 1-2 sec a verseny végén. Így odafigyelnének az emberek és nem lenne gond belőle.
Nem számít, ki vezet most, nem számít, ki vezetett eddig. Az számít, ki fog vezetni az utolsó verseny után. (Kimi Raikkönen)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd ápr. 06, 2010 1:54 pm

Brenor írta:
Dietrich írta:Gratulálok azoknak akik fékpróbákat tartanak kanyarokban és miattuk a hátul jövők megszopják ezt. KDM keresztbe állt elöttem én meg belementem első szárnyam letört már a felvezetőn.
Gratulálok megérte készülni rá..többet nem fogok az is biztos.
Ahogy én tudom a szabályzatban benne van, hogy a fékmelegítés tabu a felvezetőn. Ellenben a gumikat lehet melegíteni cikázással. Legalábbis a való életben így működik egy felvezető kör.
Sztem nem ártana ezentúl osztogatni kisebb büntetéseket a fékpróbák után...pl minden eset után plusz 1-2 sec a verseny végén. Így odafigyelnének az emberek és nem lenne gond belőle.
replay alapján visszanézhető ki miatt indult el a láncreakció..mert valaki miatt padlófékeztek elöttem és megfordultak.

KDM! ahogy Sanya írja nem téged hibáztatlak.

Bedy!
Thx a setupot atom stabil volt. A délutáni versenypróbán simán megcsináltam 1 kiállással és elnézve a köridőket és hogy 2 kiálláson voltak (feltételezve egy olyan autót ami nem sérült) 4-6 helyekre jó lehettem volna.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » kedd ápr. 06, 2010 3:03 pm

KDM írta: Kár hogy egy boxunk volt Natz Attila! Azt az elején megszívtam.
Ja.. Próbáltam félre menni, de azt nem lehet, nem engedte. Pont akk törött le a hátsó szárnyam, jó sokat kellett várnod :( , sry
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Avatar
KDM
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: vas. dec. 27, 2009 4:43 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KDM » kedd ápr. 06, 2010 3:42 pm

Atti0822

Ja.. Próbáltam félre menni, de azt nem lehet, nem engedte. Pont akk törött le a hátsó szárnyam, jó sokat kellett várnod Sad , sry
:arrow:
Ja sajna. De már mind1. Bocs hogy azért még beléd is mentem többször!
De ez egy idő után bevált és be is tudtam állni de így is vesztettem jó sok időt!
Majd következőleg jobban megnézem hogy van-e valaki a boxban!
Kép

Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Giorgio » kedd ápr. 06, 2010 4:46 pm

Én visszanéztem a replayt, nem nagyon fékpróbázott senki csak nagyon lassan fordult a mezőny abba a kanyarba, feltorlódott mindenki, ezért már én is majdnem koccantam ez előttem lévővel, Buksi már kicsit meglökött engem is, KDM belement hátulról, beforgott, utána meg Dietrich neki ment.

Avatar
Buksi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 5:17 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Buksi » kedd ápr. 06, 2010 4:50 pm

am én nem tudtam h nem lehet féket meg gumit melegíteni... sajnos elmulasztottam a szabályzat elolvasását, így ezt nem tudtam. Viszont amikor ezt csináltam senkit sem veszélyeztettem vele... amikor Dietrich kiesett akkor az egy torlódásos hiba volt, amiért nem lehet 1 embert hibáztatni. Az 5 ember együttes elnézése volt...
Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » kedd ápr. 06, 2010 5:16 pm

Brenor írta:
Dietrich írta:Gratulálok azoknak akik fékpróbákat tartanak kanyarokban és miattuk a hátul jövők megszopják ezt. KDM keresztbe állt elöttem én meg belementem első szárnyam letört már a felvezetőn.
Gratulálok megérte készülni rá..többet nem fogok az is biztos.
Ahogy én tudom a szabályzatban benne van, hogy a fékmelegítés tabu a felvezetőn. Ellenben a gumikat lehet melegíteni cikázással. Legalábbis a való életben így működik egy felvezető kör.
Sztem nem ártana ezentúl osztogatni kisebb büntetéseket a fékpróbák után...pl minden eset után plusz 1-2 sec a verseny végén. Így odafigyelnének az emberek és nem lenne gond belőle.
Bocsi hogy közbeszólok, bár nem vagyok illetékes az ügyben.

Szvsz fékpróba és a fékek melegítése nélkül sokkal nagyobb balesetek alakulhatnak ki az első kanyarban(bár ezen a pályán erről nem beszélhetünk, hiszen gyors jobbos volt az egyenes után). Emellett ha 3-4 autó távolságot tartassz az előtted lévő mögött 100%os biztonsággal elkerülhetőek az ilyen balesetek. A hátulról jövő csak nagyon kivételes esetekben nem tudja elkerülni az ilyen baleseteket(pl. ha túl közel mész vkihez). Az meg nem indok, hogy pl. éppen nyomogattam a gombokat, vagy néztem a hőmérsékletet. Figyelni kell, és akkor nem történik ilyen. A valóságban is ezek a szabályok, minden szériában melegítik a fékeket.(bár lehet, hogy én tudom rosszul). Persze itt nem a 0-ra való megállást értem, ez természetesen büntetendő.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » kedd ápr. 06, 2010 6:50 pm

miután road pályán állórajt van, nem az F1 szabályok érvényesek melegítés ügyileg? és repülőrajtnál nincs melegítés?
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd ápr. 06, 2010 7:39 pm

ha bemelegitéskor cikázik gumimelegités céljából az engedve van (más kérdés hogy nem ér semmit csak balesetet okozhat vele rfactorban) de ha satu fékeket nyom fűstölgő kerekekkel az nem..szabályzatban sincs ez benne.
lehet féket úgyis melegiteni ha egyszerre nyom gázt és féket rövid ideig 1 vagy 2 fokozatban de nem áll meg 0-ra.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » vas. ápr. 11, 2010 6:54 am

Kicsit megkésve, de végre meg tudtam csinálni a vidit, kb. 10x próbáltam, de nem engedte. :)

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/UvI31HYiGz0&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/UvI31HYiGz0&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. ápr. 11, 2010 7:10 am

Jó videó lett! A zene nem nagyon illik a képbe, de a vidi jó lett :). Csak így tovább :). Én is próbálok összehozni valamit, egyenlőre arra próbálok rájönni mit bír a gép és a Fraps nálam...még ezt tesztelem. Mert lejjebb kell vennem a grafot a játékban és az FPSt meg hozzá állítani Frapsból hogy szaggatás mentes felvételt csinálhassak.
Kép

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » vas. ápr. 11, 2010 7:29 am

Ulvar írta:Jó videó lett! A zene nem nagyon illik a képbe, de a vidi jó lett :). Csak így tovább :). Én is próbálok összehozni valamit, egyenlőre arra próbálok rájönni mit bír a gép és a Fraps nálam...még ezt tesztelem. Mert lejjebb kell vennem a grafot a játékban és az FPSt meg hozzá állítani Frapsból hogy szaggatás mentes felvételt csinálhassak.
Kösz! A zenével mindig gondom van :) , sose találok hozzá jót. Örültem, hogy végre végeztem vele, zenét csak aládobtam. Nekem a Fraps jó, csak a videó elmentéséhez kicsi a gép memóriája, azért nem tudtam.
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. ápr. 11, 2010 11:00 am

jó lett
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » hétf. ápr. 12, 2010 3:58 pm

Király lett, csak így tovább :wink:
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég