Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » szomb. máj. 08, 2010 5:58 pm

Ha valamit látok akkor mindegy ki írja, hogy nem látom, látom és kész.:)

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szomb. máj. 08, 2010 7:03 pm

Ginger17 írta:@ Morfi

Megnéztem a közvetítést. Nem volt rossz, de mi az oka annak, hogy a hangotok metosszal ennyire halk lett (vagy az rF hangos)? Illetve a felső feliratsávot talán módosítani kellene, mert ez a piros-sárga kombináció nem túl kontrasztos... de lehet, hogy csak én vagyok vak. A Pole Day-Indy 500 már mehetne élőben? Mit gondoltok? Ja és köszi a melót. :wink:
rF hangos, még kísérletezem a hanggal, mert amit belőttem anno win7 alatt azt kezdhettem előlről itt xp-n. A felső feliratsáv az modafice grafikai kompetenciája :D Mivel indulok Indy 500-on ezért még szervezem az embereket, így egyelőre nem ígérek semmit az élővel kapcsolatban. Ha sikerül azt a gárdát összetoboroznom akiket szeretnék, akkor semmi akadálya.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 08, 2010 8:07 pm

zolee145 írta:Ha valamit látok akkor mindegy ki írja, hogy nem látom, látom és kész.:)
Én úgy gondolom, hogy mindkettőtöknek igaza van (vagy egyikőtöknek sem). Zoli diffúzor leírása sztem helyes - én is úgy tudom, hogy a 70-es évek végétől Colin Chapman óta nincs modern versenyautó (Zoli a NASCAR nem modern kategória ugye?) amin ne lenne diffúzor. A jelenséget én még a ground-effect hatásként ismertem meg anno... alagút plafonon járás, csatornafedél felszívás meg hasonló hülyeségek. A különbség abban van, hogy az Indy Dallarákon ez a szerkezet egybefüggő az autó teljes fenéklemezével. Az autó alja nem sík, hanem két sidepod alatt kicsit felugrik, ami egy minimális mértékben a hátsó tengelynél tovább emelkedik. A többi sport és Formula autónál a diffúzor már függőlegesen osztott, sőt, a GT autóknál (az F0-át nem ismerem, de tavaly valami ilyesmi miatt volt a botrány) le is lehet szerelni az autó aljáról (tehát egy különálló cucc, aminek a kialakítása variálható pályatípustól függően). Nos ez utóbbi viszont tiltott az IndyCar regula szerint és a létező legeslegegyszerűbb fix kialakítás a mérvadó - tehát ebben meg Dietrichnek van igaza. Ám javítsatok ki ha tévedek, had tanuljunk, de ebből következik, hogy vitatkozni felesleges... legfeljebb egy üveg sör mellett van értelme.

Kép
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 szomb. máj. 08, 2010 8:23 pm-kor.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 08, 2010 8:14 pm

morfi írta:A felső feliratsáv az modafice grafikai kompetenciája :D
Dietrichnek teljesen igaza van. A nevek meg nem látszódtak a "pálcikák" végén. Nos, ha MoDa a pingáló mester, akkor sztem összekalapálhatna egy jobban kivehető színviágot, a tavalyi fekete-piros-fehér szvsz messze a legjobb volt amit kreáltatok. Remélem nem gond, hogy szóltam, de gondolom a sok dicséret mellett elfér némi kritika. Az Indy 500-ra remélem el tud jönni Rita is. Legutóbb pozitívan állt a dologhoz, de most nem tudunk értekezni vele, mert külföldön van.
Peter Rigo

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szomb. máj. 08, 2010 8:24 pm

Ginger17 írta:
morfi írta:A felső feliratsáv az modafice grafikai kompetenciája :D
Dietrichnek teljesen igaza van. A nevek meg nem látszódtak a "pálcikák" végén. Nos, ha MoDa a pingáló mester, akkor sztem összekalapálhatna egy jobban kivehető színviágot, a tavalyi fekete-piros-fehér szvsz messze a legjobb volt amit kreáltatok. Remélem nem gond, hogy szóltam, de gondolom a sok dicséret mellett elfér némi kritika. Az Indy 500-ra remélem el tud jönni Rita is. Legutóbb pozitívan állt a dologhoz, de most nem tudunk értekezni vele, mert külföldön van.
Dehogyis, főleg így hogy ez valójában MoDának szólt. De egyébként bármi ilyen észrevételetek van, nyugodtan szóljatok, mert az a lényeg, hogy minnél jobb legyen az adás.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 08, 2010 8:29 pm

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Há'ja. Azért van "némi" különbség a fenti képhez képest. Ott van az a diffúzor, de egy ilyen kialakításnak a hatása jelentősen kisebb, mint a high-tech F0... mondjuk a szerepe is más a cuccnak.
Peter Rigo

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » szomb. máj. 08, 2010 8:34 pm

Kép

Azt hiszem a vita le van zárva :P
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 08, 2010 8:37 pm

Nabazz... egy ilyen képet kerestem. Köszi! :wink:
Peter Rigo

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » szomb. máj. 08, 2010 8:50 pm

Ginger17 írta:Nabazz... egy ilyen képet kerestem. Köszi! :wink:
Tulajdonképpen a van vagy nincs volt a kérdés, mely kérdés a fentebbi képpel megválaszolásra került.

Jól tudod, a NASCAR nem modern kategória, soha nem is volt az, és nem is igazán akar az lenni, bár újabban a gyárak lázadnak ezügyben.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 08, 2010 9:29 pm

G-BoR írta:Azért óvtam, hogy lehet többet kéne gyakorolni mindenkinek a PITelést és olyan setupot csinálni amivel biztonságosan be lehet menni zöld alatt is
Megfogadtam, hogy nem reagálok senki óvására, mert nekem hivatalból nem lehet, meg nem is az én dolgom a bíráskodás - legfeljebb csak a szabályalkotás -, de még élénken él bennem egy reakciód DzSiBi a szezon előtti egyik tesztverseny után, ami talán pont ide vág és nem azért mert itt Kansas-ben történt, hanem mert emberek vagyunk és igenis hibázunk mindannyian. Üldözési mániád pedig ne legyen e miatt, mi szeretünk - főként az autódat. :wink:

G-BoR írta:Hát a PITemet még mindig nem értem... WU alat 5-6 leprobáltam és még meg se csúszott a kocsi, most meg... na mind1


A zöld alatti elrontott pitkiállást - többek között a felmerült javaslat hatására és mert amúgy is "vizsgafeladat" (idézet G-BoR) - szankcionálni fogjuk a jövőben.
Peter Rigo

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » vas. máj. 09, 2010 8:04 am

Ginger17 írta: A zöld alatti elrontott pitkiállást - többek között a felmerült javaslat hatására és mert amúgy is "vizsgafeladat" (idézet G-BoR) - szankcionálni fogjuk a jövőben.
Tudom, hogy semmi közöm a szabályhozáshoz, se a BT-hez, de ezt én mint versenyző ellenzem, hogy ez szankcionálva legyen!

Tény, hogy vizsgafeladat, de kérdem én a forgalomban vezetés nem az???
Ha vki 350nel autózik a mezőnyben és megforog az nem veszélyesebb??? Azt nem büntetjük? Az miért van elkönyvelve versenybalesetként? Nemtom, de nekem ez veszélyesebb szitu,mint szolóban a PIT elötti megforgás......... Emberek vagyunk mindenki hibázhat. Ha ez nem jo akkor ott a 2es opció... AI-k....

A probléma forrását én nem ebben látom. Hányszor volt már ilyen, és még lesz is.... Sztem itt a rosszul választott versenytaktika miatt keresünk felelőst.... Azért meg mindenki maga felel. Lutri...
Az,hogy vki kihasználja a sárgánál nyújtott lehetőséget, vki meg nem az mindenkinek a maga dolga. Indycarba ez benne van.... ez adja az 1ik szépségét..... Lehet 19re lapot húzni... lehet bejön lehet nem.... Igazi versenyeken is hányszor láttunk ilyet, hogy vki zöld alatt ment, vki nem. A szerencsén kajak sok múlik. Ennyiből ha vki lottózik és nem lesz 5öse, miért nem pereli be a Szerencsejáték Zrt-t,hogy ők miért nem azt húzták amit ő akart???

SZtem mielőtt szabályozásra kerül ez a dolog jól rágja át a BT.......
Csak ennyit akartam. ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. máj. 09, 2010 10:00 am

G-BoR írta:Kép

Azt hiszem a vita le van zárva :P
Ennyi erővel hívhatjuk az egész kasznit diffuzornak komplett fenéklemezzel együtt. Szóval minden autón van még az utcai kocsikon is :roll:

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. máj. 09, 2010 10:05 am

Bodzzza írta:
Ginger17 írta: A zöld alatti elrontott pitkiállást - többek között a felmerült javaslat hatására és mert amúgy is "vizsgafeladat" (idézet G-BoR) - szankcionálni fogjuk a jövőben.
Tudom, hogy semmi közöm a szabályhozáshoz, se a BT-hez, de ezt én mint versenyző ellenzem, hogy ez szankcionálva legyen!

Tény, hogy vizsgafeladat, de kérdem én a forgalomban vezetés nem az???
Ha vki 350nel autózik a mezőnyben és megforog az nem veszélyesebb??? Azt nem büntetjük? Az miért van elkönyvelve versenybalesetként? Nemtom, de nekem ez veszélyesebb szitu,mint szolóban a PIT elötti megforgás......... Emberek vagyunk mindenki hibázhat. Ha ez nem jo akkor ott a 2es opció... AI-k....

A probléma forrását én nem ebben látom. Hányszor volt már ilyen, és még lesz is.... Sztem itt a rosszul választott versenytaktika miatt keresünk felelőst.... Azért meg mindenki maga felel. Lutri...
Az,hogy vki kihasználja a sárgánál nyújtott lehetőséget, vki meg nem az mindenkinek a maga dolga. Indycarba ez benne van.... ez adja az 1ik szépségét..... Lehet 19re lapot húzni... lehet bejön lehet nem.... Igazi versenyeken is hányszor láttunk ilyet, hogy vki zöld alatt ment, vki nem. A szerencsén kajak sok múlik. Ennyiből ha vki lottózik és nem lesz 5öse, miért nem pereli be a Szerencsejáték Zrt-t,hogy ők miért nem azt húzták amit ő akart???

SZtem mielőtt szabályozásra kerül ez a dolog jól rágja át a BT.......
Csak ennyit akartam. ;)

Érdekes kérdés. Szerény véleményem szerint csak akkor lehetne ezt büntetni ha valaki a pit bemenetelkor - kimenetelkor rámegy - rácsúszik (és ezzel balesetet vagy veszélyhelyzetet okoz) a pálya fehér vonalára , ez veszélyes. Az hogy valaki megforog az benne van.

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » vas. máj. 09, 2010 10:43 am

voodoo írta: Érdekes kérdés. Szerény véleményem szerint csak akkor lehetne ezt büntetni ha valaki a pit bemenetelkor - kimenetelkor rámegy - rácsúszik (és ezzel balesetet vagy veszélyhelyzetet okoz) a pálya fehér vonalára , ez veszélyes. Az hogy valaki megforog az benne van.
ezzel jobban egyetértenék! ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. máj. 09, 2010 10:52 am

Én úgy gondolom, hogy meg lehet találni a megfelelő egyensúlyt. El lehet érni, hogy a versenyzők gyakorolják ezt a dolgot, mert ez pl. egy olyan kézzel fogható mozzanat, amit lehet fejleszteni és ezáltal elkerülni a felesleges sárga zászlós szituációkat. Persze ha valaki megpörög - ahogy voodoo mondja - benne van a pakliban, és szankció esetén nyilván a VB nem is fogja "agyonbüntetni" a vétkest, egy figyelmeztetést azonban szvsz megér majd a dolog.

A lökdösődést pedig akkor tudjuk majd 100%-osan vizsgálni, ha lesz egy javított spotter, ami mindenki rendelkezésére áll. Nekem a csütörtöki verseny legnagyobb tanulsága, hogy ha nekem szól a spotter, az még nem azt jelenti, hogy a másik versenyzőnek is szól... ez nagyon gáz. Addig csak a józan észre és a másik korrektségében lehet bízni. A következő hónapban leteszteljük a javítási lehetőségeket, hogy az 500-ra ne legyen ilyen jellegű gondunk.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. máj. 09, 2010 11:55 am

morfi írta:
Ginger17 írta:@ Morfi

Megnéztem a közvetítést. Nem volt rossz, de mi az oka annak, hogy a hangotok metosszal ennyire halk lett (vagy az rF hangos)? Illetve a felső feliratsávot talán módosítani kellene, mert ez a piros-sárga kombináció nem túl kontrasztos... de lehet, hogy csak én vagyok vak. A Pole Day-Indy 500 már mehetne élőben? Mit gondoltok? Ja és köszi a melót. :wink:
rF hangos, még kísérletezem a hanggal, mert amit belőttem anno win7 alatt azt kezdhettem előlről itt xp-n. A felső feliratsáv az modafice grafikai kompetenciája :D Mivel indulok Indy 500-on ezért még szervezem az embereket, így egyelőre nem ígérek semmit az élővel kapcsolatban. Ha sikerül azt a gárdát összetoboroznom akiket szeretnék, akkor semmi akadálya.
Szántó Zolit kellene megkeresnem..ha valaki tud az oválversenyzésről, az indy500-ról akkor az ő..
motorsportok.hu és azt váltó http://irace.hu/ oldalra írja a cikkeit. Anno a sport1-stúdióban is volt Nascar közvetitéseken.
Ritát nagyon szeretjük semmi baj vele, de szegény az oválhoz nagyon nem ért mert sose érdekelte. Főleg Greg balesete miatt sem..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. máj. 09, 2010 12:03 pm

diffuzor:
F1 ugye pár éve (pontosan nem tudom) vezette be a diffuzort és slicket egyszerre.
pont.

Ami Dzsibi képén van Voodooval értek egyet..fenéklemez ez megvan utcai autóknál is. Tehát ezt nem nevezem diffuzornak.
Pont

A Honda is tervezet egy koncepciós autót amin a teljes hátsó résznél diffuzort tett volna oda egybe épitve a szárnyal
Kép
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. máj. 09, 2010 12:10 pm

Pitbejáratnál megforgás..vagy valaki kifogy a naftából.
ezeket nem büntetném..hozzátartozik a versenyhez. azt viszont igen aki lemegy fehér vonal alá és onnan előz vagy vágbe hirtelen vissza az ívre.És nem ilyen nevetséges "figyelmezetetésben részesül" semmit sem érő büntikkel. 20 pontlevonás, road pályán uccsó rajthely, áthajtásos bünti van tengernyi lehetőség.
egyébként tetszett volna akkor kijönni tankolni mikor néhányan kimentünk 65 literrel a tankban arra számítva, hogy egy esetleg hosszú zöld periódusnál a többieknek hamarabb kelljen kijönni és aljas mocskos módon számítani arra, hogy a maradék 20-25 liter alatt valaki hibázni fog és sárga alatt mehetünk ki tankolni. :)
Pontosan ez történt.
Miért nem lehet feladni az 1-2-3. helyet a táv felénél és bevállani egy ilyen + kiállást? Addig utazni és túlélni kell.
Szerencsénk volt? igen de ez is az oválozás velejárója.
Danica győzelme Motegiben..ismerős a szitu? Neki volt benyája a többiek kifogytak és zöld alatt mentek tankolni a vége elött 5 körrel.. :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. máj. 09, 2010 2:13 pm

Dietrich írta:
morfi írta:
Ginger17 írta:@ Morfi

Megnéztem a közvetítést. Nem volt rossz, de mi az oka annak, hogy a hangotok metosszal ennyire halk lett (vagy az rF hangos)? Illetve a felső feliratsávot talán módosítani kellene, mert ez a piros-sárga kombináció nem túl kontrasztos... de lehet, hogy csak én vagyok vak. A Pole Day-Indy 500 már mehetne élőben? Mit gondoltok? Ja és köszi a melót. :wink:
rF hangos, még kísérletezem a hanggal, mert amit belőttem anno win7 alatt azt kezdhettem előlről itt xp-n. A felső feliratsáv az modafice grafikai kompetenciája :D Mivel indulok Indy 500-on ezért még szervezem az embereket, így egyelőre nem ígérek semmit az élővel kapcsolatban. Ha sikerül azt a gárdát összetoboroznom akiket szeretnék, akkor semmi akadálya.
Szántó Zolit kellene megkeresnem..ha valaki tud az oválversenyzésről, az indy500-ról akkor az ő..
motorsportok.hu és azt váltó http://irace.hu/ oldalra írja a cikkeit. Anno a sport1-stúdióban is volt Nascar közvetitéseken.
Ritát nagyon szeretjük semmi baj vele, de szegény az oválhoz nagyon nem ért mert sose érdekelte. Főleg Greg balesete miatt sem..
Egyetértek veled, de Zolit már anno is hívtuk, de mindig hárított. Illetve úgy tudom, hogy a gépe kevés az rF-hez... majd rákérdezünk megin'.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. máj. 09, 2010 4:07 pm

A bírói döntések a vonatkozó fórumba kerültek.
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » hétf. máj. 10, 2010 8:57 am

Szívesen megnézném a közvetítést utólag, merthogy pénteken nem tudtam.. lehet ezügyben tenni valamit? :roll:

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » hétf. máj. 10, 2010 9:14 am

megtaláltam sstv honlapján :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 10, 2010 11:18 am

RPeti írta:Szívesen megnézném a közvetítést utólag, merthogy pénteken nem tudtam.. lehet ezügyben tenni valamit? :roll:
A MaSzim adatbázisában mindig minden megtalálható, sőt ugyebár filmek is vannak szép számmal, de a szimulátor közvetítések alatt megtalálsz visszamenőleg is mindent, jelenleg fél terra mennyiségben. :wink:

Ahogy a hírek oldalon olvasható ehhez FTP vezérlő progi kell.

kiszolgáló: 87.229.108.129
név: ftp
jelszó: maszim
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » hétf. máj. 10, 2010 12:01 pm

metosz írta:
RPeti írta:Szívesen megnézném a közvetítést utólag, merthogy pénteken nem tudtam.. lehet ezügyben tenni valamit? :roll:
A MaSzim adatbázisában mindig minden megtalálható, sőt ugyebár filmek is vannak szép számmal, de a szimulátor közvetítések alatt megtalálsz visszamenőleg is mindent, jelenleg fél terra mennyiségben. :wink:

Ahogy a hírek oldalon olvasható ehhez FTP vezérlő progi kell.

kiszolgáló: 87.229.108.129
név: ftp
jelszó: maszim
Köszönöm szépen :wink:

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég