Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. máj. 13, 2010 9:44 pm

metosz írta:
G-BoR írta:server replay lesz fent???
hát ha nem gond akkor nem foglakoznék vele, FUN futam volt. Statisztika sem készült. De ha szükségesnek érzed elérhetővé teszem.
Igen szeretném ha nem gond :-)

Előre is köszönöm!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. máj. 13, 2010 9:59 pm

G-BoR írta:
metosz írta:
G-BoR írta:server replay lesz fent???
hát ha nem gond akkor nem foglakoznék vele, FUN futam volt. Statisztika sem készült. De ha szükségesnek érzed elérhetővé teszem.
Igen szeretném ha nem gond :-)

Előre is köszönöm!
Ugyan feleslegesnek tartom, mert biztosan jó a Te replayed is, hogy a többiekkel megbeszéljétek a dolgot. Én túl nagy feneket nem kerítenék a dolognak, hivatalosan meg nincs óvás a FUN-ra.
Örülünk minden részvételnek, már csak a MOD tesztelése miatt, mint sem hogy büntetnénk, vizsgálódnánk.

ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... OK/JUNIOR/
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. máj. 13, 2010 10:27 pm

Nagyon jó futam volt :-) nekem tetszett :-) jó lett a mod, thx Bedy!

Bedy remélem nem rám gondoltál amikor ott mondtad a szépeket valakinek :-)
Én tisztán elmentem melletted, sőt inkább te húztál rám ;-) A server replayt megnézve pont volt egy kis lag, de pl ha az én replaymet nézzük ott tiszta volt minden :-) szóval ebből kiindulva gondolom nem nekem szót az igéd, én csak azt szeretném kérni tőled, ha lehet ezt legközelebb vagy magadba mond el, vagy a TS tedd gombra, mert én nem vagyok rá kíváncsi. Előre is thx és még egyszer gart a mod tuningoláshoz.

Voodoo, nem szándékos volt, az már régen rossz ha ezt gondolod rólam hogy én szándékosan feltennélek, mint ahogy én se gondolom azt szándékosnak hogy az első körben az első kanyarba kétszer is nekem jöttél...

Remélem megyünk még ezzel a moddal ovalon nagyon tetszett :-)

Metosz! nem értem hogy miért kötöd feltételekhez a gratulációt, én ma legalább olyan tisztán versenyeztem mit a többi induló! Az hogy egyesek nem gratuláltak vagy megjegyzéseket mondtak a győzelmemre az csak őket minősíti, nem foglalkozok velük rólam az ilyen úgy is lepereg :-)

Jövőhéten időmérő mindenkinek jó felkészülést kívánok.
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » pén. máj. 14, 2010 3:55 am

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 14, 2010 6:31 am

Bedy írta:
danikosz írta:mikor lesz vele futam?
A tevek szerint 2010 07.01.-én. csütörtökön.
Kivéve ha Ginger nem tervezett akkorra valamit.
Nem hinném, hogy az Indy szakosztálynak szükségeltetik az a nap.
Had' szóljon a Lights Bedy! :wink:
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 14, 2010 7:13 am

G-BoR írta:Jövőhéten időmérő mindenkinek jó felkészülést kívánok.
:?:

Ha a "Pole Day"-re gondolsz, akkor az 27-én lesz...... a hétvégén kiírom a feltételeket, addig az időpontokról a csevegőben lehet informálódni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 pén. máj. 14, 2010 7:37 am-kor.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 14, 2010 7:17 am

@ KDM

Ne ijedj meg, ha mondok valamit a versenyen neked! :wink: Ügyes voltál, szimpatikus volt amit láttam: szépen és stabilan haladtál és az előzéseknél később már szépen hagytál helyet. Amiket mondtam, csak tanácsnak szántam. A spotter meg - amellett, hogy kötelezően bekapcsolandó - igen hasznos dolog, ne feledd! Remélem találkozunk még oválon. :wink:
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 14, 2010 7:28 am

G-BoR írta:A server replayt megnézve pont volt egy kis lag
Nos, nem "kis lag" volt, hanem elég zavaró (vagy 2 méterrel arréb van az autód)... és úgy látom, hogy ez a probléma régóta érint téged, mert Kansasben én is panaszkodtam rád e miatt.

Csak hogy értsd a másik oldalt is G-BoR... elég félelmetes veled autózni, engem konkrétan a frász keringet, mert ahogy azt Kansasben is tapasztaltam időnként tisztességgel cikázol a pályán és míg te ezt nem érzékeled, addig másra a szívbajt hozod - és lökdösődésnek tűnik a dolod.

Nem tudom mi a megoldás, a probléma okát sem tudom - én is csak panaszkodok. Ez az egész meg azzal jár, hogy téged szidnak... mert egy-egy bátrabb manőver ilyen esetben 10×-esen veszélyes. :roll:

Oldjuk meg a dolgot!
5let?
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 14, 2010 7:42 am

Még egy kis probléma amire nem bánnám, ha találnánk magyarázatot..... a qualin - hibátlan körök mellett 2 tizeddel (!) jöttem lassabban a keddi időmnél. Setup rendben volt. Erre varrjatok gombot! :roll:
Peter Rigo

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. máj. 14, 2010 8:42 am

Ginger17 írta:
G-BoR írta:A server replayt megnézve pont volt egy kis lag
Nos, nem "kis lag" volt, hanem elég zavaró (vagy 2 méterrel arréb van az autód)... és úgy látom, hogy ez a probléma régóta érint téged, mert Kansasben én is panaszkodtam rád e miatt.

Csak hogy értsd a másik oldalt is G-BoR... elég félelmetes veled autózni, engem konkrétan a frász keringet, mert ahogy azt Kansasben is tapasztaltam időnként tisztességgel cikázol a pályán és míg te ezt nem érzékeled, addig másra a szívbajt hozod - és lökdösődésnek tűnik a dolod.

Nem tudom mi a megoldás, a probléma okát sem tudom - én is csak panaszkodok. Ez az egész meg azzal jár, hogy téged szidnak... mert egy-egy bátrabb manőver ilyen esetben 10×-esen veszélyes. :roll:

Oldjuk meg a dolgot!
5let?
Az a lag nemcsak nála volt nálam is a verseny során 2szer tapasztaltam ilyet épp ez időtjájt volt mind2, ahogy nekem konkrétan az egész mezőny nyomott egy jobbra balra 2-3 méteres ugrást.......És mikor ezt mondtam úgy emléxem mondta másis hogy neki is volt lag ....QRVA Hungarise Internyet :evil:

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » pén. máj. 14, 2010 9:32 am

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
oké értem én, a lényeg hogy én vagyok a balfasz, ti meg a PRO-k, vágom...
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. máj. 14, 2010 9:35 am

Ginger17 írta:Még egy kis probléma amire nem bánnám, ha találnánk magyarázatot..... a qualin - hibátlan körök mellett 2 tizeddel (!) jöttem lassabban a keddi időmnél. Setup rendben volt. Erre varrjatok gombot! :roll:
Lehet mégse volt hibátlan :)

Amúgy nekem is volt most ilyen,csak nekem a futamon... Amikor teszteltünk Akkor tök jó volt megtankolva a kocsi,fordult meg minden most meg nagyon szar volt menni ugyan azzal a setuppal...
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 14, 2010 9:43 am

G-BoR írta::) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
oké értem én, a lényeg hogy én vagyok a balfasz, ti meg a PRO-k, vágom...
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Örülök, hogy megin' "sikeresen" levontad a következtetést. :twisted:
Gondolom ezzel a problémát részedről lezártad - pedig nem jó ez így.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 pén. máj. 14, 2010 9:45 am-kor.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 14, 2010 9:44 am

danikosz írta:Lehet mégse volt hibátlan :)
Mint azt mondottam volt 2 tizedről beszélünk... nem század, nem ezred... tized.
Peter Rigo

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » pén. máj. 14, 2010 10:17 am

Ginger17 írta:Örülök, hogy megin' "sikeresen" levontad a következtetést. :twisted:
Gondolom ezzel a problémát részedről lezártad - pedig nem jó ez így.
Szerintem a megfelelő személynek jeleztem észrevételeimet ;-)

Itt a fórumon már fölöslegesnek tartom hogy írjak ez ügyben...

Na csak 27.-én lesz a Pole Day, akkor én valamit elnéztem, akkor van még két hetünk :-) Jó felkészülést! :-)
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 14, 2010 10:43 am

G-BoR írta:Na csak 27.-én lesz a Pole Day, akkor én valamit elnéztem, akkor van még két hetünk :-) Jó felkészülést! :-)
Az igazi Pole Day lesz a jövő hét végén.
Mondjuk arról sem érdemes lemaradni az új rendszer miatt... 1 liter kávé és simán kibírja az ember azt a 6-7 órát a monitor előtt. :twisted:
Peter Rigo

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » pén. máj. 14, 2010 10:52 am

Ginger17 írta:
Bedy írta:
danikosz írta:mikor lesz vele futam?
A tevek szerint 2010 07.01.-én. csütörtökön.
Kivéve ha Ginger nem tervezett akkorra valamit.
Nem hinném, hogy az Indy szakosztálynak szükségeltetik az a nap.
Had' szóljon a Lights Bedy! :wink:
THx Ginger ;)

Megfelelő időben minden ki lesz írva a Sao Paulo-i fun versennyel kapcsolatban.
Addig is teszteljétek a modot. Bármilyen problémát észleltek jelezzétek, hogy javítani lehessen.

A Freedom100 verseny lezárult .
Minden további észrevételt a csevegőben tegyétek.
Start Me Up

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. máj. 14, 2010 12:07 pm

Ginger17 írta:Még egy kis probléma amire nem bánnám, ha találnánk magyarázatot..... a qualin - hibátlan körök mellett 2 tizeddel (!) jöttem lassabban a keddi időmnél. Setup rendben volt. Erre varrjatok gombot! :roll:
sok mindentől függhet igazából. Pl nekem is volt már olyan, hogy úgy éreztem hogy...De nem lehet tökéletes kört összerakni. Ha ez 100%osan kizárva akkor a pálya más állapota, esetleg át lett állítva az időpont a szerón, vagy nem ment ki a gázpedálod 100%ig, vagy a fék volt egy kicsit beakadva. Ilyenek előfordulhatnak.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 14, 2010 12:18 pm

morfi írta:
Ginger17 írta:Még egy kis probléma amire nem bánnám, ha találnánk magyarázatot..... a qualin - hibátlan körök mellett 2 tizeddel (!) jöttem lassabban a keddi időmnél. Setup rendben volt. Erre varrjatok gombot! :roll:
sok mindentől függhet igazából. Pl nekem is volt már olyan, hogy úgy éreztem hogy...De nem lehet tökéletes kört összerakni. Ha ez 100%osan kizárva akkor a pálya más állapota, esetleg át lett állítva az időpont a szerón, vagy nem ment ki a gázpedálod 100%ig, vagy a fék volt egy kicsit beakadva. Ilyenek előfordulhatnak.
Morfi........ 2 tized.
Tudod, te mennyi az???
Majd 20 méter.
Az nem pálya állapot, és nem szeró állítás.
A pedál meg tökéletes.
Egyébként, köszi a reagálást. :wink:
Peter Rigo

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. máj. 14, 2010 12:47 pm

Ginger17 írta:2 tized.
Tudod, te mennyi az???
Majd 20 méter.
Az nem pálya állapot, és nem szeró állítás.
A pedál meg tökéletes.
Légnyomás, lassú elbutulás hirtelen felgyorsulása, halucinogén anyagok a szervezetetben, megnövekedett napfolttevékenység....vagy egyszerűen csak be voltál b*szva! :mrgreen:
Vagy valaki megpakolt súlyokkal a szerón.....vagy mittomén. :roll:
Mindenesetre a 2 század is sok ha kezedben a pálya nem még a tízszerese...

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. máj. 14, 2010 12:59 pm

Vagy:
Beállítottad a boost-ot billentyűre és a teljesítmény növelésére 2/2, míg a csökkentésére 1/2 értékre váltott......pont fordítva mint kéne.
Én is beszívtam egy ideig. 8)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 14, 2010 1:21 pm

sanya írta:Vagy:
Beállítottad a boost-ot billentyűre és a teljesítmény növelésére 2/2, míg a csökkentésére 1/2 értékre váltott......pont fordítva mint kéne.
Én is beszívtam egy ideig. 8)
Ne magadból indulj ki drága sanyám!
boostot elvből nem használok. :twisted:
Az elbutulás meg a többi... az meg kb. 100%. :P
Peter Rigo

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. máj. 14, 2010 3:16 pm

G-BoR írta:Nagyon jó futam volt :-) nekem tetszett :-) jó lett a mod, thx Bedy!

Bedy remélem nem rám gondoltál amikor ott mondtad a szépeket valakinek :-)
Én tisztán elmentem melletted, sőt inkább te húztál rám ;-) A server replayt megnézve pont volt egy kis lag, de pl ha az én replaymet nézzük ott tiszta volt minden :-) szóval ebből kiindulva gondolom nem nekem szót az igéd, én csak azt szeretném kérni tőled, ha lehet ezt legközelebb vagy magadba mond el, vagy a TS tedd gombra, mert én nem vagyok rá kíváncsi. Előre is thx és még egyszer gart a mod tuningoláshoz.

Voodoo, nem szándékos volt, az már régen rossz ha ezt gondolod rólam hogy én szándékosan feltennélek, mint ahogy én se gondolom azt szándékosnak hogy az első körben az első kanyarba kétszer is nekem jöttél...

Remélem megyünk még ezzel a moddal ovalon nagyon tetszett :-)

Metosz! nem értem hogy miért kötöd feltételekhez a gratulációt, én ma legalább olyan tisztán versenyeztem mit a többi induló! Az hogy egyesek nem gratuláltak vagy megjegyzéseket mondtak a győzelmemre az csak őket minősíti, nem foglalkozok velük rólam az ilyen úgy is lepereg :-)

Jövőhéten időmérő mindenkinek jó felkészülést kívánok.
Nem azt mondtam hogy szándékos volt , hanem ha akartad , ha nem simán kitoltál az ívről ez szerinted rendben van ? kb 4 helyet buktam a manővereddel. A rajtnál meg gondolkodjatok már kicsit és ez Norbinak is szólhat ha nem figyelek akkor simán felökleltek ott engem , minket hátulról , simán lezárhattam volna azt az oldalt mivel onnan terveztem a kanyart. Abba a kanyarba meg 3 man nem férünk el itt megint kérdezném hogy gondoltad hogy kívül te ott be fogsz férni a kivezető íven mikor ketten már így is ott voltunk esélyem se volt beljebb menni mert Danikosz mellettem volt . Így te pöcköltél befele engem utána meg Danikoszról visszapattantam rád megint. Ekkor rájöttél hogy ott nem kéne menni. Javíts ki ha nem így van , de szerintem ez így volt.

Spotter teljesen rossz volt végig , nem is volt mellettem senki magyarázott , sőt egyedül autóztam akkor is mondta egyszer :D

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. máj. 14, 2010 3:25 pm

Tudom mit csináltam, de ezt gondolhatod hogy nem fogom megkockáztatni pl egy Indy 500on :D
Bocs, ha megijsztettelek Voodoo :lol:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 14, 2010 6:21 pm

"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 14, 2010 6:25 pm

Ginger17 írta:Még egy kis probléma amire nem bánnám, ha találnánk magyarázatot..... a qualin - hibátlan körök mellett 2 tizeddel (!) jöttem lassabban a keddi időmnél. Setup rendben volt. Erre varrjatok gombot! :roll:
rf bug.
én pont így jártam a nipponnal oválon..teszten teljesen jó volt majd éles futamon 3-4!! tizeddel voltam lassabb.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 14, 2010 6:32 pm

voodoo írta:Spotter teljesen rossz volt végig , nem is volt mellettem senki magyarázott , sőt egyedül autóztam akkor is mondta egyszer :D
most is azt mondom az 1.11 spotter plugin teljesen jó.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 14, 2010 7:59 pm

Dietrich írta:
Ginger17 írta:Még egy kis probléma amire nem bánnám, ha találnánk magyarázatot..... a qualin - hibátlan körök mellett 2 tizeddel (!) jöttem lassabban a keddi időmnél. Setup rendben volt. Erre varrjatok gombot! :roll:
rf bug.
én pont így jártam a nipponnal oválon..teszten teljesen jó volt majd éles futamon 3-4!! tizeddel voltam lassabb.
Én elhiszem... de ezt nem kéne tudomásul vennünk.
A szakik nem tudnak tenni ellene valamit? Nyomozzunk!
Peter Rigo

Avatar
KDM
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: vas. dec. 27, 2009 4:43 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KDM » pén. máj. 14, 2010 8:05 pm

Ginger17 írta:@ KDM

Ne ijedj meg, ha mondok valamit a versenyen neked! :wink: Ügyes voltál, szimpatikus volt amit láttam: szépen és stabilan haladtál és az előzéseknél később már szépen hagytál helyet. Amiket mondtam, csak tanácsnak szántam. A spotter meg - amellett, hogy kötelezően bekapcsolandó - igen hasznos dolog, ne feledd! Remélem találkozunk még oválon. :wink:
Köszönöm ezeket a dicséreteket! 8) Köszönöm a tanácsokat is, amiket később meg is értettem! (nehézkesen) :roll: A spotter be volt kapcsolva, oválokon mindig csak kussol! Nem tom hogy mi baja lehet! Én is remélem hogy összefutunk még! (tanultam a mostani után) 8)
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 14, 2010 9:44 pm

Ginger17 írta:
Dietrich írta:
Ginger17 írta:Még egy kis probléma amire nem bánnám, ha találnánk magyarázatot..... a qualin - hibátlan körök mellett 2 tizeddel (!) jöttem lassabban a keddi időmnél. Setup rendben volt. Erre varrjatok gombot! :roll:
rf bug.
én pont így jártam a nipponnal oválon..teszten teljesen jó volt majd éles futamon 3-4!! tizeddel voltam lassabb.
Én elhiszem... de ezt nem kéne tudomásul vennünk.
A szakik nem tudnak tenni ellene valamit? Nyomozzunk!
mintha + kilókat kapnánk mint a WTCC-ben.
Atlantic is csinálta ezt..csak ott kiállás után szarabb lett az autó pedig csak mezei tankolás és kerékcsere volt az autó teljesen ép volt.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. máj. 14, 2010 10:05 pm

Dietrich írta:
Ginger17 írta:
Dietrich írta: rf bug.
én pont így jártam a nipponnal oválon..teszten teljesen jó volt majd éles futamon 3-4!! tizeddel voltam lassabb.
Én elhiszem... de ezt nem kéne tudomásul vennünk.
A szakik nem tudnak tenni ellene valamit? Nyomozzunk!
mintha + kilókat kapnánk mint a WTCC-ben.
Atlantic is csinálta ezt..csak ott kiállás után szarabb lett az autó pedig csak mezei tankolás és kerékcsere volt az autó teljesen ép volt.
Valami közös dolog lehet (bár korábban volt ez már téma és utaltam is erre), de a napokban ismét előjött a téma F1-nél is, mert Buksi állítja, hogy neki is lassú vmiért a kocsi versenyeken.

Zoleenak volt egy elmélete a feljebb linkelt topikban:
zolee145 írta:Szóval nem lehet az, hogy minél többen vannak a szerveren annál kevésbé részletes adatokat küldözget az rF oda-vissza, és ilyen formán kevésbé részletes adatokból számolgat?
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 14, 2010 10:15 pm

de olvastam mikor ezt írta Zolee..de visszakérdezek.
jó gépem van jó nettel..mi alapján dől el ki szívja ezt meg? Utánam még sokan felléptek a szerverre és én is kb. 10. voltam..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 15, 2010 7:16 am

Dietrich írta:de olvastam mikor ezt írta Zolee..de visszakérdezek.
jó gépem van jó nettel..mi alapján dől el ki szívja ezt meg? Utánam még sokan felléptek a szerverre és én is kb. 10. voltam..
Ez az első dolog ami felmerült bennem is kérdésként.
Peter Rigo

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 32 vendég