Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » hétf. máj. 17, 2010 9:19 pm

W A Mozart írta:Pontosan ugyanaz volt a problémánk veled Buksi, mint Dietrichnek. Bocs, hogy Konstanze nevében írok, de végül is nem is a nevében, mert ő ennek nem örül, mármint, hogy írok, de nem tom megállni. Szóval egyrészt leálltál egy tök kezdővel versenyezni, akinél minimum 3 mp-cel gyorsabb voltál, nem értem ,hogy ebben neked mi az élvezet. Őt meg csak zavartad és hibára késztetted, mivel nem értette a viselkedésedet. Nem a legjobb módja egy újonc fejlesztésének, viszont a legjobb módja az elszontyolításának. No, de semmi gáz, csak legközelebb inkább ne. Főleg, hogy Dietrich- hel tök jót csatázhattak volna. Egyébként meg durva verseny volt, jót spotterkedtem :D
A kék zászlót mondhattad volna hamarabb spotterkém :lol: :lol: :lol:
(no offense)
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » hétf. máj. 17, 2010 9:24 pm

Ne haragudj Sanya az első kanyarban történtekért, figyelmetlen voltam, benéztem a féktávot (@bedy: nem 1-2 es szárny volt :) ), viszont amit utána tapasztaltam az elszomorító volt. Mindenki izomból a másiknak, mindegy, hogy ki milyen íven van, koccanva, ütközve előz a nagytöbbség. Ez nem WTCC hanem egy openwheel bajnokság, tessék megtanulni ezek szerint versenyezni. Ha pedig keresztbe áll valaki a pályán, akkor induljon csak el, ha elmentek mellette a többiek. Miközbe jön a mezőny se nem tolatunk se nem megyünk előre. Ezekre kéne kicsit jobban figyelni véleményem szerint. Ameddig rommá nem tört a kocsim a lökdösődés miatt, addig egész jó verseny volt.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. máj. 17, 2010 9:59 pm

Tony írta:Gratula mindenkinek! Kívűlről nagyon nagy verseny volt!

Tommy, annyit szeretnénk kommentátorok megtudni, hogy miért kerested fel kétszer a pitet. Nem értettük, gondoltuk, valami gond volt a tankolással, de mást nem tudtunk.

Ricsárdka (Esmeralda, Bikicsunáj, Rosengarten, vagy csak Spiczi), te meg külön nagyon nagy voltál, 3. hely nem semmi. Stabilan mentél.

Morfinak pedig extra grat a győzelméhez!
Csak annyi történt, hogy a pitből kijövet, a hideg gumin megcsúsztam és beleszaladtam a gumifalba, ami leszakitotta az első szárnyamat meg a futóművemet gallyra tette, 23mp pit. Majd uccsó körbe még egy hátsó szárny törés. :(

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » hétf. máj. 17, 2010 11:16 pm

Jó verseny volt, jó kis csatákkal, és ezen a pályán megint a stabilitás számított a legjobban. Várom a következő versenyt :)
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd máj. 18, 2010 7:06 am

Morfi!
Hogy Bosco szavait idézzem ezek nem WTCC autók :)
Az egyenes végén úgy mentél el mellettem az enyhe jobbosnál, hogy egyszerüen arrébb löktél. Következő egyenest már nem tudtad kivárni? :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd máj. 18, 2010 7:14 am

Petersen írta:
Dietrich írta:
Buksi írta:
Én nem akartam rosszat.... azt hittem teis élvezed a csatázást... nem voltam sokkal gyorsabb... hibáztam többetis... húzott a kocsim oldalra erősen... én azt hittem h jót csatázunk. Nem volt semmi rossz indulat abban amit csináltam.

Ne haragudj ha elrontottam ezzel a versenyedet... :(

Tényleg azt hittem h úgy vagy teis vele h mivel úgysincs senki a környékünkön ezért előzgessük egymást. Bocsi, többször nem csinálok ilyet...
nem rontottad el mert az már megtörtént korábban..

csak az odavissza előzgetést akkor élvezem én ha az éles és nem mű..
http://www.ustream.tv/recorded/6944929
52:50-nél pl. Alffal csatáztam szombaton Historicban..

ha gyorsabb vagy menj el ha kört kapok elengedlek a kék zászló miatt..
Nagyon komoly kis előzés volt a részedről.

Most nézem, hogy ennek a sorozatnak most lett vége. A közeljövőben nem indul valami ilyen régebbi sorozattal valami? F1, túra autó, mert ezek a gépek, valami csodák. :o
nézd tovább is..odavissza előztük egymást :)

sajna nem lesz mostanában új bajnokság indítva..
ami jelenleg is tart az a V8 bajnokság.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd máj. 18, 2010 7:38 am

Urak!

Bocs a késés miatt tegnap éjfélig értekeztünk a szakosztályvezetőkkel, ezért megcsúsztam. Amennyiben valaki szeretne segíteni 3 screen shot-ot nagyon megköszönnék.
Szóval a hír még ma kikerül és még1x sajnálom a scúszást.

GRAT a győztesnek dobogósnak.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd máj. 18, 2010 9:42 am

Grat a dobogósoknak és az "újonc ideiglenes csapattársamnak" Konstanzenak, mert nagyon szépen ment! ;)

Számomra mint ahogy az interjúban is elmondtam nem kezdődött túl biztatóan a verseny, mivel időmérőre váltáskor ledobott a szerver. Az első kört sajnos nem éltem túl, így rögtön pit látogatás lett, amely 38 mp-ig tartott. :( Itt már majdnem megkaptam a körhátrányom, de a javítás utáni tempómnak köszönhetően tudtam tartani az élmenőket. Ez magával hordozta azt is, hogy pár körrel később szépen elkezdtem felrázkódni, melynek az eredménye végül a 7. hely lett. Bár nem vagyok aktív tagja a bajnokságnak, ettől független picit csalódott vagyok, mert jó volt a tempóm ezen a pályán, de sajnos ezt beárnyékolta az időmérőn való nem részvétel ill. az első körben történő crash. :(

Cyroo-tól szeretnék elnézést kérni, amiért az első körben nekimentem. Sajnos a sérült autóval baktattam a box felé és a hátsó hosszú egyenesben hátsószárny nélkül és a hibás felfüggesztésnek köszönhetően nem tudtam tartani a kocsit és pont akkor pörögtem meg, mikor el akartál menni mellettem. Még1x bocs, remélem ott nem sérültél. :roll:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » kedd máj. 18, 2010 10:08 am

W A Mozart írta:Pontosan ugyanaz volt a problémánk veled Buksi, mint Dietrichnek. Bocs, hogy Konstanze nevében írok, de végül is nem is a nevében, mert ő ennek nem örül, mármint, hogy írok, de nem tom megállni. Szóval egyrészt leálltál egy tök kezdővel versenyezni, akinél minimum 3 mp-cel gyorsabb voltál, nem értem ,hogy ebben neked mi az élvezet. Őt meg csak zavartad és hibára késztetted, mivel nem értette a viselkedésedet. Nem a legjobb módja egy újonc fejlesztésének, viszont a legjobb módja az elszontyolításának. No, de semmi gáz, csak legközelebb inkább ne. Főleg, hogy Dietrich- hel tök jót csatázhattak volna. Egyébként meg durva verseny volt, jót spotterkedtem :D
A szituban nyilván igazad van, nem is vitatom.
De most akkor mi is van?
Én a talin úgy láttam, hogy Konstanze egy talpraesett, vagyány csaj (má' bocs). :oops:
Ha nem szeretné, hogy írj a nevében akkor ne írj. Vagy ha Indy500-on rámhúzol akkor szóljak az ügyvédemnek és majd ő megdádáz helyettem? :D
Itt mindenki képvisel valamiféle image-t amit a vezetési stílusa, ts megnyilvánulásai és fórum beírásai alakítanak.
Szerintem hagyd ezt Konstanze-ra... 8)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » kedd máj. 18, 2010 10:16 am

A versenyről nem akarok már közhelyeket puffogtatni de írásban is megerősítem amit ts-en elbrekegtem.
Némelyekben egy vérszomjas vadállat támad fel az első kanyarig, nem csak a tegnapi rajtra gondolok.
Sosem fog elférni 4-5-6 vagy több autó egy kanyarban, pláne nem az elsőben ahol még "jeges" a gumi és a torlódás törvényszerű.
Semmi sem kell oda csak egy kis tolerancia. De az kell és kész!
Senkinek sincs joga a megszokott helyen fékezni csak és kizárólag az elsőként odaérő pilótának.
Tessék tudomásul venni, hogy a közepe már akár 80-100 méterrel korábban meg kell hogy kezdje a fékezést, figyelve a mellett-mögötte-előtte haladókat.

Grat morfi!
Grat a csapitársamnak Tommy78-nak és spiczinek!
Keményet mentetek! :wink:

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » kedd máj. 18, 2010 10:37 am

b05co írta:Ne haragudj Sanya az első kanyarban történtekért, figyelmetlen voltam, benéztem a féktávot
Volt ott más is... :D np
Egyébként szándékosan nem nézem vissza mert nem az a lényeg, hogy kenjük valakire a balhét hanem az, hogy legközelebb kerüljük ezeket a szitukat. :wink:

Boss
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 1:49 pm

Hozzászólás Szerző: Boss » kedd máj. 18, 2010 12:32 pm

yoo kis futam volt, csak kár hogy akadtam állandóan ilyen 1-2 mp-re, meg hogy saját hibámból elrontottam a futamot, de yoo volt, grat mindenki :)

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd máj. 18, 2010 1:11 pm

sanya írta:
W A Mozart írta:Pontosan ugyanaz volt a problémánk veled Buksi, mint Dietrichnek. Bocs, hogy Konstanze nevében írok, de végül is nem is a nevében, mert ő ennek nem örül, mármint, hogy írok, de nem tom megállni. Szóval egyrészt leálltál egy tök kezdővel versenyezni, akinél minimum 3 mp-cel gyorsabb voltál, nem értem ,hogy ebben neked mi az élvezet. Őt meg csak zavartad és hibára késztetted, mivel nem értette a viselkedésedet. Nem a legjobb módja egy újonc fejlesztésének, viszont a legjobb módja az elszontyolításának. No, de semmi gáz, csak legközelebb inkább ne. Főleg, hogy Dietrich- hel tök jót csatázhattak volna. Egyébként meg durva verseny volt, jót spotterkedtem :D
A szituban nyilván igazad van, nem is vitatom.
De most akkor mi is van?
Én a talin úgy láttam, hogy Konstanze egy talpraesett, vagyány csaj (má' bocs). :oops:
Ha nem szeretné, hogy írj a nevében akkor ne írj. Vagy ha Indy500-on rámhúzol akkor szóljak az ügyvédemnek és majd ő megdádáz helyettem? :D
Itt mindenki képvisel valamiféle image-t amit a vezetési stílusa, ts megnyilvánulásai és fórum beírásai alakítanak.
Szerintem hagyd ezt Konstanze-ra... 8)
Jó, jó, igazad van, na. Legközelebb már majd ő intézi :) :oops:

konstanze
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: szomb. okt. 31, 2009 12:22 am

Hozzászólás Szerző: konstanze » kedd máj. 18, 2010 4:04 pm

Na én is itt vagyok ám!!
Mindenkinek gratulálok a versenyhez, én személy szerint iszonyatosan élveztem :D
Részemről semmi gond, ami Buksit illeti, kicsit zavaró volt, de csak ennyi, mert nem tudom még lekezelni a szituációkat néhány esetben. De mostmár vágom, hogy ilyenekre is kell számítani :D
Mindenkitől bocsi, akit feltartottam vagy zavartam (Spiczi és Tommy).
ÉS köszi Gadfly, igyekeztem mindent megtenni a csapatért! :D
ÉS köszönöm Mozartnak is, aki végig segített (nem voltam túl könnyű eset:D )
Várom a következőt!!!
Üdv, Stanzi

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd máj. 18, 2010 4:31 pm

Bathurst stat

Lap 1:

240.0 sec] Spiczi overtakes Spike, Buksi, Attila Natz, Tommy78, Boss, Andras Roos and ends the lap in position 2.
[240.0 sec] Giorgio overtakes Gadfly, Bodzzza, KDM, japan, cyroo, Dietrich, Konstanze, b05co, sanya, Spike, Buksi, Andras Roos and ends the lap in position 7.
[240.0 sec] Dietrich overtakes Konstanze, b05co, sanya, Spike, Buksi, Andras Roos and ends the lap in position 8.

:!:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd máj. 18, 2010 5:22 pm

megnéztem a tegnapi közvetitést..azon akit mutattak (Tommy, Spiczi)szabálytalanul jött ki a boxból..a bólyasoron keresztül..a kijárat a bólyasor után van egyébként. :wink:
Danikosz még bemenni sem tudott szabályosan ahogy én sem hátsó szárny nélkül :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » szer. máj. 19, 2010 12:04 am

Dietrich írta:megnéztem a tegnapi közvetitést..azon akit mutattak (Tommy, Spiczi)szabálytalanul jött ki a boxból..a bólyasoron keresztül..a kijárat a bólyasor után van egyébként. :wink:
Danikosz még bemenni sem tudott szabályosan ahogy én sem hátsó szárny nélkül :twisted:
Nem az említett emberekre vonatkozik, hanem úgy a nagy többségre amit most fogok írni. Kicsit olyan mint ha mindenki kezdené elveszíteni a fejét, mintha a Junior egy olyan bajnokság lenne, ahol mindent szabad. Bedy próbálja becsületesen vinni az egész sorozatot, senkit sem sújt szigorú büntetésekkel, pedig sokszor megérdemelt lenne és az az érzésem, hogy ezzel a pozitív hozzáállással rengetegen kezdenek visszaélni. Ez egy nevelő széria, ami az F1 és az IndyCar előszobája és nyilván sok újoncnak elvenné a kedvét, ha a rutintalanságból adódóan agyon lenne büntetve. Viszont azok az emberek akiknek tudniuk kellene a versenypályán normálisan viselkedni (és erre képesek is, hiszen más bajnokságokban többnyire úgy versenyeznek) itt mintha eleresztenék magukat, hiszen úgyis mindent szabad. Ez a bajnokság nem erről szól és ezt mindenki jól gondolja át. Ne kényszerítsük Bedyt arra, hogy komoly szankciókat kelljen bevezetnie, hiszen ezzel csak a jövő generációjának ártunk és a régi motorosok max legyintenek egyet, hiszen a Junior bajnokság "nem olyan fontos". Igenis aki ide nevez, az készüljön tisztességgel és ugyanazzal a mentalitással versenyezzen, mint a nevesebb bajnokságokban. A másik lehetőség, hogy nem kell nevezni, ha valaki nem képes ezt ugyanolyan komolyan venni, mint az IndyCart vagy éppen a Forma1-et, akár a Maszim keretein belül, akár kívül. Senki ne vegye személyeskedésnek, hiszen nem egy-egy emberről beszélek, hanem az általános hozzáállásról a szériával kapcsolatban. Akinek pedig nem inge...

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. máj. 19, 2010 10:58 am

Dietrich írta:megnéztem a tegnapi közvetitést..azon akit mutattak (Tommy, Spiczi)szabálytalanul jött ki a boxból..a bólyasoron keresztül..a kijárat a bólyasor után van egyébként. :wink:
Danikosz még bemenni sem tudott szabályosan ahogy én sem hátsó szárny nélkül :twisted:
Nem tudom, nem volt leírva sehol, hogy a pitből hol kell visszatérni a pályára, így én mindig is ott jöttem ki akár edzésen, kvalin, nem is néztem mi van a bólyasor után, nem tudtam hogy utána még van út, legalábbis cockpitből sose láttam. De most már tudom legalább. :wink:

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » szer. máj. 19, 2010 6:35 pm

Jó verseny volt így utólag is. Grat mindenkinek! :wink:

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RUJEyx2c3aI&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RUJEyx2c3aI&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. máj. 19, 2010 7:21 pm

2:49-nél volt a Dietrich vs. KDM eset? Nagyon komoly.... :) :shock:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. máj. 19, 2010 8:04 pm

Tommy78 írta:
Dietrich írta:megnéztem a tegnapi közvetitést..azon akit mutattak (Tommy, Spiczi)szabálytalanul jött ki a boxból..a bólyasoron keresztül..a kijárat a bólyasor után van egyébként. :wink:
Danikosz még bemenni sem tudott szabályosan ahogy én sem hátsó szárny nélkül :twisted:
Nem tudom, nem volt leírva sehol, hogy a pitből hol kell visszatérni a pályára, így én mindig is ott jöttem ki akár edzésen, kvalin, nem is néztem mi van a bólyasor után, nem tudtam hogy utána még van út, legalábbis cockpitből sose láttam. De most már tudom legalább. :wink:
azért ha logikusan gondolkodsz a bólyasor mindig valami elöl elzárt útszakaszt jelent (valóságban sem mennének keresztűl rajta ha lenne) legyen az egy másik pálya szakasz vagy itt a pit kijárat :)
Abban igazad van nincs leirva sehol a junior bajnokság nem is erről szól..de a V8-ban ez pl. teljesen szabálytalan és büntit kapnál érte. :wink:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. máj. 19, 2010 8:11 pm

Gadfly írta:2:49-nél volt a Dietrich vs. KDM eset? Nagyon komoly.... :) :shock:
ja az volt..

1:52-nél meg Morfi dodgemezik velem :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » csüt. máj. 20, 2010 2:22 pm

Dietrich írta:megnéztem a tegnapi közvetitést..azon akit mutattak (Tommy, Spiczi)szabálytalanul jött ki a boxból..a bólyasoron keresztül..a kijárat a bólyasor után van egyébként. :wink:
Danikosz még bemenni sem tudott szabályosan ahogy én sem hátsó szárny nélkül :twisted:
Be is engedtem magam elé Danikoszt.
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég