Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: gstyle » szomb. márc. 10, 2012 6:15 pm

Ha esetleg lesz hely, benéznék pár versenyre.
Melbourne, Monaco, Barcelona.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. márc. 11, 2012 1:30 pm

@Gstyle
Várunk! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. márc. 11, 2012 1:33 pm

FIGYELEM!

A SZABÁLYZAT KIKERÜLT A FÓRUMRA, ÍGY MEGKÉRNÉNK AZON PILÓTÁKAT, AKIK RÉSZT VESZNEK A BAJNOKIN, HOGY OLVASSÁK EL ÉS A MEGSZOKOTT MÓDON IGAZOLJÁK AZ OLVASÁST/ELFOGADÁST.

SZABÁLYZAT


Az Ausztrál pálya hamarosan közzé lesz téve ill. az utolsó javítópatch is...
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Tomcraft
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. márc. 11, 2012 5:58 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Tomcraft » vas. márc. 11, 2012 6:03 pm

Sziasztok! Jelentkezni szeretnék a ligába.Páran ismernek az fpl-ből :)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. márc. 12, 2012 11:14 am

Tomcraft írta:Sziasztok! Jelentkezni szeretnék a ligába.Páran ismernek az fpl-ből :)
Üdv újra! ;-)

Ahhoz, hogy indulhassatok Szirivel (ha jól tudom ő is jönne) részt kell venetek egy vizsgán, mellyel maszimos road jogsit szerezhettek. A vizsgák időpontjai mindig a futamot megelőző tesztversenyeken van (kedd). A vizsga feladatok ebben a topikban visszaolvasva, vagy az első hsz-ben link útján elvezető szabályzatban találhatjátok meg. Futamra való jelentkezés ill. a tesztverseny (nektek vizsga) időpontjai az aktuális futamra való jelentkezés topiban található meg. http://www.maszim.hu/forum/viewtopic.php?f=23&t=1855

Jelenleg 1 autó szabad, de természetesen idén is lesz tartalékos státusz (mindig van és lesz olyan pilóta, aki nem tud jönni egy adott futamra), így feltételezhetően a tartalékos státuszban lévő pilóták is részt tudnak venni a futamokon. Természetesen ha felszabadul vhol egy hely (végleges visszalépés miatt) akkor azt a soron következő tartalékos pilóta fogja örökölni.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Tomcraft
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. márc. 11, 2012 5:58 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Tomcraft » hétf. márc. 12, 2012 7:20 pm

Igen mindketten szeretnénk részt venni! :) Neki is állok a teszteléseknek :D Teszten mind1, hogy melyik istállóval megyek, vagy ahol hely van?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. márc. 14, 2012 11:54 am

Urak! Öröm látni, hogy sok új pilóta is érkezik a csapatban, ha bárkinek kérdése van kérem tegye fel és mi amilyen gyorsan csak lehet válaszolunk.
Nagyon jó eflkészülést kívánok mindenkinek!
Mint kommentátor jelen leszek az évad során folyamatosan.
Viszont, ha valamiért elmaradna a közvetítés szívesen beugrok majd egy versenygépbe - persze ha van hely és ismerem a pályát. Természetesen a szabályzatot végig olvasom és a napokban elolvasom-elfogadom.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. márc. 17, 2012 7:15 pm

FIGYELEM!

APRÓ SZABÁLYMÓDOSÍTÁS TÖRTÉNT, MELYET KÉRETIK ÁTOLVASNI. AKIK MÁR OLVASTÁK/ELFOGADTÁK A SZABÁLYZATOT, AZOKNAK NEM KELL ISMÉT EZT JELEZNIÜK.


VÁLTOZTATÁSOK:
-1.91 pont létrehozása MoTeC-el kapcsolatban (ez már köztudott volt, csak a szabályzatból kifelejtődött)

Illetve a kvalifikációs részből az alábbi szöveg törölve lett:
"Ezen felül a TOP10 pilóta a versenyt a Q2-ben elhasznált gumival kezdi meg, illetve kizárólag csak azzal a komponenssel kezdheti a versenyt amivel a Q2-t teljesítette! Ellenkező esetben büntetésben részesül! Aki nem jutott be a Q2-be, szabadon választhat, hogy melyik komponenssel kezdi meg a futamot!"
Értelem szerűen a kvalifikáció második részébe bejutott pilóták, a futam kezdetekor szabadon választhatnak gumikeveréket. Az ok amiért ez meg lett változtatva az, hogy több kiskapu is rendelkezésre állt ennek a kicselezésére, mely ettől független ellenőrizhető lenne, csak rengeteg adminisztrációs feladattal járna. Ellentétben a futamon használt komponensek ellenőrzésével, ahol továbbra is kötelező mindkét keverék használata (1.91 pont).

Link-> SZABÁLYZAT

Szabályokat elfogadták:
1. pettya
2. Tommy78
3. Gadfly
4. GABOR
5. BengA
6. Kazard
7. gstyle
8. Giorgio
9. Csaba
10. Zsozsesz
11. doozi
12. Tony


Kérjük, hogy a többiek is jelezzék!

A SZABÁLYZAT NEM ISMERÉSE NEM MENTESÍT A BETARTÁSA ALÓL!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: kiru » vas. márc. 18, 2012 6:10 pm

Jelenlegi munkám mellett csak tartalékoskén tudok rész venni a bajnokságban.
Nem szeretném foglalni az autót, mert szinte biztos hogy 1-2 hónapig nem tudok indulni, csak valami csoda folytán.
Ha rendeződik a beosztásom és lesz a szabad autó, akkor szívesen csatlakozom a sorozathoz.
Fájó szívvel, de szabad az autóm. :(
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd márc. 27, 2012 7:36 am

Sziasztok!

A bajnokság szervezőihez fordulnék egy kérdéssel, ami egyben kérés is lenne.
A jelentkezéskor az utolsó pillanatban maradtam le a kedvenc autómról (top 10 választott). A Williams-ről lenne szó.
Ha jól láttam, sem a teszteken, se az ausztrál versenyen egyik pilóta sem indult. A malajziai versenyen sem láttam a hot lapon még mért kört tőlük (azt nem tudom, hogy offline tesztelnek-e).
A kérdésem az lenne, hogy megoldható-e, hogy az AT&T Williams #12-es kocsijában folytatnám a bajnoki szereplést?

Üdv
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd márc. 27, 2012 8:38 am

BengA írta:Sziasztok!

A bajnokság szervezőihez fordulnék egy kérdéssel, ami egyben kérés is lenne.
A jelentkezéskor az utolsó pillanatban maradtam le a kedvenc autómról (top 10 választott). A Williams-ről lenne szó.
Ha jól láttam, sem a teszteken, se az ausztrál versenyen egyik pilóta sem indult. A malajziai versenyen sem láttam a hot lapon még mért kört tőlük (azt nem tudom, hogy offline tesztelnek-e).
A kérdésem az lenne, hogy megoldható-e, hogy az AT&T Williams #12-es kocsijában folytatnám a bajnoki szereplést?

Üdv
Igen jól látod. Ha a következő futamon (sepang) sem látunk tőlük aktivitást, akkor minden további nélkül. ;-)

Sőt, Balla Bencének a tesztfutam teljesítés is vissza van melynek a legkorábbi időpontja ma lenne. Ha nem teljesül ez a feltétel, akkor értelem szerűen a csütörtöki futamon sem tud indulni, így ebben az esetben az Ő autójába átülhetsz.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd márc. 27, 2012 11:00 am

Gadfly írta:Igen jól látod. Ha a következő futamon (sepang) sem látunk tőlük aktivitást, akkor minden további nélkül. ;-)
Sőt, Balla Bencének a tesztfutam teljesítés is vissza van melynek a legkorábbi időpontja ma lenne. Ha nem teljesül ez a feltétel, akkor értelem szerűen a csütörtöki futamon sem tud indulni, így ebben az esetben az Ő autójába átülhetsz.
Rendben.
És köszönöm szépen a választ és örülök, hogy nem okozok ezzel gondot.
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. márc. 31, 2012 12:00 pm

Gadfly!

Csak azért írok, amit előzetesen megbeszéltünk a kocsicserével kapcsolatban...
Lotus-ból Williams-be akkor átültem a #12-es számú kocsiba. Csak azért jelzem még egyszer, ha esetleg a kiírásban is módosítani kell.
Még egyszer köszönöm a lehetőséget!

Üdv
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. ápr. 01, 2012 11:42 am

BengA írta:Gadfly!

Csak azért írok, amit előzetesen megbeszéltünk a kocsicserével kapcsolatban...
Lotus-ból Williams-be akkor átültem a #12-es számú kocsiba. Csak azért jelzem még egyszer, ha esetleg a kiírásban is módosítani kell.
Még egyszer köszönöm a lehetőséget!

Üdv
átírva ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. ápr. 01, 2012 11:46 am

Figyelem!

Egy-két kisebb változtatás lett eszközölve a szakosztály szerkezetén. A jövőben pettya fogja készíteni a statisztikát, melyet majd a szokásos helyen lehet megtalálni. Továbbá a bíró testületnél is történt némi változás mivel Tommy helyét Csaba vette át.
Továbbá két pilótát sajnos törölnünk kellett a jelentkezési listáról, mivel nem mutattak jelentkezésük óta semmi aktivitást. Jelenleg 3 db autó szabad, így akik szeretnének részt venni a bajnokiban, azoknak tudunk ülést biztosítani!

Aktuális autó kiosztás az első hozzászólásban található...
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. ápr. 04, 2012 6:50 am

Szeretnék átülni a 11-es Williamsbe BengA mellé!
Köszi
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. ápr. 06, 2012 11:26 am

Pettyának köszönhetően elkészült a bajnokság tabella/eredmények oldala. A szokásos helyől lehet elérni (fórum fejléc/eredmények/f1/2012)
http://www.maszim.hu/f12012/kalendar.html
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. ápr. 16, 2012 8:03 am

Csaba írta:Szeretnék átülni a 11-es Williamsbe BengA mellé!
Köszi
Átírva!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 07, 2012 7:02 pm

FIGYELEM!

A SZAKOSZTÁLYVEZETÉS ÚGY DÖNTÖTT, HOGY A JÖVŐBEN ENGEDÉLYEZVE LESZ A TC HASZNÁLATA! NEM ELFELEJTENDŐ, HOGY A SEGÍTSÉG HASZNÁLATA SÚLYBÜNTETÉST VON MAGA UTÁN. A SZERVER MÁR ÍGY FUT.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd máj. 15, 2012 1:05 pm

Eredmények frissítve! (köszi Petya)

http://www.maszim.hu/f12012/kalendar.html
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

pettya
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: pettya » kedd máj. 15, 2012 7:45 pm

Gadfly írta:Eredmények frissítve! (köszi Petya)

http://www.maszim.hu/f12012/kalendar.html
Nincs mit és bocsi mindenkitől hogy így eltűntem de kissé el voltam havazva.
Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Makako » kedd máj. 15, 2012 8:36 pm

Szeretnék átülni Gad mellé Rosberg autójába. -mos- Amúgy nekem is el kell küldenem azt a valamilyen file-t,mert ugye én nem értem célba? --kj-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd máj. 15, 2012 9:10 pm

pettya írta:
Gadfly írta:Eredmények frissítve! (köszi Petya)

http://www.maszim.hu/f12012/kalendar.html
Nincs mit és bocsi mindenkitől hogy így eltűntem de kissé el voltam havazva.
Petya! Két dolog melyen kéne változtatni:
1. a kiesetteknek is kaptak pontot. a szabályzat szerint 80%-os teljesítés felett jár csak a pont
2. doozi nem küldte el a bahreini log file-t, így ez esetben sajnos nem tudunk neki pontot adni. szabály az szabály.

Köszi előre is! ;)

@Makako
Átírva! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd máj. 15, 2012 9:55 pm

Makako írta:Szeretnék átülni Gad mellé Rosberg autójába. -mos- Amúgy nekem is el kell küldenem azt a valamilyen file-t,mert ugye én nem értem célba? --kj-
Aki a futamtáv 80%-nak teljesítése előtt esett ki, tehát nem "értékelhető" pont szempontjából, annak nem kell elküldenie, viszont aki 80% teljesítése után annak el kell küldenie. Mivel Te a 40. körben estél ki és a 80% az 42 kör lett volna, így sajna nem kapsz pontot, és nem kell küldened a log filet.

pettya
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: pettya » szer. máj. 16, 2012 9:24 am

Gadfly írta:
pettya írta:
Gadfly írta:Eredmények frissítve! (köszi Petya)

http://www.maszim.hu/f12012/kalendar.html
Nincs mit és bocsi mindenkitől hogy így eltűntem de kissé el voltam havazva.
Petya! Két dolog melyen kéne változtatni:
1. a kiesetteknek is kaptak pontot. a szabályzat szerint 80%-os teljesítés felett jár csak a pont
2. doozi nem küldte el a bahreini log file-t, így ez esetben sajnos nem tudunk neki pontot adni. szabály az szabály.
Javítva, amúgy nem is értem miért nem figyeltem a 80%-ot, legalább te szemfüles voltál :D
Doozinak is elvettem a pontjait.
Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Makako » szer. máj. 16, 2012 1:54 pm

A ..... ..... ....... annak a 2 körnek! -monster- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Makako » szer. máj. 16, 2012 1:56 pm

Kösz Gad! /=/
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. máj. 16, 2012 5:59 pm

pettya írta: Javítva, amúgy nem is értem miért nem figyeltem a 80%-ot, legalább te szemfüles voltál :D
Doozinak is elvettem a pontjait.
Tommy volt! :grin:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. máj. 16, 2012 8:38 pm

Makako írta:A ..... ..... ....... annak a 2 körnek! -monster- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f- -f-
Makako...inkább gyere -vv- vagy !%!! de felőlem --pezs-
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. máj. 30, 2012 8:42 pm

A barcelonai futam ellenőrzése után a következő eredmények születtek:

Az ellenőrzés a szabályzat 2.23 pontja szerint történt,
a büntetések pedig 3.13 pont szerint lettek megállapítva.

Értelmezése: egyértelmű + szabály szerint igen, de nem adunk érte büntit
Tony 4 + 7 Nincs büntetés
Gábor 26 + 25 Kizárás
Gstyle 17 + 17 Kizárás
Zsozsesz 9 + 7 4 * 3 = 12 mp
KDM 16 + 13 Kizárás
Stork 9 + 6 4 * 3 = 12 mp
Makako 0 + 3 Ezért valami külön dicséret jár :-)
Endre 29 +15 Kizárás

Mint látjátok a helyzet elég súlyos, nem kevés fejtörést okozott nekünk.
A szabályt mindannyian elfogadtátok, így tisztában vagytok vele meddig tart a pálya.
A célunk a büntetéssel, a további ilyen esetek megelőzése.
Kérünk mindenkit jelezzen vissza, hogy megértette.

Így a végeredmény:
1 Tony
2 Zsozsesz
3 Stork
4 Makako
Buchert Csaba

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. jún. 11, 2012 7:11 pm

Srácok!

Kellene egy kis segítség, mert ezt most már épp ésszel nem tudom felfogni.
Van egy Logitech Wingman Formula Force GP kormányom...amióta jelentkeztem a maszimra (több mint egy éve) azóta nyomatom vele és semmi gond nem volt. A barcelonai versenyen azért nem tudtam részt venni, mert a kormány és a gép kitalálta, hogy nem beszélgetnek egymással. Aztán másnap minden rendben volt. Egy idő múlva megint nem dumáltak és megint jó volt...
Melóhelyen kitisztítottam és átmértem mindent rajta...teljesen OK. Minden úgy működik mint a nagy könyvben megírva. Most úgy használtam a kipucolás óta, hogy tápot nem dugok rá (force feedback ne legyen) és ment jól. Ma délutánra megint nem érzékeli a gépem.
Win7 64 bit oprendszerem van és mielőtt rádugom el szoktam indítani a startmenüből az eszközök és nyomtatók menüt, ahol látszik amikor rádugom, visszajelez, hogy OKÉ. Na ott most nem jelez vissza, viszont ha egy usb-s egeret rádugok, lehúzok teljesen jó mindent rendesen visszajelez és ezt többféle egérnél megteszi.
Na a lényeg szerintem a kormányon belül van gáz de ezt már nem értem, hogy el van rakva senki hozzá nem nyúl előveszem és másnap megint jó -monster-
Erre szeretnék ötletet vagy tanácsot kapni ha valakinek eszébe jutna valami vag találkozott hasonlóval.

Köszönöm szépen!
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 12, 2012 10:04 am

@BengA
Ha kizárjuk azt, hogy a kormánnyal van valami baj, akkor én az alaplapra gyanakodnék és azon belül is az USB vezérlőkre. Találkoztam már olyan alaplapokkal, melyek érdekesen kezelték az USB-ket. Ennek több oka is lehet mint pl. valamely USB interfészre csatlakoztatott eszköz bezavar egy másiknak v. egyszerűen vmi alaplapi áramellátási gond melynek következtében bizonyos USB-s interfészek nem működnek megfelelően. Ezt a zavart is előidézheti egy csatlakoztatott USB-s eszköz.
Szerintem elsősorban meg kéne nézned, hogy mely eszköz ill. mely csatolókkal lehet gond. (ide dugni, oda dugni ill. kiiktatni eszközöket) Pl. nálam is van egy hasonlónak nevezhető eset mégpedig az, hogy a külső USB-s vinyót nem szereti az összes USB port.

Másik megoldás talán lehetne még az, hogy az alaplapodnak a gyártó oldaláról töltsd le a chipset drivert és azt telepítsd fel. Bár a win7 az ilyen alapnak nevezhető dolgokat felismeri és telepíti, de nem feltétlenül működik helyesen, mint ahogy az sem nem véletlen, hogy az alaplapokhoz is adnak mindig vmi drivers cd-t.

Harmadik megoldás lehet még az, hogy a biosban nincs vmi jól beállítva. Sőt lehet, hogy bios frissítés sem ártana, mert lehet, hogy ez a probléma az alaplapodnál már javítva van. Érdemes ennek is utánanézni a gyártó oldalán. (Ha esetleg nem értesz annyira a bioshoz, akkor lehet érdemes lenne ott egy alap gyári beállítást választani és az elvileg visszaállítja az alap dolgokat.)

Feltételezem, hogy írtam olyan dolgokat, melyeken már túl és tisztában vagy, így azokat akkor vedd tárgytalannak. Ha ezek után is megmarad a probléma, akkor már esélyesebb, hogy a kormánynál lesz valami bibi. (legvégső esetben egy új win telepítés)

u.i.: még a táp is előidézhet ilyet, főleg ha alacsony a Watt és túl van terhelve. Ilyenkor egyes eszközök nem feltétlen kapnak annyi áramot, amire valami kényes vmi meg nem. Ez a fajta kormány lehet pont a kényes kategóriába tartozik.

Elsősorban próbáld kiiktatni azokat a csatlakoztatott USB-s eszközöket, melyek nem feltétlen szükségesek a gép működéséhez ill. vezérléséhez. Gondolok itt pl. nyomtató, külső vinyó, fényképező, usb-s műpunci. stb stb... :lol: :lol: :lol:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd jún. 12, 2012 10:25 am

Köszi Ákos a kimerítő választ!
Szép sorba kipróbálgatom a lehetőségeket. Kezdem a bios és az alaplap driver frissítéssel szerintem.
Remélem csütörtökre összehozok valamit, mert F1-ben egyik kedven pálya jön és nem szívesen hagynám ki ezt is mint barcelonát.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd jún. 12, 2012 11:25 am

BengA írta:Köszi Ákos a kimerítő választ!
Szép sorba kipróbálgatom a lehetőségeket. Kezdem a bios és az alaplap driver frissítéssel szerintem.
Remélem csütörtökre összehozok valamit, mert F1-ben egyik kedven pálya jön és nem szívesen hagynám ki ezt is mint barcelonát.
Balga kérdés..logitech drivert telepítetted win7 64 bithez?
http://www.logitech.com/hu-hu/support/g ... t=&osid=14
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd jún. 12, 2012 11:43 am

Dietrich írta:Balga kérdés..logitech drivert telepítetted win7 64 bithez?
A kérdés nem balga, de ha megnyitod a nyomtatók és eszközök menüpontot startmenüből és rádugsz bármit, fel kell ismerje, hogy csatlakoztatva van valami. Ilyen téren mind1, hogy van-e kormány driver vagy sem.
Egyébként fel van telepítve -kakcsi-
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd jún. 12, 2012 12:12 pm

Nagyjából ezeket a dolgokat mondtam én is Bengának(szerintem se kormány hiba), de nekem nem hitte el :-))))))

F191-et azért kellett abba hagynom annak idején mert valami nem volt ok, akkor azt hittem a kormány, mióta másik gépem van, minden tökéletes.....
Buchert Csaba

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd jún. 12, 2012 1:35 pm

Csaba írta:mióta másik gépem van, minden tökéletes.....
Buchert Úr, nincs kedvem (pénz) másik gépet venni csak ez miatt...ha érted -gepout-
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd jún. 12, 2012 1:53 pm

BengA írta:
Csaba írta:mióta másik gépem van, minden tökéletes.....
Buchert Úr, nincs kedvem (pénz) másik gépet venni csak ez miatt...ha érted -gepout-
Lehet nem is kell.. valami frissítás, vagy akármi nem kompatibilis, bios, driver, win reinstall.... Amit Ákos is írt.
Buchert Csaba

Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Giorgio » csüt. jún. 14, 2012 5:39 pm

6-os számú Ferrarim szabad.
Illés György

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 19, 2012 1:58 pm

FIGYELEM

A bajnokság tabellája frissítve (Monaco, Montreal), az elmaradásokért utólagosan is elnézést kérünk. A jövőben átveszem a tabella szerkesztését Petyától, mert sajnos Ő elfoglaltsága miatt nem mindig elérhető, viszont a táblázatnak amennyire lehet naprakésznek kell lennie. Remélem nem veszi zokon és utólagosan is szeretném megköszönni, hogy egy ilyen szuper keretrendszert összehozott számunkra! ;-)

Ezzel kapcsolatosan némi változás:

Versenynaptár (főoldal):
Ez változatlan maradt és nem is várható változás.

Futamokra való kattintás:
A jövőben a hivatalos végeredmény lesz itt látható a kiosztott pontokkal együtt. (a hivatalos végeredmény tartalmazza a futamon szerzett esetleges büntetéseket és a MoTeC fájlok feltöltésének az elmulasztásával járó szankciókat)

Egyéni pontverseny:
Lényegében ez is változatlan, viszont a csapatkiosztások frissítve lettek (a bajnokság topik első hsz alapján).

Csapatverseny:
Első ránézésre szintén változatlan, viszont a jövőben ennek az eredménye az egyéni pontversenyben szereplő pilóták csapatainak az összege lesz feltüntetve. Tehát aki esetlegesen visszaadja az autót, az eddig megszerzett csapatpontjai itt nem lesznek hozzáadva a korábbi csapathoz. Lényegében úgy kell tekinteni ezt, mint ha mindig is az aktuális autókiosztás szerint lett volna számolva. Természetesen aki esetlegesen csapatot vált, az viszi az egyéni pontjait az új csapatba.

A tabella a szokásos helyen elérhető. Érdemes minden kattintást követően frissíteni az oldalt (F5), mert előfordulhat, hogy a korábbi állapot fog megjelenni!


@Gstyle és Bedy
Engedelmetekkel beírtalak titeket a Team Lotus csapatába (első hsz). Remélem nem probléma viszont ha az, akkor kérlek jelezzétek!

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bercisan » vas. jún. 24, 2012 4:50 pm

Helló!Bercisan" vagyok,szeretnék jelentkezni az "NF1B 2012"-be.Ha jól értesültem,akkor a Ferrari "2.számú" helye az üres.Oda szeretnék jelentkezni,ha megoldható.!De beérem mással is ha netán foglalt lenne vagy stb..

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. jún. 24, 2012 5:41 pm

Bercisan írta:Helló!Bercisan" vagyok,szeretnék jelentkezni az "NF1B 2012"-be.Ha jól értesültem,akkor a Ferrari "2.számú" helye az üres.Oda szeretnék jelentkezni,ha megoldható.!De beérem mással is ha netán foglalt lenne vagy stb..
Szia!

Hogy indulhass és autót foglalhass kedden teljesítened kéne egy kis vizsga keretein belül.
Ezek:
* 107% - 5-10 kör adott időn belül, zsinórban, szabályosan!
* TTT - távolság tartás teszt és szabályos előzések
* Tesztverseny - a táv 50- 100%-nak balesetmentes teljesítése.

Addig olvasd el a szabályzatot, amit majd el is kell fogadnod.
Íme:
http://www.maszim.hu/forum/viewtopic.php?f=11&t=1854
Buchert Csaba

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bercisan » kedd jún. 26, 2012 8:05 pm

Oké

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd jún. 26, 2012 9:13 pm

Igaz kissé későn de hogy hivatalos is legyen jelentkezek a Ligába.
-gg-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jún. 27, 2012 8:34 am

Bercisan és CsaB

Kérlek titeket, hogy ebben a topikban írjátok le, hogy melyik csapatban és ezen belül melyik pilótaülést választjátok. A szabad helyeket az első hozzászólásban találjátok.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: CsaB » szer. jún. 27, 2012 3:30 pm

Gadfly írta:Bercisan és CsaB

Kérlek titeket, hogy ebben a topikban írjátok le, hogy melyik csapatban és ezen belül melyik pilótaülést választjátok. A szabad helyeket az első hozzászólásban találjátok.
Sauber F1 Team - #17
ha az mégis foglalt marad akkor
Scuderia Ferrari - #6
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bercisan » csüt. júl. 05, 2012 8:36 am

Scuderia Ferrari 6#-os számú autóját választanám,ha lehetséges.De ha az nem lenne szabad,akkor a force india 14#-es verseny autóját vinném.:)

Tamas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: csüt. júl. 05, 2012 1:16 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Tamas » csüt. júl. 05, 2012 1:26 pm

Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a ligába, a 15-ös rajtszámú Force Indiát néztem ki magamnak, ha ott nem lenne hely, akkor egy olyan csapatban, ahol még van üres autó. Köszönöm! :-)

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. júl. 05, 2012 5:40 pm

Tamas írta:Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a ligába, a 15-ös rajtszámú Force Indiát néztem ki magamnak, ha ott nem lenne hely, akkor egy olyan csapatban, ahol még van üres autó. Köszönöm! :-)
Szia!

Örömmel látunk! Kérlek ezt olvasd el:
Szabályzat: http://www.maszim.hu/forum/viewtopic.php?f=11&t=1854

Mint látod, vizsga szükséges amit kedden tudsz teljesíteni!
Buchert Csaba

Tipli
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: szomb. dec. 18, 2010 12:10 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Tipli » csüt. júl. 05, 2012 5:48 pm

Marussia #25

Ha KDM-nek megfelel -kakcsi-

Tamas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: csüt. júl. 05, 2012 1:16 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Tamas » szomb. júl. 07, 2012 11:10 am

Csaba írta:
Tamas írta:Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a ligába, a 15-ös rajtszámú Force Indiát néztem ki magamnak, ha ott nem lenne hely, akkor egy olyan csapatban, ahol még van üres autó. Köszönöm! :-)
Szia!

Örömmel látunk! Kérlek ezt olvasd el:
Szabályzat: http://www.maszim.hu/forum/viewtopic.php?f=11&t=1854

Mint látod, vizsga szükséges amit kedden tudsz teljesíteni!
Kedden kb hány órakor kerülne ez lebonyolításra?

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. júl. 07, 2012 3:55 pm

Tamas írta:
Csaba írta:
Tamas írta:Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a ligába, a 15-ös rajtszámú Force Indiát néztem ki magamnak, ha ott nem lenne hely, akkor egy olyan csapatban, ahol még van üres autó. Köszönöm! :-)
Szia!

Örömmel látunk! Kérlek ezt olvasd el:
Szabályzat: http://www.maszim.hu/forum/viewtopic.php?f=11&t=1854

Mint látod, vizsga szükséges amit kedden tudsz teljesíteni!
Kedden kb hány órakor kerülne ez lebonyolításra?
7-től van a vizsga, mindenképpen szólj hogy jössz-e mert nekünk is úgy kell készülni!
Buchert Csaba

Tamas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: csüt. júl. 05, 2012 1:16 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Tamas » szomb. júl. 07, 2012 4:19 pm

Oké, rendben tökéletes ott leszek! :)

Deuce
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. júl. 09, 2012 11:45 am

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Deuce » hétf. júl. 09, 2012 12:27 pm

Sziasztok szeretnék jelentkezni és a holnapi napon szeretném letenni a vizsgát -hh-

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. júl. 09, 2012 6:45 pm

Deuce írta:Sziasztok szeretnék jelentkezni és a holnapi napon szeretném letenni a vizsgát -hh-
Szia! Üdv neked is!
Te is olvasd el légyszi a szabályzatot!

Készüljetek nagyon a vizsgára, hogy mindenki sorra kerüljön, 3 ember nem nagyon szokott beleférni, csak ha közel hibátlanul mentek....

Vizsgafeladatok:
107% - 5-10 kör adott időn belül, zsinórban, szabályosan!
KTTT - Követési távolság tartás teszt és szabályos előzések
Tesztverseny - a táv 50- 100%-nak balesetmentes teljesítése
Buchert Csaba

davidkaa
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: vas. dec. 18, 2011 9:51 am

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: davidkaa » kedd júl. 10, 2012 3:55 pm

Hello! Szeretnék jelentkezni a vizsgába meg ha esetleg még beleférnék ma, ha nem akkor jövő héten -mos-

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: danikosz » kedd júl. 10, 2012 6:17 pm

Jelentkezek ne mindig ugráljak :D
#15 Force India - Di Resta
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd júl. 10, 2012 7:39 pm

Aktuális autó/pilóta kiosztások! Értelem szerűen az üres helyekre lehet jelentkezni. (akiknek a tejes vizsgájuk meg van) ;-)
Első hsz is frissítve!

Választható autók:

Red Bull Racing
#1 Doozi ok
#2 GABOR ok
Vodafone Mclaren Mercedes
#3 Kazard ok
#4 Tony ok
Scuderia Ferrari
#5 Pettya ok
#6 Bercisan ok
Mercedes GP Petronas F1 Team
#7 Gadfly ok
#8 Makako ok
Lotus Renault GP
#9 Tommy78 ok
#10 Zsozsesz ok
AT&T Williams
#11 Buchert Csaba ok
#12 Benga ok
Force India F1 Team
#14
#15 danikosz ok
Sauber F1 Team
#16 Titusz ok
#17 CsaB ok
Scuderia Toro Rosso
#18 Turi ok
#19 Stork ok
Team Lotus
#20 Gstyle ok
#21 Bedy ok
HRT F1 Team
#22
#23
Marussia Virgin Racing
#24 KDM ok
#25 Tipli (tesztverseny)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd júl. 10, 2012 8:34 pm

Választható autók:

Red Bull Racing
#1 Doozi ok
#2 GABOR ok
Vodafone Mclaren Mercedes
#3 Kazard ok
#4 Tony ok
Scuderia Ferrari
#5 Pettya ok
#6 Bercisan ok
Mercedes GP Petronas F1 Team
#7 Gadfly ok
#8 Makako ok
Lotus Renault GP
#9 Tommy78 ok
#10 Zsozsesz ok
AT&T Williams
#11 Buchert Csaba ok
#12 Benga ok
Force India F1 Team
#14 davidkaa ok
#15 danikosz ok
Sauber F1 Team
#16 Titusz ok
#17 CsaB ok
Scuderia Toro Rosso
#18 Turi ok
#19 Stork ok
Team Lotus
#20 Gstyle ok
#21 Bedy ok
HRT F1 Team
#22 Deuce ok
#23
Marussia Virgin Racing
#24 KDM ok
#25 Tipli ok
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. júl. 11, 2012 7:45 am

HA kevésnek kezd bizonyulni a hely, nekem felesleges tartani az autót, tuti nem jövök most, időm sincs, és ez a pálya ebben a formában nem is tetszik...
Buchert Csaba

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég