Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. dec. 29, 2013 9:09 pm

metosz írta:Bocsi Ginger remélem nem emiatt, léptél le korábban TS-ről.
Nem, csak elfáradtam. Kb. ennyi amit a maximumon koncentrálni tudok.
Tudomásul vettem ami ki van írva - csak nem értem, képtelen vagyok indokokat pakolni mellé.
Könnyen lehet, hogy ez az én hibám, de ez már így marad. Sajnálom.
Peter Rigo

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » vas. dec. 29, 2013 9:15 pm

Természetesen igazatok van!!

Egyértelmű, alkalmatlan vagyok az IndyCar szakosztály vezetéséhez!!

Ezért lemondok róla!!
És ez megmásíthatatlan!!!
Sajnálom a hogy káoszt okoztam, nem kívántam senkit sem felbosszantani!!

Amúgy is volt bennem tüske a két visszafújt bajnokság miatt, főleg az IndyLights, amire kaptunk sok ígéretet és csak ígéret is maradt. Igazából nekem már akkor elment a kedvem az egésztől,
de próbáltam jópofit vágni a dologhoz hogy csináljuk.

Eddigi türelmeteket köszönöm!!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. dec. 29, 2013 9:28 pm

FUTAM STATISZTIKA
SZERVER REPLAY

Futamról annyit, hogy attól független, hogy uccsó pillanatban estem be, nagyon élveztem. Grat Peti és Lajos! -l-

Metosszal TS-n beszélgetve arra jutottunk, hogy talán az lenne a legjobb megoldás, hogy ha ezt a futamot itt és most le is zárnánk és nem futnánk még egyet. A mait viszont FUN-nak minősítjük (potozás nélkül), de persze erre a gondolatra Gstylenak kell rámondani az ámment!
Ahogy Ginger is írta, Michiganre mindenképp kell idő, így legalább lenne egy viszonylag hosszú felkészülési időszakunk oválra. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. dec. 29, 2013 10:47 pm

most volt időm végigolvasni az eddigi hozzászólásokat. hááát volt itt minden, viszont Srácok! ....próbáljatok túl lépni rajta. Gstyle szándékain érezhető, hogy csak jót akart és szerintem csak a kezdeti rutintalanság (ha lehet ilyet mondani) miatt hozhatott egy ilyen döntést a hirtelen elhalasztással kapcsolatban. Ha nem számítjuk bele a korábbi próbálkozásokat (ami nem miatta fulladt "kudarcba"), akkor Neki ez az első éles szakosztálya, így senki se várja, hogy minden zökkenőmentesen menjen.
Mi Tommyval már jóideje alkalmazzuk a szakosztályvezető helyettesi dolgot is, ami többször is jó ötletnek bizonyult nem csak az egymás helyettesítésében, hanem bizonyos döntések meghozatalában is. Éppen ezért én bátran merem ajánlani az indy szakosztálynak is ezt a módszert a jövőbeni kisimultabb működéshez. Éppen ezért Gstyle sztem Te is aludj egyet a döntésedre, mert nem kevés munkád és energiád van benne. Kár lenne egy "kis útban lévő" gally miatt visszavonulót fújni! (ne lépj rá v. pöcköld félre és haladj tovább :arrow: ;-) )

+én továbbra is azt tartanám jó 5letnek, ha ezt a futamot törölnénk és a ma lefutott csak egy fun minősítést kapna és a következő már michigan lenne.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. dec. 30, 2013 7:23 am

Kurva jó, ne fussuk le, ment a kukába akkor még1 ember ideje... I'm happy...

@Gstyle nem vagy alkalmatlan, de kurva nagy faszság volt, miért nem kérdeztél meg valakit? pl engem, naponta kb 10x fent vagyok és kapásból mondtam volna, hogy ebből cirkusz lesz.

Van benned tüske?!?!?!?! akkor miért vállaltad el? Amúgy meg szívesen segítettem volna, de hát annak idején Danikosz lett volna segéded, (ezen a ponton bennem is van tüske, ennek ellenére segítettem volna).
Buchert Csaba

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. dec. 30, 2013 7:25 am

Ja még annyi, hogy Mozart nem jön többre, pedig most nagyon azt éreztem, hogy ezt végig nyomja, még a melót is elcserélte....
Buchert Csaba

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. dec. 30, 2013 9:11 am

@Gstyle
Nem a Te hibád Gstyle, én is volt amikor megijedtem futam előtt, hogy kevesen lesznek és gyorsan követi a halasztás gondolata is, ráadásul van olyan még a legismertebb kategóriában is, hogy egy futam elmarad vagy csak 6-an körözgetnek a pályán, biztosan emlékeztek Zsoltika 1 pontjára az USA-ban.

Természetesen nem szeretnék helyetted dönteni, ezért írtam, hogy a tegnap esti futam FUN kategóriába került és díjazzuk, de nem pontozzuk. Illetve az 01.05. is a Te döntésed, csak javasolnám, hogy akkor ne legyen, mert arra a hétvégére nem volt tervezve futam, cserélni vagy eltolni csak a következő (01.12) hétvégére lehetne.

Szükségünk van rád! Kérlek szépen aludj egyet a dologra, szerintem a kritikát meg gyorsan érdemes emészteni, akár igaz akár nem.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. dec. 30, 2013 11:41 am

metosz írta:...biztosan emlékeztek Zsoltika 1 pontjára az USA-ban....
Csak hogy korrektek legyünk ez nem így volt. Ahol pontot szerzett ott 20-an indultak és a 8. helyért kapott pontot.
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. dec. 30, 2013 12:04 pm

Csaba írta:Kurva jó, ne fussuk le, ment a kukába akkor még1 ember ideje... I'm happy...
Tudsz esetleg a futam törlésénél demokratikusabb megoldást? Gondolom nem, mert már írtad volna, de még agyalhatsz rajta... ;-)
Veszteség nélkül nem lehet kijönni már ebből. Ebben az esetben akkor inkább a rászánt időt könyveljük veszteségként (mint a bajnokságot meghatározó pontozást), bár vhol sztem ez sem "igaz", mert nem hiszem, hogy bárki fejéhez odatartották a pisztolyt, hogy -márpedig most tesztelned kell, hogy elcseszd az idődet! Csak feltételezem, hogy aki készült az egyben jól is érezte magát, tehát szórakozott/kikapcsolódott. Ne hogy már ezt akarjuk sajnálni, mert kivágok mindenkit. -hh-

Breaking News
A riói bádogváros lakói a magas költségvetés ellen tüntetve leutaztak délre 400 km-t, hogy bojkottálták a futamot és a vezetés a törlés mellett döntött.
ennyi :)

....bízom benne, hogy ha Gstyle folytatja v. ha esetleg mégsem, akkor a helyére lépő illető a demokratikusabb megoldást választja.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. dec. 30, 2013 1:11 pm

Igen, tegnap élesben kellett volna menni, ahogy írtam is nem egyszer, ennél jobbat nem tudok mondani!
De leszarom, van két hét talán lesz még kedvem jönni, talán nem.
Buchert Csaba

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. dec. 30, 2013 1:46 pm

Elképesztő, hogy mennyire töketlenek és komolytalanok vagytok, mikor férinak kéne lenni, és hogy mekkora karó van a seggetekben, amikor meg lazának. Ezt sosem fogom megérteni. Akinek nem inge... annak gatyája.

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. dec. 30, 2013 2:37 pm

W A Mozart írta:Elképesztő, hogy mennyire töketlenek és komolytalanok vagytok, mikor férinak kéne lenni, és hogy mekkora karó van a seggetekben, amikor meg lazának. Ezt sosem fogom megérteni. Akinek nem inge... annak gatyája.
Pont Te ne háborogjál!

Vagy amnéziában szenvedsz???

Legelőször még Te nyafogtál hogy a 29.-i időpont nem jó!
Majd beírtad hogy nem jössz!!! Vagyis nem jelentkeztél a versenyre!!!

Miután kiírom hogy a kevés jelentkező miatt lefújom, jössz nagy szájjal és háborogsz, hogy Te jössz.
Szerinted ha nem írod be hogy mégis jó, akkor Pl. honnan tudjam, hogy van plusz ember??
Nem vagyok gondolat olvasó.

Szóval ne nevezz itt töketlennek senkit, mert Te is az vagy ezek szerint!!!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. dec. 30, 2013 2:42 pm

Szóval átolvasva újra a hsz-ket, még jobban megerősödött bennem a nem folytatom tovább döntés.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. dec. 30, 2013 4:00 pm

Nem értek egyet metosszal, mert IGEN - írjuk már le - ezt Gstyle igenis benézte. Korán reagált a dologra, nem gondolta végig a dolgot. Hibázott (bárkinek benne van a pakliban), de a legfontosabb, hogy ezt egyedül ő tudja rendbe rakni!

Így a MaSzim (Michigan) 500 előtt pontosan jó helyzet teremtődött a korrigálásra. Gstyle! Tessék felvenni a kesztyűt - fel kell vállalni a konfliktust - és nem lerázni a feladatot, hogy "én alkalmatlan vagyok", nincs mit tenni. Ott van Gadfly és Csaba hozzászólása... nem igaz, hogy nem látod bennük a segítő szándékot - ott könyörögnek, hogy had' segítsenek - és biztos vagyok benne, hogy metosz, Tommy (talán még én is beleférek) is készséggel segítünk. Nem egyedül kell _2_ ezzel. Nem akarok példálózni, de pl. én anno minden hülye döntésem előtt kikértem metosz és Bodzzza véleményét. Lehet, hogy nem értettem velük egyet, lehet, hogy nem is a tanácsuk szerint döntöttem, de rávilágítottak olyan aspektusokra, amikre nem is gondoltam, hogy ebből gebasz lehet.
Vedd észre, hogy tegnap nem felülbíráltuk a döntésedet. Persze, felháborodtunk ugyan (Mo' leírta "pöckös" hasonlatot), de a versenyt nem tartottuk meg, mert TE a szakosztályvezető azt mondtad. Tessék gatyába rázni a bandát - és magadat(!). Ez így sikerült, ezen lépjünk túl, csak tanulni kell a hibákból és ezt a szart, amivel telerotyiztad a budit, ki kell takarítanod azzal, hogy eldöntöd, akkor most mi legyen a versennyel. Nem lelépni, dönteni. Pár verziót végigzongoráztak a srácok fentebb, már csak meg kell hoznod a döntést. Tovább megyek. Itt a nyakunkon a michigani őrület. Erre is gondolni kell ... hány vizsgázó lesz basszus, mikor lesznek a tesztversenyek? :razz: Azt nekem ne magyarázd, hogy nem várod már azt a zöldet - akkor meg tessék megcsinálni a melót - de lehetőleg ne másfél órával a verseny előtt. ;-)
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: RPeti » hétf. dec. 30, 2013 4:03 pm

Ez a beszéd, aki tenni akar valamit, tegyen. Nem hiszem, hogy bármiben tudnék segíteni, de ha mégis, szívesen :)
Peter Retkes

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. dec. 30, 2013 4:19 pm

Na üdv ujra!

Látom ment a fórumon a szájkarate :)
Mindenki nyugodjon le a csába :) ez csak egy idézet volt mielőtt bárki megsértődne.

Kicsit olyan érzésem volt a sok felháborodás után mintha nem kaptuk volna meg a fizetésünket, holott ez csak egy játék. Szerintem ennyire nem kell komolyan venni.
Max nem lesz megtartva ez a futam, es akkor mi van? Nyilván nem áll meg az élet.
Mindenki szépen továbblép es készülünk Michiganre.

Szerintem ennyi.
Nagyon túl lett dramatizalva ez a helyzet. Nekem pl sokkal dramatikusabban telt ez a hét (Kopi tudja miről van szó) vannak ennél sokkal komolyabb es fontosabb dolgok minthogy egy ilyen futam miatt kell itt le támadni Gstylet vagy bárki mást.

Úgyhogy Gstyle írj ki teszt futamokat Michiganre aztán lehet készülni.

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. dec. 30, 2013 4:20 pm

Persze egyértelmű, hogy benéztem, nem is tagadom.
Hirtelen döntöttem és rosszul. Nincs ezen mit tagadni.

Én sem örömömben döntöttem így, ha valaki rákukkant a Hotlapra a legtöbb megtett kör még mindig nálam van. Főleg hogy a Pénteki teszten is voltunk 4-en, sajnos előrevetíthető volt a kevés megjelenő.
Ginger, emlékszel beszélgettünk a mechanikai tapadásról. Szombaton vagy 2 órát dolgoztam a setupon, átnézve setup leírásokat, és sikerült is kb 8 tizedet gyorsulnom.

Mivel közben nekem is bejött egy váratlan dolog, így én is kiestem. kb 7 ember ha megjelent volna, ezt kevésnek találtam a versenyhez.
Szerettem volna hogy többen legyünk ezen a versenyen. Rosszul sült el a dolog, ez az én hibám.

Semmi problémám sincs vele, hogy megtartottátok a versenyt. Metosz így döntött, joga van hozzá és végül is jól tette. Ez nem probléma.

De nem szeretném folytatni a dolgot.
Ha ragaszkodtok hozzá meghozom a döntést, ahogy szerintetek jó, de folytatni utána sem akarom.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. dec. 30, 2013 4:27 pm

gstyle írta:
W A Mozart írta:Elképesztő, hogy mennyire töketlenek és komolytalanok vagytok, mikor férinak kéne lenni, és hogy mekkora karó van a seggetekben, amikor meg lazának. Ezt sosem fogom megérteni. Akinek nem inge... annak gatyája.
Pont Te ne háborogjál!

Vagy amnéziában szenvedsz???

Legelőször még Te nyafogtál hogy a 29.-i időpont nem jó!
Majd beírtad hogy nem jössz!!! Vagyis nem jelentkeztél a versenyre!!!

Miután kiírom hogy a kevés jelentkező miatt lefújom, jössz nagy szájjal és háborogsz, hogy Te jössz.
Szerinted ha nem írod be hogy mégis jó, akkor Pl. honnan tudjam, hogy van plusz ember??
Nem vagyok gondolat olvasó.

Szóval ne nevezz itt töketlennek senkit, mert Te is az vagy ezek szerint!!!

Gstyle... Nem világos, hogy hol és mikor nyafogtam.
Tudtommal futam napján 17:00-ig lehet jelentkezni, habár az tényleg nincs tisztázva a szabályzatban, hogy a kiírt versenyt meddig lehet minden további nélkül törölni -hh-
Légyszi ne hibáztass mást (főleg ne engem, mert én nem vagyok olyan jófej, mint a többiek :) ) a te hülyeségedért.

Nem értem, miért kellene gondolatolvasónak lenned.

És végül, nyugeszbugesz.
Mindenki elkúrja néha, de:
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

-hh-

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. dec. 30, 2013 4:45 pm

Kép
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. dec. 30, 2013 4:48 pm

gstyle írta:Semmi problémám sincs vele, hogy megtartottátok a versenyt. Metosz így döntött, joga van hozzá és végül is jól tette. Ez nem probléma.
Látom nem jött le.
Nem tartottuk meg a bajnoki futamot Gstyle.
A "green" előtt el lett döntve, hogy a tegnapi "valamit" nem pontozzuk.
Peter Rigo

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. dec. 30, 2013 5:17 pm

gstyle írta:Főleg hogy a Pénteki teszten is voltunk 4-en, sajnos előrevetíthető volt a kevés megjelenő.
Nem a létszám a lényeg, tavaly volt indy futam ahol 10 alatt voltunk, és mégis jó futam volt (számomra). Most is 9en voltunk ha jól emlékszem, mégis találtam magamnak ellenfelet a futam végéig. Lassan 2 éve hogy itt vagyok és nem amiatt mert sokan vagyunk a futamokon. Hanem amiatt, hogy mindenki segítőkész, mindenki érti a poént, és sportszerűek vagyunk egymással szemben. Tudjuk kezelni a nézeteltéréseket. Ezekben kell gondolkodni és ezeket a szokásokat kell megtartani. Nem vagyunk elegen egy futamhoz? Na és, lesz másik. Látjátok én is a harmadik fordulóra kaptam kedvet nyekergő pedálokkal körözni. Rossz irányba haladunk ha mindenki egymásnak esik ahelyett hogy segítenénk.

Hozzáteszem meg tudom érteni Gstyle döntését hogy inkább elhalasztotta a futamot, lévén hogy ki lett írva nyárra egy indy lights bajnoki és volt 5-6 jelentkező. Azok közé az emberek közé tartozik itt akik nélkül nem lenne indy a maszimon.
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. dec. 30, 2013 5:45 pm

W A Mozart írta:
gstyle írta:
W A Mozart írta:Elképesztő, hogy mennyire töketlenek és komolytalanok vagytok, mikor férinak kéne lenni, és hogy mekkora karó van a seggetekben, amikor meg lazának. Ezt sosem fogom megérteni. Akinek nem inge... annak gatyája.
Pont Te ne háborogjál!

Vagy amnéziában szenvedsz???

Legelőször még Te nyafogtál hogy a 29.-i időpont nem jó!
Majd beírtad hogy nem jössz!!! Vagyis nem jelentkeztél a versenyre!!!

Miután kiírom hogy a kevés jelentkező miatt lefújom, jössz nagy szájjal és háborogsz, hogy Te jössz.
Szerinted ha nem írod be hogy mégis jó, akkor Pl. honnan tudjam, hogy van plusz ember??
Nem vagyok gondolat olvasó.

Szóval ne nevezz itt töketlennek senkit, mert Te is az vagy ezek szerint!!!

Gstyle... Nem világos, hogy hol és mikor nyafogtam.
Tudtommal futam napján 17:00-ig lehet jelentkezni, habár az tényleg nincs tisztázva a szabályzatban, hogy a kiírt versenyt meddig lehet minden további nélkül törölni -hh-
Légyszi ne hibáztass mást (főleg ne engem, mert én nem vagyok olyan jófej, mint a többiek :) ) a te hülyeségedért.

Nem értem, miért kellene gondolatolvasónak lenned.

És végül, nyugeszbugesz.
Mindenki elkúrja néha, de:
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

-hh-
Tényleg amnéziás vagy!
Mutasd azt a hsz-t, amelyben 17:00 vagy az általam beírt verseny lefújás előtt beírtad, hogy jössz!!!
Azért hogy kitaláljam hogy Te elcserélted a Szombatod, a verseny miatt, mivel ezt nem jelezted!!!
Máskülönben b.szottul nem érdekel hogy jófej vagy-e vagy nem!!!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. dec. 30, 2013 5:51 pm

Ginger17 írta:
gstyle írta:Semmi problémám sincs vele, hogy megtartottátok a versenyt. Metosz így döntött, joga van hozzá és végül is jól tette. Ez nem probléma.
Látom nem jött le.
Nem tartottuk meg a bajnoki futamot Gstyle.
A "green" előtt el lett döntve, hogy a tegnapi "valamit" nem pontozzuk.
Persze olvastam, hogy Fun lett a vége, de jár majd érte díj a győztesnek.

"Vedd észre, hogy tegnap nem felülbíráltuk a döntésedet."

Igazából erre írtam azt a mondatot, ha esetleg rendes versenynek nyilvánítja, akkor sem lett volna problémám a dologgal. Elfogadtam volna szó nélkül.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. dec. 30, 2013 7:42 pm

gstyle írta:
W A Mozart írta:
gstyle írta:Pont Te ne háborogjál!

Vagy amnéziában szenvedsz???

Legelőször még Te nyafogtál hogy a 29.-i időpont nem jó!
Majd beírtad hogy nem jössz!!! Vagyis nem jelentkeztél a versenyre!!!

Miután kiírom hogy a kevés jelentkező miatt lefújom, jössz nagy szájjal és háborogsz, hogy Te jössz.
Szerinted ha nem írod be hogy mégis jó, akkor Pl. honnan tudjam, hogy van plusz ember??
Nem vagyok gondolat olvasó.

Szóval ne nevezz itt töketlennek senkit, mert Te is az vagy ezek szerint!!!

Gstyle... Nem világos, hogy hol és mikor nyafogtam.
Tudtommal futam napján 17:00-ig lehet jelentkezni, habár az tényleg nincs tisztázva a szabályzatban, hogy a kiírt versenyt meddig lehet minden további nélkül törölni -hh-
Légyszi ne hibáztass mást (főleg ne engem, mert én nem vagyok olyan jófej, mint a többiek :) ) a te hülyeségedért.

Nem értem, miért kellene gondolatolvasónak lenned.

És végül, nyugeszbugesz.
Mindenki elkúrja néha, de:
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

-hh-
Tényleg amnéziás vagy!
Mutasd azt a hsz-t, amelyben 17:00 vagy az általam beírt verseny lefújás előtt beírtad, hogy jössz!!!
Azért hogy kitaláljam hogy Te elcserélted a Szombatod, a verseny miatt, mivel ezt nem jelezted!!!
Máskülönben b.szottul nem érdekel hogy jófej vagy-e vagy nem!!!

Gstyle, szeretlek meg minden, de ezt te sem gondolod most komolyan? :)
"Bakker, nekem sikerült cserélnem a munkahelyemen, hogy tudjak jönni ma... Ez most vicc? Na ilyet még nem láttam.
Elküldve: vas. dec. 29, 2013 1:33 pm"
Szerintem ez eléggé 17:00 előtt van :D
De ha jól értem, te azt kéred számon rajtam, hogy nem előztem meg azt, hogy lemondd a kiírt futamot.... -hh- -hh-
Bocs, srácok, én tényleg nem akarom ezt csinálni, de ezt már csak nem hagyhatom :)
Semmi gáz Gstyle... Aludj rá egyet... :)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. dec. 30, 2013 8:26 pm

Igaz én nem jöttem nem is jeleztem, de:

Gstyle! Nagyon jól tudod én évekig a HRC-nél szerveztem a dolgokat, kurva sok vitám volt más téren, de mégis csak viták voltak ami sok energiát el is vett az embertől. Vége többnyire ordibálás a családdal is ;) éveken át..Te most bele estél az első ilyenbe és kihátrálnál. ne tedd! Van benne annyi munkád, hogy nem éri meg eldobni, mert rosszul sűlt el a döntésed. Tanulsz az esetből ennyi. Nagyon jól emlékezel a Maszim a megszűnés szélén volt 2008 elején, de segítettünk az Indycarral és Gingerrel kihúzni a szekerét 2008-ban és 2009-ben. Jöttek Tommyék a "rallysok" és jó banda jött össze, meg mások más ligákból. Mára már töltelék lett Maszimon az IC ez van. De ettől még csináld tovább ne ad fel.

Mozart! Bemásolom időrendben a történeted, ne keverd az ürüléket főleg ne egy bagolyét mert büdös az emésztetlen egerektől :D

Mozart:
Elküldve: pén. dec. 27, 2013 8:22 pm
Nem tok jönni sajna..

Gstyle
Elküldve: vas. dec. 29, 2013 12:26 pm
A következő a helyzet. láom sajna még 10 jelentkező sem jött össze, sokaknak nem jó ez a hétvége.

Mozart:
Elküldve: vas. dec. 29, 2013 1:33 pm
Bakker, nekem sikerült cserélnem a munkahelyemen, hogy tudjak jönni ma... Ez most vicc? Na ilyet még nem láttam.

Tehát mikor ki írta, hogy nem lesz rögtön jelezted, hogy elcserélted...kérdem én ez pont 1 órával azután derült ki mikor Gstyle lefújta a történetet? Miért nem jelezted aznap mikor elcserélted? Ne kamuzz olyan vagy mint a blikk b+. Valahol balhét szimatolnak megjelennek :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. dec. 30, 2013 8:48 pm

Dietrich, nem akarod, hogy erre válaszoljak.
Amúgy örülök, hogy vetted a fáradtságot és kigyűjtötted...

Tudom, hogy a falnak beszélek, de most komolyan ez a téma? :D
Baszki, akkor jelentkezek, amikor akarok futam napján du. 17:00-ig.
Ti most arról hadováltok, hogy nekem arra kellett volna számítanom, hogy Gstyle lefújja a kiírt futamot? :D:D Viccelsz baszki?

Ne húzzál fel! Ismersz, nem fogom szó nélküól hagyni.
Ez volt a "jobbantettedvolnahamegsemszólalsz" tipikus esete, papa...

Amúgy nyugodtan kötekedj, én meg nyomom majd a blikk-stílusd neked, ha azt várod el tőlem, apafej! :) Még élvezni is fogom :D

(Kurva nehéz volt nem megmondanom a gusztustalan beszólásodra a véleményemet rólad... :) )

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. dec. 30, 2013 9:32 pm

@Gstyle
Mindenben az előkészítése a legtöbb munka, - legalábbis ha jól akarjuk csinálni, ez amúgy még mozdulatok szintjén is igaz. Ezt a munkát Te csináltad és le a kalappal! Senki nem gondolja, hogy alkalmatlan vagy, meg se kértelek volna. Ha az vagy, akkor én hibáztam, mert nem olyat kértem meg, aki erre képes lenne. Indycar szereteted, elkötelezettséged amivel a bajnokikban szerepeltél, bizonyítottak számomra.
Szerintem a legkörültekintőbb szakosztályvezető vagy, sokszor döntöttél konstruktívan a halasztások mellett, időpont tervezésben, és utána is aktívan szervezted a szériát, - nem felejtettük el a dolgokat, és amit megbeszéltünk úgy is lett. Így is kevesebb sokkal, mint amit szerettél volna, amit sajnálok, mert az indycar is megérdemelné a F1-hez hasonló teljes évados reprodukciót, de az idő határokat szab. Visszatérve az első gondolathoz, szerintem inkább arasd le a babérokat, mivel már gyümölcsözik a dolog. Kérlek folytasd, de most ne válaszolj, 2014-ben is jó lesz!

@Dietrich
8) Ha tudsz, ha nem, esetleg jöhetnél futamra is, mert nélküled elég sótlan, szó szerint!


Én baromira élveztem a futam elejét, egészen jól ment a cucc, meg is lepett a körcsúcs. Viszont sok kérdés merült fel bennem, pontosan most mennyit használhatom a boostot? 2-essel is esetleg végig lehet menni - mondjuk korábban visszaváltva? Mert nekem egészen meleg motorral simán ment és mikor elkezdett füstölni elengedtem a boostot, amint mint az örült nyomogatok folyamatosan, de nem tudom meddig tehetem. Tudom, hogy teszteken meg arra panaszkodtam, hogy állandóan leég, és most azt nem teszi, ami jobb is így, szóval nem szeretnék változtatni semmit a fizikán csak némi infót, amit amúgy folyamatos vezetéssel megkapnék, de nincs időm tesztelni. Ilyen adatokra gondoltam már korábbi hsz-ekben. Egy szárnyállás már jó lenne, - valamihez igazodni, ami ellenőrizhető, - de soha nem látok a fórumon. :roll:

Erről beszéljünk! Mert a téma off már az évre!

GRAT GINGER! -1- illetve mindenkinek aki végig ment -gg-
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » kedd dec. 31, 2013 9:53 am

W A Mozart írta:Dietrich, nem akarod, hogy erre válaszoljak.
Amúgy örülök, hogy vetted a fáradtságot és kigyűjtötted...

Tudom, hogy a falnak beszélek, de most komolyan ez a téma? :D
Baszki, akkor jelentkezek, amikor akarok futam napján du. 17:00-ig.
Ti most arról hadováltok, hogy nekem arra kellett volna számítanom, hogy Gstyle lefújja a kiírt futamot? :D:D Viccelsz baszki?

Ne húzzál fel! Ismersz, nem fogom szó nélküól hagyni.
Ez volt a "jobbantettedvolnahamegsemszólalsz" tipikus esete, papa...

Amúgy nyugodtan kötekedj, én meg nyomom majd a blikk-stílusd neked, ha azt várod el tőlem, apafej! :) Még élvezni is fogom :D

(Kurva nehéz volt nem megmondanom a gusztustalan beszólásodra a véleményemet rólad... :) )
Látom nem érted mit akarunk mondani.
Leírod hogy nem tudsz jönni, majd elcseréled a Vasárnapot(gondolom ezt nem Vasárnap reggel sikerült eszközölnöd).
Ha már tudtad pl. Csütörtökön, hogy tudsz jönni, miért nem írod be. Nem vagy James Bond hogy Top Secret-et csinálj egy versenyre jelentkezésből.
Gondolj már bele, hogy akkor a te hozzá állásod szerint ráérne mindenki beírni a jelentkezését 16:50-kor Vasárnap. A szervezők meg barkobázzák ki hogy hányan jönnek a versenyre, nem!?

Nem egyszerűbb , ha már tudod hogy jönni tudsz akkor azt a lehető leghamarabb közlöd, hogy a szervezők tudják hogy kb hány emberkére számíthatnak.

De ez így nem logikus ugye??
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd dec. 31, 2013 2:20 pm

Gstyle!


Ne vezessél ligát, tényleg nem neked való. Ne haragudj, esküszöm nem akarlak megbántani, imádlak, mint embert, mert lelkes vagy, rendes és kedves. De sajnos ezek pont enm azok a tulajdonságok, amik kellenének a ligavezetéshez.

Első sorban azt kellene megértened, hogy ha szabályokat alkotsz, akkor azokat tartsd be, tartsd figyelembe, és az azok szerinti cselekvést várd el. Lényegében igen, arra kellene számítanod, hogy az utolsó pillanatban fog kiderülni, hogy mennyien jelentkeznek a futamra. Ha ez nem jó, akkor alkoss úgy szabályt, hogy péntekig lehet jelentkezni.

Amúgy kurvára semmi közöd ahhoz, hogy én mikor tudtam meg, hgoy tudok cserélni. De tényleg a szombati éjszakás műszakom végén (ami alatt amúgy Sanya 10 méterre tőlem előszilverszterezett a Janis-ben :D ), azaz vasárnap reggel lett fix, és szombat késő este hívtam fel a kollégát, hogy cserélne-e. De mondom, ha már tavaly tudtam volna sem kérhetnéd ezt számon rajtam, ha értenéd, hogy mi az, hogy egy csoport vezetése.
A szabályok, amiket alkotsz, rád is érvényesek!!!! Ezt fontos lenne értened. Ezért kell jó szabályokat hozni, ez mindennek az alapja! Ha azok jók, és alkalmazkodsz hozzájuk, meg mondjuk a hiányosságokat jól és jókor foltozod, akkor jó leszel.

Engem meg hagyjál már békén! :)

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: voodoo » kedd dec. 31, 2013 3:16 pm

Mozart : Szerintem csak ne oktasd ki a szabályokról , mert szerény emlékeim szerint te el sem indulhattál volna az első versenyen a szabályok szerint.... Másik mivel ő a szakosztályvezető majd ő eldönti meg lesz e tartva a futam vagy nem független az előre meghozott szabályzattól mivel még mindig ő a vezető joga van felülbírálni.

Személy szerint ez a két időpont (karácsony és szilveszter elött ) nagy hülyeség volt , ha valmire akkor erre számíthattatok volna időpont egyeztetésnél , de ez van (ráadásul mind a két pályát nagyon bírom :S ) . Legközelebb jövök (ha lesz még valami) és GG ne add fel -ww-
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd dec. 31, 2013 3:50 pm

Jesus christ!!!!

:D

Amúgy már utaltam arra is, hogy abból is mekkora hercehurca volt, hogy indulhatok-e (szerintem az a szabály sem tökéletes). De kezditek személyes síkra terelni kicist. Nem én vagyok a téma, skacok :) Bár hozzá kell tennem, hogy szeretek sztár lenni, negatív, pozitív, az mindegy. -monster-
Szóval már utaltam arra, hogy Gstyle rendes. Nem ezzel van a baj.
Abszolút van hozzá joga, de ha azt kell használni, akkor 99%, hogy hibázott a szabályalkotással (1% elkerülhetetlen hiba).
Amúgy még annyit hozzátennék, hogy Ginger 18 perccel GG :D bejelentése előtt jelentkezett a futamra, a köcsögnek pedig tutira nem akkor derült ki, szóval szerintem vegyük elő, hogy baszod már tutira tudta kedden, hogy jön és baszott beírni, mert egy mocsok féreg, és utána még volt pofája felháborodni. Kövezzük meg Gingert!!!!!!!

És tényleg hagyjátok abba!!!!! Magatokban keressétek a hibát!
Az meg könnyen beszél, aki nem ment egy kört se erre a futamra (Voodoo, Tommy...), nem hozott érte semmilyen áldozatot.

Igyatok, csajozzatok!
B.Ú.É.K.
Peace-love -kakcsi- -pucszi-

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: voodoo » kedd dec. 31, 2013 4:42 pm

Majd mindjárt morzsolok érted pár könnycseppet... Minek készüljek egy olyan versenyre ami számomra agyament időpontban van ? Pusztán csak azért írtam ezt neked , mert fikázod a szabályt az mind1 hogy rossza vagy jó , de azt gyorsan elfelejted hogy ezt neked kötelességed lenne betartani. (ezt én is el szoktam.. néha -gepout- ) Mindazonáltal ha már ezt feszegeted szerintem én több elhalasztott futamnál voltam itt mint te így nekem ne akard itt a mártírt játszani tudom miről van szó. Azt sajnálom csak aki nem tud itt lenni a következő időpontban.Az megint más kérdés aki dacból meg sem próbál. Fel lehet fogni tesztnek is és a normálisabbja majd rájön később hogy milyen jól jöttek ezek a körök setup meg autó megismerés szempontjából. Na off buék.

Ja igen Gingert kövezzük meg +1 :lol:
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd dec. 31, 2013 4:49 pm

voodoo írta:Majd mindjárt morzsolok érted pár könnycseppet... Minek készüljek egy olyan versenyre ami számomra agyament időpontban van ? Pusztán csak azért írtam ezt neked , mert fikázod a szabályt az mind1 hogy rossza vagy jó , de azt gyorsan elfelejted hogy ezt neked kötelességed lenne betartani. (ezt én is el szoktam.. néha -gepout- ) Mindazonáltal ha már ezt feszegeted szerintem én több elhalasztott futamnál voltam itt mint te így nekem ne akard itt a mártírt játszani tudom miről van szó. Azt sajnálom csak aki nem tud itt lenni a következő időpontban.Az megint más kérdés aki dacból meg sem próbál. Fel lehet fogni tesztnek is és a normálisabbja majd rájön később hogy milyen jól jöttek ezek a körök setup meg autó megismerés szempontjából. Na off buék.

Ja igen Gingert kövezzük meg +1 :lol:
Béke veled testvér! :)
Javaslom, akkor hogy köv. díjátadón desszert előtt legyen egy könnyed kövezés a programba iktatva! -monster-
Amúgy lehet, hogy tényleg kellene díjátadókon egy megmondomnekedamagamét órát tartani, amikor mindenki megbeszélheti a másikkal, hogy mi a baja. Hátha segít...

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » kedd dec. 31, 2013 4:56 pm

"Ne haragudj, esküszöm nem akarlak megbántani, imádlak, mint embert, mert lelkes vagy, rendes és kedves. De sajnos ezek pont enm azok a tulajdonságok, amik kellenének a ligavezetéshez."

Mekkora kamu szöveg.
Gőzöd sincs hogy ki vagyok, egy szót sem beszéltünk sose, sztem nem is emléxel rám még anno a 3 évvel ezelőtti díjátadóról sem amikor ott voltam.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd dec. 31, 2013 4:59 pm

De emlékszem. Kopaszodó, tényleg kedves, kecskeszakállas figura vagy, zakóban :D (a zakó nem 100%), fura rekedtes hanggal, és kis termettel. Vagy nem? :D :D -hh-

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd dec. 31, 2013 5:24 pm

Szerintem mostmár abbahagyhatod az okoskodást es tovább léphetsz a dolgokon.
Ettől független ha van szemed láthattad hogy volt mért köröm szerveren.
Persze lehetett volna több kör is ha nem a kórházba töltöm a karácsonyt.

Voodoonak meg teljesen igaza van, hogy Gstyle a szakosztály vezető es az ő döntése érvényesül függetlenül attól hogy az tetszik valakinek vagy sem. Es ezt tiszteletben kellene tartani.
Amúgy is ha jól rémlik meg az elején te hangoztattad, hogy csak az első futamon állsz rajthoz.

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd dec. 31, 2013 5:40 pm

Baszki, akadjatok már le rólam!

Nem érdekelnek a mért köreid :)
Miért érdekes, hogy én mit hangoztattam?
Mi a jó isten bajotok van nektek?

Nagyon sajnálom, hogy kórházban kellett töltened a karácsonyod.

Nem értem, mi a frusztrációtok, komolyan.
Tomi, én réges rég túl vagyok ezen, én túl voltam elég gyorsan, kb. a fun ötletemmel egyidőben...
Nem okoskodtam, csupán hangot adtam az értelmes véleményemnek... :)
Ha te okoskodásnak látod, az a te bajod. :)
Rendesen kötöszködtök, tök durva :), ilyenkor vajon elfelejtitek, hogy találkoztunk már?, vagy ott csak játszátok magatokat, és közben mindenkiben forrong valami elmebeteg, szociopata breivikség?

Komolyan nem értem, de most nem is akarom.
Szóval szerintem is pontot tehetünk a végére, ebben egyetértünk. Habár én egy jó ideje ezen vagyok...

Frusztrációmentes=sikerekben gazdag új évet kívánok mindannyiótoknak.

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » kedd dec. 31, 2013 6:31 pm

W A Mozart írta:De emlékszem. Kopaszodó, tényleg kedves, kecskeszakállas figura vagy, zakóban :D (a zakó nem 100%), fura rekedtes hanggal, és kis termettel. Vagy nem? :D :D -hh-

Lebuktam!!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd dec. 31, 2013 7:16 pm

Tényleg ekdvellek, nagyon rendes embernek gondollak, és semmi személyes nem volt az egészben részemről!!! (Még enm ittam semmit pedig -hh- -hh- )
Bízom benne, hogy rendeződik a helyzet! Hajrá!

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: danikosz » kedd dec. 31, 2013 7:49 pm

voodoo írta: Ja igen Gingert kövezzük meg +1 :lol:
Követem az eseményeket. Úgy gondolom ez az első értelmes javaslat!
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. jan. 01, 2014 12:18 pm

danikosz írta:
voodoo írta: Ja igen Gingert kövezzük meg +1 :lol:
Követem az eseményeket. Úgy gondolom ez az első értelmes javaslat!
Mindegyik kochog bekaphatja! __
Inkább írná má' ki az "alacsony, köpcös, kecskeszakállas és rekedthangú" csávó a michigani versenyt, mert már eltelt egy év és még mindig ezen a sz@aron vitatkoztok - holott már régen az íveket kellene keresgélni azon a "18-as bankingon". Különben meg tökre egyértelmű, hogy nekem van igazam és mindenki idióta - főleg Mo'... _f_

Sanya, segíts!
Bántanak... 8)
Peter Rigo

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. jan. 01, 2014 12:55 pm

Ti hülyék vagytok, komolyan mondom...
Ki kell lökjek idén (2014) pár embert úgy látom, hogy a kis *agyacskája visszaugorjon a helyére.

*Akinek nem inge, ne vegye magára :D
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. jan. 01, 2014 11:35 pm

Írtam Gstyle-nak! Ha vállalja a folytatást, _2_ akkor jók legyetek és -v- jönnek az oválok. MO koncentrálj a setupra meg a körökre, Ginger kövezését meg most halasszuk el, de csak egy időre.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. jan. 02, 2014 1:04 pm

Kövezzünk meg mindenkit! :)

"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. jan. 02, 2014 4:17 pm

Mivel a topic címe most vasárnapra mutat , kérdem én lesz ebből futam mert akkor leszedem a pályát stb... vagy jegelve lett az egész ?
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. jan. 02, 2014 5:20 pm

voodoo írta:Mivel a topic címe most vasárnapra mutat , kérdem én lesz ebből futam mert akkor leszedem a pályát stb... vagy jegelve lett az egész ?
Ez tuti nem lesz most megrendezve, többet én se tudok, mert választ nem kapok...
Buchert Csaba

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Sao Paulo , 2014.01.05. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » csüt. jan. 02, 2014 6:30 pm

".... a tegnap esti futam FUN kategóriába került és díjazzuk, de nem pontozzuk......" -metosz

Ez a verzió marad, tehán FUN kategóriába kerül, nem jár érte pont de a győztes megkapja a győzelemért járó díjat!!!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég