Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Válasz küldése
Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jan. 10, 2014 6:45 pm

Kép

MTCC 2014 Nordschleife Holtap Verseny


Január 9-től Június 9-ig lehet futni a Hotlapot, a szabályokkal kapcsolatban a Szabályzatban megtaláltok minden információt.

Hotlap Szerver:
Szervernév: ! MTCC 2014 HL – Maszim.hu
Szerver IP: 87.229.108.129:34282
Jelszó: nord

Pálya letöltés:
Nordschleife

A pályáról annyit, hogy a pitből kijövet, vannak sorompók egymás mellett, 3 sávban lehet kihajtani a pályára, amennyiben nem akarunk egy teljes felvezető kört menni, akkor a jobb szélső kapun kell kimenni, ha jó helyen mentek ki, akkor látni fogjátok, hogy a sector1 átvált sector2 majd sector3-ra, így már az első körbe mért időt tudtok futni.

Hotlap
LIVE VIEW

A Szabályzatból ide is belinkelem a Hotlaphoz tartozó információkat:

A Bajnokság időtartama alatt, egyidejűleg egy külön szerveren futni fog a Nordschleife Hotlap Verseny. Mely 2014. Január 9-től, Június 9.-ig tart, tehát mindenkinek aki ezen indulni szeretne 6 hónap áll majd a rendelkezésére, hogy a legjobb időt elérje. A Bajnokságba nem számít bele, viszont az első 3 helyezett Különdíjba fog részesülni a 2014-es Díjátadón. Természetesen csak azokat a versenyzőket tudjuk értékelni, akik a GT3 Bajnokságban is értékelve lesznek a Szabályzat szerint, tehát akik minimum 7 futamon elindulnak.
Csak azzal az autótípussal lehet futni, amivel jelentkeztél a Bajnokságra, amennyiben valaki más autóval is megy Hotlapot, azt nem vesszük figyelembe.
Szabályok:
Két keréknek teljes terjedelmével mindig a pályán kell lenni, függetlenül a vonaltól és kerékvetőtől! A Hotlapot el kell menteni, Név_idő.vcr formátumban, majd betömöríteni és a végén FTP-re feltölteni a XI-es pontban leírt FTP-re legkésőbb Júnus 9. 20.00-ig.
Az ezután beérkező időket nem tudjuk elfogadni!
Amire figyelni kell, az rFactor mindig a legutolsó, és nem a leggyorsabb Hotlapot tartja meg a Replay könyvtárban, tehát legközelebb ha rosszabb időt futsz, az marad meg a Replayek között, tehát érdemes futás után átnevezni a fájlt.


Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jan. 10, 2014 7:56 pm

Ami még kimaradt, a Szabályzat Hotlap részéből de fontos, hogy SZÉLÁRNYÉKOS kört nem fogadunk el!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: CsaB » pén. jan. 10, 2014 8:03 pm

Meg ami még kimaradt az a pálya -hh-
Legalábbis én az Istenért sem találom.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. jan. 11, 2014 9:29 am

CsaB írta:Meg ami még kimaradt az a pálya -hh-
Legalábbis én az Istenért sem találom.
Jogos ;-)
Javítva.

bandito
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2013 5:50 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: bandito » szomb. jan. 11, 2014 6:18 pm

_a_

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. jan. 11, 2014 8:39 pm

bandito írta:_a_
Cukorfalat...nem kell jelentkezni, csak tolni mint állat -hh-
Kép

bandito
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2013 5:50 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: bandito » hétf. jan. 13, 2014 8:43 pm

BengA írta:
bandito írta:_a_
Cukorfalat...nem kell jelentkezni, csak tolni mint állat -hh-
Gondoltam azt jelenti a _a_ hogy hoppá :-)

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Gilberto » kedd jan. 14, 2014 7:02 am

Érdekes nem vagyok benne a listában pedig futottam mért kört, és nekem sem ment a nord jelszó mtcc 13-al tudtam csak felmenni...
Manchester United

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd jan. 14, 2014 7:17 am

Most akkor végül is ere akkor pl én nem jöhetek?
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jan. 14, 2014 8:24 am

@Gilbert
Ez elég érdekes, mert most megnéztem a dedicated szervert és ott nord van beállítva ill. amikor pár napja felmentem szerverre, akkor ezzel a jelszóval léptem be.
Amikor megfutottad az időt, akkor utána (pl. amikor visszamentél a pitbe) volt connection lost-od?

@Csaba
Idézve az első hsz-ből:
"Természetesen csak azokat a versenyzőket tudjuk értékelni, akik a GT3 Bajnokságban is értékelve lesznek a Szabályzat szerint, tehát akik minimum 7 futamon elindulnak.
Csak azzal az autótípussal lehet futni, amivel jelentkeztél a Bajnokságra, amennyiben valaki más autóval is megy Hotlapot, azt nem vesszük figyelembe."


Ettől független ha kedved szottyan körözhetsz a szerveren, viszont értékelve nem lesz.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Gilberto » kedd jan. 14, 2014 11:36 am

Gadfly írta:@Gilbert
Ez elég érdekes, mert most megnéztem a dedicated szervert és ott nord van beállítva ill. amikor pár napja felmentem szerverre, akkor ezzel a jelszóval léptem be.
Amikor megfutottad az időt, akkor utána (pl. amikor visszamentél a pitbe) volt connection lost-od?

@Csaba
Idézve az első hsz-ből:
"Természetesen csak azokat a versenyzőket tudjuk értékelni, akik a GT3 Bajnokságban is értékelve lesznek a Szabályzat szerint, tehát akik minimum 7 futamon elindulnak.
Csak azzal az autótípussal lehet futni, amivel jelentkeztél a Bajnokságra, amennyiben valaki más autóval is megy Hotlapot, azt nem vesszük figyelembe."


Ettől független ha kedved szottyan körözhetsz a szerveren, viszont értékelve nem lesz.
Utánna még fenn voltam a szerón 5 percet és csak utánna én léptem le! Viszont nord jelszóval nem tudtam felmenni csak az mtcc 13-al:D
Manchester United

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jan. 14, 2014 12:14 pm

Gilberto írta: Utánna még fenn voltam a szerón 5 percet és csak utánna én léptem le! Viszont nord jelszóval nem tudtam felmenni csak az mtcc 13-al:D
X-Akta! ...vmi fantom szerveren lehettél és ezért sem vagy hotlapon. :grin:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd jan. 14, 2014 4:41 pm

Gadfly írta: @Csaba
Idézve az első hsz-ből:
"Természetesen csak azokat a versenyzőket tudjuk értékelni, akik a GT3 Bajnokságban is értékelve lesznek a Szabályzat szerint, tehát akik minimum 7 futamon elindulnak.
Csak azzal az autótípussal lehet futni, amivel jelentkeztél a Bajnokságra, amennyiben valaki más autóval is megy Hotlapot, azt nem vesszük figyelembe."


Ettől független ha kedved szottyan körözhetsz a szerveren, viszont értékelve nem lesz.
Biztos, én és Mozart vagyunk az idióták de esküszöm nem értem, pedig nem vagyok egy hülye gyerek! :D
Miért is nem indulhat bárki ember fia, ha a bajnokságba nem számít bele?

Tehát:
- bajnokságba nem számít bele
- az nem indulhat aki a bajnokságban nincs
- csak azzal az autóval amivel a bajnokságban is mész

Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?Miért? Miért? Miért?

:D
Buchert Csaba

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd jan. 14, 2014 5:16 pm

Csaba írta:Biztos, én és Mozart vagyunk az idióták de esküszöm nem értem, pedig nem vagyok egy hülye gyerek! :D
Miért is nem indulhat bárki ember fia, ha a bajnokságba nem számít bele?

Tehát:
- bajnokságba nem számít bele
- az nem indulhat aki a bajnokságban nincs
- csak azzal az autóval amivel a bajnokságban is mész

Miért? Miért? Miért?

:D
Csabi, akarom mondani Dr. BuchCsernus Csaba -hh-
Az én kocsimmal az én nevemben indulhatsz és megkérem a vezetőséget, hogy nem számolják bele :D
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jan. 14, 2014 5:21 pm

Csaba írta: Biztos, én és Mozart vagyunk az idióták de esküszöm nem értem, pedig nem vagyok egy hülye gyerek! :D
Szerintem, mondom csak szerintem! -napcsi-

-ugyan a bajnoki pontversenybe nem számít bele, de ez a külön versengés csak a bajnokság pilótáinak szól.
-nem külön bajnokságként lett kiírva, hanem a bajnokság versenyeként. ebből következik, hogy csak azok lesznek díjazva, akik min 7 futamon elindultak, tehát az aktív versenyzők -> szabályzat!
-feltételezem, hogy Tommy vmi egyéni díjat is tervezett (múltkori Minis Nordot én nyertem és akkor egy pólót kaptam), így feltételezem h elsősorban olyannak szeretne adni díjat, aki megtisztelte a bajnokságot az aktivitásával is. (de ez csak feltételezés, lehet, hogy nem is lesz külön díj). erre egy nagyon jó példa a V8-as utolsó pénznyereményes futam, ahol szintén csak azok lettek figyelembe véve, akik aktívak voltak/maradtak a bajnokságban.
-nem lennének egyenlőek az esélyek ha nyílt lenne, hiszen azok a versenyzők kedvükre választgathatnának autót ellentétben a bajnokság versenyzőivel, akiknek már fix autójuk van. (ugye apró eltérések vannak az autók között)

Mindezekből következvén ez a verseny, a bajnokság aktív pilótáinak szól és nem a nyílt utcának! ;-) Kapííse? :) Ha mindezek után még mindig nem értitek, akkor már ne is próbálkozzatok vele. :razz:

Ha esetleg vmit rosszul írtam v. értelmeztem, akkor feltételezem Tommy javítani fog.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd jan. 14, 2014 6:17 pm

Gadfly mindent leírt ami a lényeg nem is tudok hozzá fűzni semmit.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd jan. 14, 2014 8:41 pm

Én még tudok hozzáfűzni, sajnos :(

Nem akarok feszültséget kelteni, de rákényszerítetek és mivel egy őszinte embernek gondolom magam, meg mondom a véleményem:
Szerintem mondom szerintem(,hogy Ákost idézzem) ez egy baromság! Már bocsánat!

Vegyük az én példámat, szerintem tudjátok, hogy nem azért nem indulok mert nem akarok, hanem mert nem tudok :(
Így ezzel a zseniális húzással egyből két versengésből is kizártok. Pedig ez pont azért jó, mert nem időhöz kötött.

Az egyéni díj nem érdekel, azt kapja meg a bajnokságban is értékelt, de ezért(oklevélért) hagy induljak már én is, ha akarok.

Az esélyek soha az életben nem voltak egyenlőek és nem ezen fog múlni. :)

Ha ezek után is azt gondoljátok, hogy ez így jó akkor ....
Inkább be sem fejezem :)
Buchert Csaba

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd jan. 14, 2014 9:00 pm

Nem vagy kizárva azért ez nem igazán igy van.

Nyugodtan mehetsz rajta, ezt nem mondta senki, hogy nem mehetsz, csak az van kiírva, hogy csak az lesz értékelve, aki .....le van írva.

De ilyenről szó sem volt hogy kizárunk valakit.

Avatar
Erik Czakoi
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: szer. jún. 12, 2013 11:37 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Erik Czakoi » kedd jan. 14, 2014 9:16 pm

Helló kedves barátaim,nemtudom letölteni a pályát mert iszonyatosan lassan megy,mindig azt irja ki nekem hogy 5 óra van hátra a letöltésig :oops: Mit csinaljak? Nemlehetne feltölteni valami Mediafire linkre a pályát?
MOTORSPORTS NUMBER ONE!!!FAIR PLAY RACE!!!ALWAYS BE YOURSELF!!!

http://erick3331.blogspot.sk/

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd jan. 14, 2014 9:18 pm

Tommy78 írta:Nem vagy kizárva azért ez nem igazán igy van.

Nyugodtan mehetsz rajta, ezt nem mondta senki, hogy nem mehetsz, csak az van kiírva, hogy csak az lesz értékelve, aki .....le van írva.

De ilyenről szó sem volt hogy kizárunk valakit.
Azt te is tudod, hogy az nem ugyanaz!!!!
Mindenki aki online versenyez a sikerért és az azért járó elismerésért csinálja, és ha mindenki legyint egyet a végén, de hát ő nem számít bele, akkor az egész szar semmit se ér.

Nagyon szeretném megérteni, miért sajnáljátok tőlem az esetleges oklevelet! :D
Buchert Csaba

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd jan. 14, 2014 9:19 pm

Erik Czakoi írta:Helló kedves barátaim,nemtudom letölteni a pályát mert iszonyatosan lassan megy,mindig azt irja ki nekem hogy 5 óra van hátra a letöltésig :oops: Mit csinaljak? Nemlehetne feltölteni valami Mediafire linkre a pályát?
Ne este próbáld, mert ilyenkor le van korlátozva a letöltési sebbeség. (esetleges versenyek miatt)
Buchert Csaba

Avatar
Erik Czakoi
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: szer. jún. 12, 2013 11:37 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Erik Czakoi » kedd jan. 14, 2014 9:27 pm

Csaba írta:
Erik Czakoi írta:Helló kedves barátaim,nemtudom letölteni a pályát mert iszonyatosan lassan megy,mindig azt irja ki nekem hogy 5 óra van hátra a letöltésig :oops: Mit csinaljak? Nemlehetne feltölteni valami Mediafire linkre a pályát?
Ne este próbáld, mert ilyenkor le van korlátozva a letöltési sebbeség. (esetleges versenyek miatt)
Ok Csaba köszönöm szépen az infót majd megpróbálom letölteni későb,és akkor irány Nordschleife _a_ -kakcsi-
MOTORSPORTS NUMBER ONE!!!FAIR PLAY RACE!!!ALWAYS BE YOURSELF!!!

http://erick3331.blogspot.sk/

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. jan. 15, 2014 7:23 am

Csaba írta:
Tommy78 írta:Nem vagy kizárva azért ez nem igazán igy van.

Nyugodtan mehetsz rajta, ezt nem mondta senki, hogy nem mehetsz, csak az van kiírva, hogy csak az lesz értékelve, aki .....le van írva.

De ilyenről szó sem volt hogy kizárunk valakit.
Azt te is tudod, hogy az nem ugyanaz!!!!
Mindenki aki online versenyez a sikerért és az azért járó elismerésért csinálja, és ha mindenki legyint egyet a végén, de hát ő nem számít bele, akkor az egész szar semmit se ér.

Nagyon szeretném megérteni, miért sajnáljátok tőlem az esetleges oklevelet! :D
Rájöttem végre, hogy tudom megmagyarázni, hogy végre megértsétek az ellentmondásokat!!! :)

Tegyük fel, hogy Én, azaz Professzor Doctor Buchertúr elindulok a bajnokság első 6 versenyén, de utána nem tudok eljönni többre egyéb okok miatt, pl sok a páciens az elmegyógyintézetben. Így a bajnokságban nem leszek értékelve. (ezt még meg is értem, mert így próbáltok motiválni mindenkit)
De! Tegyük fel, hogy mind a 6 versenyt megnyertem, mert igazából elég ügyes vagyok!
Akkor azért a 6 versenyből nem fogtok kivenni és ignorálni az eredményemet, mert hát a többin nem indult ürüggyel. Jól sejtem, igaz?
Na de ha ez igaz a 6 versenyre akkor igaz 1 versenyre is, tehát ha csak az elsőn vagyok és csak azt nyerem meg, akkor sem lesz elvéve a futam győzelmem.
Na de ha ez igaz, akkor mi a büdös lókukiért is nem leszek értékelve ezen a szájba-tekert hotlap versenyen? :)

Ákos és Tommy valamennyire ti is műszaki emberek vagytok, ha nem is feltétlen programozók, azt gondolom, hogy ez egy jól belátható logikai bukfenc aminek a miértjét szeretném megérteni, mert az, hogy a kiírással magyarázzátok a kiírást nekem egy elégtelen válasz! :)

Tanultam valamelyik nap egy faxa kifejezést erre: Tautologia
Röviden azt jelenti, hogy ha valami hamis annak az ellentettje tuti igaz, így összességében az egész igaz, és fordítva, ha az alap állítás igaz akkor az ellentettje hamis, de összességében az alap igaz volt így igaz. Vicces :D
http://hu.wikipedia.org/wiki/Tautol%C3%B3gia
Buchert Csaba

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. jan. 15, 2014 8:03 am

Csaba írta: Tanultam valamelyik nap egy faxa kifejezést erre: Tautologia
Röviden azt jelenti, hogy ha valami hamis annak az ellentettje tuti igaz, így összességében az egész igaz, és fordítva, ha az alap állítás igaz akkor az ellentettje hamis, de összességében az alap igaz volt így igaz. Vicces :D
http://hu.wikipedia.org/wiki/Tautol%C3%B3gia
Tommy és Gadfly!
Ezt szigorúan délután olvassátok el mert korán reggel lófaszt nem fogtok majd felfogni ebből!! :D :D :D

Én onnantól nem értem az egészet, hogy nem rég még kb bűn volt a maszimnál, ha valaki hotlapozni mert. Ma már díjat kap az, aki ezt megteszi. :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. jan. 15, 2014 8:37 am

danikosz írta:
Csaba írta: Tanultam valamelyik nap egy faxa kifejezést erre: Tautologia
Röviden azt jelenti, hogy ha valami hamis annak az ellentettje tuti igaz, így összességében az egész igaz, és fordítva, ha az alap állítás igaz akkor az ellentettje hamis, de összességében az alap igaz volt így igaz. Vicces :D
http://hu.wikipedia.org/wiki/Tautol%C3%B3gia
Tommy és Gadfly!
Ezt szigorúan délután olvassátok el mert korán reggel lófaszt nem fogtok majd felfogni ebből!! :D :D :D

Én onnantól nem értem az egészet, hogy nem rég még kb bűn volt a maszimnál, ha valaki hotlapozni mert. Ma már díjat kap az, aki ezt megteszi. :D
Mivel ez egy hotlap verseny igy hotlapozni kell. Korábban is volt már ilyen a Minivel 2011-ben.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. jan. 15, 2014 8:43 am

Csaba írta:
Csaba írta:
Tommy78 írta:Nem vagy kizárva azért ez nem igazán igy van.

Nyugodtan mehetsz rajta, ezt nem mondta senki, hogy nem mehetsz, csak az van kiírva, hogy csak az lesz értékelve, aki .....le van írva.

De ilyenről szó sem volt hogy kizárunk valakit.
Azt te is tudod, hogy az nem ugyanaz!!!!
Mindenki aki online versenyez a sikerért és az azért járó elismerésért csinálja, és ha mindenki legyint egyet a végén, de hát ő nem számít bele, akkor az egész szar semmit se ér.

Nagyon szeretném megérteni, miért sajnáljátok tőlem az esetleges oklevelet! :D
Rájöttem végre, hogy tudom megmagyarázni, hogy végre megértsétek az ellentmondásokat!!! :)

Tegyük fel, hogy Én, azaz Professzor Doctor Buchertúr elindulok a bajnokság első 6 versenyén, de utána nem tudok eljönni többre egyéb okok miatt, pl sok a páciens az elmegyógyintézetben. Így a bajnokságban nem leszek értékelve. (ezt még meg is értem, mert így próbáltok motiválni mindenkit)
De! Tegyük fel, hogy mind a 6 versenyt megnyertem, mert igazából elég ügyes vagyok!
Akkor azért a 6 versenyből nem fogtok kivenni és ignorálni az eredményemet, mert hát a többin nem indult ürüggyel. Jól sejtem, igaz?
Na de ha ez igaz a 6 versenyre akkor igaz 1 versenyre is, tehát ha csak az elsőn vagyok és csak azt nyerem meg, akkor sem lesz elvéve a futam győzelmem.
Na de ha ez igaz, akkor mi a büdös lókukiért is nem leszek értékelve ezen a szájba-tekert hotlap versenyen? :)

Ákos és Tommy valamennyire ti is műszaki emberek vagytok, ha nem is feltétlen programozók, azt gondolom, hogy ez egy jól belátható logikai bukfenc aminek a miértjét szeretném megérteni, mert az, hogy a kiírással magyarázzátok a kiírást nekem egy elégtelen válasz! :)

Tanultam valamelyik nap egy faxa kifejezést erre: Tautologia
Röviden azt jelenti, hogy ha valami hamis annak az ellentettje tuti igaz, így összességében az egész igaz, és fordítva, ha az alap állítás igaz akkor az ellentettje hamis, de összességében az alap igaz volt így igaz. Vicces :D
http://hu.wikipedia.org/wiki/Tautol%C3%B3gia
Nem, ez nem igy van. Ha meg is nyer 6 futamot, de utána nem jön, tehát nem lesz meg a 7 értékelhető futama, akkor nem lesz értékelve. Nem a helyezés számít. Eleve akkor joggal reklamálhatna az is aki hatszor 5. Helyen érne célba.
Ez a hotlap a bajnokság része amiért nem pont jár hanem külön díj ennyi.
Es olyannak adom oda a díjat aki részt vesz a bajnokságba. Ahogy a V8-ban pl. a Million Race különdíjat is csak a top10 valamelyike kaphatta meg.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jan. 15, 2014 8:53 am

Csaba írta:Tegyük fel, hogy mind a 6 versenyt megnyertem, mert igazából elég ügyes vagyok!
Akkor azért a 6 versenyből nem fogtok kivenni és ignorálni az eredményemet, mert hát a többin nem indult ürüggyel. Jól sejtem, igaz?
Az egyéni eredmény természetesen nem lesz "ignorálva", tehát azért a 6 megnyert futamért az oklevelet is megkapod. Viszont a bajnoki összetett más tészta és erre a szabályzat is kitér idézem:

"Csak azon pilóták lesznek értékelve a Bajnokságban*, akik a Bajnoki futamok 60%-án elindultak azaz legalább 7 versenyen rajthoz állnak."

*itt mondjuk a "Bajnokságban" kifejezést ki lehetne cserélni arra, hogy "bajnoki összetettben"

Tehát ha esetlegesen a bajnoki végén a pontozás szerint továbbra is a dobogón vagy (pl. 3. hely), akkor mögötted lévő (4.) fog előrelépni, mivel te nem teljesítetted a szabályzatban kiírt (7 futamos) feltételt. Ugyan ez vonatkozik erre a hotlap versenyre is, tehát csak azok lesznek ott is értékelve, akik a fent említett feltételnek megfelelnek.
Szerintem tök egyértelmű a dolog/szabály így nem is értem minek csűröd csavarod.

Ezt úgy képzeld el, hogy pl. a te jelenlegi munkahelyeden azt mondja a főnök, hogy január 1-től július 31-ig, akik 3 alkalomnál kevesebbszer késnek, azok vmilyen prémiumban (pl. utazásban) fognak részesülni. Te ettől lehetsz egy igás melós, aki szinte a hátán viszi a céget, de mivel 7x késtél, így nem fogsz elmenni wellnesselni, mert a szabály feltételeinek nem feleltél meg. Az egyéni teljesítményedért feltételezhetően meg fogod kapni a magad jutalmát, de a lubickolást elfelejtheted. :grin:
Tegyük fel, hogy a főnök még is azt mondja, hogy Buchert Úr is mehet segget áztatni :mrgreen: , akkor szerinted azok a kollégák mennyire fogják ezt díjazni, akik azért mehettek, mert teljesítették a feltételeket és minden reggel korán felkeltek? Innentől fogva ez átvált egy szociális problémába is nem beszélve, hogy a vezetőség szavahihetősége is meginog és az egész ügyet körbeveszi egy negatív felhő (manapság divatos szójárással mutyizás lenne).

Ha a jelenlegi helyzetedet nézzük, akkor ez kb. úgy néz ki, hogy én elkezdek a te cégednél reklamálni, hogy miért nem mehetek el wellnesselni veletek! :) 1. Nem is dolgozom ott (mint ahogy te sem veszel részt a bajnokságban) és már itt ki is bukott a dolog és kár is folytatni az ez alá rendelt további feltételekkel. 8)

És akkor szerintem válaszoltam egy korábbi hsz-edre is, hogy itt nem arról van szó, hogy sajnáljuk tőled az oklevelet. ;-)

Csaba írta:Ákos és Tommy valamennyire ti is műszaki emberek vagytok, ha nem is feltétlen programozók
Ezen jót nevettem, köszi az élményt /=/


utolsó szerk: 9:29 am
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. jan. 15, 2014 10:47 am

Esküszöm beszarok!(úgyis két napja olyan hasgörcs meg hasmenés gyötör :D)
(Egyébként kurva jól szórakozok azon, hogy nem értitek, szerintem olvassátok el még egyszer mit is hadoválok....)

@Tommy tök egyértelmű én is ezt írtam, nem is ezzel van a baj. Olvasd el az okfejtés részt. Azt írtam, hogy az adott versenyt járó díj, stb stb stb. A bajnoki helyezés tök mind1.

@Gadfly ugyanaz.... Olvasd el te is mégegyszer :)
A példád sántít, itt egy jobb.
tegyük fel van 15 munkanap(verseny), te az első hat munkanap dolgozol(versenyzel), majd felmondasz/kirugnak(nem érsz rá több versenyre jönni) tökmind1, azt a 6 napot(versenyt) ledolgoztat(megnyerted, tegyük fel), akko és itt jön a lényeg nagyon figyelj mert csalok :D
A 6 napért járó munkadíjat megkapod(oklevél, elismerés, akármi), csak az év végi bónuszt baszhatod(pontverseny n. helyezés)!!!!!

Ja és értékelem, hogy a poénokat észreveszed :D

@ többiek Ti értitek mi a bajom? Pedig szerintem elég logikus példákat hozok.
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jan. 15, 2014 11:59 am

Csaba írta: tegyük fel van 15 munkanap(verseny), te az első hat munkanap dolgozol(versenyzel), majd felmondasz/kirugnak(nem érsz rá több versenyre jönni) tökmind1, azt a 6 napot(versenyt) ledolgoztat(megnyerted, tegyük fel), akko és itt jön a lényeg nagyon figyelj mert csalok :D
A 6 napért járó munkadíjat megkapod(oklevél, elismerés, akármi), csak az év végi bónuszt baszhatod(pontverseny n. helyezés)!!!!!
Csabi! Most én is mondhatnám, hogy olvasd el amit írtam, mert a te példád teljesen megegyezik az általam írt (példám előtti résszel). :)

Amúgy a példám szerintem egyáltalán nem sántít, sőt k@rva jól prezentálja a jelenlegi helyzetet. :)

Próbálok agyalni, hogy mit nem érthetsz, de szerintem rájöttem (legalább is remélem).
Tehát ha jól sejtem, te ezt a nordos cuccost ugyan olyan versenynek titulálod mint a bajnoki futamokat és ha ott kap egyéni díjat az illető (attól független, hogy meg volt e a 7 futama v. sem), akkor itt miért nem? Jól sejtem?

Nos az általam írt példa ezt tökéletesen prezentálja, de a példákat elhagyva, azért nem kaphatsz a nordos futamon oklevelet mert, ehhez előfeltételek tartoznak. Szerintem téged maga az idő zavar meg, hogy már most lehet futni nordon a köröket.
Éppen ezért vegyük úgy (az eredmény ugyan az lesz), hogy lemegy ez a bajnoki és ezt követően írjuk ki, hogy akik ebben a bajnokságban legalább 7 futamon elindultak, azoknak itt egy extra verseny, amin részt vehetnek. Ezt is megtehettük volna, de mivel ennek nem titkoltan van egy olyan szándéka is, hogy az aktivitást javítsuk, így párhuzamosan fut. Teszem azt, hogy ha pl. én megfutom a legjobb időt nordon, viszont a bajnoki versenyben nem tudok elindulni 7 db futamon, akkor bukó a nordos eredményem és nem kapok lof@szt sem. :)

Komolyan már kezdem felcseszni magam, hogy mit nem lehet ezen megérteni, de ha így jobban megy, akkor íme:

Legyen M az MTCC14 halmaza, melyben két változó van:

X = bajnokság futamai
Y = nordos futam

Alap helyzetben mindegyik 0 értéken van viszont Y csak akkor veszi fel a true állapotot, ha az értéke 1-re változik. Tehát jelen esetben (szabály szerint) csak akkor lesz Y=1, ha X>=7.

Csak azok a pilóták rendelkezhetnek Y változóval, akiknek X is van, tehát az M halmazba tartoznak. Mivel te nem tartozol M halmazba sem (nem veszel részt a bajnokságban), így nem, hogy Y-onod nincs, de még X-ed sem, szal mit is akarsz? :grin:

Elvagyunkámittencseszed.... /=/
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szer. jan. 15, 2014 12:03 pm

Csaba írta:Esküszöm beszarok!(úgyis két napja olyan hasgörcs meg hasmenés gyötör :D)
(Egyébként kurva jól szórakozok azon, hogy nem értitek, szerintem olvassátok el még egyszer mit is hadoválok....)

@Tommy tök egyértelmű én is ezt írtam, nem is ezzel van a baj. Olvasd el az okfejtés részt. Azt írtam, hogy az adott versenyt járó díj, stb stb stb. A bajnoki helyezés tök mind1.

@Gadfly ugyanaz.... Olvasd el te is mégegyszer :)
A példád sántít, itt egy jobb.
tegyük fel van 15 munkanap(verseny), te az első hat munkanap dolgozol(versenyzel), majd felmondasz/kirugnak(nem érsz rá több versenyre jönni) tökmind1, azt a 6 napot(versenyt) ledolgoztat(megnyerted, tegyük fel), akko és itt jön a lényeg nagyon figyelj mert csalok :D
A 6 napért járó munkadíjat megkapod(oklevél, elismerés, akármi), csak az év végi bónuszt baszhatod(pontverseny n. helyezés)!!!!!

Ja és értékelem, hogy a poénokat észreveszed :D

@ többiek Ti értitek mi a bajom? Pedig szerintem elég logikus példákat hozok.
Csaba!

A 6 futamon ha olyan eredményt érsz el, kapsz oklevelet, érmet, elismerést viszont mivel nem toltad le azt a minimális számot(7) ami a + prémiumhoz kell, az neked nem jár!

6ért tehát megkapod az elismerést, nem is értem mit variálsz!

@HOTLAP

Aki a bajnokságban minimum 7 futamon nem vesz részt, az körözhet de díjat nem kap, teszem azt Roós András, Hotlapot megnyeri de 1 db versenyen sem indul (valszeg ott sem lesz díjátadón), csak unalomból ment fel a szerverre, ezért nem ő lesz díjazva hanem az aki teljesítette a minimális követelményeket, és a legjobb eredményt érte el!!!!

Egyébként, meg ha Tommy ezt a szabályt hozta az ő fennhatósága alá eső bajnokságban (amiért valszeg szintén ő fogja adni a különdíjat) hadd szabályozza már ő hogy kinek akar adni és kinek nem! Ez itt nem demokrácia, nincs szavazás semmi. Ha te indítasz egy hotlap bajnokságot olyan szabályt írsz ki amilyet akarsz!
Igazából a problémát sem értem aki szeretne a HOTLAPON díjat kapni annak részt kell venni a bajnokságban ennyi!
Manchester United

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. jan. 15, 2014 1:00 pm

@ Gadfly Igazad van a példád hiába olvastam el 3x csak negyedszerre értettem meg.
Viszont akkor tényleg nem értem, ha érted, miért nem is érted, vagy mivan? :D
Gadfly írta: Tehát ha jól sejtem, te ezt a nordos cuccost ugyan olyan versenynek titulálod mint a bajnoki futamokat és ha ott kap egyéni díjat az illető (attól független, hogy meg volt e a 7 futama v. sem), akkor itt miért nem? Jól sejtem?
ohhhhh jesssssssssssssssssz! Megjöttél! :D

Viszont akkor megértettem most én is, hogy kimondtad ezt:
Gadfly írta:nem titkoltan van egy olyan szándéka is, hogy az aktivitást javítsuk, így párhuzamosan fut. Teszem azt, hogy ha pl. én megfutom a legjobb időt nordon, viszont a bajnoki versenyben nem tudok elindulni 7 db futamon, akkor bukó a nordos eredményem és nem kapok lof@szt sem.
És ez kurvára nem volt kimondva.....Pont az ellenkezője van leírva itt, de végül is megfordítható a logika, aláírom.
A többi csak rizsa, ez a lényeg, így már értem és csak hadoválás volt.
Tehát akkor azért van az előfeltétel, hogy többen induljanak a bajnokságban.


Megvárom a választ és csak utána mondok valami! :) Nem akarok hirtelen lenni.

@Gilberto
Látom, hogy nem érted, ne fáraszd vele magad! :)
Buchert Csaba

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Bandika » szer. jan. 15, 2014 1:24 pm

Bakker de ráértek -hh-
Teljes mindegy, hogy indulsz vagy nem úgyis én nyerem meg /=/

http://www.youtube.com/watch?v=ntvFFtBjY5E
:lol:
Balogh András

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jan. 15, 2014 1:35 pm

Ne tudd meg, hogy mennyire ki kellett lépnem a komfortzónámból ahhoz, hogy megérkezzek hozzád! :grin:
A fő gond szerintem az lehetett, hogy túl lett ez már ragozva és olyan modulokat is beleszőttünk, melyek csak tovább bonyolították a képletet. Pedig a lényeg teljesen egyszerű és ez le van írva az első hszben is:

"A Bajnokságba nem számít bele, viszont az első 3 helyezett Különdíjba fog részesülni a 2014-es Díjátadón. Természetesen csak azokat a versenyzőket tudjuk értékelni, akik a GT3 Bajnokságban is értékelve lesznek a Szabályzat szerint, tehát akik minimum 7 futamon elindulnak."

Csaba írta: Tehát akkor azért van az előfeltétel, hogy többen induljanak a bajnokságban.
Igazából nem is az h többen, hanem akik most jelen vannak, azok ne párologjanak el. Bár erre teljes mértékben rácáfol a tavalyi V8, hiszen ott is egy hasonló dolog volt...ráadásul pénzdíjért és még is megcsappant a dolog. :-(
Szerintem Tommy részéről ez inkább csak egy "kedveskedés" azok számára, akik szeretik Nordschleife-t ill. megtisztelik a bajnokságot és a MOD-ját az aktív jelenlétükkel. Nem hiszem, hogy az aktivitás fenntartása volt az elsődleges cél (bár arra is jó lehet), mert tudjuk, hogy sokan nem is szeretik ezt a pályát és ha múltkor a pénz sem segített, akkor ez pláne nem fog...bár ki tudja!? :roll:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. jan. 15, 2014 5:16 pm

Ehhez nekem is hozzá kell szólnom kicsit később, majd a munkából :) totál beteg az egész :)

Avatar
Zsozsesz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 403
Csatlakozott: hétf. feb. 16, 2009 9:26 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Zsozsesz » szer. jan. 15, 2014 6:17 pm

- Általában és kulturálisan az ilyen tömegpszichózis ellenére kétlem, gátolom. Jómagam komponens vagyok ebbe a témába, de akár a nincstelenségig is elmegyek.- -hh-

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: sanya » szer. jan. 15, 2014 6:55 pm

Zsozsesz írta:- Általában és kulturálisan az ilyen tömegpszichózis ellenére kétlem, gátolom. Jómagam komponens vagyok ebbe a témába, de akár a nincstelenségig is elmegyek.- -hh-
....elmész Te a f.....mba! :mrgreen:

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. jan. 15, 2014 7:04 pm

sanya írta:
Zsozsesz írta:- Általában és kulturálisan az ilyen tömegpszichózis ellenére kétlem, gátolom. Jómagam komponens vagyok ebbe a témába, de akár a nincstelenségig is elmegyek.- -hh-
....elmész Te a f.....mba! :mrgreen:
Mi van öreg? semmi? Öreg, a semmi az nem van, hanem nincs. Hát hogy ha semmi van,akkor nincs semmi,de ha nincs semmi,akkor valami van, de az nem semmi." :mrgreen:

...........Erről eszembe jutott egy nóta! De már elfelejtettem...
Kép

Avatar
Zsozsesz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 403
Csatlakozott: hétf. feb. 16, 2009 9:26 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Zsozsesz » szer. jan. 15, 2014 7:35 pm

KOPI írta:
sanya írta:
Zsozsesz írta:- Általában és kulturálisan az ilyen tömegpszichózis ellenére kétlem, gátolom. Jómagam komponens vagyok ebbe a témába, de akár a nincstelenségig is elmegyek.- -hh-
....elmész Te a f.....mba! :mrgreen:
Mi van öreg? semmi? Öreg, a semmi az nem van, hanem nincs. Hát hogy ha semmi van,akkor nincs semmi,de ha nincs semmi,akkor valami van, de az nem semmi." :mrgreen:

...........Erről eszembe jutott egy nóta! De már elfelejtettem...
- Szerintem maga pont ezt akarta mondani. Az ön véleménye egy tekintélyes idővallumban kalibrálható, sőt, a maga modandója csupa arany állítmány.

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Makako » szer. jan. 15, 2014 7:55 pm

Szerintem meg aki bujt,aki nem, hetyeg! Vagy vergődjünk zöldágyra! HÓNALJKUTYA...LÁLÁLÁLÁ... :lol: :lol: :lol:
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. jan. 15, 2014 8:21 pm

Na, szóval. Rosszul vannak itt feltéve a kérdések.

Szerintem a szabályzatot mindenki érti, mármint a tartalmát, és elfogadom, hogy Tommy ezt találta ki, meg hogy ő a főnök, de kérdezni ér azért, ugye? :). A kérdés az, hogy miért ez a szabályzat? Erre még enm hallottam értelmes választ. Azt nem gondolhatjátok komolyan, hogy a Nordschleife hotlapozás valakit komolyan motiválna arra, hogy induljon a bajnokságban 7 futamon...
Kérdés tehát, miért csak a bajnokságban induló versenyzőket értékelitek a hotlap versenyben?

Erre igazából egyetlen értelmes választ lehet adni, ahelyett hogy itt hadováltatok...mégpedig azt, hogy: "MERT CSAK!"
Ezzel pedig vállaljátok, hogy egyszerűen a többi maszimos pajtit kizárjátok a versenyzés lehetőségéből, és még abból is, hogy netán a hotlapon kedvet kapjanak néhány futamhoz a bajnokságban...
Arra meg , hogy mehetek értékelés nélkül nem írok minősítő véleményt, de te is mehetsz, tudod hova! :D :D Dolgozz ingyen, vagy szopjanak halálba, de sose élvezz el :) :) (remélem nem veszitek magatokra)
Az egyetlen tényleg problémás pontja az egésznek az autóválasztás, de arra meg mondhatnátok azt, hogy feb.1. a határidő a nem bajnokis maszimosoknak a választásra és kész.

Komolyan nem értem, hogy miért vagyunk kizárva a hotlapból... :)
Felőlem a különdíjakat megkaphatják a bajnokságban indulók, de egy oklevelet vagy érmet vagy nem tom, egy tapsot :) kapjon már a nem bajnokis is, aki csak nem ér rá 8 bajnokságban kockulni, mint az olyanok, akiknek ez a hülye szimulátorozás A hobbija....

Persze ti döntésetek, magyarázattal sem tartoztok, de szerintem ez így gáz, valami nem oké. Én tök szívesen mennék pl., főleg hogy eddig életemben mentem kb 3 kört a nordschleifén...

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. jan. 16, 2014 7:27 am

@Mozart a válasz: "mert csak"! Jól mondod, tegnap erre a következtetésre jutottam, és igazából ezt akartam én is megtudni, de biztos rosszul kérdeztem.
Amúgy nagyon nem értek egyet, de LESZAROM már...
Buchert Csaba

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. jan. 16, 2014 7:28 am

Zsozsesz írta:- Általában és kulturálisan az ilyen tömegpszichózis ellenére kétlem, gátolom. Jómagam komponens vagyok ebbe a témába, de akár a nincstelenségig is elmegyek.- -hh-
Mivan? :D
Buchert Csaba

vik
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: csüt. feb. 14, 2013 7:16 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: vik » csüt. jan. 16, 2014 7:15 pm

kijavítaná valaki a pályát hogy lehessen menni a javított rfm-el?
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. jan. 16, 2014 8:09 pm

vik írta:kijavítaná valaki a pályát hogy lehessen menni a javított rfm-el?
;-)

vik
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: csüt. feb. 14, 2013 7:16 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: vik » szomb. jan. 18, 2014 11:42 am

Tommy78 írta:
vik írta:kijavítaná valaki a pályát hogy lehessen menni a javított rfm-el?
;-)
Köszi! -vv-
Kép

bandito
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2013 5:50 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: bandito » szomb. jan. 18, 2014 4:45 pm

Hali.Apró észrevétel :Rendszeresen ledob a szerver 1-2 körön belül, nem értem mi lehet a gebasz? Amit meg sikerül megfutnom nem menti el pedig mentem rendesen kár hogy csak én tudom menyit is . -f- __ -g- ja egyik szerver se menti le a produkcióm -aaa- (lopakodó módba körözgetek ) :lol: Este ha valakinek van kedve csapatni én leszek kb:19ó-23ó ig .

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: tjoe » hétf. márc. 31, 2014 8:05 pm

Egy kis kedvcsináló.

De hová tűnt Damon Hill !?

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. ápr. 14, 2014 11:12 am

Tommy ma is voltam fenn, de valamiért a hotlapon nem jelenik meg az időm...... 5let????
Manchester United

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: tjoe » hétf. jún. 02, 2014 12:28 pm

:rally:


Ez pedig az Assetto Corsa-val E30 DTM:
De hová tűnt Damon Hill !?

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. jún. 02, 2014 1:40 pm

SZuper már mentem kb 10-15 kört de meg sem jelent a hotlapon , így ezzel én már nem is foglalkozom:)
Manchester United

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. jún. 02, 2014 3:26 pm

Nem értem mi lehet Gilbert, én nemrég voltam fent kb 1 hete es rögzítette az időmet.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. jún. 09, 2014 6:46 pm

Urak!

Ne felejtsétek el feltölteni a Hotlapot! Ma 20.00 a határidő! Aki nem tudja FTP-re feltölteni, az egy hsz-ben csatolmányként töltse fel!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. jún. 09, 2014 8:08 pm

Nordschleife Hotlap Végeredmény:
NordTop3.jpg

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: voodoo » kedd jún. 10, 2014 12:41 pm

grat!
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Giorgio » kedd jún. 10, 2014 3:42 pm

voodoo írta:grat!
Köszi -kakcsi-
Illés György

Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: MTCC 2014 Nordschleife Hotlap 2014.01.09-06.09.

Hozzászólás Szerző: Bandika » kedd jún. 10, 2014 5:06 pm

grat a dobogósoknak!
Balogh András

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég