Szerverre lépéssel, csapatrádióval, szabályokkal, jogosítvánnyal és óvással kapcsolatos információk.
Válasz küldése
Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. nov. 23, 2012 11:25 am

GABOR írta: Mindenesetre stop&go-t kaptam, tök utolsó helyre kerültem vissza és onnan hoztam vissza a 3. helyre úgyhogy nem lehet azt mondani hogy szabálytalanul szereztem meg a poziciót.
Ezzel a mondatta egyet értek, így ha megnézitek az esetet (BT), akkor azt vegyétek figyelembe, hogy GABOR tulajdonképp kapott büntit, amit le is töltött. (sztem alap esetben is vmi ilyesmi büntit kaphatna a BT-től, de jelenlegi helyzetben a szerver már meghozta az ítéletét)
No mind1, minden esetre ezt vegyétek majd figyelembe! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. nov. 23, 2012 12:03 pm

Amint lesz időm ránézek én is az esetre.

Azt lehet tudni, hogy miért adott a szerver STOP&GO-t? - Mert ütközésért nem szokott.
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: GABOR » pén. nov. 23, 2012 12:40 pm

metosz írta:Amint lesz időm ránézek én is az esetre.

Azt lehet tudni, hogy miért adott a szerver STOP&GO-t? - Mert ütközésért nem szokott.
Pontosan nem emlékszem melyik pillanatban kaptam, de amikor már jöttem ki a kanyarból megvolt a bünti. Szerintem bugos volt a pálya azon a részen ahol mentem és úgy vette mintha levágtam volna a pályát.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. nov. 23, 2012 6:34 pm

GABOR írta:
metosz írta:Amint lesz időm ránézek én is az esetre.

Azt lehet tudni, hogy miért adott a szerver STOP&GO-t? - Mert ütközésért nem szokott.
Pontosan nem emlékszem melyik pillanatban kaptam, de amikor már jöttem ki a kanyarból megvolt a bünti. Szerintem bugos volt a pálya azon a részen ahol mentem és úgy vette mintha levágtam volna a pályát.
Csabával már konzultálunk. Ő is űgy látja, hogy vágásnak vette a kanyarvételt a gép, pedig nem volt az.

Személyesen elfogult vagyok a kérdésben, mert nem szeretem, ha valaki nem hagy helyet, én magam is a falba verem a fejem Laguna Seca óta, szépen neki csúsztam Norbinak, pedig Ő is elfékezte magát, nem is tudom mi lett volna ha jó helyen fékez.......
Ha a dolog büntetést érdemel, akkor muszáj következetesen büntetni, óvás esetén.

Az teljesen más kérdés, hogy a felesleges STOP&GO büntetésért már most elnézést kérek Gábortól.
Első futamunk volt a pályán és a tesztfutamon amit esőben futottunk nem volt baj. Sok minden lehet, akár a neted is, ha csak egy picit rossz helyre rakott a szerver - volt már ilyen is, de lehet a pályán kell több helyet hagyni a még szabályos kanyarvételnek, ütközésre is gondolva......... meg kell pontosan nézni a katasztrófa okát.
Nagyon sajnálom ami történt. Sovány vigasz, hogy ez valahol mindig benne van, technikai sportot szimulálunk, valóságban több gebasz lehet ennél is. :roll:


Szóval így látatlanban sem keverném össze a két dolgot.
Megnézem a hétvégén türelmeteket kérem!
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. máj. 12, 2013 7:21 pm

3:25 körül, Turi csatázik Bryennel, 4. kanyarban Turi kívülről, beakar vágni Bryennnek belső ívre, az nem számít, hogy ott vagyok, felrepültem az égbe, vissza a pályára, legalább 4en rommá törtünk....

Turi nem akarom elvenni a kedved a versenyzéstől, csak ezektől az orbitális hülyeségeidtől amiből minden versenyre jut szinte, mi lenne ha gondolkoznál? Esélyem nem volt folytatni....
Buchert Csaba

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Turi » hétf. máj. 13, 2013 7:05 am

Csaba írta:3:25 körül, Turi csatázik Bryennel, 4. kanyarban Turi kívülről, beakar vágni Bryennnek belső ívre, az nem számít, hogy ott vagyok, felrepültem az égbe, vissza a pályára, legalább 4en rommá törtünk....

Turi nem akarom elvenni a kedved a versenyzéstől, csak ezektől az orbitális hülyeségeidtől amiből minden versenyre jut szinte, mi lenne ha gondolkoznál? Esélyem nem volt folytatni....
Elfékezed magad, csúszol kifelé, a féktávon nem voltál mellettem, aztán a kanyarban belém csúszol. Nem érzem magam hibásnak az esetben, lett volna helyed csak nem azzal a tempóval, meg olyan messziről jőve!

Nem veszed el, de azért nem gondolod, hogy veled van a probléma ha minden futam után kötekszel valakivel? -okos-
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. máj. 13, 2013 7:40 am

Turi írta:
Csaba írta:3:25 körül, Turi csatázik Bryennel, 4. kanyarban Turi kívülről, beakar vágni Bryennnek belső ívre, az nem számít, hogy ott vagyok, felrepültem az égbe, vissza a pályára, legalább 4en rommá törtünk....

Turi nem akarom elvenni a kedved a versenyzéstől, csak ezektől az orbitális hülyeségeidtől amiből minden versenyre jut szinte, mi lenne ha gondolkoznál? Esélyem nem volt folytatni....
Elfékezed magad, csúszol kifelé, a féktávon nem voltál mellettem, aztán a kanyarban belém csúszol. Nem érzem magam hibásnak az esetben, lett volna helyed csak nem azzal a tempóval, meg olyan messziről jőve!

Nem veszed el, de azért nem gondolod, hogy veled van a probléma ha minden futam után kötekszel valakivel? -okos-
Hol csúszok kifelé? Ne viccelj! És nem, nem gondolom!
Buchert Csaba

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Turi » hétf. máj. 13, 2013 7:59 am

Csaba írta:Hol csúszok kifelé? Ne viccelj! És nem, nem gondolom!
Hát ott ahol a repültél, vagyis itt:
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Turi » hétf. máj. 13, 2013 7:59 am

Turi írta:
Csaba írta:Hol csúszok kifelé? Ne viccelj! És nem, nem gondolom!
Hát ott ahol repültél, vagyis itt:
Ui.: Az nem tűnt fel, hogy azért estél ránk mert előtte kiszélesítetted a pályát?
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: GABOR » hétf. máj. 13, 2013 9:34 am

Sziasztok!

Képek készítése közben feltünt hogy elég sok szélesítés/vágás volt a futam alatt.
Tudom hogy nagy munka de kérném a BT-t hogy nézze át alaposan a Spanyol nagydíjat ugyan úgy mint tavaly tették. Természetesen saját magamat is kérem kivizsgálni!
Legtöbb necces eset a 11-es kanyarban volt, de láttam az 1,7,10,13-nál is.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. máj. 13, 2013 10:15 am

@Turi lehet kéne egy új szemcsi, de nem nekem, ezen a videón is tök egyértelmű, hogy kontrolálom az autót... :-)
@ Gabor Természetesen megnézzük a szélesítéseket is! És ahogy Turi írta nekem 1, de hozzáteszem, azért volt, hogy mindenképpen elférjen Tommy is...

Igyekszünk, de a héten két verseny is van...
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 13, 2013 10:44 am

Urak! Nyugalom! 8)

Turit és Csabát arra szeretnénk kérni, hogy a screenshot mappába töltsék fel a saját replay fájljukat is, mert többen is beszámoltak ezekben a pillanatokban LAG-ról. Az eset pontos kivizsgálására szükség lesz a saját replayetekre is, hogy a BT jobban átlássa, hogy ki mit látott azokban a pillanatokban (persze ez mellett a szerver replayen is meg lesz nézve).
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. máj. 13, 2013 11:11 am

Emailben elküldtem!
Buchert Csaba

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. máj. 13, 2013 11:36 am

Én kb 2-3 vágásra kapásból emlékszem magamról, igyekeztem elvenni a gázt, talán nem lesz bünti...és sajnos box-ból kifelé egyszer a vonal végén átmegyek, arra is emlékeszem -uh-
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Turi » hétf. máj. 13, 2013 11:55 am

Gadfly írta:Urak! Nyugalom! 8)

Turit és Csabát arra szeretnénk kérni, hogy a screenshot mappába töltsék fel a saját replay fájljukat is, mert többen is beszámoltak ezekben a pillanatokban LAG-ról. Az eset pontos kivizsgálására szükség lesz a saját replayetekre is, hogy a BT jobban átlássa, hogy ki mit látott azokban a pillanatokban (persze ez mellett a szerver replayen is meg lesz nézve).
Feltöltve! ;)
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. jún. 17, 2013 10:57 am

MF1B Kanadai nagydíj

Benga - Bandi (Rajtnál)
Feltételezem Bandi nem használ rajt automatikát. Hozzá képes igen jól kapom el a rajtot és jobbról el szeretnék menni szűken, de a rajt automatika hiánya miatt Bandi kocsijának hátulja kitör és nem tudom már lereagálni neki megyek.
Rajt automatikát külön ezért még egyszer kipróbáltam...1-ben 3-4 másodpercig pirosban pörög az autó, de akkor sem megy el a segge (Nekem).

Benga - Bandi (12. kör)
Célegyenes utáni sikánnál már a füvön megyek, de nem elég nagy neki a hely.

Benga - Bandi (12. kör kb 24. másodperce)
Belülről előznék, az autóm még csak nem is csúszik (normál sebesség), ismét nem kapom meg a helyet az előzéshez.
Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Bandika » hétf. jún. 17, 2013 11:59 am

Szia!

természetesen használtam rajtautomatikát ha megnézed majd a rajt pillanatát az én szemszögemből akkor láthatod is, ez így jött ki most, előfordul.
én úgy gondolom, hogy szabályszerűen védekeztem ellened, de feltehetően kemény gumikon voltál így nehezen ment az előzés, többször megcsúsztál, végül megelőztél de aztán eldobtad megint és majdnem beléd mentem, ezután kiléptél...

az előzést a DRS zónában meg tudtad volna oldani, mert a kanyargós részeket levédekeztem
Balogh András

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. jún. 17, 2013 12:17 pm

BengA írta:MF1B Kanadai nagydíj

Benga - Bandi (Rajtnál)
Feltételezem Bandi nem használ rajt automatikát. Hozzá képes igen jól kapom el a rajtot és jobbról el szeretnék menni szűken, de a rajt automatika hiánya miatt Bandi kocsijának hátulja kitör és nem tudom már lereagálni neki megyek.
Rajt automatikát külön ezért még egyszer kipróbáltam...1-ben 3-4 másodpercig pirosban pörög az autó, de akkor sem megy el a segge (Nekem).

Benga - Bandi (12. kör)
Célegyenes utáni sikánnál már a füvön megyek, de nem elég nagy neki a hely.

Benga - Bandi (12. kör kb 24. másodperce)
Belülről előznék, az autóm még csak nem is csúszik (normál sebesség), ismét nem kapom meg a helyet az előzéshez.
@BengA

Ezt áthelyeztem az MF1B13 Óvás topicba, mivel úgy látom ahhoz tartozik.

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. jún. 17, 2013 8:39 pm

Tommy78 írta:Ezt áthelyeztem az MF1B13 Óvás topicba, mivel úgy látom ahhoz tartozik.
Bocs, kösz -kakcsi-
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » vas. jan. 26, 2014 11:43 pm

Nem cisnáltamm ég ilyet, nem is tom, mi van :D

Az alábbi két eset kivizsgálását kérném:
Bajnokság Indycar Replay 2013
Futam: Milwaukee

1. eset 87. kör Mozart Vs. RPeti T2 előtt véleményem szerint Peti blokkol, én a sötét vonallal párhuzamosan haladok ő ívet próbál védeni, roadon okés, oválon nem.

2. eset 102. kör Mozart VS. RPeti T1 kijárat megpóbálok beszúrni kívülről jelentős sebességkülönbséggel, pont beérek mellé, rosszul méri fel a helyzetet rám zár, az ütközést megpróbálom elkerülni, kontakt a fallal, replayen jól látszik, hogy nem hagy helyet.

De igazából leginkább az zavart, hogy ész nélkül ment :D :D, ezt is lehet óvni? :D
Ráadásul fel is idegesített, pedig sosem vagyok ideges futamon, még izgulni sem szoktam...Ezért is óvok, mert kihozott a sodromból!!! :D

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. jan. 29, 2014 7:21 pm

Mikorra várható a verdict? Tűkön ülünk Petivel... :)

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. jan. 29, 2014 9:28 pm

W A Mozart írta:Mikorra várható a verdict? Tűkön ülünk Petivel... :)
Én meg akartam nézni, de rájöttem, hogy semmi közöm hozzá.. Így nem néztem :D
Buchert Csaba

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. jan. 30, 2014 8:01 am

W A Mozart írta:Mikorra várható a verdict? Tűkön ülünk Petivel... :)
Meg lesz türelmed kérem.

8) viszont vér nem fog folyni és a keresztre feszítés sem divat már.

@Csaba
Véleményed bármikor megköszönjük, integráljuk, és Tonyval döntünk.
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. márc. 16, 2014 10:39 pm

Nem találtam az MF1B2014 óvás topicot (gondolom mert nincs), úgyhogy ide írtam.
MF1B2014

Rajt
Gatti, ugyan nem durván, de kipakol a pályáról, aztán a fal elintézte a többit -uh-
Kép

Gatti
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: csüt. nov. 14, 2013 9:43 am

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Gatti » vas. márc. 16, 2014 11:05 pm

BengA írta:Nem találtam az MF1B2014 óvás topicot (gondolom mert nincs), úgyhogy ide írtam.
MF1B2014

Rajt
Gatti, ugyan nem durván, de kipakol a pályáról, aztán a fal elintézte a többit -uh-
Sajnálom Benga egyszerűen tovább nem fordult a kormány és a sebesség miatt sajnos összeértünk bár én nem sokat vettem észre belőle de visszanéztem és láttam te megpördültél, szűk az az első kanyar. A 21. körbe amikor Gadfly megelőzött engem ugyanúgy kiterelt arra a műfűre de korrigálva valamint gázelvétellel nem pördültem meg , gondolom te nem vetted el a gázt és ezért pördültél meg a műfűn :(

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. márc. 17, 2014 7:27 am

Gatti írta:
BengA írta:Nem találtam az MF1B2014 óvás topicot (gondolom mert nincs), úgyhogy ide írtam.
MF1B2014

Rajt
Gatti, ugyan nem durván, de kipakol a pályáról, aztán a fal elintézte a többit -uh-
Sajnálom Benga egyszerűen tovább nem fordult a kormány és a sebesség miatt sajnos összeértünk bár én nem sokat vettem észre belőle de visszanéztem és láttam te megpördültél, szűk az az első kanyar. A 21. körbe amikor Gadfly megelőzött engem ugyanúgy kiterelt arra a műfűre de korrigálva valamint gázelvétellel nem pördültem meg , gondolom te nem vetted el a gázt és ezért pördültél meg a műfűn :(
De a lényeget leírtad és ezért vagyok igazán pipa: "nem fordult a kormány és sebesség miatt"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BengA hétf. márc. 17, 2014 10:50 am-kor.
Kép

Gatti
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: csüt. nov. 14, 2013 9:43 am

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Gatti » hétf. márc. 17, 2014 9:57 am

BengA írta:
Gatti írta:
BengA írta:Nem találtam az MF1B2014 óvás topicot (gondolom mert nincs), úgyhogy ide írtam.
MF1B2014

Rajt
Gatti, ugyan nem durván, de kipakol a pályáról, aztán a fal elintézte a többit -uh-
Sajnálom Benga egyszerűen tovább nem fordult a kormány és a sebesség miatt sajnos összeértünk bár én nem sokat vettem észre belőle de visszanéztem és láttam te megpördültél, szűk az az első kanyar. A 21. körbe amikor Gadfly megelőzött engem ugyanúgy kiterelt arra a műfűre de korrigálva valamint gázelvétellel nem pördültem meg , gondolom te nem vetted el a gázt és ezért pördültél meg a műfűn :(
Nem volt a gázon a lábam...
De a lényeget leírtad és ezért vagyok igazán pipa: "nem fordult a kormány és sebesség miatt"

Benga! Nem akartam én kibújni semmiből csak leírtam a véleményem hogy én hogyan láttam az eseményeket , még1x ne haragudj!

Avatar
Mugen
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: hétf. máj. 31, 2010 11:32 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Mugen » pén. márc. 21, 2014 7:25 pm

MTCC 2014 Lime Rock Park

14. kör
Gadfly elméri a sikánt, belémdurran, röppályára kényszerít.

88. kör
Tommy78 is benézi a féktávot, még nagyobbat repülök.

Mindkét esetben pozíciókat veszítettem.
Kivizsgálni tessék légyszi.
The Power of Dreams

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. máj. 02, 2014 7:55 am

MTCC14 Imola

Utolsó kör utolsó kanyar Voodoo kiforgat elsőről a 3. helyre estem vissza.
Manchester United

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szomb. aug. 30, 2014 8:28 am

MTCC-DTM 2014 round 4 Norisring

Kopi tudatosan figyelmen kívül hagyja a kék zászlós figyelmeztetést.

72. körben Mozart (továbbiakban: én :D ) az 1-es kanyarban előzési/elengedési távolságba ér Kopi mögé, nagyjából 15-20 méterrel rövidebb féktávot véve. A sikánhoz érve Kopi a fékezési pont előtt behúzódik belső ívre, mintha elengedne, de aztán visszavág az ideális ívre (nem elengedő, hanem védekező mozdulat volt). Sikán kijáratánál már el kell vennem kigyorsításon. 73. körben egyes kanyarban a rövidebb fékutamat kihasználva bevágok (nagyon messziről) Kopi mellé, és megelőzöm, ő továbbra sem enged, és külső íven ott marad ezzel ütközést okozva.

Mivel Kopi a bírói testület tagja, Tommy pedig az ő legjobb barátja, így kérném, hogy az esetet Kopi és Tommy vizsgálja ki, különös tekintettel arra, hogy Kopi szerint a kék zászlós jelzés szándékos figyelmen kívül hagyása megmagyarázható. Ez utóbbi tény véleményem szerint sokkal durvább, mint maga az eset.

Szerintem a versenypályán nincs barátság, ott emberség van! Mindenki olyan, ahogy versenyez, ahogy a pályán viselkedik. Kopi például szereti úgy értelmezni a szabályokat, ahogy neki jól esik. (Nem állítanám mondjuk, hogy nekem erősségem a szabálytisztelet, de igyekszem nem mások kárára szabályt szegni. :) )

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. aug. 30, 2014 4:06 pm

Mozart megint engem sértegetsz hogy én hogy értelmezem a szabályokat. Akadj már le rólam,mert kurva unalmas. Te más szemszögből látod a dolgokat mint én,Tommy leirta a mondandóját,részemről az ügy lezárva. De kérjél per ujrafelvételt,vagy golyó általi halált,ciánt,kötelet,vagy faszom bánja csak akadj már le rólam.

Az ütközést okozva meg hülye duma. Te jöttél nekem irányváltás közben ami ugye szabálytalan.Van itt olyan ,igaz nem sok aki utál engem. Kérd meg azt hogy nézze meg és könyörüljön meg rajtad,mert amig nem kapok büntit ugyse akadsz le a témáról.
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: ÓVÁS

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » vas. aug. 31, 2014 8:35 am

Nem sok ment át ebből az egészből :)

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég