Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » vas. feb. 16, 2014 6:48 am

Csak, mert nem vagyok a jelentkezettek listában, szeretném leadni a jelentkezésemet. Délután még tesztelek, remélem abból kijön valami, amvel biztonságosabban tudok majd menni...
Puszi -monster- :hanyas:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. feb. 16, 2014 9:30 am

:!:
Peter Rigo

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. feb. 16, 2014 2:35 pm

Igyekszem jönni :arrow:
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. feb. 16, 2014 5:43 pm

Srácok, igyekszem haza, remélem a rajtot elérem, ha nem akkor bocsánatot kbérek előre is.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. feb. 16, 2014 6:16 pm

sorry de 3. napja baszakodik a szemem és most sem jó. 15 percnél tovább nem bírok a monitor elött űlni. ez a rohadt "frontok jönnek mennek" a szememre megy rá.
nem akarok felesleges sárgát okozni így nem jövök.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Bodnar » vas. feb. 16, 2014 6:59 pm

Bocsi, hogy csak most szólok, de nem jövök ma. Tegnap 3 -, ma 1 db 50 perces meccset játszottunk, rendesen meg is voltunk hajtva, erővel közel vagyok a 0-hoz, így nem igazán tenném tönkre senki versenyét. Nektek jó versenyzést, és köszönöm a lehetőséget, hogy indulhattam a bajnokiban! -kakcsi-
Azazamaz #7

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. feb. 16, 2014 7:45 pm

Hát ezt most marhára sajnálom...volt kedvem versenyezni, de körönként 1mp-t kaptam -uh-
Kicsit hanyag voltam a 100 körös készüléssel.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. feb. 16, 2014 8:03 pm

Mozart majd tanulj meg ésszel menni. Te baszki észre se veszed mit csinálsz. :box:
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: RPeti » vas. feb. 16, 2014 8:21 pm

Bocsánat, felbosszantottam magam -grr-

Csaba és Norbi, ne haragudjatok. Régen tudtunk 200 kört menni menni változatlan sorrend mellett egy (él)bolyként, mára ez nem lehetséges. A 37. körben még nem számítottam arra, hogy ha az eleje belassul akkor 3-an száguldanak el külső íven mellettem. Én öregszem és egyre türelmetlenebb vagyok, levontam a konzekvenciákat magamban.
Peter Retkes

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. feb. 16, 2014 8:28 pm

Sajnálom Mozart! Megnéztem az esetet, a csapat nevében jövök egy sörrel! Annyit még Urak és első sorban Kopi, hogy kérlek ne beszéljen az, aki éppen érintett az esetben, ne befolyásoljuk a bírót.

Tovább a gyorshajtás a boksz utcában a szabályzat szerint is áthajtásos, el lehet kérem olvasni -ezért korrekt volt a javítás Tony részéről!

Továbbá volt egy olyan eset ami megkavarta a helyzetet a versenyt gyakorlatilag felfüggesztettük a közben történő események versenyen kívülinek tekintendők, én pampoghattam volna a legjobban hiszen azért, hogy Tony le tudja venni a felesleges büntiket megálltam, hogy sárga legyen , ezzel teljesen a mezőny végére kerülve.

@Mo
Te abban voltál hibás, hogy nem tudtunk kommunikálni veled.

@Csaba
Hozzád hasonlóan az eset után én sem bírtam tovább meg kellett néznem mi történt, amit még elemezni fogunk!

Kérek szépen mindenkit tartózkodjunk a durva beszólásoktól! Kulturáltan! -okos-
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » vas. feb. 16, 2014 8:47 pm

Végül is ügyesen eltürelmetlenkedtem a rajtot, Stop&Go letöltve, kiérek abban a pillanatban kapok egy áthajtásost.
Nemtom miért --kj-
Gyorsan elegem is lett az egészből.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. feb. 16, 2014 9:31 pm

Bocs Ginger a falról lepattanás miatt, majdnem kiütöttelek vezető helyről, gondoltam hogy gyorsan lemegyek a pályáról mielőtt még utólértek. Kicsit elszámoltam úgyhogy bocs.

Nagyon jó futam volt, élveztem amíg tartott, aztán szétment az autóm és 3-szor majdnem sárgát csináltam, úgyhogy jobbnak láttam feladni.

Bocs Rpeti, és Tommy78 hogy feltartottalak titeket.
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. feb. 16, 2014 10:29 pm

RPeti írta:Bocsánat, felbosszantottam magam -grr-

Csaba és Norbi, ne haragudjatok. Régen tudtunk 200 kört menni menni változatlan sorrend mellett egy (él)bolyként, mára ez nem lehetséges. A 37. körben még nem számítottam arra, hogy ha az eleje belassul akkor 3-an száguldanak el külső íven mellettem. Én öregszem és egyre türelmetlenebb vagyok, levontam a konzekvenciákat magamban.
Én bocsi Peti, hogy versenyeztem.
Nem néztem vissza, hogy mi történt, de nem történt nagyobb galiba ha jól emlékszem.

WU-n valamiért nem mutatta milyen setup van betöltve 10mpvel az indulás előtt vettem észre. Majd én hülye betöltöttem azt a setupot amivel lassabb voltam 4tizeddel körönként.
Kanyarba jó volt viszont egyenesben kaksi volt, ezért próbáltam kívül fordulni mindig, hogy ne törjék meg a lendületem (ezért kakaskodtam veled is Peti) és veszítsek helyet vagy esetleg leszakadjak a bojból.

Aztán miután kaptam egy kört a áthajtásosom miatt már nem igazán voltam ott fejben. Próbáltam versenyezni amennyit csak lehetett, de egyszer Bandi nem látott vagy nem tudom és felnyomódtam a falra. Aztán meg el is dobtam az autót ezért kiléptem inkább.

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Bandika » hétf. feb. 17, 2014 8:41 am

Nagyon tetszett a tegnapi verseny, jók ezek az oválversenyek.
Sajnos befejezni nem tudtam de amig tartott végig versenyben voltam és voltam körülöttem 3-4-en.
Az autó nagyon stabil volt, a kanyarokban talán stabilabb mint másoknak, ennek ellenére valahogy mégis sikerült picit falaznom kanyarkijáraton és magammal rántottam Matte-t, itt sérült az autó de még nem annyira súlyosan, viszont rá 20-30 körre ugyanabban a kanyarban a fara megindult és a küldő íven közelekdő Norbit a falhoz kényszerítettem aki visszapattanva magával sodort.
Utánna együtt piruetteztünk egy célegyenest végig a füvön.Nekem letört az első és hátsó szárnyam, megjavították de kb 1 mp-vel lassultam, bizonytalan vol már.
A vége az lett, hogy Tommyék már közel álltak a lekörözésemhez, így inkább kijöttem a boxba ahol a box falába csapodtam és leállt a motor.

Bocs akikkel incidensbe keveredtem és Grat a célba érkezőknek!
Balogh András

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. feb. 17, 2014 8:41 am

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. feb. 17, 2014 9:37 am

Grat Ginger!
Mindent vittél:))
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. feb. 17, 2014 10:19 am

Grat! -1-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. feb. 17, 2014 10:55 am

Gratula Ginger a Triple Crown-hoz és a bajnoki címhez. -l-

Ezt az ovál futamot azon ritka események közé sorolom, ahol a készülésnek az eredményét is láttam, mert ha csak ezredekkel, de folyamatosan tudtam gyorsítani az autót. Éppen ezért este úgy ültem le a futam előtt, hogy itt bármi lehet. A fő célom az volt, hogy egy karcolás se legyen az autómon, mert ez mindenféle setupnál többet számít. Éppen ezért amikor úgy éreztem, hogy veszélyben vagyok, inkább hátrébb soroltam és a mozizást választottam. Sajnos a dolgok végül nem úgy alakultak ahogy tervezve volt, mert egyéb okok miatt párszor koccoltam a fallal ill. ha csak érintőlegesen, de másokkal is volt kontaktom amitől szép sárga lett az autó és sajnos ez miatt lassult is.

Itt meg is jegyezném, hogy nem csak akkor lassul az autó, ha letörik róla vmi!!! - Ha esetleg lesz majd Indy 500, akkor lehet érdemes lenne ezen a területen upgradelni a MOD-ot, mert meggyőződésem, hogy a kiállások több mint 50%-a e jelenségnek tudható be. Tudom ez ilyen rF hülyeség is, de már az is eredmény lenne, ha mérsékelni lehetne ezt a dolgot.

Alig voltunk túl a féltávon, mikor már csak hárman maradtunk. Sajnos a fent említett okok miatt nekem ekkora már esélyem se volt Gingerrel és Tommyval csatázni, viszont hosszas eszmecsere után végül Tommyval úgy döntöttünk, hogy végigtoljuk a futamot és nem állunk le az amúgy is biztos pozíciónkból.

Szeretnék én is elnézést kérni mindenkitől, amiért futam közben belekotnyeleskedtem, hogy mindenki lassítson le pitlimiter tempóra. Annyira gyorsak voltak az események, hogy végig sem gondoltam, hogy kiknek kéne ezt a döntést meghozni, csak azt láttam, hogy zöld alatt Tonynak nem lett volna annyi ideje, hogy mindenkiről levegye a büntit és tartottam az ez miatti DQ-tól, így ezért kajabáltam be, hogy mindenki lassítson. :roll:

Bár a bajnoki sajnos nem lett 100%-os, de ettől független kellemes emlékekkel zárom le ezt a bajnokit. Köszönöm a szervezőknek és egyben a szakosztálynak, hogy ismét szippanthattam egy kis tengerentúli levegőt, és remélem, hogy lesz erre még alkalmunk. 8)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. feb. 17, 2014 10:59 am

Köszönök mindent!
Ez különösen vonatkozik Gadflyra és Tommyra, azért, mert végigjöttek velem.
Nagyon jólesett ez a gesztus a szak.vezető urak részéről, ha tetszik, igazi ajándék volt ez így a végére tőletek. ;-)

A versennyel kapcsolatban szeretnék beidézni egy szösszenetet a szabályzatból - legyen ez a kommentárom.

"Nem lehet elégszer hangsúlyozni: mindezek ellenére legfontosabb a TÜRELEM és a többi vezető iránti tisztelet! A pálya ismerete nagyon fontos: tudd, hogy hol lehet előzni és hol nem! A győzelem attól függ, hogy ki vezet az utolsó fordulóban, teljesen mindegy ki vezet az elsőben! Előbb biztonságosan teljesítsd a táv nagy részét, és ha a szerencse pártfogoltja vagy, megküzdhetsz a jó helyezésért a végjátékban."
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. feb. 17, 2014 12:07 pm

Ne haragudjon senki, de ehhez a futamhoz nem tudok gratulálni senkinek.
Pont olyan volt, mint ez a bajnokság; komolytalan és komolyan vehetetlen. Pedig idő közben sikerült megszeretnem az indycart, meg az oválozást is. Sajnos egyeseknek engem nem sikerült közben megszeretniük, ráadásul hangadók is a csapatban, ezt sajnálom, habár sosem volt szándékom, higy mindenki imádjon :D Ettől függetlenül én az ilyesmit pályán kívül tudom hagyni, mert ez végülis egy sport. Legtöbbőtök erre nem képes. Én ebben az ellenséges környezetben is versenyeztem, mert szeretek versenyezni.

A tegnapi futamra alig 200 kört mentem, szerencsére Csabi megint segített, így sikerült elég sokat haladni. A quali előtti gyakorláson megkukkoltam Gingert, hogy hogyan kell körbemenni a pályán, mert quali trükkökre nem volt elég a 200 kör. Ellestem, hogy az uccsó kanyarból szűken kell kijönni, ezzel nyertem további 3-4 századot, ennek ellenére a qualis körömet siekrült elcseszni :)

TS jelenlétről gyorsan annyit, hogy az első pár futam után kiderült számomra, hogy nem tudtok csöndben maradni. A motorhang meg lehalkul, ha valaki beszél TS-en. Én folyamatosan figyelem a fordulatot, vagyis hallgatom menet közben oválon is, sőt! Ezért enm akarom azt hallgatni folyton, hogy "bocs", "itt meyek" "ott jövök" "kösz", amúgy az is zavaró ebben a kérdésben, hogy ha valaki a pitelést TS-en mondja be, mikor ott van a QC. A fentiek miatt, és többek tanácsára a TS-en jelen vagyok, de lenémítom a hangot.

Futammal semmi gondom nem volt egészen addig, míg ki nem alakult valami furcsaság a sárga után, amikor is mindenki lassan ment, gondoltam, hogy gebasz van így egy idő után lelassítottam én is. Többször megkérdeztem cseten, hogy mi történt (nem feltétlenül ebben a stílusban :D ), de senki nem válaszolt. Mígnem egyszercsak Gadfly kihúzódott előttem a pitbe, semmit nem értettem, de nem akartam taktikai hátrányba kerülni, így hirtelen én is kivágtam utána, arra nem jutott idő, hogy benyomjam a pit limitert, én ezt egy ilyen vis maior szituációban eléggé elnézhetőnek és normálisnak találom, hogy ezért ne járjon bünti, lényegében nem ment a verseny.
Persze az ellenségesek tábora, a frusztráltak azért lobbiztak, hogy büntit kapjak. Nem irigylem a bírókat.

Az incidensem Kopival meg nevezhető végülis balesetnek, de a gyűlölködők szempontjából legjobb esetben is max. ugyanannyira voltunk hibásak benne. Én abban voltam hibás, hogy elhittem, hogy egy 3 wide szituációban a külső helyen lévő nem fog behúzódni a pálya közepére, főleg ha nem lát, főleg kanyarban (ez egy 2 widera is áll asszem). Úgy mértem fel a helyzetet, hogy tapasztalt és jó versenyzőkkel játszom, és amúgyis feltűnt az eddigi futamokon, hogy milyen kevés sárga van, gondoltam azért, mert megtanultuk. Őszintén szólva most is ugyanúgy bemennék oda, ha ezt feltételezem.
Rosszul tettem, hogy ezt hittem.
Tartottam végig a pálya közepét, de jóval nagyobb tempóban, mint a kívül haladó Gstyle és Kopi. Utóbbi a spotter jelzése ellenére lehúzódott az én ívemre, és kiforgatta magát. (az ideális ív nem a guminyom!) Számomra érthetetlen, hogy miért tendált Kopi a pálya közepe felé, hiszen legalább 3 autónyi hely volt még kívül.

Kopi, sajnálom, hogy összeakadtunk, bízom benne, hogy elhiszed, hogy azt se tudtam, hogy ki van ott :) (minden autó fehér volt nálam, mert le kell vennem a graFIKÁt). Nem érzem magam hibásnak, de tényleg sajnálom, hogy tönkrement a versenyed. Az ellenem felhozott vádakat pedig a hirtelen felindulásodnak tudom be :D


A büntetés, amit ezután kaptam teljesen jogtalan és nevetséges volt. Biztos voltam benne, hogy a gyűlölködők harcolták ki, habár voltak ezek között olyanok is, akik ezt a viszonyulásukat irányomban eddig titkolták, és akik, úgy tűnik, ugyanannyira nincsenek tisztában magukkal, mint a többi. :) Ez a büntetés ugyanolyan jogtalan, komolytalan és komolyan vehetetlen volt, mint ez a bajnokság. Nem is kívántam ezt folytatni.

Ehhez nem lehet gratulálni. Leszerpeltetek.

A sört tisztelettel elfogadom :D

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. feb. 17, 2014 2:36 pm

Tegnap este bölcsebbnek láttam kinyomni a gépet és nem írni semmit, hogy másnap higgadtabban megtegyem, és megírjam a saját "elbocsátó szép üzenetemet"

Elég régóta itt vagyok, de azt hiszem az életem ezen szakasza aminek Ti is részei voltatok, most lezáródik, amit néhányan tegnap és a közelmúltban műveltetek azt nekem nem bírja a gyomrom és nem szeretném tovább ezt elviselni.

Néhányotokat megszólítok, igyekszem tartani amit Metosz kért, hogy tisztelettel beszéljünk egymással.

@RPeti Ezt nem gondolhatod bocsánatkérésnek, vagy nem nekem szántad és akkor értem. Lehet valóban öregszel, mert a szenilitás jeleit vélem felfedezni rajtad, így felvilágosítalak mi történt:
az első 30 körben mögöttem voltál, ezalatt számtalanszor bejöttél mellém alul és felül is, pedig egyértelműen "utaztam".
Aztán az rf bejelzett, hogy menjek pitbe (ekkor merő véletlenségből pont kívülről próbálkoztál) és beszartam, mert azt hittem sárgát csináltál(nekem jössz) a külső íven(pont nem láttalak) emiatt visszaestem.
Aztán szépen megelőztem lendületből Metoszt, meg még valakit, aztán melletted is SIMÁN elmentem, anélkül hogy veszélyeztettelek volna(azért mert gyorsabb voltam és így jobban tudtunk volna haladni), aztán persze bepróbálkoztál újra...
Majd pár kör múlva megpördültél, MIATTAM? Viccelsz ugye? :)
Az igazság az, hogy soha sem kedveltelek, most már jóban sem akarok lenni veled, csókoltatlak!

@Tommy Gyerekes és kicsinyes volt amit egy szaros pozíció miatt hisztiztél, ahogy Metosz írta mellette mindenki elment, mert lassított, hát mellettem is mert Metosz mögött voltam, és nem hisztiztünk :)
Én megmondom őszintén kedveltelek, de úgy látszik félre ismertelek, vagy megváltoztál, mert nagyon ellenséges és kicsinyes vagy egyes emberekkel szemben, ami számomra elfogadhatatlan.
Annak idején mikor volt a kis F1-es sundánbundán ügy, Te tudod miről beszélek, akkor azt hittem az agyadhoz kaptál, sajnos tévedtem.

@Gstyle Ezt a rossz szándékot felőled is éreztem már többször emberek irányába és pl tegnap is.
Nem fog jól hangzani, de fogadd meg légyszi: egyedül soha többet ne szervezz bajnokságot, légy a segítője az indy szakág vezetésének, mert nagyon vágod ezt a témát, de a liga vezetéshez nem vagy elég kemény(ugyanakkor segíteni sem lehet neked, mert nem hagyod).

@Ginger sajnálom, hogy nem méltó körülmények között, nyerted meg ezt a bajnokságot és ezt az utolsó versenyt, akkor lett volna szép, ha meg küzdesz Mozarttal és velem is(lehet nagyképűség, de volt ismét keresni valóm), de erről nem te tehetsz.
VISZONT! Nem akartam megjegyezni, de végülis most már leszarom -> Nem értem ezt a setup kirakós dolgot amit nagy megsértődve tettél(megjegyzem jogosan), abban a setben a váltó emlékszel hogy volt beállítva? Én igen és én tudom, hogy az úgy szándékosan szar, mert te már akkor sem ezzel a váltó beállítással mentél, akkor miért? Azt mondtad nekem mikor Ákos kirakta a beállítását, hogy inkább ne rakta volna ki, akkor most erre mit mondasz?

@ F1-es Humbuk művészek és még büszkék is vagytok magatokra:
Tudjátok mire gondolok? HA nem akkor egy kis frissítés: kevés boost, kevés benzin, jó körök. Rémlik?
Szégyelljétek magatokat, hogy egy mod hibából ekkora előnyt csináltok, és még büszkék vagytok magatokra(jó ám a fülem, hallottam a liga talin, hogy Danikosz milyen büszkén mesélt Gábornak).
Ez az én szememben egy kibaszott nagy ótvaros csalás!!!(és hála istennek van még pár ember aki így gondolja, miattuk maradtam, mikor ez kiderült, és szüntettük meg a csalás lehetőségét)
Ismét mondom, szégyelljétek magatokat!

@Mindenki Van egy pár barátom itt, aki mellett bármikor kiállok és nem tűröm az igazságtalan szitkozódást, ez történt tegnap.

Úgy gondolom, rám lehetett mindig számítani és igyekeztem a maszim javát szolgálni, mind anyagilag mind tetteimben, de azt hiszem ez most néhányotok miatt nem folytatódik
Sziasztok és minden jót nektek!
Remélem nem vesznek kárba a szavaim.
Buchert Csaba

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. feb. 17, 2014 4:14 pm

"@Gstyle Ezt a rossz szándékot felőled is éreztem már többször emberek irányába és pl tegnap is."

Ezt azért jó lenne, ha bővebben is kifejtenéd, mert ilyenre én nem emléxem!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. feb. 17, 2014 4:26 pm

Mozart!

Pont előttem volt az eset. Elsőre elhűlt bennem az ütő!
Jöttél nagy sebességgel és csatt.
Nálam az látszódott, hogy sodródsz felfelé, míg Kopi pedig ugye kanyarodik az íven.
Kopi téged valszeg nem is észlelhetett, mert a hátam mögül jöttél, takarásból, a szpotter viszont az én helyzetemről tájékoztatta Kopi-t.

A következő pedig, a Stop/Go, az hogy nagy sebességgel mégy be a pit-be, az kizárólag a Te figyelmetlenséged. Emlékezz csak azt levettük, akkor valahogy nem sírtál! Pedig az aztán megérdemelt lett volna!
Utána Stop/Go-t kaptál a Kopi eset miatt, amit én is nagyon támogattam, mivel belülről úgy ítéltem meg akkor, hogy nagy lendülettel jöttél, és nem vetted el, holott megtehetted volna.

Az meg hogy leszerepeltem előtted, valahogy b@szottul nem érdekel.
A sok duma helyett inkább picit emlékezhetnél, hogy a nyafogásod miatt engedményekben részesültél, hogy indulhass, másokkal szemben.
Szóval Te is leszerepeltél!!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. feb. 17, 2014 4:26 pm

Csaba írta:Nem akartam megjegyezni, de végülis most már leszarom -> Nem értem ezt a setup kirakós dolgot amit nagy megsértődve tettél(megjegyzem jogosan), abban a setben a váltó emlékszel hogy volt beállítva? Én igen és én tudom, hogy az úgy szándékosan szar, mert te már akkor sem ezzel a váltó beállítással mentél, akkor miért? Azt mondtad nekem mikor Ákos kirakta a beállítását, hogy inkább ne rakta volna ki, akkor most erre mit mondasz?
Megpróbálok a magamat érintő részre reagálni és kérdésként fogom fel az állításod Csabi. Tudod, hogy tisztellek és becsüllek - ezt többször is jeleztem feléd, ezét a számonkérő hangnemeden átlépve próbálok írni. ;-)

Én továbbra is úgy gondolom, hogy a setup, amit kiraktam egy végtelenül stabil és használható set volt, melyet - ahogyan írtam is tizenegynéhány környi - az előző versenyek tapasztalatait vegyítő alapként állítottam és raktam ki. Nem volt kötelező használni, sőt - mint azt korábban megbeszéltük - bátran lehetett (volna) hozzám (vagy Petihez) fordulni segítségért a továbblépést illetően. Azt gondolom, nem illethettek azzal a váddal, hogy sosem segítettem senkinek.

Nos, azok után, hogy nagyon felbosszantott a megelőző hozzászólások sora, két lehetőség állt előttem. Az egyik, hogy kirakok egy stabil settet, a másik, hogy várok és néhány nap teszt után, kirakok egy gyors, de nehezen kezelhető settet. Az előbbi mellett döntöttem. Szándékom az volt ezzel, hogy ösztönözzem a srácokat a tesztre. (1. hiba - soha nem csináltam még ilyet) Többüknek elmondtam, hogy ez egy alap cucc, a pálya megtanulására(!) szolgál és bizony - ha nem is sokat - de tekergetni kell. (2. hiba - kár volt hozzányúlni) Amennyiben úgy gondolod, hogy az én vasárnapi settem más lett, akkor jó úton jársz. Az én settem egy kifejezetten végsebességre tervezett iszonyatosan alulkormányozott beállítás volt (pontosan a hosszabb váltó miatt), amit - megnéztem - 2100 (meg még egy kicsi) környi teszt után véglegesítettem pénteken. (3. hiba - rengeteg más dolgot csinálhattam volna ez idő alatt) Alulkormányozott lett, de nagyon (Mo' szavaiból úgy vettem ki, hogy ti is ezzel küzdöttetek). Szélárnyékban lebegtetős, kanyar bejáraton alulkormányozott, kijáraton kitörős. (4. hiba - nem tudtam megoldani a problémát) Ha azt én kirakom Csabi, valamikor a második és harmadik tesztverseny után, akkor senki, de senki nem marad volna meg a pályán, mert főleg szélárnyékban nem tudtak volna íven maradni. 2100 kör Csabi. Számon szeretnél kérni valamit? Igen? Volt rá példa - nem kell messzire menni az elmúlt időkben, hogy kaptam olyan reakciókat, hogy az én (kihegyezett) setupommal nem lehet menni... talán éppen tegnap volt az ilyen, legutoljára Kopi részéről. Világos, hogy 2100 környi tesztet nem lehet 2-3 kör alatt letudni egy kapott beállítással. (5. hiba - soha a többé nem adok settet senkinek) Lehet, hogy a fent elhangzottak miatt. Csak sejtem Csabi, hogy mit szeretnél kikerekíteni a történetből, de ahogyan látom - mivel te magad írtad -, hogy aki rászánta az időt, az megtalálta a kompromisszumokat a settet illetően - valószínűleg te is ezek közé tartozhattál - bár mindketten tudjuk, hogy egy "mesteri" setup nem egyemberes munka (köszi Peti a segítséget).

Megpróbálok pozitívan gondolkodni és levonni az esetből a konklúziót, ami a következő. 1. Igazad van Csabi, hiba volt kirakni a settet. Ökör volatam nagyon. 2. Amit Retkes Úr feltett kérdésként a michigani felkészülési időszakban - jelesül, hogy "mit tegyünk"... nos a válasz tegnap megszületett, ez pedig az, hogy SEMMIT.

Összegzésképpen. Sajnos nem való nekünk az oválversenyzés. Nem fogjuk megtanulni sosem. Én, ti, metosz, RPeti, Mozart (ja Mo' te ott cseszed el, hogy a végtelenségig öntelt HÜLYE vagy - tegnap mikor fejest ugrottál abba a 6-os bolyba... baz'meg - jééézusom! - és én még azt hittem, hogy tanultál valamit a privát beszélgetésünkből - basszus, örökre eltiltanálak a versenyzéstől, örökre - e helyett még rohannak utánad vigasztalni???) ... szóval mi mind-mind mást gondolunk erről a műfajról és amíg ez így lesz, sosem fogunk együtt, (jól) versenyezni. A vezetőségi fórumba leírtam: én már régesrégen feladtam a reményt.
Peter Rigo

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. feb. 17, 2014 4:50 pm

Mozartra nem reagálok mert kár belefognom.Esetleg a leszerepelésről röviden.Ugyan közöm semmi hozzá Mozart de leszerepelésről az nekem ne ugasson aki idegen emberek elött alázza a saját barátnőjét.Nekem az ilyen nem ember.

Ginger setupjárol meg annyit hogy cart 98 ban egy csapatba voltunk,tehát mindig a legjobb settet kaptam..Tudjátok mennyit mentem vele? 0 kört,mert az ő setupja nekem nem feküdt. Tegnap is átküldte magátol,kérés nélkül,és nem tudtam vele menni.Vaoszinüleg h látja hogy kb 20 kör tesztel akarok indulni nem adja oda.
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. feb. 17, 2014 5:03 pm

A kamu setes dologhoz nem szeretnék hozzászólni, de a véleményem megvan :) Azt sem értem teljesen, hogy miért kell csinálni, de mindegy.

Zsinzser, jobb lett volna meg se szólalsz :D Neked fogalmad sincs a versenyzésről, szerinted a versenyzés nagypapák között zajlik, és körözgetésről szól, a lehető legkisebb kockázat elvével, és ezt kell csinálni 240 körig.

Szerintem kell kockázatot vállalni, jókor. Szerintem van értelme nem a tömegben menni, szerintem benne van a pakliban, hogy megyünk 200 kört sárga nélkül.

Látom, hogy nem érted, ezért a kedvedért elmagyarázom :D Én ott felmértem a helyzetet, és a verseny ötödénél egy jó lépés lett volna előre, kb 150 nyugodt kört nyertem volna vele, és esetleg némi előnyt pl veled meg Petivel szemben. Nem volt egyáltalán veszélyesebb, mint egy az egyben ugyanezt csinálni. Kopi valszeg egyegyben is nekem jön.

Az meg a te versenyzői minőségedet mutatja, hogy rámveretsz egy jogtalan büntetést :D
Értem én, hogy szeretsz egyedül körözgetni és a pályát legyőzni... lol Amúgy az is kihívás, de versenyzésnek nem nevezném.
Politizáljál inkább apafej :)

Csabi nevében kérem ki, nem rohant utánam vigasztalni, (főleg, hogy még ezelőtt kilépett, okostojás :D ), ahogy látom, pusztán csak elege lett a gusztustalanságokból, és ennek nem sok köze van hozzám, hacsak az nem, hogy rám a normálisnál több gusztustalanságot szórtok :D
De ezt majd ő elmondja.

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. feb. 17, 2014 5:08 pm

KOPI írta:Mozartra nem reagálok mert kár belefognom.Esetleg a leszerepelésről röviden.Ugyan közöm semmi hozzá Mozart de leszerepelésről az nekem ne ugasson aki idegen emberek elött alázza a saját barátnőjét.Nekem az ilyen nem ember.

Ginger setupjárol meg annyit hogy cart 98 ban egy csapatba voltunk,tehát mindig a legjobb settet kaptam..Tudjátok mennyit mentem vele? 0 kört,mert az ő setupja nekem nem feküdt. Tegnap is átküldte magátol,kérés nélkül,és nem tudtam vele menni.Vaoszinüleg h látja hogy kb 20 kör tesztel akarok indulni nem adja oda.

Ez kurva gusztustalan volt, Kopi. Szégyeld el magad, de nagyon. Nem aláztam a barátnőmet. De megkérdezheted őt is. Egy óvodás vagy. Én tényleg bírnálak, de az ilyen ovis sértődéseidkor kibaszott gusztustalanul viselkedsz, és ezt most nem fogom megbocsátani neked, haver.
Nehéz nem lesüllyedni ilyenkor a szintedre :)

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. feb. 17, 2014 5:18 pm

Pfff. Hidd el megvagyok nélküled Mozart. De hátha lesz itt olyan aki megerősiti a mondandómat. Nem irok neveket,majd reagálnak. De mondim ehez semmi közöm,ki mit csinál a barátnőjével,csak nekem ne gyere ezzel a dumával hogy ki milyen szánalmas
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. feb. 17, 2014 5:20 pm

Egyedül nincs véleményed? egy hajszál választ el, hogy viszonozzam a személyes sértgetésedet.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. feb. 17, 2014 5:34 pm

@ Ginger
Én a múltkor is mondtam, hogy olyat adj amiben nincs kamu, ebben volt és ezt az egyet nehezményezem, mert azt, hogy ennél a modnal oválon a váltót így kell beállítani, arra nem most jöttél rá te sem és én sem. Ez tök mind1 melyik pálya, mindig érvényes volt.
Ez az egy bánt engem, ez nem tetszett. Én nem sajnálom tőled a beállításod, megérdemled a győzelmet, te dolgoztál ezért a legkeményebben évekre visszamenőleg.
Buchert Csaba

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. feb. 17, 2014 5:36 pm

gstyle írta:"@Gstyle Ezt a rossz szándékot felőled is éreztem már többször emberek irányába és pl tegnap is."

Ezt azért jó lenne, ha bővebben is kifejtenéd, mert ilyenre én nem emléxem!
Elég kajánul röhögtél mikor kiderült, hogy Mozart büntit kapott és nem kell visszaadnia Tommynak azt az egy mondom egy k helyet! pl ez engem nagyon zavart. Káröröm a köbön.
Buchert Csaba

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. feb. 17, 2014 5:38 pm

W A Mozart írta: Csabi nevében kérem ki, nem rohant utánam vigasztalni, (főleg, hogy még ezelőtt kilépett, okostojás :D ), ahogy látom, pusztán csak elege lett a gusztustalanságokból, és ennek nem sok köze van hozzám, hacsak az nem, hogy rám a normálisnál több gusztustalanságot szórtok :D
De ezt majd ő elmondja.
Pontosan, ez egy hosszú folyamat eredménye, ahogy írtam is.
Buchert Csaba

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. feb. 17, 2014 5:47 pm

Gingert meg kell védenem, mert az ő forumra feltöltött setupját sikerült betöltenem és iszonyatosan stabil volt szélárnyékba. Az élbolyba mentem egészen addig amíg nem mentem gyorsan a pitbe.

Szóval szeretném még egyszer megköszönni Ginger a settet :)

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. feb. 17, 2014 5:50 pm

Csaba írta:
gstyle írta:"@Gstyle Ezt a rossz szándékot felőled is éreztem már többször emberek irányába és pl tegnap is."

Ezt azért jó lenne, ha bővebben is kifejtenéd, mert ilyenre én nem emléxem!
Elég kajánul röhögtél mikor kiderült, hogy Mozart büntit kapott és nem kell visszaadnia Tommynak azt az egy mondom egy k helyet! pl ez engem nagyon zavart. Káröröm a köbön.
Ha úgy érezted, akkor csakis úgy lehetett!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. feb. 17, 2014 7:57 pm

W A Mozart írta:Zsinzser, jobb lett volna meg se szólalsz :D Neked fogalmad sincs a versenyzésről, szerinted a versenyzés nagypapák között zajlik, és körözgetésről szól, a lehető legkisebb kockázat elvével, és ezt kell csinálni 240 körig. Szerintem kell kockázatot vállalni, jókor. Szerintem van értelme nem a tömegben menni, szerintem benne van a pakliban, hogy megyünk 200 kört sárga nélkül.
Elképzelhető, hogy ez a taktikám Mozart... de a tieddel ellentétben - mint a mellékelt ábra mutatja -ez működik. Segítek. Nem kell sokat keresgélned, fent van az "eredmények", illetve a "bajnokok" fül, a fórum tetején.
W A Mozart írta: Az meg a te versenyzői minőségedet mutatja, hogy rámveretsz egy jogtalan büntetést :D Értem én, hogy szeretsz egyedül körözgetni és a pályát legyőzni... lol Amúgy az is kihívás, de versenyzésnek nem nevezném.
Politizáljál inkább apafej :)
Teljesen mindegy, hogy ki mit gondol a büntetésről... a döntést a bíró hozza. Én csak elképedve néztem amit művelsz és teszed tönkre mások versenyét, mert azt képzeled, hogy félreállnak előled. Felelőtlen vagy és nem gondolkozol. Egy pillanatig sem. Már a harmadik körben falnak mentél az izgágaságod miatt. Ha az ész nélküli versenyzés nálad kockázatvállalás, akkor nagyon el vagy tévedve öregem. Nem vagy versenyző típus, bár annak képzeled magad. A pálya, mit ellenfél? :grin: Ez jó! Pont a te szádból, te "HOTLAPMESTER"... picit gondolkozzál!
W A Mozart írta:Csabi nevében kérem ki, nem rohant utánam vigasztalni, (főleg, hogy még ezelőtt kilépett, okostojás :D ), ahogy látom, pusztán csak elege lett a gusztustalanságokból, és ennek nem sok köze van hozzám, hacsak az nem, hogy rám a normálisnál több gusztustalanságot szórtok :D De ezt majd ő elmondja.
Nem Csabira gondoltam, hanem metoszra te szerencsétlen. Nagyon sajnálom, hogy metosz rohant utánad magyarázkodni, mert nagyon nem volt igaza. Ő is jobban tenné, ha nem a konkrét balesetet, hanem a megelőző felelőtlen és idióta viselkedésedet vizsgálná - többet ér a pályán, mintsem terézanyu szerepében. Már rájöhetne végre.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. feb. 17, 2014 8:06 pm

Csaba írta:@ Ginger
Én a múltkor is mondtam, hogy olyat adj amiben nincs kamu, ebben volt és ezt az egyet nehezményezem, mert azt, hogy ennél a modnal oválon a váltót így kell beállítani, arra nem most jöttél rá te sem és én sem. Ez tök mind1 melyik pálya, mindig érvényes volt.
Ez az egy bánt engem, ez nem tetszett. Én nem sajnálom tőled a beállításod, megérdemled a győzelmet, te dolgoztál ezért a legkeményebben évekre visszamenőleg.
Nagyon sajnálom Csabi, hogy ennyire átestél a ló másik oldalára. Te komolyan elvártad volna, hogy folyton rakjam ki majd közszemlére az aktuális legjobb setupomat? Esetleg ne is legyen melótok vele ugye? Bármennyire furcsa Mesterem, az utolsó pillanatig nem tudtam eldönteni, hogy milyen settel fogok indulni. A csütörtöki tesztversenyen is még a kirakott setupom (igen, rövid váltós) egy továbbgondolt változatával futottam, mert az autó sokkal-sokkal stabilabb volt szélárnyékban (konkrétan minden helyzetben padlógázzal futott és sokkal jobban fordult) metosz kedden szólt, hogy próbáljam ki a hosszabb váltót is, hátha jó lesz ide, de nem nagyon bíztam benne, mert azzal nem fordult a gép. Aztán végül Petivel egyeztetve egy köztes váltót választottunk. Remélem kielégített a magyarázkodásom, bár nem hiszem, hogy tartoznék ezzel bárkinek is, pláne nem egy olyan srácnak aki pl. Poconóból is visszalépett, mert Mo' nem jött és nem adott neki settet - pedig látod, ott is működött volna a hosszabb áttét.

Jobban esett volna a részedről, ha egy picit gondolkozol mielőtt ilyeneket írsz. Nem így ismerlek. Persze Mozart azt nem mesélte ugye, hogy a Milwaukee settjét elkéretem anno és majdnem 1 tizeddel lassabb voltam vele, mint a sajátommal azon az 1 db mérföldön... akkor az ő setupja máris "kamuset"??? Szomorú vagyok Csabi. Szomorú.

ui.: Előre szólok - bár én nem fogok jönni, de Indianapolisban májusban ne használjatok hosszú váltót. Oda (is) teljesen rossz - Csabi csak "biztosan" félre akar vezetni titeket!
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. feb. 17, 2014 8:12 pm

Nevetséges vagy :), de tök komolyan. Mint egy kisgyerek, aki már tud sarkítani, aki ismeri a demagógiát. Eltéveszted a szereped.

Nem lehet érdemben beszélgetni veled, mert te nem beszélgetsz, hanem játszmát játszol. Személyesen is évekbe telne, mire értelmes felnőtt emberhez méltó kommunikációt folytatnánk :)

Egyáltalán nincs igazad semmiben, amit most leírtál. Nem akarlak meggyőzni, semmivel sem lesz jobb senkinek. :) Ráadásul ezek már megtörténtek.

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. feb. 17, 2014 8:17 pm

Ocsmány ami itt folyik rááldoztam 20 percet hogy végigolvassam, ahogy köpköd mindenki mindenkire, és olyan jelzővel illeti a másikat amivel nem kéne... :wtf: Emlékszem egy MF1B óvás topickban kapott üzenetre amivel az illető (remélem magára ismer) fakadt ki azon hogy én bizonyos esetek miatt milyen hangnemben óvok, stb.... Na most kérném szépen olvassa el újra a privátok között (2013.okt 21.)az akkori levélfordulatot, és cserélje meg a szerepeket, és tegye azt amit akkor én az ő intelmére tettem, és szólítsa fel erre kedves embertársait is! :doh:

KÖSZÖNÖM!
:viking: :merges:
Manchester United

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. feb. 17, 2014 8:21 pm

... és akkor mindenkinek egy kis szösszenet.

ftp://szenior@87.229.108.129/VERSENYZES ... G_1964.JPG

Ez a cetli a verseny itinerem. Valaki szerkessze be a képet légyszíves rendesen! Elmesélem, hogy mit láttok rajta. A bal felső sarokba írtam az elmúlt két hétben az aktuális legjobb quali köreimet. Az első, az a set, amit kiraktam ide a fórumra - itt indultam - az utsó az amivel a qualin 417-et sikerült teljesítenem. Az is jó látszik, hogy hol szállt be a melóba a Retkes Úr... félelmetes egy figura. ;-) Jobb oldalon fent a Peti által egyeztetett ki-be rugó értékek láthatók. Ezt nem tudom minek írtam fel a múlt héten, sztem áttettem egyik settből a másikra. Bal oldalon lent, a hosszabbik váltó áttét van, amit végül nem használtam - visszább húztam az 5-öst úgy, hogy a 6. fokozat legyen az üzemanyag spórolós. Jobb oldalon lent guminyomás értékek a versenyre. Ezeket állítgattam a szituációnak megfelelően. Végül a 208-as jobb hátsót nem mertem bevállalni, a franc sem szeret driftelni oválon - ugye Peti? :grin:

A lap alja ismerős lehet. Spórolós fokozaton a fogyasztás, 70 literre vetítve, illetve alatta a nagy 3-as szám, hogy zöld zászlónál ennyi üzemanyag szintnél kell kiállni a pitbe, hogy egy esetleges sárgánál még elég legyen körbeérni a 2 körön... kb. ennyi. Tegye fel a kezét akinek van ilyen! :twisted:

szerk.: leesett, hogy minek írtam fel a váltók első 4 fokozatát - a pit kiállásnál ezek voltak a legstabilabbak! :doh:
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. feb. 17, 2014 8:30 pm

Szerintem ez cuki és ciki :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. feb. 17, 2014 8:31 pm

W A Mozart írta:Nem lehet érdemben beszélgetni veled, mert te nem beszélgetsz, hanem játszmát játszol. Személyesen is évekbe telne, mire értelmes felnőtt emberhez méltó kommunikációt folytatnánk :)
Óriási veszteség Mo'... óriási. :dirol:
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. feb. 17, 2014 8:36 pm

Ennél tökéletesebb választ nem tudtál volna adni arra a felvetésre, hogy játszmázol. -monster- -v-

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. feb. 17, 2014 9:00 pm

Emberek! Mi folyik itt??? Kép
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: RPeti » hétf. feb. 17, 2014 9:08 pm

@Mozart és Csaba

Köszönöm szépen, bearanyoztátok az estémet -vv- . Ha azt gondoltátok vagy vártátok, hogy hasonlóan kicsinyes és gusztustalan vádaskodó/takarózó stílusban reagálok, csalódnotok kell -kakcsi- "A stílus maga az ember", az alapján amit most itt műveltek nem festetek túlzottan jó fényt magatokról :flirt:

@Csaba

Ha azt hiszed, hogy dühös vagyok tévedsz, ennél fontosabb dolgok vannak az életemben mint hogy a viselkedéseteken felhúzzam magam :dntknw:

"Ezt nem gondolhatod bocsánatkérésnek"

Fura dolog amikor valaki bocsánatot kér, érdekes szituáció. Az én olvasatomban gesztus értéke van, a gesztust pedig civilizált intelligens emberek képesek értékelni és elfogadni. Egy olyan gesztust visszautasítani ami felülemelkedik minden prekoncepción és a tiszteletet hivatott kifejezni, olyan mintha beismernéd a saját korlátaid. Elsőre és belülről szemlélve valószínűleg tökös dolognak tűnik, kívülről nézve viszont primitív.

"Lehet valóban öregszel, mert a szenilitás jeleit vélem felfedezni rajtad..."
Én is tisztellek és becsüllek mint sporttársamat...

"az első 30 körben mögöttem voltál, ezalatt számtalanszor bejöttél mellém alul és felül is, pedig egyértelműen "utaztam"."
Nem tehetek róla, hogy az én settemmel más íven és kanyarsebességgel kellett mennem. Egyetléen egyszer sem maradtam a kanyar bejáratán belül és melletted, ugyanúgy "utaztam" mint Te. Ha már ettől is rosszul rézed magad, az nem az én hibám -kakcsi- .

"aztán melletted is SIMÁN elmentem, anélkül hogy veszélyeztettelek volna(azért mert gyorsabb voltam és így jobban tudtunk volna haladni), aztán persze bepróbálkoztál újra..."
Csukott szemmel versenyezni nem okos dolog. A barátod ( -pucszi- ) az élen nekiment a falnak, ettől mindannyian belassultunk annyira, hogy még vissza is kellett váltanom. Ekkor suhantál el kívül, észre sem vetted, hogy mi történik a pályán. Fogalmad nem volt róla, hogy mi többiek úgy 30-40km/h-val megyünk lassabban, gondolom büszke voltál magadra hogy milyen átkozottul gyors vagy. Aztán szépen visszaálltam mögéd "utazni", nem próbálkoztam, nem mentem Neked csak néztem hogy hogyan távolodik tőlünk az eleje -okos- . Hol hallottál olyat, hogy miattad pördültem meg? a hallásod romlik vagy az emlékezeted?

"Az igazság az, hogy soha sem kedveltelek, most már jóban sem akarok lenni veled"
Nem tudom, hogy mikor és mivel ártottam Neked, mindenesetre a szimpátia egy fura dolog. Vagy megvan két ember között vagy nincs, de alapvetően sokkal mélyebb és fontosabb érzések is léteznek az emberi kapcsolatainkban amik alapvetően határozzák meg azokat. A tisztelet ezek közül a legfontosabb, ennek nyomát sem látom rajtad. Természetesen nem kell tisztelned, hiszen nem is ismersz. Mivel nem ismersz, legközelebb mielőtt valaki fölött pálcát törsz, vedd a fáradtságot a megismerésére, vagy ne vedd a szádra.

"csókoltatlak"
Inkább Mozartot ha lehet, én a lányokat a szeretem. --kj-

@Mozart

Az év poénja, hogy azért hisztizel mert gyorsan mentél a pitben és megbüntettek érte. Komolyan nem is értettem már akkor sem. Nem a rosszindulat meg az ellenségeskedés meg egyebek mentek TS-en. Nem értettük, hogy miért is szeretnéd hogy levegyék a büntetést, még most sem értem. Nem tömeges büntetés volt, egyedül Te mentél gyorsan mert elfelejtetted bekapcsolni a limitert. Ezért most mi mindnyájan vagyunk hibásak? Komolyan? Vicces.

Ami utána volt, az meg az ámokfutás netovábbja. Olyan felfokozott idegállapotban két dolgot lehet tenni, vagy a fenekeden maradni amíg megnyugszol, vagy ámokfutni. Utóbbit választottad és ezért Kopi a hibás? A megkezdett ívet tartani kell, nem pedig az ideális íven fordulni végig. Hülye voltál, nem tartottad az alsó ívet, felcsúsztál. És ezért Kopit felelőssé tenni nonszensz és buta dolog. A hibáinkat el kell ismernünk mindig, erre képtelen vagy. Ne mást vádolj, légy igazi ember és ismerd el a hibád mert ez így szánalmas.
Peter Retkes

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. feb. 17, 2014 9:25 pm

Peti, amikor kiálltam a pitbe lényegében nem volt verseny, valami olyan okból, ami számomra teljesen ismeretlen volt. Nem tudtam, mi történik, ovltak pillanatok, amikor az is megfordult a fejemben, hgoy befejezzük. Kb 1 tized mpem volt eldönteni, hogy kimegyek Gadfly után, egy olyan szituban, amelyben hangsúlyozom egyáltalán nem értettem, mi történik. Szerintem ebben a helyzetben teljesen érthető kérés, ha már nem én hibáztam, hanem a mittomén mi okozta ezt az egészet, hogy ne velem basszun már ki azért, mert ez a helyzet kialakult. Még akkor sem, ha a szabálytalan helyzet közben, szabálytalanságot csináltam. Vagy büntessük meg metoszt, mert sárgát okoztt... Érted.

Egyáltalán nem voltam ideges, egy icipicit sem, nem tom hány futammal ezelőtt is mondtam, csak qualin és rajtnál szoktam izgulni kicsit, mert ott nagyon az élére állítva kell csinálni a dolgokat. Egészen egyszerűen versenyeztem. Célgörbére fordítóban elég nagy tempóval jöttem míg valakik előttem marha lassan, ott valóban tettem egy fura mozdulatot (túl hirtelent), de veszélyes az sem volt. A Kopis esetet meg még mindig úgy látom, hog yén nem csúsztam fel az én ívemről vagy legalábbis fele annyira se, mint amennyire Kopi le. De még akkor se lenne jogos azonnal stop and go-t kapnom :) Főleg, mert lényegében nem a bíró, hanem a népszavazás döntött, a hangadók, meg a kiabálók :D Mellesleg ennél ezerszer durvább felcsúszásokkal volt dolgom, még ebben az 50 körben is volt egy, pedig szinte végig az élen mentem, amikor Gad megelőzött és a belsőről a pálya kétharmadáig csúszott, neki is mentem hátulról. Ti is tudjátok, hogy ez kb minden körben megtörténik, mondjuk nem velem. És hangsúlyozom, hogy velem most sem történt meg, ti a guminyomot nézitek, én meg a pályát :)

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. feb. 17, 2014 9:29 pm

Nem szerettem volna ebbe bele szólni, hiszen semmi közöm nincs hozzá, de mégis van... -uh-
Én mindenkivel jó kapcsolatban vagyok és ezt kurvára szar olvasni, hogy így viselkedtek egymással (hangnemtől függetlenül).
Ez egy játék...ha éles verseny lenne, elvágnátok egymás torkát?
Kérlek Titeket, most, hogy mindenki válaszolt mindenkinek, lépjünk túl ezen, a versenynek vége, a döntések megszülettek, a győztes megvan, fogadjátok el és kész.
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. feb. 17, 2014 9:53 pm

Mozart!

Az a pitbe beállás azért történt, mert én az első sárga zászló előtt mentem a boxba, majd mialatt én kint álltam bejött a sárga zászló. Ezalatt én kaptam egy kört tőletek és én nem vettem vissza a köröm, mivel egyfojtában hátrasorolt a program. Majd ti piteltetek sárga alatt én előrekerültem (még mindig az utolsó helyen álltam). Aztán zöld zászló belengetése után valahogyan én lettem az első és mögöttem kaptak emberek büntetéseket.
Azért, hogy ne diszkvalifikálja őket a program az volt az ötlet, hogy lelassulunk és kimegyünk a pitbe amíg Tony leszedi a büntetéseket.

Sajnos én nem hallottam mit beszéltetek a TS-en ebben a helyzetben (a motorhang túl hangos volt ha versenytempóba mentem) ezért sem mentem ki a pitbe (plusz én nem is kaptam büntit). Ezt csak így utólag raktam össze a TS-en amit hallottam meg a fórum beírások alapján.

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. feb. 17, 2014 10:00 pm

BengA írta:Nem szerettem volna ebbe bele szólni, hiszen semmi közöm nincs hozzá, de mégis van... -uh-
Én mindenkivel jó kapcsolatban vagyok és ezt kurvára szar olvasni, hogy így viselkedtek egymással (hangnemtől függetlenül).
Ez egy játék...ha éles verseny lenne, elvágnátok egymás torkát?
Kérlek Titeket, most, hogy mindenki válaszolt mindenkinek, lépjünk túl ezen, a versenynek vége, a döntések megszülettek, a győztes megvan, fogadjátok el és kész.
Én se mertem beleszólni, mert én senki vagyok a vitatkozók között, de ezt az ötletet támogatom, és örülök hogy nem csak én látom így! Nagyon rossz látni hogy veteránok szidják egymást gyerekesen. Ez nem sportemberekhez illő!!!
Ha valakinek problémája van, azt meg lehet mondani kulturált módon, egy közösségi fórumon is, vagy ha máshogy nem lehet, akkor inkább el se kezdjétek, mert csak magatokat hozzátok kínos helyzetbe. Gondolom nem sok értelme van itt jártatnom a billentyűzetet. --kj-
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. feb. 17, 2014 10:18 pm

W A Mozart írta:Peti, amikor kiálltam a pitbe lényegében nem volt verseny, valami olyan okból, ami számomra teljesen ismeretlen volt. Nem tudtam, mi történik, ovltak pillanatok, amikor az is megfordult a fejemben, hgoy befejezzük. Kb 1 tized mpem volt eldönteni, hogy kimegyek Gadfly után, egy olyan szituban, amelyben hangsúlyozom egyáltalán nem értettem, mi történik. Szerintem ebben a helyzetben teljesen érthető kérés, ha már nem én hibáztam, hanem a mittomén mi okozta ezt az egészet, hogy ne velem basszun már ki azért, mert ez a helyzet kialakult. Még akkor sem, ha a szabálytalan helyzet közben, szabálytalanságot csináltam. Vagy büntessük meg metoszt, mert sárgát okoztt... Érted.

Egyáltalán nem voltam ideges, egy icipicit sem, nem tom hány futammal ezelőtt is mondtam, csak qualin és rajtnál szoktam izgulni kicsit, mert ott nagyon az élére állítva kell csinálni a dolgokat. Egészen egyszerűen versenyeztem. Célgörbére fordítóban elég nagy tempóval jöttem míg valakik előttem marha lassan, ott valóban tettem egy fura mozdulatot (túl hirtelent), de veszélyes az sem volt. A Kopis esetet meg még mindig úgy látom, hog yén nem csúsztam fel az én ívemről vagy legalábbis fele annyira se, mint amennyire Kopi le. De még akkor se lenne jogos azonnal stop and go-t kapnom :) Főleg, mert lényegében nem a bíró, hanem a népszavazás döntött, a hangadók, meg a kiabálók :D Mellesleg ennél ezerszer durvább felcsúszásokkal volt dolgom, még ebben az 50 körben is volt egy, pedig szinte végig az élen mentem, amikor Gad megelőzött és a belsőről a pálya kétharmadáig csúszott, neki is mentem hátulról. Ti is tudjátok, hogy ez kb minden körben megtörténik, mondjuk nem velem. És hangsúlyozom, hogy velem most sem történt meg, ti a guminyomot nézitek, én meg a pályát :)
Tisztelt Mozart, "te béna zenebohóc" ()ezt már 4 sör mondatja:)) )

Szal nem döntött semmilyen népszavazás!
ÉN DÖNTÖTTEM!!!! MERT ÉN ROSSZINDULATÚ VAGYOK, ÉS FŐFŐ KÁRÖRVENDŐŐ!!!

Az online bíró csak hátrasorolt volna, DE én mint béna, tehetetlen, határozatlan szakosztályvezető döntöttem a Stop&Go-ról, amit mellesleg jogtalanul levettünk a Pit limit túllépésed miatt (amit fentebb olvashattál volna, HA érdekelt volna, amit írok!!!), amit Te hibáztál el, és nem más.
De bárki bármit mond, az eset az orrom előtt történt, és éppen hogy megúsztam, nem volt szép látvány, ahogy csúsztál felfelé, DE HA pl. ezt a hsz-et, !!(#83) !! elolvastad volna akkor engem szidnál mert elsődlegesen ÉN döntöttem így!!! De gondolom, nem olvastad!!!

Ja és a TS nem véletlen kötelező, ÉS EZ RÁD IS VONATKOZOTT VOLNA, VAGYIS NEM NÉMÍTHATTAD VOLNA LE!!!!!!!!!!!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. feb. 17, 2014 10:19 pm

Csaba írta: Néhányotokat megszólítok, igyekszem tartani amit Metosz kért, hogy tisztelettel beszéljünk egymással.
Csaba ha nálad ezt jelenti a tisztelet, akkor érdekes felfogásod van erről a fogalomról.
Nem sok kedvem volt erre a sok marhaságra válaszolni, de rohadtul nem esett jól amiket írtál.
Csaba írta: @Tommy Gyerekes és kicsinyes volt amit egy szaros pozíció miatt hisztiztél, ahogy Metosz írta mellette mindenki elment, mert lassított, hát mellettem is mert Metosz mögött voltam, és nem hisztiztünk :)
Én megmondom őszintén kedveltelek, de úgy látszik félre ismertelek, vagy megváltoztál, mert nagyon ellenséges és kicsinyes vagy egyes emberekkel szemben, ami számomra elfogadhatatlan.
Egyáltalán nem változtam meg mindig is ilyen voltam, és abszolút nem hisztiztem, nem is szokásom, de bárkit megmernék itt kérdezni, hogy mondja már meg hányszor hallottak engem hisztizni. Szóval ekkora baromságokat légyszíves ne írjál rólam, mert rohadtul nincs igazad, és utálom mikor hazugságokkal dobálóznak.
"gyerekes, kicsinyes, ellenséges" - ezeket honnan szedted, kivel voltam itt a Maszimon valaha is ilyen???? Tudnál példát mondani? Vagy most csak ilyen kedved volt? Én se így ismertelek Csabi már ne is haragudj, amiket írtál, én sose írnék vagy mondanék ilyet senkinek, és mégis én vagyok ellenséges. Ehhez tényleg csak Gratulálni tudok!

Ilyeneket nagyon nem szeretek írni, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni, mivel nekem címezted, és azért elég szépeket írtál rólam, muszály volt válaszolnom.
Köszönöm Csabi a Tiszteletet!

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » hétf. feb. 17, 2014 10:20 pm

Hol a lehet lezárni ezt a topikot? kersem, de nem találom....
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. feb. 17, 2014 10:23 pm

Támogatom BengA hozzáállását

Van bajnok, van Triple Crown győztes!
Meg fogja kapni a megérdemelt díjakat, még ha egy lenézett bajnokság is!!
Mert megérdemli, mert megdolgozott érte és mert részt vett minden versenyen!

Lehet szidni engem ezután és leseggnyalózni, meg akinek éppen mi az ingere velem szemben az ügyben!!
Egészségetekre!!!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. feb. 17, 2014 10:26 pm

Bodzzza írta:Hol a lehet lezárni ezt a topikot? kersem, de nem találom....
Én tudom, de irígy vagyok, és nem áeulom el -vv-
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » hétf. feb. 17, 2014 10:28 pm

gstyle írta:
Bodzzza írta:Hol a lehet lezárni ezt a topikot? kersem, de nem találom....
Én tudom, de irígy vagyok, és nem áeulom el -vv-
lécci zárd le, mert törlök mindent :D
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. feb. 17, 2014 10:30 pm

Bodzzza írta:
gstyle írta:
Bodzzza írta:Hol a lehet lezárni ezt a topikot? kersem, de nem találom....
Én tudom, de irígy vagyok, és nem áeulom el -vv-
lécci zárd le, mert törlök mindent :D
Ne légy már kegyetlen, picit még szívjuk egymás vérét, most kezdek belejönni:)))
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » hétf. feb. 17, 2014 10:34 pm

gstyle írta:
Ne légy már kegyetlen, picit még szívjuk egymás vérét, most kezdek belejönni:)))
nem baj. ennek véget kell vetni... elég! ugy is megtalálom...
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. feb. 17, 2014 10:36 pm

Bodzzza írta:
gstyle írta:
Ne légy már kegyetlen, picit még szívjuk egymás vérét, most kezdek belejönni:)))
nem baj. ennek véget kell vetni... elég! ugy is megtalálom...
Vagy nem, de az biztos:DDD
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » hétf. feb. 17, 2014 10:41 pm

ha le van zárva akkor mé lehet hozzászólni?
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. feb. 17, 2014 10:48 pm

Bodzzza írta:ha le van zárva akkor mé lehet hozzászólni?
hááát ez az??:DD
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - FONTANA 500 , 2014.02.16. 19:00

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » hétf. feb. 17, 2014 10:54 pm

tök mindegy... ha még megy majd a szájkarate törlöm a topikot.... szánalom...
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég