Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 12, 2014 2:09 pm

Kép
Kedves Egyesületi tagok, versenyzők, látogatók!

Mint sokan tudjátok, megérkezett az Assetto Corsa multiplayer frissítése. A nagy pillanatról Egyesületünk sem szeretett volna lemaradni, így elindítottuk a szerverünket. Minden érdeklődőt szeretettel várunk, illetve ha bárkinek bármilyen szerverrel kapcsolatos kérése/ötlete van, azokat ide várjuk. ;-)
Kép
Szerver név: MAGYAR AC FUN SERVER (MASZIM)
Jelszó:hun



Szerver név: MAGYAR AC HOTLAP SERVER (MASZIM)
Jelszó:hun



A jövőben ebben a topikban fogjuk összegyűjteni a saját, illetve a partnereink
(GTR Masters, VSR, PSRL) által szervezett eseményeket!



Ha bárkinek bármilyen kérése v. ötlete van, hogy a Maszim szerverek milyen autó+pálya kombinációval fussanak, azokat szintén ebbe a topikba várjuk! 8)

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver

Hozzászólás Szerző: tjoe » hétf. máj. 12, 2014 8:00 pm

Megvettem ma az AC-t ha már lehet multizni, de egy kört sem tudok menni, mert egy idő után kiírja hogy "cpu 95% occupancy". Innentől akad mint állat 5-6 másodpercig. Aztán magához tér kb. 1 percre, de aztán kezdődik elölről.
AMD PhenomII X4 4Ghz, 8GB, memo, GTX660, Win7 64bit.
Valami ötlet?
De hová tűnt Damon Hill !?

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. máj. 12, 2014 8:25 pm

játékon belül milyen beállításokat használsz?
Bár ez a konfig elég jónak tűnik.

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver

Hozzászólás Szerző: tjoe » hétf. máj. 12, 2014 9:00 pm

Már mindent minimumra húztam. Élsimítások is kikapcsolva. Most néztem, 5 AI-val is azt csinálja mint 23-al. vsync kikapcsolva. 100-ra állítva az fps-t hozza is amíg belassul 20-ra, aztán vissza ugrik 100-ra és ez megy folyamatosan. Bekapcsoltam a rendering stat-ot, és ott alul van valami folyamatábra. Amikor belassul ott a két egyenes vonal (kék-piros) elkezd ugrálni mint a földrengésmérő, aztán visszasimul amikor abbamarad a szaggatás.
De hová tűnt Damon Hill !?

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 12, 2014 9:49 pm

A gépednek simán bírnia kéne, viszont kicsit körülnéztem és ez a probléma nem egyedi, mert több külföldi fórumban is téma. Legfőképp AMD prociknál jellemző és kb. azóta van jelen, mióta belekerültek az AI-k a játékba. Konkrét megoldást nem találtam rá, a legértelmesebb "megoldás" amit olvasni lehetett, hogy jönni fog erre a problémára egy FIX "javítás".
Esetleg azzal próbálkozhatnál, hogy ha jól tudom (sosem volt AMD procim) a magok számát tudod változtatni (talán a BIOS-ban). Lehet ki v. be kéne kapcsolni párat, hátha lesz vmi változás. Illetve ha a MHz-et is tudod változtatni, akkor azzal érdemes lenne játszani (fel-le) hátha 1x jó lesz neki. A grafikát meg nyugodtan tedd fel, mert nem onnan ered a probléma.

Mielőtt a fentiekbe belekezdesz lehet érdemes lenne még megnézni, hogy létezik e az alaplapodhoz vmi újabb chipset driver stb.

Milyen alaplapod van?
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd máj. 13, 2014 9:50 am

@tjoe
Lehet érdemes lenne írnod a problémával kapcsolatban a gtr-masters fórum ezen szekciójába:
Assetto Corsa / Assetto Corsa - Config/FPS
http://forum.gtr-masters.hu/showthread. ... post187432

Ahogy olvasgattam elég sok itt a szaki (akik már jópár configot ráküldtek a játékra), hátha tudnak segíteni! ;-)

-----------
más:
Tegnap este elég sokat körözgettem maszim, majd a masters privát szerverén is. Az utóbbin egy egész jó kis társaság gyűlt össze, jó csatákat hoztunk össze. Bár még messze vagyunk a tökéletes MP-től, viszont az elmúlt napokban Kunos-ék szinte minden nap frissítették a gamet és mostanra a kezdeti MP-s rémület már lényegesen kisimultabbá vált (oly annyira, hogy FUN versenyekre már talán alkalmas :) ).
Ha jól látom a múlt heti 0.9.0-ás Multiplayer kiadás óta sikerült feltornászniuk 0.9.9-re. Ebből kiindulva ma v. holnap már jön az 1.0-ás verzió? :) (elmondások szerint az utóbbi frissítések lényegesen javították az FPS-t is)

Changelog history: http://www.assettocorsa.net/forum/index ... history.2/
plusz a 0.9.9-ről: http://www.assettocorsa.net/changelog-0-9-9/

Akik esetleg még nem vették meg, de nem tartják elképzelhetetlennek, hogy a jövőben hozzájussanak az AC-hoz, azoknak "spórolás szempontból" érdemes lehet ezen minél előbb elgondolkodni, mert nagyon úgy néz ki (legalább is azt csiripelik a madarak a magyar AC FB oldalon), hogy idézem:
"Aki az Assetto Corsa vásárlásán gondolkodik, annak érdemes még időben beszereznie, mivel a most a 0.95-ös verziójánál járó next-gen szimulátor végleges megjelenésekor megszűnik a Early Access kedvezmény és már 45 euróért lesz elérhető."
Teljes cikk: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 948&type=1

Persze ezek után GIFT-ként továbbra is be lehet majd szerezni, de feltehetően 10e Ft alatt már úgy sem, így érdemes lehet még mielőbb lépni. Én múlt héten a hardveraprón vettem vidaila felhasználótól 7 000 Ft-ért. Link: http://hardverapro.hu/apro/steam_jateko ... tore_arnal

Pár óra alatt lebonyolítottuk az adásvételt (korrekt a srác). Csupán annyi volt, hogy írtam neki egy privit, hogy mit szeretnék, majd pár percre rá jött is a válasz, ahol megadta a bankszámlaszámát ahova utalni kellet. Ezt követően steamen fel kellett venni barátként, majd GIFT-ként át is küldte a programot.
Persze itt harveraprón mások is hirdetnek, de nekem vmiért ő volt a szimpibb (és az olcsóbb :fogatlan: ). Persze más lehetőségek is vannak a vásárlásra pl. amit Gilbert is linkelt: http://mo-keys.com/

Steamen engem Gadfly v. gadfly13 néven találtok meg. Jó lenne összehozni egy kis csoportot, kezdetben olyan szinten h felvesszük egymást barátként. Tommy és Voodoo-val már felvettük egymást (őket megtalálhatjátok a listámon).... csoportosuljunk!!! :)

szerk:
A Maszim szeró jelenleg Nürburgring és Lotus Exos 125-el megy.

SETUP: http://www.racedepartment.com/forum/thr ... -gp.83133/

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. máj. 14, 2014 1:01 pm

Tegnap Tommyval meghajtottuk a Ferrari 599XX EVO-t. 8)

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. máj. 14, 2014 2:21 pm

Jó lett a vidi, csak tommy ne lenne ilyen béna -hh- -pucszi-
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: RPeti » szer. máj. 14, 2014 2:46 pm

Egy ilyen Imolai kergetőzésben benne lennék én is valamikor -kakcsi-
Peter Retkes

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. máj. 14, 2014 5:09 pm

Sikerült úgy beállítanom a szervert, hogy nincs már időbüntetés! :dance:
Továbbá a másik autókra a Ctrl+ numerikus billen lévő 1-el lehet váltogatni.
Holnap össze fogok gyűjteni egy nagyobb infó csomagot az első hszbe (van bőven). 8)

Közös körözgetés:
Ma már talán túl késői lenne ezt összehozni, holnap meg MTCC futam. Péntek mennyire lenne jó nektek? Mondjuk 20:00 órától? (a szombat nekem necces lenne, viszont a vasárnap ismét jó)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. máj. 14, 2014 5:22 pm

BengA írta:Jó lett a vidi, csak tommy ne lenne ilyen béna -hh- -pucszi-
Bekaphatod kis szaros :)

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. máj. 14, 2014 5:39 pm

Tommy78 írta:
BengA írta:Jó lett a vidi, csak tommy ne lenne ilyen béna -hh- -pucszi-
Bekaphatod kis szaros :)
Pöcs -pucszi-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. máj. 15, 2014 10:01 am

Gadfly írta:Holnap össze fogok gyűjteni egy nagyobb infó csomagot az első hszbe (van bőven). 8)
Első HSZ frissítve! -v-
Ha bárkinek bármi egyéb ötlete van, amit oda be kéne illeszteni, az ne tartsa magában. :razz:

KÖZÖS TESZT
Pénteken 19:00-től gyülekezzünk TS-n az AC szobában, és tetszés szerint csapathatunk pár FUN futamot. -gg-


GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: tjoe » csüt. máj. 15, 2014 11:11 am

Úgy néz ki meglett a végleges gyógyír az akadozásra. Valamiért ez a program engedi energia takarékosba váltani a procit. Most hogy ablakban futtattam mellette az Overdrive-ot derült ki hogy lekapcsol 800Mhz-re amikor elkezd akadozni. Biosban kellett kikapcsolni a funkciót de így meg adok a zöldeknek egy pofont.
De hová tűnt Damon Hill !?

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. máj. 15, 2014 4:37 pm

@tjoe
Szuper! :taps:

@Mindenki
Az első HSZ tovább lett turbózva! 8)

GTR Mastersen hétvégén egy komolyabb futamot terveznek, így akiknek kedvük van részt venni, azok itt informálódhatnak: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?4948
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. máj. 16, 2014 8:49 am

Gadfly írta:@tjoe
Szuper! :taps:

@Mindenki
Az első HSZ tovább lett turbózva! 8)

GTR Mastersen hétvégén egy komolyabb futamot terveznek, így akiknek kedvük van részt venni, azok itt informálódhatnak: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?4948
A "Küldés" gomb mit csinál? Remélem nem reseteli a szervert -kakcsi-
Peter Retkes

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. máj. 16, 2014 9:39 am

RPeti írta: A "Küldés" gomb mit csinál? Remélem nem reseteli a szervert -kakcsi-
Szerencsére nem! :) Az első hszben lévő szerverinfók csak sima iframe beágyazások (így 1xerűbb volt megoldanom). A fenti szövegmezőre rákattintva (ahol az AC-Italy_4 van) "legördül" az összes online AC szerver (ezek között vannak a mieink is) és ha kiválasztotok egyet, majd rányomtok az elküldés gombra, akkor annak az adatai fognak megjelenni. Az egész lista alapja EZ, amit az SG-s AC topik házigazdája Alexease készített és üzemeltet.

más:
Ne felejtsétek, hogy ma 19:00-től indítványozva lett egy közös AC maszimos (persze jöhetnek mások is) körözgetések. Én személy szerint tervezek indulni a hétvégi Masterses futamokon is (LINK). A jelentkezés és ez a Rank-os dolog számunkra kicsit idegen, de ha van közületek, aki ráér és szintén szeretne indulni a hétvégi futamokon, az ma próbáljon jönni legalább Maszim TS-re (AC szoba) és ha kell segítek a regisztráció menetében és a szükséges rank plugin telepítésében. ;-)

MASTERS RANK
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. máj. 18, 2014 11:20 am

Tegnap a 2. futamra értem csak haza, viszont jó élményekkel zártam a futamot attól független, hogy a rajtnál nem úgy alakultak a dolgok, ahogy tervezve volt. :) Az egyik srác felvette a futamját, és az első 2-3 körnél én is szerepelek. :) (TS-n is én szóltam be :mrgreen: )



A 2. futamon 18.-an voltunk és végül egy 5. hellyel sikerült befejezni! 8)

Ma is lesz futam, ugyan itt (Mugello) és ugyan ezekkel az autókkal. Akik esetleg jönni szeretnének azoknak ahhoz, hogy a A szerveren tudjanak menni, regisztrált idővel kell rendelkezniük a Masterses Rank-on. A B szerverhez viszont nem lesznek ilyen kötöttségek.

Tegnapi Rank-os besorolás: link
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd máj. 20, 2014 10:54 am

Hát utoljára F1C-ben láttam ilyen pattogós ide-oda repülnek a pilóták rajtot. Aszem ezen is még elég sokat finomítani kell, gondolom sokan a mezőnyből baromi alacsony fps-el rendelkeznek vagy nincs jól beállítva a szinkronizálás -lll-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd máj. 20, 2014 11:29 am

metosz írta:Hát utoljára F1C-ben láttam ilyen pattogós ide-oda repülnek a pilóták rajtot. Aszem ezen is még elég sokat finomítani kell, gondolom sokan a mezőnyből baromi alacsony fps-el rendelkeznek vagy nincs jól beállítva a szinkronizálás -lll-
Legfőképp az ütközés modellel van a baj, mert elég egy apró kocc és már is pattog az autó. Feltehetően ez hamarosan javítva lesz. SG-n is jelenleg épp ez van napirenden, bár ott inkább a versenyzői hozzáállást "firtatják". :)

A hétvégén lezajlott az első komolyabb (Masters által szervezett) teszt Mugelloban. Futamokon sikerült egy 2. és egy 4. helyet is bezsebelnem, persze ehhez az is kellett, hogy magamhoz képest szíít teszteljem magam. :) Setup is gyártódott, ha esetleg kell vkinek: http://forum.gtr-masters.hu/showthread. ... post188029
(azóta sikerült ezzel 46 alá is bemennem)

Masters minden este szervez kisebb FUN futamokat, tegnap a Imolában terelgettük az F40-eseket. :)
Norbi asszem ezt linkelte is itt az AC csevegőben. Az egyik "kolléga" készített is erről egy videót. Fekete bárány én voltam. 8)

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd máj. 20, 2014 10:39 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. máj. 23, 2014 9:47 am

Update 0.10 now live!

0.10
- SERVER UPDATED : using a new protocol, please update your servers
- Chat anti-flood
- Anti-cheating system implemented
- Kick user, Restart session, Skip session voting system implemented
- Chat python functions exposed
- Multiplayer Collisions improvements
- Some CPU performance improvements
- UI improvements
- Race control panel in pits menu
- AI Fixes
- Added "display recently joined servers" filter to server list
- Default launcher theme: extra sanitization for URI-unfriendly characters in content folder paths


Maszim szerverek frissítve! 8)
(aktuális állapotuk az első hszben látható)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. máj. 23, 2014 1:08 pm

Gadfly írta:Update 0.10 now live!

0.10
- SERVER UPDATED : using a new protocol, please update your servers
- Chat anti-flood
- Anti-cheating system implemented
- Kick user, Restart session, Skip session voting system implemented
- Chat python functions exposed
- Multiplayer Collisions improvements
- Some CPU performance improvements
- UI improvements
- Race control panel in pits menu
- AI Fixes
- Added "display recently joined servers" filter to server list
- Default launcher theme: extra sanitization for URI-unfriendly characters in content folder paths


Na hétvégén most már én is belevetem magam:)

Maszim szerverek frissítve! 8)
(aktuális állapotuk az első hszben látható)
Manchester United

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. máj. 23, 2014 1:35 pm

Szerintetek egy agyonhúzott 2 magos (e8300 @3,5GHz) vagy egy 4magos (q6600 vagy efölött)proci?

Mennyire használja AC a 4magot?

Köszi előre is, -kakcsi-
Peter Retkes

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. máj. 23, 2014 2:07 pm

RPeti írta:Szerintetek egy agyonhúzott 2 magos (e8300 @3,5GHz) vagy egy 4magos (q6600 vagy efölött)proci?
Mennyire használja AC a 4magot?
Köszi előre is, -kakcsi-
Használja viszont folyamatos optimalizálják még a játékot (pl. a mai frissítésben is kapott). Az AC amúgy inkább VGA éhes mint proci. A két proci között nincs olyan hatalmas teljesítménybeli különbség:
Intel Core2 Duo E8300 @ 2.83GHz http://cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Int ... GHz&id=952
Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.40GHz http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu ... hz&id=1038

Tehát ha esetlegesen az Q6600-ért pénzt kéne áldoznod, akkor én lebeszélnélek róla.
Egy jobb VGA többet dobna a teljesítményen mint egy picivel jobb proci. Saját példámat tudom felhozni, hogy a 6670-es kártyámmal FullHD, medium/high graf, 4x simítással volt 50 körüli FPS-em. A pár napja beszerzett 7870-el pedig ugyan ezen beállításokkal 160 FPS van (mindent fullra téve pedig 110 FPS). A procim egy i3 540 http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu ... 40+3.07GHz
ami teljesítményben kb. az E8300 és a Q6600 között van. :)

+ az AC-nek még van egy olyan proci BUG-ja, hogy 15 létszám felett a jelenleg létező legizmosabb confignál is leesik az FPS 40-50-re. Lehet, hogy ezt a mai updateben már javították (még nem értem haza h kipróbáljam). :)

Ha majd procit akarsz fejleszteni, akkor 775-ös Socketet már ne tuningold. 1155 v. 1150-ben kell gondolkodni (persze ehhez már ilyen alaplap kell ill. DD3-as RAM). :)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. máj. 23, 2014 4:33 pm

Gadfly írta:
RPeti írta:Szerintetek egy agyonhúzott 2 magos (e8300 @3,5GHz) vagy egy 4magos (q6600 vagy efölött)proci?
Mennyire használja AC a 4magot?
Köszi előre is, -kakcsi-
Használja viszont folyamatos optimalizálják még a játékot (pl. a mai frissítésben is kapott). Az AC amúgy inkább VGA éhes mint proci. A két proci között nincs olyan hatalmas teljesítménybeli különbség:
Intel Core2 Duo E8300 @ 2.83GHz http://cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Int ... GHz&id=952
Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.40GHz http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu ... hz&id=1038

Tehát ha esetlegesen az Q6600-ért pénzt kéne áldoznod, akkor én lebeszélnélek róla.
Egy jobb VGA többet dobna a teljesítményen mint egy picivel jobb proci. Saját példámat tudom felhozni, hogy a 6670-es kártyámmal FullHD, medium/high graf, 4x simítással volt 50 körüli FPS-em. A pár napja beszerzett 7870-el pedig ugyan ezen beállításokkal 160 FPS van (mindent fullra téve pedig 110 FPS). A procim egy i3 540 http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu ... 40+3.07GHz
ami teljesítményben kb. az E8300 és a Q6600 között van. :)

+ az AC-nek még van egy olyan proci BUG-ja, hogy 15 létszám felett a jelenleg létező legizmosabb confignál is leesik az FPS 40-50-re. Lehet, hogy ezt a mai updateben már javították (még nem értem haza h kipróbáljam). :)

Ha majd procit akarsz fejleszteni, akkor 775-ös Socketet már ne tuningold. 1155 v. 1150-ben kell gondolkodni (persze ehhez már ilyen alaplap kell ill. DD3-as RAM). :)
Köszi :)

3,5GHz-en lazán veri a q6600-ast és úgy általában szerintem minden 2 magos procit :)

QX9650-en gondolkodok egy picikét, az szerintem jó sokáig megint elég lenne ~12eFt ráfordításból. Most játszottam kicsit, sehol sem tapasztaltam akadást Full HD-ben ~közepes beállításokon, egyelőre marad minden :)
Peter Retkes

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. máj. 23, 2014 6:02 pm

A feltelepített kiegészítők nekem miért nem jelennek meg??? Tipp? Mindent oda raktam ahogy az írva vagyon:)
Manchester United

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. máj. 23, 2014 6:07 pm

Gilberto írta:A feltelepített kiegészítők nekem miért nem jelennek meg??? Tipp? Mindent oda raktam ahogy az írva vagyon:)
Ha kilépsz a garázsból és a képernyő jobb oldalára húzod az egeret, akkor ott lesznek szerintem a "felugró" menü alján vhol.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. máj. 23, 2014 6:26 pm

URAK!

Szerintem eljött az a pillanat, amikor szerveznünk kéne egy közös tesztfutamot! Ha jól gondolom elég sok AC tulaj van, akik itt a Maszimon is megfordulnak: Tommy78, Ginger, Gilberto, RPeti, metosz, Norbi, Voodoo, Tjoe, Dani, Dietrich, Knife, Tequila, Jómagam...... és még ki tudja kit felejtettem ki (azoktól elnézést :roll: ).

A most hétvégére gondoltam:
SZOMBAT 19:00 - ...
VASÁRNAP 19:00 - ...

Akiknek jó az időpont azok kérem jelezzék ezt pl. mindkét nap jó, csak ez v. csak az formában illetve kérnék javaslatokat, hogy milyen autó/pálya kombóval menjen a privát szerverünk, ahol maga az esemény lesz megrendezve. Szombat délig várom a tippeket és amerre legjobban eldől a mérleg azzal kezdünk szombaton! ;-)
A vasárnapi autó/pálya kombót megbeszélhetjük, majd szombaton TS-n.
Lehet hívok még pluszi 1-2 külsős versenyzőt is illetve, akik olvassák ezt és külsősősök, azok jelentkezését is várjuk! 8)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. máj. 23, 2014 6:49 pm

vasárnap nekem jó!

Valami kisebb kategória érdekelne kezdésképpen:) Ahol nem kell szétsetupolni az agyamat:) _a_
Manchester United

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. máj. 23, 2014 7:22 pm

Most hétvégén a szombat jo, vasárnap nem.

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. máj. 23, 2014 9:52 pm

Szombat jó vasárnap nem
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 24, 2014 7:34 am

Gadfly írta:Szerintem eljött az a pillanat, amikor szerveznünk kéne egy közös tesztfutamot!
-vv-
Vasárnap 18.00-tól Indy 500 lesz, ezért gondolom sokaknak nem jó az időpont.
Peter Rigo

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: gstyle » szomb. máj. 24, 2014 8:01 am

Szóval elérkezett az a számomra szomorú pillanat, hogy rá kell jöjjek ennyi volt a szimulátorozás:(
Szépek és jók ezek az új szimulátorok:))
Csak hát van gépigényük.

Nos nekem se gépet fejleszteni, se megvásárolni a progikat nincs pénzem:((
Szóval részemről itt lezárul egy fejezet:((
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. máj. 24, 2014 9:55 am

Kép

TeamSpeak IP: 87.229.108.129
Jelszó: maszim
TS szoba: ASSETTO CORSA


Penalty rendszer kikapcsolva!


A szerver jelenleg is üzemel 5 perces booking és 30 perces practice-el.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szomb. máj. 24, 2014 10:13 am

Gadfly írta:Kép

TeamSpeak IP: 87.229.108.129
Jelszó: maszim
TS szoba: ASSETTO CORSA


Penalty rendszer kikapcsolva!


A szerver jelenleg is üzemel 5 perces booking és 30 perces practice-el.
Ez gyengébb autó??? _f_ _f_ _f_
Manchester United

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. máj. 24, 2014 2:24 pm

Gilberto írta: Ez gyengébb autó??? _f_ _f_ _f_
Minden viszonyítás kérdése. :razz:

Huayra setupok: bár egyik sem Mugellora, de kiindulásnak jók lehetnek 8) (másolási infó az első hszben)
http://www.radiators-champ.com/RSRLiveT ... k=0&car=77
http://www.racedepartment.com/forum/thr ... ola.84011/
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. máj. 25, 2014 12:09 pm

Kép

TeamSpeak IP: 87.229.108.129
Jelszó: maszim
TS szoba: ASSETTO CORSA


Penalty rendszer kikapcsolva!


A szerver jelenleg is üzemel 5 perces booking és 30 perces practice-el.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. máj. 25, 2014 12:21 pm

BengA! Mehetne ki ez is Maszim FB-re! Köszi 8)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. máj. 25, 2014 12:22 pm

Gadfly írta:BengA! Mehetne ki ez is Maszim FB-re! Köszi 8)
Lassú vagy:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. máj. 25, 2014 12:24 pm

BengA írta:
Gadfly írta:BengA! Mehetne ki ez is Maszim FB-re! Köszi 8)
Lassú vagy:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Ezt szeretem benned! -kamaty- -v- -vv-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. máj. 25, 2014 1:27 pm

Gadfly írta:
BengA írta:
Gadfly írta:BengA! Mehetne ki ez is Maszim FB-re! Köszi 8)
Lassú vagy:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Ezt szeretem benned! -kamaty- -v- -vv-
Ha itthon vagyok, akkor igyekszem mindent időben kirakni -kakcsi-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. máj. 25, 2014 3:31 pm

Óriás Assetto Corsa leárazás!! https://www.facebook.com/AssettoCorsaHungary

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. máj. 25, 2014 7:58 pm

ABARTH 500 S1 FUN EREDMÉNYEK

Race 1:
1. Bence Neszvecsko
2. Akos Keszthelyi
3. Attila Sipos
4. Laccoo
5. Laszlo Nagy
6. Jozsef Teply
7. Mooney
8. IsTi
9. Adam Bognar
10. Sberci
11. -HRC- Szabi
12. Roland Kovacs
13. Gilbert Poszmik

Race 2:
1. Bence Neszvecsko
2. Tamas Greguss
3. Sberci
4. Akos Keszthelyi
5. Jozsef Teply
6. Laszlo Nagy
7. Adam Bognar
8. gyurik.zsolt
9. Miklos Juhasz
10. Attila Sipos
11. Mooney
12. Alexease

Köszi a részvételt, remélem mindenki jól érezte magát! -gg-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

bandito
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2013 5:50 pm

Re: ASSETTO CORSA - ! Maszim.hu szerver, + infók

Hozzászólás Szerző: bandito » szer. máj. 28, 2014 8:38 am

Jövő héten megveszem a AC !!!! Remélem nem kell sokat fejlesztenem a gépen . Aztán mindenkit :tease: :box: :tease: :lolshai:

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. máj. 28, 2014 10:54 am

Tegnapi Masterses futam egyik videója. Voodoo, Gilbert és jómagam indultunk rajta. :)

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. máj. 29, 2014 5:38 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. máj. 31, 2014 2:58 am

Hétvégi futamok a BMW M3 GT2-vel!

Szombat és vasárnap este a szokásos FunRace-eknél komolyabb hangvételű futamok kerülnek megrendezésre a Nürburgring-en a GT2-es BMW-vel közel 100 km-es távon!

A versenyek a VSR, a PSRL, a Maszim és a GTR-Masters közös szervezésében kerülnek lebonyolításra, a futamokon való részvételhez előzetes felkészülés és jelentkezés szükséges, részletes infók a következő oldalon olvashatók:
http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?4975

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
barcalaci84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: kedd júl. 01, 2014 1:03 pm

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: barcalaci84 » kedd júl. 01, 2014 3:13 pm

Esti funrace
Kép

Kezdés:az Argentína- Svájc meccs lefújása után 10 perccel :) Vége: kb.21.55

Pálya: Hungaroring 0.8 letöltés: http://www.racedepartment.com/downloads ... rsion=3799

Server neve: barcalaci84

freejoin-nal bármikor be tudtok csatlakozni http://www.kegetys.fi/freejoin/freejoin122.zip
10 perc q ,5 kör verseny
autó:1. fiat500s1 ,2.ferrari 599xevo

Avatar
barcalaci84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: kedd júl. 01, 2014 1:03 pm

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: barcalaci84 » szer. júl. 02, 2014 3:39 pm


Avatar
barcalaci84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: kedd júl. 01, 2014 1:03 pm

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: barcalaci84 » csüt. júl. 03, 2014 8:49 am

FONTOS! a server név változott: MAGYAR AC FUN SERVER [MASZIM] [FREEJOIN]

Immár rendes serveren mehetünk majd köszönhetően a MASZIM-nak...
a server állandóan üzemel (már most is megy), reggelente vált majd az éppen aktuális esti programra...
lehet nyugodtan gyakorolni és még a freejoin-nak köszönhetően akár az esti főprogram előtt is összegyűlhetünk...


Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. júl. 21, 2014 10:20 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

bandito
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2013 5:50 pm

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: bandito » kedd júl. 22, 2014 8:33 am

Hello ! Mit használtál Gadfly eme remek videó elkészítéséhez ? Én frapsot szoktam de közel sem ennyire jó a minősége ... -aaa-

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd júl. 22, 2014 12:44 pm

bandito írta:Hello ! Mit használtál Gadfly eme remek videó elkészítéséhez ? Én frapsot szoktam de közel sem ennyire jó a minősége ... -aaa-
Már pedig én is Fraps-ot használok. A Fraps által elkészített fullhd felvétel 45 giga volt, ezt konvertáltam vissza hd-be ill. a bitrate-t levettem, így lett belőle kb. 1 giga, majd upload to youtube. :D

Az AC-ben a grafika majdnem maxon van. Az utóbbi frissítésekkel jött pár grafikai újítás is, de h ezek közül nálam mi kapcsolódott be v. sem, azt még nem néztem.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

bandito
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2013 5:50 pm

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: bandito » kedd júl. 22, 2014 7:43 pm

Gadfly írta:
bandito írta:Hello ! Mit használtál Gadfly eme remek videó elkészítéséhez ? Én frapsot szoktam de közel sem ennyire jó a minősége ... -aaa-
Már pedig én is Fraps-ot használok. A Fraps által elkészített fullhd felvétel 45 giga volt, ezt konvertáltam vissza hd-be ill. a bitrate-t levettem, így lett belőle kb. 1 giga, majd upload to youtube. :D

Az AC-ben a grafika majdnem maxon van. Az utóbbi frissítésekkel jött pár grafikai újítás is, de h ezek közül nálam mi kapcsolódott be v. sem, azt még nem néztem.
-vv- THX

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. aug. 30, 2014 9:46 am

Ha van kedvetek/időtök, akkor gyertek a mai Fun futamra, mert az új updattel jött SLS AMG Mercit fogjuk tesztelni Monzán! 8)

Részletek: ITT
Csevegő: ITT
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. okt. 23, 2014 8:49 am

Hétvégi program (csütörtök-vasárnap):

SZERVER: MAGYAR AC FUN SERVER (MASZIM)
JELSZÓ: hun
KEZDÉS: ~20:00
|Q|R|: |10|6|
FÉRŐHELY: 24
PÁLYA: SPA
AUTÓ: BMW M3 GT2, Ferrari 458 GT2

A szerver a nap 24 órájában online!


A szerver/körülmények egyéb paraméterei:
ABS: Gyári
TC: Gyári
Stability: Nincs
Kuplung: Van
Dinamikus pálya változás: Van
Kezdeti pályatapadás: 94% (körönként +1% tapadás)
Büntetés pályaelhagyásért: Van
Sérülés: 50%
Üzemanyag fogyasztás: 1x
Gumikopás: 1x
Gumimelegítő paplan: van
Napszak: 10:00

Jó szórakozást! -gg-

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. okt. 31, 2014 12:07 pm

Mai és holnapi program (péntek-szombat):

SZERVER: MAGYAR AC FUN SERVER (MASZIM)
JELSZÓ: hun
KEZDÉS: 20:00
|Q|R|: |15|12|
FÉRŐHELY: 24
PÁLYA: SPA
AUTÓ: Lotus Exos 125


A szerver a nap 24 órájában online!

HOTLAP (lap statistic) - LINK

A szerver/körülmények egyéb paraméterei:
ABS: Gyári
TC: Gyári
Stability: Nincs
Kuplung: Van
Dinamikus pálya változás: Van
Kezdeti pályatapadás: 94% (2 körönként +1% tapadás)
Büntetés pályaelhagyásért: Van
Sérülés: 50%
Üzemanyag fogyasztás: 2x
Gumikopás: 1x
Gumimelegítő paplan: van
Napszak: 15:00

Az időmérő az eddig megszokottakhoz képest meg lett növelve (15 perc) és a futam távja is emelve lett (12 kör). Továbbá a 2x üzemanyag fogyasztásnak is köszönhetően a táv teljesítéséhez elengedhetetlen a box meglátogatása (tankolás, esetleg kerékcsere). A szerver egész nap online, viszont akik tehetik próbálják a fő eseményt 20:00 órára időzíteni. A szerver ekkor (manuálisan) újra lesz indítva, tehát 20:00-kor kezdődik az időmérő! Ezt követően a szerver már automatikusan fog váltani (az időmérő és a verseny körülbelül 40-45 percet fog lefedni).

Jó szórakozást! -gg-

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

bardocz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 8:26 pm
Admin: Admin

Re: Szervezett futamok, szerverek

Hozzászólás Szerző: bardocz » pén. okt. 31, 2014 8:50 pm

Valaki tud küldeni replayt? Skyline-nal összeakadtam, emlékezetből, meg akkor hirtelen nem érzem magam hibásnak, szerintem egyenesen mentem, de szeretném megnézni, hogy mi is az igazság.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég