Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Válasz küldése
Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd okt. 07, 2014 8:10 am

Kép
Szabályzat: LINK


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FONTOS!
Szezonközi változások: LINK



MF1B Szerver:
Szervernév: ! MF1B 2014 - MaSzim.hU
Szerver IP: 87.229.108.129:34297
Jelszó: kimi
TeamSpeak IP: 87.229.108.129:9987
TS szoba/jelszó: FORMA 1 / kimi
Szerver adminok: Gadfly, Tommy78, Tony


HOTLAP
LIVE TIMING



Időterv / Tesztfutam / Jogosítványszerzés:
2014. 10. 07. Kedd
18:30 - 19:30 Vizsgáztatás
19:30 – 19:40 Bemelegítés (10 perc)
19:40 – Tesztfutam (Felvezető kör + álló rajt, teljes táv 50%)


Időterv / 16. bajnoki futam:
2014. 10. 12. Vasárnap
19:00 – 19:20 Időmérő edzés (20 perc körlimit nélkül, parc fermé szabály)
19:20 – 19:30 Bemelegítés (10 perc)
19:30 – Verseny (felvezető kör + álló rajt, futam táv 50%, kötelező két különböző komponensű gumi használata a futamom)


VÁRHATÓ IDŐJÁRÁS

Száraz/napos időjárás lesz!



VÁLASZTHATÓ GUMIKEVERÉKEK

Kép
Pirelli közlemény: LINK


MOD LETÖTÉS/TELEPÍTÉSI SORREND
Az MF1B14 MOD kizárólagosan az MF1B14 bajnokságban résztvevő aktív pilótáinak készült! Mivel nem sok 2014-es kinézetű rFactor F1 MOD érhető el jelenleg, így a MASZIM arra szeretné kérni az esetlegesen érdeklődő Ligákat/Szervezeteket, hogy ha netán használni kívánják az MF1B14-et, akkor ennek az engedélyéhez Tommy78-hoz forduljanak! Köszönjük!

Az állományok jelszóval védettek! Kitömörítéshez a maszim.hu jelszót használjátok.

1. MF1B14 - FULLMOD v4
-tartalmazza az rFactort, MOD-ot, GID plugint, RFE (eső) plugint, JoyToKey-t és az rF_HighVoltage-ot

2. MF1B14 Patch v4 - 2014.04.03.
-javításokat tartalmaz (a FULL MOD már tartalmazza)

3. Magny-Cours DRS
-aktuális pálya
Mindenkinek sikeres futamot kívánunk! -gg-

MF1B Szakosztályvezetés - 2014.10.07.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd okt. 07, 2014 12:51 pm

Ismét talán jövök, bár most jobb az esély, mert nem a vasárnap a fürcsi nap -mos-
és nem mellesleg pályát sem kell tanulni :razz:
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » kedd okt. 07, 2014 1:32 pm

Jövök! -hh-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd okt. 07, 2014 5:33 pm

Köszi Gadfly! AC-vel kapcsolatosan majd írj egy időpontot.

Leszek - remélem a végéig, ha netem is kooperál.
Kép

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bercisan » pén. okt. 10, 2014 10:10 am

Jövök!
Remélem most végig tudok menni :D

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bodnar » pén. okt. 10, 2014 2:02 pm

Szerintem nem fogok visszaérni albérletbe, szóval nem. -grr-
Azazamaz #7

vik
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: csüt. feb. 14, 2013 7:16 pm

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: vik » pén. okt. 10, 2014 6:43 pm

jövök
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » vas. okt. 12, 2014 8:14 pm

Ez jó kis futam volt. -mos-
Az elején mindenkit elengedtem, reménykedve egy izgalmas futamban.
Metosz az elején nagyon meglógott, a különbséget pedig nagyon nehezen tudtam csökkenteni vele szemben. Pár kör után már az járt a fejemben hogy ezt bizony "eltaktikáztam" -mos-
Próbáltam keményen nyomni amennyire csak lehetett, Vik elleni merényletemnél talán túl messziről ugrottam be mellé és nem vett észre mert kicsit összeakadtunk. Bocsi Vik.
Végül a taktikámnak köszönhetően közelebb tudtam férkőzni Metoszhoz, majd sikerült őt megelőzni.
Ha hasonló stratégián lett volna Metosz, szerintem izgalmasabbra sikerült volna a befutó.
Gratula mindenkinek! -kakcsi-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 13, 2014 10:24 am

Köszi Urak a tegnapi futamot! Ne felejtsetek az ucsó három futamra jönni, mert izgalmas lesz.

Összességében szerencsém volt, netem nem szakadt meg, pedig erre számítottam, ezért elég motiválatlanul indultam neki a versenynek, tudván, hogy valamikor megszakadok, de ezt a futam közben már el is felejtettem. Személyesen nagyon örültem MagnyCoursnak, ezen a pályán régebben verhetetlen voltam, ráadásul nagyon rövid, így a vasárnap futam előtt készülés elegendőnek bizonyult egy jó versenyzéshez. Sajnos ismét jobban érdekelt a gumi kihívás, mint maga a verseny, és mindenképpen 2 kerékcseréből szerettem volna megoldani a dolgot, amivel úgy fest sok időt vesztettem, hiszen a boksz utca is rövid ezen a helyen. Ráadásul az utolsó kör utolsó kanyarjában eldurrant a bal első, benzin is gyorsabban fogyott, szóval minden közbe jött, ami közbe jöhet, ha valaki nem tesztel távot a futam előtt.

GRATULÁLOK GÁBORNAK ILLETVE MINDENKINEK AKI CÉLBA ÉRT! -vv-

-v-
JÖN TOMMY PÁLYÁJA! SUZUKA2, HA SZABAD ILYET MONDANOM, IGENCSAK SZÉPRE SIKEREDETT HELYSZÍN. REMÉLEM GADFLY HAMAR KIÍRJA A FUTAMOT.
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. okt. 13, 2014 7:22 pm

Időmérő előtt még módosítottam a setten ami a versenyre nem bizonyult előnyösnek, de már nem tudtam visszaváltani az alap kiidulási setupra, így az időmérőt is elrontottam vele és a versenyen is küzdelembe hajszoltam magam -hh-
Ráadásul az első kiállás után a nagy hajszában, azután, hogy láttam ledolgozható a hátrányom egy szárny állítással és a friss gumikkal, a 2. szektor első gyors sikánján rátettem a jobb oldalát az autónak a rázókő buckájára ami elhajította a vasat alólam. Hátsó szárny nulla, s mint kiderült a box után a jobb hátsó rugózás is elment, így minden jobbosban óvatosabban kellett kigyorsítani mert kitört a hátulja, minden balosban pedig a kanyarcsúcson nem tartotta az autót a rugózás, ezért nem eshettem be keményebben a kanyarokba mert akkor elpattogott az autó. Ez ment a következő kiállásig amikor megjavíttattam az autót és ismét elkezdhettem nyomni neki, de ekkor már 2 kör hátrányban voltam, így innentől csak a becsületmentés ment :)

Grat azoknak akik célba értek, különösen VIK-nek a dobogóért !

A következő pályákat már én is várom, h minél hamarabb lehessen picit készülni rá, mert elég kevés az időm és ósztint különösen nem kedvelem és értem így ott még fontosabb a gyakorlás. Tudom off-line de az nem olyan :razz:
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd okt. 14, 2014 8:50 am

CsaB írta:Időmérő előtt még módosítottam a setten ami a versenyre nem bizonyult előnyösnek, de már nem tudtam visszaváltani az alap kiidulási setupra, így az időmérőt is elrontottam vele és a versenyen is küzdelembe hajszoltam magam -hh-
Ráadásul az első kiállás után a nagy hajszában, azután, hogy láttam ledolgozható a hátrányom egy szárny állítással és a friss gumikkal, a 2. szektor első gyors sikánján rátettem a jobb oldalát az autónak a rázókő buckájára ami elhajította a vasat alólam. Hátsó szárny nulla, s mint kiderült a box után a jobb hátsó rugózás is elment, így minden jobbosban óvatosabban kellett kigyorsítani mert kitört a hátulja, minden balosban pedig a kanyarcsúcson nem tartotta az autót a rugózás, ezért nem eshettem be keményebben a kanyarokba mert akkor elpattogott az autó. Ez ment a következő kiállásig amikor megjavíttattam az autót és ismét elkezdhettem nyomni neki, de ekkor már 2 kör hátrányban voltam, így innentől csak a becsületmentés ment :)

Grat azoknak akik célba értek, különösen VIK-nek a dobogóért !

A következő pályákat már én is várom, h minél hamarabb lehessen picit készülni rá, mert elég kevés az időm és ósztint különösen nem kedvelem és értem így ott még fontosabb a gyakorlás. Tudom off-line de az nem olyan :razz:
FTP fent van a tavalyi pálya a 2013-as mappában meg lehet találni, csak a gumikeverék változhat.
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/FORMA1/2013/PALYAK/
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd okt. 14, 2014 3:31 pm

metosz írta:
CsaB írta:Időmérő előtt még módosítottam a setten ami a versenyre nem bizonyult előnyösnek, de már nem tudtam visszaváltani az alap kiidulási setupra, így az időmérőt is elrontottam vele és a versenyen is küzdelembe hajszoltam magam -hh-
Ráadásul az első kiállás után a nagy hajszában, azután, hogy láttam ledolgozható a hátrányom egy szárny állítással és a friss gumikkal, a 2. szektor első gyors sikánján rátettem a jobb oldalát az autónak a rázókő buckájára ami elhajította a vasat alólam. Hátsó szárny nulla, s mint kiderült a box után a jobb hátsó rugózás is elment, így minden jobbosban óvatosabban kellett kigyorsítani mert kitört a hátulja, minden balosban pedig a kanyarcsúcson nem tartotta az autót a rugózás, ezért nem eshettem be keményebben a kanyarokba mert akkor elpattogott az autó. Ez ment a következő kiállásig amikor megjavíttattam az autót és ismét elkezdhettem nyomni neki, de ekkor már 2 kör hátrányban voltam, így innentől csak a becsületmentés ment :)

Grat azoknak akik célba értek, különösen VIK-nek a dobogóért !

A következő pályákat már én is várom, h minél hamarabb lehessen picit készülni rá, mert elég kevés az időm és ósztint különösen nem kedvelem és értem így ott még fontosabb a gyakorlás. Tudom off-line de az nem olyan :razz:
FTP fent van a tavalyi pálya a 2013-as mappában meg lehet találni, csak a gumikeverék változhat.
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/FORMA1/2013/PALYAK/
a pálya meg van nekem is, sosem törlöm, de nekem valahogy az off-line beállítás valamiért sosem úgy működik on-line mint ahogy offban
-lll-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd okt. 14, 2014 8:54 pm

Holnap meg lesz a futamkiírás + pálya! -gg-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd okt. 14, 2014 9:00 pm

CsaB írta:
metosz írta:
CsaB írta:Időmérő előtt még módosítottam a setten ami a versenyre nem bizonyult előnyösnek, de már nem tudtam visszaváltani az alap kiidulási setupra, így az időmérőt is elrontottam vele és a versenyen is küzdelembe hajszoltam magam -hh-
Ráadásul az első kiállás után a nagy hajszában, azután, hogy láttam ledolgozható a hátrányom egy szárny állítással és a friss gumikkal, a 2. szektor első gyors sikánján rátettem a jobb oldalát az autónak a rázókő buckájára ami elhajította a vasat alólam. Hátsó szárny nulla, s mint kiderült a box után a jobb hátsó rugózás is elment, így minden jobbosban óvatosabban kellett kigyorsítani mert kitört a hátulja, minden balosban pedig a kanyarcsúcson nem tartotta az autót a rugózás, ezért nem eshettem be keményebben a kanyarokba mert akkor elpattogott az autó. Ez ment a következő kiállásig amikor megjavíttattam az autót és ismét elkezdhettem nyomni neki, de ekkor már 2 kör hátrányban voltam, így innentől csak a becsületmentés ment :)

Grat azoknak akik célba értek, különösen VIK-nek a dobogóért !

A következő pályákat már én is várom, h minél hamarabb lehessen picit készülni rá, mert elég kevés az időm és ósztint különösen nem kedvelem és értem így ott még fontosabb a gyakorlás. Tudom off-line de az nem olyan :razz:
FTP fent van a tavalyi pálya a 2013-as mappában meg lehet találni, csak a gumikeverék változhat.
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/FORMA1/2013/PALYAK/
a pálya meg van nekem is, sosem törlöm, de nekem valahogy az off-line beállítás valamiért sosem úgy működik on-line mint ahogy offban
-lll-
Ennek csak az lehet az oka, hogy vagy 8) csak úgy érzed, vagy nem 14.00-ra van állítva nálad a rendszer teszten, és hidegebb vagy melegebb körülményeket kapsz.

:mrgreen: Mondjuk velem az is előfordult, hogy véletlenül bekapcsoltam mondjuk valami low segítséget és csak később vettem észre, azóta mindig megnézem a hubon, hogy mi van zöldülve.
Kép

vik
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: csüt. feb. 14, 2013 7:16 pm

Re: Jelentkezés - MF1B14 MAGNY-COURS 14.10.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: vik » csüt. okt. 16, 2014 5:59 pm

Az időmérő eléggé rosszul sikerült mivel utólag kiderült,hogy a keményebb gumival mentem.....
A versenyen tök jó tempóm volt de a DRS megint nem működött(az idén talán kétszer ha jó volt) így Bercisannal nehezen bírtam.
Kösz Csab a gratulációt de szerintem a negyedik lettem mivel elcsesztem az utolsó köröket.
Grat mindenkinek!
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég