Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

IndyCar'95 Bajnokság Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd szept. 02, 2008 9:34 pm

Kedves pilóták ismét összeáll a csapat és a VSR HRC MASZIM folytatja a közös szórakozás keverést.

http://www.hrc-team.hu
http://www.vsr.hu
http://www.maszim.hu

Szerver indítva CART'95-tel és két pályával (Cleveland, Milwaukee), információk itt! Változás joga még fenntartva! A jelentkezés témát a napokban majd kiírjuk. Sok szabály még kidolgozás alatt. A bajnokság az IRL után kezdődik.

Várunk mindenkit szeretettel 2008.10.16-án a nagyszerű Greg Moore emlékére megrendezett CART'95 emlékestre!!!

Letöltések:

<a href="http://www.maszim.hu/eyesulet.htm#4" target="_self">Publik Maszim FTP / mod és pályák (CART'95 könyvtárban! Csak explorerrel üzemel)</a>

Pályák az OWClub oldalon:
<a href="http://www.owclub.hu/download.php?view.203" target="_blank">CART'95 Milwaukee</a>
<a href="http://www.owclub.hu/download.php?view.204" target="_blank">CART'95 Cleveland</a>

MOD az rFactorcentrálon:
http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... T%20Season

Státusz:
HRC, VSR és MASZIM
pilótáknak

Max Létszám:
30
Szervernév:
! CART'95
87.229.108.129:34297
Jelszó: még nincs
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz szomb. szept. 06, 2008 2:20 pm-kor.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. szept. 03, 2008 5:58 am

Kicsit utánajártam a modnak az rfcentralon és rendeztek mini bajnokságot már a moddal.
Nézzétek meg milyen nemzetbeli srác lett a 3. :)
http://rfactorcentral.com/raceserver/wo ... podium.cfm
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. szept. 03, 2008 8:38 am

hát, ez nem annyira mérvadó, mert a lényeg a megtett körök száma, hogy hány kilométert ment a szerveren, és hogy milyen időket ment, meg a helyezések, de hát...végülis szép teljesítmény, úgyhogy ha valaki ismeri, akkor hívja ide hozzánk :D
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. szept. 03, 2008 11:35 am

Csak azért, hogy nehogy feledésbe merüljön avagy a szó elszáll az írás marad a tegnapi értekezlet konkluziói összefoglalva.

Légyszi Ginger ha nem gond szerkeszd bele a szabálykönyvbe illtve ha nincs időd majd mikor a html rakom össze beépítem, persze csak normálisan megfogalmazva.

Ponyva:

- Vizsgázásra csak keddenként van lehetőség és egy ember egyedül nem vizsgáztathat.
- Vizsgázók 20.00-kor kezdik a feladatokat, sorrendet az eredmény határozza meg vagyis az vizsgázik előbb aki gyorsabb. Abban az estben ha kifutunk az időből a részeredmények nem vesznek el, a vizsgázást egy héttel később lehet folytatni. (kb. 3 vizsgázót tudunk egy óra alatt megcsinálni, ha a 107%-os részt csak egy ember figyeli, míg a másik már a KTTT-t csinálja. Viszont a hármas feladatnál - előzésnél - több szemre van szükség hiszen néha magam se tudom pontosan eldönteni ki és mennyire volt felelős egy koccanásért, belülről ezt nehéz, meg hát a vizsgáztató is ember kívéve IsTi-t ami viszont erősíti a szabályt)
- A jogosítvány kiállításának pillanata dönt a későbbi kérdésekben és határozza meg a sorrendet az autókiosztáskor.

Fontos a továbbiakban, hogy minden név külön hozzászólást kapjon, ezt sajnos én elhibáztam és három vizsgázót is egybe írta, szerencsére figyelve a sorrendre.

+ a jelentkezés témába majd bele kell kerülnie, hogy autóválasztásban, részvételben előnyt élveznek azok akiknek van jogosítványuk, utána azok akik már aktív HRC, VSR vagy MASZIM tagok.
Ezen felül viszont muszáj a jelentkezési sorrendnek dönteni. :? erősen valószínű, hogy többen leszünk mint amennyi hely van.

@Ulvar
Ha maszimosok mondjuk Habasa, Tom..stb bejelentkeznek akkor remélem megérted, hogy nekik előnyük van még azokkal szemben is akiket Te hozol. Szeretném ezt előre tisztázni és megbeszélni, mert vita lehet csak 30 helyünk van. Nagyon nagy létszámű kimaradó esetén kitalálunk valamit, de a jelenlegi álláspontunk az, hogy nem indítunk "B" szériát.

Az autóválasztás sorrendje kérdéses illetve végső soron könyöklösre vehetjük a figurát.
Én személyese GREEN TEAM 27-es autójával szeretnék pályára lépni, remélem elég gyors leszek és megcsípem.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szer. szept. 03, 2008 12:15 pm

Srácok lenne egy-két kérdésem illetve ötletem.
30-as létszámot írtál metosz, ennyit elbírnak a pályák is? Esetleg többet is? Szervert nem féltem, hogy ne bírná... a név kötelez... így akár ki is bővíthetnénk a létszámot.
Plusz 6 autóra gondoltam, ami a 3 főszervező csapat autója lenne. Tehát 2 HRC-s, 2 VSR-es és 2 MASZIM-os autó. Persze ezek csak akkor, ha nagyon túllépné a létszám a 30 főt, de értelmetlen lenne mégegy futamot indítani. Nem titkoltan ezek reklámfelületű autók ugyebár. Hogy kik vezetik őket..., hát igen, az bizony pofára megy, akit a ligavezető kiválaszt, az kénytelen lesz azzal menni.
Ami kérdéses, hogy a kliensgépek bírnák-e a tömeget...

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. szept. 03, 2008 1:39 pm

Knife utánanéztünk a többiekkel, 33 volt először kiírva de 30 lett belőle mert 3 autó van a modba ami másabb, erősebb a többinél, így az a 3 autó lesz a közvetítő kocsi. Ennyi.

30 fő lesz severen+ 30 TSen. (de mindig hiányzik valaki).

Ezért kár nagyobb létszám.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. szept. 03, 2008 4:34 pm

Urak!

A szabályzat nagyon sok mindennel ki fog egészülni. Olyan dolgok ezek, amik az előző IRL szezon tapasztalatai alapján kerültek bele a szabálykönyvbe. Kérek mindenkit, hogy a szabályzatot olvassa el és ne "rutinból" fogadjátok el.

Kérdéseket, kéréseket, javaslatokat természetesen ezúttal is szívesen fogadunk, sőt elvárjuk az építő jellegű kritikát.

Előre is köszönjük!
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. szept. 03, 2008 8:15 pm

Enyém Tracy autója :)
Gstyle meg nagy Vili rajongó..nem fog örülni Metosz választásának ;)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. szept. 04, 2008 6:06 am

@motogirl

Bár ez ellenkezik minden ide vonatkozó szabályzattal, de szeretnék kérdezni valamit.

Feltételezem, hogy szeretnél indulni az októbertől rajtoló IndyCar '95 bajnokságban. Nos a fenti hozzászólásokból kiderül, hogy nagy csete-paté lesz az autókért és a helyekért, ám van itt valami, amiben némi előnyt élvezel...

Azthiszem már csak udvariasságból is, szeretnénk felajánlani neked a #90-es autót. Hogy miért pont ezt? Nos, 1995-ben ezt az autó Lyn St. James az egyik leghíresebb női IndyCar versenyző terelgette. Azt hiszem nem túlzás azt állítani, hogy Lyn a maga idejében népszerűbb volt, mint bármelyik csaj a jelenlegi szériában. 1992-ben például ő volt az Indy500 legjobbb újonca, tehát vezetni is tud a csaj, sőt... rengeteg szériában versenyzett (versenyzik).

http://lynstjames.com/

Az a Lola autó a Dick Simon Racing csapatában van és három különböző festés is tartozik hozzá (egy piros, egy arany (Iny500) és egy papagáj). Ha gondolod...

Szóval, csak szóltam. :wink:
Peter Rigo

B.Giovanni
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: szer. aug. 06, 2008 6:59 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: B.Giovanni » csüt. szept. 04, 2008 9:54 am

Nekem személy szerint bármelyik autó megfelelne, de ha van itt is #99-s versenyótó, akkor abba szívesen versenyeznék :D
A lényeg a versenyzés ÖRÖME!!!!

Esetleg beszállok Motogirl mellé a csapatba :lol:

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » csüt. szept. 04, 2008 10:55 am

Én arra lennék kíváncsi, hogy a fizika azonos-e, vagy ha nem akkor mik a külömbségek?
Halvány lila fingom sincs az Indycarról, úgyhogy ha jelentkezem, akkor valószínü, hogy a számomra legszebb festésü autóra esik a választás :D .
De szívesen elfogadok tippeket, nehogy enyém legyen a legszebb, de leglassabb technika :lol: .
Most töltöm a modot, és erőssen gondolkodom a részvételen.
Ez gondolom télen lenne ugye? És a hét melyik napján, hány órakor?
Nekem a hétköznapok elég képlékenyek :cry: .

üdv: Tom
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tom csüt. szept. 04, 2008 1:48 pm-kor.

motogirl
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 10:31 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: motogirl » csüt. szept. 04, 2008 12:43 pm

Ohhh Ginger =$ =)
Naez nagyonjólesett, h felhívtad a figyelmemet=)
úúúú decukkvagy x)
Amúgy igen, jól gondoltad, hogy szeretnék indulni itt is, és nagyon-nagyon köszönöm még1x a figyelemfelhivást és ha télleg komolyan gondoljátok, h nekem előjogom van erre az autóra, akkor gyorsan leis csapok rá, és nagyon-nagyon boldogan fogom vezetni őt =$
jippíííííííhh=)
"Racing, competing, is in my blood, its part of me, its part of my life, I've been doing it all my life and uh... is stands up before anything else..."

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. szept. 04, 2008 1:43 pm

motogirl írta:Ohhh Ginger =$ =)
Naez nagyonjólesett, h felhívtad a figyelmemet=)
úúúú decukkvagy x)
Amúgy igen, jól gondoltad, hogy szeretnék indulni itt is, és nagyon-nagyon köszönöm még1x a figyelemfelhivást és ha télleg komolyan gondoljátok, h nekem előjogom van erre az autóra, akkor gyorsan leis csapok rá, és nagyon-nagyon boldogan fogom vezetni őt =$
jippíííííííhh=)
Helyes... :wink:
Peter Rigo

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » csüt. szept. 04, 2008 1:52 pm

@Ginger

el tudtad olvasni? :D
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » csüt. szept. 04, 2008 5:27 pm

Én a #5-ös Robby Gordon gépjárművét leszeretném foglalni ha nem baj :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. szept. 04, 2008 5:43 pm

spiczi91 írta:@Ginger

el tudtad olvasni? :D
Höhhh... már kaptam fordító szótárat. :wink:
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. szept. 04, 2008 5:50 pm

Norbi írta:Én a #5-ös Robby Gordon gépjárművét leszeretném foglalni ha nem baj :)
Nem baj, de ez nem így fog menni.

Amint ki van írva a jelentkezés, akkor lehet pályázni az autókra, érkezési sorrnednek megfelelően. metosz Mester elindított egy lavinát a Vili autójával, de ez nem hivatalos... mint ahogy motogirl autója sem az, már bánom, hogy közkincsé tettem az előzékenységünket.

Csak, hogy értsd Norbi... lehet, hogy az #X-számú autó - amire már most jelentkeztek - nem is fog szerepelni a választahtó verdák között, mert nem adjuk ki (mert csak az Indy500-on indult, meg ilyenek). Így valaki oltári nagy pofáraesés részese lehet, amit szertnénk elkerülni. Ezért kérjük, hogy maradjunk az eredeti protokollnál.

A megértést köszönjük!

ui.: a könnyebb megértés kedvéért. Pl. a #40-es autót hiába szúrja ki magának valaki, mert a modban csak SuperSpeedway konfiguráció rendelhető hozzá, ergo nem is tudna indulni a road/street versenyeken. Ezeket mindenképp' ki kell szűrni.
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. szept. 05, 2008 5:11 pm

Ginger17 írta:
Norbi írta:Én a #5-ös Robby Gordon gépjárművét leszeretném foglalni ha nem baj :)
Nem baj, de ez nem így fog menni.

Amint ki van írva a jelentkezés, akkor lehet pályázni az autókra, érkezési sorrnednek megfelelően. metosz Mester elindított egy lavinát a Vili autójával, de ez nem hivatalos... mint ahogy motogirl autója sem az, már bánom, hogy közkincsé tettem az előzékenységünket.

Csak, hogy értsd Norbi... lehet, hogy az #X-számú autó - amire már most jelentkeztek - nem is fog szerepelni a választahtó verdák között, mert nem adjuk ki (mert csak az Indy500-on indult, meg ilyenek). Így valaki oltári nagy pofáraesés részese lehet, amit szertnénk elkerülni. Ezért kérjük, hogy maradjunk az eredeti protokollnál.

A megértést köszönjük!

ui.: a könnyebb megértés kedvéért. Pl. a #40-es autót hiába szúrja ki magának valaki, mert a modban csak SuperSpeedway konfiguráció rendelhető hozzá, ergo nem is tudna indulni a road/street versenyeken. Ezeket mindenképp' ki kell szűrni.
Igen ezek figyelembe vettem és úgy választottam ki :D
Na de mindegy majd akkor gyorsan kell lefoglalni a kocsimat :D

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » pén. szept. 05, 2008 5:46 pm

Na igen . Nekem Jimmy Vasser a szivem csücske, és ezen nem változtat melyik autoban leszek majd, csak legyek :D



sry
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bedy pén. szept. 05, 2008 7:31 pm-kor.
Start Me Up

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. szept. 05, 2008 7:25 pm

Bedy írta:Na igen . Nekem Jimmy Wasser a szivem csücske, és ezen nem változtat melyik autoban leszek majd, csak legyek :D
Vasser...
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. szept. 05, 2008 7:26 pm

Hamarosan összerakok egy pályát... amin lehet tesztelni. Hogy melyiket? Legyen meglepetés... :wink:
Peter Rigo

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. szept. 05, 2008 7:32 pm

Építő jellegű megjegyzést szeretnék tenni autóválasztásra - Mostani bajnokság végeredménye alapján lehessen kocsit választani tehát az első kezdni majd 2.3. stb....mielött Ulvar beszólna ! :twisted: aki nem indul természetesen kimarad a választásból! :lol:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. szept. 05, 2008 7:49 pm

voodoo írta:Építő jellegű megjegyzést szeretnék tenni autóválasztásra - Mostani bajnokság végeredménye alapján lehessen kocsit választani tehát az első kezdni majd 2.3. stb....mielött Ulvar beszólna ! :twisted: aki nem indul természetesen kimarad a választásból! :lol:
Eszünkbe jutott ez a megoldás de abban maradtunk, hogy a jelenleg futó bajnokságnak csak a 2009-es sorozathoz van köze és nem is kívánunk összefüggést hozni a dologban. Ott az első 10 helyezett kap majd lehetőséget ebből a bajnokiból és a szörfös paradicsomi futam győztese. Ezen felül qualifikációs rendszer lesz. De ezt már elég sokan tudják hiszen sokszor elhangzott.
Ezért is akarnak olyan sokan az első 10-ben lenni, biztosítva a nyugis 2009-es évadkezdést és autót.

IRL minden éveben lesz ahogy már 2007-ben is volt jó pár futam, sőt egy teltházas Denverre is emlékszem :? mondjuk akkor Detroit nekem kicsit jobban sikerült.

IndyCar 1995 teljesen más dolog és nem is lesz ismétlése jobban mondva jövő télen egy másik korszakot vagy modot célzunk majd meg, a téli átmeneti időszak kitöltésére.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » szomb. szept. 06, 2008 9:22 am

azért vetettem fel ezt a dolgot mert ez a stipi-stopi autóválasztás nem igazán jó. Ez igazságosabb lett volna vagy ebből kifolyólag lehetne egy tesztverseny vagy hotlapozás és abban a sorrendben kocsit választani. Mondjuk pont én vetettem fel akinek teljesen mind1 milyen skinnel megy :D

motogirl
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 10:31 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: motogirl » szomb. szept. 06, 2008 10:59 am

Deakkorén meg nem fogadhatom el az autót =)
szóval nem fogadom el. mert pont nekem járna előny, pedigén aztán nemérdemlemmeg O.o
szal nemfogadom el.
"Racing, competing, is in my blood, its part of me, its part of my life, I've been doing it all my life and uh... is stands up before anything else..."

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 06, 2008 1:39 pm

motogirl írta:Deakkorén meg nem fogadhatom el az autót =)
szóval nem fogadom el. mert pont nekem járna előny, pedigén aztán nemérdemlemmeg O.o
szal nemfogadom el.
Nyugi egy picike részlet abból ami készül, számolunk veled.
....................................................................
WALKER RACING (Reynard/Ford/Goodyear)
#5 Robby Gordon
#15 Christian Fittipaldi

DICK SIMON RACING (Lola/Ford/Goodyear)
#7 Eliseo Salazar
#90 Lyn St. James (HÖLGY VERSENYZŐ - motogirl)

HALL RACING (Reynard/Mercedes/Goodyear)
#8 Gil de Ferran

RAHAL-HOGAN RACING (Lola/Mercedes/Goodyear)
#9 Bobby Rahal
#11 Raul Boesel
...................................................
Remélem nem haragszol ránk ezért, kicsit kivételezés szaga van, ahogy írtad de lássuk be nem sok csaj csinál ilyet és ennyit támogatást meg kell kapjál! 8) az ivar arány így sem lesz rendben, szóval még fejünket veheti valami fanatikus antihimsoviniszta varóegylet.

A következő lenne a javaslatom, ha bárki aki jogsival rendelkezik itt a fórumon ezt kifogásolja akkor vétójognak tekintjük.

8) utána:

Amúgy is azok akik aktiv IRL pilóták előnyt élveznek szóval a kérdés partalan és csak szinekről szól.
A kocsikra lesz majd egy kis "hajtépés" de az, hogy autója mindenkinek lesz akivel most is versenyzel és jelentkezik, 100%!!!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 06, 2008 2:13 pm

@Ginger17
Beszéljük meg mikor írjuk ki a bajnokságot, természetesen a csapat kapitányok előre egy helyet maguknak vagy a csapatukból bárkinek foglahatnak (Ginger17 - HRC , G-BoR - VSR, ....... - MASZIM) ennyi mindenképpen alap azért az aktivitásért amivel hozzájárulnak a dolog sikeréhez és nem kívánok itt a maszimon belül ebben az ügyben vitát nyitni vagy vétó lehetőséget adni. Akinek ez nem tetszik PÜ panaszt tehet a vezetőségnél (pl. Genyó)

Szóval az lenne a felvetés, hogy mindenki tudja mikor lesz kiírva a dolog és azonos feltételekkel rendelkezzen. 8) Ha már könyöklés legyen korrekt.

2008.09.09 este 19 óra 35 perc lenne a konrét javaslatom.

Személyes:
Saját nevem azért nem került bele, mert csak 2008.11.23-a után (F1 vége) próbálok majd csatlakozni a csapathoz, az első 5 futamra nem lesz időm készülni csak oválozni meg senki sem jöhet. Nem szeretném ha kívételezések lennének. Minden futamon itt leszek majd illetve a keddi teszteken road pályákon továbbra is vezetem az edzést, vizsgáztatást. Remélem van annyi bennem, hogy egy óra alatt felszívjam magam egy pályán annyira, hogy korrektül meg lehessen előzni.

Gstyle tőlem nem kell féltenie a 27-est csak arra kérlek szerepelj nagyon jól vele mert az az autó kötelez!

Kérek szépen mindenkit ne keverjük a dolgokat.

Felvételnél van sorrend:

1. aktiv IRL pilóták,
2. HRC,VSR, MASZIM tagok

Amiről beszélgetünk az csak az autókiosztás!!!
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » szomb. szept. 06, 2008 2:57 pm

Na akkor hogy van a kocsi választás? Szabadrablás, vagy az IRL bajnokság sorrendje alapján választunk kocsikat...

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 06, 2008 3:19 pm

G-BoR írta:Na akkor hogy van a kocsi választás? Szabadrablás, vagy az IRL bajnokság sorrendje alapján választunk kocsikat...
Bocsánat ha nem voltam érthető, megpróbálom összeszedni magam.

1. Kocsiválasztás a jelentkezési sorrend dönti el.

2. Felvételkor viszont előnyt élveznek azok akiknek IRL-ben van aktiv részvételük, jogsijuk. Utána a VSR, HRC vagy MASZIM tagok (köztünk viszont már szintén a jelentkezés időpontja dönt, mivel ahogy elemeztük a max 30 fő lehetséges, muszáj határt húzni) De ezen a részen elég lesz akkor törni a fejünket szerintem, ha sokkal többen jelentkeznek be mint 30 fő.

3. IRL 2008 pontozása csak a IRL 2009-hez kapcsolódhat.

G-BoR ha bármi gond van ezzel vagy van jobb ötlet akkor váltunk, én hirtelen nem találtam benne hibát. A lényeg a korrektség mindenkivel szemben, a legutolsó problémát is úgy érzem felszámoltuk azzal, ha megmondjuk mikor lesz kiírva a bajnoki - senki nem érvelhet, 8) persze Ő tudta előre mert a Ginger tesója és azért mehet azzal a szép kék autóvbal nekem meg egy fekete jutott.
Ha fontos neki itt lesz és beír logikusan a hozzászólásába legalább 3 autót, hogy tutira menjen.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. szept. 06, 2008 4:43 pm

Én is szívesen indulnák!:D
Sajna már Villeneuve és Tracy is foglalt, ugyhogy mind1 hol! :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. szept. 06, 2008 5:08 pm

Csaba írta:Én is szívesen indulnák!:D
Sajna már Villeneuve és Tracy is foglalt, ugyhogy mind1 hol! :D
Én nem tudom, hogy honnan veszed, hogy Vili és PT autója foglalt... az előzetes igényeket meghallgattuk. Ennyi történt.

Az autóválasztás aki kapja marja címszóval fut majd.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. szept. 06, 2008 5:16 pm

@metosz

rendben...

AKKOR HOGY EGYÉRTELMŰ LEGYEN ÉS MINDENKI FEL TUDJON KÉSZÜLNI A DOLOGRA...

AZ INDYCAR 1995 BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA 2008.09.09-ÉN, KEDDEN ESTE 19.35 PERCKOR KERÜL FEL A FÓRUMRA. (TISZTÁRA MINT EGY PLÁZANYITÁS... ESKÜSZÖM. :? ) EBBŐL AZ KÖVETKEZIK, HOGY EKKORTÓL LEHET JELENTKEZNI A BAJNOKSÁGRA.

MASZIMOS, TELJES KÖRŰ IRL JOGOSÍTVÁNNYAL RENDELKEZŐ VERSENYZŐK:

TOMMY78
MODA
GINGER
G-BOR
NORBI
LABY
SPICZI
TEQUILA
MOTOGIRL
KASZAP ZSOLTI
CSAMEZ
VOODOO
DIETRICH
GSTYLE
METOSZ
SÜTI
ZÖLDI
KNIFE
ULVAR
VDODI
GERRARD
BEDY
BAZSÓ JANI
GTREDEM
GENYÓ
FÁY ANTAL
KUKA
BLORY
FÁY ANDRÁS
PABLO
VERBATIM
TROPIE
GERI
TJOE

AKIKNEK MÉG OVÁLOS JOGSI SZÜKSÉGES...

DOOZI
GABF1
CSABA
WÖCY
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. szept. 06, 2008 5:43 pm

Meg kell, hogy mondjam... erős kétsaégeim vannak. Az rendben, hogy kiírjuk a pontos időpontot, de abból nem lesz gáz, hogy egyszerre akár 4-en, 5-en is jelentkeznek autókra... ki fog itt igazságot tenni, visszajelezni, hogy "nem jó, azt már elvitték, válassz másikat MOST!"... ááá szerintem túllihegjük a golgot.

Gyerekek! Nézzétek már meg ezeket az autókat... mindegyik faszásan néz ki. :D
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 06, 2008 6:09 pm

Ginger17 írta:Meg kell, hogy mondjam... erős kétsaégeim vannak. Az rendben, hogy kiírjuk a pontos időpontot, de abból nem lesz gáz, hogy egyszerre akár 4-en, 5-en is jelentkeznek autókra... ki fog itt igazságot tenni, visszajelezni, hogy "nem jó, azt már elvitték, válassz másikat MOST!"... ááá szerintem túllihegjük a golgot.

Gyerekek! Nézzétek már meg ezeket az autókat... mindegyik faszásan néz ki. :D
Ezért írtam:
Abban az egy üzenetben benne kell több autónak is lenni hiszen miközben elkészül majd mások is rajta lesznek ugyan ezen, aztán már késő lesz.
Reméljük ez nem lesz annyira fontos senkinek sem, mondjuk nem erről tanuskodnak a beírások vagy a Privát üzik.

20 perc alatt rendberakjuk és mivel objektív a dolog nem lesz nehéz dolgunk.
De ha van jobb ötlet csináljuk úgy. Szerintem is túl van lihegve, viszont nem akarom, hogy vita legyen és az csak akkor lehet, ha nincs szabályozás. F1-ben mindig a tavalyis sorrendünk dönt. Itt ez még nem adott IRL-t meg azt beszéltük meg nem keverjük bele. De ha akarjátok legyen ez a folytatás, ebben az esetben majd Indycar95 vége lesz a mérvadó az első 10 szempontjából tavasszal de azt hiszem ezt most senki nem akarhatja, ezért nem kevertük.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. szept. 06, 2008 6:21 pm

Ginger!

A mod mennyire követi a valóságot? konkrétan..minden autó egyforma vagy az a bizonyos kasztni/motor páros itt is jobb? :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 06, 2008 6:25 pm

Dietrich írta:Ginger!

A mod mennyire követi a valóságot? konkrétan..minden autó egyforma vagy az a bizonyos kasztni/motor páros itt is jobb? :)
melyik az a bizonyos kaszni/motor páros?
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. szept. 06, 2008 6:57 pm

Dietrich írta:Ginger!

A mod mennyire követi a valóságot? konkrétan..minden autó egyforma vagy az a bizonyos kasztni/motor páros itt is jobb? :)
Nincsen primér kaszni/mod páros... a modban egy setup van minden autóhoz, nincs különbség a beállítáok között. Egyedül a Buick motoros Lolák lógnának ki a sorból, de azok nem lesznek benne a választható verdák között.

Tessék megnézni a '95-ös év kaszni/motor/gumi helyezéseit! Elképesztő mekkora kavarodás van...

http://en.wikipedia.org/wiki/1995_CART_ ... ies_season

A bajnoki sorrend a következő volt.

01 Reynard/Ford/Goodyear
02 Penske/Mercedes/Goodyear
03 Lola/Mercedes/Goodyear
04 Lola/Ford/Goodyear
05 Reynard/Ford/Goodyear
06 Lola/Ford/Goodyear
07 Lola/Ford/Firestone
08 Reynard/Ford/Goodyear
09 Reynard/Ford/Goodyear
10 Reynard/Ford/Goodyear
11 Penske/Mercedes/Goodyear
12 Lola/Mercedes/Goodyear
13 Penske/Mercedes/Goodyear
14 Reynard/Mercedes/Goodyear
15 Reynard/Ford/Goodyear
16 Lola/Ford/Goodyear
17 ... stb.

Uraim! Nincs különbség.
Nos, mielőtt megkérdeznétek a Firestone gumi azért kevés, mert csak 6-7 autónak volt ilyen slickje... viszont Indianapolisban az 500 mérföldet egy Firestone gumis autó teljesítette elsőként.

Pár mérvadó eredmény még:

LongBeach - Penske/Mercedes/Goodyear
Phoenix - Reynard/Ford/Goodyear
Indy500 - Reynard/Honda/Firestone
Toronto - Lola/Ford/Goodyear
Michigan500 - Lola/Ford/Firestone
LagunaSeca - Reynard/Mercedes/Firestone

Namost ennél kiegyensúlyozottabb mezőnyt én nem tudok elképzelni... mintha kisorsolták volna az autókat.
Bizonygassam még???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 szomb. szept. 06, 2008 7:07 pm-kor.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. szept. 06, 2008 7:06 pm

metosz írta:
Ginger17 írta:Meg kell, hogy mondjam... erős kétsaégeim vannak. Az rendben, hogy kiírjuk a pontos időpontot, de abból nem lesz gáz, hogy egyszerre akár 4-en, 5-en is jelentkeznek autókra... ki fog itt igazságot tenni, visszajelezni, hogy "nem jó, azt már elvitték, válassz másikat MOST!"... ááá szerintem túllihegjük a golgot.

Gyerekek! Nézzétek már meg ezeket az autókat... mindegyik faszásan néz ki. :D
Ezért írtam:
Abban az egy üzenetben benne kell több autónak is lenni hiszen miközben elkészül majd mások is rajta lesznek ugyan ezen, aztán már késő lesz.
Reméljük ez nem lesz annyira fontos senkinek sem, mondjuk nem erről tanuskodnak a beírások vagy a Privát üzik.

20 perc alatt rendberakjuk és mivel objektív a dolog nem lesz nehéz dolgunk.
De ha van jobb ötlet csináljuk úgy. Szerintem is túl van lihegve, viszont nem akarom, hogy vita legyen és az csak akkor lehet, ha nincs szabályozás. F1-ben mindig a tavalyis sorrendünk dönt. Itt ez még nem adott IRL-t meg azt beszéltük meg nem keverjük bele. De ha akarjátok legyen ez a folytatás, ebben az esetben majd Indycar95 vége lesz a mérvadó az első 10 szempontjából tavasszal de azt hiszem ezt most senki nem akarhatja, ezért nem kevertük.
Ne keverjük bele az IRL eredményeket az IndyCar'95 dolgaiba... ez egy téli kupa és független a nyári dolgoktól. Ennyi erővel az F1 eredményei is számíthatnának.

Egyébként nekem sincs jobb ötletem, csak az érkezési sorrend kialakításánál egyszerűbb lett volna, ha nincs konkrét időpont... ám igazad van, fél nyolc után mehet a jelentkezés, a tesztverseny után meg rendet csinálunk. :wink:
Peter Rigo

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » szomb. szept. 06, 2008 7:47 pm

Egy kérdés!

Mivel Ulvarral egy csapatba akarunk kerülni, jelentkezhetünk egymás nevébe, hogy egy csapatba kerüljünk.

Ki van szemelve 3 csapat. Szóval pl ha Ulvar lesz gépközelbe, akkor ő beírja melyik csapatba szeretnénk lenni, és én majd később pótolom a jelentkezést, de Ulvar már lefoglalná nekem a verdát. Ez így érvényes?

Pl. ezt írja majd be hogy:

Ulvar és G-BoR
1. X csapat
2. Y csapat
3. Z csapat

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 06, 2008 9:39 pm

G-BoR írta:Egy kérdés!

Mivel Ulvarral egy csapatba akarunk kerülni, jelentkezhetünk egymás nevébe, hogy egy csapatba kerüljünk.

Ki van szemelve 3 csapat. Szóval pl ha Ulvar lesz gépközelbe, akkor ő beírja melyik csapatba szeretnénk lenni, és én majd később pótolom a jelentkezést, de Ulvar már lefoglalná nekem a verdát. Ez így érvényes?

Pl. ezt írja majd be hogy:

Ulvar és G-BoR
1. X csapat
2. Y csapat
3. Z csapat
Kérlek jelezd melyik autóval fogsz menni. A Te kocsid, Ginger autója és motogirl autója már a kiírásban azonnal szerepelni fog. Okok már feljebb tárgyalva. Csak Ulvar írja meg melyik csapatba akar menni.

nem lehet más nevében jelentkezni mert nagyon nagy káosz lehet belőle, soha nem is lehetett, olyan mintha más helyett írnál alá, azért egy jelentkezés kötelez is.
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » szomb. szept. 06, 2008 9:50 pm

Na akkor mondom melyik verdát szeretném:

Team: Rahal-Hogan Racing
Car: #11 Raul Boesel

és szeretném kérni akkor a több versenyző társat hogy a #9-es kocsit hagyák szabadon Ulvarnak!

THX

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. szept. 06, 2008 9:54 pm

G-BoR írta:Na akkor mondom melyik verdát szeretném:

Team: Rahal-Hogan Racing
Car: #11 Raul Boesel

és szeretném kérni akkor a több versenyző társat hogy a #9-es kocsit hagyák szabadon Ulvarnak!

THX
Én is pont a 9-est néztem ki. :cry:

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szomb. szept. 06, 2008 9:57 pm

Mivel hivatalosan nekem kedden lehet jelentkezni, én majd csak akkor fogom leadni. De igen a 9est szeretném, mert Gáborral egy csapatba akarunk lenni.
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » szomb. szept. 06, 2008 9:57 pm

Tommy78 írta:
G-BoR írta:Na akkor mondom melyik verdát szeretném:

Team: Rahal-Hogan Racing
Car: #11 Raul Boesel

és szeretném kérni akkor a több versenyző társat hogy a #9-es kocsit hagyák szabadon Ulvarnak!

THX
Én is pont a 9-est néztem ki. :cry:
Akkor szépen megkérünk hogy Ulvarnak hadd szabadon, mert nagyon szeretnénk egy csapatba kerülni....
Előre is nagyon köszi!

Ulvar!
Kedden az első HSZ a tiéd legyen :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 06, 2008 10:11 pm

@Tommy
Gyere velem egy csapatba, ugyan 2008.11.23-ig nem én fogom vezetni melletted a verdát, de utána ha jól sikerült az első 5 futamod támogatni tudlak majd - lehetőségeim határán - a bajnoki győzelemben.
Mivel a #27-ről lemondok mert Gstyle szeretné, talán az #55-ös nem kell senkinek és jól meg lennénk., lehetnél a #10-es mellettem, ha megcsípjük.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. szept. 07, 2008 5:32 am

metosz írta:
Dietrich írta:Ginger!

A mod mennyire követi a valóságot? konkrétan..minden autó egyforma vagy az a bizonyos kasztni/motor páros itt is jobb? :)
melyik az a bizonyos kaszni/motor páros?
tévedtem 1-2 évet. :P .reynard/mercedes volt..
Tracy mikor a N/H után visszament a penske csapathoz elmondta a bossnak milyen kasztni/motor/gumi kell ahhoz hogy esély legyen a bajnoki címre, ezt rossz néven vette Roger és kirúgta PT-t. Ő pedig átigazolt a köv. évtől a TKG csapathoz. Penske aztán a Ganassi korszakot követően a reynard/mercedes párossal 2000-ben megis nyerte GDF-el a bajnokságot majd Castronevessel az indyt is.

Én csak azért szeretném PT autóját mert '91 óta vagyok PT fan..sokan akkor születtek az itt jelentkezök közül :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. szept. 07, 2008 5:48 am

Ginger17 írta:

Tessék megnézni a '95-ös év kaszni/motor/gumi helyezéseit! Elképesztő mekkora kavarodás van...

http://en.wikipedia.org/wiki/1995_CART_ ... ies_season
sose fogom megérteni statokhoz miért nem az egykori bajnokság hivatalos honlapját nézed és mutatod?
Ja mert itt több infó is van pl. kvalikról? :)

http://www.champcarworldseries.com/Resu ... eason=1995
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. szept. 07, 2008 6:42 am

Dietrich írta:
metosz írta:
Dietrich írta:Ginger!

A mod mennyire követi a valóságot? konkrétan..minden autó egyforma vagy az a bizonyos kasztni/motor páros itt is jobb? :)
melyik az a bizonyos kaszni/motor páros?
tévedtem 1-2 évet. :P .reynard/mercedes volt..
Tracy mikor a N/H után visszament a penske csapathoz elmondta a bossnak milyen kasztni/motor/gumi kell ahhoz hogy esély legyen a bajnoki címre, ezt rossz néven vette Roger és kirúgta PT-t. Ő pedig átigazolt a köv. évtől a TKG csapathoz. Penske aztán a Ganassi korszakot követően a reynard/mercedes párossal 2000-ben megis nyerte GDF-el a bajnokságot majd Castronevessel az indyt is.

Én csak azért szeretném PT autóját mert '91 óta vagyok PT fan..sokan akkor születtek az itt jelentkezök közül :)
Kedves Barátom! :)

Azért nem nézem a hivatalos statisztikát, mert a fenti oldalon minden megvan egy helyen... és mindazok ellenére, hogy Te nézed a statisztikát, még mindig nem akarsz emlékezni rá, hogy GDF Reynard/Hondával nyert két bajnokságot.

Tracy 1997-ben közölte Penskével az igényeit, de Penske az emelt orrú PC98-at favorizálta, a Merci motorral (tudjuk mennyi eredménnyel). Persze '98-ban Tracy is megkapta a maga Reynard/Honda párosát a Team Kool Green-nél... ezt is tudjuk milyen eredménnyel. :D
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. szept. 07, 2008 6:54 am

@metosz

A Bettenhausen Motorsports csapatnál lehagytam a kaszni/motor/gumi infot.
Légyszíves egészíst majd ki... bocs a figyelmetlenségért. Tehát helyesen:

BETTENHAUSEN MOTORSPORTS (Penske/Mercedes/Goodyear)
#16 Stefan Johansson

:oops:
Peter Rigo

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » vas. szept. 07, 2008 9:09 am

Hát amint kiderült hogy ezzel a moddal megyünk, azonnal tudtam hogy én legszivesebben Májkel Ándretti ótójával mennék, ami ha jól tom a #6-os, szóval ha egy mód van rá, azt ne piszkáljátok :D

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » vas. szept. 07, 2008 9:10 am

én sztem az AJ Foytal maradok továbbra is ;)
bár még változhat, majd meglátom
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. szept. 07, 2008 9:17 am

Ulvar írta:Mivel hivatalosan nekem kedden lehet jelentkezni, én majd csak akkor fogom leadni. De igen a 9est szeretném, mert Gáborral egy csapatba akarunk lenni.
Akkor Ulvar neked kötelező ilyen szemüvegben vezetni... :D

Kép

A kép 1998-ban, Bobby Rahal búcsúversenyén készült, ahol a Rahal csapat összes tagja (szerelőktől kezdve a takarítókon át) ilyen szemüveggel tisztelgett a legenda előtt. Balra Bryan Herta, a csapattárs... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 vas. szept. 07, 2008 9:22 am-kor.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. szept. 07, 2008 9:21 am

Tequila írta:Hát amint kiderült hogy ezzel a moddal megyünk, azonnal tudtam hogy én legszivesebben Májkel Ándretti ótójával mennék, ami ha jól tom a #6-os, szóval ha egy mód van rá, azt ne piszkáljátok :D
...khmmm.
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. szept. 07, 2008 10:37 am

metosz írta:@Tommy
Gyere velem egy csapatba, ugyan 2008.11.23-ig nem én fogom vezetni melletted a verdát, de utána ha jól sikerült az első 5 futamod támogatni tudlak majd - lehetőségeim határán - a bajnoki győzelemben.
Mivel a #27-ről lemondok mert Gstyle szeretné, talán az #55-ös nem kell senkinek és jól meg lennénk., lehetnél a #10-es mellettem, ha megcsípjük.
Hát ez igazán megtisztelő számomra Metosz!! Köszönöm a lehetőséget, megnéztem a #10-es gépcsodát, tetszik, amúgy ez volt 4. lehetőségnek bejelölve nekem.
Ja és Természetesen örömmel leszek Veled egy csapatba!! Köszi mégegyszer!! Megpróbálok majd jól menni, hogy ne okozzak csalódást a Te teljesítményed mellett.
Egy kérdés, mivel az IRL-ben és az F1-ben már a saját nevemmel vagyok regelve, itt a Cart'95-ben átírhatom Tommy78-ra ugye? Az IRL-be is meg az F1-be is át akartam írni, csak mivel pontot szereztem az első futamon, így nem akartam, mert gondolom akkor a rendszer utána nem számolná hozzá.
Ez lehet kicsit zavarodott mondat lett, de biztos értitek.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. szept. 07, 2008 10:41 am

Tommy78 írta:
metosz írta:@Tommy
Gyere velem egy csapatba, ugyan 2008.11.23-ig nem én fogom vezetni melletted a verdát, de utána ha jól sikerült az első 5 futamod támogatni tudlak majd - lehetőségeim határán - a bajnoki győzelemben.
Mivel a #27-ről lemondok mert Gstyle szeretné, talán az #55-ös nem kell senkinek és jól meg lennénk., lehetnél a #10-es mellettem, ha megcsípjük.
Hát ez igazán megtisztelő számomra Metosz!! Köszönöm a lehetőséget, megnéztem a #10-es gépcsodát, tetszik, amúgy ez volt 4. lehetőségnek bejelölve nekem.
Ja és Természetesen örömmel leszek Veled egy csapatba!! Köszi mégegyszer!! Megpróbálok majd jól menni, hogy ne okozzak csalódást a Te teljesítményed mellett.
Egy kérdés, mivel az IRL-ben és az F1-ben már a saját nevemmel vagyok regelve, itt a Cart'95-ben átírhatom Tommy78-ra ugye? Az IRL-be is meg az F1-be is át akartam írni, csak mivel pontot szereztem az első futamon, így nem akartam, mert gondolom akkor a rendszer utána nem számolná hozzá.
Ez lehet kicsit zavarodott mondat lett, de biztos értitek.
Teljesen érthető... :wink:

Sztem úgy van, ahogyan mondod. Az új szezon bajnoki versenyein már gyere az "új" neveddel.
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 07, 2008 11:13 am

@Tommy78

tök mindegy csak legyél következetes a dologban, persze ha a fórumon használt neveddel mész akkor jobban átlátható mindenkinek. Az okleveleidre és a győzelmi kupára a teljes neved is felkerül majd!

ne viccelj én köszönöm, hogy jössz velem egy csapatba. :wink:
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » vas. szept. 07, 2008 11:30 am

én a 8as számú Gil de Ferran kocsival szeretnék menni szóval légyszi ne azt válasszátok :oops:
Kép

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. szept. 07, 2008 11:49 am

Ginger17 írta:
Teljesen érthető... :wink:

Sztem úgy van, ahogyan mondod. Az új szezon bajnoki versenyein már gyere az "új" neveddel.
ok, rendben. :wink:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. szept. 07, 2008 11:50 am

metosz írta:@Tommy78

tök mindegy csak legyél következetes a dologban, persze ha a fórumon használt neveddel mész akkor jobban átlátható mindenkinek. Az okleveleidre és a győzelmi kupára a teljes neved is felkerül majd!

ne viccelj én köszönöm, hogy jössz velem egy csapatba. :wink:
:wink:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. szept. 07, 2008 12:10 pm

Akkor ha az enyém lesz majd a #10-es, az jól fog kijönni rajtszám szempontjából, csak mint érdekesség képpen jegyzem meg, mert akkor úgy fog kinézni a dolog, hogy:
Cart '95: #10-es autó
IRL: #11-es autó
F1: #12-es autó
szépen sorba jönnek :wink:

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég