Szerverre lépéssel, csapatrádióval, szabályokkal, jogosítvánnyal és óvással kapcsolatos információk.
Lezárt
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

INDYCAR 1994 REPLAY BÍRÓI DÖNTÉSEK

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 08, 2012 10:33 pm

LONG BEACH 2012.04.05.

FIGYELMEZTETÉSBEN RÉSZESÜLETEK AZ ELŐZŐ FUTAM UTÁN A KÖVETKEZŐ PILÓTÁK:
nemcsak (szabály elfogadás hiányzott, nem jelentkezett futamra)
Pettya (nem jelentkezett, nem jött)
Titusz (nem jelentkezett, nem jött)
Kacsa (nem jelentkezett)
Finiser (nem jelentkezett)
Zsozsesz (nem jelentkezett)

Részletek, adminisztráció:
http://www.maszim.hu/i94.html
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: INDYCAR 1994 REPLAY BÍRÓI DÖNTÉSEK

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. ápr. 20, 2012 7:18 pm

PHOENIX 2012.04.12.

Aktivitási szabályok:
Titusz második alkalommal nem jött és nem is jelezte hiányzást, így 11-es autó megüresedett.
Nem jelezte részvételi szándékát a fórumon Voodoo, de futamon volt.

Gadfly sajnos rossz konfigurációval vett részt a futamon, de a versenykizárástól a körülmények miatt - amivel a futam indult - eltekintünk.

Sárgák:
1. sárga (1 kör)
HOXT elsőre Zöldinek majd Dietrichnek szalad a rajtnál, végül a falról visszapattanva Matteval és Voodooval ütközik és mindhárom autó sérül.
A versenybíróság úgy látja, hogy Hoxt nem volt kellő tekintettel a többi versenyzőre továbbá arra a tényre, hogy a gumik az első kanyarban hidegek, ezért figyelmeztetésben részesíti, és a következő ovál futam előtt, kötelező tesztverseny részvétvételre.

2. sárga (8 kör)
Kacsa vonal alá vezeti az autót ami így megforog és Doozival ütközik mindkét autó sérül.
A versenybíróság Kacsát arra kéri, hogy sokkal óvatosabban.

3. sárga (27 kör)
Kacsa többször falnak vágja autóját, ami bizonytalan mozgásával ráijeszt Bodzzzára, aki megpördül és összetöri autóját. Mivel Kacsa annak ellenére, hogy már a 16 percben, 23. körben a fallal nagy (0,61) erősségű ütközését szenved el, a pályán marad. A versenybíróság figyelmeztetésben részesíti és kötelező tesztfutam részvételre a következő ovál futam előtt.

4. sárga (- kör)
Csaba vonal alá vezeti az autót majd a palánknak csapódva elrepül és Kazarddal ütközik mindkét autó sérül.
A versenybíróság Csabát arra kéri, hogy sokkal óvatosabban.

5. sárga (55 kör)
Sajnos Kacsa ismét többször a fallal barátkozik, majd most már a pitbe igyekezve megforog. A versenybíróság a „BEKI” gyakorlat újra teljesítésére kötelezi.

6. sárga (77 kör)
Nem lehetett megállapítani, hogy pontosan miért rendel el sárgát a szerver, Gadfly egy félkörre eltűnik ekkor…………

7. sárga (84 kör)
Csaba magányos találkozása a fallal, csak ő sérül és a verseny feladására kényszerül.

8. sárga (94. kör)
Bodzzza vonal alá vezeti autóját, megpördül, majd a falnak csapódik, a balesetben rajta kívül senki nem sérül.

9. sárga (101 kör)
Zöldi és Norbi ütközik, utóbbi így a pálya elhagyására kényszerül, majd többen balesetbe keverednek a pörgő autójával. Zsozsesz, Norbi, Gstyle, Kopi, Ginger sérül a versenybalesetben.

10. sárga (153 kör)
Gstyle, az amúgy szabályosan a vonal alatt pitbe érkező Danikosznak rongyol mely balesetbe Tommy is belekeveredik. Gstyle figyelmeztetésben részesül.

11. sárga (186 kör)
lásd. 8 sárga.

12. sárga (200 kör)
Sajnos hatalmas hibát követtem el és véletlenül üresbe raktam, majd azt se tudtam fiú vagyok-e vagy lány. A hiba első sorban abból fakadt, hogy a vezérlőt jobb kézzel kezeltem míg eddig a baloldalon volt, rossz gombot nyomtam meg. Tanulság, hogy éles futamon csak készségszintig begyakorolt rendszerrel szabad indulni. Mivel kicsit átrendeztem a lakást nem fér el máshogy, de remélem megszokom. Természetesen a technikai hiba nem mentség a sárga okozásra, ilyen esetben muszáj a legkeményebb büntetéssel élni, és a versenyzőt a futamról kizárni, így magammal is ezt teszem, egy óriási bocsánat kérés mellett mindazok felé, akik belekeveredtek még. -ps-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: INDYCAR 1994 REPLAY BÍRÓI DÖNTÉSEK

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 13, 2012 11:11 am

2012.05.03. SURFERS PARADISE BÍRÓI DÖNTÉSEK:

Figyelmeztetésben részesülnek a következő pilóták:

Zöldi – a futamra jött, de nem jelentkezett.
Hoxt – jelentkezett, de nem jött, következő alkalommal az autó felszabadul.
Finiser – jelentkezett, de nem jött, következő alkalommal az autó felszabadul.
Bartos – nem jött, nem jelentkezett #14 autó felszabadult.
Nemcsak – nem jött, nem jelentkezett, #4 autó felszabadult.
Gstyle – 6 vágás
Matte – 6 vágás
Danikosz - 8 vágás

Versenykizárás:
Gadfly – 24 vágás egy adott ponton.

Adminisztráció:
http://www.maszim.hu/i94.html

Pontok:
http://www.maszim.hu/indy94/FVR%20Surfe ... oints.html
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: INDYCAR 1994 REPLAY BÍRÓI DÖNTÉSEK

Hozzászólás Szerző: KOPI » kedd máj. 22, 2012 4:52 pm

Azért az érdekes hogy a vágások büntetve vannak, Engem meg speciel kibasztak a futamról és semmi. Mind1 ugyis az indi 500 után vége részemről.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: INDYCAR 1994 REPLAY BÍRÓI DÖNTÉSEK

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd máj. 22, 2012 7:38 pm

Igazad van Kopi, ha több időm lett volna akkor mindenkit végig nézek a pálya egész területén.
De csak azokat a pontokat néztem ahol vágni lehet, így is eszméletlen sok idő volt.
(az f1-el nem is tudom mikor fogok végezni, meló után a lakásunkon dolgozok)

3 esetre emlékszem: Gstyle, Tony, és talán Gadfly.
Az első kettő egyértelműen az ő hibájuk, de nem volt szándékos viszont jó nagy baleset lett belőle, legfeljebb figyelmeztetés vagy tesztfutamra ítélés lehet. A 3.ra nem emlékszem.

Az ok amiért nem mondtam ítéletet az az, hogy ebből a szempontból nem vizsgáltam mindenkit.

A bevett szokás egyébként is az ha jól tudom, hogy ha leírod mi volt, akkor meg lesz nézve.
Buchert Csaba

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég