Szerverre lépéssel, csapatrádióval, szabályokkal, jogosítvánnyal és óvással kapcsolatos információk.
Lezárt
Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

MF1B 2014 Bírói döntések

Hozzászólás Szerző: Tony » szer. márc. 26, 2014 9:23 am

1. futam: Ausztrál Nagydíj bírói döntések

3:18 – Gilbert-Metosz: Gilbert húzott Metosz felé a rajtnál. Gilbert figyelmeztetés.
3:20 – Zsozsesz – ThisisRT: az előző baleset miatt Zsozsesz fékezett kicsit, hátulról hozzáért ThisisRT. Versenybaleset.
3:20 – Kopi – Imre Bányai: Bányai azt hitte elfér Kopi mellett, de Kopi kicsit irányt váltott. Versenybaleset.
3:21 – CsaB – Makako: CsaB a Gilbert-Metosz csődülés miatt lassuló autókat ki akarta balról kerülni fékezés nélkül, de Makako még mellette volt. Figyelmeztetés.
3:29 – Metosz - Bercisan: Bercisan megpörög Metosz előtt. Versenybaleset.
3:30 – BengA – Bercisan: a megpörgő Bercisan a szintén megpörgő Bengával ütközik a pálya szélén. Versenybaleset.
10:58 – ThisisRT – Bercisan: ahogy ThisisRT visszatért a pályára a kavicságyból, rögvest az ideális ívre húzott, Bercisan pedig már nem tudta kikerülni. Kérünk mindenkit, nagyon figyeljen oda, hogy ne az ideális ívre térjen vissza!
12:10 – Marcell Darvasi – Lionel Ferkovics: Lionel eldobta az előző kanyar kijáratában. Versenybaleset.
21:38 – Makákó – Vik: tipikus idei baleseti helyzet. Vik elöl nem nyomja a KERS-t, Makako igen. Belemegy hátulról, de senki nem veszít időt. Erre az egész szezonban figyeljen mindenki nagyon!!!
52:25 – Imre Bányai – Toxic: Toxic lekörözné, nem sikerül az elengedés, Toxic rengeteg időt veszít. Figyelmeztetés.
82:37 – RPeti – Makako: RPeti megforog, Makako nem tud már megállni. Versenybaleset.

BengA óvása: első kör, egy versenyző feladja. Szabályzat szerint időbüntetés járna, de az első futamra való tekintettel Gattinak figyelmeztetést adunk.

A büntetések:
Gilbert: figyelmeztetés,
CsaB: figyelmeztetés,
Imre Bányai: figyelmeztetés,
Gatti: figyelmeztetés.

Továbbá kérjük, nagyon figyeljetek oda a vágásokra, illetve a pitvonalakra! Szabályzatban minden pontosan le van írva. Ha valamit nem értetek az adott pályán, kérdezzetek! Mindez nem csak a versenyre, hanem az időmérőkre is vonatkozik, ahogy a pit végén található lámpa se viccből működik, jelzését kéretik figyelembe venni!
Az időmérőről nem maradt fenn replay, de ez orvosolva lett, így következő futamon a gyors köröket is látjuk. Összességében "első futamos" döntéseket hoztunk, ennyi baleset remélem nem lesz a következő futamon.
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MF1B 2014 Bírói döntések

Hozzászólás Szerző: CsaB » szer. márc. 26, 2014 11:24 am

Elfogadom bár nem emlékszem, asszem ideje visszanézzem a futamot :shock:
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: MF1B 2014 Bírói döntések

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. máj. 11, 2014 3:01 pm

Az elmúlt három futam bírói döntései (elnézést a késlekedésért, voltak nehézségek, viszont alapjaiban nagyon normálisan ment a társaság, jó ezt látni):

2. FUTAM SEPANG
3.18 - Adam Martok - Tommy78 – Makako: rajtbaleset.
3.34 - Gatti – Vik: versenybaleset.
3.50 - Gilbert - Imre Bányai: versenybaleset.
6.58 - ThisisRT – Gatti: versenybaleset.
10.05 - Peter Szentpeteri - Marcell Darvasi: versenybaleset.
15.43 - Peter Szentpeteri – Stufee: versenybaleset.
32.18 - ThisisRT – Gatti: versenybaleset.
36.28 - Toxic - Peter Szentpeteri: Toxic agresszív volt a féktávon. Toxic figyelmeztetés.

3. FUTAM BAHRAIN
6.40-nél Gatti –Metosz: versenybaleset, viszont: Gatti, kigyorsításon nem először csúszol meg, miközben csatázol, és ütközöl miatta, figyelj erre oda!

4. FUTAM SHANGHAI
3.46 - ThisisRT - Marcell Darvasi: Semmi nem történt, nem is értem miért regisztrált bármit is.
45.07 - ThisisRT - Marcell Darvasi: nyitott DRS mellett nagyot ránt Darvasi az autón, eldobja, bele ThisisRT-be. Darvasi figyelmeztetés.

Tehát figyelmeztetést kapott Toxic és Darvasi Marcell.

A bírói döntések ellen óvni a következő futam (Barcelona) óvási határidejéig lehet.
Kép

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég