Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » kedd jún. 02, 2009 10:49 pm

Bocs metosz, de Ginger után még te is félreérted a szívfájdalmam, pedig neki is leírtam már kétszer, Dietrich is, Voodoo is... Nem azzal van a baj, hogy aki hibázik az megsérül! Hanem ha valaki hibázik mások sérülnek meg. Pl legutóbb mennyien? kb 5en 6an? Ennyi embernek tett be egy baleset. Milvóki megintcsak egy újabb lehetőség erre, hogy aki nagy nehezen beállítja azautót, hogy ne koccolja a falat, futja a tiszta köröket, és valaki miatt a kocsija lelassul, minek versenyezzen tovább?

De azt hiszem ezt jobb ha itt fejezzük be.

sztápendgóról azért szóltam, nehogy az legyen, hogy mert senki nem szól. Nem is csodálom egyébként ha valaki nem szól.

Kettősnek érzem kicsit a mércét, de az legyen az én bajom. Befogtam.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » kedd jún. 02, 2009 10:51 pm

metosz írta:Ez az egész úgy érzem arról szól, hogy kiestünk az INDY'500-ról. Közben felrebbentettek emberek reményeket, hogy újra lesz futva, de aki egy kicsit is ismeri a motorsportot, a szabályokat az tudja, hogy nincs újrarajt csak nagyon katasztrófális esetben. Max. SC jön. :roll:
8) Bevallom én is eljátszottam a gondolattal, de eszembe jutott Csamez, aki piszok szépen megnyerte!
Rohadt dolog az is, hogy egy ilyen hosszú versenyen bekaptunk egy olyan modot amiben nem rakják már össze a kocsit, a feladat nem kis mértékben nehezedett, viszont mindenkinek azonosan.
Hogy nem volt új rajt szerintem jogos.

A javítás hiánya viszont más kérdés, nem kéne összekeverni. És semmi köze az indy500hoz, épp ez a pálya volt.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd jún. 02, 2009 11:06 pm

@Knife
Miért kellene befognod, a kritikánál nincs fontosabb, :wink: szerintem a stop and go dolognak lesz megoldása.
Kettős mérce szerintem nincs. Valamit megtudunk csinálni valamit nem, illetve mivel emberek vagyunk hibázunk is, hogy a franc.

Bizonyos mozgáshatár a jogban is van, nyilván pl. Mozart óvását elutasította a bírói hármas, későn érkezett. (pont) 8)
Azt nem mondhatja senki sem, hogy bunkó módon még válaszra se méltattuk volna.
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd jún. 02, 2009 11:54 pm

Írnom kell! :D Én már az újrafutást is viccnek szántam, abszolút ellene lennék egy ilyennek. Az óvásomat meg főleg :D, azzal csak szerettem volna hangsúlyozni, hohy én nem hibáztam, és nem tehetek arról, hohy tönkrement a versenyem, de azt nem vártam, hogy elbíráljátok, mert hogyan bírálnátok el, érted?:D Ezért találtam annyira viccesnek, hogy odakerült az én óvásom is. Szóval azon vihogtam, hogy ezt komolyan lehet venni. Bár értem, hogy tőlem jobb inkább komolyan venni, mint hogy kiverjem a balhét emgint :D
De , amit komolyan gondolok az az, hogy ezzel tényleg kellene valamit csinálni, mert engem totálisan jogtalanul büntizett meg, ráadásul még be is laggolt kicsit. Ja és azért nem szóltam a sárga alatti problémáimról TS-en, mert le voltam némítva. Remélem nem írtam semmi olyat , amit félreérthetnétek. Semmi többet nem mondok csak, amit ide leírtam. Nem támadok senkit, bár egy kis kérés van benne. Ja és még annyit, hogy Gingert és Bedyt arra kérném, hogy ne legyenek velem nyíltan ellenségesek, mert az nem fair, nyugodtan utáljatok meg minden, de ne kössetek belém légyszi, és ne szúrkáljatok, mert abból csak a feszkó van, annak meg semmi értelme, nekem semmi bajom a személyetekkel, de nehéz nem visszaszólni, ha valaki ba.tat. És ezen ne akadjatok ki légyszi :) Tök őszinte kérés ez tőlem.

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szer. jún. 03, 2009 5:50 am

W A Mozart írta:Írnom kell! :D Én már az újrafutást is viccnek szántam, abszolút ellene lennék egy ilyennek. Az óvásomat meg főleg :D, azzal csak szerettem volna hangsúlyozni, hohy én nem hibáztam, és nem tehetek arról, hohy tönkrement a versenyem, de azt nem vártam, hogy elbíráljátok, mert hogyan bírálnátok el, érted?:D Ezért találtam annyira viccesnek, hogy odakerült az én óvásom is. Szóval azon vihogtam, hogy ezt komolyan lehet venni. Bár értem, hogy tőlem jobb inkább komolyan venni, mint hogy kiverjem a balhét emgint :D
De , amit komolyan gondolok az az, hogy ezzel tényleg kellene valamit csinálni, mert engem totálisan jogtalanul büntizett meg, ráadásul még be is laggolt kicsit. Ja és azért nem szóltam a sárga alatti problémáimról TS-en, mert le voltam némítva. Remélem nem írtam semmi olyat , amit félreérthetnétek. Semmi többet nem mondok csak, amit ide leírtam. Nem támadok senkit, bár egy kis kérés van benne. Ja és még annyit, hogy Gingert és Bedyt arra kérném, hogy ne legyenek velem nyíltan ellenségesek, mert az nem fair, nyugodtan utáljatok meg minden, de ne kössetek belém légyszi, és ne szúrkáljatok, mert abból csak a feszkó van, annak meg semmi értelme, nekem semmi bajom a személyetekkel, de nehéz nem visszaszólni, ha valaki ba.tat. És ezen ne akadjatok ki légyszi :) Tök őszinte kérés ez tőlem.
Megteszem 2, nyílt reagálásom hozzászólásaidhoz.
Az a baj Veled, hogy nem lehet kiigazodni rajtad. Ha foglalkoznak veled az a baj ha nem meg az a gondod. A főrumon akkor szólíts meg engem ha Én is azt teszem veled. Kisebb problémám is nagyobb, hogy az egoddal foglalkozzak. Ahogy végig olvastam az utolsó hozzászólásokat más sem foglalkozott veled, hanem az eseménnyel ami megtörtént veled. Ha valamit viccesnek találsz arra megvan a megfelelő fórum vagy TV csatorna, az ÓVÁSOK szerintem nem ide tartozik. Lehet, hogy ami itt folyik nem tartod komolynak (mért is tennéd hiszen ez " Egy gyenge liga nagy körítéssel").
Nemrég valami ilyesmit írtál, hogy Te nem érted azokat akik nem a győzelem miatt indulnak el a futamokon. Az elmúlt 4 futamodból 3 végződött ESC gombbal 1x kiestél motor hiba miatt. Gondold legközelebb végig mit írsz le, ha megvan olvasd vissza és mérlegeld a dolgot, majd kattints az előnézet gombra és ha ekkor is úgy érzed a hozzászólásod jogos akkor küld el.
Lehet feleslegesen írom le ezeket, vagy csak annyit kellene amit te szoktál:
LOL
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Start Me Up

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. jún. 03, 2009 7:28 am

Best of Mozart

koholt baromságok
Szánalmas ez az egész
Végre célbaértem egy ilyen szaron
rögtön jöttök ezekkel a szemétségekkel
Nem nagyon akartok jogsit adni mi?
De mostantól máshogy állok a gerincetekhez....
igazságtalanul gynúsítgatnak
Nálam jobban fair pilóta itt nincs, az biztos
Fel vagyok háborodva
kiállok magamért, ha szennyel dobálnak
Tequila bemószerolt
Sírjak vagy röhögjek
nem egyenló bánásmód
tesztfutamon való elindulásomat megalázkodásnak érezném
Ott leszek a rohaddt tesztversenyen holnap
Csak még annyit, hogy a legmélyebben elmarasztalom a bírói testületet
sohasem voltam simulós típus
a végletekig kiakaszt, mégpedig az igazságtalanság ésd az emberi hülyeség/butaság
hogy biztosítsatok róla, hogy a továbbiakban egyenlő bánásmódban részesülök
Megcsókoljam a cipőd
Ne légy Mr Demagóg
ahogyan velem eljártatok, továbbra is szánalmasnak tartom
A jogsi megszerzését nem kommentálom, bár lenne mit mondanom.
Veled nem állok le ilyenekre, mert nem vagyunk egy kategória


...azthiszem nem folytatom.

@ Mozart

Ne legyünk ellenségesek...??? Ne szurkálódjunk...???

Aham... neked pedig azt javaslom, hogy unalmadban inkább szórakozz a tudod, hogy middel...
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. jún. 03, 2009 8:41 am

Bocs gyerekek, de ez tényleg hihetetlenül vicces. Ennél jobban nem tudtam volna hangsúlyozni, hogy semmiképp se értsétek félre, és ne lássatok mögé semmilyen mondanivalót.:
"Semmi többet nem mondok csak, amit ide leírtam. Nem támadok senkit"
"És ezen ne akadjatok ki légyszi Tök őszinte kérés ez tőlem."

Bedy, a humorról, és annak helyéről szerintem ne beszéljünk. Azt pedig, amit a győzelemről írsz nem értem, vagyis amit értek belőle arra azt tudom mondani, hogy igen :D, tényleg mondtam ezt, és tényleg escet kellett nyomnom 2szer is az utóbbi 3 futamon ( Kansasben nem nyomtam semmit).

Ginger, már meg ne haragudj, de most Te gerjeszted a feszkót. Olvasd el mégegyszer a hozzászólásom szerintem ,mert semmi olyat nem írtam most, amin ennyire be kellett volna rágni, sőt épp arra kértelek, hiogy ha lehet inkább ne csípkelődj. Durva lehet, hogy ezek a szavaim benned még ennyire élnek. Szóval nekem komolyan semmi bajom veletek. Nem tom hogy lehettek ennyire haragtartók. Inkább ne válaszoljatok. Tökre nem írtam semmi rosszat az előbb, ezt tuti, hogy látják a többiek is. Mindenesetre azt látom Ginger, hogy mostmár lesüllyedtél az én szintemre :D Mind1 biztos csak ideges vagy vmi miatt.....Majd azért higgadtabban is olvasd el :)

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » szer. jún. 03, 2009 8:49 am

W A Mozart írta:Bocs gyerekek, de ez tényleg hihetetlenül vicces. Ennél jobban nem tudtam volna hangsúlyozni, hogy semmiképp se értsétek félre, és ne lássatok mögé semmilyen mondanivalót.:
"Semmi többet nem mondok csak, amit ide leírtam. Nem támadok senkit"
"És ezen ne akadjatok ki légyszi Tök őszinte kérés ez tőlem."

Bedy, a humorról, és annak helyéről szerintem ne beszéljünk. Azt pedig, amit a győzelemről írsz nem értem, vagyis amit értek belőle arra azt tudom mondani, hogy igen :D, tényleg mondtam ezt, és tényleg escet kellett nyomnom 2szer is az utóbbi 3 futamon ( Kansasben nem nyomtam semmit).

Ginger, már meg ne haragudj, de most Te gerjeszted a feszkót. Olvasd el mégegyszer a hozzászólásom szerintem ,mert semmi olyat nem írtam most, amin ennyire be kellett volna rágni, sőt épp arra kértelek, hiogy ha lehet inkább ne csípkelődj. Durva lehet, hogy ezek a szavaim benned még ennyire élnek. Szóval nekem komolyan semmi bajom veletek. Nem tom hogy lehettek ennyire haragtartók. Inkább ne válaszoljatok. Tökre nem írtam semmi rosszat az előbb, ezt tuti, hogy látják a többiek is. Mindenesetre azt látom Ginger, hogy mostmár lesüllyedtél az én szintemre :D Mind1 biztos csak ideges vagy vmi miatt.....Majd azért higgadtabban is olvasd el :)
Még mindig inkább a futamra koncentrálva.. azon agyaltam, hogy nem lehet hogy azért kaptál büntit mert a zöld pillanatában túl messze voltál hozzám képest? Volt nálad a lagg, emiatt lassítottál, félrekaptad a kormányt, közben lemaradtál.. Szerintem az is lehet hogy ezért kaptad a büntit :roll:
Egyébként még meg sem köszöntem hogy segítettél nekem az elején amikor nem találtam magam a pályán, szóval köszi :wink:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. jún. 03, 2009 8:54 am

Egyetlen egy dolog vicces: az, hogy az elmúlt bő két hónap tükrében pont neked van képed ilyeneket kérni márhogy ne csipkelődjünk...

...engem te nem érdekelsz Mozart (egészen addig amíg nem csinálsz vmi hülyeséget a pályán - illetve bocsánat (!) az nagyon nem tetszik, hogy miattad lépnek ki emberkékt a bajnokságból), de ha kérhetem azt vedd figyelembe, hogy itt senki sem vevő a humorodra - ebből értelmes ember le tudja vonni a következtetést.

...ja és igen. Ez már csak személyes megjegyzués. Én is durvának tartrom, hogy ennyire élnek bennem a hozzászólásaid. Ez azt is jelzi, hogy ilyen emberrel én még soha nem akadtam össze... a szó legmesszemenőkig pejorítív értelmében. :roll: ...de sztem vagyunk így páran és nyugodtan javítsatok ki ha tévedek. :wink:

Na mostmár koncentráljunk lényegi kérdésekre!

@ RPeti

Én is a laggban keresném a probléma okát... ezért tényleg nem bánnám, ha Wofgang elküldené a saját replay-ét (bár gondolom megnézte és ott sem talált bibit)... :roll: Mint írtam a szerver nem laggolt (Mozart vádjaival ellentéteben), így azon semmilyen rendellenesség nem látszik - sajnos...
Peter Rigo

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » szer. jún. 03, 2009 9:42 am

Ginger17 írta:Egyetlen egy dolog vicces: az, hogy az elmúlt bő két hónap tükrében pont neked van képed ilyeneket kérni márhogy ne csipkelődjünk...

...engem te nem érdekelsz Mozart (egészen addig amíg nem csinálsz vmi hülyeséget a pályán - illetve bocsánat (!) az nagyon nem tetszik, hogy miattad lépnek ki emberkékt a bajnokságból), de ha kérhetem azt vedd figyelembe, hogy itt senki sem vevő a humorodra - ebből értelmes ember le tudja vonni a következtetést.

...ja és igen. Ez már csak személyes megjegyzués. Én is durvának tartrom, hogy ennyire élnek bennem a hozzászólásaid. Ez azt is jelzi, hogy ilyen emberrel én még soha nem akadtam össze... a szó legmesszemenőkig pejorítív értelmében. :roll: ...de sztem vagyunk így páran és nyugodtan javítsatok ki ha tévedek. :wink:

Na mostmár koncentráljunk lényegi kérdésekre!

@ RPeti

Én is a laggban keresném a probléma okát... ezért tényleg nem bánnám, ha Wofgang elküldené a saját replay-ét (bár gondolom megnézte és ott sem talált bibit)... :roll: Mint írtam a szerver nem laggolt (Mozart vádjaival ellentéteben), így azon semmilyen rendellenesség nem látszik - sajnos...
Szerver replay-t le lehet valahonnan tölteni? Leszedtem valamit az ftp-ről, de az nálam crc hibát ír.
Amúgy közben kinyomoztam az én büntetésemnek az okát. Teljesen jogosan lettem büntetve. Előrébb voltam a zöld előtt mint Toby. A gép nem mérlegel, hogy nem előztem, hanem a külső sor egy kicsit jobban szétszakadozott, és ott még azonos sebességgel mentünk. Nem is tud. Érzékeli az adott helyzetet és a szabályok alapján büntetést oszt. Így járás tipikus esete volt. :D

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. jún. 03, 2009 9:47 am

Ginger, elküldtem a replayem emailben neked. Én egyébként abszolút értem, hogy miért nem értetek :) Tényleg van egy amolyan "túl jón és rosszon" hozzáállásom a világhoz, mondhatnám úgy is, hogy nem igazán befolyásolják a viselkedésemet és a döntéseimet, hamis erkölcsi útmutatások ( melyeket a kersztény etika terjesztett el, és növelt világméretűvé, megszűntetve ezzel az ideális antik görögség sokkal "emberibb" morál felfogását), mint ahogy az emberek 99%-áét, de ettől azt hiszem csak jobb ember vagyok, de valóban elsőre nagyon antipatikusnak tűnhet :D Na mind1, nincs sok értelme ezt elmagyarázni, de el tudnám :)

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. jún. 03, 2009 9:49 am

Nyithatnánk egy off topicot...ott ellehetne ilyenekről írkálgatni.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. jún. 03, 2009 10:05 am

W A Mozart írta:Ginger, elküldtem a replayem emailben neked. Én egyébként abszolút értem, hogy miért nem értetek :) Tényleg van egy amolyan "túl jón és rosszon" hozzáállásom a világhoz, mondhatnám úgy is, hogy nem igazán befolyásolják a viselkedésemet és a döntéseimet, hamis erkölcsi útmutatások ( melyeket a kersztény etika terjesztett el, és növelt világméretűvé, megszűntetve ezzel az ideális antik görögség sokkal "emberibb" morál felfogását), mint ahogy az emberek 99%-áét, de ettől azt hiszem csak jobb ember vagyok, de valóban elsőre nagyon antipatikusnak tűnhet :D Na mind1, nincs sok értelme ezt elmagyarázni, de el tudnám :)
...hát akkor ezen a hozzáálláson van mit még csiszolni, de addig se feledd:
az alkotó folyamat keretében kell aggregálni az atipikus metodológiákat.

forrás:
http://www.vancso.hu/bullshit/
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. jún. 03, 2009 10:54 am

Ezen nincs mit csiszolni, ez a helyes út. A 99% hozzáállásán kellene csiszolni. Mondjuk le kéne ásni a föld közepéig és felrobbantani a világot, hogy Petőfit is idekeverjem :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. jún. 03, 2009 11:07 am

W A Mozart írta:Ezen nincs mit csiszolni, ez a helyes út. A 99% hozzáállásán kellene csiszolni. Mondjuk le kéne ásni a föld közepéig és felrobbantani a világot, hogy Petőfit is idekeverjem :D
Igen... ez sok mindent megmagyaráz és rengeteg mindent előrevetít. Rengeteg kétséget és gyanút igazol(hat)... de ennek minősítése nem az én feladatom.

Már csak azt nem értem, hogy miért ilyen közösségi helyeken - értsd a 99% között - keresed az önmegvalósítást? Egy olyan helyen ami szabályok szerint működik, mert másként nem is működhet - szimulátorsport.

Illetve másként teszem fel a kérdést: KÖNYÖRGÖM, MIÉRT ÉPPEN MI??? Annyi nálunk sokkal éretelmesebb és lükébb társaság van... miért pont mi - a nagy átlag - esünk áldozatul? Vagy nem is vagyunk átlagosak? 8) Ez esetben hálásak vagyunk, hogy minket választottál, de köszönjük ennél tovább nem merülnénk el a világfelfogásodban... illetve ha valakit érdekel > Ulvarnak igaza van: kellene nyitni egy "Mozart és a Világ", vagy "Mozart vs. Világ" fórumot.

...

Még valami... basszus elérted amit akartál: foglalkozok veled.
Remélem dagad a májad, de ne szokd meg, észrevettem a cselt. :wink:
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. jún. 03, 2009 1:27 pm

komolyan mondom az ilyen hsz-eket olvasva elcsodálkozok hogy még mindig miért járunk 22-25en a futamokra...

vagyis másképp?
még miért vagyok itt?
nekem kúrvára nincs szükségem arra hogy úgy jöjjek haza a suliból hogy ezt a szar Mozart vs Ginger vitát olvassam

jézusom felnőtt emberek vagytok, mért kell lesüllyedni egy ilyen szintre?
ennél lejjebb már nincsen

na bye
Kép

Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. jún. 03, 2009 3:31 pm

Ginger, most egyszerűen nem értelek. Nem értem mitől pattant ez most ki. Én nagyon kedvellek téged , mert egy aranyos és lelkes srác vagy, de én tényleg nagyon normálisan írtam, külön hangsúlyozva, hogy senki ne sértődjön meg, mondjuk érdekes, hogy ezt kell csinálnom, de mind1. A világfelfogásomnak meg semmi köze a ligátokhoz, ez nem a világ :D Én nem keresek itt semmilyen önmegvalósítást, nem is értem, hogy ez mi :D Írtam neked, én ide , és minden más ligába, po-n kívül, csak és kizárólag versenyezni megyek, bocs srácok, de engem nem érdekelnek az emberek itt, senkit nem akarok megismerni, mivel ez neten lehetetlen. Azt sem értem, hogy hogyan közösség ez vagy bármelyik másik az interneten, de ez már csak elméleti kérdés. A fórumba csak a versenyzéssel kapcsolatosan írtam a balhé óta, meg akkor ha megszólítottak. Engem ez nem tud felhúzni, csak ha aversenyzésemet lehetetleníti, erre írtam a világnézetemmel kapcsolatos dolgokat, hátha jobban értitek, hogy mi van, de nem jött be :D én nem rontottam itt a légkört a balhé óta,, Te pl viszont azóta sem tudtál egy picit sem engedni. Olvastam NF1B barcelona közvetítés közben az sstv chaten folytatott színvonalas beszélgetésedet rólam. Direkt nem szóltam egy szót sem. Szó nélkül tűrtem, hogy visszaadjátok, amiket adtam a botránykor, és most megmertelek kérni benneteket, hogy ne piszkáljatok, mert abból csak a feszkó van, szóval azért enm tudok mindent szó nélkül hagyni. Tettem mindezt nagyon erősen hangsúlyozván azt, hogy ez nem támadás nem sértés, csak egy ártatlan kérés. Ez lett belőle, és állítom, hogy erről most nem én tehetek. Én nem vagyok haragtartó.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. jún. 03, 2009 3:48 pm

Maradjunk annyiban - és ezzel szeretném lezárni ennek a fórumnak minden további bővülését - , hogy én viszont nem tudom elfelejteni a megnyilvánulásaidat... sajnálom, de mint anno írtam engem még így senki nem sértegetett és vagyunk így ezzel még páran.

Közösség.

Veled ellentétben engem érdekelnek ezek a srácok (és csajok) akikkel együtt vagyunk, jól érzem magam velük, igyekszem megismerni őket és azthiszem a kisebb viták ellenére jó ismerőseim, klassz kis közösség ez. Némelyekkel volt szerencsém találkozni és egyikőjükben sem csalódtam ...kellemes időtöltés volt számomra ez az elmúlt egy év...

Gerrardnak igaza van. Ezektől az emberektől elnézést szeretnék kérni az elmúlt napok hozzászólásaiért.

Mozart! A fentiek tudatában arra kérlek, hogy állításod szerinti szokásodat megtartva csakis a versenyzéssel kapcsolatban írj a fórumba - hisz' téged csak az érdekel. Ez utóbbit is sajnálom. Továbbra sem tudom mit keresel itt.........

...a replayed igyexem mielőbb megnézni.
Peter Rigo

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » szer. jún. 03, 2009 3:52 pm

Gerrard írta:komolyan mondom az ilyen hsz-eket olvasva elcsodálkozok hogy még mindig miért járunk 22-25en a futamokra...

vagyis másképp?
még miért vagyok itt?
nekem kúrvára nincs szükségem arra hogy úgy jöjjek haza a suliból hogy ezt a szar Mozart vs Ginger vitát olvassam

jézusom felnőtt emberek vagytok, mért kell lesüllyedni egy ilyen szintre?
ennél lejjebb már nincsen

na bye
10 pont!
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » szer. jún. 03, 2009 4:07 pm

Indy500 után (és a kialakult viszonyokat tekintve), a következőt tudom csak írni, mely lehetne csapatom/csapatunk szlogenje:

"Dale Coyne Racing: az Indycar FEKETE CSAPATA."

Aki lát benne poént, az röhögjön rajta, aki meg a szívére veszi, attól előre is bocsánatot kérek. :)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szer. jún. 03, 2009 7:11 pm

W A Mozart írta:bocs srácok, de engem nem érdekelnek az emberek itt, senkit nem akarok megismerni, mivel ez neten lehetetlen. Azt sem értem, hogy hogyan közösség ez vagy bármelyik másik az interneten, de ez már csak elméleti kérdés.
Figyelj!
1 éve azt sem tudtam, hogy létezik Kopi, RPeti, Bodzzza, Tommy78, Bedy, s.t.b.
Most napi szinten beszélünk egymással (és nem csak a játékról). Eltöltöttünk együtt már 1-2 hétvégét is és valószínűleg még fogunk is. Mára azt gondolom, hogy a barátaimnak tekintem őket és biztos vagyok benne, hogy a találkozónk után újabb arcokkal bővül a fenti névsor.
Ha ez nem közösség akkor lereszelem a kormányomat és megeszem... :P
Ha nem lennének az esti, ts-el egybekötött partyk akkor rég letöröltem volna a játékot!!!
A többi részébe nem akarok belepofázni mert csak rontanék a helyzeten. :wink:
Amit pedig metosz és Ginger tesz a szórakozásunkért azt csak (sokadszor) megsüvegelni tudom!
Máshogy látjuk a dogokat -ami nem baj- de barátibb hangnemben is lehet ellenvéleménye az embernek! :wink:

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. jún. 03, 2009 7:33 pm

Tökéletesen értem, amit mondasz, de a ti társaságotok nem internetes közösség, én azt mondtam, hogy interenetes közösséget elviekben nem tudok elképzelni, de akár még lehetne is, de a tiétek nem az. Maximum itt ismerkedtetek meg. Na mind1. A másik pedig, hogy a hangnememmel mi volt most a gond? :O Tök őszintén, és még kedvesen is elmondtam a dolgot, meg kértem egy apróságot, ennyi. :) Mellesleg szimaptikus a ti társaságotok meg minden, Kopi nagyon nagy arc, szívesen beszélek vletek bármikor, de én ide nem élni jövök, ha értitek, én csak a verseny miatt jövök ilyen helyre. Mondjuk van egy hely, ahol szívesen vagyok , a PO liga, de az más tészta :D

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. jún. 03, 2009 7:45 pm

Mindenki versenyezni jön
maximum mindenki mást gondol a társaságról, én pl mindnekit nagyon szeretek és tisztelek, talán néha túlságosan is jobban tisztelek valakit minthogy megelőzzem (mert mégis mit keres itt egy 16 éves kishal a nagyok között)
nem beszélek senkivel sokat, nem tartom közösségi embernek magamat, nem mutatom a külvilág felé hogy én nagyon is tisztelnék itt mindenkit, persze vannak példaképek, akik miatt eljárok a futamokra még akkor is ha nincs semmi kedvem
na de a lényeg az hogy tök mind1 minek nevezed a társaságot, én nagyon szeretek idejárni, mert a versenyek nagy színvonalúak, jó beszélni a többiekkel, és jó az a tudat hogy egy közösségnek én is a tagja vagyok
és tök midn1 hogy online közösség vagy talán találkozom is majd velük (adná az ég hogy találkozhassam veletek) a lényeg az hogy mindenki egyenlő, nincsenek előítéletek a másikkal szemben, nincs lenézve aki esetleg nem olyan gyors a pályán, mindenki segít mindenkinek

szóval egy szó mint száz, sajnálom hogy te így látod Mozart, de persze ez a Te döntésed
Kép

Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. jún. 03, 2009 8:01 pm

Nem értem, hogy én hogyan látom, vagyis hogy ez hol jött le neked. Na mind1, értéstek ahogy akarjátok :D

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. jún. 03, 2009 8:08 pm

W A Mozart írta:Nem értem, hogy én hogyan látom, vagyis hogy ez hol jött le neked. Na mind1, értéstek ahogy akarjátok :D
"bocs srácok, de engem nem érdekelnek az emberek itt"
ebből az jön le hogy nagyívbe szarsz mindenkire, csak eljössz játszani, mert gyors vagy

ezzel persze nincsen semmi baj, hiszen mindenkinek szíve joga eldönteni hogy hogy gondol másokra, csak pl nekem ez a stílus nem jön be, de persze ez meg az én magán véleményem, mert lehet ez valakinek bejön

én úgy pl nem is tudnék versenyezni ha nem jelentenének semmit az emberek akikkel ezt a szenvedélyt űzöm
és itt jön elő hogy te a győzelemért játszol, nekem meg az okoz örömet hogy ilyen nagyszerű emberekkel lehetek egy pályán :)
Kép

Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » szer. jún. 03, 2009 8:28 pm

Uraim.. 3 oldal tele lett szemetelve értelmetlenséggel egy futamra jelentkezős topikban. (tudom, semmi közöm hozzá) Zárjátok már le ezt a témát és foglalkozzatok mással. Én Mozartot nem ismerem - az eddigiekből kiindulva talán szerencse is.. De Wolfgang, ha valóban versenyezni jársz csak ide, akkor kerüld már a beszólogatásokat és a félreérthető, vagy akár egyértelmű beírásokat. Ebből a pár oldalból kiindulva talán mindenkinek az lenne a legjobb, ha az aktivitási szabályokat betartanád, azt cső.
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég