Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » hétf. aug. 26, 2013 8:07 am

Bodnar írta:
Feltétel valóban egyenlő volt ezt én sem vitatom. Viszont itt az nyert aki magasabb szárnyal volt a pályán. Nekik jól jött az eső de gyanítom a mezőny legnagyobb része hasonlóan alacsonyabb szárnyakkal ment.
Van benne valami, én 19-15-s szárnyakkal mentem, a közepébe rendre elég sokat hoztam mindenkin, ahogy elnéztem az átlag 335-340 km/h-s végsebességgel rendelkezett, én 325-nél leforogtam. -hh-

@Gabor

Megkérdezhetem, hogy szárazon, megtankolva milyen köröket jöttél? Van egy olyan érzésem, hogy esélyem nem lett volna eső nélkül. :oops:
19-15 az szép -hh- Enyém sokkal alacsonyabb volt.
Hát amit megtankolva ki tudtam belőle présleni az 1.49.2 volt, de a többség ilyen 49.7-9
Kép

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bodnar » hétf. aug. 26, 2013 8:18 am

GABOR írta:
Bodnar írta:
Feltétel valóban egyenlő volt ezt én sem vitatom. Viszont itt az nyert aki magasabb szárnyal volt a pályán. Nekik jól jött az eső de gyanítom a mezőny legnagyobb része hasonlóan alacsonyabb szárnyakkal ment.
Van benne valami, én 19-15-s szárnyakkal mentem, a közepébe rendre elég sokat hoztam mindenkin, ahogy elnéztem az átlag 335-340 km/h-s végsebességgel rendelkezett, én 325-nél leforogtam. -hh-

@Gabor

Megkérdezhetem, hogy szárazon, megtankolva milyen köröket jöttél? Van egy olyan érzésem, hogy esélyem nem lett volna eső nélkül. :oops:
19-15 az szép -hh- Enyém sokkal alacsonyabb volt.
Hát amit megtankolva ki tudtam belőle présleni az 1.49.2 volt, de a többség ilyen 49.7-9

Akkor mákoltam egy hatalmasat. Legjobb telis köröm: 1.50.8. Kellett ez a felfrissítő eső! :lol:
Azazamaz #7

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. aug. 26, 2013 8:28 am

GABOR írta:Feltétel valóban egyenlő volt ezt én sem vitatom. Viszont itt az nyert aki magasabb szárnyal volt a pályán. Nekik jól jött az eső de gyanítom a mezőny legnagyobb része hasonlóan alacsonyabb szárnyakkal ment.
Maga az eső jelenléte azért is volt vicces mert a tesztfutamon mondhatni semmi nem volt, még itt elvileg módosítva is lett az eső valószínűsége. Na ehhez képest volt pofáraesés ez az egész...
Azért ezt nem mondanám az első komolyabb esőnél feltekertem mind a két szárnyat 30fokra a kanyarokban lassított, egyenesben a hatos se pörgött le. Így mentem vagy 20 kört az egy esőgumin, aztán a második etapra mikor megint felment 33%-ra a víz, levettem 15-10-re a szárnyakat 2 másodpercet gyorsultam körönként. Persze nem én vagyok a legjobb példa mert alapból lassabb vagyok 3-4 másodperccel.
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » hétf. aug. 26, 2013 8:30 am

Matte írta:
GABOR írta:Feltétel valóban egyenlő volt ezt én sem vitatom. Viszont itt az nyert aki magasabb szárnyal volt a pályán. Nekik jól jött az eső de gyanítom a mezőny legnagyobb része hasonlóan alacsonyabb szárnyakkal ment.
Maga az eső jelenléte azért is volt vicces mert a tesztfutamon mondhatni semmi nem volt, még itt elvileg módosítva is lett az eső valószínűsége. Na ehhez képest volt pofáraesés ez az egész...
Azért ezt nem mondanám az első komolyabb esőnél feltekertem mind a két szárnyat 30fokra a kanyarokban lassított, egyenesben a hatos se pörgött le. Így mentem vagy 20 kört az egy esőgumin, aztán a második etapra mikor megint felment 33%-ra a víz, levettem 15-10-re a szárnyakat 2 másodpercet gyorsultam körönként. Persze nem én vagyok a legjobb példa mert alapból lassabb vagyok 3-4 másodperccel.
Lol azt hogy a francba vetted fel? Nekem mindig csak az első szárnyat engedi állitani futam alatt...
Vagy lehet hogy akire nem vonatkozik a parc ferme szabály annak még ezt is engedi? -grr-
Kép

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bercisan » hétf. aug. 26, 2013 8:49 am

A kommenteket olvasva értem, hogy miért maradtam le, még szélárnyékban is..
21-16 szárnyállás.
Időmérőn belehibáztam az első kanyarban, így nem is erőltettem.(pedig én lehettem volna, aki utolsóként kezdi meg a gyors körét.)
Rajtot jól kaptam el, aztán Tommy-t koccoltam le hátulról, egyszer csak ugrott az övé az enyém fele 5 métert :DD (jelzem valamiért nagyon nem akart szépen futni a játék a gépemen :( )
3 olyan pontom volt a versenyen, amikor úgy voltam vele, hogy lehet abba kiállok
1 amikor mindenki sokkal gyorsabb volt nálam az egyenesben és semmit nem tudtam csinálni ellenük.
2 amikor CsaBnak nekimentem, és kicsúsztam, átlagban itt már megállítom az autót és hívom a mentőket ideg összeroppanás miatt, most meg toltam neki ugyan úgy, lassan, de biztosan. :)
3 Bandi megpöckölt..ha ezt nem fogom meg, biztos abba hagytam volna.
Összességében elégedett vagyok ezzel az eredménnyel, SŐT. életem legjobb eredménye maszimban. Persze ehhez kellett a többiek "szerencsétlenkedése".
A státuszom addig maradna beugrós pilóta, amíg fel nem szabadul egy nagyobb csapat ülése.

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. aug. 26, 2013 9:41 am

GABOR írta: Lol azt hogy a francba vetted fel? Nekem mindig csak az első szárnyat engedi állitani futam alatt...
Vagy lehet hogy akire nem vonatkozik a parc ferme szabály annak még ezt is engedi? -grr-
Száraz futamon biztos nem éri meg mert 10 másodperc a hátsó szárny állítása. Valószínű a parc ferme szabály miatt tudtam állítani.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. aug. 26, 2013 6:00 pm

Nem szoktam ilyet de most írok mert iszonyatosan élveztem az egészet!

Qual:
Q1 az etap végén 9. helyen álltam éreztem hogy van még benne és sikerült olyan 10 mp-vel a lezárás elött még átjönni, és javítottam is 6.ra jöttem fel egyébként nem mentem volna tovább a Q2-be /=/
Q2 próbáltam azt amit a valóságban és félig meddig be is jött a végére hagytam a gyors köröm megint pár másodperccel a leintés elött mentem át a rajt/cél vonalon, és 4.-re qualyztam már ekkor nagyon vidám voltam!
Race:

Amikor megláttam hogy csepereg az eső sokat gondolkodtam hogy elkezdem eső gumin végül szerencsére nem tettem. Amikor már elég meredek volt a helyzet és láttam hogy mindenhol körülöttem jönnek ki a boxba akkor "reagáltam" -hh- az esőben az autó nagyon jól ment szerencsére még az időmérőn megemeltem a hasmagasságot 3-4mm-el be is jött az autó a kicsi szárnyak ellenére (18-6) nagyon jól tapadt persze kigyorsításokon fickándozott rendesen, az első kiállás után Bodnárral elég jó csatát vívtunk akkor még úgy éreztem meglehet a 2. hely mert a gumik nagyon jól bírták, de a 2. kiállás után már láttam hogy ez max 3. hely lehet így próbáltam stabilan menni, és nem hibázni, többé-kevésbé sikerült is! Meg lett a 3. hely ami számomra felér egy győzelemmel nagyon boldog voltam a kedvenc pályámon sikerült szép eredményt elérni!

Szerintem nagyon is jó ez a plugin és izgalmassá teszi a versenyt persze verseny közben rengeteget kellett babrálnom a fékerőelosztással, de megérte! Q.rva izgalmas volt! Remélem Monzában is lesznek hasonló izgalmak:) -3- -g- -gg-
Manchester United

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. aug. 26, 2013 7:09 pm

Húha! Még nem is gratuláltam csapattárs! GRAT! -3-
3., 6. hely ebben a dzsumbujban --pezs-
Sajnos nálam az inter gumi tesztelésével telt jó pár kör, balga módon azt raktam fel, ami gyakorlatilag használhatatlan, értelmetlen, mivel a soft egész jó még kis esőnél is.

Köszi mindenkinek akivel csatázhattam! Főleg Tommynak - ahol a setup döntött köztünk, egyenesben gyorsabb voltam sokkal, kevesebb esélye volt, de azért féltem az ucsó körtől, főleg, hogy már lehetett kapcsolni DRS-t, el kellett volna nyomnom az első egyenesben a teljes KERS-em, és a hátsóban dőlt volna el. Reméltem, hogy Tommy talán a KERS-t is bedobja az első egyenesre, de aztán hirtelen vége lett a körözés miatt, amivel egyáltalán nem számoltam _a_ . Mondjuk szomorú, hogy kört kaptam, de nem sűrű élmény szerencsére és feledteti a 25 "overtake".

Nagyon jó kikapcsolódás volt. -vv-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. aug. 28, 2013 4:03 pm

TABELLA FRISSÍTVE A BELGA EREDMÉNYEKKEL!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. aug. 28, 2013 4:46 pm

Bár a valóságban is ennyi pontjai lennének a Williams-nek, mint nekünk Csabival -hh-
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » szomb. aug. 31, 2013 1:44 am

Monza Track ? Mikor várható ?
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. aug. 31, 2013 8:31 am

CsaB írta:Monza Track ? Mikor várható ?
A pálya tegnap lett véglegesítve. Ma lesz kiírva a futam! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » szomb. aug. 31, 2013 10:10 am

Gadfly írta:
CsaB írta:Monza Track ? Mikor várható ?
A pálya tegnap lett véglegesítve. Ma lesz kiírva a futam! ;-)
YESSS !!
-l- -l-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gilberto » vas. szept. 01, 2013 11:37 am

Kép[/url][/img]

Kép

Kép
Manchester United

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SPA 13.08.25. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd szept. 03, 2013 7:57 am

MF1B 2013 - 11. Futam Spa

3.03 - Zsozsesz a felvezető kör végén nekimegy Bandinak majd Gadfly Zsozsesznek. Megkérjük Zsozseszt, hogy nagyobb odafigyeléssel a felvezető körön is.

4.00 . Tommy78 kiugrik a rajtnál majd hirtelen belefékez, de akkor már a többiek is elindultak amit Bercisan már nem tud lereagálni. Tommy78 stop&go büntetést kapott a versenyen így nincs további büntetés.

4.07 - Matte az első kanyarban picit nekimegy a Zsozsesznek. Mattet megkérjük kicsit nagyobb távolságot tartson maga előtt!

4.44 - Bandi megcsúszása miatt Doozi picit nekiér hátulról, versenybaleset.

6.07 - BengA az első kanyar féktávján nekimegy Matte-nak. Benga figyelmeztetés!

10.33 - Doozi nekimegy Kopinak, Doozi sokat veszít. Nincs büntetés!

19.13 - Bandi lecsúszik a kanyarról és ahogy jön vissza Doozi nem tudja elkerülni a koccanást. Versenybaleset!

63.39 - Makako akarja elengedni Bercisan-t, de ez nagyon rosszul sikerül, mert Makákó keresztbe-megy az ideális íven és Bercisan nekimegy. Makákó figyelmeztetés!

67.31 - Tommy78 az első kanyarban nekimegy Metosz-nak. Tommy78 Figyelmeztetés!

Függőben lévő büntetések:
- Giorgio figyelmeztetés
- Benga figyelmeztetés
- Makákó figyelmeztetés
Buchert Csaba

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég