Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SINGAPORE 13.09.22. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » hétf. szept. 23, 2013 12:30 pm

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SINGAPORE 13.09.22. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. szept. 23, 2013 12:43 pm

KOPI írta:Gadfly,sajna lesz még ilyen futam.Oktober 27 vagy mi,tuti kimarad,nem leszek itthon.De ez a vasárnapi futam dolog nekem nem jön be amugy se ezt jeleztem.pontokkal amugy se tudok hozzájárulni ehez.mint mondzam ezen a fos pályán a villogás miatt a kanyart se láttam,de zsozsesznek is ilyen baja volt.Szoval ha gondolod és akarsu a helyemre valakit csak szolj.;)
Kopi, dehogy keresek (nem ezért mondtam), ha már együtt elkezdtük, akkor végig is csináljuk! ;-) Különben is köt a "szerződés" :mrgreen: ill. talán ez az első olyan MF1B-s évem 2009 óta, amikor fix csapattárssal megyek végig és nem cserélgetik egymást! :grin: Ezt már csak azzal lehet kozmetikázni, ha a futamok többségén indulni tudnál ill. nem lettek volna azok a fránya futamfeladások, melyekkel meggyőződésem, hogy pár pontot be tudtál volna zsebelni. :roll:

u.i.:
Az avatarodra csak ennyit tudok reagálni: Kép

Kép

........... -hh-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SINGAPORE 13.09.22. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bodnar » hétf. szept. 23, 2013 2:48 pm

Kvali:
A Q1-ben tesztelgettem a Q2-es setupot, elsőre elég gyenge kört mentem vele, másodikra egy egész erőset sikerült repeszteni. A Q2-ben persze, hogy hagytam kb másfél tizedet a közepébe, így pont annyival le is csúsztam a pole-ról.

Futam:
A rajt nem volt rossz, jobban jöttem el, mint Gábor, viszont a célegyenes rövidsége miatt nem tudtam elé kerülni. Aztán kezdtem rájönni, hogy az RFE hiánya miatt nem melegszenek el a gumik, ami meglepő módon elég rosszul érintett, hiszen végig olyan körülmények között teszteltem, ahol 130-140 fokos gumival kellett mennem, így nem találtam meg a tempót. 40 közepéket jöttem csak, holott tesztek alatt 130 fokos gumival is tudtam 40 elejét legalább, így kb 7-8 tizedeket kapva szakadtam le Gáborról. A 2. etapra hagytam a szupert, rövid időn belül utolértem Gábort. (Legalább volt egy izgalmas 10 köre a versenyben. -hh- ) Megelőztem, majd elléptem tőle, de tudtam, hogy ha felrakom a lágyat akkor visszaveszi gyorsan. Mikor kijöttem a lágyért épp elé jöttem vissza, de ha 200 méternél többet voltam előtte sokat mondok, lenyomott könnyedén. Onnanstól utaztam csak, az utolsó etapban 1 kört még megnyomtam a leggyorsabb kör érdekében, ami meglett, de semmi extra nem volt. Az utolsó körben páholyból néztem Gilberto és Tommy csatáját, ott is volt egy kis izgalom, igaz nem nekem, de nem volt rossz meccs! -kakcsi-

Összességében a pozícióval elégedett vagyok, a versenytempóval nagyon nem. Ha tudok olyan tempót, mint teszten, lehetett volna egy izgalmas csatánk Gáborral, de nincsen ha, így alakult, egyéniben fontos pontokat hoztam Gadfly-al szemben ismét.
Azazamaz #7

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SINGAPORE 13.09.22. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bercisan » hétf. szept. 23, 2013 3:14 pm

Q:
-Szerintem az időmérőmet megpecsételi az, hogy a versenyen gyorsabb kört futottam, mint időmérőn..
R:
-Jól rajtoltam volna, ha....nem vágom a falhoz az autómat rögtön már az egyenesben.:D
No nem baj, mondtam én, aztán elkezdtem a mezőny végén autózni szerintem meggyőző tempóban.
Lassan utolértem az előttem levőket, de érdemi előzést nem kellett bemutatnom.
Darvasi Marcell barátom ellen keménykedtem kicsit, mert volt még a gumimban, és nehogy már megelőzzön a friss gumikon(könnyen:D).
Bengával a végén szépen összehoztuk, én ennél többet nem tudtam kihozni az autómból, talán még azt az egy kört kitudtam volna védekezni, de nem megyek bele a HA...:D:D majd legközelebb Kedves Benga:D. Amint nézegettem a ponttáblázatot, sokat jelenthet ez, hogy bejöttem Benga előtt.
Köszönöm Csabának a setupot. ha az nem lett volna, én se mentem volna végig a versenyen:D
És szeretnék egy "szerződést" kötni egy setup mágussal, mert én magamtól nem lépek ilyen téren 1-ről 2-re.
Grat mindenkinek

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SINGAPORE 13.09.22. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd szept. 24, 2013 9:46 am

TABELLA FRISSÍTVE A SZINGAPÚRI ADATOKKAL!


Gumiellenőrzés utáni eredmény:

1. GABOR 82:10.731
2. Lajos Bodnar +0:10.807
3. Gadfly +0:39.644
4. Tommy78 +1 lap
5. Gilberto +1 lap
6. Bercisan +1 lap
7. BengA +1 lap
8. CsaB +2 laps
9. Bandi +2 laps
10. Zsozsesz +3 laps



BT eredmények a következő napokban várható....

Koreai pálya/futamkiírás legkésőbb holnap!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SINGAPORE 13.09.22. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd szept. 24, 2013 11:35 am

Bercisan írta:Bengával a végén szépen összehoztuk, én ennél többet nem tudtam kihozni az autómból, talán még azt az egy kört kitudtam volna védekezni, de nem megyek bele a HA...:D:D majd legközelebb Kedves Benga:D.
Kár hogy hülye voltam (vagyok :D), tuti izgi lett volna a vége, ha nem nézem be, hogy nincs több kör. Biztos jót csatáztunk volna...na mind1, ahogy írtad is, majd legközelebb.
Kép

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SINGAPORE 13.09.22. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bercisan » kedd szept. 24, 2013 12:31 pm

BengA írta:
Bercisan írta:Bengával a végén szépen összehoztuk, én ennél többet nem tudtam kihozni az autómból, talán még azt az egy kört kitudtam volna védekezni, de nem megyek bele a HA...:D:D majd legközelebb Kedves Benga:D.
Kár hogy hülye voltam (vagyok :D), tuti izgi lett volna a vége, ha nem nézem be, hogy nincs több kör. Biztos jót csatáztunk volna...na mind1, ahogy írtad is, majd legközelebb.
;)

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SINGAPORE 13.09.22. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » pén. szept. 27, 2013 10:10 pm

Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SINGAPORE 13.09.22. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd okt. 01, 2013 7:30 am

MF1B 2013 - 13. Futam Singapore

A versenyen semmilyen említésre méltó incidens nem történt, gratulálunk!
Buchert Csaba

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég