Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » csüt. jan. 09, 2014 3:45 pm

Sajnos itt kell maradnom Debrecenben, úgyhogy nem tudok jönni a nyitófutamra _LL _LL _LL

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: BengA » csüt. jan. 09, 2014 4:36 pm

Fekete Misi írta:Sajnos itt kell maradnom Debrecenben, úgyhogy nem tudok jönni a nyitófutamra _LL _LL _LL
Akkor hogy löklek ki bakker? -uh-
Kép

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » csüt. jan. 09, 2014 5:13 pm

BengA írta:
Fekete Misi írta:Sajnos itt kell maradnom Debrecenben, úgyhogy nem tudok jönni a nyitófutamra _LL _LL _LL
Akkor hogy löklek ki bakker? -uh-
2014, új év, új helyzet. Idén akasztják a hóhért, és Téged lök ki mindenki, aki éppen arra jár -monster-

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Gilberto » csüt. jan. 09, 2014 6:24 pm

Bandito és aki esetleg nem volt tesztfutamon, jó lenne ha feljönnétek majd TS-re! Nem baj ha nincs mikrofon de legalább halljátok amit kell!!
Manchester United

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. jan. 09, 2014 6:44 pm

Jelenleg 24 fő adta le a nevezését a mai futamra, Dodi és Misi jelezte, hogy nem tud indulni, Mugen nem jelezte szándékát.

Akiknek elmaradásuk van:
Dodi, Misi és Matte

Mivel Matte jelezte indulását a futamra, de se teszt futamon, se az ennek megfelelő 50 kört bajnokság indulás előtt, se a mai futamra a kötelező 20 kört nem teljesítette, így Matte a PIT-ből kezdheti meg a futamot.

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Matte » csüt. jan. 09, 2014 6:45 pm

Hazaértem viszonylag korán, gondoltam megyek gyorsan 50 kört, feltettem a pályát, erre folyamatosan kifagyok IMS-en nem volt ilyen gondom. Esélytelen az 50 köröm úgyhogy jó futamot. -gg-
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Matte » csüt. jan. 09, 2014 6:47 pm

Tommy78 írta:Matte a PIT-ből kezdheti meg a futamot.
Na most akkor a szabályzatot félreértettem, mert ott a bajnokságban induláshoz kell az 50 kör. De akkor megpróbálkozok egy rf újratelepítéssel
Kép

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Bercisan » csüt. jan. 09, 2014 8:23 pm

Jó kis idénynyitó..
Nem mondom, hogy szabálytalan volt velem akár ki is. Ennek a köcsög kormánynak van egy kis holtjátéka az egyenesben, aminek természetesen most kellett meginnnom a levét.
Megint szarrá gyakoroltam magam...
Mondjuk ez a restartos cucc nem hiszem, hogy kellett volna, vagy ezért én is reklamálhattam volna?? -l-

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. jan. 09, 2014 8:59 pm

Köszönöm Gadfly az a mondatod kibaszta a biztositékot nálam. Tehát én vagyok a hibás hogy te a rajt elött megforogsz engem megbüntet. Köszi nem akarok ilyen bajnokságban versenyezni,és köszi Voodoo hogy ellenezted a sárgát hogy levegyük a büntit. Forditva te sirtál volna a legjobban.

Csak 260 kört készültem a futamra,de mind1. Pá urak.
Kép

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: tjoe » csüt. jan. 09, 2014 9:12 pm

Megszakadt a netkapcsolat hogy rohadna meg a upc!
De hová tűnt Damon Hill !?

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: BengA » csüt. jan. 09, 2014 9:25 pm

Nagyon vártam ezt a bajnokságot, de most keserű szájízzel távoztam a futamról.
Tudom, sokat nem számít, hogy 12., vagy 15. az ember, de nekem sokat számít, mert keveset tudok készülni.
Ezekkel a box helyekkel kezdeni kell valamit, mert így mindig a lassabb versenyző szopja meg.
Felküzdi az ember magát a top 10 közelébe és kezdheti elölről, mert nem fér oda. A második esetnél már elegem lett. -uh-
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. jan. 09, 2014 9:54 pm

Quali : nem láttam semmit,lassú voltam
Futam : A maximumot kihoztam magamból. Nem értem... 1 hete Norbitól 3-4 tizedre voltam. Most ezzel a sínautóval kapok majdnem 2 másodpercet. Futamon meg nem mentem máshogy, mégis 1,4-el lassabb köröket mentem.
De amúgy nem volt rossz. Csatáztam jókat, amikor meg nem volt kivel akkor valami kibaszott unalmas volt az egész. Remélem élvezet lesz más pályán a sínautó. Kiv vagyok a köv futamokra.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. jan. 09, 2014 10:01 pm

@Kopi
Nyilván én basztam el és a mondókám előtt bocsánatot is kértem. Nem azt mondtam, hogy konkrétan a Te hibát, hanem azt, hogy 50-50%. Ha nem előzöl meg, ahogy Tommy se ill. akik még hátrébb voltak, akkor nyilván nincs ez a bünti! Erre írtam, hogy nem csak rajtam múlott és h 50-50, de így jobban átgondolva inkább 75-25-ben az én hibám. Tényleg nagyon sajnálom és kár lenne ha ilyen faszság miatt már most befejeznéd.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: CsaB » csüt. jan. 09, 2014 10:07 pm

Quali:
PFFF :lol: semmit nem láttam szinte legalábbis a megszokotthoz képest, így nem tudtam összerakni egy értelmes kört, bár a legjobb körömmel 3 helyet javítottam volna így nagyon nem zaklatott fel.

Race:
-gepout-
Úgy eltaláltam a taktikát ! úúúú vazze ..... boxal, friss gumikkal 2 kiálás után a 12. voltam.
És ezután jött a fekete leves _2_ becumiztam. Nem írta, hogy ki mögött kellene haladnom, óvatosan elmentem a mezőny mellett, a SC mellett is, nem is írt semmit, hogy vágott kör vagy soroljak hátrébb, erre amikor kiírta a zöldet, hogy a kör végén újra indul a verseny, benyögte, hogy vágott kör, innentől kezdve viszont buktam mindent.
Ez van. Első versenynek el ment. Tetszett.
Két hét múlva Indy !
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép


Avatar
Erik Czakoi
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: szer. jún. 12, 2013 11:37 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Erik Czakoi » csüt. jan. 09, 2014 10:16 pm

Qualy : Az nem épp a legjobban silerült csak a 20-helyre sikerült magam qualifikálni,mert nekem is be kapcsolt A WINDOWS UPDATE - frissités /=/ i Muszaj is voltam le álni az autóval,kimentem a windowsba és le álitottam a windows frissitést -hh-

Verseny: A verseny az jobban sikerült az első Box kiálásom a 14-körben volt ami jól sikerült, pont Tjoe elöttem volt a piros jelzésen ő is akkor jött ki a Boxba,de minden jól sikerült mert mind a ketten elfértünk a piros jelzésen -hh-
A második Pit Stop-om a 28-körbe volt az is jól sikerült.A kiállás után 2 - körrel,én nemtudom hogy mi Történ Giltbertell,de a cálegyenes után rendesen eltalálta a kocsimat,rendesen meg is sérültem -jaj-
Szinte minden körbe 2 másodpercel lassab voltam.De semmi gond az ilyesmi megtörténik.
Jót csatáztam Makákóval amugy bocsánatot kérek,egy kicsit elnéztem a féktávot a második szektorba, és neked csusztam,remélem hogy nincs harag -kakcsi- De nagyon jót csatáztunk le a kalappal :)
Amugy a gumikkal kapcsolatosan : Elég jó birták az abroncsok,de egy kicsit hiányzot a közepes és a Kemény keverék -mos- Amugy minden rendben volt.
Hát igy a verseny végén a 13 helyen zártam,amugy nagyon szomoru vagyok hogy márkatársaim BANDI ÉS TJOE nem tudták be fejezni a versenyt,de reméljük hogy a következő futam szerencsésebb lesz.
Amugy Gratulálok a pódiumosoknak Voodoo -1- TURI -2- Giorgio -3- -vv- -vv- -vv- És viszont mindenkinek akik be fejezték a versenyt -gg- -gg- -gg-
Barátaim találkozunk a következő futamon Indianapolis GP -g- -g- -g-

SZIASZTOK ;-)
MOTORSPORTS NUMBER ONE!!!FAIR PLAY RACE!!!ALWAYS BE YOURSELF!!!

http://erick3331.blogspot.sk/

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. jan. 09, 2014 10:33 pm

Gadfly írta:@Kopi
Nyilván én basztam el és a mondókám előtt bocsánatot is kértem. Nem azt mondtam, hogy konkrétan a Te hibát, hanem azt, hogy 50-50%. Ha nem előzöl meg, ahogy Tommy se ill. akik még hátrébb voltak, akkor nyilván nincs ez a bünti! Erre írtam, hogy nem csak rajtam múlott és h 50-50, de így jobban átgondolva inkább 75-25-ben az én hibám. Tényleg nagyon sajnálom és kár lenne ha ilyen faszság miatt már most befejeznéd.
Nem vagyok hibás 1% ban sem. Te kiforogtál én lassan mentem és obégattam hogy gyere már mert megbasz.Nem kell ugy beállitani hogy hibás vagyok. 1 dologban vagyok hibás,hogy azt értem el ezzel az egész szarral hogy a fiammal kiabáltam hogy hagyjon már békén a kérdésével hogy mi a baj. Levontam a következtetést.Ennyit nekem nem ér ez a bajnokság. az összes teszten itt voltam, 3 ból 2 szer teljes távot nyomtam. 298 kör a hotlapon,és megint én szivom meg a futamot.
Kép

bandito
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2013 5:50 pm

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: bandito » pén. jan. 10, 2014 12:07 am

BengA írta:Nagyon vártam ezt a bajnokságot, de most keserű szájízzel távoztam a futamról.
Tudom, sokat nem számít, hogy 12., vagy 15. az ember, de nekem sokat számít, mert keveset tudok készülni.
Ezekkel a box helyekkel kezdeni kell valamit, mert így mindig a lassabb versenyző szopja meg.
Felküzdi az ember magát a top 10 közelébe és kezdheti elölről, mert nem fér oda. A második esetnél már elegem lett. -uh-
Grat ügyes vagy BengA. -edzo- Mindannyian ezt akarjuk mármint küzdeni csatázni!Párszor én is majdnem feladtam annyi minden történt körülöttem hogy csak -hoppa- -ww- 4 rajt -hoppa- 18 hely és még majd leköröztek de a sárga zászló kihúzott a :shock: És a vége pedig ez lett :9 bandito Porsche RSR GT3 Porsche RSR GT3 RSR 44 +0:33.526 1:52.027 4 1:52.178 1 19 -l- -gg- -gg- -l- Remekül éreztem magam a versenyen .Külön köszönet a szervezőknek -vv- ÉS még :Mugen,Dani,Kopi féktáv,Makkako,Erik Czakoi. És a végére Zsozsesz, Gilbert Poszmik,Tommy78,Mugen bocs a horzsolásért . -jaj- Nagyon ott VOLT -g- A box bajokra megoldást kéne találni mert -lll- Legyen mondjuk 2 kör sefti car...... vagy bármi?? -vv- -g- -vv-

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. jan. 10, 2014 7:13 am

Q1: Összejött a kör ami már 50 kör óta lógott a levegőben, és mivel Voodoo megfutotta az 50.9-et és nem hagyhattam szó nélkül:)
Q2: 51.4 volt a cél, de végül meg lett a pole így is :)

RACE:

Na azt a hisztit ami itt tegnap lement az nagyon durva volt, szétbaszott az ideg, de ez meg is látszott a vezetésemen amikor csatára került a sor, bocsi de senkit sem kíméltem ahol volt egy kis hely ott bementem, és már nem érdekelt, hogy ki tudunk e jönni a kanyarból mind a ketten. A verseny egyébként jól indult(mármint az eredeti) az amit végül végig futottunk az kevésbé... Az első Safteynél elsőnek jöttem a boxba de valami érdekes módon nem annak jöttem vissza...:D Aztán kétszer felküzdöttem magam a 12-14. helyről. Volt egy két jó csata és volt olyan is amikor nem annyira örültem, pl. Norbi becsapodására a hosszú egyenes végén amikor rám lökte Gadfly-t, aminek folytán a jobb kanyarokban megörült az autó és abban a körben buktam is 6-7 helyet!
Manchester United

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Bandika » pén. jan. 10, 2014 8:25 am

Éppen, hogy csak et tudtam indulni a versenyen miután a szerelő azt mondta a pedálra, hogy nem tud vele mit kezdeni. haza hoztam és mondtam, hogy nem létezik, hogy ne induljak el, így elkezdtem bütykülni és jó lett -hh- na azonnal elkezdtem tanulni a pályát, készíteni a szettet, de elég nagy elmaradásom volt mindekihez képest. Hiányzott a teszfutam, hogy tudjam a megfelelő stratégiát így vakon mentem bele.
Elép peches voltam így a verseny elött és a versenyen is szívtam az első boxnál pont sárga lett, ott kaptam egy áthajtit, aztán vissza próbáltam venni a körömet akkor kaptam egy s&g, utánna is volt vmi gebaszom -grr- már nem emlékszem..
Arra mentem, hogy a futamot teljesítsem ami meglett 4 hűtő, 3 fékhűtés, és ez végülis sikerült.
Most ez volt kb a teszfutamom, majd a többin előrébb végzek -kakcsi-
Balogh András

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. jan. 10, 2014 8:52 am

KOPI írta:
Gadfly írta:@Kopi
Nyilván én basztam el és a mondókám előtt bocsánatot is kértem. Nem azt mondtam, hogy konkrétan a Te hibát, hanem azt, hogy 50-50%. Ha nem előzöl meg, ahogy Tommy se ill. akik még hátrébb voltak, akkor nyilván nincs ez a bünti! Erre írtam, hogy nem csak rajtam múlott és h 50-50, de így jobban átgondolva inkább 75-25-ben az én hibám. Tényleg nagyon sajnálom és kár lenne ha ilyen faszság miatt már most befejeznéd.
Nem vagyok hibás 1% ban sem. Te kiforogtál én lassan mentem és obégattam hogy gyere már mert megbasz.Nem kell ugy beállitani hogy hibás vagyok. 1 dologban vagyok hibás,hogy azt értem el ezzel az egész szarral hogy a fiammal kiabáltam hogy hagyjon már békén a kérdésével hogy mi a baj. Levontam a következtetést.Ennyit nekem nem ér ez a bajnokság. az összes teszten itt voltam, 3 ból 2 szer teljes távot nyomtam. 298 kör a hotlapon,és megint én szivom meg a futamot.

Talán így megérted az én szemszögemből az egyik Indy500-ra több mint 1100km-t gyakoroltam a versenyen a rajt után a T2-ben falra küldtek game over. 1 kört nem mentünk. Nem kaptam restartot mert nem...az illető aki a galibát okozta bevalottan 10 kört gyakorolt az eseményre.
Következő versenyen meg más kapott restartot...én meg azóta nem ölöm bele az időmet tesztekbe.

Tegnap csak úgy mint teszten túl gyors volt az újjam visszaváltáskor.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Makako » pén. jan. 10, 2014 8:54 am

A nem hivatalos márkaverseny (csapatverseny) pontállása az 1. futam után:
-------------------------------------------------------------------------

1. Porsche RSR : 56 pont
2. McLaren MP4: 49 pont
3. Gallardo : 44 pont
4. Viper GTSR: 34 pont
5. Ford GT: 32 pont
6. SLS AMG: 18 pont
7. BMW Z4: 14 pont
8. Corvette C6R: 12 pont
9. Ferrari 458: 11 pont
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Makako » pén. jan. 10, 2014 9:03 am

Kopi NEM LÉPHETSZ LE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szükség van rád! -vv- -vv- -vv-
A csapatversenyről nem is beszélve,sok-sok pontot tudnál hozzárakni! -gg-
Értem én,hogy felb.sztad magad, gondolom többünknek volt már jogtalan büntije! Felejtsd el aztán folytassuk Indiben a következő futamon! Te is tudod,hogy így utólag már semmit nem lehet tenni! --kj-
A következő futamra az adminok már tudni fogják a kódot a büntetés feloldásához,gondolom nem lesz több ilyen eset! -ps-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. jan. 10, 2014 9:28 am

Makako írta:A nem hivatalos márkaverseny (csapatverseny) pontállása az 1. futam után:
-------------------------------------------------------------------------

1. Porsche RSR : 56 pont
2. McLaren MP4: 49 pont
3. Gallardo : 44 pont
4. Viper GTSR: 34 pont
5. Ford GT: 32 pont
6. SLS AMG: 18 pont
7. BMW Z4: 14 pont
8. Corvette C6R: 12 pont
9. Ferrari 458: 11 pont
3 autóval könnyű :D Csapatot izgibb lenne ha mindig csak kettő számolódna be.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jan. 10, 2014 9:39 am

Makako,a bünti levételről csak még 1 dolog.volt egy indy versenyünk ahol röpködtek a büntik ugyanigy.igaz akkor több ember volt érdekelt hogy levegyük.és hopp akkor fejből lökték a kódokat,most nem.Ezt Zsozsesz is tanusitotta ma reggel.Szoval igy köszi de nem.senki nem mondta hogy oldjuk meg sárga alatt,kuss volt.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. jan. 10, 2014 9:46 am

3 autóval könnyű :D Csapatot izgibb lenne ha mindig csak kettő számolódna be.

vagy ahogy egykoron volt nemzetek bajnoksága az IC/CART-ban, mindig a legjobb pontja számított csak. Hiába volt mondjuk 8 amcsi, 5 brazil és 2 kanadai, 1német versenyző...mindig csak 1 számított nemzetenként.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. jan. 10, 2014 9:54 am

KOPI írta:Makako,a bünti levételről csak még 1 dolog.volt egy indy versenyünk ahol röpködtek a büntik ugyanigy.igaz akkor több ember volt érdekelt hogy levegyük.és hopp akkor fejből lökték a kódokat,most nem.Ezt Zsozsesz is tanusitotta ma reggel.Szoval igy köszi de nem.senki nem mondta hogy oldjuk meg sárga alatt,kuss volt.
Azért ez nem teljesen igaz. Egyáltalán nem fejből volt az a 94-es futam. Valaki megnézte , szerintem tálcára rakással a dolgokat és mondta mit kell írnom. Elmondtátok nekem mi a jelszó az admin felülethez és amit mondtatok azt pötyögtem be. A végén persze hogy ment a végén fejből mondjuk a green parancs, amikor 30 kör alatt 10 sárga volt.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Makako » pén. jan. 10, 2014 10:47 am

KOPI írta:Makako,a bünti levételről csak még 1 dolog.volt egy indy versenyünk ahol röpködtek a büntik ugyanigy.igaz akkor több ember volt érdekelt hogy levegyük.és hopp akkor fejből lökték a kódokat,most nem.Ezt Zsozsesz is tanusitotta ma reggel.Szoval igy köszi de nem.senki nem mondta hogy oldjuk meg sárga alatt,kuss volt.
Kopi Tommy is mondta közben,hogy csináljunk egy sárgát! Gondolom úgy akarta,hogy az alatt visszaállhattál volna az eredeti pozíciódba! A kódokkal én nem tudtam segíteni és admin se vagyok. --kj- Sajnálom,hogy kiálltál. _LL
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Makako » pén. jan. 10, 2014 10:55 am

danikosz írta:
Makako írta:A nem hivatalos márkaverseny (csapatverseny) pontállása az 1. futam után:
-------------------------------------------------------------------------

1. Porsche RSR : 56 pont
2. McLaren MP4: 49 pont
3. Gallardo : 44 pont
4. Viper GTSR: 34 pont
5. Ford GT: 32 pont
6. SLS AMG: 18 pont
7. BMW Z4: 14 pont
8. Corvette C6R: 12 pont
9. Ferrari 458: 11 pont
3 autóval könnyű :D Csapatot izgibb lenne ha mindig csak kettő számolódna be.
Ha 3 autót számolunk márkánként akkor legalább ösztönözve van mindhárom pilóta,hogy jöjjön futamra és hozza a pontokat! Mi van akkor ha csak 1 ember jön egy csapatból? Akkor az meg azt mondaná,hogy csak a legtöbb pontot szerzőt számoljuk? Amúgy most csak 3 csapat hozott pontokat 3 pilótával! Biztos lesz náluk is olyan futam amikor valamelyikük kiesik és nem hoz semmit! De akkor már itt lenne a másik "ökörség" szerintem: a minuszolás! __
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. jan. 10, 2014 11:22 am

Nos én is leírnám az élményeim egy részét:

A kvalifikáció mindkét része az elvárásaimnak megfelelően teljesült, az első részében a 4. helyen tovább jutottam, a végén pedig a 3. helyet szereztem meg a rajtrácson.

A futam rajtja nem sikerült a legjobban, az első körben 2 helyet is buktam majd Giorgioval és Voodooval remek csatákat vívtam a 3. helyért az első etapban. A Safety Car első pályára lépését követően a boxban rengeteg időt töltöttem, egyrészt mert későn jeleztem a személyzetnek másrészt mert a friss gumikon kívül teli tankot is kértem. Így vissza is estem a 10. helyre.
A középső etapban is nagyszerű párharcokat vívtam Mugennel, Giorgioval és Tjoeval, de előre lépnem ekkor nem sikerült. Az utolsó SC fázis során a pitelést BengA, mint harmadik autójával nem sikerült megoldanunk a Mclaren csapattal.. Sajnos érthető okokból fel is adta a futamot amit a saját hibámnak is tekintek - ne haragudj rám BengA, először sikerült másodszor nem értem, hogy miért nem, rossz érzések fognak el ha az esetre gondolok, nagyon sajnálom! -uh- -uh-
Azonban ekkor a 2. helyre jöttem ki, Voodoo mögé. Az utolsó harmada a versenynek amolyan ereszd el a hajamat hangulatban telt, próbáltam utolérni a legifjabb Seniort(?) de körönként legalább 1-2 tizedet mindig rám pakolt. A mögöttem haladó Giorgio nem szakadt le rólam, inkább rá kellett figyelnem, de a végsebességemnek köszönhetően tamadni ekkor már szerencsémre nem tudott, így zártam a számomra örömteli 2. helyen a Dubai Nagydíjat.

Összességében nagyon korrekt futam volt, kiemelendő a létszám (24!) ami ezt és a látványos viadalokat lehetővé tette, a következő versenyt is ezek reményében várom! -gg-

Gratulálok Voodoonak a győzelemért -1- , Giorgionak a -3-. helyért és
mindenki másnak aki türelemmel és kitartással végigcsinálta ezt a rövidnek nem nevezhető 1,5 órás futamot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Turi pén. jan. 10, 2014 12:03 pm-kor.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jan. 10, 2014 11:29 am

Igen,igaz.Tommy segiteni akart megoldani,ezt nem irtam oda.Amikor kértem hogy sárga alatt vegyük le,viszont megkaptam hogy nem lesz sárga emiatt.Ugye Voodoo.Ugyhogy lényegtelen innentől hogy mi volt.
Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Makako » pén. jan. 10, 2014 11:51 am

Összességében nagyon korrekt futam volt, kiemelendő a létszám (21?) ami ezt és a látványos viadalokat lehetővé tette, a következő versenyt is ezek reményében várom! -gg-


Turi 24-en!!!!!!!! indultunk. -kakcsi-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. jan. 10, 2014 12:03 pm

Makako írta:Összességében nagyon korrekt futam volt, kiemelendő a létszám (21?) ami ezt és a látványos viadalokat lehetővé tette, a következő versenyt is ezek reményében várom! -gg-


Turi 24-en!!!!!!!! indultunk. -kakcsi-
Igazad van, javítom!
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. jan. 10, 2014 12:06 pm

@Kopi

Tudod hogy csíplek, és a felháborodásodat is teljesen megértem, DE az a többiekkel szemben csak akkor lett volna korrekt eljárás ha azt mondja Tommy hogy Greennél senki nem előzhet újra beküldjük a SC-t és az alatt levesszük a büntetést, DE mivel a kódot fejből senki nem vágta sztem sárga alatt sem lett volna kivitelezhető!

Megoldás a jövőre nézve:
1.Egy nem lépsz ki egyből megint egy nézeteltérés után a bajnokságból és folytatod!!!!!
2.Megkérjük metoszt vagy Tony-t hogy ha tudnak legyenek szívesek itt lenni versenyen adminként, és ha ilyen bünti van akkor azt levenni, vagy gyors gombra bevisszük a parancsokat és megoldjuk magunk(ez a nehezebben kivitelezhető)
3.MEG KELL ELŐZNI az ilyeneket, mert minden egyes Safetynél valamint a rajtnál mindenki rángatja a kocsit mint a barom tök feleslegesen 1-2 fokot melegít a gumin ami a ráfordítóra már úgyis visszahűl!

Aki START-nál, SC alatt vagy Green-nél balesetet csinál az STOP&GO-val büntetni azonnal, mérlegelés nélkül!!! Ezzel elejét lehetne venni a folyamatos pofázásnak felvezetőn és az SC alatti körökben, és idióta értelmetlen előzgetéseknek,és kormány rángatásoknak amit tegnap többen is bemutattak!

U.i: Sztem az lett volna a sportszerű, ha jelen esetben Gadfly mivel ő miatta kaptál büntit kilép vagy félreáll és leteszi tálcára megnézi a kódot!

Bár első verseny volt, de mégis 3 tesztfutam alatt ki lehett volna tapasztalni ezt az SC dolgot mert mindegyik futamon volt, és rájöhettetek volna hogy k*rvára felesleges szambázni a kocsival!

Másik a továbbiakban ha nem lesz semmilyen változás és a TS-en folyamatosan megy a duma, én nem leszek fenn a többi futamon TS-en mert kurvára idegesítő.

Én is készültem beletettem rohadt sok időt, és energiát az évadnyitóba mégis az SC-k és a folyamatos duma miatt teljesen szétestem a végére és a lila köd is leereszkedett és a végén már konkrétan leszartam hogy valakinek esetleg elbaszom a versenyét egy előzésnél, mert az enyém is el lett baszva!

@Erik Czakoi
Tőled szeretnék elnézést kérni a célegyenes végén abszolút nem értettük meg egymást!
Manchester United

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. jan. 10, 2014 12:43 pm

@Gilbert
Mivel a gumi melegítés a SC alatt illetve a felvezető körön sem tiltott a szabályzat szerint, mindenki maga eldöntheti, hogy megéri-e ez neki vagy sem, az már egy másik kérdés hogy ha ezzel balesetet, vagy egyéb galibát okoz, annak mi a következménye..
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. jan. 10, 2014 12:57 pm

Q1
Ezt én is végig káromkodtam, mert a forgalom és a szerencsétlen szituk miatt nem tudtam tiszta köröket menni. A legvégén már dühből mentem és asszem az addigi legjobb időmet futottam. :) Mák volt, mert máskülönben nem jutottam volna tovább.

Q2
A 2. mért körömben volt egy 5 mp-es LAG (kb. olyan jelenség volt mint amikor F12-vel screenshotot készít az ember és áll a kép), így az első mért köröm alapján lettem kvalifikálva, ami nem sikerült túl jól.

Race
Az első rajt nagyon jól sikerült. A gumimelegítésnek köszönhetően én a célegyenes ráfordítóban és a célegyenes végi kanyarban is szinte maximális tapadással rendelkeztem, így 3-4 helyet is előre léptem, de aztán jött a sárga meg a resi.
A második rajt már nem volt ennyire sikeres, de már annak is örülni tud az ember, hogy túléli. :)
Körről körre sikerült picit feljebb jönni, majd az első sárga után a középső etapban a 3. helyen autókáztam végig. Az utolsó sárgánál kisebb visszaesés lett és a vége egy 5. hely, aminek örülök, mert a cél a TOP10 volt.
Futam közben több mindenkivel is csatázhattam ami tovább színesítette a futamomat. Külön köszönet Tjoe és Daninak az élményeket. ;-)

@Tommy
Tegnap késő este meglestem én is az incidensünket a 2. sárga után és nálam ez versenybaleset, hiszen egyikőnk sem húzott a másikra, 1xerüen csak összeértünk abban a kanyarban (talán a hidegebb gumik miatt sodródhattunk össze). Sajnálom, hogy ott pár pozíciót vesztettél. :-(

@Kopi
Őszintén sajnálom, hogy úgy gondolod, hogy senki nem akart segíteni. Tommy végig 5letelt és én is metoszért "kiabáltam" ill. Danit faggattam (sajnos hiába, de már ott is mondta ill itt is írta, h nem tudta a kódot) ill. többiek is adták a javaslatokat, Voodoo is h töltsd le a büntit és majd később sárágánál visszahozod. Ez működhetett is volna, mert volt ez követően még1 sárga. Továbbá ne felejtsd el az első resit sem.... ;-)
Csak is ismételni tudom magam, hogy nagyon sajnálom, mert tulajdonképp én csesztem el, viszont tegnap késő este megnéztem a replayt és ha csak 1 kicsivel lassabban mész és nem csak kiabálsz nekem, hogy "jöjjek már", akkor pont eléd kerültem volna green előtt. Tehát többet kellett volna Neked is tenned, mert nem vagy már kezdő és számos ovál futamon is voltál, így számodra nem ismeretlen ez a szitu és ez miatt szinte rutinból kezelned kellett volna (bakker ha kell akkor megállsz a pályán és megvárod míg összeszedem magam és eléd kavírcolok :) ). A replay alapján bőven lehetett volna erre lehetőséged, persze tudom, hogy utólag könnyű, de akkor is úgy gondolom, hogy ezt részben magadnak és a nem megfelelő helyzetfelismerésnek is köszönheted. Ezért is mondtam&írtam tegnap, hogy Te sem vagy teljesen vétlen (Tommy is kaphatott volna büntit, de Ő jobban lemaradt).

Sajnálnám, hogy ha visszalépnél, mert ezzel a MOD-al nagyon durván versenyképes vagy és ezt az élményt kár lenne kihagynod 1 ilyen baki miatt! (én simán lennék ilyen önző magammal szembe és nem hátrálnék :) ... nem is szoktam pedig nem1x kaptam már én is hideget-meleget, de sztem itt páran beállhatnának ebbe a sorba)
Remélem szóba fogsz még állni velem. -vv-

Ez egy elég speciális eset és ha jól emlékszem a szabályzat sem definiálja, hogy mi is ez valójában, de ettől függetlenül vállalom és már előre elfogadom a BT döntését, bármi mi is legyen az.

Jaaa és még tegnap megnéztem a kódot és remélem egy életre be is vésődött, de azért leírom, h ha netán hasonló szitu lesz, akkor többen is bekiabálhatják
/subpenalty <code> <name>

„code” értéke lehet: 2 hátrasorolás, 0 stop&go, 1 áthajtás, 3 összes
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jan. 10, 2014 1:57 pm

Fejemhez vágod az elsö resit?Nevetséges. Meg az is hogy mindenki segiteni akart.Ja Voodoo könnyen mondja hogy töltsem le majd feljövök sárgánál.Ha ez vele van,nem igy kezeli.lásd v8. Levonva a következtetést.Bocsi hogy sokat készültem bocsi hogy nem engedtelek 3 méter alatt vissza,bocsi a resi miatt,bocsi minden miatt.Eddig nem irtam be a bajnokiba hogy kocsim szabad,de mivel ennyit hibáztam a futamon,ám legyen.Téma lezárva.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. jan. 10, 2014 2:40 pm

KOPI írta:Fejemhez vágod az elsö resit?Nevetséges. Meg az is hogy mindenki segiteni akart.Ja Voodoo könnyen mondja hogy töltsem le majd feljövök sárgánál.Ha ez vele van,nem igy kezeli.lásd v8. Levonva a következtetést.Bocsi hogy sokat készültem bocsi hogy nem engedtelek 3 méter alatt vissza,bocsi a resi miatt,bocsi minden miatt.Eddig nem irtam be a bajnokiba hogy kocsim szabad,de mivel ennyit hibáztam a futamon,ám legyen.Téma lezárva.
Lehet, hogy ezt benéztem (ha igen akkor sry), de nekem úgy jött le TS-n, mint ha a te hangodat hallottam volna az első resi előtt. Mondjuk az sfx-ben nem vettem le az értékeket, így sokszor nem hallottam jól. :roll: Akkor meg is kérdezném, hogy ki v. kik miatt volt a resi?

Bocsánatot kérsz a sok teszt és készülés miatt? Ezt nem vágom....de nem is olyan rég kifejtettem már egy másik topikban, hogy miért sajnáljuk azt az időt, ami játékra/szórakozásra/kikapcsolódásra lett szánva? Vagy neked egy nyűg volt és kényszerítettek rá? Mert ha az utóbbi, akkor én kérek elnézést....

A 3 méter meg inkább legyen 300 (kisodródásom és a green bemondása közötti szakasz), és már is közelebb vagyunk a valósághoz. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jan. 10, 2014 3:22 pm

Igazad van mindenbe,ugyhogy le is zárhatjuk.
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. jan. 10, 2014 3:35 pm

Replay lesz kint, vagy kérhetnék valakitől? =_
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. jan. 10, 2014 3:39 pm

gyors gombra bevisszük a parancsokat és megoldjuk magunk(ez a nehezebben kivitelezhető)

nem hinném, hogy nehezebb mert VSR-nél Nascar kapcsán Modáéknél megvolt így oldva a bünti levét, a sárga körök számának a csökkentése (mikor már mindenki lerendezte a tankolást ne keljem felesleges lassú körrel lassítani a távot)
ezt a kettőt én megoldanám gombra az adminok helyében.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. jan. 10, 2014 3:44 pm

KOPI írta:Fejemhez vágod az elsö resit?Nevetséges. Meg az is hogy mindenki segiteni akart.Ja Voodoo könnyen mondja hogy töltsem le majd feljövök sárgánál.Ha ez vele van,nem igy kezeli.lásd v8. Levonva a következtetést.Bocsi hogy sokat készültem bocsi hogy nem engedtelek 3 méter alatt vissza,bocsi a resi miatt,bocsi minden miatt.Eddig nem irtam be a bajnokiba hogy kocsim szabad,de mivel ennyit hibáztam a futamon,ám legyen.Téma lezárva.

Még valami ? -pucszi-
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jan. 10, 2014 4:25 pm

Turi írta:Replay lesz kint, vagy kérhetnék valakitől? =_
Amint hazaértem linkelem ki a szerver replayt.
Remélem videóhoz kell. :grin:

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. jan. 10, 2014 4:29 pm

Tommy78 írta:
Turi írta:Replay lesz kint, vagy kérhetnék valakitől? =_
Amint hazaértem linkelem ki a szerver replayt.
Remélem videóhoz kell. :grin:
Én most értem haza úgy, h:

SZERVER REPLAY (Q1-Q2-R)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. jan. 10, 2014 4:35 pm

KOPI írta:Igazad van mindenbe,ugyhogy le is zárhatjuk.
Tudom, hogy nem így gondolod :) , de ettől független tényleg jobb ha lezárjuk, mert azt végképp nem szeretném ha a barátságunk rovására menne, bár részedről lehet h már ez is mind1 (remélem még van remény). ;-)

Még1x sry és remélem Indianapolisban tovább bosszanthatlak. -kamaty- -vv- -pucszi- (ki kéne próbálnod a másik festést is, az hátha szerencsésebb)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. jan. 10, 2014 4:48 pm

Gadfly írta:
Tommy78 írta:
Turi írta:Replay lesz kint, vagy kérhetnék valakitől? =_
Amint hazaértem linkelem ki a szerver replayt.
Remélem videóhoz kell. :grin:
Én most értem haza úgy, h:

SZERVER REPLAY (Q1-Q2-R)
Köszönöm szépen, elképzelhető! -hh-
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. jan. 10, 2014 5:41 pm

Turi írta:Az utolsó SC fázis során a pitelést BengA, mint harmadik autójával nem sikerült megoldanunk a Mclaren csapattal.. Sajnos érthető okokból fel is adta a futamot amit a saját hibámnak is tekintek - ne haragudj rám BengA, először sikerült másodszor nem értem, hogy miért nem, rossz érzések fognak el ha az esetre gondolok, nagyon sajnálom! -uh- -uh-
Figyi Turi, bocs, hogy így fogalmazok, de ezt kurva gyorsan felejtsd el!!! ,-l-,
Mi az, hogy a Te hibát. Komolyan kilöklek, ha ilyen baromságokat írsz. Megtisztelő, hogy egyáltalán foglalkozol a dologgal, de ha belegondolunk, az a hely egy autónak van és nem kettőnek és főleg nem háromnak.
Inkább köszönettel tartozom Neked és Gilbertnek, hogy segítetek a setupokkal! _a_
Kép

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » pén. jan. 10, 2014 7:00 pm

hiába ittam Chuck Norris véréből nem jött be... Már csak a Puffin maradt....

nem gondoltam hogy bejutok a Q2be. Örültem neki, ahol 8ik helyet fogtam :)
rajt....
elöttem belassultak hirtelen, mire gázt adtam 12 voltam és még a célegyenesben sem voltam...
2ik rajt....
kaptam egy koccot és a 24iken voltam, a célegyenes itt is még Google térképről volt csak látható :D
aztán főgyüttünk, megpörögtünk.... gelb.... vissza a végire.... főgyüttünk.... csaták... fasza... gelb.... heledre hüle... csaták... fel... gelb... race... ákszió... pörgés... cél. :)

2 év után jó volt újra racsingúni. Grat a dobogósoknak, és köszi a setup tippeket! ;)
Számomra mozgalmas ki futam volt, jó csatákkal ;)

Bocsi azoktól akiket pöcgölgettem, terelgettem.
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. jan. 10, 2014 8:15 pm

@Kopi Nem nagyon akarok belefolyni, de teljesen egyetértek azt hiszem minden szavaddal!

@mindenki kurva sok baleset volt vagy egy óra lesz átnéznünk :(
Buchert Csaba

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jan. 10, 2014 8:56 pm

Ha a maszim PSZIHOLOGUSA azt mondja igazam van,nekem az elégtétel. -vv-
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. jan. 11, 2014 9:13 am

KOPI írta:Ha a maszim PSZIHOLOGUSA azt mondja igazam van,nekem az elégtétel. -vv-
Mi a faszér vagyok én picológus? :D
Buchert Csaba

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. jan. 11, 2014 10:26 am

Csaba írta:
KOPI írta:Ha a maszim PSZIHOLOGUSA azt mondja igazam van,nekem az elégtétel. -vv-
Mi a faszér vagyok én picológus? :D
Akarsz beszélni róla? -hh-
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. jan. 11, 2014 5:38 pm

BengA írta:
Csaba írta:
KOPI írta:Ha a maszim PSZIHOLOGUSA azt mondja igazam van,nekem az elégtétel. -vv-
Mi a faszér vagyok én picológus? :D
Akarsz beszélni róla? -hh-
de akkor nem pszichologus vagyok, hanem én vagyok a beteg :)
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. jan. 11, 2014 6:19 pm

Miért melyik pszichologus nem beteg? :-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. jan. 11, 2014 8:38 pm

Gadfly írta:Miért melyik pszichologus nem beteg? :-)
Ott a pont! -hh-
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. jan. 11, 2014 9:02 pm

BengA írta:
Gadfly írta:Miért melyik pszichologus nem beteg? :-)
Ott a pont! -hh-
Én is ezen gondolkoztam miközben írtam! :D
Buchert Csaba

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Turi » szomb. jan. 11, 2014 9:45 pm

Ez is elkészült: --pezs-
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. jan. 11, 2014 10:33 pm

-l-
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. jan. 11, 2014 11:11 pm

Kép

Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - Bajnoki Nyitófutam - Dubai 2014.01.09. 1

Hozzászólás Szerző: Giorgio » szomb. jan. 11, 2014 11:12 pm

Röviden, tömören, az időmérő, úgy sikerült, ahogy elképzeltem, üres tankkal sikerült az elején lennem, aztán Q2-re teletankoltam így gondoltam, h nem az első sorokból fogok indulni de a 6. hely egész jó volt ehhez képest.

Versenyen mindkét rajnál jól el tudtam jönni, 2.nál még talán kicsit jobban is, így első kör végére már 3. helyen voltam, aztán jött a tesztfutamon is megfigyelt szokásos jelenség újra amikor is a 2. körtől pár körön keresztül egyszerűen nem találom a tempót és csak szenvedek az autóval. Itt voltak nagyobb csaták, de nem szerettem volna, h nagyon leszakadjunk az elejétől, a mögöttem lévők meg jóval gyorsabbak voltak így pár kör után úgy voltam vele inkább engedek kicsit, a taktika miatt itt am is belefért kis lemaradás mert tudtam, h az utolsó kiállás nekem fog kedvezni. Jött az első SC épp jókor mert a gumik már épp ott voltak, h ki kell állni, és itt jött a verseny rossz része, a teli tank miatt nagyon sokat voltam boxba, így csak a 10. hely környékére sikerült visszajönnöm, ahol nagyon sűrű volt a mezőny és a csatákkal elég sok időt buktam, majd jött a következő SC, amikor már csak pár litert kellett tankolnom a biztonság kedvéért ennek köszönhetően sikerült egy elég rövid box, amivel előre tudtam ugrani a 3. helyig. A zöld zászló után megkezdődött egy 25 perces határon autózós rész, eleinte kis hátrányt összegyűjtöttem majd körönként faragva a tizedeket végül sikerült felzárkóznom Turira de nagyon hasonló tempót mentünk, így előzni már nem sikerült.

Összességében élveztem a futamot nagyon, jó és fair csaták voltak többekkel is, remélem a többi futam is így fog alakulni és hasonlóan nagy létszámmal leszünk mint most. A 3. hely a várakozásoknak megfelelő lett, van még mit javítani az autón de kezdetnek ez pozitív volt így.

Voodoonak grat a győzelemhez -1- és Turinak a 2. helyhez -2- és mindenkinek, akinek sikerült végig mennie ezen a 1,5 órán.

Végül Turinak a jó csatákon kívül köszönet a videóért is, jól sikerült nagyon -hh-
Illés György

Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég