Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
csili123
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. dec. 22, 2014 9:32 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: csili123 » szomb. jan. 10, 2015 6:20 pm

Jövök!

Molnar Attila
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2015 4:31 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Molnar Attila » szomb. jan. 10, 2015 7:30 pm

Sajnos mivel vasárnap dolgozom, nem tudok futamra jönni. Pedig készültem, sajnálom!

Fecoman
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: csüt. dec. 11, 2014 10:33 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Fecoman » szomb. jan. 10, 2015 8:25 pm

Jövök!

Deak Patrik
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: csüt. dec. 25, 2014 4:10 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Deak Patrik » szomb. jan. 10, 2015 9:31 pm

jövök _a_
Deak Patrik

Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Giorgio » szomb. jan. 10, 2015 10:42 pm

Jövök :arrow:
Illés György

Kép

Avatar
nyuny33
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:29 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: nyuny33 » vas. jan. 11, 2015 10:34 am

nem tudok jönni -uh-

Fiatal Zoltán
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. jan. 11, 2015 1:00 pm
Admin: Admin

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Fiatal Zoltán » vas. jan. 11, 2015 1:20 pm

Jönnék viszont csak ma eszméltem.
igy nem mentem prekvalit.

ilyenkor mi a helyzet?

akodolanyi
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: pén. dec. 05, 2014 7:38 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: akodolanyi » vas. jan. 11, 2015 1:52 pm

Sziasztok, szeretnek jonni a mai futamra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára akodolanyi vas. jan. 11, 2015 1:54 pm-kor.
Kodolanyi Andras

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. jan. 11, 2015 1:54 pm

Fiatal Zoltán írta:Jönnék viszont csak ma eszméltem.
igy nem mentem prekvalit.

ilyenkor mi a helyzet?
A szabályzat szerint mivel nincs mért időd a prequal oldalon, így nem vehetsz részt a futamon, mivel ennek hiányában nem tudod regisztrálni ill. kvalifikálni magad. :!: Feltételezem, hogy ezzel Te is tisztában vagy mivel elolvastad és elfogadtad a szabályzatot.

Viszont!
Ha neked is megfelel, akkor annyit fel tudunk ajánlani, hogy a prequal bejutók legvégére sorolunk, tehát "C szerveres" leszel, viszont annyit kérnénk, hogy a FUN szerveren (ami most is online) a nevezés lezárásáig (17:00 óra), fuss ott pár mért kört, hogy a hotlapon is látszódjon. A FUN szerver hotlapját itt éred el: LINK
Ha 17:00-ig lesz mért időd, akkor indulhatsz a futamon (c szerveren). A FUN szerver jelszava ugyan úgy: slcr14
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Fiatal Zoltán
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. jan. 11, 2015 1:00 pm
Admin: Admin

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Fiatal Zoltán » vas. jan. 11, 2015 2:00 pm

Gadfly írta:
Fiatal Zoltán írta:Jönnék viszont csak ma eszméltem.
igy nem mentem prekvalit.

ilyenkor mi a helyzet?
A szabályzat szerint mivel nincs mért időd a prequal oldalon, így nem vehetsz részt a futamon, mivel ennek hiányában nem tudod regisztrálni ill. kvalifikálni magad. :!: Feltételezem, hogy ezzel Te is tisztában vagy mivel elolvastad és elfogadtad a szabályzatot.

Viszont!
Ha neked is megfelel, akkor annyit fel tudunk ajánlani, hogy a prequal bejutók legvégére sorolunk, tehát "C szerveres" leszel, viszont annyit kérnénk, hogy a FUN szerveren (ami most is online) a nevezés lezárásáig (17:00 óra), fuss ott pár mért kört, hogy a hotlapon is látszódjon. A FUN szerver hotlapját itt éred el: LINK
Ha 17:00-ig lesz mért időd, akkor indulhatsz a futamon (c szerveren). A FUN szerver jelszava ugyan úgy: slcr14


Köszönöm!

hamarosan nekiállok és futok pár kört.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jan. 11, 2015 2:03 pm

Jelenleg négyen nem adták le a nevezést a mai futamra, akik mért idővel rendelkeznek, illetve jelentkeztek a Bajnokságra, ezen felül mindenki megvan, így jelenleg 45 nevezésnél járunk a mai futamra, amennyiben ez a 4 ember is jelzi, úgy maximálisan 49-en leszünk a mai futamon, ami nagyon szép szám!

Akik még nem jelentkeztek:
- Dávid Kiss
- Miklós Palkó
- Laszló Hezinger
- Zsolti Bartha

janko72
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: pén. dec. 05, 2014 11:23 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: janko72 » vas. jan. 11, 2015 3:04 pm

Sajnos nem tudok jönni vissza szeretném vonni a nevezésemet erre a futamra.
Köszönöm

Zozzer
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szomb. dec. 27, 2014 4:19 pm
Admin: Admin

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Zozzer » vas. jan. 11, 2015 3:49 pm

Helló!

Sajnos nem tudok jönni. Behalt a memóriám, szervizben tesztelik épp, amit meg kaptam helyette, (1db 4gb-os noname) fura dolgokat csinál. minimum beállítások mellett, a replay-t teljesen levéve is kiakad a kép 1 mp-ekre, kanyar előtt/ban csak baleseteket okoznék.
Zoltan Laczko

Janoo54
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: hétf. jan. 05, 2015 8:36 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Janoo54 » vas. jan. 11, 2015 4:05 pm

Fuuu én kezdek nagyon izgulni :DD Már nagyon várom :D Alig bírtam ma dolgozni :DDD

neilszab
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szomb. jan. 10, 2015 8:58 pm
Admin: Admin

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: neilszab » vas. jan. 11, 2015 4:34 pm

Jövök.

Zsolti-010
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: hétf. dec. 22, 2014 8:17 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Zsolti-010 » vas. jan. 11, 2015 4:53 pm

Ha már ennyire hiányzom, legyen, Jövök én is. -hh- -g1-

Robert Balogh
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2015 2:21 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Robert Balogh » vas. jan. 11, 2015 5:16 pm

jovok

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jan. 11, 2015 5:22 pm

Salzburgringi Futamra a Hivatalos Szerverbeosztás:
Kép

Szerver szűrő segítség, az online eléréshez:
Futam Szerver esetében:
Kép
A képen látható, hogy a jobb oldali szűrő mezőbe, amennyiben beírjátok, hogy maszim, valamint a balra mellette levő ikonokból a 3. és 4. bekapcsolva van, láthatóak a jelenlegi szerverek.

Futam szerver:
Szervernév: ! Seat Leon EuroCup 2014 - MaSzim.hu #A Server
Jelszó: slcr14
Szervernév: ! Seat Leon EuroCup 2014 - MaSzim.hu #B Server
Jelszó: slcr14
Szervernév: ! Seat Leon EuroCup 2014 - MaSzim.hu #C Server
Jelszó: slcr14

TeamSpeak IP: 87.229.108.129:9987
TS jelszó: maszim
TS Szoba: Assetto Corsa

Szerver Beállításai:
1. Üzemanyag fogyasztás: 1x
2. Gumikopás: 1x
3. Sérülés: 50%
4. Büntetés pályaelhagyásért: nincs
5. ABS: kikapcsolva
6. TC: kikapcsolva
7. Stability: kikapcsolva
8. Kuplung: engedélyezve
9. Dinamikus pálya változás: Nincs (pályatapadás fix 100%)
10. Napszak: 13.45

Második forduló:
Pálya: Salzburgring

18:40 – csatlakozási idő (practice mód) (10 perc)
Első Időmérő edzés (10 perc)
Első Futam - 15kör
Szünet (practice mód) (10 perc)
Második Időmérő edzés (10 perc)
Második Futam - 15kör

Első futam után, ha lejár az idő, az első célbaérő után 3 perccel, a szerver mindenkit vissza tesz a Lobbyba, ahol meg tudjátok nézni az eredményt, illetve el tudjátok menteni a replayt. Ezután a Szerverek újra lesznek indítva, ahogy futnak a Szerverek ezt a TS-en jelezzük mindhárom Szerveren, így kérnénk, hogy gyertek TS-re. Aki nem tud megjelenni TS-en, azok frissitsenek rá a listára, és tudnak csatlakozni amint elérhető lesz. Indítástól 10 perc csatlakozási idő lesz.

Szeretnénk megkérni mindenkit, hogy a futamon nagyon óvatosan menjetek! Valószínűleg mindenkibe beleégett már a hotlapozáskor egy fix fékezési pont ill. kanyarvétel (főleg az első sikánban), viszont tömegben autózva hatványozottan kijöhetnek a versenyzők közti különbségek, melyek nem megfelelő kezelés/reakció esetén balesetveszélyesek lehetnek. Az első futamon történő 1-2 incidenst leszámítva nagyon szépen ment a mezőny, így törekedjen mindenki ennek az ismétlésére.  Mivel a futam szervereken az AC automatikus büntetése ki lesz kapcsolva, így kérünk mindenkit, hogy a vágásokra és szélesítésekre nagyon figyeljetek, mert a BT ezeket ellenőrizni fogja. Ha bárkit, bármi incidens ér ill. észrevételeztek vmit, akkor használjátok a "Seat Leon EuroCup 2014 Óvások" topikot, mert ezzel nagy részben megkönnyítitek a BT munkáját.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. jan. 11, 2015 5:30 pm

Robert Balogh írta:jovok
Nagyon sajnáljuk, de ezt most lekésted! 17:00-ig lehetett jelentkezni és a szervereket már az akkori zárás alapján állítottuk be. Ráadásul ahogy látjuk a bajnokságra is most jelentkeztél. A következő futamon Silverstoneban várunk! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Robert Balogh
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2015 2:21 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Robert Balogh » vas. jan. 11, 2015 5:45 pm

ok ez van , ha c szerver van irj jovok

Robert Balogh
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2015 2:21 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Robert Balogh » vas. jan. 11, 2015 6:12 pm

legutolsonak sem johetek ?

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jan. 11, 2015 6:22 pm

Robert Balogh írta:legutolsonak sem johetek ?
A Bajnokságban indulás feltételei:
- Bajnokira jelentkezés (ez jelenleg megvan)
- Szabályzat elolvasása, elfogadása (ez nincs még meg, így ezt el kell olvasnod, mivel amíg nem vagy tisztába a szabályokkal, addig nem indulhatsz futamon)
- Prekval szerveren mért idő futása (ez megvolt)
- Futamra jelentkezés, futam napján legkésőbb 17.00-ig. (ez már 17.00 után érkezett)

Robert Balogh
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2015 2:21 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Robert Balogh » vas. jan. 11, 2015 6:31 pm

ok

Robert Balogh
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2015 2:21 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Robert Balogh » vas. jan. 11, 2015 6:39 pm

szabalyok elfagadasa megvolt 56 . a listan

mark961001
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: szomb. dec. 20, 2014 1:40 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: mark961001 » vas. jan. 11, 2015 7:14 pm

A verseny nem tartott sokáig mert nem tudtam kimenni a pályára mert invalid setupot írt.
Ezért ennyi, ha valainek van rá valami megoldása akkor azt szivesen fogadom.

Zsolti-010
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: hétf. dec. 22, 2014 8:17 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Zsolti-010 » vas. jan. 11, 2015 7:38 pm

Ez vicc kategória uraim. Iszonyat, hogy egyesek mit művelnek a pályán.. -ordog-

Zsolti-010
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: hétf. dec. 22, 2014 8:17 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Zsolti-010 » vas. jan. 11, 2015 8:08 pm

Töröljétek még a regemet is innen. Silány minőség.

Avatar
Hezso
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: szer. dec. 17, 2014 5:16 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Hezso » vas. jan. 11, 2015 8:22 pm

Hát érdekes verseny volt.

Az első futamon volt egy akkora laggom, hogy a nyolcadik helyről visszakerültem a tizenhatodikra. Onnan már nem tudtam sehova visszakapaszkodni, lévén már csak öt kör volt hátra a versenyből.

Második versenyen is történtek érdekes dolgok. Nagyon bocsánatot kérek Bartha Zsolttól, a kanyarban elfértünk volna mindketten, igyekeztem is minél inkább jobbra a füre húzódni, mert fékezni nem mertem, de igy is összeakadtunk, én is sérültem, de nem értem te mitől repültél egyszerüen ki a pályáról.

Kedves Deák Patrik. Az egy dolog hogy úgy előzöd meg az embert a sikán után, hogy szinte keresztbevágod és igy szerzel tempóelőnyt. DE. Amikor látod hogy valaki keresztbe van fordulva a sikán után a pálya jobb oldalán és még az is megeshet hogy visszacsorog rá, akkor én azért veszem el a gázt és fékezek, hogy legyen időm és helyem manőverezni. Te meg telibeversz hátúlról, mert véletlenül sem akarod ezt a szitut lereagálni. Utána a nagy jobbos kanyarban kisodródsz a pályáról és nem nézel tükörbe, hanem egy mozdulattal visszahúzod a pályára az autót. Ott jöttem mögötted, sakk-matt helyzetbe hoztál, se fékezni, se kikerülni nem lehetett, neked mentem hátúlról, persze nekem is nekem jöttek, keresztbe forditottak és kivágtak a palánk mellé. Azért annak örülök hogy TE az egész esemény okozója vigan tovább tudtál menni.
Már az előző versenyen is voltak érdekes húzásaid, a másik pályán, azt is sajnos közelről élveztem, de ezek a dolgaid számomra minősithetetlenek. Legalább gyere fel TS-re hogy tudjak neked szólni hogy jövök.

Ennek igy semmi értelme, még mindig egy csomó ember játszik dodzsemet a pályán és az ember vagy balesetet kerül ki, vagy megpróbál balesetet megúszni ép bőrrel.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hezso vas. jan. 11, 2015 9:12 pm-kor.
Öregember nem gyorsvonat.....

Avatar
Thomasz
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2014 9:13 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Thomasz » vas. jan. 11, 2015 8:26 pm

Tobi Gergö bocsánat benéztem a féktávot az elötte lévő incidens miatt! -jaj-
Akinek az orra elörébb van és jobb pozicioban annak van elsöbsége a kanyarban pláne a sikánban! -edzo-
Kovács Tamás.
Kép

Olah Tamas
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2014 3:19 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Olah Tamas » vas. jan. 11, 2015 8:35 pm

2. Verseny hátsó egyenesében 11. kör környékén a nagy baleset....
Elől voltam, helyet hagytam az egyenesben mégis nekem jött valaki az EGYENESBEN!?!?!
TS-en valaki mondja, hogy miért voltam a pálya közepén ekkor, nos oda kerültem vissza miután pördültem 25-öt és azt se tudtam merre van az egyenes....sorry aki elé pördültem be.
Aki meg kilökött, nem tudom ki volt...

Met
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: szomb. dec. 20, 2014 8:09 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Met » vas. jan. 11, 2015 8:38 pm

Tamas Kovacs-tól várnék némi magyarázatot hogy miért szorított le a fűre az első futamon, tudod én voltam az aki a palánk mellett tolt maga előtt egy darabig...

Amúgy elég siralmas volt a verseny, valaki kisodródik és már vág vissza a pályára (pl. második futam, sikán után jobb oldalon valaki a fűről jött vissza, vagy a másik a célegyenes előtti sikánt levágja és már gangol be a következő kanyarba), a vissza jövő autók cikáznak...

Ha kicsúsztok ne az legyen az első hogy azt nézitek hogy lehet a legrövidebben visszavergődni a pályára hanem azt hogy mennyivel van mögötted valaki.
Tisztelet a kivételnek :)

Janoo54
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: hétf. jan. 05, 2015 8:36 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Janoo54 » vas. jan. 11, 2015 8:53 pm

Szeretnék elnézést kérni mindenkitől akinek véletlenül tönkre tettem a versenyét. Nem volt szándékos. Első futamban egyszerűen lefagyott a kép és nem tudom mi történt.. :SS A második versenybe meg úgy jelezte mint ha nem lennék versenyben. Csináltam valamit? :S
Ha igen akkor azért is bocsánatot kérek csak szóljatok, h javítani tudjak rajta.

Dzsidzsi32
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: vas. dec. 14, 2014 2:28 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Dzsidzsi32 » vas. jan. 11, 2015 8:56 pm

Olah Tamas írta:2. Verseny hátsó egyenesében 11. kör környékén a nagy baleset....
Elől voltam, helyet hagytam az egyenesben mégis nekem jött valaki az EGYENESBEN!?!?!
TS-en valaki mondja, hogy miért voltam a pálya közepén ekkor, nos oda kerültem vissza miután pördültem 25-öt és azt se tudtam merre van az egyenes....sorry aki elé pördültem be.
Aki meg kilökött, nem tudom ki volt...
Szia.Én voltam. A célegyenes síkán után kicsúsztál. Majd én melléd érve ép hogy a füvön tudtam elmenni mert nem figyeltél a tükörbe. A jobbosban kijövet meg mögötted átvágva egymás mellett gyorsítottunk ki. Szorosan egymás mellett haladtunk. Majd lökdösést éreztem. És érzésre a bal hátulját éreztem hogy lökdösik. Majd egy pillanat múlva már keresztbe is vágódtam. Nem volt szándékos semmi. Fej fej mellett haladtunk. Nem oldalról jött a lökés az tuti. Igaz én belülről ezt éreztem. Őrült futam volt az biztos. Én a hetedik helyről csúsztam hátra. Onnan pöcköltek ki egy előzéskor :(

GeriDoc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: vas. dec. 21, 2014 11:30 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: GeriDoc » vas. jan. 11, 2015 9:01 pm

Thomasz írta:Tobi Gergö bocsánat benéztem a féktávot az elötte lévő incidens miatt! -jaj-
Akinek az orra elörébb van és jobb pozicioban annak van elsöbsége a kanyarban pláne a sikánban! -edzo-
Ha csak meglöksz, az nem zavart volna, de konkrétan letoltál a pályáról és buktam 3 helyt :(
Gergo Tobi

Janoo54
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: hétf. jan. 05, 2015 8:36 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Janoo54 » vas. jan. 11, 2015 9:03 pm

Szeretnék segítséget kérni. Teamspeakre, h tudok felmenni vagy leszedni? Teljesen újak nekem a körülmények és még nem igazodok ki :D

Avatar
Pico
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: hétf. dec. 08, 2014 10:28 am
Kapcsolat:

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Pico » vas. jan. 11, 2015 9:05 pm

Gyerekek, ez komolytalan... Deák Patrikhoz nekem is volt szerencsém, az első futam első sikánjába ő tolt bele, emiatt ütköztem Gilberttel, majd még a biztonság kedvéért kaptam pár pofont amitől az amúgy egyenesen megfogott autóm keresztbe fordult és rommá tört (volt aki nem tehetett róla, de olyan is, aki ki tudott volna kerülni). Bartha Zsolt féktávokon végig cikázott, keresztbe fékezett előttem, egyenesben(!!!) és kanyarban is belémjött oldalról, utána féktávon belémrongyol hátulról és vígan megy tovább... Ember, ez mi? Nem véletlenül mutatja a program egy piros nyíllal, hogy merre van hozzád képest ellenfél!!! De józan ésszel is lehetne tudni, hogy ha az üldöződ se mögötted, se előtted, akkor melletted van!

Az már csak a hab volt a tortán, amikor az R1 rajtját visszanézve azt látom, hogy a hátsó sorokban az egyenes kigyorsítási szakaszon 5 autós tömegbaleset... Siralmas, komolyan mondom.

És ennek a nagy részéről a pálya tehet, mivel az emberekbe az lett sulykolva, hogy tanuljanak meg határon vágni, nem pedig a korrekt, fehér vonalon belüli versenyzés. Így a kevésbé rutinosak jelentős része egy normális féktávot nem tudott venni, mert egyedül a hotlapos, sikánvágós, egyedülazideálisívenautózós módszert ismerik. Egyszerűen nem szabad olyan pályát berakni, ahol nem biztosított a sportszerű versenyzés, mert csak vitákat és feszültséget szül. Inkább mentem a B szerveren, mint teljesen feladjam a pálya határairól alkotott elveimet.

U.i.: Hogy valami pozitív is legyen az üzenetemben, Nagy Zsoltival jót meccseltünk az R1-en, és akár egy még komolyabb csata is lehetett volna az R2-n az első helyért, ha a rajt előtti idegállapotomban nem felejtek el teljes futamra tankolni. :doh:
Tamas Pazsy // Pázsy Tamás
| CPU: i7-4790 @ 4.0GHz | GPU: GIGABYTE GV-N770OC-2GD (GTX770 OC 2GB) | MOBO: ASUS B85M-G
| RAM: 2x8GB Kingston 1600MHz HyperX CL9 Blu DDR3 | PSU: CM Elite Power 600W | OS: Win 8.1 x64

neilszab
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: szomb. jan. 10, 2015 8:58 pm
Admin: Admin

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: neilszab » vas. jan. 11, 2015 9:08 pm

Szeretnék elnézést kérni B szerver R1-en Csatay Gábortól és Császár Vilmostól, R2-őn pedig Kodolányi Andrástól. Egyikre sincs mentségem, benéztem, bocsánatot kérek...

Avatar
Thomasz
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2014 9:13 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Thomasz » vas. jan. 11, 2015 9:11 pm

GeriDoc írta:
Thomasz írta:Tobi Gergö bocsánat benéztem a féktávot az elötte lévő incidens miatt! -jaj-
Akinek az orra elörébb van és jobb pozicioban annak van elsöbsége a kanyarban pláne a sikánban! -edzo-
Ha csak meglöksz, az nem zavart volna, de konkrétan letoltál a pályáról és buktam 3 helyt :(
Pedig csak lökés volt nem tolás ha vissza nézed! _a_
Sajnálom megovod aztán döntenek.
Kovács Tamás.
Kép

Avatar
Thomasz
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2014 9:13 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Thomasz » vas. jan. 11, 2015 9:13 pm

Futamokat hol mikor lehet vissza nézni?
Kovács Tamás.
Kép

KommyKT
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: csüt. dec. 04, 2014 6:52 pm
Kapcsolat:

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: KommyKT » vas. jan. 11, 2015 9:21 pm

Met írta:Tamas Kovacs-tól várnék némi magyarázatot hogy miért szorított le a fűre az első futamon, tudod én voltam az aki a palánk mellett tolt maga előtt egy darabig...
Bocsánatot kérek érte, de nem volt szándékos a tükörben teljesen úgy nézett ki, hogy előtted vagyok.

Visszanéztem a replay-t, a te szemszügedből nem is látszok, valahogy nem értem ezt a az egészet,
Tamas Kovacs (12)

akodolanyi
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: pén. dec. 05, 2014 7:38 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: akodolanyi » vas. jan. 11, 2015 9:23 pm

neilszab írta:Szeretnék elnézést kérni B szerver R1-en Csatay Gábortól és Császár Vilmostól, R2-őn pedig Kodolányi Andrástól. Egyikre sincs mentségem, benéztem, bocsánatot kérek...
Reszemrol megbeszeltuk!
Kodolanyi Andras

Met
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: szomb. dec. 20, 2014 8:09 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Met » vas. jan. 11, 2015 9:28 pm

KommyKT írta:
Met írta:Tamas Kovacs-tól várnék némi magyarázatot hogy miért szorított le a fűre az első futamon, tudod én voltam az aki a palánk mellett tolt maga előtt egy darabig...
Bocsánatot kérek érte, de nem volt szándékos a tükörben teljesen úgy nézett ki, hogy előtted vagyok.

Visszanéztem a replay-t, a te szemszügedből nem is látszok, valahogy nem értem ezt a az egészet,
Hmmm, nem nagyon értettem mert jobb oldalon volt bőven hely és úgy mentél mintha ott sem lettem volna, akkor ezért volt :)

Mindegy, ez így sikerült.

gkaloczi
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: csüt. dec. 04, 2014 11:19 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: gkaloczi » vas. jan. 11, 2015 9:30 pm

Olah Tamas írta:2. Verseny hátsó egyenesében 11. kör környékén a nagy baleset....
Elől voltam, helyet hagytam az egyenesben mégis nekem jött valaki az EGYENESBEN!?!?!
TS-en valaki mondja, hogy miért voltam a pálya közepén ekkor, nos oda kerültem vissza miután pördültem 25-öt és azt se tudtam merre van az egyenes....sorry aki elé pördültem be.
Aki meg kilökött, nem tudom ki volt...
Nem igazán értettem azt a fordulásodat a pálya széléről a másik oldalra. Így sikerült beléd rongyolni
Gabor Kaloczi // Kálóczi Gábor

GeriDoc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: vas. dec. 21, 2014 11:30 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: GeriDoc » vas. jan. 11, 2015 9:32 pm

Thomasz írta:
GeriDoc írta:
Thomasz írta:Tobi Gergö bocsánat benéztem a féktávot az elötte lévő incidens miatt! -jaj-
Akinek az orra elörébb van és jobb pozicioban annak van elsöbsége a kanyarban pláne a sikánban! -edzo-
Ha csak meglöksz, az nem zavart volna, de konkrétan letoltál a pályáról és buktam 3 helyt :(
Pedig csak lökés volt nem tolás ha vissza nézed! _a_
Sajnálom megovod aztán döntenek.
Persze, nem úgy gondoltam, hogy toltál. Inkább úgy fogalmazok, hogy nem megpöcköltél, hanem p.csán rúgtál. -hh-
Gergo Tobi

GeriDoc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: vas. dec. 21, 2014 11:30 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: GeriDoc » vas. jan. 11, 2015 9:34 pm

Itt a B szerver 1. futama.http://osztott.com/NhQj/
Gergo Tobi

Janoo54
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: hétf. jan. 05, 2015 8:36 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Janoo54 » vas. jan. 11, 2015 9:37 pm

GeriDoc írta:Itt a B szerver 1. futama.http://osztott.com/NhQj/
Köszi. Kiváncsi vagyok mit okoztam azzal, h lefagyott minden a gépemen... :SS

Avatar
Thomasz
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2014 9:13 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Thomasz » vas. jan. 11, 2015 9:44 pm

GeriDoc írta:Itt a B szerver 1. futama.http://osztott.com/NhQj/
na ehez hülye vagyok mit kell ezzel csinálni?
kinyitom és csak jjjjjjjjjjjjj -mos-
Kovács Tamás.
Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Bandika » vas. jan. 11, 2015 9:47 pm

Ahogy olvasgatom itt a hozzászólásokat több olyan baleset történt,hogy a visszapillantóban mást látszódott mint ami a pályán valójában volt.ezt biztosan orvosolni fogják hiszen ez még egy teljesen uj mod.ettöl függetlenül mindkét verseny első sikanja nagyon gáz volt
Balogh András

Janoo54
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: hétf. jan. 05, 2015 8:36 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Janoo54 » vas. jan. 11, 2015 9:50 pm

Thomasz írta:
GeriDoc írta:Itt a B szerver 1. futama.http://osztott.com/NhQj/
na ehez hülye vagyok mit kell ezzel csinálni?
kinyitom és csak jjjjjjjjjjjjj -mos-
Szintén :D

GeriDoc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: vas. dec. 21, 2014 11:30 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: GeriDoc » vas. jan. 11, 2015 9:54 pm

Thomasz írta:
GeriDoc írta:Itt a B szerver 1. futama.http://osztott.com/NhQj/
na ehez hülye vagyok mit kell ezzel csinálni?
kinyitom és csak jjjjjjjjjjjjj -mos-
Tommyéknak raktam fel, mert nem jó lett mentve az 1. futam eredménye.
Egyébként berakod a replay fileok közé, és a játékon belül elindítod.
Gergo Tobi

Avatar
Pico
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: hétf. dec. 08, 2014 10:28 am
Kapcsolat:

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Pico » vas. jan. 11, 2015 9:57 pm

A visszapillantó szándékosan olyan, valószínűleg az iRacing mintájára állították be a látószöget. Pont azért torzít ennyire, hogy jobban látszódjon ha egy pilóta mondjuk melléd ér, kisebb legyen a holttér. Ezt viszont talán már volt idő megszokni, akár gyakorlások alatt néha hátranézve és belőve a valós kontra tükör arányát. Ezen kívül ott van az a piros nyíl, ami mutatja egy 10-20 méter sugarú körben ha valaki a közeledben van, ezzel pontosan megadva az irányát is...
Tamas Pazsy // Pázsy Tamás
| CPU: i7-4790 @ 4.0GHz | GPU: GIGABYTE GV-N770OC-2GD (GTX770 OC 2GB) | MOBO: ASUS B85M-G
| RAM: 2x8GB Kingston 1600MHz HyperX CL9 Blu DDR3 | PSU: CM Elite Power 600W | OS: Win 8.1 x64

nagi
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: kedd dec. 23, 2014 10:06 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: nagi » vas. jan. 11, 2015 10:01 pm

Az a 30 valahány ezred amivel lemaradtam az A serverről azért bosszantot. Maradt is benne még kicsi, de nem volt elég hosszú a szombat ahoz, hogy tovább javítsak a prequalis időmön :(

Q1: Valahogy nem adta ki, mindig forgalomba kerültem. P3
R1: A rajtot nem nagyon kaptam el viszont a sikánban lévő balesetet sikerült kikerülnöm -> P3. Aztán a hosszú egyenes utáni 2. kanyarban féktávon kaptam egyet és lerepültem a pályáról. Visszacsúsztam a 9. hely környékére. Replayt megnéztem Pék Gyuri és egy nagy lag volt a tettes :( Azért hideg gumikon és az első körben egy kis extra óvatosság megmentett volna engem. Aztán lassan meneteltem előre. A 6. körben Csatay Gáborral összeértünk kicsit a hosszú egyenes utáni gyors jobbosban. Sajnálom, hogy lecsúsztál emiatt, de én úgy érzem elég belül tartottam az autót ahoz, hogy ne érjünk össze. A vége felé 5-6 kör elég uncsi volt, majd kis hibának és Pazsi Tamás tempójának köszönhetően izgi lett újra és sikerült a kb 5. helyet megtartva befutni. (A PTtracker kicsit megzakkant és össze vissza mutatott mindent)

Q2: Megint végig forgalomban autóztam, de azért sikerült 1 kört össze rakni --> P1
R2: Pazsi Tamás korrekt és óvatos volt a sikánban, így sikerült baj nélkül az 1. helyen fordulni. Kicsi előnyt is össze szedtem, de aztán éreztem, hogy Tamás gyorsabb, mert nagyon jött rám. Aztán egyszer csak a boxutca környékén eltűnt mögülem. Kár azért a tankolásért, jó kis meccs lehetett volna. Ezek után sikerült légüres térben célba érni P1 :)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jan. 11, 2015 10:05 pm

Urak!
Nagyon színvonalas volt a prequalifikáció és mindenkinek köszönöm, aki a versenyen is részt vett. Sajnos a B, C szerverről továbbra sem tudtunk tudósítani, ami remélem az AC fejlődésével valamikor lehetséges lesz pl. live timing keretében.

Gratulálok Sipos Attilának és a dobogósoknak mindekét versenyen!

Sajnos maga a futam most nem adott olyan szép képet, mint az előző. Nyilván maga a pálya is ebben közrejátszott, gyakorlatilag tisztán előzni, ha a másik nem hibázik, itt nem lehet, végül pár embernek elgurult a gyógyszere és túlvállalta a szituációkat.

Másik nagy gond, hogy a sikánt nem biztonságosra vettétek, hanem lehetségesre, sőt sokan szabálytalanra!

Márpedig versenyen célba kell érni és lutrizni sehol nem lehet - a hotlapozás tesztverseny nélkül ide vezethet. Javaslom, hogy keressétek egymást a szerveren illetve legyen hivatalos tesztverseny, amit bár szerintem kötelezni nem lehet, de teljesítése nélküle szigorúbbak lehetünk bizonyos esetekben.

Óvásokat kérem szépen minél előbb adjátok le, mert úgy látom lesz dolgunk és mindent szeretnénk tüzetesen kivizsgálni.

Adás remélhetőleg holnap már megtekinthető lesz. Fórumot kövessétek, az esetleges büntetések miatt is.

Ami biztos Silverstone jön, versenyzésre alkalmasabb vonalvezetés.

Jó felkészülést!!!
-gg-
Kép

GeriDoc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: vas. dec. 21, 2014 11:30 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: GeriDoc » vas. jan. 11, 2015 10:09 pm

Lehet egyszerűbb lenne a szervezőknek, ha B szerver első futamából mindenki beírná, hogy hányadik lett, nem a replayből kellene kiokoskodniuk? Vagy csak egy ellenőrzést kellene csinálniuk.
A replayből kiszedtem, hogy hogyan futottunk be, de abba a esetleges körhátrányok nincsenek kivéve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GeriDoc vas. jan. 11, 2015 10:10 pm-kor.
Gergo Tobi

nagi
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: kedd dec. 23, 2014 10:06 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: nagi » vas. jan. 11, 2015 10:10 pm

Ja , még Császár Vilmost kiemelném. R1 replay egy részét az ő autója tetejéről néztem és öröm volt látni mennyire ésszel haladt mögöttünk kivárva, hogy mi sül ki a viaskodásunkból
-l-
Így kell szerveren online versenyezni! Néhányan okulhatnának belőle!

Peti60
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: szer. nov. 12, 2014 8:09 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Peti60 » hétf. jan. 12, 2015 8:12 am

Gondolom, nem vagyok egyedül, a "B" szerver tegnapi futamai nem a legjobban sikerültek.
Gratulálok a dobogósoknak!

Kérem, olvassa el még egyszer mindenki a TS használatára vonatkozó szabályokat:

IX. Chat - TS szabályok:
a. A chat-et csak a szabad edzés alatt és verseny után lehet használni! A TS-en, Időmérőn, és versenyen, csak az adott versenyszituációk megoldására lehet figyelmet felhívni! pl. lekörözésnél: X.Y. jövök...
b. A chat és a TS szabályok be nem tartása büntetést von maga után.
c. Esetleges vitás helyzetek megbeszélését és elnézéskérést mindenki a futam után tegye meg.
d. Az egyetlen eset, amikor a TS használata szabályos, ha valaki balesetet szenved és a pálya be nem látható szakaszán van, és ezt jelzi.


Köszönöm!
Peter Borsanyi

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. jan. 12, 2015 8:27 am

Gratulálok a szerverek dobogósainak. A jó preqali és quali ellenére tegnap nem volt szerencsém. Kaptam hideget meleget és sajnos én is figyelmetlen voltam több helyen, ezért elnézést kell kérnem Sári Andristól, Rozgonyi úrtól és Kalóczi úrtól is. Utóbbi esetben sajnos a lag is közrejátszott.
Legközelebb ügyesebbnek kell lennünk! ;-)
Peter Rigo


csili123
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. dec. 22, 2014 9:32 am

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: csili123 » hétf. jan. 12, 2015 8:49 am

nagi írta:Ja , még Császár Vilmost kiemelném. R1 replay egy részét az ő autója tetejéről néztem és öröm volt látni mennyire ésszel haladt mögöttünk kivárva, hogy mi sül ki a viaskodásunkból
-l-
Így kell szerveren online versenyezni! Néhányan okulhatnának belőle!
köszi az elismerő szavakat, szervezett futamokon ésszel szoktam menni, én sem szeretem ha valaki egy rossz mozdulattal a versenyemet tönkreteszi. Ha meg elgurul a gyógyszer akkor arra ott a public.

Voltak necces szituációk a versenyen, főleg a rajtot követően mindig benne voltam a darálóban, de pár pozíció vesztés után élvezetesebb volt felkapaszkodni.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: AC - Seat Leon EuroCup 2014 Salzburgring Jelentkezés 01.

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jan. 12, 2015 9:04 am

Gratulálok én is mindenkinek, akik balesetmentesen és fairplay küzdelemben tudták teljesíteni a futamokat!

Nem titok, hogy szervezői oldalról mi is nagyon aggódtunk e futam miatt. Éppen ezért igyekeztünk minél többször felhívni a figyelmet az első sikán adta veszélyekre ill. a prequalon megszokott vezetési stílus módosítására. Az sem titok, hogy nagyon sokat agyaltunk azon, hogy az első sikánban lévő bójákkal mi legyen, de végül döntöttek a tények, mert nem tudtuk kibontani azokat a fájlokat, amelyben fixálni lehetett volna a bójákat. Sajnos tényként kell kezelnünk, hogy ez a pálya ezekkel a feltételekkel nem igazán alkalmas versenyzésre, viszont azt se feledjük el, hogy az életben egy ilyen versenyen kb. 10x nehezebb dolguk van a real versenyzőknek és még is kellő körültekintéssel végig tudják futni a futamot. Persze balesetek mindig is vannak-lesznek, de ha kellő önfegyelemmel vágunk neki a futamnak, akkor ezen a statisztikai tényezőn jelentősen lehet javítani.
Sajnos maga a platform sem tökéletes, bár a lehetőségek adottak lennének, hogy bizonyos applikációk használatát kötelezővé tegyük, viszont úgy gondoljuk, hogy így is van elég probléma az alap AC működésével is és nem biztos, hogy ezen segédprogramok használata tovább segítene a felhasználói élmény fokozásán.

Ami fix, hogy a jövőben biztosítani fogunk tesztfutam lehetőségeket, ahol fel lehet készülni a versenyszituációkra is. Ezzel kapcsolatos részletek, majd a Silverstone futamkiírásban.

Én személy szerint bízom benne, hogy mindenki képes venni most egy nagy levegőt és inkább a jövőre koncentrálni, hiszen szvsz ez visz előre és nem a múltban történt események. Irány Silverstone! :arrow:

----------------------------------

Q1:
Sikerült a 3. helyre kvalifikálni magamat, amivel nagyon elégedett voltam.
R1:
A rajt jól sikerült és sikerült egy pozíciót előrelépnem. Sípos Attila viszont végig gyorsabb volt egy hajszálnyival, így maradt is a 2. pozíció, igaz csak kb, 3,5 mp-vel értem be mögötte, ami bíztatást adott a 2. futamra.

Q2:
Sikerült megjavítanom a prequalos időmet és ez a 2. helyre volt elég.
R2:
Sajnos az első sikánnál már a mezőny elejében tömegbaleset alakult ki ill. Banditót nem tette ki a rajtrácsra a program, így kapott egy restartot a projekt. A második rajt után úgy láttam, hogy szépen eljött a mezőny (első sikán). Több körig tudtam itt is tartani a 2. helyet viszont a futam felénél, jött egy hatalmas LAG és a mögöttem lévő Molnár Attis a célegyenes előtti kanyarkombinációban ráteleportált az autómra, amitől mindketten szanaszét repültünk. Nagy nehezen összeszedtem az autót, viszont a 7. helyre estem vissza. Az autó a sérülésjelzőn körbe piros és narancssárga volt, melyet a vezetésén is lehetett érezni. Ettől független sikerült még 1 helyet javítani és a 6. helyen begurulni a célba.

u.i.:
A futameredményeket hamarosan közzétesszük, viszont sajnos az stracker nem mentette le a B szerver első futameredményét, így egy kis türelmet kérünk az eredmények közlésére. A közvetítés is várhatóan mielőbb érkezik. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég