Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szer. jan. 27, 2010 12:23 pm

Brenor írta:Please help me. A legutóbbi formatnál elveszett az összes replayem, pedig komoly terveim voltak velük :(
Akinek esetleg megvan mind ( vagy majdnem) az légyszi küldje át mailbe(Trois Riviérest nem kell), vagy vegyen föl msnre és ott. Aztán meg majd jövök kunyerbálni a hiányzóakat:D
mail/msn: szakacsistvan@freemail.hu
Este az összes adatot elérhetővé teszem FTP-én ;)
Start Me Up

Avatar
Brenor
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: pén. ápr. 17, 2009 8:32 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Brenor » szer. jan. 27, 2010 1:45 pm

Bedy írta:
Brenor írta:Please help me. A legutóbbi formatnál elveszett az összes replayem, pedig komoly terveim voltak velük :(
Akinek esetleg megvan mind ( vagy majdnem) az légyszi küldje át mailbe(Trois Riviérest nem kell), vagy vegyen föl msnre és ott. Aztán meg majd jövök kunyerbálni a hiányzóakat:D
mail/msn: szakacsistvan@freemail.hu
Este az összes adatot elérhetővé teszem FTP-én ;)
Oks. Köszönöm
Nem számít, ki vezet most, nem számít, ki vezetett eddig. Az számít, ki fog vezetni az utolsó verseny után. (Kimi Raikkönen)

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. jan. 30, 2010 9:59 am

Brenor írta:
Bedy írta:
Brenor írta:Please help me. A legutóbbi formatnál elveszett az összes replayem, pedig komoly terveim voltak velük :(
Akinek esetleg megvan mind ( vagy majdnem) az légyszi küldje át mailbe(Trois Riviérest nem kell), vagy vegyen föl msnre és ott. Aztán meg majd jövök kunyerbálni a hiányzóakat:D
mail/msn: szakacsistvan@freemail.hu
Este az összes adatot elérhetővé teszem FTP-én ;)
Oks. Köszönöm
Bocsi egy kicsit megcsúsztam a dologgal, de kész van :P

ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... 009/adatok explorerrel működik
Start Me Up

D.Dani
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. feb. 06, 2010 11:12 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: D.Dani » szomb. feb. 06, 2010 11:14 am

Hali!
Szeretnék jelentkezni!
Dan Cobb Racing:Dan Cobb : Tonis Kasemets
Nick: Reaper

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » hétf. feb. 08, 2010 9:17 pm

Idő és tehetség illetve akarat és kitartás hiányában sajnos le kell mondanom további folyamatos szereplésemet. Egy két futamon azért még feltűnök majd, de nem akarom foglalni az autót mások elől.

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. feb. 08, 2010 11:19 pm

már csak 1 futam van :D :D

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » kedd feb. 09, 2010 7:07 pm

danikosz írta:már csak 1 futam van :D :D
Tesztel kettő :) , Amúgy elnéztem, mert azt hittem még négy van :P

sumi
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: vas. nov. 08, 2009 10:54 am

Hozzászólás Szerző: sumi » szomb. feb. 13, 2010 9:33 am

hali
jönnék én is ha lehet
CONDOR MOTORSPORT-Tim Hauraney
Tullner Attila

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. feb. 13, 2010 12:57 pm

sumi írta:hali
jönnék én is ha lehet
CONDOR MOTORSPORT-Tim Hauraney
Tullner Attila
A szükséges fájlok beszerzése megtörtént ;)
Nem tudom a Team Speak beüzemelése megtörtént már?

Csapat Rádió:
IP: 87.229.108.129:9987
code: mzts3
<a href="ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... xe">[b]TS3 32 bit win xp Letöltés[/b]</a>
<a href="ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... xe">[b]TS3 64 bit win7 Letöltés[/b]</a>

További információk vagy ha kérdésed van a Futam Jelentkezések részben folytatjuk ;)
Start Me Up

japana
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: hétf. nov. 02, 2009 2:29 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: japana » szomb. feb. 13, 2010 9:18 pm

Csapattárs :wink:

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » kedd feb. 23, 2010 5:43 pm

A bajnokság lezárult.
Az Atlantic szerver leállítva, viszont a Formula junior Nippon fut ezerrel
A következő idény hamarosan ki lesz írva. Első bajnoki futam március 22. Tsukuba. Addig 3 hivatalos teszt lesz, de ezt majd a kiírásban részletezem.
Addig is jó tesztet :)
Start Me Up

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. márc. 04, 2010 11:26 am

Atlantics Cancelled for 2010

Due to the downturn in the global economy and the subsequent shortage of funded drivers, the Cooper Tires Presents the Atlantic Championship Powered by Mazda will go on hiatus until global conditions improve. The Atlantic Championship has and always will be committed to providing the best driver development series available to the world’s next generation of top-tier driving talent. Unfortunately however this experience cannot be upheld through 2010. Series officials will continue working throughout the year to develop new ideas for the future that will add value to drivers and also lower costs associated with competing in a world-class racing series like the Atlantic Championship.

“It is with a heavy heart and only after deep consideration that I have accepted the recommendations from the stakeholders in the Series to pause efforts related to the continuation of the 2010 Atlantic Championship season,” said Ben Johnston, Owner, Atlantic Championship. “As a former Atlantic racer myself, the Atlantic Championship means a great deal to me personally. I know what this series means to the drivers of the world as well as the heritage that Atlantics carries with it and I will not devalue the world-class experience that each one of our drivers is entitled to just to save face during these tough economic times. I am committed to this series now as much as ever and will assure Atlantic fans that the Atlantic Championship office will be working during the down time in order to deliver an unparalleled racing offering when economic conditions allow.”

“All of us at Mazda are disappointed that the Atlantic Championship will be on hiatus this year,” said Robert Davis, Senior Vice President, Mazda North American Operations. “It was no doubt a very difficult decision made by the Atlantic management in conjunction with the teams. Mazda has greatly enjoyed the past four years of working with outstanding drivers, teams, and partners and we remain committed to our ongoing support of up-and-coming drivers in both open-wheel and sports car racing."


Ezzel a real bajnokság is kimúlt végleg..béke poraira..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég