Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. márc. 18, 2010 11:31 pm

metosz írta:Na akkor feloldva a gondot, ha már nem mehetek a 34-essel ami 36-os lett, megyek a 8-assal. :wink: az csak indy'500-as
#34-es sosem volt, ellenben a KV Racing #24-ese, #8-as lett... :roll: mert anno elírtam.

...

Szóval metosz kérése tudomásul véve és beírva. A #36-os autó ezennel szabad, jelentkezni rá, az "autóválasztós szabályok" figyelembevételével lehet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 csüt. márc. 18, 2010 11:40 pm-kor.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. márc. 18, 2010 11:40 pm

Autókiosztás és jogsi státusz frissítve a mai dátummal (2010.03.18.).
Peter Rigo

Exxon
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: csüt. márc. 18, 2010 3:39 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Exxon » kedd márc. 23, 2010 2:52 pm

Sziasztok, valaki frissítsen már fel hogy mikor kell mennem a vizsgára..elvileg a mai napon de mivel még most sem vagyok otthon semmi konkrétumot nem tudok :(
Kép

Exxon
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: csüt. márc. 18, 2010 3:39 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Exxon » kedd márc. 23, 2010 2:59 pm

Exxon írta:Sziasztok, valaki frissítsen már fel hogy mikor kell mennem a vizsgára..elvileg a mai napon de mivel még most sem vagyok otthon semmi konkrétumot nem tudok :(
Update: megtaláltam mindent amit kerestem, elnézést a fölösleges hszért (kellemes lesz frissen visszarakott vállal racingolni ;) )
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd márc. 23, 2010 10:47 pm

Autókiosztás és jogsi státusz frissítve a mai dátummal (2010.03.23).
Peter Rigo

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » kedd márc. 23, 2010 11:08 pm

#36 Tagliani (Conquest) - Voodoo (ha ez a kocsi szabad és vihető ) ;)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. márc. 24, 2010 1:09 pm

voodoo írta:#36 Tagliani (Conquest) - Voodoo (ha ez a kocsi szabad és vihető ) ;)
Szabad és vihető - beírtalak. Ellenben mivel korábban jelezted, hogy nem tudsz minden versenyre jönni (és a jelek szerint a tartalék-állandó státuszok között lavírozol), majd kérlek, hogy lehetőség szerint a hiányzásod minél előbb jelezd majd nekünk. Köcce.
Peter Rigo

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. márc. 25, 2010 7:30 am

Természetesen :wink:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. márc. 25, 2010 10:04 am

voodoo írta:Természetesen :wink:
Akkor itt az alkalom... meg a szabályzotot is fogadd el ma estig!
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » vas. márc. 28, 2010 9:03 am

Sokat gondolkoztam rajta, de a körülményeket figyelembe véve úgy döntöttem, hogy lemondok az állandó autómról és tartalékos állományba helyezem magam. :roll:

Nem szeretném senki elől elvenni a lehetőséget hogy legyen állandó autója és esetleg miattam ne tudjon valaki indulni a versenyeken...

Egyeztettem Bodzzzával, és szeretném ha megkaphatná az autómat :wink:

Természetesen ha úgy alakul pillanatnyilag hogy tudok megfelelően tesztelni, és lesz szabad autó, akkor indulok.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. márc. 28, 2010 9:27 am

RPeti írta:Sokat gondolkoztam rajta, de a körülményeket figyelembe véve úgy döntöttem, hogy lemondok az állandó autómról és tartalékos állományba helyezem magam. :roll:

Nem szeretném senki elől elvenni a lehetőséget hogy legyen állandó autója és esetleg miattam ne tudjon valaki indulni a versenyeken...

Egyeztettem Bodzzzával, és szeretném ha megkaphatná az autómat :wink:

Természetesen ha úgy alakul pillanatnyilag hogy tudok megfelelően tesztelni, és lesz szabad autó, akkor indulok.
Rendben Peti, de az Indy 500-ra (mint 2009 leggyorsabb versenyzője) mindenképpen várunk! Babázzál nyugodtan! :D Ha pedig van kedved, gyere és kerítünk egy verdát.

Illetve kérem Bodzzzát, hogy a váltást ő is erősítse meg itt egy bejegyzéssel.
Peter Rigo

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » vas. márc. 28, 2010 12:16 pm

Elfogadom Peti felajánlását és átülök az autójába.
A HVM duplanullás zöld csodája szabad ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. márc. 28, 2010 7:09 pm

Bodzzza írta:Elfogadom Peti felajánlását és átülök az autójába.
A HVM duplanullás zöld csodája szabad ;)
Bekönyvelem... :wink:
A HVM féle #00 szabad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 vas. márc. 28, 2010 7:13 pm-kor.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. márc. 28, 2010 7:13 pm

Autókiosztás és jogosítvány státuszok frissítve ( 2010.03.28 ).
Peter Rigo

pumba
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: szomb. feb. 27, 2010 10:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: pumba » szomb. ápr. 03, 2010 12:56 am

akkor a 00-ás szabad autot megkaphatam rendesen mint saját verda?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. ápr. 03, 2010 12:47 pm

pumba írta:akkor a 00-ás szabad autot megkaphatam rendesen mint saját verda?
Beírtalak. :wink:
Peter Rigo

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » csüt. ápr. 08, 2010 12:12 pm

Sziasztok!

Úgy néztem teltházas a mezőny, ezért tartaléknak jelentkeznék :D .... vagyis előszőr jogsi megerősítésre

Üdv: Zöld

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. ápr. 08, 2010 5:36 pm

Zöldi írta:Sziasztok!

Úgy néztem teltházas a mezőny, ezért tartaléknak jelentkeznék :D .... vagyis előszőr jogsi megerősítésre

Üdv: Zöld
Roadra nem kell megerősítened mert voltál F1 futamon. 8) Oválra meg, úgy is mindenki megerősít majd újra, sok idő eltelt az ucsó ovál futam óta........... :roll:
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. ápr. 08, 2010 5:55 pm

Már volt ovál erősitésre futam..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 08, 2010 6:22 pm

metosz írta:
Zöldi írta:Sziasztok!

Úgy néztem teltházas a mezőny, ezért tartaléknak jelentkeznék :D .... vagyis előszőr jogsi megerősítésre

Üdv: Zöld
Roadra nem kell megerősítened mert voltál F1 futamon. 8) Oválra meg, úgy is mindenki megerősít majd újra, sok idő eltelt az ucsó ovál futam óta........... :roll:
Basszus metosz!

Kicsit jobban össze kell kommunikálnunk, mert én nem figyelem a szerdai F1 erősítéseket (meg a versenyeket), mert nincs időm rá és simán elhajtok valakit Indy road licensz erősítésre, mert nem tudok róla, hogy már túl van rajta. Kérhetnék majd a szerdai F1 tesztek után egy üzit, hogy mi történt? Előre is köszi.

Zöldit javítottam.

Az oválos jogsi megerősítésen a banda nagy része már túlesett a szezon előtti teszten.
Peter Rigo

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » hétf. ápr. 12, 2010 12:42 pm

Köszönöm!
Akkor az ovál megerősítést amikor esedékes lesz.
Road-ra pedig jövök ha lesz szabad autó.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. ápr. 12, 2010 1:46 pm

Zöldi írta:Köszönöm!
Akkor az ovál megerősítést amikor esedékes lesz.
Road-ra pedig jövök ha lesz szabad autó.
A jövő heti Junior Nippon versenyen is megerősítheted az oválos licenszet. :wink:
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. ápr. 12, 2010 9:25 pm

Ginger17 írta:
metosz írta:
Zöldi írta:Sziasztok!

Úgy néztem teltházas a mezőny, ezért tartaléknak jelentkeznék :D .... vagyis előszőr jogsi megerősítésre

Üdv: Zöld
Roadra nem kell megerősítened mert voltál F1 futamon. 8) Oválra meg, úgy is mindenki megerősít majd újra, sok idő eltelt az ucsó ovál futam óta........... :roll:
Basszus metosz!

Kicsit jobban össze kell kommunikálnunk, mert én nem figyelem a szerdai F1 erősítéseket (meg a versenyeket), mert nincs időm rá és simán elhajtok valakit Indy road licensz erősítésre, mert nem tudok róla, hogy már túl van rajta. Kérhetnék majd a szerdai F1 tesztek után egy üzit, hogy mi történt? Előre is köszi.

Zöldit javítottam.

Az oválos jogsi megerősítésen a banda nagy része már túlesett a szezon előtti teszten.
:roll: megbeszéljük TS-en. :evil: Legépeltem 30 perc alatt az egészet, aztán elszállt, bocs. Röviden: Gáz van ezzel, rendezni viszont meló, folyamatosan rendben tartani még nagyobb és szabályok is hiányoznak. Sajnálom de az adminisztráció nem kenyerem, maguk a vizsgafeladatok megfelelnek feladatuknak egyenlőre.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. ápr. 18, 2010 8:57 am

Jogosítvány státuszok frissítve.
A #17-es autó szabad, lehet pályázni rá.
Peter Rigo

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » vas. ápr. 18, 2010 10:17 am

Teljesen jogosnak érzem Ginger kérdését, ezért itt nyilatkozok jelenlegi helyzetemről.

Sajnos úgy néz ki, még mindig nem tudok versenyre jönni, mivel állandó délutános műszakban dolgozom, ezért esélytelen számomra a hétközbeni futam jelen pillanatban. Másik két gondom szépen lassan meg fog oldódni, a héten érkezik meg az új gépem, a nettel viszont gondban vagyok. itt angliában sem egyszerű a net bekötés, főleg úgy, hogy ha még vonalat is kell mellé köttetni. Sajnos a jelenlegi netet a házban többen használják, így eléggé esélytelen az, hogy állandó stabil netkapcsolatom legyen. Ezért terveztem egy saját net bekötését. de egyenlőre ez még nemtudom mikor történhet meg, ezért:

Szeretném visszamondani a #67-es autót, nem szeretném tovább foglalni.


Azért remélem az Indy500-on valamilyen csoda folytán eltudok indulni, ugyanis nagyon szeretnék.

Addig is mindenkinek jó futamokat!!!
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. ápr. 18, 2010 12:11 pm

@ Tequila

Köszi a reakciót Teqi, és azt is, hogy mindezek ellenére az aktivitási szabályokhoz mindig következetesen álltál hozzá. Várunk a pályán amint megoldódik a dolog.


@ All

Urak, a #67-es autó szabaddá vált.
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 18, 2010 1:56 pm

Tequila írta:Teljesen jogosnak érzem Ginger kérdését, ezért itt nyilatkozok jelenlegi helyzetemről.

Sajnos úgy néz ki, még mindig nem tudok versenyre jönni, mivel állandó délutános műszakban dolgozom, ezért esélytelen számomra a hétközbeni futam jelen pillanatban. Másik két gondom szépen lassan meg fog oldódni, a héten érkezik meg az új gépem, a nettel viszont gondban vagyok. itt angliában sem egyszerű a net bekötés, főleg úgy, hogy ha még vonalat is kell mellé köttetni. Sajnos a jelenlegi netet a házban többen használják, így eléggé esélytelen az, hogy állandó stabil netkapcsolatom legyen. Ezért terveztem egy saját net bekötését. de egyenlőre ez még nemtudom mikor történhet meg, ezért:

Szeretném visszamondani a #67-es autót, nem szeretném tovább foglalni.


Azért remélem az Indy500-on valamilyen csoda folytán eltudok indulni, ugyanis nagyon szeretnék.

Addig is mindenkinek jó futamokat!!!
Viszont várunk a teszteken, illetve ott ahol nem okoz problémát a net hiba. :wink:
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » vas. ápr. 18, 2010 2:51 pm

Ginger17 írta:@ All

Urak, a #67-es autó szabaddá vált.
:wink: Egyelőre úgy tűnik nagyon rendes kislányom van, és 2 szabad autó is, úgyhogy kérem szépen :arrow:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. ápr. 18, 2010 4:18 pm

RPeti írta:
Ginger17 írta:@ All

Urak, a #67-es autó szabaddá vált.
:wink: Egyelőre úgy tűnik nagyon rendes kislányom van, és 2 szabad autó is, úgyhogy kérem szépen :arrow:
Gondolom ezzel a #67-esre célzol. :wink:
Beírtalak Peti.
Peter Rigo

Inferno
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: szomb. ápr. 25, 2009 11:24 am

Hozzászólás Szerző: Inferno » vas. ápr. 18, 2010 7:28 pm

Üdv!

Nem tudom, hogy van e még szabad hely, de jelentkeznék :). F1-es jogosítványom van, és nem tudom, hogy az ide is jó e vagy ide megint külön vizsgát kell tenni? Ha nincs szabad hely, akkor persze tesztpilótának jönnék!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 18, 2010 8:31 pm

Inferno írta:Üdv!

Nem tudom, hogy van e még szabad hely, de jelentkeznék :). F1-es jogosítványom van, és nem tudom, hogy az ide is jó e vagy ide megint külön vizsgát kell tenni? Ha nincs szabad hely, akkor persze tesztpilótának jönnék!
Az F1 jogsid Road futamokra jó IndyCarban, továbbá mivel több dolog is más -többek közt a kétsoros repülő rajt - elvárás a tesztfutam részvétel kedden a csütörtöki részvételhez.

Ovál versenyekre ovál jogosítványt kell szerezni!
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd ápr. 20, 2010 1:46 pm

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy lesz új monitorom, így újra lehetőségem nyílik kicsit versenyezgetni. Ezért, ha lehet leglalább tartalékos szerepben beülnék Servia autójába, aztán esetleg állandóra is. Jogsikat persze megcsinálom, ha lesz rá lehetőség. Elöljáróban azonban kérhetnék egy olyan setupot kérni, amivel Kansa-ben 24 6 környékét lehet menni, előre is köszi. Vagy azok szélárnyékos dők? Egyébkélnt, mi a pálya veletek ? Hiányoztam? :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd ápr. 20, 2010 2:18 pm

W A Mozart írta:Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy lesz új monitorom, így újra lehetőségem nyílik kicsit versenyezgetni. Ezért, ha lehet leglalább tartalékos szerepben beülnék Servia autójába, aztán esetleg állandóra is. Jogsikat persze megcsinálom, ha lesz rá lehetőség. Elöljáróban azonban kérhetnék egy olyan setupot kérni, amivel Kansa-ben 24 6 környékét lehet menni, előre is köszi. Vagy azok szélárnyékos dők? Egyébkélnt, mi a pálya veletek ? Hiányoztam? :D
Hiányoztál.
Autót majd akkor kapsz, ha a jogsidat megerősítetted, meg ha leszállítod Kopinak a láda sört vazze' a '91-es szezon miatt. :twisted: A többit meg tudod.
Peter Rigo

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » kedd ápr. 20, 2010 2:20 pm

W A Mozart írta:Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy lesz új monitorom, így újra lehetőségem nyílik kicsit versenyezgetni. Ezért, ha lehet leglalább tartalékos szerepben beülnék Servia autójába, aztán esetleg állandóra is. Jogsikat persze megcsinálom, ha lesz rá lehetőség. Elöljáróban azonban kérhetnék egy olyan setupot kérni, amivel Kansa-ben 24 6 környékét lehet menni, előre is köszi. Vagy azok szélárnyékos dők? Egyébkélnt, mi a pálya veletek ? Hiányoztam? :D
Hála a magasságosnak, hogy előkerültél... :roll: :lol:
Szerintem ha lerakod a karton sört (dobd át ide keszire vagy veresre) és máris nekivághatsz a jogsi megerősítésnek nehezített körülmények közt (bekötött szemmel, háttal a kikapcsolt monitornak és közben Kopi csapkodja a tarkódat ősszetekert Népszabadsággal! 8)
Ja meg ha adsz egy olyan setupot amivel megverlek! :lol:
Viccet félre téve: üdv uhuk őrangyala!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd ápr. 20, 2010 3:13 pm

UHU
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd ápr. 20, 2010 9:26 pm

A nippon verseny jogsimegerősítőit bekönyveltem. :wink:
Autókiosztás és jogsi státuszok frissítve a mai nappal.
Peter Rigo

Rudas
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: kedd júl. 28, 2009 12:09 pm

Hozzászólás Szerző: Rudas » szer. ápr. 21, 2010 7:51 pm

Sziasztok!

Szeretném átadni az autómat valakinek és légyszíves írjatok ki tartalékpilótának mert nem tudom hogy mikor tudok indulni legközelebb bocsi és köszi

Rudas István voltam

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 22, 2010 8:34 am

Rudas írta:Sziasztok!

Szeretném átadni az autómat valakinek és légyszíves írjatok ki tartalékpilótának mert nem tudom hogy mikor tudok indulni legközelebb bocsi és köszi

Rudas István voltam
Rendben, köszi, hogy jelezted és várunk vissza.
Peter Rigo

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » csüt. ápr. 22, 2010 4:40 pm

látom felszabadult pár autó, ha lehet #24 - Convay helyére írjatok be légyszives :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 22, 2010 5:02 pm

Spike írta:látom felszabadult pár autó, ha lehet #24 - Convay helyére írjatok be légyszives :)
Ok.
A tiéd. :wink:
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. ápr. 28, 2010 11:18 am

Az lenne a kérdésem, hogy mikor lesz lehetőségem oválos jogsi erősítésére.

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szer. ápr. 28, 2010 11:22 am

W A Mozart írta:Az lenne a kérdésem, hogy mikor lesz lehetőségem oválos jogsi erősítésére.
05. 04-én (kedden), 19:30-tól Kansasben!

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. ápr. 28, 2010 11:24 am

Okés, köszi!!

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. ápr. 29, 2010 9:28 am

Még egy fontos kérdésem van. Kansas-ben szélárnyékozás nélkül mi volt a legjobb idő? Tehát mondjuk a tesztfutam qualiján? Eléggé régen játszottam (több, mint fél éve), és meglepően nehézkes a visszarázódásom, így jól jönne egy kis infó, hogy hogyan és merre is kéne haladnom, hogy csatázhassak az első helyért, vagy legalább csatázhassak :) Szóval, ha valakinek emléke van segítsen ki ezzel a kis informűcióval, köszi!!!!

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. ápr. 29, 2010 10:12 am

W A Mozart írta:Még egy fontos kérdésem van. Kansas-ben szélárnyékozás nélkül mi volt a legjobb idő? Tehát mondjuk a tesztfutam qualiján? Eléggé régen játszottam (több, mint fél éve), és meglepően nehézkes a visszarázódásom, így jól jönne egy kis infó, hogy hogyan és merre is kéne haladnom, hogy csatázhassak az első helyért, vagy legalább csatázhassak :) Szóval, ha valakinek emléke van segítsen ki ezzel a kis informűcióval, köszi!!!!
24.702 :wink:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. ápr. 29, 2010 3:43 pm

W A Mozart írta:Még egy fontos kérdésem van. Kansas-ben szélárnyékozás nélkül mi volt a legjobb idő? Tehát mondjuk a tesztfutam qualiján? Eléggé régen játszottam (több, mint fél éve), és meglepően nehézkes a visszarázódásom, így jól jönne egy kis infó, hogy hogyan és merre is kéne haladnom, hogy csatázhassak az első helyért, vagy legalább csatázhassak :) Szóval, ha valakinek emléke van segítsen ki ezzel a kis informűcióval, köszi!!!!
felül linkeknél Hotlap-ra klikk aztán kikeresed az Indycart, majd a csúszkát addig húzod mig előjön Kansas :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. ápr. 29, 2010 5:00 pm

W A Mozart írta:Még egy fontos kérdésem van. Kansas-ben szélárnyékozás nélkül mi volt a legjobb idő? Tehát mondjuk a tesztfutam qualiján? Eléggé régen játszottam (több, mint fél éve), és meglepően nehézkes a visszarázódásom, így jól jönne egy kis infó, hogy hogyan és merre is kéne haladnom, hogy csatázhassak az első helyért, vagy legalább csatázhassak :) Szóval, ha valakinek emléke van segítsen ki ezzel a kis informűcióval, köszi!!!!

ahogy nézem - a Dietrich által javasolt helyen - Voodoo 24.441-nél tart, gondolom szélárnyékos.

http://www.maszim.hu/hotlaps_maszim.html
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. ápr. 29, 2010 5:56 pm

Köszönöm mindenkinek!!! Bízom benne, hogy a 24 4 szélárnyékos :) Mondjuk a 24 702-t se hiszem el :) Eléggé be lehetek rozsdásodva....De így az igazi élvezet.

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. ápr. 29, 2010 5:59 pm

Ja, és mikor lesz szerver Kansas-ben? Valakivel szívesen szélárnyékoznék kicsit, meg ilyesmi. :D Ja, és a sört meg megittam, nyilván tudjátok mihez :)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » csüt. ápr. 29, 2010 6:05 pm

W A Mozart írta:Ja, és mikor lesz szerver Kansas-ben? Valakivel szívesen szélárnyékoznék kicsit, meg ilyesmi. :D Ja, és a sört meg megittam, nyilván tudjátok mihez :)
Unimukk? Pofon repül... :)

Juhi
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: vas. máj. 02, 2010 5:18 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Juhi » vas. máj. 02, 2010 5:19 pm

Szisztok. Juhász Sz. László vagyok. Szeretnék indulni a bajnokságban.
Valami kis segítséget ezzel kapcsolatban kaphatok?

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » vas. máj. 02, 2010 5:30 pm

Juhi írta:Szisztok. Juhász Sz. László vagyok. Szeretnék indulni a bajnokságban.
Valami kis segítséget ezzel kapcsolatban kaphatok?
Üdv!
Az első hsz-ban gyakorlatilag minden fontos dolgot megtalálsz.
Szabályok, jogsiszerzés, autókiosztás, s.t.b.
Legkorábban kedden szerezhetsz ovál jogsit (amennyiben jelentkezel a futamra). 19:30-tól van lehetőséged a feladatok teljesítésére.
A modot, a kiegészítéseket és az aktuális pályát a szerveren megtalálod.
Ha kérdés van ne fogd vissza magad! :wink:

Juhi
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: vas. máj. 02, 2010 5:18 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Juhi » vas. máj. 02, 2010 5:34 pm

Okés :) Remélem lesz üres kocsi hogy tudjak indulni. Annyi gondom lehet, hogy tesztfutamra elmegyek, és teljesítem, csak nekem csütörtökön vizsgám van, amitől elvileg még haza érek, de ha nem akkor nem tudok indulni, de megpróbálok hazaérni.

Juhi
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: vas. máj. 02, 2010 5:18 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Juhi » vas. máj. 02, 2010 5:42 pm

Majd a szerót használhatom gyakorolni?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. máj. 02, 2010 6:04 pm

Juhi írta:Majd a szerót használhatom gyakorolni?
Szia!

Miazhogy?! :wink:
Kedden várunk a vizsgára a Kansas Speedwayen! A feladatokat majd személyesen elmondjuk, egyelőre annyit érdemes tudnod, hogy az első feladat 25.500 alatt teljesíteni 10 egymást követő kört folyamatban, illetve a szabályzatot (mind az alap szabályzatot, mind pedig a pályára vonatkozó extra szabályokat) alaposan tanulmányozd át, mert a vizsgán számon fogjuk kérni. Jó felkészülést! Autót majd sikeres vizsga után választhatsz.
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd máj. 04, 2010 9:11 pm

Akkor erre az autóra feliratkoznék, ha tényleg minden oké :

#17 Servia (Rahal&Letterman) -

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd máj. 04, 2010 9:21 pm

W A Mozart írta:Akkor erre az autóra feliratkoznék, ha tényleg minden oké :

#17 Servia (Rahal&Letterman) -
Mozart! Imádunk szeretünk és nálunk minden ok - ahogy eddig is - csak nálad is legyen az. :wink: Szabályokat a pályán durván nem sértetted, annak idején is megkaptad volna azonnal ha...................és meg is kaptad a végén.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd máj. 04, 2010 9:24 pm

Jogosítvány státuszok a mai nappali frissítve. 2010.05.04
Mivel Mozart a Junior bajnoki versenyen elegett tett a road/street jogsi megerősítés feltételeinek, ezért teljes körű jogsit erősített. Grat, beírtalak az autóra. Juhinak is grat, nagyszerűen ment! :wink:
Peter Rigo

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szomb. máj. 08, 2010 11:18 am

Sziasztok!

Lassan vége a Masterses szezonnak, szóval visszatérnék ide közétek, ha lehetséges, tudom a jogsikat megkell erősítenem meg ahogy látom autó sincsen, de jönnék tartalék pilótának, ha lehetséges!

Üdv Mindenkinek!

Gilberto :D

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szomb. máj. 08, 2010 11:19 am

jha és indy500-ra, a #41-es verdát lefoglalnám ha lehet:)

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég