Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd aug. 10, 2010 4:45 pm

Ginger17 írta:Lekönyveltem mindent.
sanya, legalább kommentátorkodni gyere... hátha megjön a kedved.
Kommentátorkodni lehet, én is benéznék. Az ér?:D

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. aug. 12, 2010 10:47 am

W A Mozart írta:
Ginger17 írta:Lekönyveltem mindent.
sanya, legalább kommentátorkodni gyere... hátha megjön a kedved.
Kommentátorkodni lehet, én is benéznék. Az ér?:D
Csabi szerint viccnek vettétek, azért nem válaszoltok, én nem így gondoltam. De, szóval, komolyan kipróbálnám...

petya
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. júl. 29, 2010 11:10 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: petya » csüt. aug. 12, 2010 3:18 pm

Sziasztok. Mai napon sikerült felrajnom az IndyCar modot a gépemre. Gondoltam kipróbálom. Hát picit nekem nehéz irányitani voltam fenn a servereteken, de elképzelhető, hogy majd 1-2 futamon elindulnék. Érdeklődnék, hogy oválpályás versenyek mikor lesznek? Gerard!! Kösz a segitséget a telepitésben!!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. aug. 12, 2010 4:12 pm

petya írta:Sziasztok. Mai napon sikerült felrajnom az IndyCar modot a gépemre. Gondoltam kipróbálom. Hát picit nekem nehéz irányitani voltam fenn a servereteken, de elképzelhető, hogy majd 1-2 futamon elindulnék. Érdeklődnék, hogy oválpályás versenyek mikor lesznek? Gerard!! Kösz a segitséget a telepitésben!!
Szia!

A versenynaptárat ezen fórum első hozzászólásában találod. A szezon utolsó négy versenye 1,5-es oválokon lesz... várunk, amint úgy gondolod. :wink:

@ Mozart

Inkább ne.... :P :twisted:
(Na ez volt a vicc...
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. aug. 12, 2010 6:53 pm

Jójó, nem erőszak a disznótor.

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. aug. 13, 2010 1:12 pm

W A Mozart írta:Jójó, nem erőszak a disznótor.
Nem-e? Oszt mikor torkon bökik a vér meg csak fröcsög szana-széjjel? :mrgreen:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. aug. 13, 2010 7:59 pm

W A Mozart írta:Jójó, nem erőszak a disznótor.
Nagy örömmel látom, hogy kiegészítő tevékenységben is segíteni szeretnél.
Melyik bajnokság, sorozat kommentálására gondoltál? Mivel úgy gondolom komolyan számolni lehet veled – amit vállalsz azt csinálod – bármelyik bajnoki kommentátori székében helyet szorítunk neked. :wink:
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd aug. 17, 2010 9:51 am

Néhány indycar futamon szívesen kommentáltam volna, amikor jelen tudok lenni. Mondjuk, mint vendégkommentátor ( szakkomentátort :D ).Több szem többet lát :)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd aug. 17, 2010 12:01 pm

W A Mozart írta:Néhány indycar futamon szívesen kommentáltam volna, amikor jelen tudok lenni. Mondjuk, mint vendégkommentátor ( szakkomentátort :D ).Több szem többet lát :)
8) Gyanús nekem az elején ez a múltidő és feltételes mód. Ha komolyan gondolod, akkor a naptárban láthatók a futamok, javaslom jövő hét hétfőn Bedyvel és velem, próbálj ki egy Junior futam közvetítést a többit előtte-utána megbeszélhetnénk szóban.
Hosszútávon amennyiben részt veszel a „programban” csak annyi lenne a kérés, hogy annyit vállalj, amit biztosan megcsinálsz és meg tudsz csinálni.
Annál nincs rosszabb mikor szarban hagyunk valakit és úgy jön el, szabadítja fel magát időben, hogy közben nincs akivel kommentáljon-dolgozzon és értelmetlenül időt veszít, tevékenység nélkül. Ezen szét tudnék robbanni. Kérlek gondold át jól. Már azzal is sokat teszel itt, ha fair módon, barátságosan versenyzel és senki nem fogja számon kérni, hogy nem tettél többet. Ellenben, ha szarban hagyod Bedy-t vagy Tony-t akkor inkább lennél a D-napon egy partraszálló hajóban OmahaBeach felé, mint amit kaphatsz a bandától.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. aug. 18, 2010 6:53 am

Ellenben, ha szarban hagyod Bedy-t vagy Tony-t akkor inkább lennél a D-napon egy partraszálló hajóban OmahaBeach felé, mint amit kaphatsz a bandától.

1,5 évig géppuskás voltam a seregben..szóval lehetek én a német bunkerben szemben a hajóval? :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. aug. 18, 2010 7:18 am

Hát, ennél már csak az lenne jobb ha német SS egyenruhában Szovjet fogságba kerülne :).
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. aug. 18, 2010 8:59 am

metosz írta:
W A Mozart írta:Néhány indycar futamon szívesen kommentáltam volna, amikor jelen tudok lenni. Mondjuk, mint vendégkommentátor ( szakkomentátort :D ).Több szem többet lát :)
8) Gyanús nekem az elején ez a múltidő és feltételes mód. Ha komolyan gondolod, akkor a naptárban láthatók a futamok, javaslom jövő hét hétfőn Bedyvel és velem, próbálj ki egy Junior futam közvetítést a többit előtte-utána megbeszélhetnénk szóban.
Hosszútávon amennyiben részt veszel a „programban” csak annyi lenne a kérés, hogy annyit vállalj, amit biztosan megcsinálsz és meg tudsz csinálni.
Annál nincs rosszabb mikor szarban hagyunk valakit és úgy jön el, szabadítja fel magát időben, hogy közben nincs akivel kommentáljon-dolgozzon és értelmetlenül időt veszít, tevékenység nélkül. Ezen szét tudnék robbanni. Kérlek gondold át jól. Már azzal is sokat teszel itt, ha fair módon, barátságosan versenyzel és senki nem fogja számon kérni, hogy nem tettél többet. Ellenben, ha szarban hagyod Bedy-t vagy Tony-t akkor inkább lennél a D-napon egy partraszálló hajóban OmahaBeach felé, mint amit kaphatsz a bandától.
Abszolút igazad van, és értem a szitut. De nyilván csak kipróbálnám először, és ha tetszik, akkor tudnék bármit is "igérni". Az van most, hogy nem annyira akarok eltávolodni a szimulátorozástól, most épp az van, hogy nincs kedvem és időm tesztelni ( minden másra van), és olyan izmos lett a bajnokság ( indy), hogy eléggé sokat kéne gyakorolni, hogy ott lehessek, ahol szeretek lenni, annyit nem akarok , mer' az uncsi :D Tudom, hogy ez megvetendő dolog, de ez van :) Ezért gondoltam, hogy netán közvetítenék néhány indy futamot. Sajnos semmi rendszerességet nem tudok igérni, csak , hogy be-beugranék, és mivel vagytok már ketten morfival, így csak harmadiknak. Szerintem 3an is jó :) Azt tudom igérni, hogy sok esetben lenne egy harmadik nézőpont is, és az csak jó lehet.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. aug. 18, 2010 10:46 am

W A Mozart írta:
metosz írta:
W A Mozart írta:Néhány indycar futamon szívesen kommentáltam volna, amikor jelen tudok lenni. Mondjuk, mint vendégkommentátor ( szakkomentátort :D ).Több szem többet lát :)
8) Gyanús nekem az elején ez a múltidő és feltételes mód. Ha komolyan gondolod, akkor a naptárban láthatók a futamok, javaslom jövő hét hétfőn Bedyvel és velem, próbálj ki egy Junior futam közvetítést a többit előtte-utána megbeszélhetnénk szóban.
Hosszútávon amennyiben részt veszel a „programban” csak annyi lenne a kérés, hogy annyit vállalj, amit biztosan megcsinálsz és meg tudsz csinálni.
Annál nincs rosszabb mikor szarban hagyunk valakit és úgy jön el, szabadítja fel magát időben, hogy közben nincs akivel kommentáljon-dolgozzon és értelmetlenül időt veszít, tevékenység nélkül. Ezen szét tudnék robbanni. Kérlek gondold át jól. Már azzal is sokat teszel itt, ha fair módon, barátságosan versenyzel és senki nem fogja számon kérni, hogy nem tettél többet. Ellenben, ha szarban hagyod Bedy-t vagy Tony-t akkor inkább lennél a D-napon egy partraszálló hajóban OmahaBeach felé, mint amit kaphatsz a bandától.
Abszolút igazad van, és értem a szitut. De nyilván csak kipróbálnám először, és ha tetszik, akkor tudnék bármit is "igérni". Az van most, hogy nem annyira akarok eltávolodni a szimulátorozástól, most épp az van, hogy nincs kedvem és időm tesztelni ( minden másra van), és olyan izmos lett a bajnokság ( indy), hogy eléggé sokat kéne gyakorolni, hogy ott lehessek, ahol szeretek lenni, annyit nem akarok , mer' az uncsi :D Tudom, hogy ez megvetendő dolog, de ez van :) Ezért gondoltam, hogy netán közvetítenék néhány indy futamot. Sajnos semmi rendszerességet nem tudok igérni, csak , hogy be-beugranék, és mivel vagytok már ketten morfival, így csak harmadiknak. Szerintem 3an is jó :) Azt tudom igérni, hogy sok esetben lenne egy harmadik nézőpont is, és az csak jó lehet.
Rendben. IndyCar ügyben morfival kell beszélni, de szerintem nem lesz ellenvetése - főleg ha jó vagy. Juniorban kipróbálhatnád magad, éles indycar futam előtt, amire ismétlem majd morfinak kell áment mondani.
Mi magunknak az F1-et és a Junior közvetítjük. Ebből isten igazából segítségre F1-ben lenne szükségünk, mert ott Bedy egyedül van sokszor.
Kép

laby
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: szer. jún. 18, 2008 5:17 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: laby » szer. aug. 18, 2010 5:50 pm

Sziasztok!
Régen már indyztem veletek, de a gépem nem bírta így ki kellett szállnom és kb 1 éve nem is játszottam rFactorral. Ma megjött az új gépem és szeretnék visszajönni a ligába ha van rá lehetőség. Régen volt jogsim, gondolom ezt frissíteni kell majd.
A #17 servia (Rahal&Letterman) kocsira jelentkeznék.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. aug. 18, 2010 6:25 pm

laby írta:Sziasztok!
Régen már indyztem veletek, de a gépem nem bírta így ki kellett szállnom és kb 1 éve nem is játszottam rFactorral. Ma megjött az új gépem és szeretnék visszajönni a ligába ha van rá lehetőség. Régen volt jogsim, gondolom ezt frissíteni kell majd.
A #17 servia (Rahal&Letterman) kocsira jelentkeznék.

Üdv a csapatban újra! Jogsit kell csak erősítened Sonomában illetve amennyiben kéred és szükségesnek érzed megcsinálhatsz egy teljes vizsgafolyamatot.
Autókiosztás az első hozzászólásban.


@Mozart
Esetleg MTCC közvetítés holnap este?
Kép

laby
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: szer. jún. 18, 2008 5:17 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: laby » szer. aug. 18, 2010 7:03 pm

metosz írta:
laby írta:Sziasztok!
Régen már indyztem veletek, de a gépem nem bírta így ki kellett szállnom és kb 1 éve nem is játszottam rFactorral. Ma megjött az új gépem és szeretnék visszajönni a ligába ha van rá lehetőség. Régen volt jogsim, gondolom ezt frissíteni kell majd.
A #17 servia (Rahal&Letterman) kocsira jelentkeznék.

Üdv a csapatban újra! Jogsit kell csak erősítened Sonomában illetve amennyiben kéred és szükségesnek érzed megcsinálhatsz egy teljes vizsgafolyamatot.
Autókiosztás az első hozzászólásban.

Autókiosztást láttam és ezért jelentkeztem erre mert ez üres volt. Még nem mentem a móddal mert még mindent telepítek másolok csak megnéztem hogy fut-e jól és ment, majd megnézem mennyire vagyok stabil ha nehezen találom a ritmust akkor majd teszek egy teljeset.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. aug. 18, 2010 8:00 pm

laby írta:
metosz írta:
laby írta:Sziasztok!
Régen már indyztem veletek, de a gépem nem bírta így ki kellett szállnom és kb 1 éve nem is játszottam rFactorral. Ma megjött az új gépem és szeretnék visszajönni a ligába ha van rá lehetőség. Régen volt jogsim, gondolom ezt frissíteni kell majd.
A #17 servia (Rahal&Letterman) kocsira jelentkeznék.

Üdv a csapatban újra! Jogsit kell csak erősítened Sonomában illetve amennyiben kéred és szükségesnek érzed megcsinálhatsz egy teljes vizsgafolyamatot.
Autókiosztás az első hozzászólásban.

Autókiosztást láttam és ezért jelentkeztem erre mert ez üres volt. Még nem mentem a móddal mert még mindent telepítek másolok csak megnéztem hogy fut-e jól és ment, majd megnézem mennyire vagyok stabil ha nehezen találom a ritmust akkor majd teszek egy teljeset.
Autót majd a jogsi erősítés után választhatsz - várunk a jövő kedden. :wink:
Peter Rigo

laby
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: szer. jún. 18, 2008 5:17 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: laby » szer. aug. 18, 2010 8:04 pm

Ginger17 írta:
laby írta:
metosz írta:
Üdv a csapatban újra! Jogsit kell csak erősítened Sonomában illetve amennyiben kéred és szükségesnek érzed megcsinálhatsz egy teljes vizsgafolyamatot.
Autókiosztás az első hozzászólásban.

Autókiosztást láttam és ezért jelentkeztem erre mert ez üres volt. Még nem mentem a móddal mert még mindent telepítek másolok csak megnéztem hogy fut-e jól és ment, majd megnézem mennyire vagyok stabil ha nehezen találom a ritmust akkor majd teszek egy teljeset.
Autót majd a jogsi erősítés után választhatsz - várunk a jövő kedden. :wink:
Rendben :) Ha esetleg van egy Sonomai pálya ami még nem publikus privátba elkérhetném jó lenne gyakorolni és akkor tudnék kapásból a jövő hetire tesztelni módot meg pályát :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. aug. 18, 2010 8:19 pm

laby írta:
Ginger17 írta:
laby írta: Autót majd a jogsi erősítés után választhatsz - várunk a jövő kedden. :wink:
Rendben :) Ha esetleg van egy Sonomai pálya ami még nem publikus privátba elkérhetném jó lenne gyakorolni és akkor tudnék kapásból a jövő hetire tesztelni módot meg pályát :)
rfcentral (Sears Point 1990) - a bajnoki pálya gdb-je változni fog
Holnap kiírom majd a versenyt.
Peter Rigo

laby
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: szer. jún. 18, 2008 5:17 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: laby » vas. aug. 22, 2010 12:22 am

metosz írta:
laby írta:Sziasztok!
Régen már indyztem veletek, de a gépem nem bírta így ki kellett szállnom és kb 1 éve nem is játszottam rFactorral. Ma megjött az új gépem és szeretnék visszajönni a ligába ha van rá lehetőség. Régen volt jogsim, gondolom ezt frissíteni kell majd.
A #17 servia (Rahal&Letterman) kocsira jelentkeznék.

Üdv a csapatban újra! Jogsit kell csak erősítened Sonomában illetve amennyiben kéred és szükségesnek érzed megcsinálhatsz egy teljes vizsgafolyamatot.
Autókiosztás az első hozzászólásban.
A gépem megvan, végre játszhatnék újra itt, de sajnos közbe jött egy nem várt dolog ami az időpontot lehetetlenné teszi számomra, így nem lenne jó nekem ez az időpont. Bocsánat a keverésért, amikor jelentkeztem még szó sem volt erről a szituációról.
Azért köszönöm és hajrá :)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. aug. 30, 2010 7:19 am

Amennyiben lehetséges, úgy a #24-es verdát kibérelném a hátralévő ütközetekre.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. aug. 30, 2010 8:59 am

sanya írta:Amennyiben lehetséges, úgy a #24-es verdát kibérelném a hátralévő ütközetekre.
Jegyezve.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. szept. 03, 2010 12:00 pm

A nagy nyüzsgésben meg elfelejtettük, hogy Zsolteee lett az idei IndyCar bajnokság Road/Street bajnoka. :wink:

Ezúton is gratulálunk!
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd szept. 07, 2010 5:01 pm

@ csamez

Mivel nem voltál Iowában és Chicagolandben sem, ezért az oválos jogsidat majd meg kellene erősítened.

Státuszok frissítve a mai nappal.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. okt. 08, 2010 9:31 am

A hivatalos végeredmény majd csak szombaton lesz kihirdetve, de előzetesen azért itt a bajnokság díjazottjainak névsora:

BAJNOKAINK

Sao Paulo - Danikosz
St. Petersburg - voodoo
Barber MP - Zsolteee
Long Beach - Norbi
Kansas - Ginger17
Texas - G-BoR
Iowa - RPeti
Watkins Glen - Gerrard
Toronto - Zsolteee
Edmonton - Zsolteee
Mid-Ohio - Zsolteee
Sonoma - Tequila
Chicagoland - sanya
Kentucky - Ginger17
Motegi - Bodzzza
Homestead - Ginger17

INDIANAPOLIS 500

Pole Day győztes - RPeti
Az év újonca - Tony
INDY 500 BAJNOK - GERRARD

SOROZAT BAJNOKOK:

Road/Street - Zsolteee
Ovál - Ginger17
Az év újonca - Zsozsesz

1. ZSOLTEEE
2. Ginger17
3. Gerrard

Gratulálunk mindenkinek! :wink:
Peter Rigo

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég