Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
vdodi007
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: vas. szept. 03, 2006 11:43 am
Admin: Admin

Sziasztok!!!

Hozzászólás Szerző: vdodi007 » vas. szept. 03, 2006 12:02 pm

A nevem Vdodi iceman az Autó pedig MCLAREN vagy RED BULL legyen kössz előre is!!!!
Köszönöm!!!
Tisztelt Bíróság!!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. szept. 03, 2006 7:57 pm

Üdv, valószínűleg se Meki, se RedBull nincs már, de még van két Sauberünk. Tesztnap az rFactor uralom miatt nincs gyakran, de jövő hét szombaton remélem lesz egy kis gyakorlás.
Kép

vdodi007
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: vas. szept. 03, 2006 11:43 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: vdodi007 » kedd szept. 05, 2006 6:03 pm

Vdodi007-Mclaren vagy Red Bull
Köszönöm!!!
Tisztelt Bíróság!!

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » kedd szept. 05, 2006 6:36 pm

vdodi007 írta:Vdodi007-Mclaren vagy Red Bull
Az előző hsz-be írták, hogy ezek az autók foglaltak... :roll:

vdodi007
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: vas. szept. 03, 2006 11:43 am
Admin: Admin

Jelentkezés

Hozzászólás Szerző: vdodi007 » szer. szept. 06, 2006 3:56 pm

se baj ha nincs más kocsi akkor jó lesz a sauber is
kössz
dodi
!!!!!!!!!!!4
Köszönöm!!!
Tisztelt Bíróság!!

vdodi007
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: vas. szept. 03, 2006 11:43 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: vdodi007 » szomb. szept. 09, 2006 9:24 am

Hy!!!!!!!!!!szeretnék versenyző lenni ha lehet egy Red bullban vagy egy mclarenbe ha nem lehetéges akkor akár milyen autó jó!!!
Kössz !!!!!!!!!!!!
Dodi
Köszönöm!!!
Tisztelt Bíróság!!

vdodi007
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: vas. szept. 03, 2006 11:43 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: vdodi007 » szomb. szept. 09, 2006 9:26 am

én vok az dodi a nevem legyen vdodi007 a kocsi meg mindeggy de ha van redbull vagy merci akkor legyen az kössz :D
Köszönöm!!!
Tisztelt Bíróság!!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szomb. szept. 09, 2006 10:07 am

na mégegyszer

@vdodi007 - Nem vettél részt sem tesztfutamon, sem a TSen nem jelentkeztél be, azaz a versenyzés két feltételéből egyiket sem teljesítetted. Nincs versenyengedélyed. A csapat kérésed vagy igen rossz memóriára utal, vagy arra, hogy egyáltalán nem olvastál semmilyen dokumentumot, vagy fórumbejegyzést ami az F1OB-ra vonatkozik. Nem tudom mégis hogy képzeled, rakjuk ki a törzstagokat egy újonc kedvéért!? Többször is tudtodra adtuk, hogy foglalt az általad kért autó. Az autó amit teszteken használhatsz az vagy a Sauber, vagy a Jorden, vagy a Minardi.
De mindenek előtt JELENTKEZZ BE TS-en! Beszéld meg a tesztlehetőséget Habasával, vagy velem.

vdodi007
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: vas. szept. 03, 2006 11:43 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: vdodi007 » szomb. szept. 09, 2006 9:45 pm

Hy a nevem legyen Vdodi007 a kocsi mindegy!!!!! (már vettem részt teszten és van TS-em meg minden ami szükséges meg elolvastam a szabályzatot is) OK??
kössz
:) :D :o
Köszönöm!!!
Tisztelt Bíróság!!

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. szept. 10, 2006 8:45 am

vdodi007 írta:Hy a nevem legyen Vdodi007 a kocsi mindegy!!!!! (már vettem részt teszten és van TS-em meg minden ami szükséges meg elolvastam a szabályzatot is) OK??
kössz
:) :D :o
Jah, voltál teszten, de még van mit gyakorolni. Szerintem gyúrjál a kövi futamhelyszínre...mert Monzába nem indulhatsz még (mivel ma lesz a futam)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 10, 2006 8:59 am

vdodi007 írta:Hy a nevem legyen Vdodi007 a kocsi mindegy!!!!! (már vettem részt teszten és van TS-em meg minden ami szükséges meg elolvastam a szabályzatot is) OK??
kössz
:) :D :o
Személyesen nagyon örülök, hogy F1-ezni szeretnél és szívesen látunk főleg ha FAIR pilóta vagy. A ligaversenyzéshez ezt előbb bizonyítani kell pár tesztversenyen. Sajnos voltak olyan pilóták, akik nem vették a többi pilótát figyelembe és tönkretették mások szórakozásást, játékát. Ennek elkerülése érdekében vannak a kötelező teszt részvételek.
Ha ugyan ilyen aktívan részt veszel majd a teszteken mint tegnap, a következő futamon már biztos rajthoz állhatsz, szeretettel látunk.
Megértésed előre is köszönöm a közösség nevében is.

Jó gyakorlást! A következő futam SPA 2006.09.17. vagyis a jövő hétvégén!
ha tesztek nem sikerülnének jól, ne csüggedj tesztelj tovább:
13. F1OB futam 2006.10.01 SUZUKA
Kép

vdodi007
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: vas. szept. 03, 2006 11:43 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: vdodi007 » vas. szept. 10, 2006 2:06 pm

Ok!!!! még gyakorlok sokat és akkora ( a következő futamra készen fogok állni)
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vdodi007
Köszönöm!!!
Tisztelt Bíróság!!

vdodi007
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: vas. szept. 03, 2006 11:43 am
Admin: Admin

Elnézést kérek!!!!!!

Hozzászólás Szerző: vdodi007 » vas. szept. 10, 2006 5:07 pm

Kedves versenyzők és szerkesztők!!!! Sajnálom hogy negedély nékül megzavarta a LIGA serverét és akadályoztam a versenyzést!!!! Remélem nem haragudtok!!! Illetve utólag még mindig áll a kérésem hogy indulhassak a bajnokságban meg annak következő futamán ha lehet!!!! Köszönöm és mégegyszer elnézést kérek!!!!
Jah és szeretnék egy információs válasz arrol hogy indulhatok e és hogy nincs harag !!!!! ok??
kössz
vdodi007
Köszönöm!!!
Tisztelt Bíróság!!

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. szept. 10, 2006 6:45 pm

Ha Én lennék az Admin biztos nem indulnál! :lol:

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. szept. 17, 2006 9:05 am

hello emberek! Mivel Alien bejelentette hogy nem kíván részt venni többé F1CHs versenyeken ezzel kilépve a ferkából nem jöhetne helyette Kaddish? úgyis páran kíváncsiak az ő teljesítményére! addig ha lehetséges más ne foglalja már el mer már írtam neki erről alehetőségről csak még azóta nem volt MSNen! Döntsétek el és ha jöhet akkor szóljatok mer akkor elmondom neki!

csáá!

Snake
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. szept. 17, 2006 6:29 pm

Hozzászólás Szerző: Snake » vas. szept. 17, 2006 6:31 pm

Sziasztok!

Szeretnék jelentkezni. Vagy Ferrari vagy Renault. (Snake-Ferrari vagy Renault)
Köszi:
Snake

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 17, 2006 7:12 pm

Ulvar írta:hello emberek! Mivel Alien bejelentette hogy nem kíván részt venni többé F1CHs versenyeken ezzel kilépve a ferkából nem jöhetne helyette Kaddish? úgyis páran kíváncsiak az ő teljesítményére! addig ha lehetséges más ne foglalja már el mer már írtam neki erről alehetőségről csak még azóta nem volt MSNen! Döntsétek el és ha jöhet akkor szóljatok mer akkor elmondom neki!

csáá!
Mivel gyakorlatilag újra jelentkezésnek számít az üres autókat megkaphatja, viszont jelentkezzen be gyorsan.

A jövő héten rendezzük a sorainkat és átnézzük gyakorlatilag nem csak elméletben mely autók üresek.

Snake kis türelmedet kérem, a héten még kapsz választ, viszont írj még a Ferrarin és a Renaulton kívül több autót is.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. szept. 17, 2006 8:39 pm

Geri visszajött az inaktívak közül így az övé lett az épp megüresedett Ferrari. Tehát mindkét Ferrari foglalt (Snow, Geri).

Kaddishel pedig beszéltem, nem kíván visszajönni, csak rFactorra majd.

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. szept. 22, 2006 6:07 pm

@Snake
Tudok adni neked egy Renault-t, éppen megüresedett egy. Arra kérlek, hogy a hétvége folyamán este 19:00-21:00 között bármikor jelenj meg a szerveren!
IP: 193.9.29.129. jelszót a szerver fórumban találod meg, vagy ha feljössz TS-re, akkor ott is megmondhatom.
Kép

Snake
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. szept. 17, 2006 6:29 pm

Hozzászólás Szerző: Snake » pén. szept. 22, 2006 8:37 pm

Rendben. Köszönöm a lehetőséget!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. okt. 19, 2006 11:47 pm

Snake írta:Rendben. Köszönöm a lehetőséget!
@Snake
Sajnos nem jelentél meg több futamon sem, így a Renaultod felszabadult, ha továbbra is a bajnokságban szeretnél futni jelezd és utána nézünk, de sajnos már csak gyengéb HDV packosak vannak.

@ALL
A Renault, mivel megüresedett (Snake két futamon sem vett részt) Tommy újra megkapta.

@Tommy
Változás van a brazil futam 23-án HÉTFŐN lesz
Kép

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » pén. okt. 20, 2006 12:59 pm

Hogy hogy a Tommy visszakerült. Melyik Admin-al lett ez megbeszélve, mert én nem emlékszem rá hogy valaki említett volna ilyet nekem vagy Habasának. Amugy meg a Tommy lefikázta a ligát. Ilyenek ne jöjjenek.
[Master]Vipera

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. okt. 20, 2006 2:48 pm

Én nem mondtam semmit, de Viperával egyetértek.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. okt. 20, 2006 3:14 pm

[Master]Vipera írta:Hogy hogy a Tommy visszakerült. Melyik Admin-al lett ez megbeszélve, mert én nem emlékszem rá hogy valaki említett volna ilyet nekem vagy Habasának. Amugy meg a Tommy lefikázta a ligát. Ilyenek ne jöjjenek.
@Vipera
8) Még ha igazad is van, akkor is Tommy max. lefikázta a ligát te viszont rá is szartál akkor amikor a pályán súlyos szabálytalanságokat követtél el.

@Adminok
Tommy semmilyen korlátozásban nincs a ligánál.
Ha szeretne újra versenyezni megteheti, tesztelnie se kell hiszen eredméyneit ismerjük. Súlyos szabálytalanságot a szerveren - játék közben nem követett el!!! Kizárást soha nem kapott. Versenyzői engedélyét soha nem vettük el.


8) Szerintem csak annyi történt, hogy összekevertétek a szezont a fazonnal.
Az ami a fórumon zajlik nem egyenlő a pályával, de az biztos, hogy a pályán történtek fontosabbak, hiszen ezért van a fórum.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. okt. 20, 2006 5:38 pm

"Bejelentem Én is, hogy F1OB-s pályafutásomnak vége! Köszönöm, hogy részt vehettem benne" - Ezeket a szavakat Tommy írta. A fazon itt Tommy. Már egyszer leírta, hogy kilép. Jó, reagálva metosz egy régebbi írására, hogy ne képzeljem hogy én vagyok itt a góré, az biztos hogy nem. Hanem Vipera. De az adminok döntik el, hogy a bejelentkező jöhet vagy nem. Szerintem a véleményem egyértelmű. Ha meg befejezzük a ligát, akkor külön szerveren az F1OB nevet használva folytatjuk.
Kép

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » pén. okt. 20, 2006 5:41 pm

Hátha nem tudunk eggyütt müködni akkor nincs sok választásunk.
[Master]Vipera

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. okt. 20, 2006 5:58 pm

Bocs, Vipera is fikázva a ligát kiszállt már belőle egyszer, mégis visszajött, mégcsak nem is a saját nevén. Ezzel senkinek nem volt baja. Pályán kívül nekem is sok bajom Tommyval, de ha versenyezni akar, hát jöjjön csak.

Habasa, Vipera tudjátok mit jelent az a szó, hogy hálátlanság? Ha metosz nem viszi a vállán az F1OB-t, most sehol nem lenne. Az autózgatáson, a pilóták kiválasztásán kívül mit is tettek? Mert úgy emlékszem minden mást ő csinált és még egy köszönömöt se kapott érte, csak azt, hogy állandóan kritizáljátok, fenyegetőztök az odébbállással stb. Összetehetitek a két kezeteket, hogy ennyit segít nektek, de sajnos nincs látszatja rajtatok. Nem tanultatok semmit. Sok sikert a jövő évetekhez!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » pén. okt. 20, 2006 7:17 pm

Semmi közöm hozzá,de aki a pályán gyors,megbízható,fair,annak köztünk a helye! Hogy pályán kívül mit csinál,vagy mit mond az egy dolog.Valoban hamar itélkezik,viszont óriási "vitapartner"a pályán és ez a fontos.
Bocsánat hogy beleszoltam!
üdv!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. okt. 20, 2006 8:46 pm

Metosz munkásságát természetesen fontosnak tartjuk. De Tommy kilépett az F1OB-ból és ez nem egy egyszerű kis mondat. Vipera pedig... nem lehet eltiltani valakit a saját ligájától. Ennek más háttere is volt, amikor Metosz eltiltotta őt október végéig. De belement a Snow ügybe.
Tom, amit írtál az teljesen logikus, és tökéletes hozzászólás. És van közöd hozzá. Te is F1OB-tag vagy, beleszólhatsz az ügyekbe.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. okt. 20, 2006 8:48 pm

Kijavítva régebbi hozzászólásomat: a ligát nem fejezzük be. Előreláthatólag 2007 novemberig lesz F1OB.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. okt. 20, 2006 9:35 pm

Habasa írta:Kijavítva régebbi hozzászólásomat: a ligát nem fejezzük be. Előreláthatólag 2007 novemberig lesz F1OB.
Habasa el kellett volna olvasnod amit irtam Privát üzenetnek neked, jóval a hozzászólásaid előtt.

Senki nem tiltottam el Viperát csak a szülei!
De Ő mint Snow szabálytalanul a ligarendszerét nem tisztelve (ez nem illik egy adminhoz) új versenyzőként belépett.

Egyáltalán nem vagytok képben és alaptalan dolgokat hoztok fel.

Snow kapott versenyeltiltást Törökországban, az óvásokban elolvastható miért.
Vipera viszont nem akart Williams-el futni, ennyi se több se kevesebb.

Több körültekintést és figyelmet vártam volna tőled Habasa.
Snow-Vipera nem szereti ha ellenfelek vannak a pályán ezért harcol Tommy ellen, reméltem, hogy okosabb vagy és magadtól is rájössz, hiszen neked csak az a bajod Tommy-val hogy fikázott minket, de ennek ahogy már írtam nincs köze a versenyzéshez.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. okt. 21, 2006 9:55 am

[Master]Vipera írta:Hátha nem tudunk eggyütt müködni akkor nincs sok választásunk.
Ennyi vagy Vipera, talán ez volt a leghosszabb hozzászólásod itt.
Azt se tudod elmondani, hogy miben kellene együtt működnünk.
Nem szeretném ezt tovább folytatni, a szerver elleni támadásod volt az utolsó.
Csinálj saját ligát, sok sikert hozzá, de itt ne rombolj légyszi. Kösz.

Nagyon bánt amúgy a dolog, biztos én is hibáztam de nincs tovább türelmem.
Csak rosszat akartál a klubnak és a szervernek, pedig mindent megkaptál.
Nem kértem soha köszönetet de ez már sok, még a végén én leszek azért is a felelős, hogy te csaltál.
Amúgy nekem Knife említette, hogy Snow = Vipera.
Te már csak teljes lebukásod után vallottad be.
Kép

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » szomb. okt. 21, 2006 10:27 am

Hát akkor örömmel közlöm hogy a liga megszünt.
Az utolsó négy versenyt már le se futjuk. Mindez köszönhető azoknak akik belülről bombázták szét mindazt amit én Márciusban elkezdtem. Az évad második felétől még inkább az volt a tapasztalatom hogy legyünk hálásak hogy van szerver, amikor épp nem azt a szart nyomják. Szóval ne hogy már itt azt érezzék eggyesek hogyha ővé a szerver akkor ő az atyaúristen. A másik zavaró tényező volt a "balatoni titán...". Szóval ketten itt jól kiegészitették egymást. De a metosz is csak azért foglalkozott vele mert ő is rFactor buzi meg ír néhány sort erre a kurva fórumra. Szóval akkor ennyi volt. Természtesen F1OB lesz. Az új szerverünk majd nem készen áll. Akikel nem volt bajom itt azokat majd e-mail-en megkeresünk.
Tehát az F1OB nevet is viszem magammal. Így ez már nem lehet a tiétek.
Na csak ennyit akartam, Szevasztok.
[Master]Vipera

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. okt. 21, 2006 12:30 pm

Vipera, mi a jó ...-t írsz? A liga nem fog megszűnni!
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » szomb. okt. 21, 2006 2:11 pm

Nos ami itt folyik abba sok az igazság! Főleg Metosz-Knife-Tom-Habasa részéről!

1 ember van itt aki hülyét csinál magából és az Vipera! Ez kezdetektől így van! És megpróbálja befolyásolni Habasát is!

Kezdjük első Viper hsz-nél: Lefikáztam a ligát? Nos, Én csak kifejtettem a véleményem a leendő ligatag (Vdodi) felkészülési szintjéről......ezután keveredtem vitába Habasával aki éppen az ellenkező véleményen volt.

És tegyük hozzá éppen most mondta Habasa Tomnak: "És van közöd hozzá. Te is F1OB-tag vagy, beleszólhatsz az ügyekbe."

Én is csak ezt tettem "beleszóltam az ügyekbe" és utólag simán látszik, hogy igazam volt -----> Amit Kínába művelt Vdodi......hát mondjátok hogy nem szóltam előre!

És tegyük fel lefikáztam a ligát......lehet, hogy így volt (bár nem emléxem rá)! Ha ezt tettem, csak azért tettem mert volt benne 1 kártevő bizonyos "Mr. Admin Viper úr" aki megpróbálta befolyásolni az egész rendszert......főleg Habasánál járt sikerrel, és ez meg is látszott.

Mindig is fair voltam a pályán, nagy csatákat vívtunk! Voltak gyengébb versenyzők voltak jobbak, és sajnos ha egy Admin a gyengébbek közé tartozik mindig megpróbálja a saját javára fordítani a szabályokat és olyan versenyzőket próbál a ligába csábítani akiket megtud verni, a jobbaknak pedig így veszi el a kedvét ---> roncsderbi ezerrel.

Te csak azért akartál / akarsz elpaterolni innen mert nem elég, hogy jobb vagyok nálad, de még ki is mondom ha nem tetszik valami......nos akkor arra várhatsz, hogy Én ebbe megváltozom!

Remek taktika volt! Snow álnéven bejönni és a Török nagydíjon roncsderbizni.....nem is beszélve az "original" Vipera néven történő szándékos feltartásokért stb. Csak azt sajnálom, hogy 1 embert Habasát magaddal rángattad és befolyásoltad. De remélem, hogy most már Habasa is látja, hogy ki is a kártevő ebbe az egészbe!

Ami pedig az uccsó hsz-edet illet kedves Vipera.......

Tudod sztem Te nagyon elvagy tájolva.....ki az a hülye aki veled egy másik ligába a te irányításod alatt versenyezni fog ezek után?
Mert az tényleg 1 szinten lehet veled......és tudod mi a szomorú?

Ez: "Akikel nem volt bajom itt azokat majd e-mail-en megkeresünk. "

Úgy állsz hozzá, hogy akikkel nem volt bajod.....nem úgy hogy akikkel jól megvoltam, barátaim voltak, jókat csatáztunk......és ez nagyon gáz!

Tudod soha nem lesztek színvonalas liga ha nincsenek ott jó, gyors, fair, a ligát építő versenyzők! Főleg akkor nem ha pont az ellenkezője vagy ezeknek! És hogy pont Te vagy az Admin!

De tudod mit? Sok szerencsét....és adios!

Az egész "Metosz közösségnek" pedig azt kívánom, hogy innentől kezdve nyissatok egy új korszakot és tisztítsátok / tartsátok távol az olyanokat mint Vipera a bajnokságoktól! Fő a FAIR küzdelem, az odafigyelés és a felkészültség! Így lehet nekivágni valaminek! És szerintem ez legyen az első szempont!

További szép napot! Sziasztok!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. okt. 22, 2006 5:44 pm

Nem vagyok olyan fajta, akit lehet befolyásolni. Viperának csak azért engedtem, hogy versenyezzen, mert akkor nem az járt a fejében amikor megkért, hogy esetleg.... Hanem a versenyzés. Talán egyszer, de akkor a versenyzés volt a fő célja. Nem arra készültünk, hogy majd jól kib...unk veletek, hanem egy versenyre. A Török Nagydíjon meg esett, Vipera meg a kardjába dőlt, amikor ő volt a leggyorsabb... Ilyen hibát bárki elkövethet. A beszólásai a verseny után nem voltak szépek, de ez a legkevésbé sem zavart. Ahogy Metosz írta: dőljön el minden a pályán. És így lesz a Brazil Nagydíjon. Amikor Tommal csatázott a Japán Pályán körök óta, akkor nem kilökte, hanem megelőzte őt. Nincs igazam, Tom?
Ezek után a szörnyű írások után az utolsó négy futamon a 10-es rajtszámú autóban én, a 2-esben pedig Vipera (Snow) fog ülni. És nem lesz gond. És majd a szezon után megyünk.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. okt. 22, 2006 10:09 pm

Vagyis egy nagy csalás volt az egész. Meg színjáték.....soroljam? Egy admin hogy tehet ilyet? Ok, álnéven elindítja az egyik admin a másik admint.....erre az "ál" admin szétzúzza Nyekseket......ez normális?

Ez nevetséges és egyben szomorú, de legalább hűen tükrözi a többi döntést. Így tudok viszonyulni hozzá, és ezáltal nem lep meg semmi...... :roll:

És tudod mit? Ez dupla esély volt, amit duplán játszott el az, aki elvileg maga a góré! És akkor te itt azért rinyálsz, hogy Én vagy Kaddish melyik autóba és mikor mit tehetünk......szerinted van még hiteled? Ugyanmár! :lol:

norveg
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. márc. 17, 2007 12:09 pm

Hozzászólás Szerző: norveg » szomb. márc. 17, 2007 12:19 pm

norveg-mclaren,red bull, toro rosso, williams

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. márc. 17, 2007 1:37 pm

norveg írta:norveg-mclaren,red bull, toro rosso, williams
Szia norveg!
Örömmel látunk!
8) Sajnos a tavalyi bajnokságra F1OB 2006 nem lehet jelentkezni!

Kérlek jelentkezz a F1OB 2007 Bajnokságra:
http://www.metosz.net/viewtopic.php?t=282

Jelentkezésed előtt légyszíves olvasd végig az első hozzászólást és a hozzá kapcsolodó linketket!
Köszi!
Kép

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég