Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. júl. 13, 2012 12:35 pm

FIGYELEM!

Szerveren a Hockenheim pálya megy már melyet innen el lehet érni: LETÖLTÉS

Arra kérnénk Titeket, hogy ha bármi BUG-ot v. furcsaságot észrevesztek, akkor azt jelezzétek időben! A Futam kiírása, majd a silverstoni hivatalos eredmények után lesz. Addig is jó tesztet! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: CsaB » vas. júl. 15, 2012 9:32 pm

Gadfly írta:FIGYELEM!

Szerveren a Hockenheim pálya megy már melyet innen el lehet érni: LETÖLTÉS

Arra kérnénk Titeket, hogy ha bármi BUG-ot v. furcsaságot észrevesztek, akkor azt jelezzétek időben! A Futam kiírása, majd a silverstoni hivatalos eredmények után lesz. Addig is jó tesztet! ;-)
6-os kanyarban a bal oldali ív belső rázó mellett az ASZFALT akár 1,5 keréknyommal beljebb is az úton, olyat dob az autón mintha a rázón mennék át !
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. júl. 15, 2012 10:29 pm

CsaB írta: 6-os kanyarban a bal oldali ív belső rázó mellett az ASZFALT akár 1,5 keréknyommal beljebb is az úton, olyat dob az autón mintha a rázón mennék át !
Olvastam a másik topikban is. Meg fogjuk nézni és ha lehet javítjuk is, amint Tommy gép előtt lesz.
Köszi a jelzést. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. júl. 18, 2012 6:21 pm

SZABÁLYMÓDOSÍTÁS:
Az aktivitási szabály ellenőrzésnek, se ideje, se értelme nincs most. Erre akkor lett volna mindig szükség, ha minden futam teltházas és még páran szeretnének versenyezni.
Ezért ezt rendezzük, méghozzá úgy, hogy abban az esetben, ha teltházas egy futam, a büntetés érvénybe lép. Tehát a szabályt nem töröljük, futamra jelentkezni kötelező, de első sorban csak teltház esetén vesszük figyelembe illetve egy baleset okozás esetén is súlyosbító körülmény lehet.
További változtatás az, hogy a versenybíróság csak óvás esetén vizsgálódik.
Óvást TS-en szóban a verseny után, is lehet közölni.
Figyelmeteket köszönöm!
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. júl. 22, 2012 4:35 pm

FIGYELEM!
A SILVERSTONI HIVATALOS EREDMÉNY MEGTEKINTHETŐ A TABELLÁN, MELY FRISSÍTVE LETT!


Tommy78 írta:
Üdv Mindenkinek!

Visszatértem, megcsináltam a Log fájl ellenőrzést, az első 7 helyezett teljesítette a futam 80%-át, közülük ketten, a 4. helyen beérkező Deuce és a 7. helyen érkező Bercisan nem küldött fájlt se képet.

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: CsaB » vas. júl. 22, 2012 8:21 pm

Bercivel beszéltem a mai nap és azt mondta visszamondta az indulását a maszim versenyein.
Ha ez valós akkor Átülnék a Ferrari #6-os autójába mert eredetileg is oda ültem volna csak átadtam neki baráti alapon -vv-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. júl. 22, 2012 8:47 pm

CsaB írta:Bercivel beszéltem a mai nap és azt mondta visszamondta az indulását a maszim versenyein.
Ha ez valós akkor Átülnék a Ferrari #6-os autójába mert eredetileg is oda ültem volna csak átadtam neki baráti alapon -vv-
Jó lenne ha ezt itt Ő írásban is megerősítené, mert addig nem adhatjuk át a pilótaülést!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: CsaB » vas. júl. 22, 2012 9:16 pm

Gadfly írta:
CsaB írta:Bercivel beszéltem a mai nap és azt mondta visszamondta az indulását a maszim versenyein.
Ha ez valós akkor Átülnék a Ferrari #6-os autójába mert eredetileg is oda ültem volna csak átadtam neki baráti alapon -vv-
Jó lenne ha ezt itt Ő írásban is megerősítené, mert addig nem adhatjuk át a pilótaülést!
Ez természetes azért is írtam hogy ha valóban igaz akkor ... -mos-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. júl. 23, 2012 8:19 am

Bercisan írta:A hír igaz.:( egyéb okok miatt vissza kell vonnom az indulásomat.Ezúton is szeretnék további szép jövőt kívánni a liga összes tagjának,és persze a sikeres fenállást a továbbiakban. _a_
Rendben! Reméljük mielőbb viszont látunk a pályán. ;-)

@CsaB
A #6-os Ferrari a Tiéd!

Autókiosztás az első hozzászólásban frissítve!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Tipli
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: szomb. dec. 18, 2010 12:10 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Tipli » kedd júl. 31, 2012 1:09 pm

visszaadom az autómat, nem fekszik ez a mod nekem, és rá se jövök egyhamar -jaj-

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd aug. 21, 2012 12:51 pm

FIGYELEM!

A TABELLA FRISSÍTVE LETT A HUNGARORINGI EREDMÉNYEKKEL. TOVÁBBÁ SZERETNÉNK KÉRNI, HOGY A FRISSEN VIZSGÁZOTT PILÓTÁK (TAMAS ÉS FEKETE MISI) VÁLASSZANAK MAGUKNAK AUTÓT. JELENLEG HIVATALOSAN 2 ÜRES HELY VAN (Sauber F1 Team #17 és HRT F1 Team #23 lásd. első hsz.).
TERMÉSZETESEN A BAJNOKSÁGRA TOVÁBBRA IS LEHET JELENTKEZNI HISZEN MINDIG VANNAK ÜRES AUTÓK (akik nem tudnak futamra jönni) ILLETVE EGY ESETLEGES "TÚLJELENTKEZÉS" ESETÉN TOVÁBBI AUTÓK/CSAPATOK IS INTEGRÁLHATÓK A MOD-BA.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bercisan » szer. aug. 22, 2012 10:51 am

Hali emberek! :D Most,hogy iskola időszak kezdődik,így meg van a napi rendem előre láthatólag.Lényeg az,hogy a csütörtök estém az szabad,és ha lehetséges lenne,akkor ismét köreitekbe tartoznék.Persze azt is megértem ,ha már ebből a ki-be lépkedésből elegetek van..
Kérem írjátok meg,hogy mi az ábra :D Előre is köszi :)

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. aug. 22, 2012 11:48 am

Bercisan írta:Hali emberek! :D Most,hogy iskola időszak kezdődik,így meg van a napi rendem előre láthatólag.Lényeg az,hogy a csütörtök estém az szabad,és ha lehetséges lenne,akkor ismét köreitekbe tartoznék.Persze azt is megértem ,ha már ebből a ki-be lépkedésből elegetek van..
Kérem írjátok meg,hogy mi az ábra :D Előre is köszi :)
Gyere nyugodtan, csak a pályán kevesebb vágással és figyelj oda másokra is! Ok?
Buchert Csaba

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bercisan » szer. aug. 22, 2012 12:26 pm

Csaba írta:
Bercisan írta:Hali emberek! :D Most,hogy iskola időszak kezdődik,így meg van a napi rendem előre láthatólag.Lényeg az,hogy a csütörtök estém az szabad,és ha lehetséges lenne,akkor ismét köreitekbe tartoznék.Persze azt is megértem ,ha már ebből a ki-be lépkedésből elegetek van..
Kérem írjátok meg,hogy mi az ábra :D Előre is köszi :)
Gyere nyugodtan, csak a pályán kevesebb vágással és figyelj oda másokra is! Ok?
Rendben,bár szerintem nem csináltam eddig még semmilyen szabálytalanságot(tudomásom szerint). Egy példát tudnál netán mondani ? :D :$

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. aug. 22, 2012 1:40 pm

Bercisan írta:Rendben,bár szerintem nem csináltam eddig még semmilyen szabálytalanságot(tudomásom szerint). Egy példát tudnál netán mondani ? :D :$
Esetleg Hockenheim?
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. aug. 22, 2012 2:06 pm

Bercisan a problémák a következők voltak:
1., a vágás itt idézném Tony vágásellenőrzésnek eredményét:
"Urak!

Úgy tűnik, még mindig nem lehet megérteni, hogy A PÁLYA A FEHÉR VONALIG TART!!! Nem ameddig aszfalt van, nem, hanem ahol egy szép fehér csík megy a pálya mellett. Hogy lehet, hogy még Holmes és Watson sem találna vágást Kazard futamában? Persze ez nem azokra vonatkozik, akik csak párszor vágtak, az megesik, de van, aki minden körben úgy vette az első kanyart, hogy lement a falig. Továbbá az időmérőt is valakinek ellenőriznie kell, akinek van replaye legközelebb, mert ott is volt szabálytalan kör.

A vágásokat kb a feléig mindenkinél megnéztem, utána a célba érkezők gyakorlatilag nem vétettek, legfeljebb véletlenből.

Tony 3
Turi 1
Kazard 0
Gadfly 5
Tommy78 1
Stork 2
Danikosz 5
Deuce 4
CsaB 8
Bercisan 22
Csaba 4
BengA 2
"


Mint látod összesen 22x vágtál és szerintem ez csak az ami durva volt.

Emelett ha jól tudom a rajtnál is okoztál kavarodást + 1-2 embert "lemészároltál".
Nem írok nevet, mert ő nem akarja, ezért nem is óvott. De olvasd el a hockenheimi topicot....
Vagy itt van:
"Kedves Mindenki!

Akkor eddig bírtam, hogy mindig Mindenkit előzékenyen elengedek és normálisan viselkedek másokkal szemben.
Akkor itt most PONT-ot rakok a végére.
Nem így ismertetek meg ahogy most fogalmazok, de betelt a pohár. Ne fogok nevekkel dobálózni, leszarom ki/kik voltak előttem...egyszer szátbasztátok az első szárnyam amivel elértétek, hogy csak kers-el legyek olyan gyors mint más anélkül. Benyeltem, bár így gecire lelassultam, de mit számít egy hátul kullogó pilóta. De az bazdmeg, hogy kemény keverékkel beérek valakit, aki a szarrá koptatott puhájával lajoskodik, na itt akkor vége.
Most vagy komolyan vesszük és tiszteletben tartjuk a másikat, vagy üres az autóm és nem fenyegetőzök hanem KÉREK!!!

Köszönöm"


Harag nincs, de kérlek okosabban versenyezz.
Buchert Csaba

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bercisan » szer. aug. 22, 2012 3:11 pm

ok.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. aug. 22, 2012 3:33 pm

Bercisan írta:ok.
Azért remélem a kedved nem ment el!?!?
Buchert Csaba

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bercisan » szer. aug. 22, 2012 4:04 pm

nem,egyszerűen jobb,ha csak ennyivel válaszolok.:) nem szeretnék bele menni egy vitába.A vágásokat én nem éreztem.:D De ha úgy volt,hát úgy volt.Elnézést érte.nekem ott belülről nem tűnt ennyire "veszélyesnek". De az,hogy lemészáróltam néhány embert,az szerintem dúrva ;)
.Megpróbálok változtatni ezeken a helyzeteken.Hozzátenném,hogy szándékosan senkinek nem tenném tönkre a versenyét.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. aug. 22, 2012 7:52 pm

Bercisan írta:Hozzátenném,hogy szándékosan senkinek nem tenném tönkre a versenyét.
Ezt én sem feltételeztem, ezért kértem és nem követeltem!
Hajrá, és érezd jól magad továbbra is nálunk!
Buchert Csaba

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. szept. 03, 2012 3:36 pm

Kipróbálnám magam NF1B-ben is, Spa-francorchamps a kedvenc pályám Európában. Egyelőre egy futamos dolog lenne, aztán ha megkedvelem maradok. - #17es Saubert vinném - Matte _f_

Holnap akkor leszek tesztfutamon.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. szept. 03, 2012 3:58 pm

Matte írta:Kipróbálnám magam NF1B-ben is, Spa-francorchamps a kedvenc pályám Európában. Egyelőre egy futamos dolog lenne, aztán ha megkedvelem maradok. - #17es Saubert vinném - Matte _f_

Holnap akkor leszek tesztfutamon.
;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Kacsa
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. márc. 22, 2012 4:34 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Kacsa » kedd szept. 04, 2012 12:36 pm

Helló szeretnék jelentkeznék a azzal az egy szem szabad hrtvel. Ow engedélyem van még indy ből bár sokat kihagytam. Meg kell újítanom valamilyen módon?

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd szept. 04, 2012 4:24 pm

Kacsa írta:Helló szeretnék jelentkeznék a azzal az egy szem szabad hrtvel. Ow engedélyem van még indy ből bár sokat kihagytam. Meg kell újítanom valamilyen módon?
Szia

Igen! A mai tesztfutamon (klikk) részt kéne venned és a futam 50%-át kéne teljesíteni.
Üdv újra itt! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. szept. 10, 2012 1:17 pm

FIGYELEM!

NF1B TABELLA FRISSÍTVE SPA-IG!

AZ AKTIVITÁS IS ÁT LETT NÉZVE ÍGY AZ ALÁBBI PILÓTÁKAT KÉRNÉNK, HOGY A MONZAI FUTAMIG JELEZZÉK SZÁNDÉKUKAT A BAJNOKSÁGBAN. AMENNYIBEN NEM ÉRKEZIK A FUTAMIG VÁLASZ, KÉNYTELENEK LESZÜNK AZ AUTÓKAT ÜRESSÉ V. MÁSOKNAK ADNI. MEGÉRTÉSETEK KÖSZÖNJÜK!


Érintett pilóták:

Scuderia Ferrari
#5 Pettya
Force India F1 Team
#14 davidkaa
Team Lotus
#20 Gstyle
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

pettya
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: pettya » hétf. szept. 10, 2012 7:50 pm

Üdv jönnék újra a bajnokságba, készülök Monzára.
Tesztfutam kell nekem?
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. szept. 10, 2012 8:32 pm

pettya írta:Üdv jönnék újra a bajnokságba, készülök Monzára.
Tesztfutam kell nekem?
Futamra való jelentkezés topikból idézve:
Gadfly írta: Hali
Jogsierősítés miatt nem kell jönnöd viszont mivel már régen voltál lehet nem ártana egy kis tömegben való vezetés kedden a tesztfutamon. ;-) Az autód marad, igazából a monzai futam lett volna az aktivitási határ mint ahogy a bajnokság topikban is lett írva.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Deuce
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. júl. 09, 2012 11:45 am

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Deuce » hétf. szept. 10, 2012 9:16 pm

úgy látom szabad a sauber ha lehet akkor átülhetnék abba az autóba -hh-
köszönöm -mos-

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. szept. 10, 2012 10:18 pm

Deuce írta:úgy látom szabad a sauber ha lehet akkor átülhetnék abba az autóba -hh-
köszönöm -mos-
átírva ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Matte » kedd szept. 11, 2012 4:36 pm

Gadfly írta:
Deuce írta:úgy látom szabad a sauber ha lehet akkor átülhetnék abba az autóba -hh-
köszönöm -mos-
átírva ;-)
Na most akkor én mivel induljak monzában? Mert spa-ban #17 sauberrel mentem, és jeleztem hogy jövök monzába.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd szept. 11, 2012 7:34 pm

Matte írta: Na most akkor én mivel induljak monzában? Mert spa-ban #17 sauberrel mentem, és jeleztem hogy jövök monzába.
Ne haragudj Matte elkerülte a figyelmem a korábbi hozzászólásod. Akkor ezek szerint megkedvelted a dolgot, így teljesen jogosan Tiéd a Suaber. ;-)

@Deuce
Visszaírtalak a HRT-be viszont ha davidkaa v. Gstyle a monzai futamig nem jelzi további szándékát a bajnokiban, akkor az Ő autójukba átülhetsz majd. Nekik megerősíteni csütörtök 17:00-ig kell, tehát ha addig nem érkezik válasz, akkor Monzán már átülhetsz vmelyik autóba (persze ha akarsz).

ELSŐ HSZ PILÓTAÜLÉSEK FRISSÍTVE!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Matte » kedd szept. 11, 2012 8:15 pm

Gadfly írta:
Matte írta: Na most akkor én mivel induljak monzában? Mert spa-ban #17 sauberrel mentem, és jeleztem hogy jövök monzába.
Ne haragudj Matte elkerülte a figyelmem a korábbi hozzászólásod. Akkor ezek szerint megkedvelted a dolgot, így teljesen jogosan Tiéd a Suaber. ;-)

@Deuce
Visszaírtalak a HRT-be viszont ha davidkaa v. Gstyle a monzai futamig nem jelzi további szándékát a bajnokiban, akkor az Ő autójukba átülhetsz majd. Nekik megerősíteni csütörtök 17:00-ig kell, tehát ha addig nem érkezik válasz, akkor Monzán már átülhetsz vmelyik autóba (persze ha akarsz).

ELSŐ HSZ PILÓTAÜLÉSEK FRISSÍTVE!
Semmi gond, Deuce te pedig ne haragudj rám hogy ünneprontó vagyok -lll-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. szept. 13, 2012 12:00 pm

URAK!

Előre szeretném jelezni, hogy mindenki figyeljen oda ill. ellenőrizze, hogy a MoTeC rendesen menti e a dolgokat! Ha esetleg nem v. nem vagytok biztosak benne, akkor készítsetek screenshot-ot mikor a boxban vagytok, hogy igazolni tudjátok, hogy mindkét keveréket használjátok. (ehhez 2 db kép kell mindkét keverékű gumiról)

Egy kis gyorstalpaló, mert ahogy észrevettük még mindig vannak problémák:
A MoTeC fájlok a játékmappa/UserData/LOG/MoTeC mappában találhatók. A program minden egyes "játék használatkor" menti az adatokat, így ezért van benne sok fájl. A fájlnevek úgy épülnek fel, hogy pálya/dátum/óra/sorszám. Az adatok az ld kiterjesztésű fájlokban vannak, viszont minden ilyen fájlnak van egy kísérő fájlja is, melyek az ldx kiterjesztés használják. Ezt a két fájlt kell feltölteni FTP-n v. elküldeni mailben. (általában az ld fájl 6-7 MegaByte-ra is meghízhat, így a dátum/idő mellett a méretből is ki lehet következtetni, hogy melyik tartalmazza a futam információit)

A fájlok feltöltésének v. elküldésének határideje: a futamot követő vasárnap 20:00

Ezen fájlok v. screenshot-ok feltöltésének az elmulasztása a futamon elért eredmény elvesztését vonja maga után!

Feltöltési hely / FTP Beállítások:
Kiszolgáló neve: 87.229.108.129
Felhasználó név: F1_Motec
Jelszó: motec

v. küldjétek el a gadfly@maszim.hu címre
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bandika » szomb. szept. 15, 2012 7:31 pm

Szia, lehet jelentkezni, van szabad autó?
Balogh András

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. szept. 16, 2012 8:37 am

Bandika írta:Szia, lehet jelentkezni, van szabad autó?
Szia!

Persze h lehet jelentkezni. Minden infót megtalálsz itt az első hozzászólásban. Vizsgát a futam előtti keddi tesztversenyen lehet szerezni, ami szeptember 25.-én kedden lesz. 19:00-kor várunk a pályán! ;-)
Futam és a pályával kapcsolatos dolgok napokon belül ki lesz írva a Futamok topikban.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bercisan » hétf. szept. 17, 2012 7:31 am

Hali!Sikerült megoldanom a kers&Drs problémámat.Így ,már érdemesnek találom,az indulásomat.:)
Ha van valami feltétele a vissza térésemnek ,akkor állok elébe.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. szept. 17, 2012 7:40 am

Bercisan írta:Hali!Sikerült megoldanom a kers&Drs problémámat.Így ,már érdemesnek találom,az indulásomat.:)
Ha van valami feltétele a vissza térésemnek ,akkor állok elébe.
Szia

Csak egy megerősítésre ami abból áll, hogy gyere Te is a tesztversenyre és teljesítsd min. a táv 50%-át. Ha ez sikerül, akkor választhatsz autót és várunk a versenyen! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bercisan » hétf. szept. 17, 2012 8:15 am

Gadfly írta:
Bercisan írta:Hali!Sikerült megoldanom a kers&Drs problémámat.Így ,már érdemesnek találom,az indulásomat.:)
Ha van valami feltétele a vissza térésemnek ,akkor állok elébe.
Szia

Csak egy megerősítésre ami abból áll, hogy gyere Te is a tesztversenyre és teljesítsd min. a táv 50%-át. Ha ez sikerül, akkor választhatsz autót és várunk a versenyen! ;-)
Húha..Sajnos kedden nem sok esélye van annak ,hogy haza érek..(esetleg valamimás :S)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. szept. 17, 2012 9:13 am

FIGYELEM!

Mint ahogy korábban látható volt az aktivitási szabály ismét életbe lépett, amely szükségessé vált a folyamatos jelentkezések miatt. Éppen ezért minden futam után ellenőrizve lesz, hogy kik azok a pilóták, akik az utolsó 3 futam egyikén sem vettek részt. Ők ezt követően figyelmeztetésben részesülnek és ha a következő futamon sem vesznek részt, automatikusan elvesztik az autójukat/pilótaülésüket. Természetesen a jogosítványukat nem, de ha a jövőben újra csatlakozni akarnak a bajnoksághoz, akkor a tesztfutam 50%-át teljesíteni kell. Akik nem tudnak részt venni a tesztfutamon, hogy teljesítsék az 50%-ot, de a futamon részt vennének, azoknak a futamon QUAL STOP van, tehát az utolsó rajtkockából indulhatnak.
Mivel ez a rendszer tulajdonképpen már a Monzai futam előtt életbe lépett (feljebb olvasható), így a következő pilóták vesztették el pilótaülésüket:

Pettya - #5 Scuderia Ferrari
Gstyle - #20 Team Lotus

Mivel Fekete Mihály korábban jelezte, hogy a Ferrari ülésre pályázik, illetve az elmúlt futamokon is ezek valamelyikébe ugrott be, így Ő automatikusan megkapta: #5 Scuderia Ferrari

Akiknek a singaporei versenyen megjelenési kötelezettsége van az aktivitási szabály értelmében:

KDM - #24 Marussia Virgin Racing

ELSŐ HOZZÁSZÓLÁS FRISSÍTVE!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bercisan » hétf. szept. 17, 2012 1:41 pm

Oké!

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Bandika » kedd szept. 18, 2012 7:29 am

hol tudom letöllteni a szingapuri pályát és rfm-t?
Balogh András

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd szept. 18, 2012 9:44 am

Bandika írta:hol tudom letöllteni a szingapuri pályát és rfm-t?
Még sehol! A futam még nincs kiírva! 1 héttel előtte szoktuk kb(+- 1 nap)
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd szept. 18, 2012 10:53 am

Bandika írta:hol tudom letöllteni a szingapuri pályát és rfm-t?
Ma közzé lesz téve és a szerver is indítva lesz, hogy tudjatok gyakorolni. A Futamok topikot kell majd figyelni.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: doozi » kedd szept. 18, 2012 7:34 pm

Visszalépek a bajnokságtól. Sajnos mostanában nincs időm se tesztelni, se futamra jönni... Feleslegesen pedig nem szeretném foglalni az autót. Valamikor azért majd beugranék -kakcsi-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. szept. 20, 2012 12:50 pm

FIGYELEM!

A TABELLA FRISSÍTVE MONZAI EREDMÉNYEKKEL!

Arra kérnénk pettya-t és Fekete Mihályt, hogy tesztfutamig rendezzék maguk között a pilótaüléseket!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

pettya
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: pettya » csüt. szept. 20, 2012 7:44 pm

Fekete Mihály-al megbeszélve és egyeztetve a dolgokat, maradok én a #5 Ferrariban.
Hogy ő melyik autóval szeretne indulni azt majd ő közli a fórumban.

Köszönöm mégegyszer is Fekete Mihály. -gg- _a_
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. szept. 21, 2012 8:13 am

pettya írta:Fekete Mihály-al megbeszélve és egyeztetve a dolgokat, maradok én a #5 Ferrariban.
Első HSZ frissítve!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: GABOR » pén. szept. 21, 2012 8:36 am

Tök jó a bajnoki ponttábla, de Doozi pontjait miért vettétek el a csapattól?
Attól még hogy ő visszalépett, az eredményei meg kell hogy maradjanak!
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. szept. 21, 2012 9:04 am

GABOR írta:Tök jó a bajnoki ponttábla, de Doozi pontjait miért vettétek el a csapattól?
Attól még hogy ő visszalépett, az eredményei meg kell hogy maradjanak!
Gábor ha megfigyelted ez eddig mindig is így volt. Korábban lett már írva, hogy a konstruktőrit úgy számoljuk, hogy mindig az aktuális pilótafelállás szerint. (mint ha az adott pilóta mindig is annál a csapatnál versenyzett volna) Mivel túl nagy az átjáróház a bajnokiban illetve sok ide-oda szerződés volt, így szinte lehetetlen követni, hogy ki mikor milyen autóval ment és milyen csapatoknak szerzett pontot. Persze le lehet adminisztrálni, de nem kis meló és éppen ezért számoljuk úgy a konstruktőrit, ahogy írtam. Amúgy a csapatversenynek amúgy sincs jelentősége, mert mindig is az egyéni pontversenyt szoktuk nézni és díjazni. Mivel doozi visszalépett, így az autója szabad, így innentől neki csak az egyéni pontjait tároljuk, a csapatnak szerzetteket nem. (tudom fura mert az életben nem így van, de ott nincs is akkora kavarodás az évközbeni szerződésekkel mint itt :razz: )
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. okt. 06, 2012 10:34 am

Szeretném megkérdezni hogy a foglalási táblázat friss e, nemtudom szabad e a #17 sauber, szingapúrban nem voltam. Suzukára viszont jönnék.
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. okt. 06, 2012 1:03 pm

Na hát akkor ha szabad az a rebull akkor #1 Matte
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. okt. 06, 2012 1:07 pm

Matte most mi a tökömet kavarsz? :grin:

A Te AUTÓD A 17-es SAUBER! Ha nem az lenne, azt már közöltük volna. Azért mert nem tudtál jönni egy futamra, amit még jeleztél is nem vonja magával, hogy elveszted az autód!!!!!!!!!! Ha így lenne már rég közöltük volna ebben a topikban.

Most akkor marad a Sauber v. átülsz a RedBull-ba?????
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. okt. 06, 2012 10:29 pm

Gadfly írta:Matte most mi a tökömet kavarsz? :grin:

A Te AUTÓD A 17-es SAUBER! Ha nem az lenne, azt már közöltük volna. Azért mert nem tudtál jönni egy futamra, amit még jeleztél is nem vonja magával, hogy elveszted az autód!!!!!!!!!! Ha így lenne már rég közöltük volna ebben a topikban.

Most akkor marad a Sauber v. átülsz a RedBull-ba?????
Sauber marad, csak szingapúrban mentek vele -hh- bocsi a kavarásért
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Turi » szer. okt. 24, 2012 2:19 pm

Szabad az autóm a szezon további részében.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. okt. 24, 2012 2:57 pm

FIGYELEM!

1. A BAJNOKI TABELLA FRISSÍTVE!

2. INAKTIVITÁS ISMÉT ELLENŐRZÉSRE KERÜLT, ÍGY AZ ALÁBBI PILÓTÁK VESZTETTÉK EL AUTÓFOGLALÁSUKAT:

#16 Titusz (Sauber F1 Team)
#24 KDM (Marussia Virgin Racing)
#25 Tipli (Marussia Virgin Racing)
(ELSŐ HOZZÁSZÓLÁSBAN AZ AUTÓFOGLALÁS FRISSÍTVE)

3. A SZABÁLYZAT 1.91 PONTJA BŐVÍTVE LETT, A FÉLREÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE VÉGETT.



@Turi
Ne durcizz, inkább told neki. Mi szeretünk hidd el! -pucszi-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. okt. 29, 2012 2:42 pm

KOPI írta:Na ha már Kimi bejelentette,akkor én is. :mrgreen: .Elfogadom az ajánlatot Gadfly,a hátralévő futamokra beülnék a Sauberbe.........
Választható autók (első hozzászólás) frissítve!

@Misi
Jelenleg 6 szabad gépjárművünk van! Pattanj már be az 1ikbe, kötelezd el magad erre a pár futamra! :twisted: (ha helyedben lennék akkor a Marussia-t választanám. a piros és a fekete semmilyen esetben sem rossz színkombináció, ráadásul nagyon szép onboardban és TV cockpitben. ráadásul egy Cosworth CA2011 kódjelű motor van benne, ami Neked kellemes lehet, ha a Rallyra gondolsz. 8) )

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. nov. 03, 2012 12:56 pm

Ugyan a futam után már megtettem, de mégis még egyszer szeretnék gratulálni Tonynak a NF1B12 bajnoki címéhez! -g- -l-
Idén még nem vettem komolyan a dolgot, de jövőre velem is kell számolni -monster-
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Kazard » vas. nov. 04, 2012 5:53 pm

Gratulálok én is Tony a bajnoki címhez -1- . És a mesterhármashoz is. -l- Remélem Button és Perez is figyelemmel kíséri az NF1B szezont, mert jövőre nekik is így kéne csinálni.

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » vas. nov. 04, 2012 11:53 pm

Jó hogy ebbe a topicba sose nézek be, mikor meg igen, akkor azt látom, hogy egy hete volt egy engem érintő hsz -hh- -hh-

Eredetileg a Toro-t néztem ki, de ha Turi mégis visszatérne, akkor nem halászom el előle a lehetőséget, így tehát a 20as számú Lotus mellett teszem le a voksomat az utolsó két futamra.

Szép dolog hogy egy Cosworth motor dübörög a Marussia-ban, aminek elég erős rallys vonzata is van, de ahogy Ranga Laci nevezte: Ez nem Escort Cosworth, hanem Escort Rosszvolt. Úgyhogy annyira nincsenek szép emlékeim a Cosworth-al kapcsolatban -hh-

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NF1B 2012 JELENTKEZÉS

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. nov. 05, 2012 2:04 pm

TABELLA FRISSÍTVE AZ INDIAI EREDMÉNYEKKEL!
(érdemes frissíteni a lapokat a böngészőben, ha esetleg nem jelennének meg az új adatok)

Fekete Misi írta:.... a 20as számú Lotus mellett teszem le a voksomat az utolsó két futamra....
Első hozzászólás frissítve
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég