Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. dec. 09, 2013 9:11 pm

KOPI írta: Hogy függ össze a hó és a fűnyiró? :mrgreen: .Ez a kép csak megerősit benne hogy ne induljak :mrgreen:
Egyértelmű, hiszen látszik a tiltakozásod a háttérben! :lol: -pucszi-
Amúgy van összefüggés, mert télen azok az oldalsó tégelyek alkalmasak sószórásra is. :mrgreen:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd dec. 10, 2013 11:34 am

URAK!

Ma este tesztverseny! Gyertek!
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd dec. 10, 2013 12:44 pm

Nem értem a jetit az aláírásodban Gadfly.... -grr- Én jönnék asszem vasárnap nagyon szívesen, de sajnos ma biztosan nem tudok jönni tezstversenyre. Van erre megoldás?

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » kedd dec. 10, 2013 1:13 pm

W A Mozart írta:Nem értem a jetit az aláírásodban Gadfly.... -grr- Én jönnék asszem vasárnap nagyon szívesen, de sajnos ma biztosan nem tudok jönni tezstversenyre. Van erre megoldás?
Hát az a helyzet, hogy mivel rég voltál ezért meg kellene újítani a road vizsgádat, az pedig ma lenne lehetséges.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd dec. 10, 2013 1:18 pm

W A Mozart írta:Nem értem a jetit az aláírásodban Gadfly.... -grr-
Jaaa Ő csak lejött a hegyről, hogy megcsodálja eme szép autót. :) Bár az is lehet, hogy a csaj miatt bújt elő és épp arra készül, hogy rávesse magát, de arról is hallottam, hogy szimplán csak integetni akart a maszim közösségének, ezzel is jelezvén, hogy egy sikeres bajnokit kívánjon mindenkinek és persze nem kifelejtve a közelgő ünnepeket. 8)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd dec. 10, 2013 1:29 pm

gstyle írta:
W A Mozart írta:Nem értem a jetit az aláírásodban Gadfly.... -grr- Én jönnék asszem vasárnap nagyon szívesen, de sajnos ma biztosan nem tudok jönni tezstversenyre. Van erre megoldás?
Hát az a helyzet, hogy mivel rég voltál ezért meg kellene újítani a road vizsgádat, az pedig ma lenne lehetséges.

Ugye te is látod, hogy nem mondtál semmit lényegében? Megsimételted, amit én mondtam, csak nem tetted hozzá a kérdésem, hogy van-e erre megoldás.... :)

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Makako » kedd dec. 10, 2013 1:52 pm

Gadfly írta:
W A Mozart írta:Nem értem a jetit az aláírásodban Gadfly.... -grr-
Jaaa Ő csak lejött a hegyről, hogy megcsodálja eme szép autót. :) Bár az is lehet, hogy a csaj miatt bújt elő és épp arra készül, hogy rávesse magát, de arról is hallottam, hogy szimplán csak integetni akart a maszim közösségének, ezzel is jelezvén, hogy egy sikeres bajnokit kívánjon mindenkinek és persze nem kifelejtve a közelgő ünnepeket. 8)
Szerintem csak csöcsörészni indul!!! -hh-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd dec. 10, 2013 1:57 pm

@gstyle

Kell indulnom a tesztversenyen, hogy indulhassak vasárnap?
Csak mert hétfőtől - csütörtökig éjszakás vagyok, vagyis nem tudok jönni a tesztversenyre.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd dec. 10, 2013 2:42 pm

@BengA
Nem vagyok Gstyle, de sztem nem kell kötelező tesztversenyt futnod, hiszen aktív MF1B és MTCC pilóta voltál, melyek szintén road/street kategória. ;-)
Így az indulásod minimum feltétele (ami ugye mindenkire vonatkozik), hogy futam előtt legyen meg a hotlapon a 30 db mért köröd.


@Makákó
Lehet volt egy ilyen indíttatása is...viszont több lábon áll a mítosz, mivel csak a lencsén keresztül sikerült rögzíteni Őt. Igazából senki nem látott semmit, viszont aznap szinte minden stábtag beszámolt vmi megmagyarázhatatlan jelenségről. :shock: Ami biztos, hogy pár nap múlva ismét kimegyünk arra a helyszínre forgatni, hiszen a megrendelő egy másik autót is oda szeretne állítani az Indys mellé. Reméljük zökkenőmentesebb lesz az a promóciós esemény... :roll:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » kedd dec. 10, 2013 4:03 pm

BengA írta:@gstyle

Kell indulnom a tesztversenyen, hogy indulhassak vasárnap?
Csak mert hétfőtől - csütörtökig éjszakás vagyok, vagyis nem tudok jönni a tesztversenyre.
Szabályzat:
"A versenyeken való részvétel egyik alap követelménye, oválon minimum 50 kör megtétele, road/street pályán pedig minimum 30 kör megtétele."

Neked minden jogsid megvan, tehát ahogy néztem a Hotlapot, csak a 30 kört kéne odakarikáznod Vasárnapig:))
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd dec. 10, 2013 4:39 pm

W A Mozart írta: Ugye te is látod, hogy nem mondtál semmit lényegében? Megsimételted, amit én mondtam, csak nem tetted hozzá a kérdésem, hogy van-e erre megoldás.... :)
Régebben felmerült már, hogy nem kellene ezt teljesen komolyan venni, jelesül:
Ti emlékeztek olyanra, hogy Mozart valaha is galibát csinált volna? Mert én a vágáson kívül semmire sem emlékszem...
Vannak olyan versenyzők akiket jól ismerünk, pl Mozart, Teqi, Boddza, Ginger, stb, akiket ha különleges eset van, ne "tiltsunk" el a versenyzéstől, fusson 2x annyi kötelező kört oszt jóccakát...
Buchert Csaba

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd dec. 10, 2013 4:42 pm

gstyle írta:
BengA írta:@gstyle

Kell indulnom a tesztversenyen, hogy indulhassak vasárnap?
Csak mert hétfőtől - csütörtökig éjszakás vagyok, vagyis nem tudok jönni a tesztversenyre.
Szabályzat:
"A versenyeken való részvétel egyik alap követelménye, oválon minimum 50 kör megtétele, road/street pályán pedig minimum 30 kör megtétele."

Neked minden jogsid megvan, tehát ahogy néztem a Hotlapot, csak a 30 kört kéne odakarikáznod Vasárnapig:))
Meglesz -kakcsi-
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd dec. 10, 2013 5:08 pm

Szeretném megfutni a köröket, de nincs szerver -uh- ...lehetne valamit intézni, mert most épp ráérnék.
Köszönöm -kakcsi-
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. dec. 11, 2013 12:42 pm

Gyerekek! Most akkor lesz velem valami? Mert rohadtul nem erőszak a disznótor. Nem is értem a mi szart írogatok itt. Végülis nem is tudom, hogy akarok-e egyáltalán indulni. Ezekután megkoccolnék valakit tuti megköveznének -hh- gyí

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » szer. dec. 11, 2013 2:07 pm

Szombaton lesz egy plusz tesztverseny, ennyit várunk el tőled és akkor rendben vagy. Ez 36 kör lesz.
Jó így??
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » szer. dec. 11, 2013 2:09 pm

Tehát!!

Szombat 20:00 órakor újból tesztverseny(36 kör)!
A teszt menetrendje megegyezik a Keddivel
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. dec. 12, 2013 9:57 am

gstyle írta:Szombaton lesz egy plusz tesztverseny, ennyit várunk el tőled és akkor rendben vagy. Ez 36 kör lesz.
Jó így??
Szia. Nagyon köszönöm, tényleg. Sajnos a szombatot se tudom megoldani, legalábbis nem biztos, szóval nem merek tutit mondani. Viszont akár le is vizsgázom, ha kell ma vagy holnap este....Meg beleteszem a szükséges körmennyiséget is. Természetesen nem akarok alkudozni, tényleg nagyon kedves, hogy lehetőséget biztosítasz/biztosítotok, de a szombatot se fogom tudni megoldani, ez 99%. Max kihagyom a bajnokságot, úgyse jön a Ginger, mondjuk úgy nézem RPeti ott van a topon, meg a fiatalok is:) Amúgy nekem ez tényleg nem jelent problémát, mármint, ha ki kell hagynom, szóval nem a ligákban szokványos kurválkodást végzem épp :D

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » csüt. dec. 12, 2013 2:39 pm

W A Mozart írta:
gstyle írta:Szombaton lesz egy plusz tesztverseny, ennyit várunk el tőled és akkor rendben vagy. Ez 36 kör lesz.
Jó így??
Szia. Nagyon köszönöm, tényleg. Sajnos a szombatot se tudom megoldani, legalábbis nem biztos, szóval nem merek tutit mondani. Viszont akár le is vizsgázom, ha kell ma vagy holnap este....Meg beleteszem a szükséges körmennyiséget is. Természetesen nem akarok alkudozni, tényleg nagyon kedves, hogy lehetőséget biztosítasz/biztosítotok, de a szombatot se fogom tudni megoldani, ez 99%. Max kihagyom a bajnokságot, úgyse jön a Ginger, mondjuk úgy nézem RPeti ott van a topon, meg a fiatalok is:) Amúgy nekem ez tényleg nem jelent problémát, mármint, ha ki kell hagynom, szóval nem a ligákban szokványos kurválkodást végzem épp :D
Mondták már hogy sok baj van veled??:))
Jó ha nem tudsz jönni Szombaton se, akkor Vasárnapig 60 kör legyen a Hotlapon, vagyis még 45 kört kell karikáznod.
Tisztára a piacon érzem magam:)) Alku befejezve:)))))
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. dec. 12, 2013 4:15 pm

gstyle írta:
W A Mozart írta:
gstyle írta:Szombaton lesz egy plusz tesztverseny, ennyit várunk el tőled és akkor rendben vagy. Ez 36 kör lesz.
Jó így??
Szia. Nagyon köszönöm, tényleg. Sajnos a szombatot se tudom megoldani, legalábbis nem biztos, szóval nem merek tutit mondani. Viszont akár le is vizsgázom, ha kell ma vagy holnap este....Meg beleteszem a szükséges körmennyiséget is. Természetesen nem akarok alkudozni, tényleg nagyon kedves, hogy lehetőséget biztosítasz/biztosítotok, de a szombatot se fogom tudni megoldani, ez 99%. Max kihagyom a bajnokságot, úgyse jön a Ginger, mondjuk úgy nézem RPeti ott van a topon, meg a fiatalok is:) Amúgy nekem ez tényleg nem jelent problémát, mármint, ha ki kell hagynom, szóval nem a ligákban szokványos kurválkodást végzem épp :D
Mondták már hogy sok baj van veled??:))
Jó ha nem tudsz jönni Szombaton se, akkor Vasárnapig 60 kör legyen a Hotlapon, vagyis még 45 kört kell karikáznod.
Tisztára a piacon érzem magam:)) Alku befejezve:)))))
Nem. Azt szokták mondani, hogy velem állandóan csak a baj van, régebben hozzátették, hogy te gyerek. Amúgy nagyon köszönöm a lehetőséget, komolyan. Igyekszem úgy intézni, hogy szombaton ott legyek! Ha mégsem akkor beletszem azt a kör mennyiséget, még többet is talán, és megpróbálok nem nagyon zavarni majd a versenyen senkit.
Kösz még egyszer.

És akkor majd a #98as kocsival jönnék, igyekszem annyi versenyre, amennyire csak tudok.

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » csüt. dec. 12, 2013 4:33 pm

Rendben
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. dec. 12, 2013 11:57 pm

Jönnék , szombaton leszek testversenyen. _a_ #67 vinném ha minden rendben lesz.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. dec. 14, 2013 5:55 pm

Csak egy kérdés, nem lehet, hogy jobb lenne, ha a dec 29.-ei futam egy héttel el lenne tolva és inkább 5.-én lenne?
Nyilván Karácsony, Szilveszter, mindenkinek van csaláldja, rokona, barátai, biztos, hogy ez az időpont jó lesz?
5.-ére meg már lecsengenek az ünnepek, mindenki kijózanodik :grin:

Csak egy ötlet.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. dec. 14, 2013 6:24 pm

Tommy78 írta:Csak egy kérdés, nem lehet, hogy jobb lenne, ha a dec 29.-ei futam egy héttel el lenne tolva és inkább 5.-én lenne?
Nyilván Karácsony, Szilveszter, mindenkinek van csaláldja, rokona, barátai, biztos, hogy ez az időpont jó lesz?
5.-ére meg már lecsengenek az ünnepek, mindenki kijózanodik :grin:

Csak egy ötlet.
nekem pl a 29 jobb :D
Buchert Csaba

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. dec. 14, 2013 6:37 pm

Csaba írta:
Tommy78 írta:Csak egy kérdés, nem lehet, hogy jobb lenne, ha a dec 29.-ei futam egy héttel el lenne tolva és inkább 5.-én lenne?
Nyilván Karácsony, Szilveszter, mindenkinek van csaláldja, rokona, barátai, biztos, hogy ez az időpont jó lesz?
5.-ére meg már lecsengenek az ünnepek, mindenki kijózanodik :grin:

Csak egy ötlet.
nekem pl a 29 jobb :D
akkor ezt meg is beszéltük Csabi :mrgreen:

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » szomb. dec. 14, 2013 7:30 pm

voodoo írta:Jönnék , szombaton leszek testversenyen. _a_ #67 vinném ha minden rendben lesz.
Bocsi de a #67-es Gingerhez tartozik:))
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. dec. 15, 2013 11:34 am

gstyle írta:
voodoo írta:Jönnék , szombaton leszek testversenyen. _a_ #67 vinném ha minden rendben lesz.
Bocsi de a #67-es Gingerhez tartozik:))
Amennyiben voodoo marad a #25, és tényleg nem vinné szívesebben #67, akkor köszönettel elfogadom. ;)
A többit pedig majd idővel meglátjuk. Had' mondjam el, hogy teljesen hülye vagyok, hogy erre rászedtetek... A Retkes Petire kifejezetten haragszok.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. dec. 15, 2013 12:59 pm

Jönnék Long Beachtől a #26-os autóval, ha szabad még mindig.
Értelemszerűen a mai versenyt ki kell hagynom.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. dec. 15, 2013 5:42 pm

Ginger17 írta:
gstyle írta:
voodoo írta:Jönnék , szombaton leszek testversenyen. _a_ #67 vinném ha minden rendben lesz.
Bocsi de a #67-es Gingerhez tartozik:))
Amennyiben voodoo marad a #25, és tényleg nem vinné szívesebben #67, akkor köszönettel elfogadom. ;)
A többit pedig majd idővel meglátjuk. Had' mondjam el, hogy teljesen hülye vagyok, hogy erre rászedtetek... A Retkes Petire kifejezetten haragszok.

Marco a favorit szóval nyugodtan ;)
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. dec. 16, 2013 4:57 pm

Tök jó, hogy ebben a bajnokságban is jelentkezek olyan autóra amire addig senki, majd utána Voodoo foglalod Marcot :D

Viso kell valakinek? :mrgreen: Mert ha nem nekem az is jó.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. dec. 16, 2013 5:24 pm

Dietrich írta:Tök jó, hogy ebben a bajnokságban is jelentkezek olyan autóra amire addig senki, majd utána Voodoo foglalod Marcot :D

Viso kell valakinek? :mrgreen: Mert ha nem nekem az is jó.

Míg Te itt az autókkal vagy elfoglalva, már közben lement egy futam! -mos-
Ne vacillálj, pattanj be vmelyikbe oszt irány a pálya! 8)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. dec. 16, 2013 7:12 pm

Dietrich írta:Tök jó, hogy ebben a bajnokságban is jelentkezek olyan autóra amire addig senki, majd utána Voodoo foglalod Marcot :D

Viso kell valakinek? :mrgreen: Mert ha nem nekem az is jó.
Oks, #5-ös foglalva!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. dec. 16, 2013 7:29 pm

Gadfly írta:
Dietrich írta:Tök jó, hogy ebben a bajnokságban is jelentkezek olyan autóra amire addig senki, majd utána Voodoo foglalod Marcot :D

Viso kell valakinek? :mrgreen: Mert ha nem nekem az is jó.

Míg Te itt az autókkal vagy elfoglalva, már közben lement egy futam! -mos-
Ne vacillálj, pattanj be vmelyikbe oszt irány a pálya! 8)

Tudom csak nekem a vasárnap eredendően nagyon rossz időpont.
Tegnap nem tudtam volna jönni.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Kacsa
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. márc. 22, 2012 4:34 pm
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Kacsa » kedd dec. 17, 2013 1:47 pm

Helló. a mai napon tudnék vizsgázni 20:00-tól?

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » kedd dec. 17, 2013 2:51 pm

Kacsa írta:Helló. a mai napon tudnék vizsgázni 20:00-tól?
Igen
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Bodnar » szer. dec. 18, 2013 4:16 pm

Hali!

Mentem pár karikát a moddal már az előző pályán is és egész jónak tűnik, egy új kihívás a sok F1 után.

Név: Bodnár Lajos
Nicknév: Azazamaz (Egy kis változatosság -hh- )


Ahogy elnézem a #4-es rajtszámú autó szabad, ha nincs rá senkinek szüksége elvinném. -hh-
Azazamaz #7

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » szer. dec. 18, 2013 7:28 pm

Bodnar írta:Hali!

Mentem pár karikát a moddal már az előző pályán is és egész jónak tűnik, egy új kihívás a sok F1 után.

Név: Bodnár Lajos
Nicknév: Azazamaz (Egy kis változatosság -hh- )


Ahogy elnézem a #4-es rajtszámú autó szabad, ha nincs rá senkinek szüksége elvinném. -hh-
Oks
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » csüt. dec. 19, 2013 8:13 am

ha minden jól megy akkor a #6-os szekér ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. dec. 23, 2013 12:36 pm

BOLDOG KARÁCSONYT!!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » kedd dec. 24, 2013 4:05 pm

Eredmények elérhetőek!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » vas. dec. 29, 2013 9:18 pm

Sajnálom a mai káoszt!

Ezennel lemondok a szakosztály vezetési jogomról, nem kívánom tovább folytatni!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szer. jan. 22, 2014 11:39 am

Sziasztok!

Sajnos időhiány miatt búcsút kell mondanom a bajnokságnak, az autóm szabad!

Köszi!

Üdv: G
Manchester United

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » vas. feb. 02, 2014 9:57 pm

A bajnokság lerövidül, és a 02.16.-i Fontana 500-as versennyel lezárul.
Sajnos egyre kevesebben jelentünk meg a versenyeken. Így a szakosztály kénytelen volt meghozni ezt a döntést.

Viszont a Fontana-i versenyre kérném, hogy minél többen jelenjetek meg!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. feb. 03, 2014 11:59 am

gstyle írta:A bajnokság lerövidül, és a 02.16.-i Fontana 500-as versennyel lezárul.
Sajnos egyre kevesebben jelentünk meg a versenyeken. Így a szakosztály kénytelen volt meghozni ezt a döntést.

Viszont a Fontana-i versenyre kérném, hogy minél többen jelenjetek meg!
:(
Ennek nem örülök, pedig szerintem élvezhető lett a mod...
Buchert Csaba

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » kedd feb. 04, 2014 12:05 pm

Csaba írta:
gstyle írta:A bajnokság lerövidül, és a 02.16.-i Fontana 500-as versennyel lezárul.
Sajnos egyre kevesebben jelentünk meg a versenyeken. Így a szakosztály kénytelen volt meghozni ezt a döntést.

Viszont a Fontana-i versenyre kérném, hogy minél többen jelenjetek meg!
:(
Ennek nem örülök, pedig szerintem élvezhető lett a mod...

Szerintem igazán jó lett a mod, de ez nem látszik a létszámon sajnos.
Ez van:(
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: gstyle » szer. feb. 19, 2014 4:00 pm

Köszönöm a részvételt a a bajnokságban rajthoz állt versenyzőknek!
Tommy-nak is nagy köszönet a sztem kiváló modért!

Gartulálok Ginger-nek a bajnoki és a Triple Crown címhez!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. feb. 19, 2014 4:55 pm

Nagyon jó volt a mod és a versenyek is, amin indulni tudtam.
Grat Ginger a győzelemhez még1x! -1- -l-
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. feb. 19, 2014 7:38 pm

Köszi Gstyle a szervezést! Örültem, hogy Indyben is készíthettem már egy modot, MTCC és F1 után, jó volt ezt is kipróbálni, de ehhez többen is kellettek, akik segítettek a mod tesztelésénél és beállításánál, így nekik köszönök mindent!

Grat Ginger -1-
Grat Gadfly -2-
Grat RPeti -3-

Eredményeket frissítettem Pocono és Fontánával. -gg-

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MASZIM IndyCar Replay 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. feb. 19, 2014 10:02 pm

Gratulációm a dobogósoknak! -g-

Köszönöm a szervezést és a MOD-ot én is! -pucszi-

Annyi meló még hátra maradt, hogy majd legkésőbb október-november környékén az xls-ben szerepeltetni kell az eredményeket. Ezzel kapcsolatosan a hétvégén kirakom a fájlt, hogy ne a végén kelljen kapkodnunk. Javaslom mind MTCC mind pedig F1-ben is a folyamatos beírást, de persze mindenki úgy csinálja ahogy akarja. ;-)

@Gstyle
Remélem díjátadóra jössz majd, jó lenne ha tőled vehetnék át az Urak. --pezs-
Kép

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég