Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. jan. 02, 2014 10:14 pm

CsaB írta:Tudom hülye kérdés, mert szinte mindenkinek ugyanannyi ideje van az új pályákra, de a következő bajnoki pályák sorjában mikor kerülnek kihirdetésre?
A Dubai pálya az a Jas Marina Ciurcit, vagy új pályát kell 2 nap alatt tanulni ?
Tudom tudom mindenki /szinte/ ugyanakkor kapja meg, de felmerült a kérdés bennem, hogy mennyi időnk van a soron következő futamokra felkészülni.
Ahogy eddig is történt, mindig a futam utáni nap ki lesz rakva a következő pálya.
Dubai holnap kerül ki. Egyébként Dubai az Dubai. Jas Marina az Abu Dhabi

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: CsaB » csüt. jan. 02, 2014 10:34 pm

Tommy78 írta:
CsaB írta:Tudom hülye kérdés, mert szinte mindenkinek ugyanannyi ideje van az új pályákra, de a következő bajnoki pályák sorjában mikor kerülnek kihirdetésre?
A Dubai pálya az a Jas Marina Ciurcit, vagy új pályát kell 2 nap alatt tanulni ?
Tudom tudom mindenki /szinte/ ugyanakkor kapja meg, de felmerült a kérdés bennem, hogy mennyi időnk van a soron következő futamokra felkészülni.
Ahogy eddig is történt, mindig a futam utáni nap ki lesz rakva a következő pálya.
Dubai holnap kerül ki. Egyébként Dubai az Dubai. Jas Marina az Abu Dhabi
=_ Uff _2_
-ww-

Köszi
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. jan. 02, 2014 11:19 pm

Jelentkeznék -g1-

- Versenyző Valós Neve:Borbély Attila
- Játékban használt név: Voodoo
- Autó típus:Porsche
- Rajtszám:#15
- Életkor:30
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jan. 05, 2014 1:01 pm

Urak!

A május 29.-ei Silverstone-i futam egy héttel korábban, azaz május 22-én lesz megtartva. A valós Indy500 és az F1 Monaco is május 25-én lesz, így az F1 Bajnoki Monaco-i futamát egy héttel későbbre toltuk, míg az MTCC-t 1 héttel korábban rendezzük, hogy ne ütközzön a két Bajnoki, valamint aki szeretné az meg tudja nézni az Indy500-at is.

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: CsaB » pén. jan. 10, 2014 7:20 pm

Egy pár dolgot tisztázni kellene úgy gondolom.
1. Pit és pit helyek - ha már nem működik a pit kiosztás, akkor most hogy is van ? hova állva oldható meg, hogy akár min3 pilóta tankolhasson, hogy senki se kerüljön hátrányba ? De szerintem az sem teljesen oké szerintem, hogy akinek picit elhúzódik a kiállás ideje az gyakorlatilag még itt is csak épp hogy felért a mezőnyhöz pedig itt 3 perc volt 1 kör. Talán lehet, hogy 1 körrel hamarabb ha nyitna a box akkor ez kiküszöbölhető lenne, vagy legyen 1 körrel később a zöld zászló, ez egy rövid pályán halál lesz annak aki elcsúszik, vagy beragad a boxban mert nem tudják elkezdeni a munkát az autóján.
2. Ha az nem lenne büntetve, hogy a SC mögött ha az 1. helyezett lemarad valamennyire, és előzni viszont csak a célvonal után lehetne előzni, akkor a gumimelegtés kevesebb problémát okozna. Persze az tény mindenkinek tisztában kell lennie azzal, hogy a gumi hideg ez egyértelmű és a figyelmeztetés is megvolt és tudhatta mindenki. Nekem semmi gondot nem okozott a hideg gumi, tudtam hol a határ ahonnan hidegen megáll és azt nem léptem át.

Ezt pedig csak azért írom le, hogy többet ne felejtsem el és mindenki tisztán lássa.
Ha a sárga zászlós fázis valakit pont a boxban ér, anak a zöld jelzés kihirdetésének üzenetéig nem tudja, hogy hová soroljon be. Mehet bárhol bárki mögött vagy előtt a páylán a sorban. A valós pozícióját viszont a pozíciót jelző plugin egyértelműen mutatja. NA ezt felejtettem én el és ezért kaptam a S&G büntit, figyelmetlen voltam ennyi.
Bandi, vik a boxba, hogy ne büntessen sárga zászló alatt csak akkor lehet behajtani, ha a szerver kiírja, hogy a Boxutca nyitva ! Ha ez nincs kiírva akkor csak boxáthajtásos büntetés mellett lehet behajtani.
A büntetéseket letölteni viszont onnantól van lehetőség mihelyt bemondja a szerver a Zöld zászló ! jelzést. Ígyy a SC fázis utolsó körében amikor a mezőny újra rajtol be lehet hajtani a büntiket letölteni.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » pén. jan. 10, 2014 7:36 pm

Bodzzza írta:
CsaB írta:Egy pár dolgot tisztázni kellene úgy gondolom.
1. Pit és pit helyek - ha már nem működik a pit kiosztás, akkor most hogy is van ? hova állva oldható meg, hogy akár min3 pilóta tankolhasson, hogy senki se kerüljön hátrányba ? De szerintem az sem teljesen oké szerintem, hogy akinek picit elhúzódik a kiállás ideje az gyakorlatilag még itt is csak épp hogy felért a mezőnyhöz pedig itt 3 perc volt 1 kör. Talán lehet, hogy 1 körrel hamarabb ha nyitna a box akkor ez kiküszöbölhető lenne, vagy legyen 1 körrel később a zöld zászló, ez egy rövid pályán halál lesz annak aki elcsúszik, vagy beragad a boxban mert nem tudják elkezdeni a munkát az autóján.
2. Ha az nem lenne büntetve, hogy a SC mögött ha az 1. helyezett lemarad valamennyire, és előzni viszont csak a célvonal után lehetne előzni, akkor a gumimelegtés kevesebb problémát okozna. Persze az tény mindenkinek tisztában kell lennie azzal, hogy a gumi hideg ez egyértelmű és a figyelmeztetés is megvolt és tudhatta mindenki. Nekem semmi gondot nem okozott a hideg gumi, tudtam hol a határ ahonnan hidegen megáll és azt nem léptem át.

Ezt pedig csak azért írom le, hogy többet ne felejtsem el és mindenki tisztán lássa.
Ha a sárga zászlós fázis valakit pont a boxban ér, anak a zöld jelzés kihirdetésének üzenetéig nem tudja, hogy hová soroljon be. Mehet bárhol bárki mögött vagy előtt a páylán a sorban. A valós pozícióját viszont a pozíciót jelző plugin egyértelműen mutatja. NA ezt felejtettem én el és ezért kaptam a S&G büntit, figyelmetlen voltam ennyi.
Bandi, vik a boxba, hogy ne büntessen sárga zászló alatt csak akkor lehet behajtani, ha a szerver kiírja, hogy a Boxutca nyitva ! Ha ez nincs kiírva akkor csak boxáthajtásos büntetés mellett lehet behajtani.
A büntetéseket letölteni viszont onnantól van lehetőség mihelyt bemondja a szerver a Zöld zászló ! jelzést. Ígyy a SC fázis utolsó körében amikor a mezőny újra rajtol be lehet hajtani a büntiket letölteni.
van tervbe pár módosítás ezekkel kapcsolatban! ;)

A büntetést letölteni az újra rajtot követő körben lehet csak megkezdeni! Azonnal nem mert a többi pilóta számára büntetést okozhat! Ezen a pályán korán bemondta a zöldet, a többin nem biztos ilyen lesz! Az SC fázis utolsó körében NINCS BÜNTETÉS LETÖLTÉS!
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: CsaB » pén. jan. 10, 2014 8:00 pm

Bodzzza írta:
Bodzzza írta:
CsaB írta:Egy pár dolgot tisztázni kellene úgy gondolom.
1. Pit és pit helyek - ha már nem működik a pit kiosztás, akkor most hogy is van ? hova állva oldható meg, hogy akár min3 pilóta tankolhasson, hogy senki se kerüljön hátrányba ? De szerintem az sem teljesen oké szerintem, hogy akinek picit elhúzódik a kiállás ideje az gyakorlatilag még itt is csak épp hogy felért a mezőnyhöz pedig itt 3 perc volt 1 kör. Talán lehet, hogy 1 körrel hamarabb ha nyitna a box akkor ez kiküszöbölhető lenne, vagy legyen 1 körrel később a zöld zászló, ez egy rövid pályán halál lesz annak aki elcsúszik, vagy beragad a boxban mert nem tudják elkezdeni a munkát az autóján.
2. Ha az nem lenne büntetve, hogy a SC mögött ha az 1. helyezett lemarad valamennyire, és előzni viszont csak a célvonal után lehetne előzni, akkor a gumimelegtés kevesebb problémát okozna. Persze az tény mindenkinek tisztában kell lennie azzal, hogy a gumi hideg ez egyértelmű és a figyelmeztetés is megvolt és tudhatta mindenki. Nekem semmi gondot nem okozott a hideg gumi, tudtam hol a határ ahonnan hidegen megáll és azt nem léptem át.

Ezt pedig csak azért írom le, hogy többet ne felejtsem el és mindenki tisztán lássa.
Ha a sárga zászlós fázis valakit pont a boxban ér, anak a zöld jelzés kihirdetésének üzenetéig nem tudja, hogy hová soroljon be. Mehet bárhol bárki mögött vagy előtt a páylán a sorban. A valós pozícióját viszont a pozíciót jelző plugin egyértelműen mutatja. NA ezt felejtettem én el és ezért kaptam a S&G büntit, figyelmetlen voltam ennyi.
Bandi, vik a boxba, hogy ne büntessen sárga zászló alatt csak akkor lehet behajtani, ha a szerver kiírja, hogy a Boxutca nyitva ! Ha ez nincs kiírva akkor csak boxáthajtásos büntetés mellett lehet behajtani.
A büntetéseket letölteni viszont onnantól van lehetőség mihelyt bemondja a szerver a Zöld zászló ! jelzést. Ígyy a SC fázis utolsó körében amikor a mezőny újra rajtol be lehet hajtani a büntiket letölteni.
van tervbe pár módosítás ezekkel kapcsolatban! ;)

A büntetést letölteni az újra rajtot követő körben lehet csak megkezdeni! Azonnal nem mert a többi pilóta számára büntetést okozhat! Ezen a pályán korán bemondta a zöldet, a többin nem biztos ilyen lesz! Az SC fázis utolsó körében NINCS BÜNTETÉS LETÖLTÉS!
Természetes! Én is azt írta, hogy a zöld zászló bemondása után lehet behajtani a boxba. Így magától érthetődik szerintem legalábbis, hogyha a zöld zászló a pit bejárata mellett vagy az előtt elhangzik akkor nem szabálytalan és tény pályája válogatja.
De szabályzatban nincs tiltva, hogy a zöld zászló elhangzását követően nem lehet behajtani, csak az, hogy a zöld zászlóig nem lehet lemaradni és előzni. A zöld zászlótól kezdve viszont előzni is szabad.
Vagy van valami ami nekem nem jelenik meg a jelen élő szabályzatban ?
-mos-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » pén. jan. 10, 2014 8:15 pm

CsaB írta: Természetes! Én is azt írta, hogy a zöld zászló bemondása után lehet behajtani a boxba. Így magától érthetődik szerintem legalábbis, hogyha a zöld zászló a pit bejárata mellett vagy az előtt elhangzik akkor nem szabálytalan és tény pályája válogatja.
De szabályzatban nincs tiltva, hogy a zöld zászló elhangzását követően nem lehet behajtani, csak az, hogy a zöld zászlóig nem lehet lemaradni és előzni. A zöld zászlótól kezdve viszont előzni is szabad.
Vagy van valami ami nekem nem jelenik meg a jelen élő szabályzatban ?
-mos-
Mivel nem minden pályán lesz így, ezért kiegészítés lesz ezzel kapcsolatban, hogy minden pályán egyforma legyen. Most is volt ilyen eset hogy a korai zöld miatt kimentek, csak éppen másnak pozició vesztést okozott, ami jelen helyzetben szabályos volt, csak éppen a szenvedő félnek kellemetlen és bosszantó... tudom, mert én nyertem vele....
meg az esély se egyenlő így... az elsők nem tudnak így kimenni, hatrébb viszont igen. Ezért is tartom fontosnak ennek a szabályozását, ami bele is fog kerülni a szabályzatba.
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jan. 12, 2014 10:15 am

Én is azt írta, hogy a zöld zászló bemondása után lehet behajtani a boxba.

egyértelműen le kell írni ahogy az régebben az IC-ben is volt, green elhangzása után 1 kört kell megtenni és utána lehet a büntit letölteni. miért? nem egyformák a pályák és volt mikor vétlen versenyzőt is büntette a játék, ha valaki ilyenkor bement büntit letölteni a pitbe.
van amit nem lehet szimulátoron eljátszani ami a valóságban működik, ez a rf hátránya.
a büntetés letöltésére pedig 10 kört kell biztosítani, mert egy SC fázis után esetleg egy újabb léphet érvénybe.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. jan. 12, 2014 11:14 am

Dietrich írta:Én is azt írta, hogy a zöld zászló bemondása után lehet behajtani a boxba.

egyértelműen le kell írni ahogy az régebben az IC-ben is volt, green elhangzása után 1 kört kell megtenni és utána lehet a büntit letölteni. miért? nem egyformák a pályák és volt mikor vétlen versenyzőt is büntette a játék, ha valaki ilyenkor bement büntit letölteni a pitbe.
van amit nem lehet szimulátoron eljátszani ami a valóságban működik, ez a rf hátránya.
a büntetés letöltésére pedig 10 kört kell biztosítani, mert egy SC fázis után esetleg egy újabb léphet érvénybe.
Szerintem SC fázis alatt nem számolja a köröket. Ha van 5 köröd hogy letöltsd a büntidet és az első kör után bejön az SC,utána 10 körig végig sárga van akkor is a köv green fázisnál még van hátra 4 köröd hogy letöltsd.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: CsaB » vas. jan. 12, 2014 12:53 pm

Mondjuk az is érdekes lesz, ha egy rövedebb pályán mint pl Indy, a SC alatt kinyit a box, onnantól ugye következő kör végén zöld zászló van, azonban ha rövid a pálya és 2 perc a SC kör, de a Pitt 1ˋ30" ez gyakorlatilag ketté vágja a mezőnyt, sőt még a rajtolási sebességet is át kell lépni hogy beérjen az ember az viszont megint bünti veszélyes, nem beszélve arról, hogy elvileg leszakadni sem szabadna az újra rajt előtt de az sem kivitelezhető.
-lll-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » vas. jan. 12, 2014 1:03 pm

CsaB írta:Mondjuk az is érdekes lesz, ha egy rövedebb pályán mint pl Indy, a SC alatt kinyit a box, onnantól ugye következő kör végén zöld zászló van, azonban ha rövid a pálya és 2 perc a SC kör, de a Pitt 1ˋ30" ez gyakorlatilag ketté vágja a mezőnyt, sőt még a rajtolási sebességet is át kell lépni hogy beérjen az ember az viszont megint bünti veszélyes, nem beszélve arról, hogy elvileg leszakadni sem szabadna az újra rajt előtt de az sem kivitelezhető.
-lll-
nyugi... ;)
amugy sárga alatt lehet tolni. a rajtolási sebesség onnan él ahogy kimegy az SC.

amugy a Indianapolis jelentkezős topikban van csepegtetve infó, hogy 1-2 szabály valószínű módosulni fog....
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: CsaB » pén. jan. 17, 2014 1:11 pm

Bercii, vik itt a módosított első lámpa, sötét szürke majdnem fekete lámpa búra a sárga helyett:
DOWNLOAD

Szerveren tesztelve, működik.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. jan. 25, 2014 9:04 am

Kiszállok a bajnokságból, sok nekem és a gépemnek is az rfe, időm is alig van rá. További jó és fair versenyzést! :rally: _a_

@Tony Ha még mindig akarsz magadnak egy Corvette-et viheted! -hh-
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. jan. 25, 2014 10:03 am

Hát akkor élnék a lehetőséggel.
Szeretnék részt venni a Corvette-tel a bajnokságban.
Festést, rajtszámot hogyan? Csináljak egyet és küldjem el, aztán patchben lesz, vagy Matte festésével megyek?
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. jan. 25, 2014 10:08 am

Tony írta:Hát akkor élnék a lehetőséggel.
Szeretnék részt venni a Corvette-tel a bajnokságban.
Festést, rajtszámot hogyan? Csináljak egyet és küldjem el, aztán patchben lesz, vagy Matte festésével megyek?
Segitsek? Küld el az igényeidet priviben. Rajtsz szinek stb
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. jan. 25, 2014 10:21 am

Köszönöm Kopi! 9-es rajtszám, ha lehetséges, és küldöm máris priviben a többit.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. jan. 25, 2014 10:34 am

Tony írta:Köszönöm Kopi! 9-es rajtszám, ha lehetséges, és küldöm máris priviben a többit.
Üdv Tony!

Akkor be is írtalak #9-essel a Corvette-be.

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. feb. 03, 2014 6:14 pm

Hogy is van az a Tankolás átállítás, hogy rá vagy újra töltse ?
Végig olvastam minden topikot de istenért sem találom.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Bandika » hétf. feb. 03, 2014 8:41 pm

CsaB írta:Hogy is van az a Tankolás átállítás, hogy rá vagy újra töltse ?
Végig olvastam minden topikot de istenért sem találom.
Prl-ben fuel strategy 0-ról 1-re v. 1-ről 0-ra
Balogh András

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Makako » hétf. feb. 03, 2014 9:10 pm

Akkor ha jól értem Csab és én is ugrottunk egy helyezést előrébb Bandi hátrasorolása miatt! Akkor a pontok is javítva lesznek? Kösziiiii ! :lolshai:
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. feb. 03, 2014 9:49 pm

Makako írta:Akkor ha jól értem Csab és én is ugrottunk egy helyezést előrébb Bandi hátrasorolása miatt! Akkor a pontok is javítva lesznek? Kösziiiii ! :lolshai:
--pezs-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd feb. 04, 2014 6:47 am

CsaB írta:Hogy is van az a Tankolás átállítás, hogy rá vagy újra töltse ?
Végig olvastam minden topikot de istenért sem találom.
valahol én is írtam és én se találom :D
De most van egy ilyen:

Fontosabb fájlok elérése:

config.ini: [rFactor]/config.ini
plr fájl: [rFactor]/Userdata/[profil név]/[profil név].plr
controller fájl: [rFactor]/Userdata/[profil név]/controller.ini

Kérdések / válaszok:

Hogyan kapcsolhatom be a virtuális tükröket minden kamera nézetben?
Ez a beállítás nem található meg az rFactor programban! Meg kell nyitni a plr fájlt és abban három sort kell módosítani (általában a második kettő "0"-ra van állítva az első viszont alapból "1"):
Rearview="1"
Allow Rearview In Swingman="1"
Virtual Rearview In Cockpit="1"

Hogyan állíthatom be, hogy a kormány annyit forduljon a képen, mint amennyit én fordítok rajta?
Ezt a beállítást a controller fájlban tudjuk módosítani. A Steering Wheel Range="200" értékét módosítsuk a mi beállításainknak megfelelően (pl ha 540-re van állítva a kormány max elfordulása, akkor: Steering Wheel Range="540").

Nem találom a visszajátszásokat (replay) a játékban!
Ennek több oka lehet. Először is a játékban a Replay (visszajátszás) menüben be kell kapcsolnunk, hogy minden visszajátszást vegyen fel az rFactor. Az esetek nagy többségében ennyi elég ahhoz, hogy ezután vissza is tudjuk nézni a visszajátszásokat.
Viszont gyakran előforduló hiba, hogy ékezetes mappában van az rFactor, vagy valami speciális karaktert tartalmaz a mappa neve (pl.: /játékok/rFactor.... vagy /azénjátékaim!/rFactor). Nevezzük át ékezet nélkülire a mappát és tüntessük el belőle az egyéb spec. karaktereket. Ezek után meg fognak jelenni a visszajátszások a visszajátszás menüben.

Egy idő után belassul a játék el kezd szaggatni! Az első jó pár percben nincs vele baj, de utána teljesen belassul leesik az FPS.
Ez egy viszonylag ritkán előforduló hiba. Az rFactor egy alap beállítása okozhatja (főként lassabb, gyenge videokártyával rendelkező gépeken). Talán megoldást jelent a problémára, ha a config.ini-ben módosítunk egy sort: MaximumVidRes=(8000, 6000). A 8000, 6000 számokat módosítsuk arra a felbontásra, amiben játsszuk az rFactort (pl ha 1024x768-ban játszunk akkor: MaximumVidRes=(1024, 768)).

Nagyon jó az FPS a játékban viszont néha ugrál és ilyenkor zavaró hogy megugrik az fps!
Az rFactor menüjében csak azt szabályozhatjuk, hogy milyen fps-t próbáljon minimálisan tartani a játék. Azaz ha ez alá esik az fps akkor megpróbál a grafikai részletességen lejjebb venni, hogy ne akadjon a kép. Azonban az is zavaró lehet, amikor gépünk normál esetben rengeteg fpst tud, viszont ha megjelenik pl egy árnyék, vagy egyéb nehezebben számolható esemény történik, akkor viszonylag nagyot csökken az fps (de még mindig nem szaggat). Maga a nagy fps váltás lehet zavaró. A nagy fps esés megakadályozására (és nem mellesleg ezzel a gépünknek is marad szabad ideje játék közben) szabályozhatjuk a maximális fps-t is. Ehhez a plr fájlban a Max Framerate="" értékét kell állítanunk. Ehhez először érdemes megnézni, hogy kb mennyire esik le az fps a játékban egy-egy speciális esemény hatására (pl sok füstölőre fékezés előttünk, vagy baleset) és ennek megfelelően beállítani. Véleményem szerint 200 fps-nél nem nagyon érdemes többet beállítanunk hiszen nem vesszük észre a különbséget.

Többmagos processzorom van valahogy elérhetem, hogy az rFactor használja a többi magot is?
Ehhez az rFactor parancsikonját kell módosítanunk, és a parancs után be kell írnunk a +fullproc kapcsolót. Ezután (amennyiben az operációs rendszerünk képes rá), az rFactor használni fogja a processzorunk többi magját is, nem csak egyet.

FFB kormányom van és beállítottam az erősséget ahogy nekem kényelmes, viszont így középen semmit nem tart a kormány (ffb lyuk). Ezt hogyan csökkenthetem a minimálisra?
Először is. Ez a beállítás nem csak az rFactortól függ. Van pár "trükk" amivel csökkenthetjük az ffb lyuk mértékét. A logitech kormányoknál pl az, hogy a logitech profilerben 100%-nál nagyobbra vesszük az erőhatások erősségét és rFactorban pedig kevesebbre.
Amit rFactorban tehetünk még, az az, hogy a contorller fájlban módosítunk egy sort erre: FFB steer force neutral range="0.00000".

A sebesség függő kormányzást 0-ra vettem a játék menüjében, de még mindig úgy érzem, hogy a lassú kanyarokban (~90 km/h alatt) jobban kormányoz a játék!
Ez a beállítás nem található meg az rFactor menüjében! A controller fájlt kell megnyitni és abban módosítani egy sort erre: Steer Ratio Speed="0.0".
A biztonság kedvéért ellenőrizzük le a sebességfüggő kormányzást is, ha nem nulla azt is állítsuk nullára: Speed Sensitive Steering="0.0".

Hol kapcsolhatom ki a garázsban hallható zavaró kalapálást utánzó hangot?
Ez a hiba azoknál fordul elő, akik az rFactor Lite verzióját telepítették. Ebbe a verzióba hibásan került be egy hangfájl. A hang megszűnéséhez az [rFactor]/GameData/Sounds/Ambient/fans_normal_1.wav fájlt kell letörölni, vagy átnevezni.

Kaptam autó setupot mástól, viszont kilépés után eltűnt. Be tudom ezt állítani, hogy mindig megmaradjanak a kapott setupok is?
Igen. A plr fájlban kell módosítani egy sort a következőre: Keep Received Setups="3".

Leszakadtam a szerverről gyakorláson és nem mentettem el a setupomat. Vissza tudom hozni valahogy a beállításokat?
Igen! Először is lépj ki az rfactorból (vagy ha lefagyott ne indítsd újra! Azután menj az [rFactor]/UserData/[neved] mappába. Ott találsz egy tempGarage.svm nevű fájlt. Ez tartalmazza azt a setupot amit használtál legutóbb! Ezt a fájl másold át a [rFactor]/UserData/[neved]/settings/[pályaneve] mappába amilyen néven akarod!

Boxkiállásnál szeretném, ha a rátankolandó mennyiséget tudjam beállítani, nem azt hogy mennyi legyen összesen a tankban!
A plr fájlban a Relative Fuel Strategy="0" sort kell módosítani Relative Fuel Strategy="1" -re
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Bandika » kedd feb. 04, 2014 7:51 am

CsaB írta:
Makako írta:Akkor ha jól értem Csab és én is ugrottunk egy helyezést előrébb Bandi hátrasorolása miatt! Akkor a pontok is javítva lesznek? Kösziiiii ! :lolshai:
--pezs-
ezt nektek _h_ __ _f_ :box: :furesz: :matrix: :viking:
Balogh András

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd feb. 04, 2014 6:02 pm

Dietrich írta:
CsaB írta:Hogy is van az a Tankolás átállítás, hogy rá vagy újra töltse ?
Végig olvastam minden topikot de istenért sem találom.
valahol én is írtam és én se találom :D
De most van egy ilyen:

Fontosabb fájlok elérése:

config.ini: [rFactor]/config.ini
plr fájl: [rFactor]/Userdata/[profil név]/[profil név].plr
controller fájl: [rFactor]/Userdata/[profil név]/controller.ini

Kérdések / válaszok:

Hogyan kapcsolhatom be a virtuális tükröket minden kamera nézetben?
Ez a beállítás nem található meg az rFactor programban! Meg kell nyitni a plr fájlt és abban három sort kell módosítani (általában a második kettő "0"-ra van állítva az első viszont alapból "1"):
Rearview="1"
Allow Rearview In Swingman="1"
Virtual Rearview In Cockpit="1"

Hogyan állíthatom be, hogy a kormány annyit forduljon a képen, mint amennyit én fordítok rajta?
Ezt a beállítást a controller fájlban tudjuk módosítani. A Steering Wheel Range="200" értékét módosítsuk a mi beállításainknak megfelelően (pl ha 540-re van állítva a kormány max elfordulása, akkor: Steering Wheel Range="540").

Nem találom a visszajátszásokat (replay) a játékban!
Ennek több oka lehet. Először is a játékban a Replay (visszajátszás) menüben be kell kapcsolnunk, hogy minden visszajátszást vegyen fel az rFactor. Az esetek nagy többségében ennyi elég ahhoz, hogy ezután vissza is tudjuk nézni a visszajátszásokat.
Viszont gyakran előforduló hiba, hogy ékezetes mappában van az rFactor, vagy valami speciális karaktert tartalmaz a mappa neve (pl.: /játékok/rFactor.... vagy /azénjátékaim!/rFactor). Nevezzük át ékezet nélkülire a mappát és tüntessük el belőle az egyéb spec. karaktereket. Ezek után meg fognak jelenni a visszajátszások a visszajátszás menüben.

Egy idő után belassul a játék el kezd szaggatni! Az első jó pár percben nincs vele baj, de utána teljesen belassul leesik az FPS.
Ez egy viszonylag ritkán előforduló hiba. Az rFactor egy alap beállítása okozhatja (főként lassabb, gyenge videokártyával rendelkező gépeken). Talán megoldást jelent a problémára, ha a config.ini-ben módosítunk egy sort: MaximumVidRes=(8000, 6000). A 8000, 6000 számokat módosítsuk arra a felbontásra, amiben játsszuk az rFactort (pl ha 1024x768-ban játszunk akkor: MaximumVidRes=(1024, 768)).

Nagyon jó az FPS a játékban viszont néha ugrál és ilyenkor zavaró hogy megugrik az fps!
Az rFactor menüjében csak azt szabályozhatjuk, hogy milyen fps-t próbáljon minimálisan tartani a játék. Azaz ha ez alá esik az fps akkor megpróbál a grafikai részletességen lejjebb venni, hogy ne akadjon a kép. Azonban az is zavaró lehet, amikor gépünk normál esetben rengeteg fpst tud, viszont ha megjelenik pl egy árnyék, vagy egyéb nehezebben számolható esemény történik, akkor viszonylag nagyot csökken az fps (de még mindig nem szaggat). Maga a nagy fps váltás lehet zavaró. A nagy fps esés megakadályozására (és nem mellesleg ezzel a gépünknek is marad szabad ideje játék közben) szabályozhatjuk a maximális fps-t is. Ehhez a plr fájlban a Max Framerate="" értékét kell állítanunk. Ehhez először érdemes megnézni, hogy kb mennyire esik le az fps a játékban egy-egy speciális esemény hatására (pl sok füstölőre fékezés előttünk, vagy baleset) és ennek megfelelően beállítani. Véleményem szerint 200 fps-nél nem nagyon érdemes többet beállítanunk hiszen nem vesszük észre a különbséget.

Többmagos processzorom van valahogy elérhetem, hogy az rFactor használja a többi magot is?
Ehhez az rFactor parancsikonját kell módosítanunk, és a parancs után be kell írnunk a +fullproc kapcsolót. Ezután (amennyiben az operációs rendszerünk képes rá), az rFactor használni fogja a processzorunk többi magját is, nem csak egyet.

FFB kormányom van és beállítottam az erősséget ahogy nekem kényelmes, viszont így középen semmit nem tart a kormány (ffb lyuk). Ezt hogyan csökkenthetem a minimálisra?
Először is. Ez a beállítás nem csak az rFactortól függ. Van pár "trükk" amivel csökkenthetjük az ffb lyuk mértékét. A logitech kormányoknál pl az, hogy a logitech profilerben 100%-nál nagyobbra vesszük az erőhatások erősségét és rFactorban pedig kevesebbre.
Amit rFactorban tehetünk még, az az, hogy a contorller fájlban módosítunk egy sort erre: FFB steer force neutral range="0.00000".

A sebesség függő kormányzást 0-ra vettem a játék menüjében, de még mindig úgy érzem, hogy a lassú kanyarokban (~90 km/h alatt) jobban kormányoz a játék!
Ez a beállítás nem található meg az rFactor menüjében! A controller fájlt kell megnyitni és abban módosítani egy sort erre: Steer Ratio Speed="0.0".
A biztonság kedvéért ellenőrizzük le a sebességfüggő kormányzást is, ha nem nulla azt is állítsuk nullára: Speed Sensitive Steering="0.0".

Hol kapcsolhatom ki a garázsban hallható zavaró kalapálást utánzó hangot?
Ez a hiba azoknál fordul elő, akik az rFactor Lite verzióját telepítették. Ebbe a verzióba hibásan került be egy hangfájl. A hang megszűnéséhez az [rFactor]/GameData/Sounds/Ambient/fans_normal_1.wav fájlt kell letörölni, vagy átnevezni.

Kaptam autó setupot mástól, viszont kilépés után eltűnt. Be tudom ezt állítani, hogy mindig megmaradjanak a kapott setupok is?
Igen. A plr fájlban kell módosítani egy sort a következőre: Keep Received Setups="3".

Leszakadtam a szerverről gyakorláson és nem mentettem el a setupomat. Vissza tudom hozni valahogy a beállításokat?
Igen! Először is lépj ki az rfactorból (vagy ha lefagyott ne indítsd újra! Azután menj az [rFactor]/UserData/[neved] mappába. Ott találsz egy tempGarage.svm nevű fájlt. Ez tartalmazza azt a setupot amit használtál legutóbb! Ezt a fájl másold át a [rFactor]/UserData/[neved]/settings/[pályaneve] mappába amilyen néven akarod!

Boxkiállásnál szeretném, ha a rátankolandó mennyiséget tudjam beállítani, nem azt hogy mennyi legyen összesen a tankban!
A plr fájlban a Relative Fuel Strategy="0" sort kell módosítani Relative Fuel Strategy="1" -re
EZZ KIRÁLY !!! El is mentettem azonnal !
:jumping:
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » pén. feb. 21, 2014 12:56 pm

Sajnos vissza kell lépnem a bajnokságtól, mert az órarendem olyan, hogy csütörtök este 6kor végzek Debrecenben, így nem tudok se hazaérni, se tesztelni se semmi -ps-

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: tjoe » szomb. feb. 22, 2014 2:44 pm

Ez a "+fullproc" nálam nem vált be. High és full beállításokkal az fps max.270 min.160. Fullproc-al max. 570 min. 45 és itt már veszettül akadozik.
AMD Phenom X4. 3600Mhz Win7 64bit.
De hová tűnt Damon Hill !?

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: CsaB » szomb. feb. 22, 2014 6:01 pm

tjoe írta:Ez a "+fullproc" nálam nem vált be. High és full beállításokkal az fps max.270 min.160. Fullproc-al max. 570 min. 45 és itt már veszettül akadozik.
AMD Phenom X4. 3600Mhz Win7 64bit.
Nem lehet, hogy a 64 bit az aim nem smakkol a rendszernek a megfelelő 100%os működéshez ?
Nekem Intel Pentium 2,8Ghz CPU, 2,75 Gb RAM, és egy Ati Radeon X700-as 512 Mb Rammal rendelkező grafikus meghajtóval, Win7 32 bit alatt igaz nem fullon hanem közepes grafikai beállításokkal lazán elfut akadás nélkül. Tény 30ra állítottam az rF-ben az fps-t és néhol a 2048pixeles égbolttal meggyűlik a bajom de nyugodtan akadás nélkül fut minden.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: tjoe » vas. feb. 23, 2014 11:01 am

Azt nem tudom hogy mitől lehet, miért esik le ennyire az fps. Engem is meglepett az eredmény. Tegnap szerverre lépés előtt állítottam be a fullproc-ot és kezdett el szaggatni a játék. Ezután néztem meg hogy mitől lehet a változás, mert eddig egy pályánál sem szaggatott. Kiszedtem ezt a beállítást és megint simán röccenés nélkül fut.
De hová tűnt Damon Hill !?

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. márc. 02, 2014 6:38 pm

Jelentkezni szeretnék a bajnokságra, ha lehet akkor Ferrarival indulnék. Ahogy láttam Bercisan az utolsó két futamon egyáltalán nem vett részt, nem is írt a dologgal kapcsolatban, így szeretném az ő autóját lefoglalni, már amennyiben ez lehetséges. Ironikus módon én is a 14es rajtszámot szeretném választani, ahogy azt anno ő is tette.

Szóval amennyiben lehetséges ennek a dolognak a megvalósítása, akkor mindenképpen jövök.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 02, 2014 7:09 pm

Ulvar írta:Jelentkezni szeretnék a bajnokságra, ha lehet akkor Ferrarival indulnék. Ahogy láttam Bercisan az utolsó két futamon egyáltalán nem vett részt, nem is írt a dologgal kapcsolatban, így szeretném az ő autóját lefoglalni, már amennyiben ez lehetséges. Ironikus módon én is a 14es rajtszámot szeretném választani, ahogy azt anno ő is tette.

Szóval amennyiben lehetséges ennek a dolognak a megvalósítása, akkor mindenképpen jövök.
Hali Ulvar!

A kormánya adta meg magát, azért nem indul, így beírlak a helyére.
Üdv újra itt! ;-)

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. márc. 02, 2014 7:33 pm

Szuper, küldöm a festésemet Facen 8)
Kép

NovaK
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. márc. 16, 2014 12:06 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: NovaK » vas. márc. 16, 2014 9:03 pm

Helló.!
Jelentkeznék a bajnokságra és a vizsgára:
- Versenyző Valós Neve: Novák József
- Játékban használt név: NovaK
- Autó típus: Bmw Z4
- Rajtszám:6
- Életkor:18

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 16, 2014 9:13 pm

NovaK írta:Helló.!
Jelentkeznék a bajnokságra és a vizsgára:
- Versenyző Valós Neve: Novák József
- Játékban használt név: NovaK
- Autó típus: Bmw Z4
- Rajtszám:6
- Életkor:18
Üdv a csapatban!

Beírtalak a BMW-hez, és akkor kedden várunk a vizsgán!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. márc. 17, 2014 6:24 pm

Sajnos úgy alakult, hogy itt fél úton fel kell, hogy adjam az MTCC részvételem.
Munkahelyi továbbképzésen leszek, és a műsz. beosztás és a csoport többi tagja döntése alapján 2 hetente kedd - csütörtök lesznek tartva és emiatt ezen napokon kora estig bent kell maradjak.
További élményteli és baleset mentes versenyt kívánok mindenkinek.

MF1B-ben találkozunk aki ott is indul.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

lornevil
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. márc. 16, 2014 12:22 am

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: lornevil » kedd márc. 18, 2014 9:42 pm

- Versenyző Valós Neve: Rácz Olivér
- Játékban használt név: Lornevil
- Autó típus: Audi R8
- Rajtszám: #96
- Életkor: 17

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » szer. márc. 19, 2014 3:44 pm

sajnos LR-en sem tudok indulni, így a bajnoki értékelésem nem lesz. Senki versenyét nem akarom kockáztatni a végelszámolást illetően. A következő futam szolgálatra esik, így tényleg csak székfoglaló vagyok. A 3ik Porsche szabad! Hát ha lesz rá valaki jókezű pilóta ;)
Voodoo, Bandito köszi a segítségeket! ;) És hajrá Porsche! ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. márc. 19, 2014 7:25 pm

@NovaK és Lornevil

Adtam jogosultságot és Rangot nektek, légyszíves olvassátok el mégegyszer a szabályzatot, és ahogy a többiek, Ti is fogadjátok el azt!

Jó versenyzést!

@Lornevil
A festésedet megkaptam, annyit kérnék, holnap gyere még a 0-ás autóval, futam után frissítem a Skinpackot, futam előtt 1 nappal már nem akarom, mert a TV-nek is elküldtem már a keddi javítást, megértésed köszönöm.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. ápr. 07, 2014 1:54 pm

Kép

gyuszi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2014 7:32 pm

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: gyuszi » csüt. máj. 01, 2014 7:14 pm

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy az utolsó két futamra lehet-e jelentkezni?

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. máj. 04, 2014 9:02 am

Persze hogy lehet jelentkezni,de a 2 futam után folytatjuk 1 másik móddal tovább az mtcc bajnokságot.
Kép

alex1888
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: kedd máj. 06, 2014 5:48 pm

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: alex1888 » csüt. máj. 15, 2014 10:15 pm

Sziasztok!

Jelentkezni szeretnék az utolsó kettő versenyre, illetve a vizsgára

- Versenyző Valós Neve:Kovács Alexander
- Játékban használt név: alex1888
- Autó típus:Audi R8
- Rajtszám:#51
- Életkor:21

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 Junior-Szenior Bajnokság

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. máj. 16, 2014 7:59 am

alex1888 írta:Sziasztok!
Jelentkezni szeretnék az utolsó kettő versenyre, illetve a vizsgára
Üdv!
Jövő héten kedden várunk a vizsgán! ;-) TS-re gyere majd mindenképpen.
További részletek itt: http://maszim.hu/forum/viewtopic.php?f=23&t=2118#p70658
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég