Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd aug. 21, 2007 9:52 am

Első sorban arra kérek midenkit tényleg ne idegeskedjen, meg lesznek csinálva a részfeladatok a maguk idejében.
.
Jelenleg két fő problémánk van:
1. nincs megszervezve ki döntsön a kérdésekben
2. naptár és csapatbeosztás kiírás (ami az 1-es nélkül lehetetlen.)

Nem szeretem a következetlenséget és a KEDD-et már kiírtam ezen csak nagyon nyomos érvek hallatán vagyok hajlandó változtatni. Azok akik eddig nem jelezték gondjukat sürgősen tegyék meg itt, hogy pontosan felmérhessem van-e értelme a legnagyobb hibát elkövetni.

Ez nagyban összefügg az 1-es kérdéssel és ennek szervezését a kerekasztalon perceken belül megnyitom és ide is beszúrom a linket.


Bajnokság szeptember első hetében ASSEN-ben megkezdődik ez biztos!
Kép

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

cc

Hozzászólás Szerző: Ninja » kedd aug. 21, 2007 9:55 am

2007-ben, miért kellene 2006-os szabályok szerint játszani?
Ha már CC akkor mehetne a jelenlegi CC szabályok szerint, a 2007-es pályákon bonyolítani a versenyeket :wink:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd aug. 21, 2007 10:05 am

mert a mod a 2005/2006-os évhez lett kiadva. Az 1.1-ben pl a repülőrajt egyik fontos kellékét a pace cart javították ki. Sőt volt olyan verseny valamelyik szerveren ahol be is jött a pace car egy nagy crasht követően valamelyik oválon (gondolom ez beállítás kérdése csak) és repülő rajtnál nem kell félni a lámpa mizériától :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: cc

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 10:06 am

Ninja írta:2007-ben, miért kellene 2006-os szabályok szerint játszani?
Ha már CC akkor mehetne a jelenlegi CC szabályok szerint, a 2007-es pályákon bonyolítani a versenyeket :wink:
Azért, mert nem 2007-es autókkal játszunk. Ez így önmagában nem lenne gond, mert ezek az autók egészen a tavalyi évig összesen 4 vagy 5 szezont lehúztak, ám idén gyökeresen megvltozott a ChampCar versenysorozat. Teljesen új autókkal, szabályrendszerrel indult útjára, maximum a pilóták nevei emlékeztetnek 2006-ra... Namármost ahogy én az rFactor-os buher srácokat ismerem, jövőre ilyenkor már az idei Panozokkal toljuk. Miért ne lehetnénk akkor következetesek??? Most tényleg... :roll:

Persze nekem mindegy, csak nem értem, ha lehetőség van rá, miért nem lehetünk a realitáshoz a legközelebb...

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 10:13 am

@metosz

Pedig a fent leírtakban Nektek kell dönteni. Most persze nem akarok én beledumálni, de hamár Te nem indulsz... némi konzultáció után (gyorstalpaló ChampCar tanfolyam Dietrich közreműködésével) akár lehetnél Te is ilyen központi versenysorozat menedzser izé... szvsz még jól is jönne egy kivülálló, független, szemlélődő, hatalommal a kezében (aka Eklsztón, hamár kényszerűségből át kell konvertálni mindent az F1-re). :wink:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd aug. 21, 2007 10:34 am

metosz!
annyit kellene változtatnod a bajnokság kiírásában (Ninjaval egyeztetve) mely pályák lesznek.
Mert azt tudom, h Miami és talán Indy500 nem lesz

Assen - Zolder - Detroit - Toronto - Road America - Laguna Seca - Miami - SurferParadise - LongBeach - Indianapolis
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 10:42 am

Dietrich írta:metosz!
annyit kellene változtatnod a bajnokság kiírásában (Ninjaval egyeztetve) mely pályák lesznek.
Mert azt tudom, h Miami és talán Indy500 nem lesz

Assen - Zolder - Detroit - Toronto - Road America - Laguna Seca - Miami - SurferParadise - LongBeach - Indianapolis
Miamival mi a gond? Még nem játszottam rajta (kivéve egy Atlanic edzést...)

Indianapolis kihagyását támogatom... meg sem merem kérdezni, hogy helyette nem lehetne a Milwaukee Mile? Már csak azé' mert 2006-ban volt olyan... jó, jó csak kérdeztem.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd aug. 21, 2007 10:47 am

Miamival az a gond mint a valóságban...nem lehet rajta versenyezni.
30-32 mp 1 kör, előzni szinte lehetetlen csak vonatozás van..2 autó el sem fér egymás mellett a pálya 85%-ban.
Helyette én St.Pete 1.1-t javaslom..az is utcai pálya az sem része a CC-nek ebben megyezik Miamival..viszont lehet rajta jókat csatázni.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 11:01 am

Lehet, hogy izlésficamom van, de amellett hogy Detroit nem része a bajnokságnak, ráadásul még szarul is néz ki. Azért van ám még berakható pálya. Ott van pl. a mexikói Fundidora park... 2005-ös CC pálya :arrow: mind a 10 ujjacska megnyal utána!!!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 11:03 am

Ginger17 írta:Lehet, hogy izlésficamom van, de amellett hogy Detroit nem része a bajnokságnak, ráadásul még szarul is néz ki. Azért van ám még berakható pálya. Ott van pl. a mexikói Fundidora park... 2005-ös CC pálya :arrow: mind a 10 ujjacska megnyal utána!!!
Ezt csak azért írtam, mert szarakodunk itt SurferParadise-sal, amiről köztudott, hogy a büdös életbe nem voltak ott ilyen betonfalak a sikánokban, ráadásul ellenőrizhetetlenül vagdossa mindenki a kanyarokat... :evil:

Avatar
Suna
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: pén. júl. 27, 2007 8:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Suna » kedd aug. 21, 2007 11:05 am

a témához hozzászólva..szvsz mindenki a SAJÁT GÉPÉN a saját festését használja..
ő magát fehérnek látja de ONLINE mindenki feketének mert az az alapszín.
az megoldható..és akkor nincs gubanc arról h pistike épp a hupilila festést akarja használni..
(remélem értitek mire gondolok)

időpontok. Nos itt sokaknak családja/párja van..elgondolkodva azért szvsz jó lehet Kedd..
miért is?..
7főn beszélek a családdal/asszonykával h Kedden OQC-nél versenyzek..azt a 2-3órácskát bírják ki nélkülem.szvsz ez megoldható..és nem jeletene dolgot.
de ez csak vélemény..nekem még 1 sincs..még :D

a szervezéssel nincs gond eddig..majd csak ezek után lesznek(tapasztalat)
nemtud jönni..késik..más elfoglaltság../ technikai hiba, áramszünet stb)
tudom milyen feladat ellátni 10-15főt..de olyan időpont NINCS ami mindenkinek jó lenne...
sztem
BMW - Vodafone Miskolc

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd aug. 21, 2007 11:16 am

<a href="http://www.metosz.net/viewtopic.php?t=558">Feladatkör, bajnokság kialakítás csevegő</a>

@Ginger17
Kicsit elszaladtak megugrottak a dolgok és nem kevés levelezésem zajlik egyáltalán nem is szimulátor témában is folyamatosan..........................
A lényeg, hogy ezeket a szabályokat a bíróknak kell kitalálni leírni változtatni
"Mi" Ninja, Knife és jómagam alkalmazkodunk ezekhez illetve jelezzük, hogy mi az ami nem megvalósítható.
CC legyen CC én mindíg mondtam de fingom sincs róla milyen szabályokkal megy sőt mi több engem nem is érdekel még F1-ben sem, 8) legyen rajt meg a cél egyértelmű a pályát legalább két vonal mutassa és az ellenfelek minimum 2 pontból álljanak.

Részvételemmel kapcsolatosan majd írok, de egyáltalán nem örülök, hogy nem publikus észrevételem azzá vált. Valóban nem tudom még, hogy tuti résztveszek-e de hát az időpont is nyitott még szándékomban állt ezzel kapcsolatosan azonnal nyilatkozni amikor pontosabbat tudok, jelenleg jelentkezve vagyok.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 11:24 am

Suna írta:a témához hozzászólva..szvsz mindenki a SAJÁT GÉPÉN a saját festését használja..
ő magát fehérnek látja de ONLINE mindenki feketének mert az az alapszín.
az megoldható..és akkor nincs gubanc arról h pistike épp a hupilila festést akarja használni..
(remélem értitek mire gondolok)

időpontok. Nos itt sokaknak családja/párja van..elgondolkodva azért szvsz jó lehet Kedd..
miért is?..
7főn beszélek a családdal/asszonykával h Kedden OQC-nél versenyzek..azt a 2-3órácskát bírják ki nélkülem.szvsz ez megoldható..és nem jeletene dolgot.
de ez csak vélemény..nekem még 1 sincs..még :D

a szervezéssel nincs gond eddig..majd csak ezek után lesznek(tapasztalat)
nemtud jönni..késik..más elfoglaltság../ technikai hiba, áramszünet stb)
tudom milyen feladat ellátni 10-15főt..de olyan időpont NINCS ami mindenkinek jó lenne...
sztem
Az a fekete autó... inkább mégsem.

Egyébként tömören leírtad a szombat estével kapcsolatos gondokat. Nincs az a párkapcsolat ami elviselne ennyi "szomat esti láz"-t...

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 11:30 am

metosz írta:<a href="http://www.metosz.net/viewtopic.php?t=558">Feladatkör, bajnokság kialakítás csevegő</a>

@Ginger17
Kicsit elszaladtak megugrottak a dolgok és nem kevés levelezésem zajlik egyáltalán nem is szimulátor témában is folyamatosan..........................
A lényeg, hogy ezeket a szabályokat a bíróknak kell kitalálni leírni változtatni
"Mi" Ninja, Knife és jómagam alkalmazkodunk ezekhez illetve jelezzük, hogy mi az ami nem megvalósítható.
CC legyen CC én mindíg mondtam de fingom sincs róla milyen szabályokkal megy sőt mi több engem nem is érdekel még F1-ben sem, 8) legyen rajt meg a cél egyértelmű a pályát legalább két vonal mutassa és az ellenfelek minimum 2 pontból álljanak.

Részvételemmel kapcsolatosan majd írok, de egyáltalán nem örülök, hogy nem publikus észrevételem azzá vált. Valóban nem tudom még, hogy tuti résztveszek-e de hát az időpont is nyitott még szándékomban állt ezzel kapcsolatosan azonnal nyilatkozni amikor pontosabbat tudok, jelenleg jelentkezve vagyok.
A kiszivárogtatásért én kérek elnézést! Kérlek ne haragudj!

Ne haragudj a következőkért sem, de ha neked ilyen "kicsik" az igényeid (persze gondolom azé' nem azok) a versenyzéssel kapcsolatban, akkor ne írj olyanokat, hogy "a nívó számít". Olyan bajnoksághoz nem szívesen csatlakoznék, aminek semmi valóságalapja sincs, mert ennyi erővel ismét felrakom a lego racert, aztán keresek vkit a neten... nyilván nem ez a cél, de vmilyen szinten hamár "a nívó a cél" muszáj lesz ChampCar szabályokat tanulni (azé' nem olyan rettenet mondjuk kikötni, egy-két dolgot), mert ellenkező esetben semmi értelme az egésznek. Ezt pedig igazán sajnálnám... :(

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 11:38 am

Még egy gondolat.

Azért ez a FUN sorozat nem volt ám olyan hűdenagyon unalmas... szerintem ebben mindenki egyetért. A szabályrendszer 90%-ban tökéletes, a kiegészítéseket (1körös qual+bírók) pedig meg kell tenni. A 100%-os FlagR + PaceCar használata pedig tovább fokozná az izgalmakat, nem is beszélve a pit taktikákról...

Már csak vmi korrekt versenynaptár kellene... de végül is nekem mind1.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd aug. 21, 2007 11:55 am

A grafikával szemben támasztott igényeim valóban alacsonyak a szinvonalat nivót a pilóták magatartása, tudása, versenyzési kultúrája jelenti nálam.
Az pediglen a rajt és a cél között döl el a többi csak keret maszlag nekem amire viszont szükség van mint útpatkára, ezt szervezzük le most közösen.
Kép

ZsolteX
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2007 3:06 pm

Hozzászólás Szerző: ZsolteX » kedd aug. 21, 2007 12:06 pm

Hali!

Jelentkeznék!

név: ZsocO
team: PKV Racing
autó: Jimmy Vasser #12

megyek Suna mellék csapattársnak, ha nincs ellene kifogása :twisted:

Avatar
Suna
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: pén. júl. 27, 2007 8:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Suna » kedd aug. 21, 2007 12:18 pm

Metosz..
nem vagyunk egyformák..nem vezetünk úgy ahogy "Kiss Norbi" h odavagyunk ragadva az aszfalthoz..
bár a HRC azért 1 kicsit összeszokot csak most a kategória más..
ha kell megyünk köröket egymás mellett..
0.004es cél külömbséggel..
Ti időtlen idők óta OW-ztek..mi pedig asszem 1-1,5hónapja nehéz átszokni pl a Saleenből vagy a Holdenből erre a "nyitott" CCre.ez látszik is az időkből..ti 3-4-5mp-vel jobbak vagytok...
Lökdösődés van..mindenhol..bármelyik versenyágazatban..
de most nem nevesítem meg az illetőt..volt h gyorskörön voltam.és visszafele jött..vagy 1 másik éppen az íven ment és nem tudtam befejezni a mért kört mertt a homokozóba kényszerültem..
szóval ha nem csak versenyeken..hanem úgy szinte napi rendszerességgel mennénk 10-15en a pályán..kevesebb baj lenne..de ez csak vélemény..
BMW - Vodafone Miskolc

ZsolteX
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: szomb. aug. 04, 2007 3:06 pm

Hozzászólás Szerző: ZsolteX » kedd aug. 21, 2007 12:29 pm

Jah azt sajnos nem írtam, hogy a Keddi napokon nekem kérdéses a dolog, mivel én a kemény 16 életévemmel még az iskolapadot koptatom, és ettől az évtől kezdve megnőnek az óra számaim is így nem tudom hogy hétköznap mennyire lesz időm energiám jönni. :?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 12:39 pm

ZsolteX írta:Hali!

Jelentkeznék!

név: ZsocO
team: PKV Racing
autó: Jimmy Vasser #12

megyek Suna mellék csapattársnak, ha nincs ellene kifogása :twisted:
Öccsém vazze... így beletrafálni az autómba!!! :? Marhajó, hogy nekem kell mindig engedni. A FUN-ban meg Nyeksek nyúlta le az autómat, mostmeg Te.

Szenzációs.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd aug. 21, 2007 12:43 pm

@Suna
Nekünk is új a CC. A CTDP F1 fizika de a mostani OWCF1OB fizikánk is sokkal eltérőbb, a CC valójában közelebb van a kasznisokhoz irányításban mint a F1-hez. Ebben szerintem Ninja és több tapasztalt pilóta is meg tud erősíteni.
Sokféle moddal megyünk a pálya kultúránkat ez nem változtatja.
Az sem ha valaki lassabb sőt szerintem soha senki nem fikázott a klubban olyan szöveggel - Te milyen lassú csiga vagy...stb. valamikor mindent el kell kezdeni.
Nem probléma ha valaki lassabb, persze egy limit felett veszélyes ez a 107%
Ez magába foglal kb. 3-4 mp különbséget pályánként.
A többi pontosan az amit pl. én is elhibáztam valamelyik FUN futamon: nem írogatok amikor a másik koncentrál de végképp nem közlekedek szembe vele.
Ütközések lesznek de addig amíg a szándékosság nem egyértelmű-bizonyított senkit nem fogunk "keresztre feszíteni" és meghallgatjuk-megbeszéljük bármit csinált . A jogosítványát a végén ha szükségesnek látja a CC bíróság függeszti fel (3fő). Ezek a szabályok viszont a teszteken is köteleznek! A pálya magatartás nem egy változó hanem állandó és jobb ha nem 120-as pulzussal figyelünk rá a versenyen először. A szerver folyamatosan nyitott, ha vannak fenn tömegben bárki tesztelheti magát, persze a nyitott szerveren türelemre is van szükség és gondok is lehetnek.
Sajnos a versenyek leszervezése elég feladat. A kötelező tesztelés olyan álom ami még közel sem elérhető a klubban, de az ötlet többször felmerült.
Kép

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

CC

Hozzászólás Szerző: Ninja » kedd aug. 21, 2007 12:51 pm

Suna :wink:

Szervezések sarkalatos pontja mindig,a versenynap meghatározása :!:

Az Ország különféle helyiről vagyunk, különféle életritmussal, különféle családi háttérrel! Ugy meghatározni egy napot, hogy mindenki számára jó legyen, hát LEHETETTLEN!
De megprobáljuk figyelembe venni igényeket, szerver beosztások, minnél több játékos részére elfogadható legyen. A szerver kezelőinek, bajnokság szervezőinek is komprumissziokat kell kötni, s igy a jelentkező játékosoknak is!

Ha a szerverbeosztást nézitek, láttható, hogy Szerda, Csütörtök, Vasárnap(2hetente) foglaltak, igy nem sok hely marad az uj Bajnokságra!

Amennyiben az igényeket is figyelembe vesszük, akkor hétköznap továbbra sem jó, mert: Iskola - Munka.
Ennek megfelelően maradna: Szombat s Vasárnap (2 hetente)
Igy viszont a jelentkezőkenek a családdal kell egyeztettni :lol:
Tiszta káosz :wink:
De vigasztalodjon az aki csak CC-miatt van kellemetlensége a háttérben.
Hiszen akik mindennap itt vannak s játékon kivül még egyéb dolgokat is intéznie kell......na azt gondold el mit kap a családdol :twisted:

De megoldjuk, hogy jó legyen nekünk a családnak, nektek a családotoknak, s mindenkinek aki részt vesz a futamokon :!:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: CC

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 12:57 pm

Ninja írta:Suna :wink:

Szervezések sarkalatos pontja mindig,a versenynap meghatározása :!:

Az Ország különféle helyiről vagyunk, különféle életritmussal, különféle családi háttérrel! Ugy meghatározni egy napot, hogy mindenki számára jó legyen, hát LEHETETTLEN!
De megprobáljuk figyelembe venni igényeket, szerver beosztások, minnél több játékos részére elfogadható legyen. A szerver kezelőinek, bajnokság szervezőinek is komprumissziokat kell kötni, s igy a jelentkező játékosoknak is!

Ha a szerverbeosztást nézitek, láttható, hogy Szerda, Csütörtök, Vasárnap(2hetente) foglaltak, igy nem sok hely marad az uj Bajnokságra!

Amennyiben az igényeket is figyelembe vesszük, akkor hétköznap továbbra sem jó, mert: Iskola - Munka.
Ennek megfelelően maradna: Szombat s Vasárnap (2 hetente)
Igy viszont a jelentkezőkenek a családdal kell egyeztettni :lol:
Tiszta káosz :wink:
De vigasztalodjon az aki csak CC-miatt van kellemetlensége a háttérben.
Hiszen akik mindennap itt vannak s játékon kivül még egyéb dolgokat is intéznie kell......na azt gondold el mit kap a családdol :twisted:

De megoldjuk, hogy jó legyen nekünk a családnak, nektek a családotoknak, s mindenkinek aki részt vesz a futamokon :!:
Egyszerű a dolog... jelentkezési feltételnek meg kell szabni a családi állapotot, hátteret... ilyesmi, hogy: szigorúan egyedülálló, szoba konyhás - berendezetlen lakásban élő versenyző (1db pc+1db kormány + 1db internet). Kézcsók... :lol:

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

cc

Hozzászólás Szerző: Ninja » kedd aug. 21, 2007 1:09 pm

Ginger17 :!: Én kérek elnézést, hogy görcsölünk azon, hogy legyen egy jó bajnokság :lol:

Természetesen nevezésem leadom:

- Ninck: Ninja
- Csapat: Forsythe Championship Racing 2006
- Autó: Allmendinger
- Rajtszám: 7-es
- Családi állapot: Élettársi
- Gyermekek száma: 4
- Lakás: 1,5 szobás (Félszobát használom) a másikba be sem tehetem a lábam!
- Mivel az Asszony nem beszél velem, mert CHampCar-ozni szeretnék, ezért
- Internet: ADSL (8Mb)
-TS használok, hogy valaki szoljon hozzám
- Vacsorát a küszöb alatt betolva kapom, igy elképzelhető a mennyisége, hogy ha átfér!

Kérném nevezésem elfogadására, valamint kérnék lehetőséget továbbiakban is elnézést kérni :!: :wink: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ninja kedd aug. 21, 2007 10:41 pm-kor.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd aug. 21, 2007 1:14 pm

Ninja.. :mrgreen:

amúgy van aki határon túli magyar..ennyit kiegészitésként.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

CC

Hozzászólás Szerző: Ninja » kedd aug. 21, 2007 1:19 pm

Dietrich írta:Ninja.. :mrgreen:

amúgy van aki határon túli magyar..ennyit kiegészitésként.
Nagy szeretettel várjuk nevezését, továbbá, ha nagyon Nyugat felé lakik, azonnali meghivóját, ha kelet felé, akkor letelepedési engedélyét, ha Észak, küldhetne Meleg Nagykabátot, mert hideg idők vannak itt, amennyiben délen, pezsgő vérmérségletü jó játékot kivánunk :!:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd aug. 21, 2007 1:25 pm

már leadta a nevezését..és bár a végén nem tudott itt lenni a FUN racen elég jól tartotta a tempót veletek.
Blory lenne az..erdélyi.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 1:29 pm

Remélem az világos, hogy mit és hol szánok viccnek... ugye?

A nevezésemről pedig annyit, hogy megvárom melyik autó marad szabadon, magyarul "ahogy esik úgy puffan" alapon. Csak félve merem leírni, hogy ha lesz olyasvki akinek nem kell a #2-es Bruno "majompofa" Junqueira autó akkor ha lehetne... természetesen sűrű elnézéskérések közepette. Jelentkeznék...

Név: Ginger17
Autó: Newman-Haas Racing #2
Családi állapot: férjezett... izé párkapcsolatos (még egy darabig, amíg nem repül az rFactor a géppel együtt a 8. emeleti garzonból...

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd aug. 21, 2007 1:38 pm

Név: Dietrich
Csapat: Team Australia 2006
Autó: Will Power
Rajtszám: 5

8.emelet, 1 gyerek,1 feleség..és állandó balhék, h már megint annál a sz@r elött ülsz..a szeretődnél :p
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Suna
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: pén. júl. 27, 2007 8:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Suna » kedd aug. 21, 2007 1:45 pm

én igaz leadtam a nevezésem..deh.
1 családiház
1 nagyapa
1 nyugdíj
1 pc (ami pénteken nyert közönség álltal a Modding szépség versenyent)
1 kománypedál
1 internet (10M/1M)
1 exanyós aki 1ben 1 másik anyám "már megint annál a szarnál vagy"
1 ex asszony aki szinte a tesóm őmosogat de nem csókol..
1 bolond kutya..
1 fekete macsek
szal én sem vagyok külömb... :D
BMW - Vodafone Miskolc

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 1:52 pm

Suna írta:én igaz leadtam a nevezésem..deh.
1 családiház
1 nagyapa
1 nyugdíj
1 pc (ami pénteken nyert közönség álltal a Modding szépség versenyent)
1 kománypedál
1 internet (10M/1M)
1 exanyós aki 1ben 1 másik anyám "már megint annál a szarnál vagy"
1 ex asszony aki szinte a tesóm őmosogat de nem csókol..
1 bolond kutya..
1 fekete macsek
szal én sem vagyok külömb... :D
Családi ház??? Akkor... akkor odaköltözhetünk hozzád??? Mint egy szép és nagy hippikommuna. :D

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » kedd aug. 21, 2007 1:57 pm

Nemtom jó helyen járok-e, de énis neveznék.

CTE-Racing HVM
#14 Dan Clark - Név: Nyeksek

Avatar
LaszloLedzenyi
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: pén. júl. 27, 2007 10:09 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: LaszloLedzenyi » kedd aug. 21, 2007 3:15 pm

Jelentkeznék akko a bajnokságra én is.
Név : Wega
Auto:Newman-Haas-#1-Sebastien Bourdais


Csapattársat keresek

Avatar
Suna
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: pén. júl. 27, 2007 8:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Suna » kedd aug. 21, 2007 3:38 pm

Ginger17 írta:
Suna írta:én igaz leadtam a nevezésem..deh.
1 családiház
1 nagyapa
1 nyugdíj
1 pc (ami pénteken nyert közönség álltal a Modding szépség versenyent)
1 kománypedál
1 internet (10M/1M)
1 exanyós aki 1ben 1 másik anyám "már megint annál a szarnál vagy"
1 ex asszony aki szinte a tesóm őmosogat de nem csókol..
1 bolond kutya..
1 fekete macsek
szal én sem vagyok külömb... :D
Családi ház??? Akkor... akkor odaköltözhetünk hozzád??? Mint egy szép és nagy hippikommuna. :D
1 nagyszoba van kiadó ha gondolod..de majd a többi házimunka lhet a tied :DDDD
BMW - Vodafone Miskolc

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd aug. 21, 2007 3:57 pm

nyeksek írta:Nemtom jó helyen járok-e, de énis neveznék.

CTE-Racing HVM
#14 Dan Clark - Név: Nyeksek
Szerintem tuti nem jársz jó helyen túl komoly és konkrét a hozzászólásod.
8) Én csak csöpögő nyállal figyelem ami itten zajlik és sorstárs szeretnék már lenni. Se asszony se macska az utobbi éhen halna első meg állandóan menekül. Lakás már rég hippikomuna, lassan már a saját Y kromoszómámban sem vagyok biztos, már főznék is egymufra a mosogatást - takarítást..stb meg lassan megkedvelem a rutin teszi a mestert.
Kép

blory
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 1:59 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: blory » kedd aug. 21, 2007 5:32 pm

Akkor megegyszer neveznek :
Nev: blory
Csapat: Rocketsport Racing
Auto: Antonio Pizzonia #18

Lui76hun
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: szomb. júl. 28, 2007 10:59 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Lui76hun » kedd aug. 21, 2007 5:37 pm

RocketSport R.
Nicky Pastorelli #8
Név Lui76hun
csapattárs Blory
HRC-TEAM.HU

Lui76hun
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: szomb. júl. 28, 2007 10:59 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Lui76hun » kedd aug. 21, 2007 5:48 pm

Én egyébként örülnék ovál pályának , ott volt a legjobb eredményem csak nem tudtam bebizonyítani a versenyen. :(
HRC-TEAM.HU

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd aug. 21, 2007 5:52 pm

NYEKI wáá ALLELUJA!!! 8) :twisted:
Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » kedd aug. 21, 2007 6:03 pm

Nagy nehezen rászedtem magamat hogy induljak a bajnokságban mert ennél az időpontnál rosszabb nem lehet legalábbis részemről!

RuSport R.
#9 Justin Wilson - Név: IsTi

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd aug. 21, 2007 6:10 pm

Miután a játékban van olyan csapat pl. Indeck ahol 4 versenyző volt tavaly ill. Dominguez 3 helyen is volt ezért összeállítottam egy listát mely autókat lehet választani. Nézzétek meg ha eltér attól amit választottatok akkor javítsátok. Ez a 18 autó alapból van benne a CC mod 2006-os autóinál.

1. Forsythe Indeck
Tracy, Allmendinger
2.N/H
Bourdais,Junqueira
3. Team Australia
Power, Tagliani
4.RuSport
Matta, Wilson
5. PKV
Legge, Servia
6.Rocketsports
Kasemets, Pastorelli
7.Mi-Jack Conquest
Ranger, Zwolsman
8. Dale Coyne
Heylen, Dominguez
9. HVM
Nelson Philippe, Clarke

Ha több jelentkező lesz akkor vannak valós festések amiket pluszba belehet tenni estleg így a max. 24 fős létszám megoldható.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 21, 2007 6:23 pm

Lui76hun írta:RocketSport R.
Nicky Pastorelli #8
Név Lui76hun
csapattárs Blory
Köszönöm Lui, hogy toleráltad a figyelmetlenségem! :)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd aug. 21, 2007 8:43 pm

Jól körbe jártuk a kérdést és végleges döntés:

Versenynap:
KEDD

Quali 21.00 - 21.35 (15 kör, csatlakozni qualin nem lehet)
WU 21.35 - 21.45 (aki a WU-n csatlakozik legucsó helyről indul, ha többen is késnek szerverreérkezés sorrendje dönt)
RACE 21.45 - 23.00 (rajt felvezető körrel lendületből lesz!)


A versenyeredmények nem fognak azonnal kikerülni verseny után, a késői időpont miatt!
Kép

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

CC

Hozzászólás Szerző: Ninja » kedd aug. 21, 2007 10:02 pm

A mai nap nehéz volt s mozgalmas :wink: egyeztetések, megbeszélések, tesztelések után a következőkre jutottunk! (Rövid magyarázó szöveg mellékelve

:twisted: )

- Verseny nap: KEDD
- Kezdés: Qual 21.00 óra (35 perc alatt 15 kör engedélyezve)
- Warmup: 21.35-21.45
- Race: 21.45-től 150Km a táv
A dolgozók is hazaérnek, amennyiben qualon nemtudnak résztvenni ugy Warmup alatt tudnak csatlakozni!
Hétvége megmarad a családnak!

Repülőrajt kérdése!

- Sajnos jelenlegi rFactor nem alkalmas a pontos használatára, mai tesztelés után kiderültek hibái. PaceCar mögött kell 1 kört menni, majd mégegykört, mig a program rendezi a sorokat, ha valami nem sikerül pl: kicsuszás, pozicio vesztés stb..felborul minden! Akik voltak tapasztalták!

Maradunk a felvezető kör, Állórajtnál. Zökkenőmentesebb!

Verseny:

- 200km táv esetében kb 1óra 25 percig tartana a Verseny!
- Levettük a távot 150Km-re igy kb1 óra lesz egy versenytáv!

Ennek alapján 21órakor kezdünk és 22.45-re végzünk!

Első Bajnoki Pálya - Assen (33kör)

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. aug. 22, 2007 1:13 am

woow...lemegy a futam azt mehetünk aludni egyből, már mint sulisok! kemény lesz, de megéri, nekem legalábbis nagyon!
Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » szer. aug. 22, 2007 7:45 am

""""""Nagy nehezen rászedtem magamat hogy induljak a bajnokságban mert ennél az időpontnál rosszabb nem lehet legalábbis részemről!

RuSport R.
#9 Justin Wilson - Név: IsTi""""""

Na tévedtem lehet rosszabb időpont szóval nem megyek.

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » szer. aug. 22, 2007 7:51 am

Jelentkeznék a 2007-es CC bajnokságra!

Nick: Gstyle
Team: Team Australia
Rajtszám: 15 ( Alex Tagliani )

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: CC

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. aug. 22, 2007 8:49 am

Ninja írta:A mai nap nehéz volt s mozgalmas :wink: egyeztetések, megbeszélések, tesztelések után a következőkre jutottunk! (Rövid magyarázó szöveg mellékelve

:twisted: )

- Verseny nap: KEDD
- Kezdés: Qual 21.00 óra (35 perc alatt 15 kör engedélyezve)
- Warmup: 21.35-21.45
- Race: 21.45-től 150Km a táv
A dolgozók is hazaérnek, amennyiben qualon nemtudnak résztvenni ugy Warmup alatt tudnak csatlakozni!
Hétvége megmarad a családnak!

Repülőrajt kérdése!

- Sajnos jelenlegi rFactor nem alkalmas a pontos használatára, mai tesztelés után kiderültek hibái. PaceCar mögött kell 1 kört menni, majd mégegykört, mig a program rendezi a sorokat, ha valami nem sikerül pl: kicsuszás, pozicio vesztés stb..felborul minden! Akik voltak tapasztalták!

Maradunk a felvezető kör, Állórajtnál. Zökkenőmentesebb!

Verseny:

- 200km táv esetében kb 1óra 25 percig tartana a Verseny!
- Levettük a távot 150Km-re igy kb1 óra lesz egy versenytáv!

Ennek alapján 21órakor kezdünk és 22.45-re végzünk!

Első Bajnoki Pálya - Assen (33kör)
:!: Assenben a 33kör 200km... majd ne felejtsétek kijavítani 25 körre!

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

cc

Hozzászólás Szerző: Ninja » szer. aug. 22, 2007 10:16 am

Egyébként is nem 200km, csak 150 s nem 25 kör csak 24 :!:
Más minden stimmel :lol:

A pályák összerakása éppen folyamatban, lesznek melyek a naptárból kiesnek, mert nincs rFactor alá, illetve vannak hibás pályák is, melyek alkalmatlanok versenyre.
Minden képpen olyanokkal probálom potolni, melyek a kiesett pályákhoz hasonlóak!
Egy biztos 16 futam lesz :wink:

Amikor végleges a pálya kiosztás, Szabályzat szolok, addig türelmet kérnék, csinálom, s több mint valószinü, hogy ma kész is lesz :P

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: cc

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. aug. 22, 2007 10:38 am

Ninja írta:Egyébként is nem 200km, csak 150 s nem 25 kör csak 24 :!:
Más minden stimmel :lol:

A pályák összerakása éppen folyamatban, lesznek melyek a naptárból kiesnek, mert nincs rFactor alá, illetve vannak hibás pályák is, melyek alkalmatlanok versenyre.
Minden képpen olyanokkal probálom potolni, melyek a kiesett pályákhoz hasonlóak!
Egy biztos 16 futam lesz :wink:

Amikor végleges a pálya kiosztás, Szabályzat szolok, addig türelmet kérnék, csinálom, s több mint valószinü, hogy ma kész is lesz :P
Azért sztem az F1 pályákat próbáljuk meg mellőzni... szvsz ezzel a véleménnyel nem leszek egyedül - koncentráljunk az észak amerikai helyszínekre (netán ovál??? Hmmm...) Vhol már elhangzott egy újabb javasolt helyszín: St.Petersburg 1.1. Erről jut eszembe: ha "pótló" pályákat keresel, akkor a többiekkel egyeztetev szépek (és jók) az iDT pályái: Autobahn Country, vagy Sebring... esetleg LimeRock (ez utóbbi nem iDts). Ezek a centralról elérhető helyszínek.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. aug. 22, 2007 10:43 am

Találtam még jónéhány szóba jöhető pályát:

Trois Rivieres(utca), Vancouver(utca), MidAmerica(road), Mid Ohio(road), Getaway (road és oval is), stb.

Ha link kell vmelyikhez, szólj! :wink:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. aug. 22, 2007 10:44 am

Ginger17 írta:Találtam még jónéhány szóba jöhető pályát:

Trois Rivieres(utca), Vancouver(utca), MidAmerica(road), Mid Ohio(road), Getaway (road és oval is), stb.

Ha link kell vmelyikhez, szólj! :wink:
Ráadásul ezeknek van "némi" közük a ChampCar -hoz is, általában elődsorozatok révén...

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. aug. 22, 2007 10:57 am

Birmingham Motorplex, Mosport 1.3, Montreal (F1), Watkins Glen, Road Atlanta, Sears Point...

Jó, jó már abba is hagyom!

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

CC

Hozzászólás Szerző: Ninja » szer. aug. 22, 2007 12:02 pm

Akik a Bajnokságban részt kivánnak venni, kérem őket, hogy Assen pályát szedjék le ujra :!:

Egy uj verzió lett feltéve, melyben javítva a Boxutca (már nem szük s kilehet foldulni a garázsból). Pálya vonalvezetése nem változott!


Ginger17 :!:

- Nem lesz benne F1-es pálya.
- A kiváltott pályákat CC pályával kivánom potolni, olyanokkal amin már mentek
- Amennyiben ez sem megoldás, akkor mindenképpen olyat keresek, mely hasonló
- Oval sem lesz!
- Mexico pálya hibás, helyette Monterrey lesz, ez is biztos

A jelenlegi CC pályák közül biztosan kiváltásra kerülnek(mert hibás, vagy nincs, illetve nem is biztos, hogy lesz rajta futam pl: Zhuhai)

- Phoneix
- Mexico
- Zhuhai
- Houston
- Las Vegas
- San Jose

A többieket folyamatosan tesztelem, illetve, ha van aki besegít teszteljük!

Ami eddig biztosan lesz:

- Assen (Uj verzio van fent, szedjétek le)
- Zolder
- SurfersParadise
- RoadAmerica - (ElkhartLake)
- Mont-Tremblant - (St. Jovite)
- LongBeach

Amik nem szerepelnek a hivatalos CC2007 pályák között, de tartalékban szóba jöhet:
(szintén Teszt alatt vannak)

- LagunaSeca (Nem kell Tesztelni, mert megfelel)
- Denver (Nem kell tesztelni, mert megfelel)
- Dietriod (Ennek a pályának kellene a pontos hossza)
- St. Petersburg
- RoadAtlanta
- Sebring12h Club
- MidAmerica
- WatkinsGlen Long

Összesen 16db pályát kellene összeválogatni :wink:

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » szer. aug. 22, 2007 12:22 pm

az időpont kicsit kései, úgyhogy kihagyom inkább.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. aug. 22, 2007 12:41 pm

@Ninja

Klafa. Nem türelmetlenkedem, de maj' kiváncsi leszek Surfers Paradise -ra, hogy miccósz hozzá. Szvsz teljesen irreális azon a körön versenyt rendezni.

A sebringi club pályát a CC tesztelésre használja. Nincs rendes pitlane (max 3-4 autó fél el ott). Ha sebringet használni szeretnénk, akkor vagy a rövidített déli pályarészt kellene (magába foglalja a pálya eredeti célegyenesét), vagy teljes hosszban a pályát, amin az ALMS a 12h-sát futja. Az meg hosszú...

Detroit érdekes kérdés, mert a pályának van vagy három konfigurációja. Amit Te nézel, az a a CART-os időkből ránkmaradt kör, indén az IndyCar (nem a ChampCar!) egy mégrégebbit használ, még '95-ből. Namost ember legyen a talpán aki megtalálja a neten...

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. aug. 22, 2007 12:51 pm

Én azt kérdezném Ninja, h a Monterrey pálya amin tegnap mentünk az megvolt neked vagy tegnap szedted le az rfcentralról?
Mert én leszedtem tőletek és az rf-ről is..nem egyezik a mérete a rarnak, de kicsomizás után megegyezik.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. aug. 22, 2007 12:58 pm

Találtam vmit Detroithoz.

A '98-as CART versenyt Zanardi 1:41.16.673h alatt, 160,984km/h átlaggal teljesítette. Összesen 72 körös volt a futam... ebből egy osztás és egy szorzás után kijön, hogy a pálya 3,77km hosszú. Valaki ellenőrizze le, mert utálok matekozni!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. aug. 22, 2007 12:58 pm

ezt már a múltkor is néztem miért írod rosszul..Dietriod
aztán most rájöttem..Dietrich név megkavar :D
Detroit a jó verzió :wink:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. aug. 22, 2007 1:06 pm

Ginger17 írta:Találtam vmit Detroithoz.

A '98-as CART versenyt Zanardi 1:41.16.673h alatt, 160,984km/h átlaggal teljesítette. Összesen 72 körös volt a futam... ebből egy osztás és egy szorzás után kijön, hogy a pálya 3,77km hosszú. Valaki ellenőrizze le, mert utálok matekozni!
Egyébként a pálya loading képernyőjén kint van a hossz. Ott 3,74km-t ír... ez két dolgot jelent: 30m-t tévedtem, valamint, hogy fölöslegesen koptattam az agyam. :roll:

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég