Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. máj. 03, 2008 12:01 am

Tommy írta:Metosz ha nem fogod fel a magyarázatom akkor nagyon tudlak sajnálni, amit nem akarsz észrevenni azt úgysem fogod.
Felfogtam Tommy, neked kellett volna elfogadnod, hogy ennek ellenére más szempontok fontosabbak és szükség van a változtatásra mert különbség van az autók között, de ezek felett is motivációt nővelő - fenntartó hatású rendszer.
Ki kellett volna várnod a végét, ahogy Knife is javasolta.
Gondolom egy szakasz győzelemnek Te is örültél volna, nem beszélve a többi dobogósról győztesről szakaszonként.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » szomb. máj. 03, 2008 11:53 am

Szakaszgyőzelem? Mi ez foci? Őszi bajnok meg ilyenek? Ez nem Forma 1....

A végső győzelemnek lehet örültem volna, még akkor is ha elérhetetlen lett volna.
De egy szakaszgyőzelem mi az? Nekem semmi értéke nincs. Nem érdekel hol állok 4 futam után, mert a vége számít. Akit nem motiválja az h a végén legyen jó helyen annak amúgy is tök mind1. De sztem ilyen ember nincs a mezőnybe. Aki jó helyen akar állni a végén az most is nyomja neki....nem kell ehhez szakaszhülyeség. Arra válaszolj h ezt miért nem akkor hoztad fel mikor a Szerver Edition-ről volt szó? Mert akkor sztem többen azt választják. Így erőltetett menet volt.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. máj. 03, 2008 7:03 pm

Már válaszoltam rá ezerrel és ha utána olvasol abban a pillanatban, hogy a különbségek szóba kerültek már ez az ötlet is szóba jött. Sőt ez már évekkel ezelőtt is többször felmerült. Parttalan erről vitatkoznunk teljesen lényegtelen mikor találtuk ki.
Server edition mellett 3-an voltak, ennyi és nem több.
Együtt vállaltuk a bizonytalanságokat ezzel a moddal, kiderült, hogy vannak különbségek….. a többit meg már ezerszer megrágtuk.

Az, hogy Te nem örülnél egy szakaszgyőzelemnek, nem feltétlenül jelenti azt, hogy más sem. A többiekre is mindig gondolni kell. Tény, hogy kevesebben vagyunk az ucsó versenyeken szinte mindig. Szóval elfogadom, hogy ha Te úgy gondolod ez nem motiváló erejű én viszont úgy gondolom igen.


@ALL
ping gyilkos készen áll!
Nem bírok jövő hétig várni csütörtöki futam szerintem már rajta lesz, hétfőn vagy szerdán szervert cserélünk. FTP valszeg a jövő héten nem lesz illetve újra kap mindenki majd személyes hozzáférést. A tartalom mostantól bővülhet van helyünk játékon kívül mondjuk saját filmeknek is, minden egyesületi tag kap majd a területhez írás jogot is.

Szerdai F1 teszt nem marad el, de én OWB-n Safraneket vizsgáztatom csütörtökön meg long beach futam………szóval én nem leszek.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » szomb. máj. 03, 2008 8:46 pm

Jólvan úgyis az számít Te mit gondolsz, szal maradj csak meg magadnak. De olyan soha nem volt hogy választani kellett volna a mostani baromság és az egységes mód között! Ez egy időben soha nem történt meg konkrét ötletekkel és ezt kár tagadnod!

De ez már a te bajod. Ha hétfőn megjön a zsé már le is szarom. De még mindig nem jött az utalás.

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. máj. 03, 2008 9:01 pm

Nem tudom, mi olyan nehéz abban, hogy most legalább egy szakaszig ezzel a rendszerrel menjünk. Az eddigi versenyeken is voltak gondok néhányunknak az autóval, most is lehet, hogy lesz, viszont ez egy kísérlet a megoldásra. Server Editiont leszavaztuk, ahogy van - teljesen más, mint a Public. Ez lehet, hogy jobb lesz, de előre nem tudjuk megmondani, majd versenyek után. Egy szakaszon át ezzel megyünk, és, ahogy az angol mondja: wait and see, azaz kb majd meglátjuk. Aki nem vált autót, annak megfelel a régi. Hogy is mondjam, nekem nem felelt meg.
Azt sem tudom, mi a gond a szakaszgyőzelmekkel. A szakaszgyőzelmek tényleg nem számítanak annyira, de nem hülyeség. Ha most például átveszi valaki metosztól a tabella vezetését, az szakaszgyőzelmet is szerez. Inkább észszerű, mint értéktelen. Az a baj, hogy az F1 kicsit begyöpösödött. Nézzetek MotoGP-t, sokkal jobban csinálja a Dorna, mint a FOM a sajátját (nem kampány, de nagyon jó csinálja a Dorna. Nagy arca volt a Bernie-nek Szingapúrról, meg a lámpafényes versenyről, de amióta akkora sikert aratott a MotoGP Katarban éjszaka, mintha nagy lenne a csönd...)
Azért még hozzátenném, kedves Tommy, hogy mintha kiléptél volna. Kímélj meg minket azt ilyen hozzászólásoktól, nálam szavad nincs, mivel kiléptél.

Avatar
LacZ
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: szer. márc. 05, 2008 10:14 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: LacZ » szomb. máj. 03, 2008 10:03 pm

metosz írta:@CSAMEZ, ZÉNOO, SÜTI

Légyszi írjatok csapatokat, hogy minél előbb lezárhassuk ezt a bizonytalanságot.
LacZ mivel csapattársad elhagyott, (bár csapat számára mindennél fontosabb volt) légyszi írjál te is csapatokat. Mindenképpen kapsz segítséget a továbbiakban is tőlünk.
Metosz!

Ha maradt hely a BMWnél,Habasa mellett akkor maradnék ha lehet... De ha nem,akkor teljesen mind1,ahol helyecske marad.. Én jól érzem magam köztetek,jó a társaság a hozzáállás meg minden... Szval én nem akarok akadályt a dolgok menetébe.. Meg akarom könnyíteni a dolgodat Metosz! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LacZ vas. máj. 04, 2008 9:46 am-kor.

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » szomb. máj. 03, 2008 10:46 pm

Faszkalap Habasa, majd ha írtam neked akkor pofázz vissza.

Majd ha visszakaptam a zsét amit a semmire fizettem be akkor leszarom mit osztotok itt. Szal addig kussolj be és arra reagálj amit neked írok. Amúgy meg úgyis tod mi a véleményem rólad...

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. máj. 03, 2008 11:03 pm

LacZ írta:.....
Metosz!

Ha maradt hely a BMWnél,Habasa Mester mellett akkor maradnék ha lehet... De ha nem,akkor teljesen mind1,ahol helyecske marad.. Én jól érzem magam köztetek,jó a társaság a hozzáállás meg minden... Szval én nem akarok akadályt a dolgok menetébe.. Meg akarom könnyíteni a dolgodat Metosz! :D
ok, már így történt péntek este, BMW-ben hagytalak
http://www.maszim.hu/f1karier.htm
De kösz, hogy gondoltál rám :wink:
Kép

Avatar
LacZ
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: szer. márc. 05, 2008 10:14 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: LacZ » vas. máj. 04, 2008 9:48 am

Metosz!

Akkor ma nem is lesz tesztfutam vagy valami? Vagy hogyan alakulnak a dolgok? Sztem összefoglalhatnád a dolgokat majd ha lesz időd.. :)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 04, 2008 10:45 am

LacZ írta:Metosz!

Akkor ma nem is lesz tesztfutam vagy valami? Vagy hogyan alakulnak a dolgok? Sztem összefoglalhatnád a dolgokat majd ha lesz időd.. :)
Tesztfutam - miért ne lenne ha vagytok elegen akkor simán admin paranccsal bármelyik egyesületi tag vezérelni tudja a cuccot nem beszélve a szavazásról.

Alakulás - remélem holnap olajozottan a maszim új szervergépe behelyezésre kerül. :twisted:
aszem itt nagy alakulások lesznek pl. COD4 is tuti szépen fog futni, ahhoz nagyon kevés volt a ram, unreallel meg egy csapat nyomulni akar nálunk éjjelente.

Viszont Te jöhetnél OWB-re is

Összefoglalás - hát ennyi, jövő héten Istanbul,
A BMW-vel gyakorlatilag neked semmi nem változott,
Kép

pukkandur
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 9:40 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: pukkandur » vas. máj. 04, 2008 11:19 am

Üdv,

Az Rfactorcentralon lévő Istanbul Park 1.00-án megyünk?

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » vas. máj. 04, 2008 11:20 am

@Tommy
Ez egy fórum! Az adott témához mindenki nyílvánosan hozzászólhat, leírhatja véleményét.
A fórum minden véleménynek örül a megfelelő formában!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 04, 2008 11:49 am

pukkandur írta:Üdv,

Az Rfactorcentralon lévő Istanbul Park 1.00-án megyünk?
Futamok témában kiírtam a versenyt! Letöltések szükséges szoftverek a fejlécben.

Aszem ez az 1.0.
FTP-n bajnokságok/forma1 témába akkor behelyeztem amikor indítottam a szervert kb.egy hete, ott is megtalálod.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. máj. 05, 2008 2:13 pm

Megtörtént a visszautalás!

Akkor szeva mindenki, sok sikert azoknak akik megérdemlik! :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. máj. 07, 2008 11:54 am

@Csamez, Süti
Tiétek a ferka! Kérlek titeket jelentkezzetek futamra illetve jelezzétek azt is, ha nem értek rá.
Kép

Jago
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. jún. 05, 2008 5:19 pm

Kezdőőőőő :\

Hozzászólás Szerző: Jago » csüt. jún. 05, 2008 5:33 pm

sziasztok lehet még nevezni?:\

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Kezdőőőőő :\

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. jún. 05, 2008 9:17 pm

Jago írta:sziasztok lehet még nevezni?:\
Természetesen várunk szeretettel!
Olvasd légyszi végig a szabályokat, sajnos a kanadai futamról nagy valószínűséggel lemaradtál, illetve ha neked megfelel akkor szombaton este F1 QUALI TV közvetítés után levizsgáztatunk.
A vizsgával kapcsolatosan a szabályokban találsz infót, a pályához és szerverhasználathoz szükséges szoftverupdateket mindig a FUTAMOK témában vagy ftp-n az ftp://87.229.108.129 címen találod.

:wink:
Kép

Dragon X
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: vas. jún. 15, 2008 8:09 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dragon X » vas. jún. 15, 2008 8:11 am

Na jónapot a népnek!Visszatértem:)))
Nemtudom ki emléxik rám,és ki nem...:)
De ha lehetséges tolhatnátok valami vasat a jukam alá ismét,2év után:))))

Peace: Dragon
Húúú De Meeenek!

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. jún. 15, 2008 8:24 am

Te a Jordanes Dragon vagy???? meg a Hondás? vagy hogy volt már....
Kép

Dragon X
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: vas. jún. 15, 2008 8:09 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dragon X » vas. jún. 15, 2008 8:31 am

Én hát...és visszajöttem a rakás skinnel meg egyéb nyalánkságokkal...
Csak az a kérdés hogy valami Fűnyírót kapok e majd a likam alá:))
Húúú De Meeenek!

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. jún. 15, 2008 9:00 am

Szerintem örömmel látunk, én örülök hogy visszatértél :)
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 15, 2008 9:55 am

Dragon X írta:Én hát...és visszajöttem a rakás skinnel meg egyéb nyalánkságokkal...
Csak az a kérdés hogy valami Fűnyírót kapok e majd a likam alá:))
:wink: hali újra a csapatban!

Szabályokat olvasd légyszi végig, szerdán 20.00 - 22.00-ig van Forma1 hivatalos tesztidőpont - gyere majd vizsgázni.

Ha nem jó a szerda PÜ megbeszélhetünk egy másik időpontot.

:twisted: Üdv!
Kép

Dragon X
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: vas. jún. 15, 2008 8:09 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dragon X » vas. jún. 15, 2008 2:07 pm

rendben...szerintem a szerda jólessz!
Rfaktor megy csak,vagy él még az F1C is??
Húúú De Meeenek!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. jún. 15, 2008 2:19 pm

Dragon???

Ha jól emlékszem te voltál az első csapattársam a hondánál!
De jó :D !

Üdv, és hajrá!

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. jún. 15, 2008 2:31 pm

rFactort használjuk most 2. éve :)

azzal gyere, F1C már halott :) Rituálisan égették el a CDjét egyesek :)
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 15, 2008 2:38 pm

Dragon X írta:rendben...szerintem a szerda jólessz!
Rfaktor megy csak,vagy él még az F1C is??
F1C bizonyos szempontból halhatatlan, de már nincs indítva.

A szervergépen a következők futnak jelengleg:

- rFactorból három szerver fut - Forma1, IRL OpenWheel valamit FUN (most éppen Nippon - MounteinSprint)

- Race07 (tesztszerver, bajnoki esemény jelenleg még nincs szervezve)

- FPS szekcióban a Mohaa - CoD4-re cserélődött.
Este lesz is egy lövöldözés így csapaton belül, szóval amatör dühöngés, ha van kedved gyere.

@Urak
Pár szép openwheel mod kijött mostanában pl: GP2 2006 illetve egy japán cuccos is. FTP-n már fenn :wink: .
Kép

Dragon X
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: vas. jún. 15, 2008 8:09 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dragon X » hétf. jún. 16, 2008 7:32 am

Rfaktort lelehet szedni vhonnan??:))
Húúú De Meeenek!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. jún. 16, 2008 7:08 pm

Le bizony!
De sajnos az kevés ahhoz, hogy online versenyezz! Ez már nem az f1c!
Meg kell venned! Nincs mese! :cry:

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » kedd jún. 17, 2008 6:11 am

Megveheted közvetlenül az rfactor.net -en, vagy kishazánkból a http://galaxisnet.hu/mkeres.php?T2=rfactor címen. Azt hiszem dobozosan is kapható már nálunk is, de azt meg kell keresni.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd jún. 17, 2008 7:35 am

"Ezen Digitális kiadás megvásárlása során dobozos terméket Ön nem kap. Ehelyett egy játékkódot küldünk Önnek, amelyet az interneten aktiválni tud és a játékot le tudja tölteni."

Magyarán ugyanaz mint eddig volt lekell tölteni a netről csak azzal a különbséggel, hogy már nem kell dombormintás kártya!

"A kiválasztott játék árát bankszámlánkra történő átutalással, vagy internetes bankkártyás fizetéssel egyenlítheti ki."
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. jún. 22, 2008 6:40 pm

Ezennel kiszállok a forma1ből.
Köszönöm a remek pályákat amik mindennek valók csak forma1es autóknak nem. Esetleg a játszhatóságot a szépség elé kéne helyezni nem?
További jó szórakozást!

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » vas. jún. 22, 2008 8:16 pm

Knife,
konkrétan mi volt a gondod a pályával, mire gondolsz?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 22, 2008 8:58 pm

Knife írta:Ezennel kiszállok a forma1ből.
Köszönöm a remek pályákat amik mindennek valók csak forma1es autóknak nem. Esetleg a játszhatóságot a szépség elé kéne helyezni nem?
További jó szórakozást!
Volt benne pár kanyar , meg rázós rész de összességében senkinek nem volt vele baja.
Nem értelek, ez most nem egy olyan pálya volt ahol levegőbe emelkednek a kocsik. Stabilan lehetett rajta közlekedni és többen hibátlanul teljesítették a távot én személyesen a boxban mentem a lelátónak, de IsTi, Habasa biztosan nem hibázott, gondolom Tom. Ede sem, de Genyó is stabilat ment.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. jún. 23, 2008 6:57 am

Elnézést, túlreagáltam, kicsit be voltam pöccenve.

Azonban azért mert van aki végig tud menni egy pályán hiba nélkül, még lehet rossz a pálya. A második kanyar, ahol olyan mintha dörzspapíron autóznánk az aszfalt túlnövelt oldalirányú tapadása miatt, és az autók le föl pattognak emiatt, nemhiszem, hogy előnyére van a pályának. Az már csak hab a tortán, hogy a rázókövön való fennakadás, lassan minden pálya hozzátartozó díszítőeleme. Meg lehet nézni, hogy hány pályán van ekkora kerékvető a való életben.
Sok pályát rfben sajnos nem f1hez készítenek, és ez igenis szempont lehet.
Mindegy. Elfogadom, hogy ez ilyen.
Egyébként szerintem a pályák is közrejátszhatnak abban, hogy gyakorlatilag a létszám a felére csökkent erre a versenyre.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 23, 2008 2:26 pm

@Knife

:oops: Nem hiszem, hogy ennek köszönhetjük a 10 fős részvételet.
Azok akik nem jöttek szerintem a pályára sem mentek fel. :cry:
8)
De még jobbak vagyunk mint 2005-ben a F1 USA-ban, 4-el többen voltunk.

Arról nem is beszélve, hogy F1-ben azért elég sokszor láttam olyat, hogy valaki felakadt vagy elásta magát a homokban. Ez a "struccpolitika" a játékban nincs is, csak felakadni lehet. Közhely de F1-ben a pályán kell maradni.


A következő pálya Silverstone ISI és az rF-hez készült, remélem nem lesz vele gond. :roll:
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 23, 2008 3:36 pm

Tovább keresve az okokat, talán olasz - spanyol meccs, szóval a EB is közbe szólt. Ulvar technikai gondokkal küzdött...stb.

Nem a világ vége és ha következő futamon is "csak" ennyien leszünk akkor sincs semmi baj, én személyesen nagyon élveztem, de gondolom az előttem száguldó két pilóta sem tudta az óráját nézegetni unalmában. A 10 fő jelenleg mélypontnak tekinthető, de két éve még átlagos, előtte meg csúcspont lett volna.

:twisted:
Következő verseny Silverstone gyertek minél többen!
Kép

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » hétf. jún. 23, 2008 5:30 pm

Hmm, pályák... na igen. A pályákkal mióta nem az F1C-vel játszunk szinte mindig gond volt. Szinte mindig. Ez valóban zavaró és kiábrándító, de azt hiszem, hogy ami a pályával gond, az a gond meg van a kocsival is pepitában. Pl. a vasárnapi futamra nem tudtam eldönteni, hogy melyik boost a turbó. se fogyasztásban, se teljesítményben se semmiben nem találtam különbséget. És akkor ez csak egy a sok zavaró tényező közül, amikkel versenyről versenyre meg kell küzdeni. Ami a körülmények kiforratlanságát illeti, sok a közös a valódi F1-gyel, az is a prototípusok versenye, illetve pl. Kanadában a pályai is kritikán aluli volt, de mindenki ment rajta.
Én úgy gondolom, hogy ha ilyen a pálya és olyan a mód, ezzel nincs gond, amíg mindenkinek ilyen, adottak a feltételek, itt kell versenyezni. Tegnap én is tudtam volna gyorsabban menni, de nem mertem, mert féltem, hogy felakadok.
Megértem a Knife-ot (meg mindenki mást is, magamat is belevéve), hogy néha ez nagyon el tudja venni az ember kedvét, de végül is a verseny ettől még verseny marad, csak a körülmények nehezebbek kicsit. Nézzük a pozitív oldalát: legalább nem esett az eső. :lol:
Szóval Knife, ne add fel a csüggedést, lesz ez még így se. azért mondom, mert szerintem annyit tudunk tenni, hogy keresünk egy 1-3 éves módot, amit már kiteszteltek és nem sok a hiba benne, vagy maradunk a friss, ám még kiforratlan módoknál. Szerintem, addig, amíg a körülmények mindenkinek ugyan az, addig mindegy, de szívesen venném más pilóták véleményét is.

ami meg a létszámot illeti, azt gondolom, hogy vizsgaidőszak van (én is kihagytam az első futamom az idén), megy az EB itt a nyár és botrányosan meleg van, asszem a legtöbb ember csak akkor ül a gép elé, ha nem tud jobbat tenni. Ez minden nyáron így van/volt/lesz.

Üdv:
G.
8)

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. jún. 23, 2008 8:47 pm

Nos a Silverstone-i verseny után szerintem okosabbak leszünk. Én személy szerint nem kisérletezgetnék, hanem már egy jól kipróbált, kitesztelt modot választanék, természetesen azt ami a legközelebb áll a mai F1-hez.
Már bőven eleget játszottam ahhoz, hogy a szépség legyen az elsödleges szempont. Sokkal inkább a játszhatóság, és az egyenlő feltételek.
Ha valakinek mégis az a fontos, hogy a legfrissebb festésű autóban üljön, arra is van megoldás.
Na mindegy ezzel még ráérünk, most koncentráljunk Ezüstkőre! :lol:

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » kedd júl. 08, 2008 8:13 am

Hy szerintem a létszámotok nem azért csappant meg, mert nyár van. De Ti tudjátok....nézzétek meg az első 4 futamot....15-16 fő utána már csak csökkent a létszám....13-10 :wink:

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég