Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. szept. 12, 2008 11:47 am

Hmmm...

1, viccelődik az ember
2, Ilyen vagyok
3, Legközelebb nem lesz ilyen

Ja és nem vagyok ovál király, csak már marháskodni se lehet ebbe az eszement komoly bajnokságba.

ÉN elismertem mások tehetségét és ezt le is írtam párszor, szar érzés hogy így ütitek vissza, de már megvan a megoldás és mégegyszer bocs srácok, nekem is minden napom szar, ez van.

Amúgy Metosz, emlékszel a Spai F1 futamra? Zöldi meg más is kilökött engem, én meg röhögtem, MIÉRT? Arra van sok magyarázat, de kár leírni.

Mégegyszer bocsánatot kérek, a többit meg majd eldöntitek ti hogy mit akartok velem kezdeni, nekem már megvan a megoldásom, és ezt kikéne majd terjeszteni IndyCarra, konkrétan a külön TS szobák igazán jól jönnének, a csapat rendezés miatt.

Nálam ez csak egy ötlet és akkor így nem kell mindenkinek engem hallgatnia. Mellesleg szerintem marha sokat próbáltam segíteni mindenkinek, aki kérte a segítségem, és próbálok jó közösséget kialakítani, pilótáka szerezni, és sokszor rosszul kapom vissza a dolgot ha nem jól sül el.

Úgyhogy ha kell büntessetek meg azért ami történt és zárjuk le az egészet örökre.

Üdv.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. szept. 12, 2008 12:04 pm

Kicsit nincs minden rendbe nálad Ginger azt látom személyeskedésbe mész át mintha te csináltad volna az egész modot vagy játékot. Hoztam fel így villámba 2-3 régi problémát egyből visszatámadsz vele mintha a gyerekedet szidnám LOL. Egyébként ha jól emléxem nem csak Metosznak volt problémája a rajtos büntikkel hanem vagy 4-5 embernek... de mind1Szabályzatot se említettem hogy gondom lenne vele hisz első bajnokság formálódik.
Bármilyen hihetetlen tudom miért nem jött ki az PC. És akkor szerinted ez most jó ? Még a kis megjegyzésedhez annyit nem akkor vagyok boldog ha nyerek. Hanem ha mindent megtettem a lehetőségeimhez képest és egy jó versenyt futottam megérte rááldozni az időm és jót szórakoztam független hogy 2. 4. vagy 16. vagyok. Nem vagyok vérpisti (ahogy egy cimborám fogalmazna) nem ülök itt órákat gyakorlok napokat mert nem az az életcélom hogy király legyek itt (SANYI A KIRÁLY)csak pusztán szórakozni akarok. És még valami mikor én harsogtam milyen szar dolog mikor megbüntet a gép .... Elötte mikor másnak volt problémája szinte letojtátok biztos hibázott nézegettétek és ötletetek se volt így átsiklottunk viszont mikor később nála kijött egyből ráugortatok , de ott találtatok is valamit amire rá lehetett fogni vagy az volt az oka , tehát ne emlegessük tovább ezt :lol: zárjuk is le ezt mert lehet nem is kelett volna rátérni , hátha jövőre jobb lesz még ennél is 8)

"Nem lenne rossz egy kis pozitív gondolkodás... magam részéröl nem hiszem, hogy egy ilyen verseny után le kéne magunkat húzni a wc-n. "

Senki nem beszélt ilyesmiről csak te. :lol:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. szept. 12, 2008 1:43 pm

@Ginger17
@Voodoo
@Knife

Köszi a Gratulációkat!!! Jól esett, végre így az idény végén feliratkozhattam a győztesek névsorába.


@Metosz

Nagy Gratula a Bajnoki Címhez!!!! Szép Teljesítmény egy ilyen mezőnybe és ennyi verseny után.

A 2. és 5. helyért még igen nagy csata lesz az utolsó fordulóban, már várom én is, de a következő idényt is, hogy ne csak 9 versenyen menjek Veletek, hanem az egész Bajnokságba.

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. szept. 12, 2008 3:45 pm

GRATULA METOSZ!!!
Ezt csak azzal Überelheted ha a Richmondot megnyered :D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. szept. 12, 2008 4:14 pm

Thx Knife!

Azért amellett a tény mellett nem szabad elmenni mennyien szoktatok lenni F1 futamon és mennyien vagyunk IRL-n. Nyilván ahol több az induló a balesetek száma is több ráadásul egy ovál páya mindenben eltér az addig megszokottaktól.
Mikor elkezdtük az egészet Gingerrel szervezni mi sem hittük, hogy az ovál versenyzés ilyen vonzó lesz. Tudjuk voltak akik nascar bajnokságban indultak már korábban számukra nem idegen az ovál, de a döntő többség abszolút nem versenyzett oválon addig. És mostanra elég jól megis tanulta. Az újoncok ha több ovál versenyen indulnak majd ők is elérik ezt a szintet. nem féltem a '95-ös indycart hogy hány induló lesz..

Ginger!
"75xváltozott a vezető pozíció és verseny több mint 2/3-át sárga zászló hatálya alatt teljesítették."

Volt ott olyan verseny is hogy 83x.. :)

@Voodoo!
csak neked csak itt csak most!
:D

Grat Metosznak a bajnoki címért! küldheted az okleveled Gingernek aláirásra :D
Tominak a tegnapi győzelemhez. És a többieknek is akik végigküzdötték a tegnapi napot és nem küldtek el engem a csába mikor pitbe ment megpördültem mert siettem és túl gyorsan váltottam vissza 3-ból 2-be..lónak is négy lába van mégis megbotlik :p
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. szept. 12, 2008 5:14 pm

voodoo írta:Kicsit nincs minden rendbe nálad Ginger azt látom személyeskedésbe mész át mintha te csináltad volna az egész modot vagy játékot. Hoztam fel így villámba 2-3 régi problémát egyből visszatámadsz vele mintha a gyerekedet szidnám LOL. Egyébként ha jól emléxem nem csak Metosznak volt problémája a rajtos büntikkel hanem vagy 4-5 embernek... de mind1Szabályzatot se említettem hogy gondom lenne vele hisz első bajnokság formálódik.
Bármilyen hihetetlen tudom miért nem jött ki az PC. És akkor szerinted ez most jó ? Még a kis megjegyzésedhez annyit nem akkor vagyok boldog ha nyerek. Hanem ha mindent megtettem a lehetőségeimhez képest és egy jó versenyt futottam megérte rááldozni az időm és jót szórakoztam független hogy 2. 4. vagy 16. vagyok. Nem vagyok vérpisti (ahogy egy cimborám fogalmazna) nem ülök itt órákat gyakorlok napokat mert nem az az életcélom hogy király legyek itt (SANYI A KIRÁLY)csak pusztán szórakozni akarok. És még valami mikor én harsogtam milyen szar dolog mikor megbüntet a gép .... Elötte mikor másnak volt problémája szinte letojtátok biztos hibázott nézegettétek és ötletetek se volt így átsiklottunk viszont mikor később nála kijött egyből ráugortatok , de ott találtatok is valamit amire rá lehetett fogni vagy az volt az oka , tehát ne emlegessük tovább ezt :lol: zárjuk is le ezt mert lehet nem is kelett volna rátérni , hátha jövőre jobb lesz még ennél is 8)

"Nem lenne rossz egy kis pozitív gondolkodás... magam részéröl nem hiszem, hogy egy ilyen verseny után le kéne magunkat húzni a wc-n. "

Senki nem beszélt ilyesmiről csak te. :lol:
Igazad van voodoo kár belemenni... én úgy látom, hogy teljesen másképp' ülepedtek le nálad a dolgok és a magyarázat sem most, sem pedig akkor nem érdekelt (téged)... van ilyen. Biztosan bennem van a hiba. A szezon kezdetén volt egy vitánk és látom, nem sokat változott az álláspontod, sőt, az érveid egy az egyben ugyan azok. Ez van, tudomásul veszem.

Elötte mikor másnak volt problémája szinte letojtátok biztos hibázott nézegettétek és ötletetek se volt így átsiklottunk

Ezt a megjegyzésedet viszont kikérem magamnak.
Az, hogy te erre emléxel az egy dolog... de hogy én tojok a problémákra??? :?
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. szept. 13, 2008 7:58 am

Chicagoland bírói döntések a vonatkozó fórumban találhatók.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. szept. 19, 2008 6:30 am

Grat urak letudtuk az IRL bajnokságot. Szerintem sikeresebb lett mint azt előzetesen vártuk. Igaz ebbe szerepe lett a 8. futamtól az SSTV-nek is nekik is köszönjük!
Grat Metosznak az 1. helyért továbbá Voodoonak és Gingernek a dobogóért!

És akkor a számok..

42 induló vett részt rajta http://www.freeweb.hu/metoszforum/OWB/DriverCh.html (ebben mindenki benne van aki csak 1x is indult és az SSTV-sek nem és aki 2néven van azt egynek vettem) ha jól számoltam.
18 futam 11 győztes
legtöbb futam győztesek:
Metosz 5 győzelmével mindent vitt :)
Voodoo 3 és IsTi 2 győzelemmel bírt.
Legtöbb élen megtett kör Metosz 284; Ulvar 213; Voodoo 197
TOP 5 helyezések legjobbjai
Metosz 12; Voodoo, moda 10-10
Érdekesség..
Spiczi úgy lett 6. hogy nem vezetett 1 kört sem, bonus pontja sincs viszont indult valamennyi futamon :)

pár hét múlva folytatjuk csak másik moddal és szerintem egy még jobb bajnoksággal.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. szept. 19, 2008 6:42 am

Köszönjük az egész éves türelmeteket, a kritikákat, javaslatokat és dicséreteiteket! :wink:
Peter Rigo

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. szept. 19, 2008 7:30 am

Grat Ulvar az első győzelemhez!

Grat metosz a bajnoki címhez!

Grat Voodoonak és Gingernek is a dobogóhoz!

Grat mindenkinek, aki versenyzett itt és élvezte!

Grat a szervezőknek!

Hamár nascar nem lesz :( , hát irány az Indy95!!!

TerranceG
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: szer. ápr. 16, 2008 9:28 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: TerranceG » pén. szept. 19, 2008 8:02 am

Köszönöm a lehetőséget a szervezőknek, hogy részt vehettem a bajnokságban.

Gratulálok Metosznak a bajnoki címhez.

Gratulálok Ulvarnak az utolsó verseny megnyeréséhez és mindenkinek, aki részt vett a szériában.

Jövőre ismét jövök! :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. szept. 19, 2008 8:37 am

Urak! Oklevelek a jövő héten mennek majd ki és első körben a szakosztályvezetőhöz, szóval ami késik soha nem múlik eddig még mindig mindenki megkapta a cuccát, türelmeteket kérem, feladás után itt a fórumon úgy is jelzünk. Ha egy héten belül nincs ott akkor elég sikítozni.

@Gerrard
kellene a címed.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. szept. 19, 2008 10:54 am

MINDEN ELISMERÉSEM A SZERVEZŐKNEK, NINCS MÉG 1 ILYEN SZERVEZETT ÉS NAGY LÉTSZÁMÚ BAJNOKSÁG MINT EZ!!

ÉV LEGJOBB BAJNOKSÁGÁT HOZTÁK NEKÜNK ÖSSZE. KÖSZÖNÖM/KÖSZÖNJÜK.

GRAT METOSZ A BAJNOKI GYŐZELEMHEZ,( ez hanyadik?:) )

GRAT MINDENKINEK AKI RÉSZT VETT ÉS IGYEKEZETT MINNÉL JOBB LENNI.

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGEKET AMIT MÁSOK ADTAK, INDY95ben FOLYTATJUK ILLETVE JÖVŐRE!!

SOK SIKERT!!
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. szept. 19, 2008 11:56 am

Én is Köszönöm Mindenkinek, hogy itt lehettem Veletek, kár, hogy nem előbb, de majd a '95-ös moddal folytatjuk.

Köszönöm a szervezőknek a munkát, segítséget, és az összes versenyzőnek, hogy együtt csatázhattunk, jobbnál jobb versenyeken!!!

:wink:

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. szept. 19, 2008 12:18 pm

metosz pü-ben elküldtem a címemet
Kép

Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. szept. 19, 2008 9:14 pm

Ez tényleg egy nagyon jó bajnokság!!!
Örülök és köszönöm hogy eliondulhattam az utosó 4 versenyen,
sajnos nem sikerült megmutatnom mit tudok de mindenképpen benevezek a következő szezonban is és remálem indycar 95 ben is jó leszek, főleg Roadon, mert ez az ovál nem az én műfalyom(bár szeretem , de ...)!!

Szóval gart mindenkinek és köszönet a szervezésért!

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » pén. szept. 19, 2008 10:05 pm

Grat mindenkinek, az élen metosszal, aki ugyebár megnyerte a bajnokságot! :D
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. szept. 20, 2008 1:15 pm

Richmond - bírói döntések a vonatkozó fórumban.
Peter Rigo

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. szept. 20, 2008 3:58 pm

Gratulálok Metosz a bajnoki címhez!
Remekül szórakoztam a futamok alatt és ezt köszönöm mindenkinek !
Start Me Up

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. okt. 08, 2008 8:22 pm

Gerrard PÜ-t megkaptad.

Köszi a címet megkaptam, de teljes neved hiányzik és megállt az oklevél gyártási folyamat.


@Ginger17
Péntekre remélem minden adat meg lesz, a bajnoki 2,3, helyezett oklevelét is küldöm.
A tiedet aláírjam én vagy átadod Diertich-nek és a hivatalos Ő megteszi?
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. okt. 10, 2008 6:09 pm

metosz írta:Gerrard PÜ-t megkaptad.

Köszi a címet megkaptam, de teljes neved hiányzik és megállt az oklevél gyártási folyamat.


@Ginger17
Péntekre remélem minden adat meg lesz, a bajnoki 2,3, helyezett oklevelét is küldöm.
A tiedet aláírjam én vagy átadod Diertich-nek és a hivatalos Ő megteszi?
Úton vannak az oklevelek... mindannyian a posta kezébe kerültünk. 8)
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 13, 2008 11:01 am

Nekem megjött :).

Nagyon tutiiiii ^^.

Köszi szépen metosz és ginger :).
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » hétf. okt. 13, 2008 4:44 pm

nekem is megérkezett az oklevél 8)
nagyon jól néz ki :)
Köszönöm Szépen Ginger és Metosz! :)
Kép

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. okt. 22, 2008 12:42 pm

Nagyon szépen Köszi az Oklevelet, a mai nap megkaptam, a postások nem kapkodták el, mert láttam már 10-én fel lett adva. És köszi, hogy ide ki küldtétek nekem Angliába, rendesek vagytok, köszönöm mégegyszer!! :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. okt. 30, 2008 11:11 pm

Köszönjük mindenkinek a részvételt! Külön kiemelném Ginger, Dietrich munkáját! Az elnökség, tagok, pilóták nevében köszönöm nektek az odafigyelést és pilóták korrekt kezelését.

Személyesen nekem iszonyatos nagy öröm lezárnom az ország eddig legjobban megszervezett bajnokságát! Akik ismernek tudják nagyot mondani nem szeretek, itt sem tettem, ez tény.
Pilóta létszáma - szinvonal arány tekintetében top volt! Ráadásul az első olyan kezdeményezés volt, ahol folyamatosan nőt a létszám, még a végén is gyarapodtunk!
Gratulálunk az első 10 helyezettnek, akiket qualifikációs procedúra nélkül várunk a 2009-es bajnokiban.

metosz, Voodoo, Ginger17, Molnár Dávid, Ulvar, Spiczi, csamez, Norbi, Knife, G-BoR
Egyben autóválasztási sorrend is a 2009-es szezonra!


Szervezők voltak:
http://www.vsr.hu
http://www.htc-team.hu
http://www.maszim.hu


A témához nem lehet már hozzászólni.

Ha esetleg valaki nem kapta volna meg az oklevelét illetve vagy sérült állapotban került a kezébe az PÜ jelezzen nekem.

A 2009-es előkészületek már zajlanak:
http://www.maszim.hu/viewtopic.php?t=884
2009-es sorozat verseny kiírása 2009 januárban esedékes.

- MaSzim.Hu -
Kép

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég