Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd júl. 01, 2008 7:03 am

metosz írta:Az aktivitási szabályok sokkal szigorúbb betartatása. (Genyo autója szabad) Fel kell készítenünk egy második IRL szervert, hogy a kimaradt pilótáknak is csütörtökönként versenyidőben tudjunk szórakozási-versenyzési lehetőséget biztosítani. Ezek a futamok nem számítanának bele a versenybe, ellenben az eredményük alapján lehetne az esetlegesen fennmaradó szabad autók kiosztása a következő futamon. A teljesítmény ami végső soron a legdöntőbb ebben a sportban - qualifikálhat.
Mivel IRL is csak egy van úgy gondolom nem csináljunk semmiképpen sem egy második ligát, csökkentve az első jelentőségét.
Tudom, hogy szabad az autója (valójában már rég megkapta valaki), de mivel jogsival rendelkezik és indult már versenyeken a "nem rendszeres indulók" táborába tartozik előnyt élvez a jogsival még nem rendelkezőkkel szemben.

Egyetértek a qualifikációs rendszerrel.

Az aktivitási szabályokat szigorúan fogjuk venni. Kérek mindenkit, hogy lehetőleg minél előbb jelezze indulási (vagy nem indulási) szándékát! Csak így tudunk gazdálkodni az adott versenyre szabadon maradó autókkal.

Azt javasolom, hogy a vizsgáztatás, illetve az autó kiosztás sorrendje ne az "érkezési" sorrendben történjen, hanem vessük össze az időeredményeket. Ezzel feláll egy sorrend csütörtök délutánra, ami szerint a szabad autókat tudjuk kiadni.

A #99-es autó teljes mértékben szabad. Arra lehet legelőbb pályázni.

Ez egy ideiglenes rendszer lenne, amíg a "B" szerverrel kapcsolatban ki nem találunk valamit.
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd júl. 01, 2008 12:09 pm

Én arra gondoltam, hogy akik az "A" ligában már szerepelnek, de nem nyújtanak kiemelkedő teljesítményt, tesztekre nem járnak, csak "beugranak" a serverre, azokat átsorolni a "B" ligába helyet adva azoknak akik komolyabban veszik a bajnokságot.

Szerintem ez így fair, aki nem érdemli meg ne induljon.

Véleményeteket várom.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » kedd júl. 01, 2008 12:34 pm

Én tovább mennék, a káromkodókat is helyezzük a "B" ligába. :D
Ulvar, nem biztos, hogy azért nem jár tesztre, mert nem veszi komolyan. Én is keveset vagyok teszten, pedig komolyan veszem, csak olykor 10-12 óra meló után nincs ereje az embernek még tesztelni, a sok házimunka mellett.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd júl. 01, 2008 1:33 pm

Jelenlegi játékosokat meg kell védeni, nem lehet úgy versenyezni, hogy demoklész kardja folyamatosan az ember feje felett lebeg erre is gondolnunk kell és akik már itt vannak köztünk nekünk fontosabbak.
Kitaklálunk egy rendszert de ezt mint alapelvet nem szeretném, ha valaki is elfelejtené.

Szerintem jelenleg egyszerű - Pingkillerrel minden összejöhet, sokkal többen lehetünk a szerveren biztonságosan, határokat még el sem értük pedig volt amikor CoD tele, bajnoki tele, TS 25 fő mellett elértük a sávszélességünk majdnem 1%-át ami a biztosított 10% jelenti.
Egy szó mint száz nincs akadálya egy második szerver azonos időben történő futattásának, sőt gyakorlatilag a jogsi szerzési rendszer részét képezheti illetve az eredmény a szabad autóra pályázás sorrendjét is korrekt módon meghatározza.
Ginger ne lacafacázzunk indítsuk be és kész 34292-es porton. Ha megadod a startjelet megcsinálom a "B" rendszert, erre tuti szükség lesz a többi meg alakul.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd júl. 01, 2008 1:35 pm

Ulvar írta:Én arra gondoltam, hogy akik az "A" ligában már szerepelnek, de nem nyújtanak kiemelkedő teljesítményt, tesztekre nem járnak, csak "beugranak" a serverre, azokat átsorolni a "B" ligába helyet adva azoknak akik komolyabban veszik a bajnokságot.

Szerintem ez így fair, aki nem érdemli meg ne induljon.

Véleményeteket várom.
Én tartanám magam metosz ezen mondatához:

Mivel IRL is csak egy van úgy gondolom nem csináljunk semmiképpen sem egy második ligát, csökkentve az első jelentőségét.

Tehát én nem egy "B" ligában gondolkodnék... inkább valami féle szintfelmérő versenyeket preferálnék, egy adott pályán... vagy kettőn. Majd kitalálunk valamit, ötleteljetek! :wink:
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd júl. 01, 2008 1:43 pm

metosz írta:Jelenlegi játékosokat meg kell védeni, nem lehet úgy versenyezni, hogy demoklész kardja folyamatosan az ember feje felett lebeg erre is gondolnunk kell és akik már itt vannak köztünk nekünk fontosabbak.
Kitaklálunk egy rendszert de ezt mint alapelvet nem szeretném, ha valaki is elfelejtené.

Szerintem jelenleg egyszerű - Pingkillerrel minden összejöhet, sokkal többen lehetünk a szerveren biztonságosan, határokat még el sem értük pedig volt amikor CoD tele, bajnoki tele, TS 25 fő mellett elértük a sávszélességünk majdnem 1%-át ami a biztosított 10% jelenti.
Egy szó mint száz nincs akadálya egy második szerver azonos időben történő futattásának, sőt gyakorlatilag a jogsi szerzési rendszer részét képezheti illetve az eredmény a szabad autóra pályázás sorrendjét is korrekt módon meghatározza.
Ginger ne lacafacázzunk indítsuk be és kész 34292-es porton. Ha megadod a startjelet megcsinálom a "B" rendszert, erre tuti szükség lesz a többi meg alakul.
Én még lacafacáznék, ha megengeded... :)

Én elhiszem, hogy Pingkiller mindent túlszárnyal, de pl. a valós Indy versenyeken is van egy 25 fős limit, amit nem szívesen lépnek túl. Témánál vagyunk, mert Richmondban pont ezen ment a vita, hogy túl sok autót nem fog elbírni a pálya. Erre is gondolni kell... ugye a színvonal is fontos ám!

Meg van egy másil kérdésem is: ki fogja felügyelni a "B" ligát??? Engem tovább ne terheljetek, elértem a maximumot. Mert nyilván oda is kell valaki aki adminisztrál, meg igazgat... és esetleg felterjeszti a legjobbakat az "A" ligába, ahol majd mi megnézzük a delikvenst.

A legjobb az lett volna, ha megcsinálja a srác az IndyLights modot. (Az olyan nevelőszériája az IndyCar-nak mint európában a GP2 az F1-nek).

Hoppá! Mondjuk lehet, hogy hülye vagyok, de a Toyota Atlantic 2.0 moddal (ami a régi ChampCar nevelőszériája volt) nem lehetne elindítani vmi ilyesmit??? Ott kisebbek a sebességek... hogy úgy mondjam az "elvek" könnyebben taníthatók.
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd júl. 01, 2008 5:34 pm

@Ginger17

Nincs B liga max "B" szerver - téged idézve + nem növekedik a létszám az OWB 2008-as szezonjában, remélem mindig annyi lesz amennyi a valóságban is. Csak azoknak akik érdeklődnek ezután a dolog után adunk egy helyet a bajnoki futamon kívűl ahol versenyezni tudnak, de összesítve, követve - azon felül, hogy a sorrendet megnézzük szabad autók miatt a köv.kez futamra - nem lenne.

Ovis csoportot szerintem ne nyissunk nem azért fog valaki szimulátorba ülni, hogy itt is végig zongorázza a babakocsitól a gokarton át apu autóján keresztül az összes nyitott lószart, hogy végre F1-be vagy IRL autóba üljön.
Nem beszélve arról, hogy jobb ha valaki aki esetleg majd részt vesz, azonos fizikával tesztel.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd júl. 01, 2008 5:52 pm

metosz írta:@Ginger17

Nincs B liga max "B" szerver - téged idézve + nem növekedik a létszám az OWB 2008-as szezonjában, remélem mindig annyi lesz amennyi a valóságban is. Csak azoknak akik érdeklődnek ezután a dolog után adunk egy helyet a bajnoki futamon kívűl ahol versenyezni tudnak, de összesítve, követve - azon felül, hogy a sorrendet megnézzük szabad autók miatt a köv.kez futamra - nem lenne.

Ovis csoportot szerintem ne nyissunk nem azért fog valaki szimulátorba ülni, hogy itt is végig zongorázza a babakocsitól a gokarton át apu autóján keresztül az összes nyitott lószart, hogy végre F1-be vagy IRL autóba üljön.
Nem beszélve arról, hogy jobb ha valaki aki esetleg majd részt vesz, azonos fizikával tesztel.
Ok... nekem mindegy. A kisebb autókat én a szabályok tanulására gondoltam csak. Akkor már csak egy kérdés marad: a "B" szervert ki felügyeli? Vagy ugyanazokkal a feltételekkel fusson mint az "A". Az átjárás hogyan lehetséges? Ezeken kell majd akkor gondolkodni.
Peter Rigo

woci
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd júl. 01, 2008 7:09 pm

Hozzászólás Szerző: woci » kedd júl. 01, 2008 8:37 pm

Hello!
Szeretnék jelentkezni a bajnokságba.

Üdv.:WöCY

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

-

Hozzászólás Szerző: Tequila » kedd júl. 01, 2008 9:03 pm

Hali!
A mai napon megszereztem a jogsit :D
És ezúton szeretnék jelentkezni a #99-es kocsira!

Köszi előre is!

Tequila

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: -

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd júl. 01, 2008 9:08 pm

Tequila írta:Hali!
A mai napon megszereztem a jogsit :D
És ezúton szeretnék jelentkezni a #99-es kocsira!

Köszi előre is!

Tequila
Gratulálunk! Értékelésed hamarosan kikerül a vonatkozó fórumba.
Az autó természetesen a tiéd. :wink:
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd júl. 01, 2008 9:11 pm

Bedy, Gerrard és WöCY a vizsga nagy részét teljesítette, kivéve a tesztverseny minimálisan 50%-os távjának teljesítését. A komplett vizsgát természetesen nem kell megismételniük, de a jövő héten kedden ( 06.08 ) 20.00-tól várjuk őket szeretettel WatkinsGlen-ben a tesztversenyen.
Peter Rigo

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » kedd júl. 01, 2008 9:21 pm

Szomoru vagyok, hogy elbénáztam a rajtot :( Jövöhéten nyaralni leszek. Igy kéthét mulva ujra jelentkezem vizsgára. Addig is amikor tehetem gyakorlom a rajtot.
Start Me Up

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd júl. 01, 2008 9:25 pm

Bedy írta:Szomoru vagyok, hogy elbénáztam a rajtot :( Jövöhéten nyaralni leszek. Igy kéthét mulva ujra jelentkezem vizsgára. Addig is amikor tehetem gyakorlom a rajtot.
Mindenképpen várunk!!!
Két hét múlva Nashville Superspeedway a program...
http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... erspeedway

Elvileg ezt a pályát fogjuk használni (speedway konfiguráció oldalszárnyakkal) . Addig is tudsz gyakorolni. Üdv! :wink:
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. júl. 02, 2008 8:28 am

Sziasztok!
Szeretnék elnézést kérni a tegnapi történtekért.... ugyebár azt mondtam hogy elromlott a kormányom de hazudtam mert nem romlott el...szüleim újabb vitáját hallgathattam miközben mentem a pályát és eljutottam arra a szintre hogy na itt nekem ebből elég volt ( mármint a vitázásból)... tudom hogy hibáztam de még így első alkalommal nem tudtam hogy mennyire bízhatok bennetek hogy elhiszitek e vagy sem... rájöttem... hiba volt... el kellett volna mondanom és nem ilyen gyerekes kifogással próbálkozni... szégyellem magam most rendesen :oops: :oops: Elnézést még1x
Valószínű szüleim el fognak válni.... igazából inkább mennék árvaházba vagy az isten tudja hova csak ne úgy maradjak hogy az egyikkel kell lennem... azt nem tudnám elviselni ha az egyiknek ezzel örömet okozok míg a másiknak csalódást :( :cry: így igazából nem tudom hogy mi lesz... a sors furcsa fintora hogy mivel már a mostani gépem elég szar állapotba van, meg elég gyenge...( tegnap pl nekem nagyon laggolt Richmondban) na tehát pont tegnap lett megrendelve egy új gép amire az összes pénzem rá fog menni...(nehezen összegyűjtött 120 ezer forint) és miért? valószínű hogy így nem is lesz gépem... de még olyan sok a kétely szóval nem is tudom mi lesz most majd velem... nagy álmom vált volna valóra ha olyanokkal indulhatok ovál versenyen akiket érdekel is és nem az az első szavuk hogy az unalmas.... hát mind1 utólag kár ezen filozofálgatni :( meglátjuk mi lesz belőle... mivel az új gépemet ha hozzák akkor azt jövőhét pénteken hozzák tehát az azt jelenti hogy jövőhét kedden még ez a gépem lesz tehát valószínű laggolni fog.. ha gépközelben leszek majd megpróbálom megszerezni a jogosítványt de hogyha laggolni fog akkor szeretném Nashville-re halasztani a jogsi tevést mer akkor már biztos lesz új gép.... a kérdés az hogy én leszek e ennél a gépnél.... :(

ui: nem gondoltam volna hogy így 2 napi körözgetés (amióta végülis köztetek vagyok) ennyit kivált belőlem... gondolok itt arra például hogy most elküldöm ezt a hsz-t és utána valószínű soha nem találkozunk a pályán, soha nem tudok indulni köztetek... és ebbe rossz belegondolni

ja és mielőtt elfelejteném... Grat Teqi, mindent bele a futamokon :P

ennyit szerettem volna
bye
Kép

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. júl. 02, 2008 10:14 am

Gerrard írta:Sziasztok!
Szeretnék elnézést kérni a tegnapi történtekért.... ugyebár azt mondtam hogy elromlott a kormányom de hazudtam mert nem romlott el...szüleim újabb vitáját hallgathattam miközben mentem a pályát és eljutottam arra a szintre hogy na itt nekem ebből elég volt ( mármint a vitázásból)... tudom hogy hibáztam de még így első alkalommal nem tudtam hogy mennyire bízhatok bennetek hogy elhiszitek e vagy sem... rájöttem... hiba volt... el kellett volna mondanom és nem ilyen gyerekes kifogással próbálkozni... szégyellem magam most rendesen :oops: :oops: Elnézést még1x
Valószínű szüleim el fognak válni.... igazából inkább mennék árvaházba vagy az isten tudja hova csak ne úgy maradjak hogy az egyikkel kell lennem... azt nem tudnám elviselni ha az egyiknek ezzel örömet okozok míg a másiknak csalódást :( :cry: így igazából nem tudom hogy mi lesz... a sors furcsa fintora hogy mivel már a mostani gépem elég szar állapotba van, meg elég gyenge...( tegnap pl nekem nagyon laggolt Richmondban) na tehát pont tegnap lett megrendelve egy új gép amire az összes pénzem rá fog menni...(nehezen összegyűjtött 120 ezer forint) és miért? valószínű hogy így nem is lesz gépem... de még olyan sok a kétely szóval nem is tudom mi lesz most majd velem... nagy álmom vált volna valóra ha olyanokkal indulhatok ovál versenyen akiket érdekel is és nem az az első szavuk hogy az unalmas.... hát mind1 utólag kár ezen filozofálgatni :( meglátjuk mi lesz belőle... mivel az új gépemet ha hozzák akkor azt jövőhét pénteken hozzák tehát az azt jelenti hogy jövőhét kedden még ez a gépem lesz tehát valószínű laggolni fog.. ha gépközelben leszek majd megpróbálom megszerezni a jogosítványt de hogyha laggolni fog akkor szeretném Nashville-re halasztani a jogsi tevést mer akkor már biztos lesz új gép.... a kérdés az hogy én leszek e ennél a gépnél.... :(

ui: nem gondoltam volna hogy így 2 napi körözgetés (amióta végülis köztetek vagyok) ennyit kivált belőlem... gondolok itt arra például hogy most elküldöm ezt a hsz-t és utána valószínű soha nem találkozunk a pályán, soha nem tudok indulni köztetek... és ebbe rossz belegondolni

ja és mielőtt elfelejteném... Grat Teqi, mindent bele a futamokon :P

ennyit szerettem volna
bye
Szia Gerrard!

Nehéz erre bármit is mondani. Nagyon örülünk, hogy tetszik a dolog és természetesen mihamarabb várunk vissza. Annak is örülünk, hogy az újonnan jelentkezők (és ez természetesen vonatkozik Bedyre és WöCY-re is) szemmel láthatóan igen komolyan veszik a felkészülést és a részvételt... és piszokjól mennek. :wink: Teq például tegnap befejezte a tesztversenyt és jónéhány körön keresztül vezetett is.

A vizsgád befejezését az épp' aktuális pályán, keddenként 20.00-tól tudod majd megtenni. Szerintem a tesztverseny a kialakult gyakorlat szerint 21.00-kor kezdődik.

Szurkolunk!
Üdv!
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. júl. 02, 2008 12:13 pm

Ne add fel Gerrard, gondoltam amúgy tegnap hogy nem a kormányoddal vana baj, mert előttem mentél és nem az volt a probléma szemmel láthatólag, és a kormány hibáját ennyiből nem lehet észrevenni :).

Remélem minden problémád megoldódik, végülis a te dolgod az hogy a saját talpadra állj még ha bármi más is befolyásolja.

Hajrá! Várunk szeretettel, nem csak IRLben, mindenben amihez kedved van :)
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. júl. 02, 2008 6:33 pm

Még annyit..az esti verseny is okozhat laggot nálam is gyér volt az fps..köv. verseny már nappali lesz :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. júl. 02, 2008 10:32 pm

Üdv.

Végigolvastam a teljes szabályzatot, nem tudom ki vagy kik írták, de olyan jó volt olvasni komolyan mondom, szinte úgy éreztem, mintha első IRL-es versenyemen lennék, és még át kellene néznem pár dolgot, szóval le a kalappal, úgyhogy itt ragadnám meg az alkalmat és szeretnék jelentkezni a Bajnokságba, mert nagyon szimpatikus ez az egész, és persze nagyon tetszik a mod. Ma egész nap a NashvilleSS pályát tesztelgettem, de iszonyat, tényleg annyira más érzést ad egy ovál, pedig ezt el sem mertem volna hinni előtte.
A jövőheti Watkins Glen melyik verzióján fogunk menni? Lehet már tudni? Csak jó lenne tesztelni rajta, mert szeretem azt a pályát. Köszönettel Pongrácz Tamás - Tommy78 (azzal tisztában vagyok, hogy jelenleg nincs szabad autó, de várok, addig legalább tesztelek)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. júl. 02, 2008 11:12 pm

Tommy78 írta:Végigolvastam a teljes szabályzatot, nem tudom ki vagy kik írták
ha valóban végig olvastad akkor az alján kell ott lennie két névnek "szakosztályvezető" titulussal, két őrült amerikai ow fannak akik már 20 éve szeretik és nézik (najó csak egyikük a kora miatt tudja 20 éve) :p..indycar, cart, irl, champcar majd újra indycar bajnokságokat és így a szabályokat már könnyű volt leirni.
Mindent így sem lehet a játékba átülttni de kb. 95%-ban megegyezik a valósággal.

Ha ezt nem láttad még akkor nézd meg okvetlen: http://media.simsporttv.com/IRL/maszim_texas.wmv
ebben benne van az bizonyos más érzés feeling :)
asszem a 26. perctől van a race.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. júl. 03, 2008 7:20 am

Tommy78 írta:Üdv.

Végigolvastam a teljes szabályzatot, nem tudom ki vagy kik írták, de olyan jó volt olvasni komolyan mondom, szinte úgy éreztem, mintha első IRL-es versenyemen lennék, és még át kellene néznem pár dolgot, szóval le a kalappal, úgyhogy itt ragadnám meg az alkalmat és szeretnék jelentkezni a Bajnokságba, mert nagyon szimpatikus ez az egész, és persze nagyon tetszik a mod. Ma egész nap a NashvilleSS pályát tesztelgettem, de iszonyat, tényleg annyira más érzést ad egy ovál, pedig ezt el sem mertem volna hinni előtte.
A jövőheti Watkins Glen melyik verzióján fogunk menni? Lehet már tudni? Csak jó lenne tesztelni rajta, mert szeretem azt a pályát. Köszönettel Pongrácz Tamás - Tommy78 (azzal tisztában vagyok, hogy jelenleg nincs szabad autó, de várok, addig legalább tesztelek)
Örülök, hogy tetszik. :wink:

A jövő heti pálya nagy valószínűséggel ez lesz:
http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... ins%20Glen

A leghosszabb konfigurációt válaszd (long), amelyiknek a betöltő képernyőjén ott az Indy logo (lesz még némi gdb módosítás ami a sebességeket érinti, ezt majd figyeld! Ki lesz rakva a jelentjezős fórumba). Viszgaidőpontok minden kedden 20.00-22.00 vannak. Várunk!
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. júl. 03, 2008 3:28 pm

Ginger17 írta:
Örülök, hogy tetszik. :wink:

A jövő heti pálya nagy valószínűséggel ez lesz:
http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... ins%20Glen

A leghosszabb konfigurációt válaszd (long), amelyiknek a betöltő képernyőjén ott az Indy logo (lesz még némi gdb módosítás ami a sebességeket érinti, ezt majd figyeld! Ki lesz rakva a jelentjezős fórumba). Viszgaidőpontok minden kedden 20.00-22.00 vannak. Várunk!
Ott leszek, akkor jó én is ezt a pályát szedtem le tegnap, és a long-on mentem. :wink:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. júl. 03, 2008 9:02 pm

A RICHMONDI VERSENY TECHNIKAI OKOK MIATT NEM KERÜLT LEFUTÁSRA ÉS EL LETT NAPOLVA. AZ ÚJ IDŐPONT 2008. SZEPTEMBER 18.-ÁN 20.30-RA LETT MEGHIRDETVE. AZ ESEMÉNY TERMÉSZETESEN BELESZÁMÍT A BAJNOKI PONTVERSENYBE ÉS AZ AKTIVÁLÁSI SZABÁLYOK SZERINT KELL JELENTKEZNI RÁ.
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. júl. 07, 2008 10:10 pm

Azt még nem tudom, hogy a jogsira kell e itt külön jelentkezni, de inkább megteszem, szóval holnap ha van rá lehetőség szeretnék vizsgát tenni. Felkészültem Watkins Glenből, legalábbis remélem elég lesz a jogsihoz. :D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. júl. 07, 2008 10:52 pm

oválon kell jogsit szerezni..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. júl. 07, 2008 11:23 pm

Tommy78 írta:Azt még nem tudom, hogy a jogsira kell e itt külön jelentkezni, de inkább megteszem, szóval holnap ha van rá lehetőség szeretnék vizsgát tenni. Felkészültem Watkins Glenből, legalábbis remélem elég lesz a jogsihoz. :D
Oválon is külön meg leszel majd nézve, de holnap a watkinsglenre várlak 20.00-tól!
Viszont Bedy már régóta vár vizsgára így Ő előnyt élvez.
Ha Ő is fenn lesz csak a vizsgája után tudjuk elkezdeni a tiédet. Megértésed köszönöm.

Emlékeztető:

107% - (1.27.9 alatt jó meg van, de nem csak egy körben hanem sorozatban kell teljesíteni a 107%-on belül maradást, összesen 7 kört fogok nézni)

KTTT -
követési távolság tartás teszt

Előzés - (3 tiszta előzés)

és tesztverseny min.50%-ok teljesíteni kell (15 kör)

Ovál pályára jövő hét kedden újra vizsgáznod kell.
Fő szempontok:
- sárga zászló alatti magatartás, a lassítástól a rajtig
- box utca be- illetve kihajtás
- versenyszituáció szimulálás
- 50%-os tesztverseny mint a road pályákon
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd júl. 08, 2008 8:42 am

metosz írta:
Tommy78 írta:Azt még nem tudom, hogy a jogsira kell e itt külön jelentkezni, de inkább megteszem, szóval holnap ha van rá lehetőség szeretnék vizsgát tenni. Felkészültem Watkins Glenből, legalábbis remélem elég lesz a jogsihoz. :D
Oválon is külön meg leszel majd nézve, de holnap a watkinsglenre várlak 20.00-tól!
Viszont Bedy már régóta vár vizsgára így Ő előnyt élvez.
Ha Ő is fenn lesz csak a vizsgája után tudjuk elkezdeni a tiédet. Megértésed köszönöm.

Emlékeztető:

107% - (1.27.9 alatt jó meg van, de nem csak egy körben hanem sorozatban kell teljesíteni a 107%-on belül maradást, összesen 7 kört fogok nézni)

KTTT -
követési távolság tartás teszt

Előzés - (3 tiszta előzés)

és tesztverseny min.50%-ok teljesíteni kell (15 kör)

Ovál pályára jövő hét kedden újra vizsgáznod kell.
Fő szempontok:
- sárga zászló alatti magatartás, a lassítástól a rajtig
- box utca be- illetve kihajtás
- versenyszituáció szimulálás
- 50%-os tesztverseny mint a road pályákon
Bedynek, Gerrardnak és WöCY-nek csak a tesztverseny van hátra a vizsgakötelezettségekből. Be van könyvelve... :)

@metosz

Elég feszített 107%-ot számoltál. Bár lehet, hogy csak nekem... :oops:

Úgy néz ki, eddig három szabad autó várható csütörtökre (gondolom lesz több is). G-BoR, Laby és Tjoe autója fel lesz szabadítva WG-re. Az állandó autóval nem rendelkező versenyzők figyeljék a versenyre jelentkezős fórumot és amint érvényes jogosítvánnyal rendelkeznek, írják be, hogy melyik épp' szabadautóval kívánnak indulni!
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd júl. 08, 2008 11:27 am

metosz írta:
Tommy78 írta:Azt még nem tudom, hogy a jogsira kell e itt külön jelentkezni, de inkább megteszem, szóval holnap ha van rá lehetőség szeretnék vizsgát tenni. Felkészültem Watkins Glenből, legalábbis remélem elég lesz a jogsihoz. :D
Oválon is külön meg leszel majd nézve, de holnap a watkinsglenre várlak 20.00-tól!
Viszont Bedy már régóta vár vizsgára így Ő előnyt élvez.
Ha Ő is fenn lesz csak a vizsgája után tudjuk elkezdeni a tiédet. Megértésed köszönöm.

Emlékeztető:

107% - (1.27.9 alatt jó meg van, de nem csak egy körben hanem sorozatban kell teljesíteni a 107%-on belül maradást, összesen 7 kört fogok nézni)

KTTT -
követési távolság tartás teszt

Előzés - (3 tiszta előzés)

és tesztverseny min.50%-ok teljesíteni kell (15 kör)

Ovál pályára jövő hét kedden újra vizsgáznod kell.
Fő szempontok:
- sárga zászló alatti magatartás, a lassítástól a rajtig
- box utca be- illetve kihajtás
- versenyszituáció szimulálás
- 50%-os tesztverseny mint a road pályákon
Akkor ha most sikerülne is minden, még nem kapok jogsit, tehát ha lenne esetleg egy üres autó csütörtökön, akkor még nem tudnék indulni, csak majd az ovál pályás vizsga után? Vagy független az ovál és a road ilyen tekintetben?
Köszi. Akkor 8-kor ott leszek.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd júl. 08, 2008 1:49 pm

@Tommy78

Igen ez van sajnos mindekettő teljesen más műfaj, elég egyértelműen.
Szerencsére roadon elég látni a köridöket meg a stabil vezetést az ovál után mert ott az már letesztelődött, ki mennyire figyel a másikra vigyáz a versenyzőkre és magára. Így pl. KuKa, vDodi és az újonnan érkezett pilótáknak csak a 107%-ot nézzük és külön nem is vizsgáznak.

De semmiről nem maradsz le, mert ma este lejogsizól reményeim szerint road-street pályákra reméljük csütökön lesz autód is - résztveszel a Gleni futamon. Jövő héten pedig már csak pár dolgot nézünk meg az oválon nálad a beteljesüléshez. :wink:
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd júl. 08, 2008 3:36 pm

metosz írta:@Tommy78

Igen ez van sajnos mindekettő teljesen más műfaj, elég egyértelműen.
Szerencsére roadon elég látni a köridöket meg a stabil vezetést az ovál után mert ott az már letesztelődött, ki mennyire figyel a másikra vigyáz a versenyzőkre és magára. Így pl. KuKa, vDodi és az újonnan érkezett pilótáknak csak a 107%-ot nézzük és külön nem is vizsgáznak.

De semmiről nem maradsz le, mert ma este lejogsizól reményeim szerint road-street pályákra reméljük csütökön lesz autód is - résztveszel a Gleni futamon. Jövő héten pedig már csak pár dolgot nézünk meg az oválon nálad a beteljesüléshez. :wink:
:wink:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. júl. 11, 2008 4:47 pm

Ahogyan a valós sororzat is, a mi versenynaptárunk is bővült egy újabb ex ChampCar eseménnyel: október 30-án Ausztráliában állunk rajthoz a Gold Coast Indy 300 -as versenyen. Az esemény nem számolódik be a bajnokságba, ám a győztes jutalma az oklevél természetesen jár.
Várunk mindenkit szeretettel. :wink:

A versenyszezon a Richmondi "újrajátszással" zárul szeptember 18-án.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. júl. 11, 2008 6:51 pm

Jövő évi versenynaptárral kapcsolatban még mindig nem tudni semmit pontosan.

Cleveland ügyében sincs még döntés. Angstadt, az IRL kereskedelmi igazgatója legutóbb azt nyilatkozta, hogy szerinte Cleveland bekerül a naptárba, bár egy tervezett július 1-i bejelentést halasztani kellett és problémák merültek fel: "vannak olyan dolgok, amik folyamatosan változnak, ennek ellenére Cleveland jelenleg is nagyon komoly megfontolás tárgya"

Egyébként egy clevelandi lap szerint az SMI ötversenyes ajánlata kavart be, hiszen ott +2 olyan pálya is az ajánlat része, ami most nincs a naptárban (Vegas és New Hampshire).

Az Indianapolis Star szerint 15 verseny helye garantált eddig 100%-osra.

Curt Cavinnak azt mondta az egyik IRL fejes, hogy nem akarják bejelenteni a naptárat, majd rá egy hétre elmenni olyan helyre versenyezni, amelyet töröltek. Igen sok keserűséggel jár, volt már rá példa korábban. Mivel a naptár bejelentését ez a forrás is július végére tette, ezért Cavin olvasatában annyit jelent, hogy az augusztusi és a szeptemberi versenyek visszatérnek jövőre is.

Közben Surfersben még mindig az a téma, és valszeg ezért sincs hivatalos bejelentés, hogy ki fizesse az utat egy, a pontversenybe nem beszámító versenyre? A promóternek a CC-vel 18 autó + tartalékfelszerelés szállítására volt szerződése, ennyit fizetnek az IC-nek is, viszont ki fizesse a + 6-8 autót, ami már annyival több felszerelés, hogy kellene egy plusz repülő. Felmerült az is, hogy mivel nagy a szünet Chicago és Surfers között, hajóra rakják az egész mezőnyt, mert az sokkal olcsóbb.

Nashville utolsó versenyét rendezi a hétvégén?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Gergely Patkó
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: csüt. júl. 10, 2008 1:50 pm
Admin: Admin

jogosítvány

Hozzászólás Szerző: Gergely Patkó » hétf. júl. 14, 2008 10:46 am

Sziasztok!
Patkó Gergő vagyok.
Tetszik nekem az itteni rendszer, elolvastam, elfogadom, és szeretnék kedden a jogosítványért kőrözni.
Remélem minden rendben lesz, és igyekszem a leírtakat a gyakorlatban is érvényesíteni.
Ha sikerül megszereznem a jogsit, utána a bajnokságban is megmérettetném magam online ellenfelekkel, ha lesz rá lehetőségem.
Előre is köszönöm: Patkó Gergely

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: jogosítvány

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. júl. 14, 2008 1:18 pm

Gergely Patkó írta:Sziasztok!
Patkó Gergő vagyok.
Tetszik nekem az itteni rendszer, elolvastam, elfogadom, és szeretnék kedden a jogosítványért kőrözni.
Remélem minden rendben lesz, és igyekszem a leírtakat a gyakorlatban is érvényesíteni.
Ha sikerül megszereznem a jogsit, utána a bajnokságban is megmérettetném magam online ellenfelekkel, ha lesz rá lehetőségem.
Előre is köszönöm: Patkó Gergely

Szia!

Várunk holnap szeretettel! Autó szabadon jelenleg nincs, de ez ne rémítsen meg mert átlagosan legalább 5 hiányzonk van futamonként, eddig még minden beugrós pilóta - aki megtudta szerezni a jogsit - akadály mentesenen szerepelt. (kopp-kopp)

Arra kérnélek bármilyen nevet is választasz magadnak, azt jól fontold meg. Mert később nem lehet változtatni az eredménytáblázat miatt.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd júl. 15, 2008 10:56 pm

Hölgyeim és Uraim!

Alakul a versenynaptárunk. Az elmúlt hetekben bejelentettük az októberi ausztrál versenyt. Ennek pontos időpontja a közeljövőben körvonalazódik, most úgy tűnik, hogy az október végét felváltaná egy október elejei időpont. Tehát Surfer's Paradise két héttel a bajnokság zárófutama (Richmond, 09.18 ) után kerülne megrendezésre.

A verseny már nem számítódna bele a versenynaptárba, ám hogy mégis legyen tétje a következőkben állapodtunk meg: a 2008-as IndyCar bajnokság pontversenyének első 10 helyezettje automatikusan helyet kap a 2009-es bajnokságban. Az ausztrál versenyen, e 10 embert nem számítva legjobb helyezést elért versenyző, az oklevelen kívül helyet kap 11.-ként a jövő évi gárdában.

Magának az első magyar IndyCar bajnokságnak pedig egy különleges versennyel szeretnénk méltó zárást biztosítani. E verseny október 16-án kerülne megrendezésre a California Speedway-en. Ezzel az eseménnyel az 1999-ben ezen a pályán elhunyt, fiatal klasszis kanadai versenyző, Greg Moore emlékének adóznánk. A verseny győztesének díja egy Greg Moore emlékoklevél lesz.

Véleményeket javaslatokat szívesen fogadunk.
További sikeres versenyzést kívánunk mindenkinek! :wink:
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd júl. 15, 2008 11:28 pm

Csak egy kérdés.
Miért két héttel Richmond után és nem egy héttel? tartalék napnak van meghagyva?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. júl. 16, 2008 7:35 am

Dietrich írta:Csak egy kérdés.
Miért két héttel Richmond után és nem egy héttel? tartalék napnak van meghagyva?
Így van.
Peter Rigo

motogirl
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 10:31 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: motogirl » szer. júl. 16, 2008 10:42 am

Na akk jöttem énis=)
Szeretnék jogsiért menni a jövhéti tesztfutamon, perszecsak ha lehet, és nem ijedtetek el tőlem tegnap xD
nah a hivatalosság kedvéért: László Dóra, vagyis motogirl lennék, és aztis tudom, hogy nincs hely, mert aktívkodtam, és visszaolvastam :roll: Dicérjetek meeg=$
Nahh cépnapot, várom a választ=)
"Racing, competing, is in my blood, its part of me, its part of my life, I've been doing it all my life and uh... is stands up before anything else..."

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. júl. 16, 2008 11:02 am

motogirl írta:Na akk jöttem énis=)
Szeretnék jogsiért menni a jövhéti tesztfutamon, perszecsak ha lehet, és nem ijedtetek el tőlem tegnap xD
nah a hivatalosság kedvéért: László Dóra, vagyis motogirl lennék, és aztis tudom, hogy nincs hely, mert aktívkodtam, és visszaolvastam :roll: Dicérjetek meeg=$
Nahh cépnapot, várom a választ=)
Naccerű, megdicsérünk! :wink:

Várunk szeretettel kedden 20.00-tól. A vizsgáztatód nagy valószínűség szerint metosz Mester lesz, a követelményekről tőle tájékozódhatsz. A szabályzatot olvasd el lécci', repülőrajt meg ilyesmi...

Ha minden rendben megy és lesz szabad autó, akár már a jövő csütörtökön is rajthoz állhatsz a versenyen, ezen a pályán: http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... r%20Course

A vizsgád is ezen a pályán lesz méghozzá a sikán nélküli variáción. Sok sikert kivánunk!
Peter Rigo

motogirl
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 10:31 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: motogirl » szer. júl. 16, 2008 11:06 am

Jííí köci, szedem is a pályát, és amint lejön, keddig lese szállok róla^^ jiihááá
"Racing, competing, is in my blood, its part of me, its part of my life, I've been doing it all my life and uh... is stands up before anything else..."

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. júl. 16, 2008 12:27 pm

motogirl írta:Jííí köci, szedem is a pályát, és amint lejön, keddig lese szállok róla^^ jiihááá
Szia! Örülök a lendületednek és ezúton is üdvözöllek a csapatban. Vizsga nem lesz kemény nem körcsúcsokat kérünk. 107% sajnos még nem tudok neked mondani mivel még magam se mentem a pályán, de gondolom probléma mentesen teljesíteni tudod. Ez az egyetlen igazából objektív követelmény.
A többiről ha végig olvastad a dumálgatásunkat itt ebben a témában is többször szó esik, de hogy ne kelljen görgetned :)

Emlékeztető:

107% -

KTTT -
követési távolság tartás teszt

Előzés -
kis csata, előzgetés

és tesztverseny
Mivel a replayt át kell néznem a vizsga után az eredményeket majd a szabály elfogadás témában írom ki (én oda szoktam).

Ginger Mester Szempontjai a köveztkezők leszenek oválon:

- sárga zászló alatti magatartás, a lassítástól a rajtig
- box utca be- illetve kihajtás
- versenyhelyzet
- hibátlanul teljesített táv (minimum 50%)

Ezeket a dolgokat majd Ginger nézi meg nálad. mivel a két dolog street-road és az ovál versenyzés külön műfaj, gyakorlatilag kedden velem csak a street-road jogsit tudod megszerezni.
Továbbára is kötelező a TS és a kormány használat valamint a spotter!
Kép

motogirl
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 10:31 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: motogirl » szer. júl. 16, 2008 1:00 pm

Őőő oks, értettem :wink:
"107% sajnos még nem tudok neked mondani mivel még magam se mentem a pályán, de gondolom probléma mentesen teljesíteni tudod." <<< azér ez erősen optimista kijelentés volt xD Deh rajtaleszek az ügyön, azért ha valaki felmerészkedik a pályára, mondhat egy elért időt, legalább lesz mihez viszonyítanom, deh nem létszükség, anélkülis lehet gyakni;) Köccc minden infót, megfogadtam, megértettem, rögzitettem, és készenállok=) Cuppp a segitségért=)
"Racing, competing, is in my blood, its part of me, its part of my life, I've been doing it all my life and uh... is stands up before anything else..."

Gergely Patkó
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: csüt. júl. 10, 2008 1:50 pm
Admin: Admin

jogsi

Hozzászólás Szerző: Gergely Patkó » szer. júl. 16, 2008 3:14 pm

Sziasztok!
Először is köszönöm a türelmet.
Tegnap a verseny elött jeleztem, hogy valami nincs rendben, annyira szaggatott, hogy egyszerűen követhetetlen volt számomra, másodpercekre leállt, aztán egyszercsak a következő pillanatban amikor újra ment a játék, vagy leszakadtam a mezőnyről, vagy annyira utolértem, hogy koccantam valakivel.
Nem tudom mi lehetett, amikor vizsgázni próbáltam is szakadozott néha, de ott igazából nem volt ennyire zavaró.
Kiléptem mert nem láttam ennek értelmét.
Továbbá számomra zavaró, hogy a többiek beszélgetnek, nem csak a versennyel kapcsolatban, de ez nyilván megszokható.
Ha az érintettek úgy érzik, maximálisan megértem őket, hogy isételjem meg a vizsát, de erről szeretnék kapni egy értesítőt.
Köszönöm szépen a tegnapi lehetőséget.
Egyébként nagyon jó kis csapat van itt!!!!!
Gergő

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. júl. 16, 2008 3:49 pm

Jippi lesz egy Danicánk :)

Gergő!
a TS-be kvali és race alatt nincs ilyen és ennyi szövegelés. Csak a free alatt lehet ugratni a másikat :wink:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Gergely Patkó
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: csüt. júl. 10, 2008 1:50 pm
Admin: Admin

ok

Hozzászólás Szerző: Gergely Patkó » szer. júl. 16, 2008 4:36 pm

Ok.
:)

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » szer. júl. 16, 2008 5:00 pm

asszem te villantál elém
mindegy :)
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: jogsi

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. júl. 16, 2008 5:43 pm

Gergely Patkó írta:Sziasztok!
Először is köszönöm a türelmet.
Tegnap a verseny elött jeleztem, hogy valami nincs rendben, annyira szaggatott, hogy egyszerűen követhetetlen volt számomra, másodpercekre leállt, aztán egyszercsak a következő pillanatban amikor újra ment a játék, vagy leszakadtam a mezőnyről, vagy annyira utolértem, hogy koccantam valakivel.
Nem tudom mi lehetett, amikor vizsgázni próbáltam is szakadozott néha, de ott igazából nem volt ennyire zavaró.
Kiléptem mert nem láttam ennek értelmét.
Továbbá számomra zavaró, hogy a többiek beszélgetnek, nem csak a versennyel kapcsolatban, de ez nyilván megszokható.
Ha az érintettek úgy érzik, maximálisan megértem őket, hogy isételjem meg a vizsát, de erről szeretnék kapni egy értesítőt.
Köszönöm szépen a tegnapi lehetőséget.
Egyébként nagyon jó kis csapat van itt!!!!!
Gergő
Láttam én, hogy valami nagyon nincs rendben. Teljesen korrekt íveken mentél és mégsem klappolt a dolog, de így már értem. Igazából a vizsga lényegi részébe bele sem tudtunk kezdeni, illetve mindig sajnálom az olyan vizsgázókat, akik pont egy ilyen nehéz pályán próbálkoznak...

Szeretnénk kérni, hogy próbálkozz újra. Erre legközelebb 07.22-én kedden Mid.Ohio-ban lesz lehetőséged, a street/road vizsgáztatód metosz lesz. Pár hozzászólással fentebb már belinkeltem a pályát motogirl kisasszonynak, kérlek te is töltsd le és gyakorolj. A követelményeket metosz szintén kicsit fentebb leírta. Mindettől függetlenül az ovál vizsgát is le kellene tenni, ami sikeres street/road vizsga esetén a tesztverseny teljesítésében merül ki. Várunk! Üdv! :wink:
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. júl. 17, 2008 11:18 am

Ginger, hirtelen eszembe jutott egy dolog.

Mivel Nashville után 2 nem ovál pálya lesz, ezért a vizsgázókat ne csak a road pályákon vizsgáztassátok, hanem betesztek egy teszt pályát, egy jó gyakorló pályát, vagy a következő ovált, és azon is levizsgáztatjátok, mert Road meg street az F1...azon tud mindenki menni..

Szerintem ez így jó lenne, és nem kéne mindig vizsgáztatni, hanem egyszerre az egészet!

Üdv.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. júl. 17, 2008 12:09 pm

Ulvar írta:Ginger, hirtelen eszembe jutott egy dolog.

Mivel Nashville után 2 nem ovál pálya lesz, ezért a vizsgázókat ne csak a road pályákon vizsgáztassátok, hanem betesztek egy teszt pályát, egy jó gyakorló pályát, vagy a következő ovált, és azon is levizsgáztatjátok, mert Road meg street az F1...azon tud mindenki menni..

Szerintem ez így jó lenne, és nem kéne mindig vizsgáztatni, hanem egyszerre az egészet!

Üdv.
Nyitott kapukat döngetsz... aki road/street pályán szerzi meg a jogsit, annak kötelező teljesíteni az ovál tesztverseny 50%-át is, a road vizsga eredményétől függetlenül. A tesztversenyen vizsgáljuk a rajtokat, a sárga periódus alatti magatartást, illetve a versenyszituációkat. Ezen felül a versenybíróság indoklás nélkül kötelezhet bárkit az újravizsgázásra.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. júl. 17, 2008 4:54 pm

Ezen felül a versenybíróság indoklás nélkül kötelezhet bárkit az újravizsgázásra.

ez célzás volt Ulvarnak,hogy néha túl aktív? :D :D :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » csüt. júl. 17, 2008 9:40 pm

Ginger mondta hogy 2 autó felfog szabadulni állandóra szal jelentkeznék az egyikre...köszi előre is..
Kép

Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » csüt. júl. 17, 2008 9:47 pm

:D Én jelentkezem a másikra
Start Me Up

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. júl. 18, 2008 11:09 am

Bedy írta::D Én jelentkezem a másikra
Én meg mindkettőre. :lol:

motogirl
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 10:31 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: motogirl » pén. júl. 18, 2008 12:34 pm

Nahh... re :wink:
Félreértéseket elkerülve: a vizsgáról lelépésem magánprobléma, azaz veszekedés miatt történt, és eszembesincs elkeseredni, sőőőt, ha nemvoltam elég jó nektek Nashville-ben, hátakkormajd jólmegmutatom Ohio-ban, mit tud Danica :roll: :D
"Racing, competing, is in my blood, its part of me, its part of my life, I've been doing it all my life and uh... is stands up before anything else..."

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. júl. 18, 2008 3:36 pm

motogirl írta:Nahh... re :wink:
Félreértéseket elkerülve: a vizsgáról lelépésem magánprobléma, azaz veszekedés miatt történt, és eszembesincs elkeseredni, sőőőt, ha nemvoltam elég jó nektek Nashville-ben, hátakkormajd jólmegmutatom Ohio-ban, mit tud Danica :roll: :D
107%-ot
1.14.000
-ban határoztam meg, ez nem pontos, a pálya karaktere miatt engedtem – nem szeretném ha valaki azt gondolná Dóri mivel hölgy, más bánásmódban részesül, ha lesz férfi vizsgázó a szint idő ua.
A vizsga során ezen az időn belül kell zsinórban autóznod verseny setuppal 7 kört, ha ezzel megvagy a többi a KTTT és az Előzés pillanatok alatt is meglehet, tesztversenyen pedig ami 21.00-tól kezdődik, 22 kört kell teljesítened a sikeres vizsgázáshoz.
Setupot illetve minden segítséget megkapsz. Ha kedden zavarnak a kanok a pályán akkor egy korábbi időpontban is neki kezdhetünk az első három feladatnak.
Ha túl nehéznek érzed a feladatot sikíts és segítünk - 8) lehet, hogy R2D2 küldjük rád.

@Ulvar
Nagy örömmel töltött el, hogy segítettél a Dórinak múltkor vizsgázni! Ezúton is kösz mindent! Viszont most Road pályára megyünk és szeretném ha nem lenne állandóan két utasító gép Dóri agyának szegezve, légyszi hagyjál nyugisan vizsgáztatni, ha hülye ötleteket adnék Dórinak vagy segítséget akkor PÜ írd meg neki vagy vizsga után mond csak el: metosz összevissza dumál gőze nincs az egészről szerintem így és így jobb, aztán Dóri úgy is érzi melyik megoldás jobb neki.


@ALL
Abban egyeztünk meg Ginger17-el, hogy vizsga alatt a vizsgázók és vizsgáztatók külön szobába vonulnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz pén. júl. 18, 2008 5:02 pm-kor.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. júl. 18, 2008 4:20 pm

Ulvar vagy Udvar? :) elvonult 1 hétre olaszországba nem lesz Mid-Ohion így zavarni sem fog kedden :wink:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. júl. 19, 2008 11:34 am

Ezennel pályázok a 91-es autóra.
Start Me Up

Udvar
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. júl. 19, 2008 1:31 pm

Hozzászólás Szerző: Udvar » szomb. júl. 19, 2008 1:36 pm

Dietrich írta:Ulvar vagy Udvar? :) elvonult 1 hétre olaszországba nem lesz Mid-Ohion így zavarni sem fog kedden :wink:
:twisted:
Udvar én vagyok és kérem a kocsimat a jogsimat és persze Ulvar pontjait, de még mielőtt jönne a balos és nem leszek nagyon ideges.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. júl. 19, 2008 2:16 pm

Mivel olvastam, hogy felszabadult a #11-es autó, szeretnék rá pályázni! :wink:

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szomb. júl. 19, 2008 2:51 pm

áldja meg a jóég a Fiberneteseket hogy pont ma nem volt net így lemaradtam az állandó kocsiról :( na mind1 akkor majd mindig mással :)
Kép

Kép

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég