Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
Cr4ZyDocToR
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: szomb. okt. 18, 2008 6:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Cr4ZyDocToR » szomb. okt. 18, 2008 6:28 pm

Sziasztok!
Ha lehet, akkor jelentkeznék ebbe az autóba!
GALLES RACING (Lola/Mercedes/Goodyear)
#10 Adrian Fernandez .

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. okt. 19, 2008 7:35 am

@munez23

Keddenként 20.00-21.00 ig van vizsgáztatás, után a vizsgázók tesztversenyt futnak 21.00-tól...
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. okt. 19, 2008 7:38 am

Cr4ZyDocToR írta:Sziasztok!
Ha lehet, akkor jelentkeznék ebbe az autóba!
GALLES RACING (Lola/Mercedes/Goodyear)
#10 Adrian Fernandez .
Várunk kedden 20.00-tól jogosítvány szerzésre (+kötelező tesztversenyre). A részletes vizsgáról a road/street vizsgáztatótól, metosztól kaphatsz információt. Autót csak sikeres vizsga esetén választhatsz.

A pályát (Miami Bayfront Park) hamarosan kilinkeljük (a rfactorcentralos verzió gdb fájlja változik), figyeld a fórumot!
Peter Rigo

Batmanci
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 8:16 pm
Admin: Admin

jelkez

Hozzászólás Szerző: Batmanci » vas. okt. 19, 2008 10:43 am

Elnézést, de azt olvastam valahol, hogy csak abban az esetben jelentkezhetsz autóra, ha levizsgáztál. Ez nem így van?
Laci
48 éves vagyok, Babettával járok, anyámmal élek, macskám van, és még ne legyek kemény?

Batmanci
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 8:16 pm
Admin: Admin

jav

Hozzászólás Szerző: Batmanci » vas. okt. 19, 2008 10:44 am

Bocs, de látom már megválaszoltad.
Köszi.
48 éves vagyok, Babettával járok, anyámmal élek, macskám van, és még ne legyek kemény?

bardocz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 8:26 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: bardocz » vas. okt. 19, 2008 10:46 am

Nem találtam még meg,szóval megkérdezném,hogy valahol a versenyben futott leggyorsabb körök elérhetőek?Csak hogy tudjam magam mihez mérni.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. okt. 19, 2008 11:24 am

bardocz írta:Nem találtam még meg,szóval megkérdezném,hogy valahol a versenyben futott leggyorsabb körök elérhetőek?Csak hogy tudjam magam mihez mérni.
Az az igazság, hogy ezzel a moddal még nem futottunk versenyt. A Greg Moore emlékversenyről nem készült statisztika... Úgy gondolom, hogy a Miami-ban elért időkről kedden tudsz mjad tájékozódni a szerveren, vagy a lap tetején lévő Live Timing-ból.
Peter Rigo

bardocz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 8:26 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: bardocz » vas. okt. 19, 2008 12:35 pm

Oké,köszi,majd megnézem!

Pablo
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: hétf. jún. 16, 2008 11:21 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Sziasztok!

Hozzászólás Szerző: Pablo » hétf. okt. 20, 2008 12:16 pm

Bocsi hogy nem tudtam felmeni a szervere de egyéb gondjaim voltak kórházba volt és ........ de minden helyre jött úgyhogy szeretnék indulni a miami futamon mátol mindennap készülök!!!!!!!!!!!!!!!!

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd okt. 21, 2008 2:20 pm

GAB F1 mégis tud jönni, csak kérte hogy töröljem a hozzászólást, félreértette a verseny kiírást.
Kép

nyuny
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: hétf. okt. 20, 2008 8:32 pm

Hozzászólás Szerző: nyuny » hétf. okt. 27, 2008 6:19 pm

Sziasztok!
Szeretnék jelentkezni a bajnokságra!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd okt. 28, 2008 8:46 am

nyuny írta:Sziasztok!
Szeretnék jelentkezni a bajnokságra!
Szia! Jogosítványszerzés és tesztverseny minden kedden 20.00-tól a bajnokság aktuális pályáján... a feladatokról a vizsgán kaphatsz tájékoztatást.
Peter Rigo

nyuny
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: hétf. okt. 20, 2008 8:32 pm

Hozzászólás Szerző: nyuny » kedd okt. 28, 2008 9:46 pm

Hali!
Akkor ezt az autót szeretném :)

ARCHIERO RACING (Reynard/Ford/Firestone)
#25 Hiro Matsushita -

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd okt. 28, 2008 9:50 pm

nyuny írta:Hali!
Akkor ezt az autót szeretném :)

ARCHIERO RACING (Reynard/Ford/Firestone)
#25 Hiro Matsushita -
Gratulálunk a road/street vizsgához! Üdv a csapatban!
Az autó a tiéd, de az oválos vizsgáért majd küzdeni kell... :twisted:
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. okt. 31, 2008 12:49 pm

Minden további félreértések elkerülése miatt, az IRL szezonhoz hasonlóan bevezetjük a "nem rendszeres induló pilóták" fogalmát. Ez a lista, a teljes körű (ovál és road/street) jogosítvánnyal rendelkező versenyzőket tartalmazza, akik nem kértek, vagy visszaadták (netán elvettük) az autóikat. Ezek a versenyzők előzetes jelentkezés után bármikor indulhatnak az IndyCar versenyeken, de mivel állandó autóval nem rendelkeznek, ezért a konkrét autójukat csak a verseny előtt kaphatják meg (ha épp' van üres), a nevezési listában megjelölve.

Természetesen jogosítvány elévülési idő is lesz... tehát ha egy jogosítvánnyal rendelkező versenyzőt nem látjuk pl. fél évig, azt a versenybíróság soron kívül vizsgára utasíthatja, ellenőrzés céljából.

A "nem rendszeres induló pilóták" aktuális névsora az első hozzászólásban található. Amennyiben igénylik, állandó részvevővé akkor válhatnak, ha állandó autót igényelnek (ha van üres) és rendszeresen látogatják a hivatalos teszteket és versenyeket.
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szomb. nov. 01, 2008 10:09 am

találtam pár onboard videot youtubeon 1995ből
milyen egy kör az adott pálykon. (kivéve Surfer's meg Indianapolis, mert a csávó nem rakott fel olyat.)

Pár furcsaság pl: Long Beach: Nem olyan mint az új sem a 79es vonal vezetés.
realbe: 55 mp egy kör durván.

Nazarethben Fékeznek :D. http://www.youtube.com/watch?v=Rg7xOtc5xq4
Ha nálunk is fékezni kellesz majd az DURVA lesz.

Hogy szenved Tracy Portlandben: http://www.youtube.com/watch?v=RnLkEKEr8tA

Elkhart Lake lesz a legjobb Road pálya. Gyors kanyarjaival imádni fogjuk szerintem. VAgyis én biztos.

Vazze Toronto. http://www.youtube.com/watch?v=coukma7igKg
Szét rázza az agyam.

Háááháháháháháhááá de lol. Robby Gordon fejét nézzétek amikor elrajtolnak Clevelandben. Mennyit jött előre egy kanyar után xD. http://www.youtube.com/watch?v=gzxo0wUZ9Bg

Vancouver tényleg nagyon széles... http://www.youtube.com/watch?v=9JsfE6C_LrQ
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. nov. 01, 2008 12:06 pm

Toronto sajnos másról is híres..Krosnoff és egy pályabiról halt meg 1996-ban
http://www.youtube.com/watch?v=SYka836bef8
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. nov. 03, 2008 12:30 pm

No, rendberaktam az adminisztrációt - az első hsz frissítve az aktuális autókiosztással. Kérek mindenkit nézze át, és ha valami gond van, jelezze!

@motogirl

Szeretném, ha nyilatkoznál a továbbiakat illetően. Ulvarral sikerült -e rendberakni a dolgokat... tudsz -e indulni a versenyeken, ha igen milyen időközönként...? Egyszóval a a te helyzeted számomra még nem világos.. kérlek segíts!
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 03, 2008 12:47 pm

Holnap RVIZI Úr kezdi a vizsgát, ha nem jönne a leggyorsabbal kezdünk.


@motogirl
mihézagvan motocica? Ha kevés a fps-ed, akkor qualizz az első sorokba!
8) Én is ezt csináltam a régi géppel, amúgy meg rf félemetesen butitható ha én két évig tudtam egy 128 MB-os kártyán celeron procibóval, laptopon játszani vele neked is összejön. Recept egyszerű: low grafika dx7 800x60016bit és semmi ismétlem semmi nincs bekapcsolva se árnyékok se spec effektek. Road pályán a max látható elemet is csökkentheted.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. nov. 03, 2008 1:47 pm

Jó hírrel ébredhettem ma, mivel visszakerültem a régi munkarendembe, így tudok jönni megint a Bajnokságba, még szerencs, hogy csak 1 futam ment le, bár sajnálom, hogy pont egy jó kis utcai pályáról maradtam le, viszont most örülök, hogy vissza tudok jönni hozzátok. Csak most hamar vissza kellene szoknom az indy95-höz, remélem sikerül.

Szeretném újra igénybe venni a #10-es autómat Metosz mellet, természetesen ha van rá mód. Ha igen, akkor Köszönöm, és akkor jelentkeznék is a Szörfözők Paradicsomára! :wink:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. nov. 03, 2008 3:01 pm

Tommy78 írta:Jó hírrel ébredhettem ma, mivel visszakerültem a régi munkarendembe, így tudok jönni megint a Bajnokságba, még szerencs, hogy csak 1 futam ment le, bár sajnálom, hogy pont egy jó kis utcai pályáról maradtam le, viszont most örülök, hogy vissza tudok jönni hozzátok. Csak most hamar vissza kellene szoknom az indy95-höz, remélem sikerül.

Szeretném újra igénybe venni a #10-es autómat Metosz mellet, természetesen ha van rá mód. Ha igen, akkor Köszönöm, és akkor jelentkeznék is a Szörfözők Paradicsomára! :wink:
Természetesen van rá lehetőséged. Az autó a tied lehet, annak reményében, hogy rendszeres részvevője leszel a viadaloknak... megmondom őszintén nekem nagyon hiányzik a Fernandez autó. :wink:

Beírlak.
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. nov. 03, 2008 3:30 pm

Ginger17 írta: Természetesen van rá lehetőséged. Az autó a tied lehet, annak reményében, hogy rendszeres részvevője leszel a viadaloknak... megmondom őszintén nekem nagyon hiányzik a Fernandez autó. :wink:

Beírlak.
Köszi Ginger! :wink:

Az leszek, legalábbis azt mondták mostmár így maradok (munkabeosztásilag).

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. nov. 10, 2008 12:34 pm

Sziasztok! Szeretnék versenyezni én is ebben a bajnokságban , ha van rá mód. Szabályzatot elsajátítottam, mód meg a phoenixi pálya megvan, már teszteltem is, elvileg elég versenyképes és stabil a beállításom és fair játékos vagyok. Spotter még nincs meg, nem is tudom, honnan lehet leszedni, de ezt is megoldom. Elvileg holnap le is tudnék vizsgázni, persze csak ha lehet.
Előre is köszi.
Mozart

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 10, 2008 12:42 pm

W A Mozart írta:Sziasztok! Szeretnék versenyezni én is ebben a bajnokságban , ha van rá mód. Szabályzatot elsajátítottam, mód meg a phoenixi pálya megvan, már teszteltem is, elvileg elég versenyképes és stabil a beállításom és fair játékos vagyok. Spotter még nincs meg, nem is tudom, honnan lehet leszedni, de ezt is megoldom. Elvileg holnap le is tudnék vizsgázni, persze csak ha lehet.
Előre is köszi.
Mozart
Holnap várunk szeretettel a vizsgabiztosokkal a pályán. (Bedy, Ginger17, metosz). Spottert a progiban tudod bekapcsolni az audio beállításokban.
Vizsgáztatás 20.00-kor kezdődik. 21.00 TESZTFUTAM, ha addig nem sikerülne akkor a jövő héten folytatjuk. :wink:

További részleteket a játék chatben és a TS szerveren mondjuk, lesznek dolgok amiket a chatbe is beírunk, ez ne zavarjon meg, muszáj a pályán rajtunk kívül tartozkodóknak képben lenni és vigyázni rád a feladatok közben.

Sikerült csatlakozni a Team Speak szerverre is?

Ha nem akkor információkat illetve a szoftvert innen le tudod tölteni. Telepítés után elég csak a direkt kapcsolatra kattintani és már NONAME az aulában is találod magad.
http://www.maszim.hu/jogsi.htm#6
Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » hétf. nov. 10, 2008 1:34 pm

Szevasz Mo :D
Jajj nekünk :D
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. nov. 10, 2008 2:34 pm

W A Mozart írta:Sziasztok! Szeretnék versenyezni én is ebben a bajnokságban , ha van rá mód. Szabályzatot elsajátítottam, mód meg a phoenixi pálya megvan, már teszteltem is, elvileg elég versenyképes és stabil a beállításom és fair játékos vagyok. Spotter még nincs meg, nem is tudom, honnan lehet leszedni, de ezt is megoldom. Elvileg holnap le is tudnék vizsgázni, persze csak ha lehet.
Előre is köszi.
Mozart
Szia! Sajnos abban a helyzetben vagy, hogy a csütörtöki verseny előtt csak egy tesztversenyt fogunk megejteni, és az közvetlenül a vizsgáztatásod után lesz - ezen meg végig kellene menned anélkül, hogy galibát okoznál, ha indulni szeretnél csütörtökön. Tehát viszonylag hamar be leszel dobva a sűrűbe... de ez vonatkozik nyuny kollégára is. A szabályzatra meg emlékezni kell a verseny közben, azt nem, lehet gyakorolni... szép is ez.

Ezeket azért írom, hogy a vizsgáztatás és a tesztverseny alatt már ne a szabályokat és a pályára vonatkozó egyedi szabályokat kelljen magyarázni, hanem már a konkrét feladatokkal tudjuknk foglalkozni...

Látom Teqit ismered, ha gondod van ő, biztosan segít, sőt minket is keress bátran!!! :wink:
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. nov. 10, 2008 3:06 pm

Köszi a segítséget. Remélem menni fog :) Hajrá Teqi :D

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. nov. 10, 2008 8:46 pm

Te atya úr isten! : Ide már mindenki jelentkezhet??:D:D:D:

Őrölök hogy sikerült rábeszélnem téged erre!, Vagy nem nekem sikerült?:D

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. nov. 10, 2008 8:48 pm

Csaba írta:Te atya úr isten! : Ide már mindenki jelentkezhet??:D:D:D:

Őrölök hogy sikerült rábeszélnem téged erre!, Vagy nem nekem sikerült?:D
Téged nem is ismerlek :D

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. nov. 10, 2008 8:51 pm

W A Mozart írta:
Csaba írta:Te atya úr isten! : Ide már mindenki jelentkezhet??:D:D:D:

Őrölök hogy sikerült rábeszélnem téged erre!, Vagy nem nekem sikerült?:D
Téged nem is ismerlek :D
Az vagyok aki hátulról megizélt hétvégén a kocsija orrával! :D:D:D:D:D:D:D:D

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd nov. 11, 2008 2:44 pm

Nos, úgy alakult, hogy ma 6kor el kell mennem, így nem tudok részt venni az esti teszten. Azonban mindenképp szeretnék levizsgázni, és indulni a csütörtöki futamon. Szóval, ha erre lenne mód azt nagyon megköszönném.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd nov. 11, 2008 5:06 pm

Ahhoz hogy indulhass éles versenyen a tesztfutamon részt kell venned. Ha azon nem tudsz nem indulhatsz csütörtökön. Többi vizsgafeladatot elvégezheted és legközelebb 2 hét múlva letudod az ovál tesztversenyt.
1 hét múlva kedden pedig road vizsgát tehetsz+tesztfutam.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd nov. 11, 2008 5:13 pm

W A Mozart írta:Nos, úgy alakult, hogy ma 6kor el kell mennem, így nem tudok részt venni az esti teszten. Azonban mindenképp szeretnék levizsgázni, és indulni a csütörtöki futamon. Szóval, ha erre lenne mód azt nagyon megköszönném.

:( Nagyon sajnálom, de nincs lehetőségünk csütörtökig máskor időpontot kiírni.

Eleve ahogy Dietrich is írta a 4. egyben záró feladat egy teljes tesztfutam és annak kiértékelése lenne, csak kedden van lehetőség ilyenre "mezőnyben" ilyenkor legalább 10-15 ha nem 30 ember érkezik és valóban versenynek mondható a dolog.

Másik gond, egyedül senki nem vizsgáztathat. Mivel összesen 3 ember nézi a vizsgádat - dönt a jogosítvány kiadásodról - nekünk is egyeztetni kellett időpontot, így lett ez meghatározva.

F1-el szerdán is lehetséges lenne, hogy jogsit szerezz és azzal az Indycar sorozatokban is indulhatnál de csak road pályán.
:? De mivel ezen a héten ovál van és arra külön kell vizsgázni, még ez a lehetőség se adott.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » kedd nov. 11, 2008 7:51 pm

Sziasztok szeretnék nevezni a bajnokságba.Még csak 2 hete tettem fel az rfactort de ez az indycar 95 mod fogott meg leginkább.Olvastam hogy egy tesztet kell futni hogy megkapjam a licencet.Gondolom azért itt sem csigatempoba kell menni.Szeretném ha valaki elmagyarázna pár dolgot,vagy itt vagy msn .en.Elöre is köszönöm..Van itt a mezönyben egy ismerös :lol: Tommy 78.Vele a Richard Burns Rally bajnokságban 1 csapatban nyomjuk.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd nov. 11, 2008 9:41 pm

Terényi Krisztián írta:Sziasztok szeretnék nevezni a bajnokságba.Még csak 2 hete tettem fel az rfactort de ez az indycar 95 mod fogott meg leginkább.Olvastam hogy egy tesztet kell futni hogy megkapjam a licencet.Gondolom azért itt sem csigatempoba kell menni.Szeretném ha valaki elmagyarázna pár dolgot,vagy itt vagy msn .en.Elöre is köszönöm..Van itt a mezönyben egy ismerös :lol: Tommy 78.Vele a Richard Burns Rally bajnokságban 1 csapatban nyomjuk.
Nagy örömmel vettük jelentkezésed! Tommy78 ráadásul az egyik legkorrektebb pilóta köztünk :wink: jó ajánló leveled van! Igazából az egyetlen feltételünk (ami a licenc kiadása során is előtérbe kerül):
a korrekt szabályos vezetés, körcsúcsokat senkitől nem várunk csak stabil vezetést és jó magatartást.
Vizsgarendszerünk ezt és a szükséges tárgyi feltételek meglétét vizsgálja. Az már csak hab a tortán ha valaki gyors is.

Szüksége szoftvereket FTP-n ( http://www.maszim.hu/jogsi.htm#5 ) illetve mindig az aktuális futam kiírás első hozzászólásában, a „FUTAMOK” témában találod. Következő épített pályás futam Long Beach amit FTP-n már megtalálsz (még lesz rajta a futam előtt a vezetés technikát nem érintő változtatás! De tesztelni már lehet vele)

Nyilván még millió kérdés felmerül, amikről a http://www.maszim.hu/jogsi.htm illetve a versenyszabályzatban http://www.maszim.hu/indycar95.htm remélem válaszokat találsz.

Jó felkészülést!
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd nov. 11, 2008 10:59 pm

metosz írta:
Nagy örömmel vettük jelentkezésed! Tommy78 ráadásul az egyik legkorrektebb pilóta köztünk :wink: jó ajánló leveled van!
:oops: :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. nov. 12, 2008 9:24 am

ARCHIERO RACING (Reynard/Ford/Firestone)
#25 Hiro Matsushita - nyuny

Nyuny teljes körű jogosítvánnyal rendelkezik, az #25 autó immáron hivatalosan is "foglalt".
Peter Rigo

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. nov. 12, 2008 5:29 pm

Köszönöm az infót.Ha szeretnék a jövöhét kedden licencet szerezni akkor elég ha itt szólok?Mert akkor szoltam :lol: .A pályát long beach leszedem,és megyek pár karikát,meglátom megy e .

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. nov. 12, 2008 5:47 pm

Terényi Krisztián írta:Köszönöm az infót.Ha szeretnék a jövöhét kedden licencet szerezni akkor elég ha itt szólok?Mert akkor szoltam :lol: .A pályát long beach leszedem,és megyek pár karikát,meglátom megy e .
Vettük és várunk jövő héten kedden!
Fővizsgáztató Rigó Péter Ginger17 lesz. Bedy és én vizsgabiztosként adminisztálunk. Kérdésekkel addig is ne kímélj minket. Vizsgán a jelentkezett és leggyorsabb pilótával kezdünk, max.2-3 embert tudunk levizsgáztatni. Hivatalos tesztfutam 21.00-tól pontosan indul.

Kalappal!
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. nov. 12, 2008 6:19 pm

Köszönöm.Kérdeznék akkor long beachen milyen egy átlag köridő?Olvastam hogy a segitség csak a kuplung és a minimum kipörgésgátlo.Huhh hát nem könnyü igy irányitani.Nem igy mentem eddig. Ja és a teamspeak meg a másik ami kell az mi? Bocsi a tudatlanságért,de eddig csak az rbr-t nyomtam igy,ott nem voltak ilyenek.

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » szer. nov. 12, 2008 6:36 pm

Terényi Krisztián írta:Köszönöm.Kérdeznék akkor long beachen milyen egy átlag köridő?Olvastam hogy a segitség csak a kuplung és a minimum kipörgésgátlo.Huhh hát nem könnyü igy irányitani.Nem igy mentem eddig. Ja és a teamspeak meg a másik ami kell az mi? Bocsi a tudatlanságért,de eddig csak az rbr-t nyomtam igy,ott nem voltak ilyenek.
Team Speak a csapatrádiónk amin beszélgetünk. A progit a metosz által írt link alatt találod, ha telepítetted utána a quick connectre kattintva, tudsz csatlakotást létrehozni

IP: 87.229.108.129:8767
Nick: "bármi"
Login név: (ide ne írj semmit)
Jelszó: mzts3

Köridőt majd az urak írnak neked.

Én is üdvözöllek a csapatban!
G. 8)

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. nov. 12, 2008 6:45 pm

metosz írta:
W A Mozart írta:Nos, úgy alakult, hogy ma 6kor el kell mennem, így nem tudok részt venni az esti teszten. Azonban mindenképp szeretnék levizsgázni, és indulni a csütörtöki futamon. Szóval, ha erre lenne mód azt nagyon megköszönném.

:( Nagyon sajnálom, de nincs lehetőségünk csütörtökig máskor időpontot kiírni.

Eleve ahogy Dietrich is írta a 4. egyben záró feladat egy teljes tesztfutam és annak kiértékelése lenne, csak kedden van lehetőség ilyenre "mezőnyben" ilyenkor legalább 10-15 ha nem 30 ember érkezik és valóban versenynek mondható a dolog.

Másik gond, egyedül senki nem vizsgáztathat. Mivel összesen 3 ember nézi a vizsgádat - dönt a jogosítvány kiadásodról - nekünk is egyeztetni kellett időpontot, így lett ez meghatározva.

F1-el szerdán is lehetséges lenne, hogy jogsit szerezz és azzal az Indycar sorozatokban is indulhatnál de csak road pályán.
:? De mivel ezen a héten ovál van és arra külön kell vizsgázni, még ez a lehetőség se adott.
Oké , akkor legközelebb megpróbálom. Mindenesetre kösz. Nem akartam én kellemetlenséget okozni. :)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. nov. 12, 2008 6:52 pm

Legközelebb kedden gyere te is Long Beachre.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. nov. 13, 2008 7:25 am

Terényi Krisztián írta:Köszönöm.Kérdeznék akkor long beachen milyen egy átlag köridő?Olvastam hogy a segitség csak a kuplung és a minimum kipörgésgátlo.Huhh hát nem könnyü igy irányitani.Nem igy mentem eddig. Ja és a teamspeak meg a másik ami kell az mi? Bocsi a tudatlanságért,de eddig csak az rbr-t nyomtam igy,ott nem voltak ilyenek.
Halkan megjegyezném, hogy hivatalosan csak a low TC engedélyezett. Ám mivel az oválokon be szoktuk állítani a mediumot is... azt "véletlenül" mindig úgy hagyom.

Köridőt nem tudunk mondani... E hét pénteken felteszem a pályát. Kihozom magamból a maximumot, abból levonok 2 másodpercet. Az lesz az UFÓk ideje, így a mértékadó is a 107%-hoz.
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. nov. 13, 2008 8:25 pm

Szeretnék átülni a DALE COYNE RACING (Lola/Ford/Firestone)
#19 Eric Bachelart - Ulvar

ÉS jön velem Gbor is.
Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » csüt. nov. 13, 2008 8:36 pm

RAHAL-HOGAN RACING (Lola/Mercedes/Goodyear)
#9 Bobby Rahal -


ha knife is beleegyezik ide beülnék, köszönöm
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. nov. 13, 2008 8:58 pm

W A Mozart írta: Oké , akkor legközelebb megpróbálom. Mindenesetre kösz. Nem akartam én kellemetlenséget okozni. :)
Nem okoztál kellemetlenséget,
Sajnálom dolgot, de egyszerűen nem tudunk máskor vizsgáztatni mint a kiírt időpont, 8) de hetente rendelünk.
Remélem ennek ellenére keddi tesztre jössz és megpróbálod lerakni a road licenct!
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. nov. 13, 2008 9:39 pm

Ulvar írta:Szeretnék átülni a DALE COYNE RACING (Lola/Ford/Firestone)
#19 Eric Bachelart - Ulvar

ÉS jön velem Gbor is.
:?:
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. nov. 13, 2008 11:35 pm

metosz írta:
W A Mozart írta: Oké , akkor legközelebb megpróbálom. Mindenesetre kösz. Nem akartam én kellemetlenséget okozni. :)
Nem okoztál kellemetlenséget,
Sajnálom dolgot, de egyszerűen nem tudunk máskor vizsgáztatni mint a kiírt időpont, 8) de hetente rendelünk.
Remélem ennek ellenére keddi tesztre jössz és megpróbálod lerakni a road licenct!
Mindenképp! És köszönöm :)

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. nov. 14, 2008 7:17 am

Nem tudtam tartani a tempot egyszerűen ezzel az autóval, úgy hogy 1es booston mentem ... BEdy úgy ment el mellettem mintha állnék és csak 90 liter volt bennem.

Sajnos szerintem csak a HDVt sikerült egységesíteni a kasztnit magát nem. Lassabb voltam 2-3 tizeddel a többieknél ugyanazzal a settel versenyen meg...hát arról ne is beszéljünk. Folytattam volna csak elégett a jobb első aztán jöttek Teqiék vagy nem tom kik és próbáltam arrébb menni de így neki mentem a falnak és egyszerűen leállt a motor és leszakadt a hátsó kerék.

Szóval átszeretnék ülni GBorral, ennyi.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. nov. 14, 2008 7:40 am

Ulvar írta:Nem tudtam tartani a tempot egyszerűen ezzel az autóval, úgy hogy 1es booston mentem ... BEdy úgy ment el mellettem mintha állnék és csak 90 liter volt bennem.

Sajnos szerintem csak a HDVt sikerült egységesíteni a kasztnit magát nem. Lassabb voltam 2-3 tizeddel a többieknél ugyanazzal a settel versenyen meg...hát arról ne is beszéljünk. Folytattam volna csak elégett a jobb első aztán jöttek Teqiék vagy nem tom kik és próbáltam arrébb menni de így neki mentem a falnak és egyszerűen leállt a motor és leszakadt a hátsó kerék.

Szóval átszeretnék ülni GBorral, ennyi.
Átülhettek...

"CSAK" 90 liter volt benned??? Nem sok az egy kicsit...??? 70 liternél nem tankoltam többet, mert lassult az autó és jobban kopott a gumi. Ez utóbbi magyarázhatja a problémádat, de ez nem a mod hibája.

Szeretném, ha először magadban keresnéd a hibát...

Egységesítve lett minden. Ha gondod van, természetesen jogodban áll átvizsgálni a fájlokat és minden egyebet, ahogy G-BoR ezt tegnap meg is tette.
Talált is egy "jelentős" eltérést... de ezt nyilván olvastad már.

Az átüléseteket szeretném ha G-BoR is hivatalosan kérné. Külöm-külön... feltételezem, hogy "egyszerre" mozogtok.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. nov. 14, 2008 7:49 am

A rajtokra vonatkozó szabályzat módosítva lett... a "rajtolási sebességet" az első helyről rajtoló versenyzőnek el kell érnie. Olvassátok el lécci' a módosítást! Köcce!
Peter Rigo

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. nov. 14, 2008 9:56 am

Hát srácok, IRL után ez most nekem valahogy nem izgalmas. Semmi motivációm versenyezni, s félek a 2009-es IRLre még kevésbbé lenne, úgyhogy ezt most föladom.
Kicsit azért sajnálom, hogy végül nem nascar lett, de örülök, hogy egyre többen jönnek.
Találkozunk jövőre!

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. nov. 14, 2008 11:54 am

Egyszerűen ha van máshova hely akkor szeretnék átülni, ha G Bor nem szeretne akkor sem szakadunk szét csak ő megy a Penskevel én meg ezzel.
Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » pén. nov. 14, 2008 1:43 pm

Ginger17 írta:
Ulvar írta:Nem tudtam tartani a tempot egyszerűen ezzel az autóval, úgy hogy 1es booston mentem ... BEdy úgy ment el mellettem mintha állnék és csak 90 liter volt bennem.

Sajnos szerintem csak a HDVt sikerült egységesíteni a kasztnit magát nem. Lassabb voltam 2-3 tizeddel a többieknél ugyanazzal a settel versenyen meg...hát arról ne is beszéljünk. Folytattam volna csak elégett a jobb első aztán jöttek Teqiék vagy nem tom kik és próbáltam arrébb menni de így neki mentem a falnak és egyszerűen leállt a motor és leszakadt a hátsó kerék.

Szóval átszeretnék ülni GBorral, ennyi.
Átülhettek...

"CSAK" 90 liter volt benned??? Nem sok az egy kicsit...??? 70 liternél nem tankoltam többet, mert lassult az autó és jobban kopott a gumi. Ez utóbbi magyarázhatja a problémádat, de ez nem a mod hibája.

Szeretném, ha először magadban keresnéd a hibát...

Egységesítve lett minden. Ha gondod van, természetesen jogodban áll átvizsgálni a fájlokat és minden egyebet, ahogy G-BoR ezt tegnap meg is tette.
Talált is egy "jelentős" eltérést... de ezt nyilván olvastad már.

Az átüléseteket szeretném ha G-BoR is hivatalosan kérné. Külöm-külön... feltételezem, hogy "egyszerre" mozogtok.
LOOOOL

nekem 120 liter medium gumi egész jól működött, sajnos hát persze újfent kifagytam... :)
kezdem megszokni
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. nov. 14, 2008 3:56 pm

Na visszamondom az átülést inkább, bocsi, csak hirtelen felindulásból mondtam.

Egyszerűen nem ment...

Bocsi GInger, meg Gbor.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. nov. 14, 2008 4:38 pm

Knife írta:Hát srácok, IRL után ez most nekem valahogy nem izgalmas. Semmi motivációm versenyezni, s félek a 2009-es IRLre még kevésbbé lenne, úgyhogy ezt most föladom.
Kicsit azért sajnálom, hogy végül nem nascar lett, de örülök, hogy egyre többen jönnek.
Találkozunk jövőre!
:cry: ne már Knife! Most ez egy ilyen futam volt, ne add már fel. Az első versenyen is ott voltál. Ez most nem úgy alakult mint szeretted volna, lesz még sokkal jobb is ennél. Én is első futamon még nem tudtam itt lenni, majd sikerült visszatérnem hozzátok, próbáltam belerázódni, de Surfest-t jó elb@sztam, a mostaniról meg ne is beszéljek, de bízok benne, hogy fogok előrébb végezni, és ez motivál és persze a többiek, és egy jó felkészülés a 2009-es IRL-re, és egy jó kikapcsolódás ezzel a jó Bandával! :wink:

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. nov. 14, 2008 4:47 pm

Tommy78 írta:
Knife írta:Hát srácok, IRL után ez most nekem valahogy nem izgalmas. Semmi motivációm versenyezni, s félek a 2009-es IRLre még kevésbbé lenne, úgyhogy ezt most föladom.
Kicsit azért sajnálom, hogy végül nem nascar lett, de örülök, hogy egyre többen jönnek.
Találkozunk jövőre!
:cry: ne már Knife! Most ez egy ilyen futam volt, ne add már fel. Az első versenyen is ott voltál. Ez most nem úgy alakult mint szeretted volna, lesz még sokkal jobb is ennél. Én is első futamon még nem tudtam itt lenni, majd sikerült visszatérnem hozzátok, próbáltam belerázódni, de Surfest-t jó elb@sztam, a mostaniról meg ne is beszéljek, de bízok benne, hogy fogok előrébb végezni, és ez motivál és persze a többiek, és egy jó felkészülés a 2009-es IRL-re, és egy jó kikapcsolódás ezzel a jó Bandával! :wink:
Tommy gyere msn lécci

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. nov. 15, 2008 12:23 am

Ulvar írta:Na visszamondom az átülést inkább, bocsi, csak hirtelen felindulásból mondtam.

Egyszerűen nem ment...

Bocsi GInger, meg Gbor.
Nem akartalak győzködni, de örülök, hogy maradtok. :wink:
Peter Rigo

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. nov. 16, 2008 7:26 pm

Tommy78 írta:
Knife írta:Hát srácok, IRL után ez most nekem valahogy nem izgalmas. Semmi motivációm versenyezni, s félek a 2009-es IRLre még kevésbbé lenne, úgyhogy ezt most föladom.
Kicsit azért sajnálom, hogy végül nem nascar lett, de örülök, hogy egyre többen jönnek.
Találkozunk jövőre!
:cry: ne már Knife! Most ez egy ilyen futam volt, ne add már fel. Az első versenyen is ott voltál. Ez most nem úgy alakult mint szeretted volna, lesz még sokkal jobb is ennél. Én is első futamon még nem tudtam itt lenni, majd sikerült visszatérnem hozzátok, próbáltam belerázódni, de Surfest-t jó elb@sztam, a mostaniról meg ne is beszéljek, de bízok benne, hogy fogok előrébb végezni, és ez motivál és persze a többiek, és egy jó felkészülés a 2009-es IRL-re, és egy jó kikapcsolódás ezzel a jó Bandával! :wink:
Ááá, félreértesz. Nincs baj a moddal, és nem is a kiesés miatt írtam ezt. De gyakorlatilag minden héten van ugye futam, kevés kihagyással. Végignyomtuk irlt aztán jött ez. Nekem ez már nagyon monoton. Minden hétvégén f1 lenne, azt is unnám már piszkosul. Ennyi. 2009IRL ig így nincs más ilyen széria amiben részt vennék, s nem unom meg mielőtt elkezdenénk. Felkészülés? A mod úgyis más, ha nem elég az ha készülök azzal ami lesz majd, akkor ez se lett volna elég.
Jó versenyeket!

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég