Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. jan. 23, 2009 11:57 am

Így van, az aláírásban az egy jó mondat:)))

Jópárszor tartottam is volna magam hozzá. Indy500-on, a Portlandi verseny után, tegnap is, de miután a 2. javításnál csak részlegesen javította meg az autót a játék, akkor feladtam.

Ha ez lett volna az első ilyen verseny akkor én is javítani akarok, de ez zsinórban a 2. ilyen verseny volt.
Ha teljes mértékben az én hibáim lennének ezek akkor mennék tovább és jobban figyelnék.
De mindig megkapom a segítséget:(((
De így is lehet hogy én vagyok a béna:)))
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szer. jan. 28, 2009 5:22 pm

Nos urak. Jövőhéttől ujraindul a SimSportTV adása, így ha van igény rá akkor jövő csütörtöktől menne az Indycar a Roós András, Bernhardt Gábor, Molnár Dávid hármas tolmácsolásában!
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. jan. 28, 2009 6:37 pm

morfi írta:Nos urak. Jövőhéttől ujraindul a SimSportTV adása, így ha van igény rá akkor jövő csütörtöktől menne az Indycar a Roós András, Bernhardt Gábor, Molnár Dávid hármas tolmácsolásában!
nagyon ászok vagytok! köszönjük!

De nem akartok esetleg inkább versenyezni? csak mert hármatok közül kettőt pótolni tudnánk.
Rita érekzne ha megkérjük időben kommentezni, Bazsó Jani hangját meg egyszerűen nehéz nélkülözni. Sőt ha kell az alelnök úr is segítene. gondoljátok át, de mindenképpen már most nagyon örülünk!
Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szer. jan. 28, 2009 6:56 pm

:) Ritát inkább Ovalra szervezzük be ott több olyan rész van ahol ki tud bontakozni az indycaros tapasztalatával és tudásával véleményem szerint :) Versenyezni már nem hisszük sajnos se nekem se Teqinek nincs időm és energiám még egy bajnokságra való készülésre, ezért is voltam én speciel olyan fusztrált az utolsó néhány futamon. :)
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. jan. 28, 2009 7:14 pm

morfi írta:Nos urak. Jövőhéttől ujraindul a SimSportTV adása, így ha van igény rá akkor jövő csütörtöktől menne az Indycar a Roós András, Bernhardt Gábor, Molnár Dávid hármas tolmácsolásában!
Szóljatok, és riadóztatom Ritát! Gyakorlatilag naponta kérdezi, hogy mikor jöhet végre... :wink:
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. jan. 28, 2009 11:13 pm

morfi írta:Nos urak. Jövőhéttől ujraindul a SimSportTV adása, így ha van igény rá akkor jövő csütörtöktől menne az Indycar a Roós András, Bernhardt Gábor, Molnár Dávid hármas tolmácsolásában!
Kép
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » csüt. jan. 29, 2009 9:06 am

Na szóva'! Visszavonulót fújok!

Nem olyan egyszerű ezt a versenyzést abbahagyni, mint ahogy Én azt gondoltam:)) Főleg ha szereti az ember:))) Gyorsan kialakult a hiányérzetem:))
Azért köszi a biztatásokat is:)))
És Gingernek is hogy nem vett le az autómtól:)))

Holott tisztában vagyok vele, hogy több szerencsém így sem lesz:)))
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Batmanci
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 8:16 pm
Admin: Admin

Jelkez

Hozzászólás Szerző: Batmanci » csüt. jan. 29, 2009 5:02 pm

Sziasztok!
Visszajönnék, 'oszt majd meglátjuk.
Köszi
48 éves vagyok, Babettával járok, anyámmal élek, macskám van, és még ne legyek kemény?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Jelkez

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. jan. 29, 2009 9:36 pm

Batmanci írta:Sziasztok!
Visszajönnék, 'oszt majd meglátjuk.
Köszi
Szia Batmanci!

Utánanéztünk a vizsgáidnak és a következőt láttuk:

A jövő héten kedden, azaz a clevelandi reptéren a tesztverseny 50%-át kellene teljesítened. A többi feladatod letudtad. Illetőleg három hét múlva a michigani Superspeedway-en várunk az ovál viszgára is. :wink:
Peter Rigo

Batmanci
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 8:16 pm
Admin: Admin

pálya

Hozzászólás Szerző: Batmanci » szomb. jan. 31, 2009 12:01 am

Kerestem ezt a Michigan-i Spedway-t, de sehol sem találom.
Jó lenne, nem a versenyen megtanulni a pályát, mint utóbb.
48 éves vagyok, Babettával járok, anyámmal élek, macskám van, és még ne legyek kemény?

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: pálya

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » szomb. jan. 31, 2009 7:58 am

Batmanci írta:Kerestem ezt a Michigan-i Spedway-t, de sehol sem találom.
Jó lenne, nem a versenyen megtanulni a pályát, mint utóbb.
ha máshol nem találod majd, jövöhét pénteken már fenn lesz a szerveren onnan le tudod majd szedni. lesz 2 hét gyakorlásra. ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: pálya

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. jan. 31, 2009 8:07 am

Batmanci írta:Kerestem ezt a Michigan-i Spedway-t, de sehol sem találom.
Jó lenne, nem a versenyen megtanulni a pályát, mint utóbb.
Bőven lesz időd rászokni Batmanci. A pálya még nincs kész... most "építik". :wink:
Legkésőbb február 7-én ki lesz írva a verseny, ami a menetrendünk szerint február 19-én 19.00-kor kerül megtartásra (500 mérföld, max 3 óra).
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. jan. 31, 2009 8:10 am

A szakosztályvezetés a biztonsági szempontok figyelembe vételével a következő döntést hozta:

AZOK A JOGOSÍTVÁNNYAL RENDELKEZŐ, DE SOROZATBAN 3, VAGY TÖBB VERSENYT KIHAGYÓ VERSENYZŐK, ILLETVE A "NEM RENDSZERES INDULÓK" ESETLEGES VISSZATÉRÉSÉT MEGELŐZŐEN JOGOSÍTVÁNYUKAT KÖTELESEK MEGERŐSÍTENI. ENNEK MÓDJA A KEDDI NAPOKON MEGTARTOTT TESZTVERSENY 50%-ÁNAK TELJESÍTÉSE.

A licenszszerzéssel kapcsolatos kiegészítést kéretik elfogadni!
Peter Rigo

Batmanci
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 8:16 pm
Admin: Admin

Szabályok

Hozzászólás Szerző: Batmanci » szomb. jan. 31, 2009 12:54 pm

Elfogadva!

@Hermann Tilke gőzerővel építi, mi?
48 éves vagyok, Babettával járok, anyámmal élek, macskám van, és még ne legyek kemény?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Szabályok

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. jan. 31, 2009 2:04 pm

Batmanci írta:Elfogadva!

@Hermann Tilke gőzerővel építi, mi?
Isten mentsen meg minket a Tilke borzalmaitól! :P
Peter Rigo

Batmanci
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 8:16 pm
Admin: Admin

Ótó

Hozzászólás Szerző: Batmanci » kedd feb. 03, 2009 10:35 pm

Amennyiben nem ütközik komolyabb akadályba (mert a komolytalant legyőzzük),
igényelném a
DICK SIMON RACING (Lola/Ford/Goodyear)
#7 Eliseo Salazar -
című, színes, szélesvásznú, ponyvatetős, együléses Velorexhasonmás...
Na, autót.
Köszi.
Laci.
48 éves vagyok, Babettával járok, anyámmal élek, macskám van, és még ne legyek kemény?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Ótó

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. feb. 04, 2009 9:50 am

Batmanci írta:Amennyiben nem ütközik komolyabb akadályba (mert a komolytalant legyőzzük),
igényelném a
DICK SIMON RACING (Lola/Ford/Goodyear)
#7 Eliseo Salazar -
című, színes, szélesvásznú, ponyvatetős, együléses Velorexhasonmás...
Na, autót.
Köszi.
Laci.
Tiéd... grat a road/street licenszhez! :wink:
Várunk szeretettel az oválos vizsgára is. Erről részletek később.
Peter Rigo

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. feb. 06, 2009 12:29 am

Üdv!

Ha van mód és lehetőség rá, akkor szeretnék jelentkezni a bajnokságba.

Egyik ismerősöm (Buchert Csaba) keltette fel a figyelmem erre a sorozatra és a clevelandi futamot elnézve a simsport tv-n, kedvet kaptam, hogy kipróbáljam magam az Indyben is, mivel idáig csak F1-es ligákban szerepeltem és szerepelek is jelenleg. Mivel látom, hogy a bajnokság már a vége felé tart, így ebben az időszakban szívesen kitanulnám az e fajta környezetet is.

Indy tapasztalataim viszonylag régre nyúlna vissza. Anno az első PC játékaim között fanatikusan nyomtam az Indy Car Racing 1-2 sorozatot. Szerintem az akkori korban és gépekkel, az egy hatalmas és korszakalkotó játék volt. Ha mondhatni, az első szimulátor játékom volt. :D
Íme a játék: http://www.dosgamesarchive.com/download/game/218

Ezután engem is megfertőzött a GP2, GP3 és sorolhatnám az egészen idáig megjelenő F1-es játékokat és MOD-okat, így ha van lehetőség szívesen visszatérnék az általam régen elhagyott sorozathoz. )

Gadfly

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. feb. 06, 2009 6:42 am

metosz Ginger,lesz dolgotok a köv ovál versenyen.Ha jol számolom 4-5 embernek kell ovál vizsgát tennie.Ja mikor lesz fent az uj pálya,mert Sanyáék már jelezték hogy jönnének oválozni.Tudom hogy 2 hét van a versenyig.de ugye attol még van most kedden vizsga.szoval versenyig 2 vizsga van.Ja és lehet hogy jön még 1 nyugdijas rally-s. :D ö is elmult 40 éves ,ment már,elég sok pályán itt gyak. szinten,ugyhogy sztem menne neki.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. feb. 06, 2009 8:15 am

Gadfly írta:Üdv!

Ha van mód és lehetőség rá, akkor szeretnék jelentkezni a bajnokságba.

Egyik ismerősöm (Buchert Csaba) keltette fel a figyelmem erre a sorozatra és a clevelandi futamot elnézve a simsport tv-n, kedvet kaptam, hogy kipróbáljam magam az Indyben is, mivel idáig csak F1-es ligákban szerepeltem és szerepelek is jelenleg. Mivel látom, hogy a bajnokság már a vége felé tart, így ebben az időszakban szívesen kitanulnám az e fajta környezetet is.

Indy tapasztalataim viszonylag régre nyúlna vissza. Anno az első PC játékaim között fanatikusan nyomtam az Indy Car Racing 1-2 sorozatot. Szerintem az akkori korban és gépekkel, az egy hatalmas és korszakalkotó játék volt. Ha mondhatni, az első szimulátor játékom volt. :D
Íme a játék: http://www.dosgamesarchive.com/download/game/218

Ezután engem is megfertőzött a GP2, GP3 és sorolhatnám az egészen idáig megjelenő F1-es játékokat és MOD-okat, így ha van lehetőség szívesen visszatérnék az általam régen elhagyott sorozathoz. )

Gadfly
Szia!

Az IndyCar Racing II-nél nem is kell jobb ajánlólevél. :wink: Arra kérlek, olvasd el pontosan a szabályzatot és ha valami kérdésed van, szólj nekünk, de Csabi megbízható, régi motoros, biztosan ellát majd információval. Ha minden ok, akkor február 10-én, vagy február 17-én várunk szeretettel a Michigan-ben az oválos vizsgára (road/street pályára külön kell vizsgázni). Sikeres vizsga után, a szabad autók közül választhatsz magadnak egyet.

Sok sikert kivánunk!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 pén. feb. 06, 2009 8:21 am-kor.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. feb. 06, 2009 8:17 am

@Kopi

A mai napom baromi zűrös, de este megpróbálom kiírni a versenyt - ha ez nem sikerül, akkor is holnap hajnalban megcsinálom az tuti.
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. feb. 06, 2009 10:07 am

Gyerekek, Rallysok, és akik még nem ováloztak...

3 ÓRA LESZ A TÁV. A nyugdíjasok lélegeztetőgépet vegyenek, asszonyt gyereket tegyék ki a házból, mert ez nem lesz egyszerű :).

IRLel lesz még durva
:twisted: VÁÁ ALIG VÁROM ^^
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. feb. 06, 2009 11:14 am

Ok!

Igen, Csabi ellátott már 1-2 hasznos infóval és a jövőben is fog segíteni. Jövő hét kedden ott leszek a vizsgán. ;)

Ja és köszönöm a lehetőséget!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. feb. 06, 2009 11:25 am

Ulvar!
nem nyugdíjasok..senior :wink:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Krisike88
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 7:28 pm

Cs

Hozzászólás Szerző: Krisike88 » pén. feb. 06, 2009 7:31 pm

Hello jelentkezni szeretnék egy üres helyre!Igazi nevem:Raffay Kristóf MSN:krisiboy@citromail.hu

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Cs

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. feb. 06, 2009 9:12 pm

Krisike88 írta:Hello jelentkezni szeretnék egy üres helyre!Igazi nevem:Raffay Kristóf MSN:krisiboy@citromail.hu
Szia!

Téged is arra kérlek, olvasd el pontosan a szabályzatot és ha valami kérdésed van, szólj nekünk! Ha minden ok, akkor február 10-én, vagy február 17-én várunk szeretettel a Michigan-ben az oválos vizsgára (road/street pályára külön kell vizsgázni). Sikeres vizsga után, a szabad autók közül választhatsz magadnak egyet.

Sok sikert kivánunk! :wink:

@ Vizsgáztatók...

Ti ezt nyomon tudjátok követni??? Valamit ki kell találni, mert rengetegen lesznek a vizsgázók... lassan a két nap sem lesz elég. A kiírásnál javasolni fogom, hogy a két keddi időpont alkalmával vagy kezdjük előbb a vizsgázást, vagy pedig a tesztversenyt halasszuk 21.30-ra...

Azt mindenképpen szeretném leszögezni, hogy a már road/street vizsgával és állandó autóval rendelkező pilótákkal (Habasa, Batmanci, sanya, Bodzzza ás RPeti) kezdjük majd az akciót. A vizsgáztatás sorrendjét az elért köridők határozzák meg.
Peter Rigo

Krisike88
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 7:28 pm

ok

Hozzászólás Szerző: Krisike88 » hétf. feb. 09, 2009 2:35 pm

Ok akk Feb.10-én jvök de hány órára?

Krisike88
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 7:28 pm

Am

Hozzászólás Szerző: Krisike88 » hétf. feb. 09, 2009 2:43 pm

AM honnan töltsem le a páylát?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Am

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. feb. 09, 2009 3:10 pm

Krisike88 írta:AM honnan töltsem le a páylát?
Szia!

A futamok > Michigan 500 fórum első hozzászólásában mindent megtalálsz.
Az első hozzászólások között ott van az is, amire külön figyelnie kell majd a viszgázóknak. Ezt is olvasd el figyelmesen... a szabályzattal gondolom már tisztában vagy.

A helyzet az, hogy azok a versenyzők kezdik majd a viszgát, akiknek van már road/street licenszük. Elég sokan leszünk, ha esetleg nem kerül rád a sor, akkor a jövő hét keddre (február 17) maradsz, de ennek ellenére sztem gyere holnap is, mert a tesztverseny feladatot 21.00-tól akár teljesítheted is, meg az oválozás gyakorlása mindanyiunkra ráfér, ha másért nem is, de szokod a légkört. Várunk! :wink:
Peter Rigo

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. feb. 12, 2009 8:35 am

srácok!
Sajnos vissza kell lépnem a bajnokságtól, mivel az időmbe, ez a korai kezdés nem fér bele.

További jó versenyzést mindenkinek

:( :( :( :(

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. feb. 12, 2009 10:36 am

Nincs csapattársam :( 1 Penske minusz :(
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. feb. 12, 2009 11:27 am

Ulvar írta:Nincs csapattársam :( 1 Penske minusz :(
Sajnálom Ulvar, csak most a sok munka, és a Suli mellet nem tudom bevállalni, a VSR F3-ba is csak hébe hóba indulok.

csery
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: szomb. feb. 14, 2009 12:30 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: csery » szomb. feb. 14, 2009 2:34 pm

Sziasztok!
Ha van még rá lehetőség kedden megpróbálkoznék a licence szerzéssel (és ha sikerül gyarapítanám a rallysok táborát)
Üdv, csery.

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. feb. 14, 2009 2:49 pm

csery írta:Sziasztok!
Ha van még rá lehetőség kedden megpróbálkoznék a licence szerzéssel (és ha sikerül gyarapítanám a rallysok táborát)
Üdv, csery.
:D Hy Csery már te is? figyu msn-en megvagyok neked.Ha kérdésed van,megtalálsz.Legalább törlesztem a segitségeket :D
Kép

csery
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: szomb. feb. 14, 2009 12:30 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: csery » szomb. feb. 14, 2009 3:04 pm

KOPI írta:
csery írta:Sziasztok!
Ha van még rá lehetőség kedden megpróbálkoznék a licence szerzéssel (és ha sikerül gyarapítanám a rallysok táborát)
Üdv, csery.
:D Hy Csery már te is? figyu msn-en megvagyok neked.Ha kérdésed van,megtalálsz.Legalább törlesztem a segitségeket :D
jaja, kell valami új közeg már....Ok, majd kérdezek ha van valami, de egyenlőre minden világos... :)
Ja a jelentkezéshez még annyit, hogy természetesen a szabályzatot elolvastam, elfogadtam és megértettem.

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. feb. 14, 2009 7:29 pm

Csery már michigan-be van.Nagyon ügyes,adtam neki setupot,most nyomja a köröket. :D sanyával toltuk is egy kicsit,legalább ezt is szokja.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. feb. 14, 2009 7:57 pm

csery írta:Sziasztok!
Ha van még rá lehetőség kedden megpróbálkoznék a licence szerzéssel (és ha sikerül gyarapítanám a rallysok táborát)
Üdv, csery.
Várunk szeretettel.

@Bedy
Gingerrel személyesen azt beszéltük meg, hogy megint 19.30-tól kezdjünk.
Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. feb. 14, 2009 9:18 pm

metosz írta:
csery írta:Sziasztok!
Ha van még rá lehetőség kedden megpróbálkoznék a licence szerzéssel (és ha sikerül gyarapítanám a rallysok táborát)
Üdv, csery.
Várunk szeretettel.

@Bedy
Gingerrel személyesen azt beszéltük meg, hogy megint 19.30-tól kezdjünk.
:wink:
Start Me Up

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » szomb. feb. 14, 2009 9:42 pm

csery írta:Sziasztok!
Ha van még rá lehetőség kedden megpróbálkoznék a licence szerzéssel (és ha sikerül gyarapítanám a rallysok táborát)
Üdv, csery.
TIMMMYYY :D :D
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

csery
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: szomb. feb. 14, 2009 12:30 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: csery » kedd feb. 17, 2009 10:07 pm

...akkor a sikeres vizsga után (köszi a türelmet és a lehetőséget) ez az autó lenne a válaszottam, amennyiben üres:
Tasman Motorsport
Scott Goodyear #24

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd feb. 17, 2009 10:35 pm

csery írta:...akkor a sikeres vizsga után (köszi a türelmet és a lehetőséget) ez az autó lenne a válaszottam, amennyiben üres:
Tasman Motorsport
Scott Goodyear #24
Tiéd az autó csery. :wink: Road/street vizsgát külön kell majd tenned. Ez annyit jelent, hogy metosz Mester szeretettel vár a jövő héten kedden a Mid-Ohio-i pályán egy kis kergetőzésre.
Peter Rigo

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » szomb. feb. 28, 2009 11:26 am

Sziasztok!

Rallye-s barátaimat (Tommy78, Kopi, Sanya és a többi versenytárs) követve szeretnék jelentkezni a bajnokságba. :)
Teljesen zöldfülű vagyok a témában (F1 offline sorozatban már szerepeltem + a rallye-ban is nyomom, de az más tészta), így előre is köszönöm a segítséget.
Kedden tehát vizsgatétel, ha jól olvastam. :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. feb. 28, 2009 1:41 pm

FüReady írta:Sziasztok!

Rallye-s barátaimat (Tommy78, Kopi, Sanya és a többi versenytárs) követve szeretnék jelentkezni a bajnokságba. :)
Teljesen zöldfülű vagyok a témában (F1 offline sorozatban már szerepeltem + a rallye-ban is nyomom, de az más tészta), így előre is köszönöm a segítséget.
Kedden tehát vizsgatétel, ha jól olvastam. :)
Szia!

Örülünk neked is... :wink:

Autót a sikeres vizsgatétel után választhatsz, illetve majd a versenyre is kell jelentkezned. Road/street pályára külön kell majd vizsgáznod - arra majd a rékövetkező kedden lesz lehetőséged.

A Rally-Mesterek biztosan segítenek a felkészülésben (a vizsgafeladatokban)és szeretettel várunk kedden 20.00-tól az oválos vizsgára. Ha valami kérdésed van, ne habozz, írj!
Peter Rigo

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » kedd márc. 03, 2009 6:35 pm

Annyi lenne még a kérdésem (ha még nem késtem el), hogy a mai vizsgán a ts-en az Indycar csatornába/topikba lépjek majd be (értelem szerűen), vagy valahova máshova kell? :)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd márc. 03, 2009 6:37 pm

FüReady írta:Annyi lenne még a kérdésem (ha még nem késtem el), hogy a mai vizsgán a ts-en az Indycar csatornába/topikba lépjek majd be (értelem szerűen), vagy valahova máshova kell? :)
igen!

Üdv a csapatba!
Kép

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » kedd márc. 03, 2009 6:43 pm

metosz írta:
FüReady írta:Annyi lenne még a kérdésem (ha még nem késtem el), hogy a mai vizsgán a ts-en az Indycar csatornába/topikba lépjek majd be (értelem szerűen), vagy valahova máshova kell? :)
igen!

Üdv a csapatba!
Köszönöm szépen a kedves fogadtatást, remélem ma sikerül a vizsga és valóban csatlakozhatok a bajnoksághoz. :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. márc. 05, 2009 3:27 pm

Tequila, G-BoR és MoDa is teljesítette az oválos jogsifrissítést, így versenyzői státuszuk ismét aktív.

Megjegyzem ez azért volt szerencsés és bölcs döntés részükről, mert aktív versenyzőként az esetleges IndyCar 2009-es szezonra való jelentkezésük nem jár együtt újabb oválos jogsimegerősítéssel... bár azthiszem azt korábban tisztáztuk, hogy a top10 pilóták automatikusan jöhetnek... így ez az opció csak Tequilát érintette volna. 8) ...de így már őt sem.

Mégvalamit szeretnék tisztázni. Kedden MoDa rákérdezett, hogy mi lett volna, ha a tesztversenyen nem teljesítik az 50%-ot. Fontos megjegyezni, hogy abban az esetben lett volna csak gond, ha vmilyen önhibából eredő galiba miatt (pl. tömegbaleset okozása) marad volna el a limit...

...ezt minden vizsgáztatás alkalmával így szoktuk csinálni (elsőre a kérdést nem is értettem), hisz' a tesztverseny célja semmi más, mint a versenyszabályok részletes ismeretének bizonyítása.

...ez nem szivatás, nem "bunkózás", egészen egyszerűen a többiekkel szembeni - főként az újonnan érkezőkkel szembeni - korrekt és elvárható magatartás.

Remélem valamit tisztult a kép.
További izgalmas versenyzést kivánunk!
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. márc. 05, 2009 9:10 pm

Befejeztem a bajnokságot! Nekem itt telt be a pohár. Sok sikert a köv. 2 futamra. Penske #1 szabad.
Kép

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Jelentkezés

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » pén. márc. 06, 2009 11:37 am

Szeretnék jelentkezni az IndyCar'95 bajnokságra.
Az e-mailem: atti_ferrari@freemail.hu
MSN: atti_ferrari@windowslive.com

Atti0822
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Jelentkezés

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. márc. 06, 2009 1:19 pm

Atti0822 írta:Szeretnék jelentkezni az IndyCar'95 bajnokságra.
Az e-mailem: atti_ferrari@freemail.hu
MSN: atti_ferrari@windowslive.com

Atti0822
Szia!

Még egy-egy street és road verseny van hátra a bajnokságból. Arra kérlek, olvasd el pontosan a szabályzatot és ha valami kérdésed van, szólj nekünk! Ha minden ok, akkor március 10-én, várunk szeretettel Vancouverben az road/street vizsgára (oválra külön kellett volna vizsgáznod, de ilyen lehetőséged legközelebb csak a szezon végeztével lesz). Sikeres vizsga után, a szabad autók közül választhatsz magadnak egyet.

Sok sikert kivánunk! :wink:
Peter Rigo

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

IndyCar'95

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » pén. márc. 06, 2009 4:16 pm

Köszönöm a gyors választ.
- Azt szeretném megtudni, hogy mikor lesz a vizsga?
-Mikor kezdődik a következő szezon?
-Honnan tudom letölteni a pályákat?
-Akár melyik csapatba lehet jelentkezni?

Nagyon jó ez a 1995-ös MOD. Király.
A választ várom. Köszönöm.
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. márc. 06, 2009 4:52 pm

Vizsgázni kedden tudsz majd 19:00-tól a vizsgáztató Metosz lesz.
Áprilisban de nem ezzel a moddal, hanem a 2008-assal a dallarákkal.
a futamok részben lesz majd a kiirás Vancouverre onnan.
ahol szabad autó van bármelyikbe (1.hsz)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

IndyCar 2009

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » pén. márc. 06, 2009 5:37 pm

Most akkor '95-ös vagy '08-as MOD lesz. Ha 2008-as akkor honnét lehet letölteni?
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 2009

Hozzászólás Szerző: Tequila » pén. márc. 06, 2009 5:46 pm

Atti0822 írta:Most akkor '95-ös vagy '08-as MOD lesz. Ha 2008-as akkor honnét lehet letölteni?
Dietrich írta:Vizsgázni kedden tudsz majd 19:00-tól a vizsgáztató Metosz lesz.
Áprilisban de nem ezzel a moddal, hanem a 2008-assal a dallarákkal.
a futamok részben lesz majd a kiirás Vancouverre onnan.
ahol szabad autó van bármelyikbe (1.hsz)
Sztem bennevan a válasz... :roll:
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 2009

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. márc. 06, 2009 6:42 pm

Atti0822 írta:Most akkor '95-ös vagy '08-as MOD lesz. Ha 2008-as akkor honnét lehet letölteni?
négy dolgot kérdeztél én mindre válaszoltam is.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar'95

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. márc. 06, 2009 7:32 pm

Atti0822 írta:Köszönöm a gyors választ.
- Azt szeretném megtudni, hogy mikor lesz a vizsga?
-Mikor kezdődik a következő szezon?
-Honnan tudom letölteni a pályákat?
-Akár melyik csapatba lehet jelentkezni?

Nagyon jó ez a 1995-ös MOD. Király.
A választ várom. Köszönöm.
Dietrichnek mostanság pörög az agya rendesen... :D

Szóval, kedden lesz a vizsga Vancouverben. A pályát a versenyre jelentkezős fórumból (Futamok > Vancouver) tudod majd leszedni, de csak holnap déltől.

A következő szezon áprilisban kezdődik. A maszim nyitóoldalán a jobb oldalon kint van már a versenynaptár. A pályákat egy héttel a verseny előtt rakjuk ki... a közismertebbek eletölthetők a netről, de a gdb módosítások miatt muszáj a mienket használnod.

Ezen fórum első hozzászólásából lehet majd autót választanod... de csak sikeres vizsga után. A 2009-es bajnokságra majd külön kell jelentkezned. Arról bővebben az IndyCar 2009 előkészületek fórumban olvashatsz.

Remélem így kerek a történet.
TS kötelező.

...ha további kérdésed van, azt szívesen várjuk. :wink:
Peter Rigo

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

IndyCar'95

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » pén. márc. 06, 2009 8:33 pm

Még egy kérdésem lenne. Kell-e ezért az egészért fizetni valamit?
Köszönöm, hogy részletesen leírtad a tudnivalókat!
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar'95

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. márc. 06, 2009 10:38 pm

Atti0822 írta:Még egy kérdésem lenne. Kell-e ezért az egészért fizetni valamit?
Köszönöm, hogy részletesen leírtad a tudnivalókat!
nem kell fizetni,
de a részvételhez jól és első sorban korrekt módon kell vezetni,
másodsorban betartani a szabályokat.
Kép

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

IndyCar 2008

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » szomb. márc. 07, 2009 11:28 am

Hello!
Ez a MOD lesz 2009 áprilisában?
http://gphungary.hu/letoltes.php?letoltid=13849
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar 2008

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. márc. 07, 2009 2:46 pm

Atti0822 írta:Hello!
Ez a MOD lesz 2009 áprilisában?
http://gphungary.hu/letoltes.php?letoltid=13849
Igen, de a lap tetején látod a "LETÖLTÉSEK" menüt. Ha abban kersegélsz, szintén megtalálod a modot, a hozzá tartozó 1.1 patch-al is. A ligamod némiképp' változni fog, de ez még nem elérhető.

Bővebb információ a bajnokságról az "előkészületek" fórumban található.
Peter Rigo

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég