Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. szept. 28, 2008 11:39 am

Dietrich írta:A srác aki cikkeket irja a motorsportokra, felrakott a youtube-ra egy videót, amit az 1983-as Indy 500 közvetítésében adtak le. Ebben van néhány forgatási felvétel a 'Winning' című filmjéből, amit a '60-as évek végén forgattak az IMS-en, és amikor Paul tulajdonképpen beleszeretett az autóversenyzésbe. 1983 az az év ugye, amikor megalapítja Haas-al az IndyCar csapatot és nem más, mint Mario Andretti ül a volán mögött.
http://www.youtube.com/watch?v=7NZhYSKURHU


csapat honlapja:
http://www.newman-haas.com/
Nagyon szomorú vagyok...

Paul Newmanről mindig az fog eszembe jutni, hogy sikerült elérnie Carl Haas-nál, hogy a szponzorok kérése ellenére az autókat fekete-fehérre, majd teljesen feketére fessék... "Hollywood legkékebb szempárja" ugyanis színvak volt, ami a versenyek figyelemmel követésekor némi hátrányt jelent. A tarka autócsodák között mindig poén volt a fekete fehér Newman-Haas autó Nigel Mansell és Mario Andretti vezetésével... ezért kerül idén vissza Graham Rahal autójára is a fekete/fehér, "rendőrautó" festés.

Javasolom, hogy a Greg Moore 500 versenyen Greg mellett Paul Newman-ról is emlékezzünk meg.
Peter Rigo

PoCoK
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 3:33 pm

Hozzászólás Szerző: PoCoK » vas. szept. 28, 2008 3:41 pm

DALE COYNE RACING (Lola/Ford/Firestone)
#19 Eric Bachelart -
VSR TAG vagyok és jelentkeznék erra a kocsira!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 28, 2008 3:49 pm

PoCoK írta:DALE COYNE RACING (Lola/Ford/Firestone)
#19 Eric Bachelart -
VSR TAG vagyok és jelentkeznék erra a kocsira!
Üdv a HRC-VSR-MASZIM IndyCar csapatban! Következő vizsga lehetőség kedden van surfers paradise-ban, road pályára - nézz körül légyszi infókért a futamok témában és jelentkezz a futamra is, illetve vizsgázni.

Autókérésed, jogositvány szerzésed után figyelembe vesszük!

Kalappal! Balesetmentes versenyzést! :wink:
Kép

ForeMan
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szer. szept. 24, 2008 2:42 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: ForeMan » hétf. szept. 29, 2008 3:36 pm

Őszinte részvétem!Paul Newman mindig a szivünkben marad,sok maradandó dolgot adott.....

Nyugodjék békében... :roll: :?
Csak azoktól tanulhatok, akik tudnak, és csak tőlük tanulva kerekedhetek föléjük.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd szept. 30, 2008 7:33 am

Az egyesületi és szakosztályi vezetés kötelességének érzi, hogy ismét felhívja a jelentkezők figyelmét az alábbiakra:

A mod igen nehéz, a bajnokság pályái pedig még nehezebbek. Szeretném megkérni az indulókat, hogy alaposan gondolják át indulási szándékukat. Elsősorban azokra a versenyzőkre gondolok, akik idő hiányában nem tudnak készülni a versenyekre. A rendszeres gyakorlás elengedhetetlen lesz...
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd szept. 30, 2008 8:33 pm

Szia Ginger!

Nem az előző hozzászólásod miatt, hanem a munkaidőm ideiglenes változása miatt, sajnos nem fogok tudni jönni minimum 3 hónapig a versenyekre, szóval szeretném ha kivennétek a nevezettek közül, uténa elvileg visszaáll a régi rend, és talán majd tudok jönni, csak akkor meg már nem nagyon lesz esélyem/értelme, menni, mivel addig lemegy jó néhány verseny és így rengeteg ponttól (már ha szereztem volna) elesek. Sajnálom nagyon, pedig ez a surfers paradise igen komoly kis pálya volt ezzel a moddal.
Sajnálom, hogy így alakult, már múlt héten szóltak, hogy valószínű ez lesz, de mondták, hogy biztosat majd ezen a héten, és ma reggel szóltak, hogy változott a munkaidőm meg még pár emberkének.

@Metosz! Ne haragudj, nem így terveztem, én vártam, hogy megyünk majd egy csapatban, de sajnos most nem így alakult. Esetleg, ha fenáll a felkérésed majd a 2009-es IRL-re, akkor szívesen jövök melléd csapattársként.
F1-re tudok jönni, mert szerencsére vasárnap nem kell dolgoznom (1-2 kivétellel de akkor meg már nincs F1)

Köszönöm, hogy Versenyezhettem Veletek!! Jövőre biztosan jövök az IRL-re, remélem mire kezdünk visszakerülök.

Mégegyszer bocsi, remélem sikerül találni még kezdésig valakit a helyemre!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd szept. 30, 2008 8:50 pm

Tommy78 írta:Szia Ginger!

Nem az előző hozzászólásod miatt, hanem a munkaidőm ideiglenes változása miatt, sajnos nem fogok tudni jönni minimum 3 hónapig a versenyekre, szóval szeretném ha kivennétek a nevezettek közül, uténa elvileg visszaáll a régi rend, és talán majd tudok jönni, csak akkor meg már nem nagyon lesz esélyem/értelme, menni, mivel addig lemegy jó néhány verseny és így rengeteg ponttól (már ha szereztem volna) elesek. Sajnálom nagyon, pedig ez a surfers paradise igen komoly kis pálya volt ezzel a moddal.
Sajnálom, hogy így alakult, már múlt héten szóltak, hogy valószínű ez lesz, de mondták, hogy biztosat majd ezen a héten, és ma reggel szóltak, hogy változott a munkaidőm meg még pár emberkének.

@Metosz! Ne haragudj, nem így terveztem, én vártam, hogy megyünk majd egy csapatban, de sajnos most nem így alakult. Esetleg, ha fenáll a felkérésed majd a 2009-es IRL-re, akkor szívesen jövök melléd csapattársként.
F1-re tudok jönni, mert szerencsére vasárnap nem kell dolgoznom (1-2 kivétellel de akkor meg már nincs F1)

Köszönöm, hogy Versenyezhettem Veletek!! Jövőre biztosan jövök az IRL-re, remélem mire kezdünk visszakerülök.

Mégegyszer bocsi, remélem sikerül találni még kezdésig valakit a helyemre!
Ok Tommy... sajnálom. A jogosítványod természetesen megmarad. Amint teheted gyere vissza, mert várunk. Autót majd újra kell kérned...
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd szept. 30, 2008 9:02 pm

Morfi és PiceeY a 09.30-i tesztversenyen gyakorlatilag lealázta a mezőnyt. Mindketten a dobogón végeztek, így road/street jogosítványt is megszerezték. Ezúton gratulálunk mindkettőjüknek!

További jogosítványszerzési lehetőségek:

10.02 20.00 road/street vizsga (Surfer's Paradise)
10.07 20.00 ovál vizsga (Fontana)
10.09 20.00 ovál vizsga (Fontana)
10.14 20.00 ovál vizsga (Fontana)
10.21 20.00 road/street vizsga (Miami)
10.23 20.00 road/street vizsga (Miami)
10.28 20.00 road/street vizsga (Miami)
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. okt. 01, 2008 1:42 pm

Lehet én vagyok az utolsó aki megtudta..a mod bekerült a HOF-ba!
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. okt. 02, 2008 7:05 am

Már elég régóta Dietrich xD

A Mod a főoldalon baloldalt a leggyakrabban leszedett modok közt is szerepel, nem hiába került be a HoFba.
Kép

Piceey
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: hétf. júl. 28, 2008 12:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Piceey » csüt. okt. 02, 2008 3:57 pm

Ilyen kevésbé sztárolt ez az Indycar sorozat,vagy rossz kulcsszavakat irtam be a googleba?
Olyan kevés képet kapok autókról,csapatokról,versenyzőkröl....érdekes..
Kép
Csak azoktól tanulhatok, akik tudnak, és csak tőlük tanulva kerekedhetek föléjük.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. okt. 02, 2008 5:46 pm

Piceey írta:Ilyen kevésbé sztárolt ez az Indycar sorozat,vagy rossz kulcsszavakat irtam be a googleba?
Olyan kevés képet kapok autókról,csapatokról,versenyzőkröl....érdekes..
www.indycar.com
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. okt. 03, 2008 9:22 pm

NEWS!!!

Castronevest és húgát adócsalással vádolják - vége a brazil pályafutásának?
Legfrisebb hír!
Castroneves útlevelét bevonták a mai nappal, így nem hagyhatja el az Egyesült Államok területét amíg ítélet nem születik!!!! Lehet találgatni, kit visz el Penske a #3-as autóban Surfersbe. Ha visz egyáltalán vkit, különben bukja a 1,3 millió dollár TEAM moneyt erre az autóra.


Tracy perli Forsythe-ot, valszeg azért, mert az öreg felfüggesztette idő előtt a szerződését.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. okt. 04, 2008 8:02 am

Dietrich írta:NEWS!!!

Castronevest és húgát adócsalással vádolják - vége a brazil pályafutásának?
Legfrisebb hír!
Castroneves útlevelét bevonták a mai nappal, így nem hagyhatja el az Egyesült Államok területét amíg ítélet nem születik!!!! Lehet találgatni, kit visz el Penske a #3-as autóban Surfersbe. Ha visz egyáltalán vkit, különben bukja a 1,3 millió dollár TEAM moneyt erre az autóra.


Tracy perli Forsythe-ot, valszeg azért, mert az öreg felfüggesztette idő előtt a szerződését.
Fogadjunk, hogy te már azon agyalsz, hogy Tracy fogja vezetni a #3 autót Ausztráliában. Sztem Penske minden áron kiviszi a tejest... kicsempészik egy ethanolos hordóban. :lol:
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. okt. 04, 2008 8:31 am

Már beszéltem is Rogerrel erről..ha nem kapja vissza az útlevelét PT ül be a régi 3-as számú autóba :)

De ez teljesen kézenfekvő lenne surfersre..jövőre meg adná magát :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. okt. 04, 2008 8:33 am

"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. okt. 08, 2008 8:37 am

TISZTELT VERSENYZŐTÁRSAK!

A FELKÉSZÜLÉSI IDŐSZAK TAPASZTALATAIT FIGYELEMBE VÉVE JELENTŐS SZABÁLYMÓDOSÍTÁSOKAT LÉPTETÜNK ÉRVÉNYBE. AZ OVÁLVERSENYEKEN BEVEZETJÜK AZ "IDŐLIMIT" FOGALMÁT, VALAMINT MÓDOSUL A RAJTOLÁS/ÚJRARAJTOLÁS SZABÁLYA IS. A SZABÁLYZAT VONATKOZÓ BEKEZDÉSEI A TOVÁBBIAKBAN ÍGY HANGZANAK.

A VERSENYEK HOSSZA

Az oválversenyek hossza az eredeti versenyhosszaknak megfelelő, tehát az 1 mérföldes oválokon 200 kört (időlimit maximum 2 óra), Indianapolisban és Michiganben pedig a klasszikus 500 mérföldet futjuk (időlimit maximálisan 3 óra). A rövid oválos versenyek kezdési időpontja 20.00. Az 500 mérföldes versenyek 19.00-kor kezdődnek.

A road/street versenyek hossza az eredeti versenyhosszok 50%-a, időlimit nincs.

A RAJT

A verseny repülő rajttal kezdődik. A pályára való kilépés után mindenki a saját rajtpozíciójának megfelelő helyre kerül a pit utcában. A PaceCar ezek után megkezdi a felvezető körét, a versenyzők pedig követik. A biztonsági autót, illetve a rajtsorrend szerinti előtted lévő autókat megelőzni szigorúan TILOS, a formációt tartani kell! Rajtoknál a pole-ból induló versenyző határozza meg a gyorsítás helyét és időpontját, betartva a pályára vonatkozó, egyedi utasításokat (rajtolási sebesség). Előzni csak a "GREEN" jelzés életbe lépésének pillanatától szabad, ennek nem betartása azonnali BÜNTETÉST von maga után!!!

A VERSENY VÉGE

A versenynek az utolsó versenyben marad pilóta beérkezésekor van vége. Amennyiben időlimittel zárul a verseny, az idő lejártának pillanatában lévő kör a verseny záró köre. A verseny végeredménye az e kör végén, a célvonalnál mért sorrend. A verseny levezető körét a sárga zászlós periódusok szabálya szerint kéretik megtenni. Plusz tiszteletkör, vagy bármi féle "örömködést" mellőzzetek, mert a szerver a végső sorrend kialakításánál is büntethet.

A SZABÁLYZATOT MINDENKINEK EL KELL FOGADNI A VONATKOZÓ FÓRUMBAN, ALÁÍRÁSÁVAL! E NÉLKÜL NEM INDULHAT EL A VERSENYEKEN.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. okt. 10, 2008 10:32 pm

http://cde.cerosmedia.com/1O48da36c06ca24401.cde
srácok előfizetnek rá és küldik is magyarországra.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szomb. okt. 11, 2008 7:37 am

Azért nem gyenge a 12. oldalon a Castronevezes kitűző.

"Helio for president" ... hmm ha most köcsög akarok lenni akkor ja, tényleg egy adócsalót elnöknek. xD
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. okt. 11, 2008 11:46 am

Kanaané a legjobb :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

R.Vizi
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szomb. okt. 11, 2008 9:23 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: R.Vizi » szomb. okt. 11, 2008 9:25 pm

Hello!
Jelentkeznék a ligába
(üres kocsira)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. okt. 12, 2008 12:38 pm

SERVER EDITION MOD UPDATE

<a href="http://www.owclub.hu/IndyCar1995_SE_v1.0.zip" target="_blank">IndyCar SE v1.0</a>
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. okt. 12, 2008 12:49 pm

R.Vizi írta:Hello!
Jelentkeznék a ligába
(üres kocsira)
Szia!
A szabályzatot olvasd el, és ha már most csütörtökön indulni akarsz, akkor várunk szeretettel kedden 20.00-tól a vizsgára.
Kérlek válassz magadnak autót!

Ez utóbbi mondat hibás... autót csak sikeres vizsga után lehet választani. Bocs a hibáért... az új rendszert még szoni kell.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 hétf. okt. 13, 2008 2:52 pm-kor.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. okt. 12, 2008 9:21 pm

"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 13, 2008 11:37 am

Szuperhős lett Makai György Newtonban!

A hódmezővásárhelyi srác a 10. lett Newtonban, nem akárhogyan! 233. körig minden rendben ment, amikor hirtelen az autójára repült egyik ellenfele.

Bővebben http://nascar.hu/cikk-nascar_hu-szuperh ... ban_-13315
Kép

Avatar
GeGE95
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 1:55 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: GeGE95 » hétf. okt. 13, 2008 1:59 pm

Hellosztok szeretnék jelentkezni az Indycar 95-re. A Galles Racing hoz Adrian Fernandezhez. msn:gege1995@windowslive.com

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. okt. 13, 2008 2:51 pm

GeGE95 írta:Hellosztok szeretnék jelentkezni az Indycar 95-re. A Galles Racing hoz Adrian Fernandezhez. msn:gege1995@windowslive.com
Szia!

A szabályzatot olvasd el, és ha már most csütörtökön indulni akarsz, akkor várunk szeretettel kedden 20.00-tól a vizsgára. Kicsit módosítanék az előző hozzászólásomon. Autót csak a sikeres vizsga letétele után választhattok.
Peter Rigo

puma734
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 3:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: puma734 » hétf. okt. 13, 2008 3:45 pm

Sziasztok!

Csütörtöki tesztfutamra jelentkeznénk: Szántó Péter - biaggi, Szabó Gábor - puma , ha még beférünk. Biztos béna vagyok, de sehol nem találtam hogy a pályákat honnan lehet letölteni, illetve tagságdíjról sem találtam semmit, ha lennétek szívesek segíteni megköszönném. mail: puma_734@hotmail.com

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. okt. 13, 2008 3:56 pm

puma734 írta:Sziasztok!

Csütörtöki tesztfutamra jelentkeznénk: Szántó Péter - biaggi, Szabó Gábor - puma , ha még beférünk. Biztos béna vagyok, de sehol nem találtam hogy a pályákat honnan lehet letölteni, illetve tagságdíjról sem találtam semmit, ha lennétek szívesek segíteni megköszönném. mail: puma_734@hotmail.com
Szia puma!

A jelentkezést csak "személyesen" lehet megtenni, másnak a nevében nem jelentkezhetsz.

A szabályzatot olvasd el, és ha már most csütörtökön indulni akarsz, akkor várunk szeretettel kedden 20.00-tól a vizsgára.

A szintidő 32.000 lesz, amit a vizsga egyik pontjaként 10 körön keresztül folyamatosan tartani kell.
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 13, 2008 4:01 pm

puma734 írta:Sziasztok!

Csütörtöki tesztfutamra jelentkeznénk: Szántó Péter - biaggi, Szabó Gábor - puma , ha még beférünk. Biztos béna vagyok, de sehol nem találtam hogy a pályákat honnan lehet letölteni, illetve tagságdíjról sem találtam semmit, ha lennétek szívesek segíteni megköszönném. mail: puma_734@hotmail.com
Tagsági díj nincs.
Csak kattints a "VERSENYZÉS" linkre legfelül és olvasd végig, ott megtalálod a letöltéseket is, illetve linket közvetlenül az indycar szabályokhoz.

A szofvereket pályákat megtalálod a futamok részben is. Az aktuális pályák amik futnak ki vannak emelve illetve minden első hozzászólásban megleled a szükséges infókat ahogy a szoftvereket is. Sőt IndyCar-ban még Ginger17-nek köszönhetően egy kis történelem leckére is van esélyed. :wink:

Sajnos Szántó Péter Biaggi jelentkezését nem fogadhatjuk el mert mindenki csak a saját nevében jelentkezhet ahogy a szabályokat is csak Ő fogadhatja el.

Megértésed a rend nevében előre is köszönöm!

Jó szórakozást és szerencsés vizsgázást!
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. okt. 13, 2008 4:26 pm

puma734 írta:Sziasztok!

Csütörtöki tesztfutamra jelentkeznénk: Szántó Péter - biaggi, Szabó Gábor - puma , ha még beférünk. Biztos béna vagyok, de sehol nem találtam hogy a pályákat honnan lehet letölteni, illetve tagságdíjról sem találtam semmit, ha lennétek szívesek segíteni megköszönném. mail: puma_734@hotmail.com
Ráadásul... biztos én írtam ki rosszul. Csütörtökön már éles verseny lesz, nem pedig "tesztfutam". Tesztverseny kedden lesz, méghozzá 21.00-tól. Mindezek előtt 20.00-tól jogosítvány szerezhető... elnézést, ha rosszul írtam volna ki valahova. Mindjárt utánanézek.
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 13, 2008 4:26 pm

Még valami volna!

Csütörökön nincs tesztfutam csak holnap vagyis kedden van lehetőség teljesíteni sikeres "O" licenc után.
CSÜTÖRTÖKI GREEG MOORE 500 mérföldes versenyt nem nevezném tesztfutamnak és csak jogsival rendelkezők vehetnek részt rajta.

@Ginger17
:wink:
nyertél de csak pár pillanattal, azé én is rajra voltam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz kedd okt. 14, 2008 9:31 am-kor.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. okt. 13, 2008 4:28 pm

Akkor ezt megbeszéltük... volt egy kis reakcióidőnk figyeled!? :D
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. okt. 13, 2008 4:52 pm

egy 500 mérföldes versenyt döntöttek el már ilyen befutóval is sőt szorosabb is volt..3 óra elteltével :wink:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

puma734
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 3:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: puma734 » hétf. okt. 13, 2008 5:38 pm

"E héten csütörtöktől Indycar 95 moddal indul egy több hónapon át tartó bajnokság (HRC-MASZIM-VSR féle közös IRL bajnokság folytatásaként) amit egy Greg Moore emlékversennyel a Fontanai pályán kezdünk. Vagy 500 mile vagy 3 óra lesz a táv.De ez még a bajnokságba nem számit bele."

Ezt olvastam sg rfactor fórumon. Ha nem számít bele a bajnokságba, akkor azt gondoltam vmi funrace vagy tesztfutam. Segítséget köszi!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. okt. 13, 2008 5:58 pm

puma734 írta:"E héten csütörtöktől Indycar 95 moddal indul egy több hónapon át tartó bajnokság (HRC-MASZIM-VSR féle közös IRL bajnokság folytatásaként) amit egy Greg Moore emlékversennyel a Fontanai pályán kezdünk. Vagy 500 mile vagy 3 óra lesz a táv.De ez még a bajnokságba nem számit bele."

Ezt olvastam sg rfactor fórumon. Ha nem számít bele a bajnokságba, akkor azt gondoltam vmi funrace vagy tesztfutam. Segítséget köszi!
Emlékverseny... nem számít bele a bajnoki pontozásba, de a győzelem - mint minden 500 mérföldes versenyen esetén - nagy presztízsértékkel bír.
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 13, 2008 9:54 pm

Nagy kihívással teli futam, 3 órán egyfolytában 30 ember árnyékában menni. Ráadásul sosem szabad feladni csak ha a motor megadja magát, mindig ha a kereked is letört menj be a boxba megjavítod és visszamész, hidd el van esélyed ezek után még visszatérni jobb eredménnyel a pályára.

Itt jegyezném meg hogy kicsit magas a törés sztem, lehetne egy picit alacsonyabb mondjuk 40 vagy 35 % irreálisan magas sztem, már csak azért hogy tartsuk a színvonalat.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd okt. 14, 2008 6:45 am

Ulvar írta:Nagy kihívással teli futam, 3 órán egyfolytában 30 ember árnyékában menni. Ráadásul sosem szabad feladni csak ha a motor megadja magát, mindig ha a kereked is letört menj be a boxba megjavítod és visszamész, hidd el van esélyed ezek után még visszatérni jobb eredménnyel a pályára.

Itt jegyezném meg hogy kicsit magas a törés sztem, lehetne egy picit alacsonyabb mondjuk 40 vagy 35 % irreálisan magas sztem, már csak azért hogy tartsuk a színvonalat.
Az "irreális" kifejezést pont a valóságtól eltérő dolgokra használjuk.

Nem szeretnénk változtatni. Oválokon 50%, road/street versenyeken 33% a törés és ez nem véletlenül lett így meghatározva, ugyanis egyesek talán jobban vigyáznak majd versenytársaikra, nem lesz buta lökdösödés, hisz' ez saját érdekük is...

"tartsuk a színvonalat"!

Nagyon el lettünk kényeztetve a Dallara "tankokkal".
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd okt. 14, 2008 8:22 am

puma734 írta:"E héten csütörtöktől Indycar 95 moddal indul egy több hónapon át tartó bajnokság (HRC-MASZIM-VSR féle közös IRL bajnokság folytatásaként) amit egy Greg Moore emlékversennyel a Fontanai pályán kezdünk. Vagy 500 mile vagy 3 óra lesz a táv.De ez még a bajnokságba nem számit bele."

Ezt olvastam sg rfactor fórumon. Ha nem számít bele a bajnokságba, akkor azt gondoltam vmi funrace vagy tesztfutam. Segítséget köszi!
Igen nem számit bele a bajnoki pontrendszerbe.
Nem is fun race..emlékfutam így emlékezve egy nagyszerü (sajnos fiatalon elhunyt) kanadai srácnak aki 1999 október 31-én Fontanai pályán szenvedett halálos balesetet.

Tesztfutamok keddi napokon vannak, de ez most abból a szempontból lehet tesztnek venni hogy ilyen távot még nem mentünk. És a bajnokságba 2 ilyen hosszú futam lesz az Indy500 és Michigan 500. meglátjuk kibirjuk vagy sem 3 órát koculni ;)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd okt. 14, 2008 9:29 am

puma734 írta:"E héten csütörtöktől Indycar 95 moddal indul egy több hónapon át tartó bajnokság (HRC-MASZIM-VSR féle közös IRL bajnokság folytatásaként) amit egy Greg Moore emlékversennyel a Fontanai pályán kezdünk. Vagy 500 mile vagy 3 óra lesz a táv.De ez még a bajnokságba nem számit bele."

Ezt olvastam sg rfactor fórumon. Ha nem számít bele a bajnokságba, akkor azt gondoltam vmi funrace vagy tesztfutam. Segítséget köszi!
Várunk szeretettel ma! Remélem jöttök!
Hívhatjuk Teszt futamnak is a csütörtöki eseményt, de akkor is a részvétel "O" licenchez kötött lenne. http://www.maszim.hu/jogsi.htm

FUN futamokon nem kell jogsi csak esetleg a qualin kell teljesíteni a 107% a részvételhez. Következő FUN futam 2008.12.21 LIEN KARIFUN BULI!

Szóval összességében nem oszt nem szoroz vizsgázni mindeképpen kellene rá illetve annyival több, hogy Greg Moore-hoz OpenWheel licenc kell.

@Bedy remélem leszel mert ha sok vizsgzó érkezik esélyünk sincs nélküled.
Kép

B.Giovanni
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: szer. aug. 06, 2008 6:59 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: B.Giovanni » kedd okt. 14, 2008 10:19 am

Jelen leszek a versenyen és remélem nem dobom el az autót 10 perccel a vége elött :D

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » kedd okt. 14, 2008 10:49 am

Tesztfutamon és Emlékversenyen is résztveszek
Start Me Up

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd okt. 14, 2008 12:49 pm

Ha megtom beszélni akkor 1 órával hamarabb kezdjük a simsporton a közvetítést akkor még 9re simán felérek a serverre mai tesztfutamra. Izgi lesz a csütörtök :)
Kép

kimimarci
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 1:14 pm
Admin: Admin

jeli

Hozzászólás Szerző: kimimarci » szer. okt. 15, 2008 1:20 pm

sziasztok szerttenék jelentkezni de még nincs meg játék segítségetek kérem hogy honnan lehet leszed és megpróbálnám a vezetői licensz megszerzését
nem nagyon tudom hogy hogy működnek itt a dolgok ezért kérek valaki ki tudja segíten ihogy vegyen fel msn-re marci911026@hotmail.com
ha mehetek a kicsi mind1 játéknév iceman

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Re: jeli

Hozzászólás Szerző: Zöldi » szer. okt. 15, 2008 1:52 pm

kimimarci írta:sziasztok szerttenék jelentkezni de még nincs meg játék segítségetek kérem hogy honnan lehet leszed és megpróbálnám a vezetői licensz megszerzését
nem nagyon tudom hogy hogy működnek itt a dolgok ezért kérek valaki ki tudja segíten ihogy vegyen fel msn-re marci911026@hotmail.com
ha mehetek a kicsi mind1 játéknév iceman
Az rfactor innen:

http://www.rfactor.net/index.php?page=downloads

vagy az egyesület adatbázisáról is leszedhető (lásd. versenyzés felül a linksorban és azon belül a letöltések részt)


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zöldi szer. okt. 15, 2008 1:53 pm-kor.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: jeli

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. okt. 15, 2008 1:53 pm

kimimarci írta:sziasztok szerttenék jelentkezni de még nincs meg játék segítségetek kérem hogy honnan lehet leszed és megpróbálnám a vezetői licensz megszerzését
nem nagyon tudom hogy hogy működnek itt a dolgok ezért kérek valaki ki tudja segíten ihogy vegyen fel msn-re marci911026@hotmail.com
ha mehetek a kicsi mind1 játéknév iceman
Szia.

legközelebbi verseny amin indulhatsz október 30-án Miami (street pálya)
Erre vizsgázni az alábbi időpontokban tudsz majd Metosznál:
10.21 20.00 road/street vizsga (Miami)
10.23 20.00 road/street vizsga (Miami)
10.28 20.00 road/street vizsga (Miami)

Mikor ovál pálya verseny lesz arra is lekell tenned a vizsgát majd Gingernél.

Szabályzatot olvasd el addig is!
A játékot, pályát és szerveri fájlokat majd a Miami jelentkezős topicban fogod megtalálni szombaton vagy vasárnap a "Futamok" fórum részben..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

munez23
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 11:20 pm

Hozzászólás Szerző: munez23 » csüt. okt. 16, 2008 12:46 am

Sziasztok!
Neveznék a bajnokságra ha lehet!

DALE COYNE RACING (Lola/Ford/Firestone)
#34 Alessandro Zampedri
Fáy András
munez23
AAR - Alfa Amore Racing Team
http://alfaamoreracing.hu

AARTV
http://aartv.hu

Avatar
GeGE95
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 1:55 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: GeGE95 » csüt. okt. 16, 2008 1:14 pm

Hellosztok kilépek az Indycar 95 ből de ha lehet majd jelizek márciusban kezdődő IRL ben köszi alehetőséget

bardocz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 8:26 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: bardocz » csüt. okt. 16, 2008 2:09 pm

Szívesen neveznék,egy kis gyakorlás után,csak jogsiszerzésre pont sosem érek rá,mert akkor nem vagyok otthon:(
Lesz majd olyan tesztfutam,ahol csak regisztrált versenyző is részt vehet,ha nemis a versenyen,csak edzésen,mert kíváncsi vagyok mit tudnék a többi indulóhoz képest,és hogy érdemes lenne-e neveznem,vagy csak akadályoznék mindenkit.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. okt. 16, 2008 2:13 pm

mem jó se a kedd se a csütörtök a jövő héten?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. okt. 16, 2008 2:30 pm

munez23 írta:Sziasztok!
Neveznék a bajnokságra ha lehet!

DALE COYNE RACING (Lola/Ford/Firestone)
#34 Alessandro Zampedri
Fáy András
munez23
Szia Andis!

Mivel elég rég nem láttunk, és azóta a vizsgarendszer is megváltozott, szeretnénk ha letennéd a vizsgákat (ovál és road/street) újra. Minden hosszabb időn át hiányzóval ezt kell tennünk... nyilván nem lesz gondod vele.

Vizsgaidőpontok keddenként vannak a szokott időben. :wink:

Autót csak a jogosítvány megszerzése után választhatsz.
Peter Rigo

bardocz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 8:26 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: bardocz » csüt. okt. 16, 2008 3:10 pm

Pont a kedd és a csütörtök a nem jó,jó ha 9 körül hazaérek,és 6kor megyek el.mindegy,majd egyszer megcsinálom,amikor beteg leszek,és nem tudok menni edzésre.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. okt. 16, 2008 3:18 pm

bardocz írta:Szívesen neveznék,egy kis gyakorlás után,csak jogsiszerzésre pont sosem érek rá,mert akkor nem vagyok otthon:(
Lesz majd olyan tesztfutam,ahol csak regisztrált versenyző is részt vehet,ha nemis a versenyen,csak edzésen,mert kíváncsi vagyok mit tudnék a többi indulóhoz képest,és hogy érdemes lenne-e neveznem,vagy csak akadályoznék mindenkit.
Sajnos nehéz egy extra időpontot beiktatni, hiszen 3 ember szükséges, két vizsgabiztos + a vizsgasegéd. Ennek ellenére biztosan ki tudunk találni valamit csak írd meg pontosan mikor lenne jó neked. Több időpontot írj!
:idea: "S" licencet F1-ben is megcsinálhatod, ami szerdán van.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. okt. 16, 2008 3:19 pm

bardocz írta:Pont a kedd és a csütörtök a nem jó,jó ha 9 körül hazaérek,és 6kor megyek el.mindegy,majd egyszer megcsinálom,amikor beteg leszek,és nem tudok menni edzésre.
A versenyek csütörtökönként vannak... 19.00 és 20.00 kezdéssel.
Peter Rigo

munez23
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 11:20 pm

Hozzászólás Szerző: munez23 » csüt. okt. 16, 2008 4:02 pm

Ginger17 írta:
munez23 írta:Sziasztok!
Neveznék a bajnokságra ha lehet!

DALE COYNE RACING (Lola/Ford/Firestone)
#34 Alessandro Zampedri
Fáy András
munez23
Szia Andis!

Mivel elég rég nem láttunk, és azóta a vizsgarendszer is megváltozott, szeretnénk ha letennéd a vizsgákat (ovál és road/street) újra. Minden hosszabb időn át hiányzóval ezt kell tennünk... nyilván nem lesz gondod vele.

Vizsgaidőpontok keddenként vannak a szokott időben. :wink:

Autót csak a jogosítvány megszerzése után választhatsz.
Helo! Értem! Természetesen leteszem a vizsgát!
A kedd esti időpont nemjóh LE MANS miatt de csütörtök az nekem megfelel!
AAR - Alfa Amore Racing Team
http://alfaamoreracing.hu

AARTV
http://aartv.hu

bardocz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 8:26 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: bardocz » csüt. okt. 16, 2008 4:14 pm

Ginger17 írta:
bardocz írta:Pont a kedd és a csütörtök a nem jó,jó ha 9 körül hazaérek,és 6kor megyek el.mindegy,majd egyszer megcsinálom,amikor beteg leszek,és nem tudok menni edzésre.
A versenyek csütörtökönként vannak... 19.00 és 20.00 kezdéssel.
Fenébe,ezt nem is figyeltem,csak hogy mikor tudok vizsgázni.

Metosz: Így akkor nem is írok időpontot,(am hétfő,szerda,péntek)majd ha úgy alakul,hogy tudok menni valami bajokságon,ami nem ütközik semmivel,akkor megcsinálom.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. okt. 16, 2008 4:54 pm

munez23 írta:
Ginger17 írta:
munez23 írta:Sziasztok!
Neveznék a bajnokságra ha lehet!

DALE COYNE RACING (Lola/Ford/Firestone)
#34 Alessandro Zampedri
Fáy András
munez23
Szia Andis!

Mivel elég rég nem láttunk, és azóta a vizsgarendszer is megváltozott, szeretnénk ha letennéd a vizsgákat (ovál és road/street) újra. Minden hosszabb időn át hiányzóval ezt kell tennünk... nyilván nem lesz gondod vele.

Vizsgaidőpontok keddenként vannak a szokott időben. :wink:

Autót csak a jogosítvány megszerzése után választhatsz.
Helo! Értem! Természetesen leteszem a vizsgát!
A kedd esti időpont nemjóh LE MANS miatt de csütörtök az nekem megfelel!
Keddenként vannak a vizsgák...
Peter Rigo

Batmanci
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 8:16 pm
Admin: Admin

jelentkezés

Hozzászólás Szerző: Batmanci » csüt. okt. 16, 2008 8:25 pm

Nem tudom, mi a helyzet, de beleférek még, ha jelentkezem?
Kedden ovál és road vizsga is van?
Bocs, de nekem többször kell valamit elmondani, Dani... Dani...
Bocs, Laci
48 éves vagyok, Babettával járok, anyámmal élek, macskám van, és még ne legyek kemény?

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. okt. 16, 2008 10:01 pm

Mindig az aktuális pálya tipusnak megfelelő vizsga van. Miami street lesz igy road vizsgát kell tenni rá.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

munez23
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 11:20 pm

Hozzászólás Szerző: munez23 » szomb. okt. 18, 2008 12:09 pm

Ginger17 írta:
munez23 írta:
Ginger17 írta: Szia Andis!

Mivel elég rég nem láttunk, és azóta a vizsgarendszer is megváltozott, szeretnénk ha letennéd a vizsgákat (ovál és road/street) újra. Minden hosszabb időn át hiányzóval ezt kell tennünk... nyilván nem lesz gondod vele.

Vizsgaidőpontok keddenként vannak a szokott időben. :wink:

Autót csak a jogosítvány megszerzése után választhatsz.
Helo! Értem! Természetesen leteszem a vizsgát!
A kedd esti időpont nemjóh LE MANS miatt de csütörtök az nekem megfelel!
Keddenként vannak a vizsgák...
Kedd este csak fél 10 után tudok feljönni kb 21:50 fele!
Ha még akkor felmehetek azt nagyon megkösöznöm ha nem akkor sajnos várok a köv szériáig!
AAR - Alfa Amore Racing Team
http://alfaamoreracing.hu

AARTV
http://aartv.hu

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég