Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. ápr. 10, 2009 8:43 pm

Tom írta:@Metosz

Természetesen segítek, csak valaki segítsen hogy tudjak bíráskodni! Valamiért ha replayt akarok nézni akkor lefagy az rFactorom.
Ötlet???
Hűha, valahol pedig olvastam, hogy megoldották az ilyen jellegű dolgot, csak már nem tom, h hogyan. :?

Origi? Esetleg 1 újratelepítés?

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » vas. ápr. 12, 2009 10:35 am

@Tom

Most jutott eszembe, hogy az rFactor akkor szokott ilyeneket produkálni, hogy nem tölti be a replayt, hogyha ékezetes mappába van telepítve. Esetleg nem lehet, h nálad is ez a gond? :)

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. ápr. 13, 2009 3:49 pm

Nekem is többet kéne Fórumot olvasni...
ÜDVÖZÖLLEK A McLARENBEN, ULVAR!!! RETTEGJ, NF1B!!!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. ápr. 18, 2009 4:17 pm

Tommy78 írta:
Ulvar írta: Tommy: :'( sírok :( De nagyon. Azt vártam hogy együtt leszünk a BMW-ben. :(.

MI LESZ VELEM NÉLKÜLEEEED :'(.

Na de komolyra fordítva tényleg sajnálom, egy erős és jó csapattársat kerestem az évre, hogy engem taníthasson és ösztönözzön ezt benned láttam :).

De megértem, és szerintem is helyesen döntöttél ha a te szemszögedből nézzük :).
Sajnálom Ulvar! Viszont nagyon jól esett amit írtál, komolyan, megdöbbentem, sőt még gondolkodóba is estem az F1-et illetően, úgyhogy most kicsit összekavarodtam. :wink:
@Tommy78
8) Én is meg vagyok keveredve. Természetesen várunk továbbra is ha van kedved F1-ben is részt venni, viszont le kellene adminisztálni rendesen a kocsidat.

@Ulvar
Jó volna ha meggondolnád magad, a TC kérdés miatt teljesen értelmetlen abba hagyni! Ha mégsem akkor viszont légyszi majd hivatalosan ebben a témában is jelezd a döntésed.
Kép

bazso
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szomb. ápr. 18, 2009 6:26 pm
Admin: Admin

Jelentkeznék

Hozzászólás Szerző: bazso » szomb. ápr. 18, 2009 6:30 pm

Jelentkezni szeretnék

Név:Perger Balázs
Autó:Scuderia Torro rosso
Nick:Bazso
E-mail:balazs.perger@freemail.hu

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. ápr. 18, 2009 7:06 pm

metosz írta:
Tommy78 írta:
Ulvar írta: Tommy: :'( sírok :( De nagyon. Azt vártam hogy együtt leszünk a BMW-ben. :(.

MI LESZ VELEM NÉLKÜLEEEED :'(.

Na de komolyra fordítva tényleg sajnálom, egy erős és jó csapattársat kerestem az évre, hogy engem taníthasson és ösztönözzön ezt benned láttam :).

De megértem, és szerintem is helyesen döntöttél ha a te szemszögedből nézzük :).
Sajnálom Ulvar! Viszont nagyon jól esett amit írtál, komolyan, megdöbbentem, sőt még gondolkodóba is estem az F1-et illetően, úgyhogy most kicsit összekavarodtam. :wink:
@Tommy78
8) Én is meg vagyok keveredve. Természetesen várunk továbbra is ha van kedved F1-ben is részt venni, viszont le kellene adminisztálni rendesen a kocsidat.

@Ulvar
Jó volna ha meggondolnád magad, a TC kérdés miatt teljesen értelmetlen abba hagyni! Ha mégsem akkor viszont légyszi majd hivatalosan ebben a témában is jelezd a döntésed.
Miért van még kocsim? 8) Ha igen nyugodtan adjátok oda bárkinek, jönnék egyébként szívesen mert kedvem lenne, csak sajna időm nem igazán van, 1-1 versenyre meg nem akarok beugrani, mert csak rosszabb lenne utána. :wink:

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkeznék

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. ápr. 18, 2009 7:21 pm

bazso írta:Jelentkezni szeretnék

Név:Perger Balázs
Autó:Scuderia Torro rosso
Nick:Bazso
E-mail:balazs.perger@freemail.hu
Üdv

Szerdánként van teszt ahol a vizsga feladatokat teljesítheted. Ezek a következők:
Aktuális pálya 107% 10x egymásután teljesítése.
Teszt futam 100% megtétele balesetokozás nélkül.

futamok fórum:
http://www.maszim.hu/viewforum.php?f=23
vagy közvetlenül:
http://www.maszim.hu/viewtopic.php?t=927

Jogsival kapcsolatosan
a http://www.maszim.hu/jogsi.htm oldalon találsz részleteket illetve a szabálykönyv alján még részletesebben
http://www.maszim.hu/F12009.htm

a mod-ot és a többi kiegészítést itt találod meg( csak explorerrel működik)
ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-%20BAJNOKSAGOK/
Formula_One_2006_by_CTDP_v1.exe
NF1B_09_CTDP2006patch_v1.01.zip
Start Me Up

rbalint
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: vas. márc. 08, 2009 2:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: rbalint » hétf. ápr. 20, 2009 3:16 pm

A francba részemről vizsgapróbálkozás lefújva most, meg jövő hét szerdán is. Mivel Veszprémi lakos vagyok, és bérletes MKB Veszprém KC szurkoló. Így mivel mindkét szerda hazai meccsnap, és ráadásul mindkettő 18.00 órakor kezdődik, így esélyem sincs előtte, vagy utána vizsgázni. Majd egyszer csak összejön.

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » hétf. ápr. 20, 2009 3:28 pm

rbalint írta:A francba részemről vizsgapróbálkozás lefújva most, meg jövő hét szerdán is. Mivel Veszprémi lakos vagyok, és bérletes MKB Veszprém KC szurkoló. Így mivel mindkét szerda hazai meccsnap, és ráadásul mindkettő 18.00 órakor kezdődik, így esélyem sincs előtte, vagy utána vizsgázni. Majd egyszer csak összejön.
huh hát én csak TV-ben tudom nézni őket, de az a hangulat ami ott szokott lenni, az nem semmi
Kép

Kép

rbalint
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: vas. márc. 08, 2009 2:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: rbalint » hétf. ápr. 20, 2009 7:30 pm

Gerrard írta: huh hát én csak TV-ben tudom nézni őket, de az a hangulat ami ott szokott lenni, az nem semmi
Hát igen! Egy BL meccs, vagy egy Szeged meccsen elég kemény a hangulat! TV-ből egyáltalán nem jön át az a szurkolás ami ott folyik. De valahogy erősödött is ez a komoly meccseken a tragédia óta, aki ott van az szurkol, ordítja, tapsolja amit a B-közép elkezd. Egyszerűen a testedben érzed, mikor az egész csarnok kb 5400 ember tapsol, és ordítja az Építők-et! Szal ezt elmondani nem lehet milyen érzés! De a legbrutálisabb szerintem a tragédia utáni Leon meccs volt! Ott nagyon nagy szurkolás ment, sírással egybevéve. Hihetetlen volt hallani, átélni(sajnos) azt a ritmikus Cozma Cozma kiabálásokat, a közösen elénekelt himnuszt, a tombitást (ezeket asszem a TV már nem közvetítette), közben a legtöbben nők-férfiak sírtak. Az nagyon kemény volt érzelmileg, és fizikailag is, mivel szétvertem a kezem a tapsolással. Ha valaki szereti a kézilabdát, annak mindenképp érdemes eljönni egy komolyabb BL meccsre, és átélni a szurkolás hangulatát! A Ciudad meccs után mikor a spanyolok mentek le a pályáról a Stefansson megemelte képzeletbeli kalapját a közönségnek. Volt is neki oka rá!!! Most szerdán a Győr jön, köv. szerdán meg a Dunaferr, azok közel sem ekkora hangulatú meccsek. Ezek kínlódós meccsek, az MKB sem játszik olyankor jól, hiába vannak a 10 gól fölötti eredmények. Sajnos ilyen a Magyar Bajnokság, és ezért sem tudunk BL döntőbe jutni. A másik meg a lóvé. Véleményem szerint(kizárólag csak az én személyes véleményem), hogy Nemzetközileg minket Magyarokat semmibe vesznek, nálunk nincs piaca a főszponzoroknak, a TV jogdíjaknak, stb..., és nem utolsó sorban nincs sportdiplomáciánk............
Na egy picit OFFoltam Bocsi érte! :oops:

rbalint
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: vas. márc. 08, 2009 2:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: rbalint » hétf. ápr. 20, 2009 7:41 pm

Gerrard most nézem te Kecskeméti vagy! Nálatok is van kézilabda Budapest Bank Kecskeméti KC! Az egyik legkeményebb ellenfél voltatok nálunk( akkor még Delfin KC), jól tartottátok magatokat! kis vid:
http://kesport.hu/2008/11/13/video-a-ve ... ajnokirol/

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » kedd ápr. 21, 2009 12:40 pm

Hali,
Hosszú kihagyás után ismét jönnék,

Ha lehet akkor a Spiczimüller Ricsárdka mellé.
[Master]Vipera

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd ápr. 21, 2009 9:06 pm

[Master]Vipera írta:Hali,
Hosszú kihagyás után ismét jönnék,

Ha lehet akkor a Spiczimüller Ricsárdka mellé.
Hajrá! Üdv újra a csapatban! Okosan. Másik kérésed is regisztráltam és örömmel vettem. Majd meglássuk mit tehetünk. :wink:
Kép

Inferno
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: szomb. ápr. 25, 2009 11:24 am

Jelentkezés

Hozzászólás Szerző: Inferno » szomb. ápr. 25, 2009 11:27 am

Hi! Jelentkezni szeretnék a ligába. Célom, hogy jókat versenyezzek normális pilótákkal!
Nick: Inferno
Autó: Ahol még van hely
MSN: b.dani_21@freemail.hu
E-mail: b.dani_21@freemail.hu
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. ápr. 25, 2009 3:51 pm

Inferno írta:Hi! Jelentkezni szeretnék a ligába. Célom, hogy jókat versenyezzek normális pilótákkal!
Nick: Inferno
Autó: Ahol még van hely
MSN: b.dani_21@freemail.hu
E-mail: b.dani_21@freemail.hu
Szia a következő jogosiítvány szerzési lehetőség jövő hét szerdán 19.00-tól lesz a Barcelonai pályán. FTP adatbázisban megtalálsz minden szükséges szoftvert, ha bármi gond vagy kérdésed lenne akkor jelezd, légyszi!

Üdv a csapatban!
Kép

Aflac
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: vas. ápr. 26, 2009 3:27 pm

Hozzászólás Szerző: Aflac » vas. ápr. 26, 2009 3:34 pm

Hello!

Szeretnék jelentkezni a ligába!

Név:Erdélyi Balázs
Autó:Mind1 csak menjen!
Nick:Balazs

Páran ismernek már(: Pl:Gadfly,Petya, Adam Jonas usw. :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 26, 2009 3:44 pm

Balazs írta:Hello!

Szeretnék jelentkezni a ligába!

Név:Erdélyi Balázs
Autó:Mind1 csak menjen!
Nick:Balazs

Páran ismernek már(: Pl:Gadfly,Petya, Adam Jonas usw. :D
Szia Balázs!

Várunk a szerveren! Kicsit feljebb olvasva rád is érvényes amit infernonak válaszoltam. Illetve hétfőn atlantic nevelőszéria tesztfutam van, jó pont ha részt veszel.

Sok sikert a pályán!
Kép

KisKimi07
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: szer. márc. 11, 2009 8:16 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KisKimi07 » hétf. ápr. 27, 2009 3:03 pm

Halihó!
Atlantic után itt is kipróbálnám magam, szerdán ha lesz vizsga akkor arra jövök, adatok pedig:
Teljes név: Báldi Gergő
Nick: KisKimi ( ezt fogom használni :) )
Autó: Ha sikerül a vizsga akkor nyilatkozok ez ügyben. =)
Sikeres felkészülést mindenkinek! 8)

KisKimi07
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: szer. márc. 11, 2009 8:16 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KisKimi07 » hétf. ápr. 27, 2009 3:05 pm

Bocsánat, az kimaradt hogy könnyítenék a helyzetemen, tehát ,,Könnyített vizsgát" kérnék ha nem gond :)

Inferno
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: szomb. ápr. 25, 2009 11:24 am

Hozzászólás Szerző: Inferno » hétf. ápr. 27, 2009 6:39 pm

Azt szeretném még megkérdezni, hogy a liga melyik ctdp moddal megy, 2008 vagy 2009? Biztos levan írva, kerestem is, de nem találtam meg!
A választ előre is köszi!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. ápr. 27, 2009 6:46 pm

KisKimi07 írta:Bocsánat, az kimaradt hogy könnyítenék a helyzetemen, tehát ,,Könnyített vizsgát" kérnék ha nem gond :)
Szia!
Nagy örömmel olvastam, hogy a Nemzeti Forma1-ben is kipróbálod magad.
Mivel több futamot is nyertél Atlanticban.
A jogosítványod azonnal megkaptad!

Arra kérlek légy nagyon óvatos a pályán! Sok sikert! Az eredményeid magukért beszélnek, fair-balesetmentes vezetést kívánok!

Kérlek az első hozzászólás alapján válassz magadnak üres autót!
A szabályokat olvasd végig és megfelelő témában "írd alá"!
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. ápr. 27, 2009 6:55 pm

Inferno írta:Azt szeretném még megkérdezni, hogy a liga melyik ctdp moddal megy, 2008 vagy 2009? Biztos levan írva, kerestem is, de nem találtam meg!
A választ előre is köszi!
2006-os CTDP-vel
2008-as CTDP mod nincsen még :D Szerintem összekevered a FSOne-al.

KisKimi07
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: szer. márc. 11, 2009 8:16 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KisKimi07 » kedd ápr. 28, 2009 5:29 am

Akkor jövök...
Név: KisKimi ( Báldi Gergő )
Autó: Toro Rosso #21 ( Scott Speed )
Szül. év: 1995
E-mail, MSN: grivi7[kukac]freemail.hu
Köszönöm a licencet, futamokon óvastos leszek :) .

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd ápr. 28, 2009 9:20 am

Balazs írta:Hello!
Szeretnék jelentkezni a ligába!
Név:Erdélyi Balázs
Autó:Mind1 csak menjen!
Nick:Balazs
Páran ismernek már(: Pl:Gadfly,Petya, Adam Jonas usw. :D
Üdv Bazsi!

Ezúton szeretném bejelenteni mindenkinek, hogy ismét egy nagyon gyors pilóta csatlakozik az NF1B-be, mert Bazsi az "én" ligám "neveltetése"! :D 8)

(szerdai vizsgára segítek majd neki felkészülni. nem fogtok csalódni ;) )
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » kedd ápr. 28, 2009 9:36 am

Üdv!

Én is kipróbálnám magam az NF1B-ben, ha még van szabad hely :)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd ápr. 28, 2009 10:25 am

Spike írta:Üdv!

Én is kipróbálnám magam az NF1B-ben, ha még van szabad hely :)
Gyakorlatilag 2 üres helyünk van. Tied a torro rosso másik autója Báldi Úr mellett vagy Spiczi partnere lehetsz a midlandnél. Kérlek válassz!

Ezúton jelezném, hogy az aktivitási rendszerünk miatt nagy esélye van a tartalék pilótáknak is a rendszeres részvételre. Olyan futam még nem volt, ahol nem hiányzott volna valaki. 1 db fix szabad helyünk van. Holnap vizsga 19.00-tól, a vizsgát a leggyorsabb versenyző kezdi a pályán, így jogosítványa is neki lesz az ucsó fix autóra.
http://www.maszim.hu/jogsi.htm

@Voodoo
Nyulambulam mi a helyzet a részvételeddel?
Mert az aktivitási szabályok értelmében már nincs autód! Mivel egyértelműen az egyik legszaporább nyuszika vagy, örülnék ha maradnál a kocsiban. Kérlek jelezd nekünk szándékod: fűbe harapsz vagy rászarsz.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd ápr. 28, 2009 12:00 pm

És Vipera ? Ő Spiczi mellé jelentkezett.
Kép

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » kedd ápr. 28, 2009 12:21 pm

metosz írta:
Spike írta:Üdv!

Én is kipróbálnám magam az NF1B-ben, ha még van szabad hely :)
Gyakorlatilag 2 üres helyünk van. Tied a torro rosso másik autója Báldi Úr mellett vagy Spiczi partnere lehetsz a midlandnél. Kérlek válassz!

Ezúton jelezném, hogy az aktivitási rendszerünk miatt nagy esélye van a tartalék pilótáknak is a rendszeres részvételre. Olyan futam még nem volt, ahol nem hiányzott volna valaki. 1 db fix szabad helyünk van. Holnap vizsga 19.00-tól, a vizsgát a leggyorsabb versenyző kezdi a pályán, így jogosítványa is neki lesz az ucsó fix autóra.
http://www.maszim.hu/jogsi.htm

@Voodoo
Nyulambulam mi a helyzet a részvételeddel?
Mert az aktivitási szabályok értelmében már nincs autód! Mivel egyértelműen az egyik legszaporább nyuszika vagy, örülnék ha maradnál a kocsiban. Kérlek jelezd nekünk szándékod: fűbe harapsz vagy rászarsz.
Na akkor már inkább a Toro Rosso :) úgylátom Liuzzi autója szabad.
Név: Spike ( Nagy Árpád)
Autó: #20 Toro Rosso (Vitantonio Liuzzi)
Szül. Év.: 1992
msn: cris001[kukac]vipmail.hu

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd ápr. 28, 2009 1:46 pm

Ulvar írta:És Vipera ? Ő Spiczi mellé jelentkezett.
még sajnos nincs jogsija, de a hely még szabad, remélem holnap Ő lesz a leggyorsabb és megkapja a kocsit. :wink:
Kép

Inferno
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: szomb. ápr. 25, 2009 11:24 am

Hozzászólás Szerző: Inferno » kedd ápr. 28, 2009 2:28 pm

Most a héten szerdán sajna nemtudok menni a szeróra, hogy megnézzetek. Mivel látom, hogy több jelentkező is van a ligába, azt szeretném kérni, hogy a szerdai tesztfutam után írjátok meg a fórumban, hogy van e még szabad hely vagy már betelt e a liga, mert ha továbbra is lesz hely, akkor letöltöm a modot és tudok menni a következő heti jogosítványszerzésre! Köszi!

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » kedd ápr. 28, 2009 3:08 pm

Inferno írta:Most a héten szerdán sajna nemtudok menni a szeróra, hogy megnézzetek. Mivel látom, hogy több jelentkező is van a ligába, azt szeretném kérni, hogy a szerdai tesztfutam után írjátok meg a fórumban, hogy van e még szabad hely vagy már betelt e a liga, mert ha továbbra is lesz hely, akkor letöltöm a modot és tudok menni a következő heti jogosítványszerzésre! Köszi!
letölteni, kipróbálni mindenképpen érdemes, hiszen annyira jó ez a mod, hogy elmondani nem lehet :)

a másik meg, hogy elég sok a jelentkező, szerintem nem marad szabad hely, de ez ne keserítsen el téged, hiszen még nem volt eddig olyan futam, ahol teltház lett volna, (véleményem szerint ezután sem lesz, bár ne legyen igazam) és ha nincs teltház, akkor aki rendelkezik jogosítvánnyal beugorhat, sőt, ha valaki kilép mindenképpen a jogsival rendelkező pilóták csaphatnak le az autójára

tehát én nem adnám fel a helyedben, gyakorolj sokat, és biztos vagyok benne, hogy versenyen is tudsz indulni itt köztünk
Kép

Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » kedd ápr. 28, 2009 6:27 pm

Norbi írta:
Inferno írta:Azt szeretném még megkérdezni, hogy a liga melyik ctdp moddal megy, 2008 vagy 2009? Biztos levan írva, kerestem is, de nem találtam meg!
A választ előre is köszi!
2006-os CTDP-vel
2008-as CTDP mod nincsen még :D Szerintem összekevered a FSOne-al.
Amúgy a kérdés nem volt rossz. :) Nem hiszitek el, de tényleg.... :) Múltkor olyan képet mutattak, hogy azt hittem, ott helyben fordulok le a székről. :D :P :lol:

Inferno
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: szomb. ápr. 25, 2009 11:24 am

Hozzászólás Szerző: Inferno » kedd ápr. 28, 2009 7:10 pm

Még azt szeretném megkérdezni, hogy a letöltések menüből az egész F1-es mappát lekell tölteni? Mert mikor explorerrel átakarom másolni a gépemre akkor 6 órát ír, mire lejön, pedig az én net sebeségemmel 1 óra alatt lekéne jönnie! Mi lehet a gond?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd ápr. 28, 2009 10:14 pm

Inferno írta:Még azt szeretném megkérdezni, hogy a letöltések menüből az egész F1-es mappát lekell tölteni? Mert mikor explorerrel átakarom másolni a gépemre akkor 6 órát ír, mire lejön, pedig az én net sebeségemmel 1 óra alatt lekéne jönnie! Mi lehet a gond?
ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... RMA1/2009/

ezen belül a CTDP 1.4 GB, + Maszim Patch1.01 kb.600 MB kell. Tömörített fájlok.
Kép

Inferno
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: szomb. ápr. 25, 2009 11:24 am

Hozzászólás Szerző: Inferno » szer. ápr. 29, 2009 7:03 am

Köszi a választ. Le is tölteném, de valamiért a felénél megszakad a letöltés. Eddig négyszer próbáltam és mindig ezt csinálta! Explorerrel próbálom letölteni!

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » szer. ápr. 29, 2009 11:35 am

Inferno írta:Köszi a választ. Le is tölteném, de valamiért a felénél megszakad a letöltés. Eddig négyszer próbáltam és mindig ezt csinálta! Explorerrel próbálom letölteni!
próbáld meg total commanderrel leszedni nekem úgy jó volt

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. ápr. 29, 2009 12:35 pm

Spike írta:
Inferno írta:Köszi a választ. Le is tölteném, de valamiért a felénél megszakad a letöltés. Eddig négyszer próbáltam és mindig ezt csinálta! Explorerrel próbálom letölteni!
próbáld meg total commanderrel leszedni nekem úgy jó volt
és ne futtasd mellette a torrentet! :D
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: doozi » szer. ápr. 29, 2009 6:00 pm

Inferno írta:Köszi a választ. Le is tölteném, de valamiért a felénél megszakad a letöltés. Eddig négyszer próbáltam és mindig ezt csinálta! Explorerrel próbálom letölteni!
Nekem is ez volt a probléma. Leszedtem máshonnan a modot, de a patch-et még mindig nem sikerült normálisan leszednem.

Inferno
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: szomb. ápr. 25, 2009 11:24 am

Hozzászólás Szerző: Inferno » szer. ápr. 29, 2009 6:33 pm

Na sikerült leszednem mindent és fel is tettem. Tök jó ez a mod. Gyakorlok, gyakorlok és jövő héten szerdán ott leszek :) Kicsit furcsa lesz manuális váltóval menni, mert eddig mindig automatával mentem, de biztos ráérzek :D Jó azért nemvagyok amatőr pilóta :lol: , nem most kezdtem de a legjobb sem vagyok.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. ápr. 29, 2009 7:42 pm

Gratulálok a jogsihoz Balázs!

Jelenlegi autókiosztás:

Választható autók:

Intel BMW Sauber
Szabó Gábor - Puma
Borbély Attila - Voodoo

Honda Racing F1 Team,
Balla Péter – Petya
Keszthelyi Ákos - Gadfly

Mclaren Mercedes F1,
Paár István – Tony
Baski Dávid - Ulvar

Midland F1 Racing/Spyker F1 Racing,
Spiczmüller Richárd - Spiczi
Erdélyi Balázs - Balázs

Mild Seven Renault F1 Team
Számvéber Tamás – Tom
Hornyák László - Ede

Panasonic Toyota Racing,
Kovács Gábor - Gerrard
Leitner Norbert - Norbi

Red Bull Racing,
Bihercz Zoltán – Napster
Petneházi Zoltán - Bedy

Scuderia Ferrari Marlboro,
Béry István – IsTi
Keskeny Péter - Nyeksek

Scuderia Toro Rosso,
KisKmi07 - Báldi Gergő
Spike - Nagy Árpád


Super Aguri Honda F1 Team,
Bernhardt Gábor - Tequila
Jónás Ádám - Adam Jonas

Williams F1
Réby Gábor – Genyó Kapitány
Dávid András – Zöldi

Senki ne keseredjen el mert gyakorlatban mindig van helyünk, sőt sajnos mivel Voodoo nem jelentkezik, fel fog szabadulni egy kocsi.
További jó tesztelést! 11 fő felett párhuzamosan a futammal indítunk tesztfutamot illetve igény esetén második NB2-es sorozatot.
Kép

Ronin
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: kedd dec. 05, 2006 12:20 am
Admin: Admin

jeli

Hozzászólás Szerző: Ronin » hétf. máj. 04, 2009 7:48 pm

Hello. szeretnék jelentkezni, Tequila ajánlotta ezt a ligát :)

Játékos Ronin
Teljes Barten Csaba
Születési év 1985
Autóválasztás: ami marad

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » hétf. máj. 04, 2009 8:02 pm

hellosztok
én is jelentkeznék :)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 04, 2009 9:05 pm

gabf1 írta:hellosztok
én is jelentkeznék :)
Neked már van jogsid! Örömmel látunk, jelenleg nincs szabad autó, de a tartalék listán első vagy! :wink:
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 04, 2009 9:06 pm

Urak! Figyeljetek oda a jelentkezésre a futam, holnap legkésőbb kiírásra kerül, jelentkezzetek be illetve jelezzétek ha nem tudtok jönni. Mostantól nagyon komolyan kell kezelnünk az aktivitási szabályt.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: jeli

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd máj. 05, 2009 11:41 am

Ronin írta:Hello. szeretnék jelentkezni, Tequila ajánlotta ezt a ligát :)

Játékos Ronin
Teljes Barten Csaba
Születési év 1985
Autóválasztás: ami marad
Üdv a csapatban! Szerdánként 19.00-tól van vizsga lehetőségünk illetve légyszi olvasd el a szabályokat.
Kép

Ronin
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: kedd dec. 05, 2006 12:20 am
Admin: Admin

Re: jeli

Hozzászólás Szerző: Ronin » kedd máj. 05, 2009 2:27 pm

metosz írta:
Ronin írta:Hello. szeretnék jelentkezni, Tequila ajánlotta ezt a ligát :)

Játékos Ronin
Teljes Barten Csaba
Születési év 1985
Autóválasztás: ami marad
Üdv a csapatban! Szerdánként 19.00-tól van vizsga lehetőségünk illetve légyszi olvasd el a szabályokat.
Hali.

Köszi! Oksa, ott leszek :)

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » kedd máj. 05, 2009 7:10 pm

Szép jó napot!
Szeretnék én is jelentkezni
Játékos.: Danikosz
Teljes.: Molnár Dániel
Születési év 1991
Autóválasztás: nekem mind1

Remélem holnap tudok jönni jogsit csinálni.Fogászatra kell majd mennem,remélem 7re visszaérek.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. máj. 06, 2009 7:43 am

danikosz írta:Szép jó napot!
Szeretnék én is jelentkezni
Játékos.: Danikosz
Teljes.: Molnár Dániel
Születési év 1991
Autóválasztás: nekem mind1

Remélem holnap tudok jönni jogsit csinálni.Fogászatra kell majd mennem,remélem 7re visszaérek.
Várunk a szerveren, reméljük időben végzel. Ha nem akkor a jövő héten illetve folyamatosan szerdánkánt van lehetőség jogsizni.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. máj. 06, 2009 7:56 am

metosz írta:
danikosz írta:Szép jó napot!
Szeretnék én is jelentkezni
Játékos.: Danikosz
Teljes.: Molnár Dániel
Születési év 1991
Autóválasztás: nekem mind1

Remélem holnap tudok jönni jogsit csinálni.Fogászatra kell majd mennem,remélem 7re visszaérek.
Várunk a szerveren, reméljük időben végzel. Ha nem akkor a jövő héten illetve folyamatosan szerdánkánt van lehetőség jogsizni.
Köszi.Mind1 most milyen kocsival jövök?
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Inferno
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: szomb. ápr. 25, 2009 11:24 am

Hozzászólás Szerző: Inferno » szer. máj. 06, 2009 6:04 pm

Hát ezt nem értem. Tegnap még semmi baja nemvolt a játéknak, simán feltudtam menni a szeróra ma meg mikor vizsgám lett volna materialos hibát ír ki. Pfff ilyen is csak velem történhet. Újra felteszem a játékot úgy hátha jó lesz, de most megint várhatok 1 hetet, hogy vizsgázhassak. Pedig nagyon sokat készültem a mai barcelona pályára és mind hiába :S.

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. máj. 06, 2009 6:25 pm

Inferno írta:Hát ezt nem értem. Tegnap még semmi baja nemvolt a játéknak, simán feltudtam menni a szeróra ma meg mikor vizsgám lett volna materialos hibát ír ki. Pfff ilyen is csak velem történhet. Újra felteszem a játékot úgy hátha jó lesz, de most megint várhatok 1 hetet, hogy vizsgázhassak. Pedig nagyon sokat készültem a mai barcelona pályára és mind hiába :S.
dx9-ben vagy dx7-ben futtasd
Kép

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. máj. 06, 2009 7:26 pm

Inferno írta:Hát ezt nem értem. Tegnap még semmi baja nemvolt a játéknak, simán feltudtam menni a szeróra ma meg mikor vizsgám lett volna materialos hibát ír ki. Pfff ilyen is csak velem történhet. Újra felteszem a játékot úgy hátha jó lesz, de most megint várhatok 1 hetet, hogy vizsgázhassak. Pedig nagyon sokat készültem a mai barcelona pályára és mind hiába :S.
Nincs semmi gond! Ha tegnap jó volt meg lesz a megoldás. Ne add fel!
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. máj. 06, 2009 8:46 pm

szeretnék akkor autót választani
Danikosz
Molnár Dániel
BMW-Sauber
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. máj. 06, 2009 10:09 pm

danikosz írta:szeretnék akkor autót választani
Danikosz
Molnár Dániel
BMW-Sauber
Tied! Grat!

Kérlek jelentkezz a futamra a hivatott témában!

Balesetmentes, adrenalin túrát kívánok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz szer. máj. 06, 2009 10:18 pm-kor.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. máj. 06, 2009 10:10 pm

Első hozzászólás frissítve!
Kép

Feri
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szer. máj. 06, 2009 11:40 pm
Admin: Admin

jelentkezés

Hozzászólás Szerző: Feri » szer. máj. 06, 2009 11:52 pm

jelentkezni szeretnék a Magyar Szimulátor Nemzeti F1 Bajnokság 2009-es évadra ha még lehet..

Játékos név: Skywalker Feri
Teljes név: Bán Ferenc
Posta cím: 7025 Bölcske, Dunaföldvári út 47.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. máj. 07, 2009 7:51 am

1, METOSZ érik az NF1B2

2, Feri megkérhetnélek hogy a "Skywalker" a Feri név elől eltűnhetne? Azért mert ha sikeres vizsgát teszel és bekerülsz a bajnokságba, azt ugye az SSTV közvetíti. Na mármost volt egy megegyezés hogy teljes nevet nem kötelező használni viszont normális nick nevet igen...Most nem kritizálni szeretném hanem hogy később ne legyen gond ezzel, mert nem hiszem hogy az SSTVsek örülnének neki.

Megértésedet köszönöm.

u.i.: A FERI TÖKÉLETES , úgysem használ ilyen nicket nálunk senki :).

üdv.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: jelentkezés

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. máj. 08, 2009 7:17 pm

Feri írta:jelentkezni szeretnék a Magyar Szimulátor Nemzeti F1 Bajnokság 2009-es évadra ha még lehet..

Játékos név: Skywalker Feri
Teljes név: Bán Ferenc
Posta cím: 7025 Bölcske, Dunaföldvári út 47.
Upsz, na most vagy elfelejtettem vagy nem vettem észre Feri jelentkezését. :oops:

@Feri
PÜ-re is már válaszoltam, természetesen az is érvényét vesztette. :wink:

Igazából nekem semmi gondom a skywalker névvel, tőlem maradhat, remélem a többi admin is.
Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: jelentkezés

Hozzászólás Szerző: Bedy » pén. máj. 08, 2009 7:38 pm

metosz írta:
Feri írta:jelentkezni szeretnék a Magyar Szimulátor Nemzeti F1 Bajnokság 2009-es évadra ha még lehet..

Játékos név: Skywalker Feri
Teljes név: Bán Ferenc
Posta cím: 7025 Bölcske, Dunaföldvári út 47.
Upsz, na most vagy elfelejtettem vagy nem vettem észre Feri jelentkezését. :oops:

@Feri
PÜ-re is már válaszoltam, természetesen az is érvényét vesztette. :wink:

Igazából nekem semmi gondom a skywalker névvel, tőlem maradhat, remélem a többi admin is.
Engem se zavar a nick. Tovább megyek , szerintem nem sérthet senkit és semmit ;)
Start Me Up

Feri
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szer. máj. 06, 2009 11:40 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Feri » pén. máj. 08, 2009 10:28 pm

öhh kösz:D nekem mind1... de am már SSTV-n szerepeltem DTM-be és sztem nemvolt vele gond:D meg ez a profilom van rft-be ha jó akkor nemcsinálok másikat.. jaa és izé a barcelonaipályát hogy tudom letölteni? mert nemigazán sikerült...

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég