Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. márc. 09, 2009 3:02 pm

Krisike88 írta:Cs!Még van hely?Ha igen akk jelizek!Nevem Raffay Kristóf!Bárhol jó!
Ez az autó a tiéd akkor:
Thetford-Norcold Dyson Racing: Chris Dyson:

Új profilod legyen rfactorban! Elöl az utónév hátul a vezetéknév és ékezet nélküli!
Pl. Kristof Raffay
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Batmanci
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 8:16 pm
Admin: Admin

Jelkez

Hozzászólás Szerző: Batmanci » hétf. márc. 09, 2009 5:31 pm

Ide 'majd elfelejtém a jelentkezést!
Ha a #7-es autó nem szabad, akkor a hivatalból kirendelt,
RJS Motorsport:
Bob Sishka: Batmanci
Barcsik László

Ha a #7 mehet, akkor inkább azt.
Kösz,
Laci
48 éves vagyok, Babettával járok, anyámmal élek, macskám van, és még ne legyek kemény?

Krisike88
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 7:28 pm

Hozzászólás Szerző: Krisike88 » hétf. márc. 09, 2009 5:42 pm

Hánykor vab race?

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelkez

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. márc. 09, 2009 5:52 pm

Batmanci írta:Ide 'majd elfelejtém a jelentkezést!
Ha a #7-es autó nem szabad, akkor a hivatalból kirendelt,
RJS Motorsport:
Bob Sishka: Batmanci
Barcsik László

Ha a #7 mehet, akkor inkább azt.
Kösz,
Laci
Melyik a #7-es autó? Miután mindegyiknek van gazdája csak ezért kérdem...te ne legyél már 13 éves :) 1. hsz megtudod nézni szabad vagy sem.
Amelyik csapatot nem látod ott arra ne is akarj jelentkezni.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » hétf. márc. 09, 2009 9:38 pm

Statisztikát itt tudjátok megtekinteni:

http://www.hrc-team.hu/atlanticstat/index.htm

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » hétf. márc. 09, 2009 10:52 pm

Krisike88 írta:Hánykor vab race?
Ne haragudj Krisike88, de ki kell írjalak a bajnokságból, mivel sajnos látszott, hogy a szabályzatot el sem olvastad és az első futamon megszegtél 5-6 tételt, továbbá kormányod sincsen. Ne vedd személyes támadásnak, de sajnos ez van.

KisKimi07
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: szer. márc. 11, 2009 8:16 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KisKimi07 » szer. márc. 11, 2009 8:19 am

Tiszteletem! :)
Ha jól látom a Thetford-Norcold Dyson Racing: Chris Dyson autó még nincs lefoglalva, úgyhogy ha nem zavarnék, akkor én jönnék ebbe.
Báldi Gergő 8)

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » szer. márc. 11, 2009 7:36 pm

KisKimi07 írta:Tiszteletem! :)
Ha jól látom a Thetford-Norcold Dyson Racing: Chris Dyson autó még nincs lefoglalva, úgyhogy ha nem zavarnék, akkor én jönnék ebbe.
Báldi Gergő 8)
Üdv az Atlanticban.

@all: Tabella javítva

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. márc. 13, 2009 10:25 pm

Következő pálya Monterrey lesz. Lesz valami tesztfutam hétfőn?
A másik...... ki volt az a zseni aki a pályát nem zipben, hanem mappaként rakta fel ftp-re? Mert így nem jó ebben a formában.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Batmanci
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 8:16 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Batmanci » vas. márc. 15, 2009 11:28 am

Bocs, kiszálltam!
48 éves vagyok, Babettával járok, anyámmal élek, macskám van, és még ne legyek kemény?

KisKimi07
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: szer. márc. 11, 2009 8:16 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KisKimi07 » hétf. márc. 16, 2009 2:36 pm

Ha ma lesz funrace akkor nem tudok jönni, sorry. :cry:

Avatar
jfly
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2008 5:06 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jfly » kedd márc. 17, 2009 6:08 am

sziasztok!

nekem egyre gazdátlanabbnak tűnik ez a széria... csak kérdem, mi lesz vele? Sajnálnám, ha nem menne tovább, mert nagyon élvezem...
üdv,

jfly

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » kedd márc. 17, 2009 6:40 am

jfly írta:sziasztok!

nekem egyre gazdátlanabbnak tűnik ez a széria... csak kérdem, mi lesz vele? Sajnálnám, ha nem menne tovább, mert nagyon élvezem...
minimális elvárás lenne, ha legalább az egyik szervező jelen lenne a tesztfutamon is. Az esetleges hibákat javítani ,döntéseket hozni. Megjegyzem: engem nem engedett üzemanyagot felvenni, így nem tudtam volna lefutni a távot (körhátrányba kellett kerülnöm :( ) Ja és IMÁDOM ezeket a kis autókat :D
Start Me Up

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd márc. 17, 2009 8:33 am

ja full tankal csak úgy teljesithető a táv ha kap 1 kört az illető ;)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » kedd márc. 17, 2009 8:59 am

Bedy írta:
jfly írta:sziasztok!

nekem egyre gazdátlanabbnak tűnik ez a széria... csak kérdem, mi lesz vele? Sajnálnám, ha nem menne tovább, mert nagyon élvezem...
minimális elvárás lenne, ha legalább az egyik szervező jelen lenne a tesztfutamon is. Az esetleges hibákat javítani ,döntéseket hozni. Megjegyzem: engem nem engedett üzemanyagot felvenni, így nem tudtam volna lefutni a távot (körhátrányba kellett kerülnöm :( ) Ja és IMÁDOM ezeket a kis autókat :D
Nagyon sajnálom, hogy én tegnap nem lehettem jelen (zenekari próbám volt), de több fültanúja is van annak, hogy ezt már vasárnap jeleztem Ulvarnak és nyomatékosan megkértem, hogy legyen fennt a szerveren hétfőn és felügyelje a tesztet. Ennek nem tett eleget ismételten, sajnos ez van. Próbálok itt lenni amennyit csak tudok, de ez nem mindíg sikerül, mivel néha néha becsúszik egy két halaszthatatlan teendő. A dolgot rendezni fogom, nem gazdátlan a széria, nem kell aggódni.

Avatar
jfly
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2008 5:06 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jfly » kedd márc. 17, 2009 5:26 pm

Bedy írta:
jfly írta:sziasztok!

nekem egyre gazdátlanabbnak tűnik ez a széria... csak kérdem, mi lesz vele? Sajnálnám, ha nem menne tovább, mert nagyon élvezem...
minimális elvárás lenne, ha legalább az egyik szervező jelen lenne a tesztfutamon is. Az esetleges hibákat javítani ,döntéseket hozni. Megjegyzem: engem nem engedett üzemanyagot felvenni, így nem tudtam volna lefutni a távot (körhátrányba kellett kerülnöm :( ) Ja és IMÁDOM ezeket a kis autókat :D
én is imádom őket:)))
üdv,

jfly

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd márc. 17, 2009 9:59 pm

Tényleg nagyon frankó ez a mód. Én megleptem magam azzal, hogy élvezni tudom ezeket a kis izéket :), meg a 230as topspeedet ( amit mondjuk azért élőben valószínűleg kicsit jobban élveznék, de ez más téma). Szóval hajrá szervezők, nagyon jó kis bajnokság lehet ez. Csak teszteljen mindenki eleget, mert ezen a téren látok még gondokat. Gondolom, hogy nincs mindenkinek sok ideje, de annyira nem is kell sok. Ezt csak azért említem, mert engem nagyon meglepett, hogy Long Beachen ekkora előnyöm volt. Akár hotlaps szervert is lehetne neki indítani, hogy tudjuk, hogy ki milyen időt fut ( én jelenleg 1 21 végét-22 elejét futok versenybeállítással, és nem kívánok már tesztelni, szal ilyenre lőjétek be ti is). Akinek kell beállítás az keressen meg. Most szerveren elküldtem annak, aki kérte, meg Ritának ( bár én úgy láttam, hogy ő inkább még a pályávbal ismerkedett :) ) és az egyik srác hatalmasat javult vele, talán Patrik, de pocsék a névmemóriám, szóval csak keressetek. Aki igényli, annak abban is tudok talán segíteni, hogy hol tudna még időt nyerni, ha úgy érzi, hogy ennél már nem tud jobbat, több alkalommal sikerült már néhány versenyző köridejét feljavítanom, egy-két hasznos jó tanáccsal. Persze itt nem biztos , hogy van erre igény, de én is kértem már segítséget ilyen téren, szóval sztem nem gáz. Pl ezen a monterey-i pályán a beállításnál én azt tanácsolnám mindenkinek, hogy úgy lője be a felfüggesztést, hogy a kerékvetőkön nagyon jól és stabilan át tudja verni azz autót, ez kulcsfontosságú, és hogy magának ideálisan belője a váltót az ember, mert az pl sztem csak egyénileg beállítható ügy ezzel a móddal. Szal hajrá mindenki.

Avatar
jfly
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2008 5:06 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jfly » kedd márc. 17, 2009 10:11 pm

W A Mozart írta:Tényleg nagyon frankó ez a mód. Én megleptem magam azzal, hogy élvezni tudom ezeket a kis izéket :), meg a 230as topspeedet ( amit mondjuk azért élőben valószínűleg kicsit jobban élveznék, de ez más téma). Szóval hajrá szervezők, nagyon jó kis bajnokság lehet ez. Csak teszteljen mindenki eleget, mert ezen a téren látok még gondokat. Gondolom, hogy nincs mindenkinek sok ideje, de annyira nem is kell sok. Ezt csak azért említem, mert engem nagyon meglepett, hogy Long Beachen ekkora előnyöm volt. Akár hotlaps szervert is lehetne neki indítani, hogy tudjuk, hogy ki milyen időt fut ( én jelenleg 1 21 végét-22 elejét futok versenybeállítással, és nem kívánok már tesztelni, szal ilyenre lőjétek be ti is). Akinek kell beállítás az keressen meg. Most szerveren elküldtem annak, aki kérte, meg Ritának ( bár én úgy láttam, hogy ő inkább még a pályávbal ismerkedett :) ) és az egyik srác hatalmasat javult vele, talán Patrik, de pocsék a névmemóriám, szóval csak keressetek. Aki igényli, annak abban is tudok talán segíteni, hogy hol tudna még időt nyerni, ha úgy érzi, hogy ennél már nem tud jobbat, több alkalommal sikerült már néhány versenyző köridejét feljavítanom, egy-két hasznos jó tanáccsal. Persze itt nem biztos , hogy van erre igény, de én is kértem már segítséget ilyen téren, szóval sztem nem gáz. Pl ezen a monterey-i pályán a beállításnál én azt tanácsolnám mindenkinek, hogy úgy lője be a felfüggesztést, hogy a kerékvetőkön nagyon jól és stabilan át tudja verni azz autót, ez kulcsfontosságú, és hogy magának ideálisan belője a váltót az ember, mert az pl sztem csak egyénileg beállítható ügy ezzel a móddal. Szal hajrá mindenki.

Jól láttad:)) sajnos őrült hetem volt, egyáltalán nem volt időm foglalkozni a pályával... :(( A beállítást meg köszi nekem szükség is lesz rá:)
üdv,

jfly

Hecker007 aka TunR
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. feb. 15, 2009 5:59 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Hecker007 aka TunR » kedd márc. 17, 2009 10:26 pm

Sajnos nekem is ki kell szállnom, mert a netemmel állandóan baj van és így nem tudok versenyezni (nagyon laggolok)
Bocsi!

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » szer. márc. 18, 2009 12:57 am

Hecker007 aka TunR írta:Sajnos nekem is ki kell szállnom, mert a netemmel állandóan baj van és így nem tudok versenyezni (nagyon laggolok)
Bocsi!
Ha T-online, akkor hivogasd őket minden nap és le ne tedd amíg nem jegyzőkönyvezik a hibát. Ha ez sem jön be, akkor fenyegesd meg őket a kommunikációs hatósággal :)

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. márc. 18, 2009 1:17 am

b05co írta:
Hecker007 aka TunR írta:Sajnos nekem is ki kell szállnom, mert a netemmel állandóan baj van és így nem tudok versenyezni (nagyon laggolok)
Bocsi!
Ha T-online, akkor hivogasd őket minden nap és le ne tedd amíg nem jegyzőkönyvezik a hibát. Ha ez sem jön be, akkor fenyegesd meg őket a kommunikációs hatósággal :)
Jaja, és menj be kérd a főnököt és szólj, hogy a panaszkönyvet is hozza magával. Ez működni fog tutira.

Hecker007 aka TunR
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. feb. 15, 2009 5:59 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Hecker007 aka TunR » szer. márc. 18, 2009 5:31 am

W A Mozart írta:
b05co írta:
Hecker007 aka TunR írta:Sajnos nekem is ki kell szállnom, mert a netemmel állandóan baj van és így nem tudok versenyezni (nagyon laggolok)
Bocsi!
Ha T-online, akkor hivogasd őket minden nap és le ne tedd amíg nem jegyzőkönyvezik a hibát. Ha ez sem jön be, akkor fenyegesd meg őket a kommunikációs hatósággal :)
Jaja, és menj be kérd a főnököt és szólj, hogy a panaszkönyvet is hozza magával. Ez működni fog tutira.
Nem T-online netem van sajnos :S de ha lejár a szerződés ezekkel (Fibernet) utánna T-online lesz, addig viszont nem nagyon tudok a netezésen kívül mást csinálni :( :(

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. márc. 18, 2009 7:39 am

Akkor őket zaklasd :). Debrecenben élsz. Fideszes a polgármester, minden hülyeséget megragadnak xD. Tudsz mivel fenyegetőzni. De komolyan.
Kép

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » szer. márc. 18, 2009 5:18 pm

Hecker007 aka TunR írta:
W A Mozart írta:
b05co írta: Ha T-online, akkor hivogasd őket minden nap és le ne tedd amíg nem jegyzőkönyvezik a hibát. Ha ez sem jön be, akkor fenyegesd meg őket a kommunikációs hatósággal :)
Jaja, és menj be kérd a főnököt és szólj, hogy a panaszkönyvet is hozza magával. Ez működni fog tutira.
Nem T-online netem van sajnos :S de ha lejár a szerződés ezekkel (Fibernet) utánna T-online lesz, addig viszont nem nagyon tudok a netezésen kívül mást csinálni :( :(
Fibernet, T-online, Vivanet egy kutya... Mindegyik ugyanazon a T-com vonalon jön és 99%-ban ott a hiba. Általában csak 1%-ban felelős a szolgáltatód a kimaradásokért, sajnos T-comosokkal ők sem tudnak mit kezdeni. Magyarát T-online se lesz jobb, hiszen csak egy másik szerverre kerülsz át, de ugyanarról a vonalról.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. márc. 19, 2009 11:38 am

datanet az alternativa ugyanis ők nem trékomos cuccot használnak.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. márc. 22, 2009 9:13 am

Tisztelt versenyzők !
Holnap (hétfő) futam! A szabályok értelmében jelezni kell a részvételt vagy távolmaradást.
http://www.freeweb.hu/metoszforum/viewtopic.php?t=980
A menetrend:
* Quali 20.00 - 20.30
* WU 20.30 - 20.40
* Race 20.40 - 21.30
2 db szabad autó van amire bárki jelentkezhet 8) (Metosz; Ginger ?)
Start Me Up

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. márc. 23, 2009 12:29 am

Első hozzászólás a következő szöveggel frissítve!

Futam dobogós versenyzőknek lehetőségük van könnyített úton Nemzeti Forma1 és IndyCar jogosítványt szerezni.

:wink: Jelenleg a "könnyített úton" egyetlen kötelező tesztfutamot takar a választott bajnokiban!
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. ápr. 06, 2009 2:22 pm

Suna, Gilberto kilépett a bajnokságból.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. ápr. 06, 2009 4:48 pm

Dietrich írta:Suna, Gilberto kilépett a bajnokságból.
Szomorúan olvasom :cry: az autójukat felszabadítottam.
Start Me Up

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. ápr. 06, 2009 5:15 pm

Wega is leadta az autóját..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Adam M
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. feb. 21, 2009 11:03 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam M » csüt. ápr. 09, 2009 10:45 pm

Sziasztok!
Még első futam előtt teszteken megjelentem, majd egészségügyi gondokra panaszkodva kiléptem. Most szeretnék újra versenyezni, ha ez lehetséges. Már nem égeti ki az agyam a monitor, tudok gyakorolni is. :D
Ha jöhetek, akkor Edmonton Május 18.-ra gondoltam (meg persze előtte teszten) megjelenni. Addig van egykét dolgom, de attól kezdve kész vagyok a bajnokság végéig futamra járni.
Kocsit később választanék.
Ez így nem tom, rendben van? :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. ápr. 10, 2009 9:19 am

Adam M írta:Sziasztok!
Még első futam előtt teszteken megjelentem, majd egészségügyi gondokra panaszkodva kiléptem. Most szeretnék újra versenyezni, ha ez lehetséges. Már nem égeti ki az agyam a monitor, tudok gyakorolni is. :D
Ha jöhetek, akkor Edmonton Május 18.-ra gondoltam (meg persze előtte teszten) megjelenni. Addig van egykét dolgom, de attól kezdve kész vagyok a bajnokság végéig futamra járni.
Kocsit később választanék.
Ez így nem tom, rendben van? :)
Amíg az illetékesek nem veszik kezükbe a dolgot, megengedek magamnak egy kijelentést.

Nagyon rendben van! :D
Peter Rigo

Avatar
jfly
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2008 5:06 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jfly » szomb. ápr. 11, 2009 6:46 am

lesz teszt hétfőn?
üdv,

jfly

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. ápr. 11, 2009 7:32 am

Bocs , hogy nem írtuk ki eddig. Természetesen lesz.
Start Me Up

Avatar
jfly
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2008 5:06 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jfly » szomb. ápr. 11, 2009 7:41 am

Bedy írta:Bocs , hogy nem írtuk ki eddig. Természetesen lesz.
oksi, köszi!! Akkor megyek gyakorolni:)
üdv,

jfly

kristof
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. ápr. 11, 2009 9:12 am

Hozzászólás Szerző: kristof » szomb. ápr. 11, 2009 9:18 am

Sziasztok, jelentkeznék a bajnokságra.

Dömötör Kristóf
BlackForest Motorsport Group-Tom Nastasi ( úgy láttam ez üres, de ha nem akkor irjatok át egy üresbe : )

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. ápr. 11, 2009 9:59 am

kristof írta:Sziasztok, jelentkeznék a bajnokságra.

Dömötör Kristóf
BlackForest Motorsport Group-Tom Nastasi ( úgy láttam ez üres, de ha nem akkor irjatok át egy üresbe : )
Szia !
A szabályzatot itt olvashatod:
http://www.maszim.hu/atlantics.htm

szerver IP: 87.229.108.129:34296
szerver jelszó: atlantic

Statisztika:
http://www.hrc-team.hu/atlanticstat/index.htm

A Modot a Pályákat és a szükséges rFm és gdb fájlokat a Maszim Publikus FTP-ről töltheted! ftp://87.229.108.129/ (csak Internet Explorerrel működik)

09.04.13. hétfőn tartunk tesztfutamot ahová örömmel várunk!
Start Me Up

Krisike88
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 7:28 pm

Hozzászólás Szerző: Krisike88 » vas. ápr. 19, 2009 5:36 pm

Mikor vannak versenyek?Mert akkor jelnetkeznék!Ja és kormányom is van TeamSpeak-om is de az Spotter az mi?

Krisike88
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 7:28 pm

Hozzászólás Szerző: Krisike88 » vas. ápr. 19, 2009 5:56 pm

Vagyis melyik nap és háynkor?20:00?Am valamyelyik üres helyre pls rakjatok be!

Krisike88
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 7:28 pm

Hozzászólás Szerző: Krisike88 » vas. ápr. 19, 2009 5:58 pm

Claveland után tudok jönni ha jelentkezhetek előre is köszönöm!

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. ápr. 19, 2009 8:20 pm

Krisike88 írta:Claveland után tudok jönni ha jelentkezhetek előre is köszönöm!
Hétfőnként van futam és tesztfutam. Cleveland után várunk tesztre( Toronto)
,ahol megbeszélünk mindent.

A szabályzatot itt olvashatod:
http://www.maszim.hu/atlantics.htm

szerver IP: 87.229.108.129:34296
szerver jelszó: atlantic

Statisztika:
http://www.hrc-team.hu/atlanticstat/index.htm

A Modot a Pályákat és a szükséges rFm és gdb fájlokat a Maszim Publikus FTP-ről töltheted! ftp://87.229.108.129/ (csak Internet Explorerrel működik)
Start Me Up

gaz(mucsina)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: csüt. ápr. 23, 2009 1:45 pm
Admin: Admin

Sziasztok ! szeretnék jelentkezni Toyota Atlanticsra

Hozzászólás Szerző: gaz(mucsina) » csüt. ápr. 23, 2009 1:50 pm

Nevem:Mucsina Dávid
Nick:Gaz
Csapat: tök 8 melyik csapat... :D

Laca
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. ápr. 23, 2009 7:21 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Laca » csüt. ápr. 23, 2009 7:22 pm

Fejszák László

RJS Motorsport: Bob Sishka

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » csüt. ápr. 23, 2009 8:24 pm

Laca írta:Fejszák László

RJS Motorsport: Bob Sishka


@ Gaz Nevem:Mucsina Dávid
Nick:Gaz
Csapat: tök 8 melyik csapat... Very Happy

Hétfőn várunk benneteket Torontóban teszt futamon. Pénteken indítva lesz a szerver akkor elérhető lesz a pálya is. A szabályzatot olvassátok el!
Start Me Up

gaz(mucsina)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: csüt. ápr. 23, 2009 1:45 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: gaz(mucsina) » pén. ápr. 24, 2009 9:01 am

OKés :D én ott leszek 8) yeee

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 24, 2009 9:33 am

Torontó lesz? Atyaég...
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » pén. ápr. 24, 2009 10:50 am

Dietrich írta:Torontó lesz? Atyaég...
Szerver indítva ;) jó kis futam lesz azért :D
Start Me Up

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. ápr. 24, 2009 11:18 am

@Profik!

Mivel hosszú oválos időszak következik és esetleg hiányoznak a jobbos kanyarok akkor, várunk mindenkit szeretettel az Atlantic futamokon!


:idea: Akinek van road jogsija - Forma1-ben is még van 2 szabad hely!
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. ápr. 24, 2009 11:27 am

metosz írta:@Profik!

Mivel hosszú oválos időszak következik és esetleg hiányoznak a jobbos kanyarok akkor, várunk mindenkit szeretettel az Atlantic futamokon!


:idea: Akinek van road jogsija - Forma1-ben is még van 2 szabad hely!
A profi jelzőt nem magamra véve, kipróbálnám magam köztetek. Láttam, hogy nem túl sűrű a versenynaptár és ez még talán belefér. Este majd kérnék segítséget Bedy (mekk) mestertől :mrgreen: a telepítésekhez!

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: doozi » pén. ápr. 24, 2009 11:44 am

Hali! Na akkor jelentkeznék.

Ishikawa Racing
#Mark Ishikawa

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » vas. ápr. 26, 2009 11:04 am

Al Unser rettenetes kanári-sárga gépjárművébe huppanék bele! 8)

Infrared
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. márc. 29, 2009 11:30 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Infrared » vas. ápr. 26, 2009 11:56 am

szeretnék jelentkezni ha még lehet.

Vörös János
US RaceTronics: Roby Feazell

Nagy
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: hétf. márc. 02, 2009 2:17 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Nagy » hétf. ápr. 27, 2009 1:10 pm

Ahogy néztem a pontokat nem 13 pontom hanem 34 pontomnak kéne lennie de mindegy mert sajnos elromlott a kormányom és ki kell szállnom a sorozatból. :? Szóval kiszálltam! :?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. ápr. 27, 2009 2:56 pm

Nagy írta:Ahogy néztem a pontokat nem 13 pontom hanem 34 pontomnak kéne lennie de mindegy mert sajnos elromlott a kormányom és ki kell szállnom a sorozatból. :? Szóval kiszálltam! :?
hát azért az nagyon nem mindegy, hogy 13 vagy 34 pontod van. Bosco utána fog nézni a dolognak amikor ideje engedi. Addig is türelmedet kérem. Kormányoddal mi történt?
Kép

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » hétf. ápr. 27, 2009 4:04 pm

metosz írta:
Nagy írta:Ahogy néztem a pontokat nem 13 pontom hanem 34 pontomnak kéne lennie de mindegy mert sajnos elromlott a kormányom és ki kell szállnom a sorozatból. :? Szóval kiszálltam! :?
hát azért az nagyon nem mindegy, hogy 13 vagy 34 pontod van. Bosco utána fog nézni a dolognak amikor ideje engedi. Addig is türelmedet kérem. Kormányoddal mi történt?
Megoldva, elnézést a tévedésért, másoláskor valamiért lemaradtál a régebbi táblázatból ezért csak az újonan szerzett pontjaid lettek számolva. Ha megjavul a kormányod várunk vissza ;)

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » hétf. ápr. 27, 2009 4:07 pm

Sanya és Doozi üdv az Atlanticban, a polgári nevetek majd írjátok be pls, hogy a jelentkezéshez is azt tudjam írni, hiszen a ponttáblázatban is az van. Köszi!

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » hétf. ápr. 27, 2009 4:08 pm

Infrared írta:szeretnék jelentkezni ha még lehet.

Vörös János
US RaceTronics: Roby Feazell
Lehet természetesen. Üdv nálunk :)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. ápr. 27, 2009 4:43 pm

b05co írta:Sanya és Doozi üdv az Atlanticban, a polgári nevetek majd írjátok be pls, hogy a jelentkezéshez is azt tudjam írni, hiszen a ponttáblázatban is az van. Köszi!
sanya=Balogh Sándor

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » hétf. ápr. 27, 2009 6:11 pm

mára tesztfutamra lehet jönni? Jövö 7fői versenyen nem tudok indulni még, csak kipróbálnám.
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. ápr. 27, 2009 6:29 pm

Bodzzza írta:mára tesztfutamra lehet jönni? Jövö 7fői versenyen nem tudok indulni még, csak kipróbálnám.
természetesen várunk ;)
Start Me Up

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég