Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. márc. 28, 2009 3:38 pm

nem csak a zöldi bomba hires..a halk Zöldi is TS-ben :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: doozi » szomb. márc. 28, 2009 8:34 pm

Hali srácok. Nah énis jelentkeznék, jogsim sztem még megvan :)

#33 Viso (HVM)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 29, 2009 10:10 am

doozi írta:Hali srácok. Nah énis jelentkeznék, jogsim sztem még megvan :)

#33 Viso (HVM)
Jogsid meg van, de tesztfutamot teljesíteni kell az "aktiváláshoz"! Futamok témában.

Üdv újra a csapatban!
Kép

Infrared
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. márc. 29, 2009 11:30 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Infrared » vas. márc. 29, 2009 12:23 pm

Jelentkeznék tartalékpilotának :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. márc. 29, 2009 2:55 pm

Infrared írta:Jelentkeznék tartalékpilotának :D
Üdv! A szabályzatot légyszíves olvasd el, ha kérdésed van kérjük, jelezd! A tartalékpilótai státuszhoz teljes körű jogsit kell szerezned, aminek az oválos részét most kedden és csütörtökön, a road részét pedig a rákövetkező héten teljesítheted. A szükséges cuccok letölthetők a "futamok" jelentkezős fórumból. Várunk a pályán. :wink:
Peter Rigo

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szer. ápr. 01, 2009 3:49 pm

Hálló mesterek! Szeretném ha kiírnátok engem is tarcsipilótának sajnos nem hiszem hogy tudok időt szakítani erre a bajnokságra. Bocsi a plussz adminisztrációért :oops:
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. ápr. 01, 2009 4:02 pm

morfi írta:Hálló mesterek! Szeretném ha kiírnátok engem is tarcsipilótának sajnos nem hiszem hogy tudok időt szakítani erre a bajnokságra. Bocsi a plussz adminisztrációért :oops:
nemá :evil: ha nem leszel pontközelben nem fog végképp érdekelni fergeteges pont eső ez az 50-es rendszer, ahhoz meg túl nehéz, hogy csak úgy néha beugorj, remélem meggondolod magad. "tedd vagy ne tedd, de soha ne próbáld" (kb. yoda)
Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szer. ápr. 01, 2009 4:09 pm

:) Nemfogok ám eltűnni, csak lehet lesz olyan hogy 3-4 futamon nem tudok majd sorozatban indulni, és lehet valaki csak a Japán mester autójára vágyna :) Pl Indy 500-ra tuti jövök, csakhogy Teqi visszaadhassa azt az 1 ezredet :) Meghát Roadokra is szeretnék jönni. Majd meglátjuk mi lesz, de tényleg amiatt szeretném ezt a lépést mert nem tudom garantálni hogy minden futamon itt tudok lenni :oops:
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 02, 2009 7:45 am

morfi írta::) Nemfogok ám eltűnni, csak lehet lesz olyan hogy 3-4 futamon nem tudok majd sorozatban indulni, és lehet valaki csak a Japán mester autójára vágyna :) Pl Indy 500-ra tuti jövök, csakhogy Teqi visszaadhassa azt az 1 ezredet :) Meghát Roadokra is szeretnék jönni. Majd meglátjuk mi lesz, de tényleg amiatt szeretném ezt a lépést mert nem tudom garantálni hogy minden futamon itt tudok lenni :oops:
Rendben Morfi. Bár baromira nem örülök neki, hogy egy húzónév ezt kéri (bár Tjoe és Gio is az), de átírlak tartaléknak. Arra figyelj légyszi', hogyha indulni szeretnél versenyen hamar jelentkezzél, mert a tartalékok autóhoz jutása a jelentkezési sorrend szerint történik, illetve az oválos jogsidat is meg kellene alkalomadtán erősíteni.

Várunk a versenyeken. :wink:
Peter Rigo

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » csüt. ápr. 02, 2009 3:20 pm

Hali! Akkor én gyorsan le is csapnék a felszabadult versenygépezetre! :)
Toby - #27 Mutoh (Andretti/Green)
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 02, 2009 4:06 pm

Toby írta:Hali! Akkor én gyorsan le is csapnék a felszabadult versenygépezetre! :)
Toby - #27 Mutoh (Andretti/Green)
Evidens... :wink:

Viszont úgy tudom Toby, hogy neked is esedékes lesz egy jogsimegerősítés az oválokon (Homestead-ben, vagy Kansas-ban) - a környezet ismerős lehet: Homesteadben > a kandellábereket te bütykölted. :D Ám, ha lemaradsz, se' búsulj, a bajnokság két street versennyel indul, amin minden további nélkül elvárunk téged. :twisted:
Peter Rigo

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » csüt. ápr. 02, 2009 4:13 pm

Toby bácsi Andretti bácsinál? Istenkirály :D

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » csüt. ápr. 02, 2009 4:25 pm

@Ginger: Kansas-ben majd erősítem, Homestead-ben nem hiszem, hogy tudnám, mivel ma már futam lesz, legközelebb meg már csak októberben lesz rajta verseny, addig meg nem akarok várni az ovállal! :) Viszont jövő héten jövök a road pályára, meggyengíteni a road/street jogsit! :D

@Moda: Jajah.. jöttem ebbe a fura színű micsodába bele. :) Ja és a teljesítményedet elnézve, ha nem probléma neked, kineveznélek setup gyártónak! :D
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 02, 2009 5:18 pm

Toby írta:meggyengíteni a road/street jogsit! :D
...várunk Toby a gyengítésre. :lol:
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » pén. ápr. 03, 2009 6:42 am

Na, vastagon szedett nevem van, ez már tetszik.....:D Nektek? :D :lol:

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » pén. ápr. 03, 2009 8:33 am

Mozart, a végén csak sikerül...

Egy bocsánat kéréssel és egy köszönömmel jobban tetszene

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 03, 2009 1:25 pm

"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. ápr. 03, 2009 10:41 pm

W A Mozart írta:Na, vastagon szedett nevem van, ez már tetszik.....:D Nektek? :D :lol:
Mozart!

Iszonyatosan sok problémát okoztál, rendesen felhívtad magadra a figyelmet. Borzasztó sokan nem szívesen mennek fel a pályára egy hozzád hasonló karakterrel. Elmegy a kedve a pilótáknak miattad a versenyzéstől. Gondolj bele, ezek után senki nem merne veled normálisan játszani, mert azonnal ha valami történne jó esetben csak összesküvésnek tekintenéd. Nem gondoltál még rá, hogy máshol versenyezz? Rossz szájízt hoztál a csapatba és nem úgy fest, hogy ezt szeretnéd kijavítani, sőt tovább kóstolgatod az embereket. Talán nehezen érthető voltam. De első sorban miattad lett volna jó, hogy ha bocsánatot kérsz vagy legalább megköszönöd a foglakozást, minimum Bedynek itt a fórumon - írásban. Aki annak ellenére, amik történtek vállalta, hogy megnézi a tesztfutamod, adminisztrál, probléma esetén elemez. Nagyon szépen kérlek gondolkozz el azon, hogy máshol folytatod a játékot.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. ápr. 04, 2009 11:01 am

@Mozart

Természetesen a csapat nevében is, várom válaszod!
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szomb. ápr. 04, 2009 1:01 pm

Hát ez érdekes. Ezt a megjegyzést viccesnek szántam. Én tényleg túl vagyok ezen a problémán. Nem szeretnék más ligát keresni. Az meg kifejezetten jó, hogy jobban figyelnek az emberek, hogy ne történjen baj. Mellesleg szerintem ez lenne a természetes :) Senkiről sem feltételezem, hogy direkt kilökne vagy ilyesmi, vagyis míg fel nem hoztad ezt most, ilyesmi eszembe sem jutott, mondjuk Voodooról el tudom képzelni :D Szerintem emésszük meg ezt, és elmúlik a feszkó. Tudom, hogy mind tudjátok, hogy az amit gondoltok most rólam, az nem igaz, és hogy ezen az egy eseten kívül nem mutattam ilyen viselkedést, és nem is fogok. Eteket a megjegyzéseimet, meg az összes többit próbáljátok meg érteni ( nem megérteni :) ), mert viccnek szánom őket, majd jelzem, ha nem viccelek :D Ne lihegjük ezt túl. Örülök, hogy Bedy megnézi a futamom ( főleg, hogy baromi jól mentem :D, tanítani kéne :lol: ), és köszönöm. Bocsánatot meg már kértem a módért ahogyan kifejeztem a véleményemet, de megteszem mégegyszer, ha még szükségetek van rá. Valóban nem volt méltó ahogyan véleményt nyilvánítottam, se hozzám, se a ligához, szóval újból elnézést. A véleményemet persze továbbra is fenntartanám, nem volt jogos, hogy nem kaptam licenszet, de ez már mind1. Kb ennyi.

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. ápr. 04, 2009 2:12 pm

Látom nem érted. Ez nem esetleges választásról szól hol folytasd a játékot.
Az, hogy én foglalkoztam veled és ellenőriztem a ténykedésedet nem kiváltság volt részedre, hanem egyedül Én vállaltam (máskor ezt 3-an szoktuk tenni a vizsgázókkal) Ha már úgy gondolod, hogy mi úgy gondoljuk Te jól gondolkodsz megsúgom nem érdekel. Egy dolog szolt amellett, hogy megerősíthetted másodszor a jogsidat: Baromi jó pilóta vagy. Te viszont a hozzászólásaiddal túl léptél egy határt amire itt nincs szükség ! Ezek után Én is felteszem a kérdést nem kellene máshol folytatnod a pályafutásodat ?
Start Me Up

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szomb. ápr. 04, 2009 2:35 pm

Szerintem nem. Indycarozni szeretnék, erre itt van lehetőségem csak. Valóban fennáll(t) némi nézeteltérés köztem és a liga vezetői között, amit kissé túlreagáltam, dehát ilyen az élet. Nem utálok senkit ( habár, bocs Voodoo, de Te kevésbé vagy szimpatikus, de ez az én magányügyem, nem is szeretnék ebből nagy etwast csinálni), de nem is vagyok szerelmes itt senkibe, ez így normális. 100%-osan emberi maradhat a vizsonunk továbbra is. Azt hiszem, nem lehetetlenedett el a közös versenyzésünk, maximum nem fogunk nagyokat beszékgetni a fórumon, meg TS-en, de ettől versenyezni még lehet. A döntés a Tiétek, ne hárítsátok ezt rám. Én versenyezni szeretnék veletek, és részemről ennek semmi akadálya, és részetekről sem kellene, hogy legyen. Bocsánatot kértem a stílusomért, elfogadtam a szabályokat, belenyugodtam, hogy újra vizsgáznom kellett, és készen állok a bajnokság startjára, bár a pedálomat még javítanom kell. Hangsúlyoznám a döntés a Tiétek, én nem vagyok haragtartó, továbbra is nyitott vagyok rátok, és várom ennek viszonzását.

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szomb. ápr. 04, 2009 5:01 pm

A pedálom megjavítottam, magyarul tényleg készen állok mindenre. Várom a TI döntéseteket. Ja, és megkérdezném, hogy ez a mondatod mit jelent, mert nem akarom félreérteni, mondjuk most épp abszolút nem értem., Bedy :

Ha már úgy gondolod, hogy mi úgy gondoljuk Te jól gondolkodsz megsúgom nem érdekel.

?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 05, 2009 9:53 am

Őszinte leszek veled, többen azt szeretnék, ha nagyon sürgősen eltávolításra kerülnél. Ezért ez amit most írok nem ígéret, az ügyed ezzel nem lesz lezárva. Amúgy is Genyó elé került aki, mint nem érintett megvizsgálja az esetet és a végső szót fogalmazza - ha szükségesnek érzi. Ez csak személyes vélemény és javaslat.
Több feltétellel tudom elképzelni maradásod. Átgondolod ezt az egészet. Amint problémád volt, a szabályokra a komolyságunkra az etikára támaszkodtál, amit amúgy te személyesen két lábbal döngöltél a szarba. Igazságtalan vagy és félelmetesen egoista, de ezt te is tudod magadról, ami fél siker. Az egészet szerintem azért csináltad, mert nem figyeltünk eléggé arra a hatalmas tehetségre és felsőbbrendűségre, amit személyed jelent köztünk. Tájékoztatásul közlöm, te kerestél minket!

Ja addig is jó volna, ha eltüntetnéd ezt a baglyot, mert állatkert hangulata van miattad a fórumnak. 8)
Kép

Petykafiam
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: kedd feb. 03, 2009 9:49 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Petykafiam » hétf. ápr. 06, 2009 9:19 am

Hali szeretnék jelentkezni indycar-ra. Jogosítvány szerzés ügyben kit kell megkeresnem? Választ előre is kösz!
Név: Szombati Péter - Petykafiam (indulok az Atlantics-ban)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. ápr. 06, 2009 10:23 am

Petykafiam írta:Hali szeretnék jelentkezni indycar-ra. Jogosítvány szerzés ügyben kit kell megkeresnem? Választ előre is kösz!
Név: Szombati Péter - Petykafiam (indulok az Atlantics-ban)
Szia!

Az oválos jogsi ügyében engem, a road/street jogsi ügyeiben metoszt keresd. A teljes körű jogsihoz mindkét licenszet teljesítened kell, követleményeket a vizsgáztatóktól (illetve sztem bárki mástól is) meg tudsz kérdezni. Autót legalább az egyik jogosítványtipus teljesítése után igényelhetsz csak.

A közeljövőben (Indianapolis előtt) vizsgák az alábbi időpntokban lesznek:

04.07. Barber Motorsport Park (road/street)
04.09. Barber Motorsport Park (road/street)
04.14. St. Petersburg (road/street)
04.21. Long Beach (road/steet)
04.28. Kansas Speedway (oval)

Várunk a vizsgán! :wink:
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. ápr. 06, 2009 10:45 am

Petykafiam írta:Hali szeretnék jelentkezni indycar-ra. Jogosítvány szerzés ügyben kit kell megkeresnem? Választ előre is kösz!
Név: Szombati Péter - Petykafiam (indulok az Atlantics-ban)

Metosz irta ezt az Atlantic bajnokságban:

Futam dobogós versenyzőknek lehetőségük van könnyített úton Nemzeti Forma1 és IndyCar jogosítványt szerezni.
Jelenleg a "könnyített úton" egyetlen kötelező tesztfutamot takar a választott bajnokiban!
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. ápr. 06, 2009 11:04 am

Dietrich írta:
Petykafiam írta:Hali szeretnék jelentkezni indycar-ra. Jogosítvány szerzés ügyben kit kell megkeresnem? Választ előre is kösz!
Név: Szombati Péter - Petykafiam (indulok az Atlantics-ban)

Metosz irta ezt az Atlantic bajnokságban:

Futam dobogós versenyzőknek lehetőségük van könnyített úton Nemzeti Forma1 és IndyCar jogosítványt szerezni.
Jelenleg a "könnyített úton" egyetlen kötelező tesztfutamot takar a választott bajnokiban!
A fent említett időpontokban lesznek tesztversenyek... illetve ez a könnyítés nem érinti az oválos licenszet. Az oválos viszgát mindentől függetlenül teljesíteni kell.
Peter Rigo

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. ápr. 06, 2009 11:05 am

Petykafiamnak :D már van 3 helyezése :wink:
A könnyített vizsga csak az F1-re és az indycarban road street ill airport pályákra vonatkozik.
Start Me Up

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. ápr. 06, 2009 11:17 am

Jó csak amit Metosz írt az nem mondja ki, hogy csak road pályára jó indycarban tezstfutamra.

Pontositani kell.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. ápr. 06, 2009 11:37 am

Dietrich írta:Jó csak amit Metosz írt az nem mondja ki, hogy csak road pályára jó indycarban tezstfutamra.

Pontositani kell.
Este pontosítom a kiírást és a szabályzatot :wink:
Start Me Up

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. ápr. 06, 2009 2:22 pm

Bedy írta:
Dietrich írta:Jó csak amit Metosz írt az nem mondja ki, hogy csak road pályára jó indycarban tezstfutamra.

Pontositani kell.
Este pontosítom a kiírást és a szabályzatot :wink:
Urak!
Sajnos értekezleten csüccsenek kb. 19.00-ig, este felrakom majd magam TS-re és csinálom a szokásos melókat Atlanticcal is. Ezt is frissítjük. Sőt F1-ben is már rendesen van elmaradás, hiszen új szabályok, pontosítások versenyenként felmerülhetnek. Tökéletes soha nem lesz egy sport szabálykönyve sem max. törekedni lehet rá.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. ápr. 06, 2009 9:02 pm

"Ja addig is jó volna, ha eltüntetnéd ezt a baglyot, mert állatkert hangulata van miattad a fórumnak."

Légyszi írjatok már ki a szabályzatba hogy milyen képet lehet kitenni a SAJÁT nevem alá!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. ápr. 06, 2009 9:15 pm

Csaba írta:"Ja addig is jó volna, ha eltüntetnéd ezt a baglyot, mert állatkert hangulata van miattad a fórumnak."

Légyszi írjatok már ki a szabályzatba hogy milyen képet lehet kitenni a SAJÁT nevem alá!

8) ez az idézet végéről is lemaradt, amúgy mindent ami a közizlést nem zavarja .
Kép

jetiq
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: csüt. márc. 19, 2009 4:24 pm

vizsga

Hozzászólás Szerző: jetiq » csüt. ápr. 09, 2009 6:05 pm

Sziasztok!
Ezúton jelentkeznék a mai vizsgára! :)

Üdv,
Zoli

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » hétf. ápr. 13, 2009 4:46 pm

Hali! Amíg nem oldódik meg az FPS problémám (ami érdekes módon csak ennél a modnál van), áthelyeztetném magam tartalékpilótának, hogy Petykafiamnak saját versenyszemélygépjárműve legyen!
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. ápr. 13, 2009 7:03 pm

Toby írta:Hali! Amíg nem oldódik meg az FPS problémám (ami érdekes módon csak ennél a modnál van), áthelyeztetném magam tartalékpilótának, hogy Petykafiamnak saját versenyszemélygépjárműve legyen!
Szia! Értem, de erre az esetre a javaslatom a következő lenne.

Mivel Toby rendelkezik oválos vizsgával (csak megerősítés szükséges hozzá), Petyka pedig még nem, Toby - egyelőre nagyobb "joggal" birtokolja az autót. Ám, ha időközben Petyka jogsit szerez, autója akár állandósulhat is, így te Toby kerülhetsz kellemetlen szituba, ha az FPS gondok után visszatérnél.

Szóval ilyen esetben sztem az lenne a jó, ha Toby egyértelműen jeleznéd a St.Pete verseny fórumban, hogy (most) nem kivánsz indulni a versenyen. Így a szabad autót kiutaljuk Petykának, vagy bármelyik tartalék versenyzőnek aki pályázik rá - azthiszem a tartalékok közül eddig Petyka jelentkezett először, így nyilván ő vinné az autót.

Ezúton szeretném mégegyszer hangsúlyozni, hogy az aktivitási szabályok betartása ebben a bajnokságban nagyon fontos lesz. Ha betelik a 28-as létszám - a tartalékoknak pedig kiutaljuk az autókat - ha valaki lemarad a jelentkezésről, akkor... nem fog tudni indulni a versenyen.
Peter Rigo

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » vas. ápr. 19, 2009 9:18 pm

Üdv!
Jelentkeznék tpnek amíg nincs szabad autó.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. ápr. 20, 2009 10:18 am

Spike írta:Üdv!
Jelentkeznék tpnek amíg nincs szabad autó.
Üdv! A szabályzatot légyszíves olvasd el, ha kérdésed van kérjük, jelezd! A tartalékpilótai státuszhoz teljes körű jogsit kell szerezned, aminek a road/street részét most kedden, az oválos részét pedig a rákövetkező héten kedden teljesítheted. A szükséges cuccok letölthetők a "futamok" jelentkezős fórumból. Vizsgáznod a bajnokság épp' aktuális pályáján, jelen esetben Long Beach-ben kell. Várunk holnap, a vizsga 20.00-kor kezdődik. :wink:
Peter Rigo

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » hétf. ápr. 20, 2009 10:38 am

Ginger17 írta:
Spike írta:Üdv!
Jelentkeznék tpnek amíg nincs szabad autó.
Üdv! A szabályzatot légyszíves olvasd el, ha kérdésed van kérjük, jelezd! A tartalékpilótai státuszhoz teljes körű jogsit kell szerezned, aminek a road/street részét most kedden, az oválos részét pedig a rákövetkező héten kedden teljesítheted. A szükséges cuccok letölthetők a "futamok" jelentkezős fórumból. Vizsgáznod a bajnokság épp' aktuális pályáján, jelen esetben Long Beach-ben kell. Várunk holnap, a vizsga 20.00-kor kezdődik. :wink:
Máris nekikezdek a gyakorlásnak :)

Avatar
GeGE95
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 1:55 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: GeGE95 » szomb. ápr. 25, 2009 1:04 pm

hellosztok ,
én is szeretnék tesztpilótának jelizni

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. ápr. 25, 2009 8:33 pm

GeGE95 írta:hellosztok ,
én is szeretnék tesztpilótának jelizni
GeGE!

"Tesztpilóta állás" nálunk nincs... gondolom te tartalékversenyzőnek szeretnél jelentkezni. :wink: Ezzel semmi baj, gyere kedden és megnézzük hogy mi újság veled: ha minden jól alakul és Petykával és Spike-kal is hamar végzünk a vizsgán, akkor te is sorra kerülsz. Várunk!
Peter Rigo

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » csüt. ápr. 30, 2009 7:23 pm

Ezúton ismételtem megköszönném a lehetőséget, és most már véglegesen visszavonulok az Indycartól. Alapból nincs már semmi motivációm, ma sem akartam jönni, csakis Moda kedvéért jöttem, de ráadásul ez is remek futam lett, szóval úgy döntöttem, nem görcsölök tovább.
Ezennel a #12es kocsi véglegesen felszabadult, és előre kérek mindenkit, ne gyertek a privát üzikkel, mert mostmár semmi sem fog meggyőzni!
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 01, 2009 8:25 pm

Tequila írta:Ezúton ismételtem megköszönném a lehetőséget, és most már véglegesen visszavonulok az Indycartól. Alapból nincs már semmi motivációm, ma sem akartam jönni, csakis Moda kedvéért jöttem, de ráadásul ez is remek futam lett, szóval úgy döntöttem, nem görcsölök tovább.
Ezennel a #12es kocsi véglegesen felszabadult, és előre kérek mindenkit, ne gyertek a privát üzikkel, mert mostmár semmi sem fog meggyőzni!
Rendben. :?

Egyik szemem sír, a másik nevet. Ez utóbbi azért, mert ha a TV ügyek rossz felé mennek, Tequila az asztalra fog csapni, ebben biztos vagyok. A kansasi versenyt volt szerencsém Tequilával végignézni... tudom, hogy elkötelezett a dolog iránt. :wink:

Teqi! Annyit teszek, hogy beírlak tartalékversenyzőnek.
Ez tudod mit jelent... kapásból nincs kedvem kiírni téged, bár a döntésed elég határozottnak tűnik.

...

Uraim!

A #12-es autó ezennel szabad. A teljes körű Indy licensszel rendelkező tartalékversenyzők pályázhatnak rá - a jelentkezési sorrend dönt.
Peter Rigo

Avatar
GeGE95
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 1:55 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: GeGE95 » szomb. máj. 02, 2009 7:42 am

Bocs fiuk hogy nem tudtam menni kedden de most kedden jövök

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 02, 2009 7:50 am

GeGE95 írta:Bocs fiuk hogy nem tudtam menni kedden de most kedden jövök
Jöhetsz GeGE95, de most kedden nem lesz vizsgáztatás.
Most írom ki a menetrendet.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 02, 2009 8:00 am

A NICS 3. INDIANAPOLIS 500 FELKÉSZÜLÉSI MENETRENDJE

2009.05.05 20.00 PÁLYATESZT
2009.05.07 20.00 VIZSGÁZTATÁS / 125 MF (45 PERC) TESZTVERSENY
2009.05.12 20.00 VIZSGÁZTATÁS / 125 MF (45 PERC) TESZTVERSENY
2009.05.14 20.00 VIZSGÁZTATÁS / 125 MF (45 PERC) TESZTVERSENY
2009.05.19 20.00 VIZSGÁZTATÁS / 125 MF (45 PERC) TESZTVERSENY
2009.05.21 20.00 POLE DAY
2009.05.26 20.00 VIZSGÁZTATÁS / 125 MF (45 PERC) TESZTVERSENY
2009.05.08 19.00 RACE DAY 500 MF (180 PERC)
Peter Rigo

Avatar
GeGE95
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 1:55 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: GeGE95 » szomb. máj. 02, 2009 8:24 am

okés, de pálya tesztre jöhetek?:)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 02, 2009 8:40 am

GeGE95 írta:okés, de pálya tesztre jöhetek?:)
:wink:
Peter Rigo

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » szomb. máj. 02, 2009 4:41 pm

Sziasztok!

Jelentkeznék az Indy500-ra ha lehet és van szabad autó. Vagyis ahogy mondta Dietrich előbb a vizsgára, és ha sikerül utána a futamra.

Nick zolee145, az autó meg majd akkor lényeges ha nem hasalok el. Amúgy mindegy. Legyen négy kereke és guruljon.:)

zolee145

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 02, 2009 5:51 pm

zolee145 írta:Sziasztok!

Jelentkeznék az Indy500-ra ha lehet és van szabad autó. Vagyis ahogy mondta Dietrich előbb a vizsgára, és ha sikerül utána a futamra.

Nick zolee145, az autó meg majd akkor lényeges ha nem hasalok el. Amúgy mindegy. Legyen négy kereke és guruljon.:)

zolee145
Szia!

A szabályzatot olvasd el alaposan légyszíves és várunk szeretettel a vizsgaidőpontok valamelyikén. Ha kérdésed van, akkor tedd fel bátran!
:wink:
Peter Rigo

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » vas. máj. 03, 2009 1:34 pm

Leszedtem a modot, de kicsomagolásnál hibát jelzett, aztán amikor a játékot indítom akkor is hibát jelez a .tga fájloknál. Sok enter után belép, és működik, de ez elég fura. Gondolom nem ilyennek kéne lennie, vagy de?:)

Avatar
GeGE95
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 1:55 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: GeGE95 » vas. máj. 03, 2009 2:31 pm

Akk kedd 8?
Kép
Kép

Avatar
GeGE95
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 1:55 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: GeGE95 » vas. máj. 03, 2009 2:37 pm

Am nekem pontosan ugyan az volt a gond mind a zolee-nak csak nekem a kicsomagolásnál írt ki hibákat kihagyta a fele csapatot de most szedem újra
Kép
Kép

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » vas. máj. 03, 2009 2:46 pm

Nem szedem le mégegyszer (gondolom nem letöltési hiba, esetleg majd az rFCentralról). Majd megnézem, hogy a szerverre belépéskor van -e valami hasfájása a proginak, és ha nincs akkor marad így.

Nem tudom, hogy ez lényeges-e most, de megnézegettem a kocsikat. Ha összejön minden, és még szabad is akkor a 67-essel mennék.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 03, 2009 2:58 pm

@Knife
sokan panaszkodnak, hogy valami gond van a moddal, Voodoo és a többiek nem tudták leszedni vagy telepíteni. Meg kellene csinálni megint egy csomagot, illetve várom javaslatod. :roll:
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » vas. máj. 03, 2009 4:07 pm

Mikorrra várható Indianpolis szerver indulása?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 03, 2009 4:11 pm

metosz írta:@Knife
sokan panaszkodnak, hogy valami gond van a moddal, Voodoo és a többiek nem tudták leszedni vagy telepíteni. Meg kellene csinálni megint egy csomagot, illetve várom javaslatod. :roll:
:oops: ezt nem ide akartam írni, ennek ellenére az f1-el is gond van, legalábbis nyuszinak.

@Mozart
Ginger majd indítja, most pihen. 8)
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. máj. 03, 2009 8:58 pm

URAK!

ÚJRACSOMAGOLTAM ÉS ÁTSZERVEZTEM A LETÖLTÉSEKET.

AZ FTP-N MINDEN MEGTALÁLHATÓ. NEM FOGOK SEMMIT ÚJRAKEVERNI, MERT TISZTÁN LÁTSZIK, HOGY GÁZ LESZ BELŐLE, SZÓVAL A TELEPÍTÉSI SORREND A KÖVETKEZŐ:


1. IndyCar.Series.2008.Season.v1.0 (rf centralrol, vagy FTP-ről)
2. IndyCar.Series.2008-patch1.1 (rf centralrol, vagy FTP-ről)
3. NICSv1.0 (FTP-ről)
Peter Rigo

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » hétf. máj. 04, 2009 9:09 am

Megint én. Most kicsit összekavarodott az agyam, majd lehet, hogy resetelnem kell.:D Szóval az ftp-ről leszedtem ezt: SE_IndyCar.Series.2008.Season.v1.01

Ez úgy ahogy működik, ha nem ebből a modból lépek ki akkor simán belép az rFactor, ha pedig ezzel akkor enterezni kell ezret, de ki fogom bírni. Ha a szerveren nem akad össze semmivel és nem mismatch-el akkor nekem ez így okés.
Viszont az rFCentralon is van 2008 ahogy írtad, 3 fájl. Van egy 1.0 + 1.1patch. Van ezen kívül egy 1.1 full hi-res. Ez utóbbit majd leszedem, de nem rakom fel a verziószám miatt.
Ha lehet belépnék a pályatesztre, és ott nagyon hamar ki fog derülni, hogy a szerverhez képest nálam jó verzió van-e vagy sem. Ha valami gond lenne akkor majd nekiállok felülirogatni mindent.

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég