Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » vas. márc. 22, 2009 2:54 pm

KOPI írta:@Fuready Zoli ...itt van nagyba!Mi adunk a külsöségekre is :D
Kép
Mutassak én is valamit? :lol:
Igaz, nem Indycar, de tetszik a piros szín (meg a Ferrari F1-es overálja). :lol:

Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. márc. 22, 2009 3:12 pm

Még jo hogy elmultunk 30 :D
Kép

rbalint
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: vas. márc. 08, 2009 2:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: rbalint » vas. márc. 22, 2009 3:22 pm

Ha nem vártok már régi versenyzőket, és szabad még ez a verda:
#33 Viso (HVM)
rbalint
akkor én pályáznék rá, hogy legyen 1 full újonc is köztetek, és tovább népesítsem a rallysok táborát.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 22, 2009 3:39 pm

IsTi írta:Vazze tényleg jó az avatar képed Tommy :lol: Nem akarsz 1-et csinálni nekem? :lol:
Hát ha küldesz képet, meg leírod milyet akarsz akkor megcsinálhatom. De majd legközelebb kedden, mert akkor leszek újra "otthon", és ott van photoshopom. Vagy elküldöd Kopinak, biztos megcsinálja, mert ezt is ő találta ki, illetve csinálta meg. :wink:

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. márc. 22, 2009 3:51 pm

Tommy78 írta:
IsTi írta:Vazze tényleg jó az avatar képed Tommy :lol: Nem akarsz 1-et csinálni nekem? :lol:
Hát ha küldesz képet, meg leírod milyet akarsz akkor megcsinálhatom. De majd legközelebb kedden, mert akkor leszek újra "otthon", és ott van photoshopom. Vagy elküldöd Kopinak, biztos megcsinálja, mert ezt is ő találta ki, illetve csinálta meg. :wink:
Okés:) Már zaklatom is :lol:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. márc. 22, 2009 4:47 pm

Amerikáben nem volt csapatverseny ismeretlen fogalom ez mert ahogy Ginger irta van 1 autós meg 4 autós csapat.
Ami viszont volt régebben nemzetek bajnoksága, újonc bajnokság, gyártók versenye amig több motor kasztni volt.

Ha ennyire akarjátok azt a csapatbajnokságot akkor azt javaslom, hogy minden több autós csapatból a jobbik eredménye számitson csak. Az elv így megegyezik a nemzetek bajnokságéval.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. márc. 22, 2009 4:49 pm

Ulvar írta:METOSZ!!! TOBYTÓL KÉRJ SEGÍTSÉGET SLS RENDSZERBEN MEGLEHET NAGYON KIRÁLYUL CSINÁLNI.
ez igaz de lesz 1 autós meg 4 autós csapat és igazságtalan lenne mindegyik pontját számitani.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. márc. 22, 2009 5:19 pm

Tommy78 írta:
Ginger17 írta:TISZTELT URAIM!

A JELENTKEZÉST HAMAROSAN BEFEJEZZÜK, DE A SZABÁLYZATOT SZTEM SOKAN MÉG EL SEM OLVASTÁK... MÁR CSAK AZÉRT SEM, MERT MA KERÜLT KI AZ OLDALRA! :D

KÉREM, HOGY OLVASSÁTOK EL! NE RUTINBÓL FUSSÁTOK VÉGIG, MERT VANNAK VÁLTOZÁSOK A KORÁBBI INDY SZEZONOKHOZ KÉPEST.
Én elolvastam és lenne egy kérdésem is. A Road rajttal kapcsolatban, ahol ismét az szerepel a szabályzatban, hogy a célvonal átlépéséig nem lehet előzni. Most ez újítás, és így lesz, vagy nem jól lett leírva? Köszi Ginger a választ!
Basszus... rossz szabályzat lett bemásolva....... :roll:
Szóltam metosznak, remélem hamarosan javítva lesz.

A véglegesnek tekinthető szöveg amúgy letölthető FTP-ről is.
Peter Rigo

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » vas. márc. 22, 2009 5:30 pm

KOPI írta:Még jo hogy elmultunk 30 :D
Én még nem! :lol:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. márc. 22, 2009 5:35 pm

rbalint írta:Ha nem vártok már régi versenyzőket, és szabad még ez a verda:
#33 Viso (HVM)
rbalint
akkor én pályáznék rá, hogy legyen 1 full újonc is köztetek, és tovább népesítsem a rallysok táborát.
Szia rbálint!

Örülök, hogy jelentkeztél, de van egy kis gond.

A félreértések elkerülése okán a szabályzatban leírtak szerint autót csak licensszel rendelkező pilóta igényelhet. Ebből az következik, hogy most még nem írhatlak be sehova sem. Javasolom, hogy a március 31-én gyorsan szerezd meg a jogsit és ebben az esetben ugyanolyan jogokkal fogsz bírni mint bárki más.

Ha esetleg nem marad autó, akkor se csüggedj. Olyan még nem volt, hogy 28-an lettünk volna a versenyen, ergo biztos marad autó üresen, csak így előre nem lehet majd megmondani, hanem közvetlenül a verseny előtt kapod majd meg az infot.

Remélem minden világos, és nincs gond. :wink:
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 22, 2009 5:35 pm

Ginger17 írta: Basszus... rossz szabályzat lett bemásolva....... :roll:
Szóltam metosznak, remélem hamarosan javítva lesz.

A véglegesnek tekinthető szöveg amúgy letölthető FTP-ről is.
Még jó, hogy valaki elolvassa a szabályzatot. :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. márc. 22, 2009 5:37 pm

Tommy78 írta:
Ginger17 írta: Basszus... rossz szabályzat lett bemásolva....... :roll:
Szóltam metosznak, remélem hamarosan javítva lesz.

A véglegesnek tekinthető szöveg amúgy letölthető FTP-ről is.
Még jó, hogy valaki elolvassa a szabályzatot. :D
Ne is mond basszus... itt égek, de nem tudom mi történt.
Az új szöveget elküldtem metosznak, sztem nem kapta meg... :oops:
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 22, 2009 5:41 pm

Ginger17 írta:
Tommy78 írta:
Ginger17 írta: Basszus... rossz szabályzat lett bemásolva....... :roll:
Szóltam metosznak, remélem hamarosan javítva lesz.

A véglegesnek tekinthető szöveg amúgy letölthető FTP-ről is.
Még jó, hogy valaki elolvassa a szabályzatot. :D
Ne is mond basszus... itt égek, de nem tudom mi történt.
Az új szöveget elküldtem metosznak, sztem nem kapta meg... :oops:
Jaj ne hülyéskedj már Ginger! Tudom, hogy van ezer dolgod egy ilyen bajnoksággal, azért vagyunk, hogy szóljunk ha van valami. Ezen ne akadj fent, semmi probléma nincs, majd javítva lesz, aztán mindenki elolvassa. :wink:

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » vas. márc. 22, 2009 6:27 pm

G-Bor megkért hogy adjam le a jelentkezését.
#7 Patrick (Andretti/Green)
Köszi!
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

rbalint
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: vas. márc. 08, 2009 2:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: rbalint » vas. márc. 22, 2009 6:30 pm

Ginger17 írta:
rbalint írta:Ha nem vártok már régi versenyzőket, és szabad még ez a verda:
#33 Viso (HVM)
rbalint
akkor én pályáznék rá, hogy legyen 1 full újonc is köztetek, és tovább népesítsem a rallysok táborát.
Szia rbálint!

Örülök, hogy jelentkeztél, de van egy kis gond.

A félreértések elkerülése okán a szabályzatban leírtak szerint autót csak licensszel rendelkező pilóta igényelhet. Ebből az következik, hogy most még nem írhatlak be sehova sem. Javasolom, hogy a március 31-én gyorsan szerezd meg a jogsit és ebben az esetben ugyanolyan jogokkal fogsz bírni mint bárki más.

Ha esetleg nem marad autó, akkor se csüggedj. Olyan még nem volt, hogy 28-an lettünk volna a versenyen, ergo biztos marad autó üresen, csak így előre nem lehet majd megmondani, hanem közvetlenül a verseny előtt kapod majd meg az infot.

Remélem minden világos, és nincs gond. :wink:
Ok! Minden rendben, ezért is írtam, hogy vártok e még régi pilótát, annak függvénye az indulásom.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. márc. 22, 2009 7:01 pm

morfi írta:G-Bor megkért hogy adjam le a jelentkezését.
#7 Patrick (Andretti/Green)
Köszi!
Rendben, de kérem, hogy ezt G-BoR is erősítse majd meg.
Ugyan ez a helyzet Gstyle-lal is... nem bánnám, ha megerősítené Dietrich kérelmét.
Peter Rigo

B.Giovanni
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: szer. aug. 06, 2008 6:59 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: B.Giovanni » vas. márc. 22, 2009 8:51 pm

Én mint senior Sir Janos Bazso alias Juan Sanchez Villa loboz Ramirez Giovanni ecco tutto jelentkeznék erre bajnokságra kérném a # 33 számú versenyauto kiadását
:D

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. márc. 22, 2009 9:35 pm

Halihoooo, Én is jelentkeznék, mert mire indul a bajnokság kb vége lesz a sulinak és lesz rá időm! :-)

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. márc. 22, 2009 9:38 pm

24 Howard (Roth)

Ja és ebbe a tütübe! A csóka egyébként is szimpatikus!

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » vas. márc. 22, 2009 9:44 pm

B.Giovanni írta:Én mint senior Sir Janos Bazso alias Juan Sanchez Villa loboz Ramirez Giovanni ecco tutto jelentkeznék erre bajnokságra kérném a # 33 számú versenyauto kiadását
:D
Morfi, Moda ,Teqi és Te is az indulók között???? Ki fog így kommentálni? : :o :lol: :evil: :twisted:

B.Giovanni
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: szer. aug. 06, 2008 6:59 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: B.Giovanni » vas. márc. 22, 2009 9:54 pm

Nyugi , Gingerrel már megbeszéltem, én ilyen beugro leszek, versenyzés és kommentálás között , úgy is lesznek új arcok a simsporton, de a nagyobb versenyeket ÉN kommentálom :D

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. márc. 22, 2009 10:15 pm

De mindegyik nagy lesz :twisted:
Start Me Up

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » vas. márc. 22, 2009 11:20 pm

morfi írta:G-Bor megkért hogy adjam le a jelentkezését.
#7 Patrick (Andretti/Green)
Köszi!
így van. és köszi Morfi!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 22, 2009 11:36 pm

Bár még nem kaptam választ Gingertől, de átolvasva és felülírva átkerült a szöveg. Elnézést a bénázásért, nem gondoltam, hogy a road részben már korábban is volt egy "virnyák", hiszen indy95 sőt már 2008 végén is ha jól emlékszem greentől ereszd el a hajamat volt.

Urak! Kérek szépen mindenkit, aki részt vesz és jogosítvánnyal rendelkezik már, hogy a szabályokat figyelmesen olvassa végig és hozzászólásával jelezze, hogy elfogadta azokat!
<a href="viewforum.php?f=11">Versenybíróság, szabály elfogadás</a>

8) Természetesen ahogy a szabályzatban is olvasható nem kell, hogy "égjen a pofánk", hiszen még bőven benn vagyunk a változtatási szabályban említett időponton, ami viszont már az alapszabály része is volt.
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » vas. márc. 22, 2009 11:48 pm

Megerősíteném a Dietrich által leírt csapatigényt

#5 Servia (KV Racing) -> Dietrich

#8 Power (KV Racing) -> Gstyle /viszem a km hiányos gyalogkakukk autóját:DDD
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. márc. 23, 2009 7:21 am

"viszem a km hiányos gyalogkakukk autóját:DDD"

LOL nektek kellett autogram tőle hát fussatok utána :DDD
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. márc. 23, 2009 7:34 am

Van értelme a szabályzatba belevinni a 103 meg 107%-os szabályt? Ugyanis több esetben volt, hogy valaki wu alatt ért haza, ledobta a net kvali elött stb. ők akkor eleve kilettek volna zárva.
Én szerintem aki road/ovál jogositvánnyal rendelkezik meg teljesitette a vizsgafeladatokat ott felesleges szabály ez.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 23, 2009 8:52 am

Dietrich írta:Van értelme a szabályzatba belevinni a 103 meg 107%-os szabályt? Ugyanis több esetben volt, hogy valaki wu alatt ért haza, ledobta a net kvali elött stb. ők akkor eleve kilettek volna zárva.
Én szerintem aki road/ovál jogositvánnyal rendelkezik meg teljesitette a vizsgafeladatokat ott felesleges szabály ez.
A 103-107 százalékos limitet nem a qualin kell megfutni, hanem bármikor a hét folyamán.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 23, 2009 8:53 am

@metosz, all

Minden rendben. :wink:
Én spec. azért égtem, mert nyomatékosan felszólítottam mindenkit, hogy tessék elolvasni és memorizálni a szabályokat... amiket még én sem olvastam át. Még jó, hogy egyesek figyelnek. Még1x köszi!
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 23, 2009 8:57 am

B.Giovanni írta:Én mint senior Sir Janos Bazso alias Juan Sanchez Villa loboz Ramirez Giovanni ecco tutto jelentkeznék erre bajnokságra kérném a # 33 számú versenyauto kiadását
:D
Beírlak Jani... ezzel a "beugró" szerepkörrel csak egy kételyem van...

Nem lett volna jobb, ha a verseny előtt kértél volna autót és nem állandóra jelentkezel? Lehet, hogy lenne olyan versenyző (pl. rbalint) aki az összes versenyen rajthoz állna, de mivel foglalt az összs verda... az épp' mindig szabad helyre kellene beugrania. Ez a szerepkör inkább hozzád illene.

Remélem nem érzel diszkriminációt... illetve érezzél csak!
Itt mindenki (még Rita is) azt akarja, hogy kommentátorkodj!
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 23, 2009 9:08 am

Egy kis összegzés: :D

Még egy autó szabad, mégpedig a #2-es;

A következő versenyzőknek szükségeltetik az oválos licensz megerősítése egy tesztverseny keretében Homestead-ben, vagy majd Kansas-ben:
Knife, W A Mozart, IsTi, Morfi, G.Giovanni, Csaba;

Lett egy újabb ringó... lengő csajunk Kopi aláírásában;

Van egy közel tökéletes szabályzatunk, amit tuti elkezd lenyúlni minden IndyCar liga... 8)

Illetve egy személyes megjegyzés:25 alá még nem mentem Homesteadben...
Szép évünk lesz.

Naplójegyzet
2009.03.23
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. márc. 23, 2009 9:29 am

Ginger17 írta:
Dietrich írta:Van értelme a szabályzatba belevinni a 103 meg 107%-os szabályt? Ugyanis több esetben volt, hogy valaki wu alatt ért haza, ledobta a net kvali elött stb. ők akkor eleve kilettek volna zárva.
Én szerintem aki road/ovál jogositvánnyal rendelkezik meg teljesitette a vizsgafeladatokat ott felesleges szabály ez.
A 103-107 százalékos limitet nem a qualin kell megfutni, hanem bármikor a hét folyamán.
Értem tehát inditotok egy hot lap szervert is.
Egyszer nem veszek részt egy szabályzat kialakitásában és tele van pontatlanságokkal :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 23, 2009 9:33 am

Dietrich írta:
Ginger17 írta:
Dietrich írta:Van értelme a szabályzatba belevinni a 103 meg 107%-os szabályt? Ugyanis több esetben volt, hogy valaki wu alatt ért haza, ledobta a net kvali elött stb. ők akkor eleve kilettek volna zárva.
Én szerintem aki road/ovál jogositvánnyal rendelkezik meg teljesitette a vizsgafeladatokat ott felesleges szabály ez.
A 103-107 százalékos limitet nem a qualin kell megfutni, hanem bármikor a hét folyamán.
Értem tehát inditotok egy hot lap szervert is.
Egyszer nem veszek részt egy szabályzat kialakitásában és tele van pontatlanságokkal :twisted:
Dietrich... hétfő van. Korán reggel ilyenekkel cseszegetel?
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. márc. 23, 2009 9:41 am

Ginger17 írta:
Dietrich írta:
Ginger17 írta: A 103-107 százalékos limitet nem a qualin kell megfutni, hanem bármikor a hét folyamán.
Értem tehát inditotok egy hot lap szervert is.
Egyszer nem veszek részt egy szabályzat kialakitásában és tele van pontatlanságokkal :twisted:
Dietrich... hétfő van. Korán reggel ilyenekkel cseszegetel?
ja mert tele van rossz fogalmazással az egész amit nem hétfő reggel irtál meg.
Kiderül bevezetitek a 103 meg 107%-os szabályt ott ahol létezik egy vizsgarendszer amin már teljesiteni kell bizonyos %-ot..
kiderül bármikor megfutható az idő.ja csak hogy a pékbe ellenőrzöd hotlap szerver nélkül?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 23, 2009 9:56 am

Dietrich írta:
Ginger17 írta:
Dietrich írta: Értem tehát inditotok egy hot lap szervert is.
Egyszer nem veszek részt egy szabályzat kialakitásában és tele van pontatlanságokkal :twisted:
Dietrich... hétfő van. Korán reggel ilyenekkel cseszegetel?
ja mert tele van rossz fogalmazással az egész amit nem hétfő reggel irtál meg.
Kiderül bevezetitek a 103 meg 107%-os szabályt ott ahol létezik egy vizsgarendszer amin már teljesiteni kell bizonyos %-ot..
kiderül bármikor megfutható az idő.ja csak hogy a pékbe ellenőrzöd hotlap szerver nélkül?
Eddig is volt 103-107 szabály... ha pedig vki meg tudja futni a limitet, akkor azt a verseny előtti edzésen is meg fogja tudni futni. Ez nem vmi privilégium, hogy egyszer az életben sikerül vagy nem.

Egyébiránt nem tudom, hogy volt-e rá példa, hogy vkit nem engedtünk rajthoz állni a versenyen. (Ezt ezután sem tervezzük... szvsz.) Éppen a túlságosan lágy szívünk miatt kaptuk a kritikákat korábban.

Egyébként mindenféle szabálymódosításra és kiegészítésre nyitottak vagyunk. Szívesen fogadjuk a javaslatokat, konkrét írásos tervezettel... persze nem mondhatnám, hogy sokat kaptunk eddig. Ezt most nem a konkrét vitánkkal kapcsolatban írom. Kimondottan örülök, ha vki elolvassa és értelmezi is a szabályokat, netán kiegészítést, vagy egyszerűsítást javasol.

...

Ezt pedig, hogy tele van rossz fogalmazással légyszíves gondold át újra. Idézetekkel pedig szemléltesd, ha kérhetném. Tavaly ezt a szabályzatot hagytad te is jóvá... az új kiegészítések nem teszik ki a szabályzat 5%-át, magyarul a "tele van" kifejezést másra értsed, azt inkább elhiszem! :wink:
Peter Rigo

B.Giovanni
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: szer. aug. 06, 2008 6:59 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: B.Giovanni » hétf. márc. 23, 2009 10:19 am

Ginger17 írta:
B.Giovanni írta:Én mint senior Sir Janos Bazso alias Juan Sanchez Villa loboz Ramirez Giovanni ecco tutto jelentkeznék erre bajnokságra kérném a # 33 számú versenyauto kiadását
:D
Beírlak Jani... ezzel a "beugró" szerepkörrel csak egy kételyem van...

Nem lett volna jobb, ha a verseny előtt kértél volna autót és nem állandóra jelentkezel? Lehet, hogy lenne olyan versenyző (pl. rbalint) aki az összes versenyen rajthoz állna, de mivel foglalt az összs verda... az épp' mindig szabad helyre kellene beugrania. Ez a szerepkör inkább hozzád illene.

Remélem nem érzel diszkriminációt... illetve érezzél csak!
Itt mindenki (még Rita is) azt akarja, hogy kommentátorkodj!
Egye fene, legyen, kedvetekre teszek!!!
A nép akarata előtt meghajtom fejem.
Lehetne csinyáni egy db olyan gépet, ami csak fehér és egy simsport logoval, mint a HRC V8 -ban van, mondjuk # 666 rajtszámmal és az lenne a kommentáló autom, mag azzal indulnék néhány versenyen , mint "szabadkártyás" versenyző, de csak akkor ha ez megoldható lenne....

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. márc. 23, 2009 12:05 pm

Ott vannak az Indy500as autók. azok nincsenek a teljes bajnokságban legjobb tudomásom szerint, csak Indy500on.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. márc. 23, 2009 12:12 pm

Ulvar írta:Ott vannak az Indy500as autók. azok nincsenek a teljes bajnokságban legjobb tudomásom szerint, csak Indy500on.
és azokhoz van road kasztni?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 23, 2009 12:30 pm

Az Indy 500 kijelölt plusz autói az Indy 500-on használhatók. Ezen felül is vannak autók a modban, de mivel az eredeti évadot próbáljuk lekövetni, nyilván nem fogom beválogatni a 28 autó közé pl. a Yasukawa féle Beck autót, amikor az Indy 500 2 edzésén futott vele az ürge és nem is qualifikálta magát...

...akkor már inkább Tracy, aki csak Edmontonban állt rajthoz, de ettől meg Dietrich kapna frászt...

...Janinak, ha akar lesz lehetősége indulni a versenyeken. Egyelőre van állandó autója - mint mondtam, beírtam a #33-re, de ha egymás után sorozatban kihagy versenyeket (remélem a kommentátorkodás miatt ezt fogja tenni), akkor nem lehet az övé. Ki tudja mi lesz itt még addig?
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. márc. 23, 2009 12:33 pm

egyáltalán nem kapnák frászt tőle ha lenne ovál kasztni is hozzá :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. márc. 23, 2009 12:47 pm

Kössél bele xD.
Kép

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tjoe » hétf. márc. 23, 2009 2:09 pm

Jelentkezek a bajnokságra, de nem választok állandó autót, mert nem fogok tudni minden versenyen indulni.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 23, 2009 2:52 pm

tjoe írta:Jelentkezek a bajnokságra, de nem választok állandó autót, mert nem fogok tudni minden versenyen indulni.
Oké... akkor viszont szeretném kérdezni a többieket, hogy javasoljanak az ilyen szándékkal jelentkező versenyzőknek vmilyen státuszt. A "nem rendszeres induló" az elmúlt Indy'95 évben megszűntetésre került, mert kellően félreérhető volt - a végén már az elvett autós emberkéket is ide soroltuk. Tehát, példának okán tjoe teljes körű licensszel rendelkezik, de állandó autóval nem. Mi legyen a státusz neve? Bazsó Jani is ide kérte magát...

A simán csak "IndyCar licensszel rendelkező versenyző" név megfelelne? :roll:
5let?
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 23, 2009 3:29 pm

Ginger17 írta:
tjoe írta:Jelentkezek a bajnokságra, de nem választok állandó autót, mert nem fogok tudni minden versenyen indulni.
Oké... akkor viszont szeretném kérdezni a többieket, hogy javasoljanak az ilyen szándékkal jelentkező versenyzőknek vmilyen státuszt. A "nem rendszeres induló" az elmúlt Indy'95 évben megszűntetésre került, mert kellően félreérhető volt - a végén már az elvett autós emberkéket is ide soroltuk. Tehát, példának okán tjoe teljes körű licensszel rendelkezik, de állandó autóval nem. Mi legyen a státusz neve? Bazsó Jani is ide kérte magát...

A simán csak "IndyCar licensszel rendelkező versenyző" név megfelelne? :roll:
5let?
Mondjuk a MaSzim szabályzatban egyszerűen "tartalékpilóták" vannak említve... sztem ez a legtalálóbb. :)
Peter Rigo

Avatar
GeGE95
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 1:55 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: GeGE95 » hétf. márc. 23, 2009 4:39 pm

Jeliznék ha lehet :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. márc. 23, 2009 4:48 pm

Ginger17 írta:
tjoe írta:Jelentkezek a bajnokságra, de nem választok állandó autót, mert nem fogok tudni minden versenyen indulni.
Oké... akkor viszont szeretném kérdezni a többieket, hogy javasoljanak az ilyen szándékkal jelentkező versenyzőknek vmilyen státuszt. A "nem rendszeres induló" az elmúlt Indy'95 évben megszűntetésre került, mert kellően félreérhető volt - a végén már az elvett autós emberkéket is ide soroltuk. Tehát, példának okán tjoe teljes körű licensszel rendelkezik, de állandó autóval nem. Mi legyen a státusz neve? Bazsó Jani is ide kérte magát...

A simán csak "IndyCar licensszel rendelkező versenyző" név megfelelne? :roll:
5let?
A titulus nem is annyira lényeges, mint a maga a versenyzés, ami viszont rutinon alapszik. Kicsit félek az ilyen „hírtelen, megjelenek nagyot csattanok, óriási balhé lesz tuti övön alul” helyzetektől amiket simán megelőzhetünk.

Nem kötelező tesztversennyel, hanem „EDZÉS MEGHÍVÁS”-sal amit más kérdés, hogy kötelező teljesíteni a részvételhez. Az edzés része a tesztverseny 50-100%-ig, a bírák által meghatározott teljesítése!

Az aktív tartalékosok természetesen előnyt élveznek majd, mivel a bajnokság elég gyorsan betelni látszik, erre a rendszerre is szükség lesz, eldönteni a sorrendet az aktivitási szabályt sértő, hiányzó vagy autóról lemondó versenyzők után fennmaradó autók kiosztásához, autóra váró aktív illetve a 8) "potyázó" semiaktiv versenyzők között.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. márc. 23, 2009 4:55 pm

GeGE95 írta:Jeliznék ha lehet :D
Várunk szeretettel, keddenként már indycar2009 van!

IP: 87.229.108.129:34293
jelszó: indycar

Felül a letöltésekben megtalálsz mindent ami kell!
Vizsgafeladatokat már ösmered!
Mikid, ha nincs szerezz légyszi!

Jó tesztelést!
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. márc. 23, 2009 6:00 pm

@metosz

jelezte még 1 ember hogy jönne,idén indybe,de ahogy látom sorbanállás van az autokér.Ez a "rallysek"miatt van,megszálltunk titeket rendessen.Szoval mit mondjak neki?Egyenlöre pihenjen?
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 23, 2009 6:37 pm

KOPI írta:@metosz

jelezte még 1 ember hogy jönne,idén indybe,de ahogy látom sorbanállás van az autokér.Ez a "rallysek"miatt van,megszálltunk titeket rendessen.Szoval mit mondjak neki?Egyenlöre pihenjen?
Ugyan nem hozzám szóltál, de ha megengeded reagálnék.

Én úgy látom, ha Bazsó Janit "tartalék státuszba" rakjuk, akkor még 2 szabad autó van. Ezekre az autókra jogosítvánnyal rendelkező versenyzők jelentkezhetnek. A jogosítványt még meg nem szerzett versenyzők licenszhez jutása a szokott módszer szerint zajlik. A jövő héten kedden és csütörtökön is szerezhető oválos, a rákövetkező kedden és csütörtökön road/street licensz.

A vizsgáztatást azzal a versenyzővel kezdjük aki a leggyorsabb... ergo a vizsga végeztével (sikeres tesztverseny után) választhat magának autót.

Ebből az következik, hogy ha a jövő hét keddig nem pályázik senki sem az üres két autóra és az új rallys barátunk elsőre megszerzi a jogsit, akkor pályázhat rá és az övé lesz.

Magyarul nincs sorban állás. A jövő hét kedden minden vizsgázó azonos eséllyel indul az üres helyekért.

Gond akkor van, ha időközben teljes körű jogsis versenyző pályázik az autóra... akkor az övé. Ahogy nézem az Indy'95 törzsgárdája + Knife már pályázott autóra, így csak olyasvalkai kerülhet szóba, akinek jogsimegerősítés szükséges.

Bocs, ha hosszú és bonyolult voltam. Próbálom én is rendbetenni a gondolataimat, de ennél egyszerűbben nem lehet leírni... :roll:
Peter Rigo

Avatar
GeGE95
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 1:55 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: GeGE95 » hétf. márc. 23, 2009 7:24 pm

OK köszönöm metosz , és holnap jövök :D :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 23, 2009 7:29 pm

GeGE95 írta:OK köszönöm metosz , és holnap jövök :D :D
TESZTVERSENY IDŐPONTOK:

09.03.31 Homestead-Miami Speedway (oval) 150 mérföld (max. 1óra)
09.04.02 Homestead-Miami Speedway (oval) 150 mérföld (max. 1óra)
09.04.07 Barber Motorsport Park (road) 41 kör
09.04.09 Barber Motorsport Park (road) 41 kör
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 kedd márc. 24, 2009 8:33 am-kor.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd márc. 24, 2009 8:14 am

GeGE95 írta:OK köszönöm metosz , és holnap jövök :D :D
max gyakorolni a szerverre.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » pén. márc. 27, 2009 4:03 pm

Ahogy nézem, kicsit lemaradtam... :roll:
szeretnék én is jelentkezni a bajnokságba
nick: Zold
talán szabad még a #2-Foyt IV (Vison), vagy a #33-Viso (HVM)
Ginger, légyszives jelezz vissza, melyik vasra jelentkezhetek...ha még nincs sorbanállás

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » pén. márc. 27, 2009 4:31 pm

Zöldi írta:Ahogy nézem, kicsit lemaradtam... :roll:
szeretnék én is jelentkezni a bajnokságba
nick: Zold
talán szabad még a #2-Foyt IV (Vison), vagy a #33-Viso (HVM)
Ginger, légyszives jelezz vissza, melyik vasra jelentkezhetek...ha még nincs sorbanállás
hi! én ugy tudom, h a 2-es szabad. szóval valszeg csapattársak leszünk :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. márc. 27, 2009 4:47 pm

Zöldi írta:Ahogy nézem, kicsit lemaradtam... :roll:
szeretnék én is jelentkezni a bajnokságba
nick: Zold
talán szabad még a #2-Foyt IV (Vison), vagy a #33-Viso (HVM)
Ginger, légyszives jelezz vissza, melyik vasra jelentkezhetek...ha még nincs sorbanállás
Mindkét autó szabad Zöldi! Mivel neked teljes körű jogsid van, azt választod amelyiket akarod... (#2 vs. #33) Megmondom őszintén kezdtem aggódni, hogy mi van veled... azthittem már nem akarsz jelentkezni.
Peter Rigo

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » pén. márc. 27, 2009 7:23 pm

Köszi Ginger!
Bizony kár lett volna kihagyni!
Örülök hogy van még szabad gép!...és annak hogy be is telt a bajnokság... Ezennel berogynék (csak úgy öregesen) gabf1 mellé, a #2-es kocsiba ... Üdv csapattárs! :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. márc. 28, 2009 6:10 am

Zöldi írta:Köszi Ginger!
Bizony kár lett volna kihagyni!
Örülök hogy van még szabad gép!...és annak hogy be is telt a bajnokság... Ezennel berogynék (csak úgy öregesen) gabf1 mellé, a #2-es kocsiba ... Üdv csapattárs! :D
Tiéd... :wink:
Peter Rigo

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szomb. márc. 28, 2009 10:46 am

Zöldi írta:Ahogy nézem, kicsit lemaradtam... :roll:
szeretnék én is jelentkezni a bajnokságba
nick: Zold
talán szabad még a #2-Foyt IV (Vison), vagy a #33-Viso (HVM)
Ginger, légyszives jelezz vissza, melyik vasra jelentkezhetek...ha még nincs sorbanállás
Üdv és Hajajj! :P

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szomb. márc. 28, 2009 10:54 am

A Zöldi bomba! Sztem ez lehetne egy beharangozó szöveg valameik nem védett boxutcai ovál pályának :D. (csak viccelek ám) xD.
Kép

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » szomb. márc. 28, 2009 2:18 pm

Majdnem sikerült lemaradni...

Kössz a kocsit!

Knife! Szerintem én jobban félek :lol:
A Zöldi bomba! Sztem ez lehetne egy beharangozó szöveg valameik nem védett boxutcai ovál pályának ... (csak viccelek ám) xD.
:lol:

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég