Minden, ami a témához kapcsolódik
Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. szept. 03, 2006 1:08 am

Knife írta:
Tommy írta:xar ez is meg az is :lol:
Köszi. Ez sokat lendített előre.
Egységes fizika.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 03, 2006 9:15 am

Gözöm sincs Knife mit csináljunk, az egységes fizika nem lenne a legjobb ötlet de ha a CoD-osok azzal szeretnének menni nekem nincs kifogásom.
Persze jó volna ha legalább a williams ua. lenne mert amit írtál abban van realitás, sajnos az öregekre Zöldi, Genyó itt a szerveren eddig se sokat lehetett számítani, Zöldi gyakorlatilag már semmit nem tesztel, Genyó meg örül ha arra készülni tud ami OR-en jönni fog. Nem látszott, még de a srác nagyon jó - nem véletlenek folyamán küzdötte fel magát PRO -ba hanem kőkeményen pontozgatott. Már az első PRO versenyén is benn volt a végén a 8-ban.

Én továbbra is vállalom, hogy körözgetek CoD-ban is de mások nevében nem beszélhetek. Tesztek nélkül óvatos vezetéssel jó sereghajtó lehet belőlem.
Csütörtökönként jönni fogok, csak ne várjatok tőlem túl sokat viszont féljetek a hibáktól mert hátúl az öreg jönni fog és könyörtelen lesz :twisted: .

F1OB2007
Ezek a versenyek OR tesztversenyek. Azért csináltuk őket, hogy éles helyzetbe tesztelhessük a kocsit a vasárnapi futamunkra. Itt maradnia kell az OR feltételeknek. Remélem ez a probléma hamarosan megoldódik de biztos vagyok benne, hogy a CTDP 2006-ban nem lesz a gumikkal probléma, mivel ott lehet újfent majd gumit is cserélni.

8) Amúgy a gáz közel se kicsi, hiszen a ctdp 1.1 update már ezekkel a jellemzőkkel fog futni.

A legcélszerűbb most tényleg az volna, ha csinálnánk a 1.0-hoz egy fizika csomagot a következő 2-4 futamra CoD-ban. Utána várnánk a fejleményeket.

Nem szerencsés ez az év még, mert sok a változtatás, ezt a helyzetet nagyon utálom, gyakorlatilag a játékélmény rovására megy. OR-en a társoság nagyrésze technikai hibák miatt kiesett az ucsó versenyen.
De a Lengyel most is akkor nyomott körcsúcsot amikor kell, valahogy neki nem volt problémája. :roll:
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. szept. 03, 2006 9:40 am

Metosz! Mesélj nekem erröl az OR-röl! Ez nemzetközi bajnokság? Mik a szabályok,és mikor vannak versenyek?
Ja és hogy-hogy nem volt tegnap teszt race?

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. szept. 03, 2006 9:44 am

@Tom - www.onlineracer.de ; Lett volna, csak a nagyszerverrel gondok voltak, a hostra meg senki nem jött. Ketten gyúrtunk AlieNnel 2-től kb fél 10ig, aztán lekapcsoltuk.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. szept. 03, 2006 9:56 am

Egyébként én az or pack ban csak azt nem értem hogy mért nem a 2005-ös erőviszonyok szerint vannak az autók,illetve hogy mért nem maradtak a 6 sebességes autók 6 sebességesnek.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. szept. 03, 2006 10:05 am

@Tom - Az OR packban egységesen McLaren hdv van beépítve olyan változtatásokkal, hogy az OResek helyezései alapján a fizikát "butították", hogy az autók kb1mpen belüli eredményekre legyenek képesek. Plusz elméletileg a Pro autókban 60% a kipörgésgátló ereje, míg Baseben 90%, szemben a CTDP-s 100%al (ezek az adatok nem biztosak!).

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 03, 2006 10:07 am

Tom írta:Egyébként én az or pack ban csak azt nem értem hogy mért nem a 2005-ös erőviszonyok szerint vannak az autók,illetve hogy mért nem maradtak a 6 sebességes autók 6 sebességesnek.
ez azért van mert az évad elején egységes fizikával indultunk.
a csapatok a teljesítményük alapján kapnak újabb motort.
A szezon 4 ilyen váltásra épül. Ezekben az időszakokban vannak a pilóta cserék is, ha valaki sokat bénázik könnyen a BASE-ben találja magát, viszont a pilóta cserénél az egész éves teljesítményt nézik míg a hdv-nél az időszakost.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. szept. 03, 2006 10:45 am

Értem! De a 6-sebességes renaultot akkor is sajnálom.Azért annak megvolt a feelingje.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 03, 2006 10:59 am

Tom írta:Értem! De a 6-sebességes renaultot akkor is sajnálom.Azért annak megvolt a feelingje.
Én is így éreztem, talán ezt is kellene csinálni.
Renault és Mc hdv-ket kellene szétszórni, a két fizika közel azonos,- mint azt korábban említettem - a CTDP teszteken pilótánként változott, hogy ki melyikkel volt gyorsabb.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. szept. 03, 2006 11:52 am

Na ez egy nagyon jó ötlet! Mármint a ren és az mc hdv használat! Támogatom a dolgot!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. szept. 04, 2006 7:57 am

Na kérem! Lehet tölteni az új modot.

http://f1codcl.indexf1.hu/downloads/moctdp_v10.exe (296MB)

Sajnos nem végeztem tökéletes munkát, de igyekszem mielőbb kijavítani a hibákat, bár jelenleg fogalmam sincs némelyek mitől vannak. Akinek esetleg van ötlete, szívesen fogadom.

Ismert bugok:

- A CTDP és OR Base csapata teljes egészében választható, skinekkel együtt, sajnos azonban az OR Pro autók közül valamiért csak a tesztpilóták választhatók és néhol nincsenek meg a plusz skinek. Na ez az a probléma ami fogalmam sincs mitől lehet, hiszen minden a helyén van...
- Az OR pack a CTDP mod 1.1-es verzióján működik ezért a jelen modban Próbáljátok ki a modotEgyes extrái nem elérhetők (a beállítások nézete a CTDP 1.0-val megeggyező, tehát nincs átrendezve és nincs fékkopás jelzés) Amint kijön a CTDP v1.1 ez a hiba orvosolható. (Ha OR-es alapokra rakom fel az alap CTDP-t lehet ez a hiba nem lenne, de ebben az esetben több lett volna a hibalehetőség, hiszen úgy fejleszteni kellett volna a CTDP-t így viszont csak butítani kellett az OR-t, amit a gép magától elvégez az új környezetben.)

Amint lehet ki kellene próbálni online a modot, akár hoston is amíg nincs szerver és ha újabb hiba van, kérem jelezzétek.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. szept. 04, 2006 7:07 pm

8) Kitört a vihar a biliben.
OR-en végre valahára valaki megmert szólalni a gumik ellen,
ebben a pillanatban nagyon úgy fest visszahozzák a gumi cserét, végső soron az igazi F1 is tanult a hülyeségből és valóban senkinek sincs ideje 48 köröket tesztelni egyhuzamban.
Fejleményekről itt majd írok, de szerintem ezek nagyon jó hírek, talán végre újra normálisan versenyezhetünk és egy értelmetlen szabály miatt nem kell idegbetegnek lennünk.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. szept. 04, 2006 8:13 pm

metosz írta:8) Kitört a vihar a biliben.
OR-en végre valahára valaki megmert szólalni a gumik ellen,
ebben a pillanatban nagyon úgy fest visszahozzák a gumi cserét, végső soron az igazi F1 is tanult a hülyeségből és valóban senkinek sincs ideje 48 köröket tesztelni egyhuzamban.
Fejleményekről itt majd írok, de szerintem ezek nagyon jó hírek, talán végre újra normálisan versenyezhetünk és egy értelmetlen szabály miatt nem kell idegbetegnek lennünk.
Miért mi van ott OR-en diktatúra??? Mert csak szólnotok kellett volna és Én megszólalok! :lol: (Igaz nem vagyok perfect dajcs :lol: )

És útálom a 2005-ös szabályokat! :evil:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd szept. 05, 2006 7:31 am

@Knife
nem fogsz örülni, töltöm lefele a ligamod 1.1-et
(Änderungen:
Kleine Tweaks, Menu, Design.
Neue HDV Verteilung gemäß WM Wertung.)

:twisted: Viszont ami nagyon szép lesz de ez még szerintem nem tartalmazza az a G erő mutató. Amit az F1 közvetítéseken már megszoktunk.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » kedd szept. 05, 2006 3:42 pm

@metosz - Te viszont örülni fogsz. Az MOCTDP fel lett készítve az OR gyakori változásaira. Ha a CTDP jönne most ki új verzióval, az kavarna csak egy kis sz@rt.

Az ...\rFactor\GameData\Vehicles\MOCTDP\ mappából törölni kell majd az ORCTDP mappát és betenni a helyére az új ...\rFactor\GameData\Vehicles\ORCTDP\ mappában található ORCTDP mappát. :D Ezt minden frissítésnél meg lehet tenni.

Ha minden jól megy, akkor az alap CTDP frissítésekor is elég lesz csak patchet kiadnom, majd kiderül.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd szept. 05, 2006 5:14 pm

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. szept. 07, 2006 4:40 pm

Ide írom lehet hallotatok már róla!





rFactor hivatalos pályacsomag!

Az ISI kiadott egy pályacsomagot, melyben a Monzában található versenypályára kínálnak több alternatívát. Többek között a történelmi vonalvezetést, aminek hatására előkerült a szinte feledésbe merülő ovál rész is.

A pályacsomag nem is érkezhetett volna jobbkor, mint az Olasz Nagydíj hetében. A csomag hat variációt tartalmaz:

Brianza Florio, Brianza Full, Brianza Grand Prix, Brianza Junior, Brianza Oval és Brianza Pirello

Nepsterke
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: hétf. jan. 30, 2006 4:39 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nepsterke » csüt. szept. 07, 2006 6:01 pm

Ulvar írta:Ide írom lehet hallotatok már róla!





rFactor hivatalos pályacsomag!

Az ISI kiadott egy pályacsomagot, melyben a Monzában található versenypályára kínálnak több alternatívát. Többek között a történelmi vonalvezetést, aminek hatására előkerült a szinte feledésbe merülő ovál rész is.

A pályacsomag nem is érkezhetett volna jobbkor, mint az Olasz Nagydíj hetében. A csomag hat variációt tartalmaz:

Brianza Florio, Brianza Full, Brianza Grand Prix, Brianza Junior, Brianza Oval és Brianza Pirello
Én erről még nem hallottam. Betudnád linkelni az oldalt?

[keyboard]Kaddish
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: vas. júl. 23, 2006 6:45 pm

Hozzászólás Szerző: [keyboard]Kaddish » csüt. szept. 07, 2006 6:07 pm


Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szomb. szept. 09, 2006 10:09 am

Szerveren fut már az OR 1.1es verziója, az MOCTDP is frissítve és felkerült Monza is.

Lehet menni tesztelni!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 09, 2006 4:08 pm

Knife írta:Szerveren fut már az OR 1.1es verziója, az MOCTDP is frissítve és felkerült Monza is.

Lehet menni tesztelni!
@Knife
Ne haragudj, kikapcsoltam az rF-et.

rF futott folyamatosan az elmúlt hetekben, a mai rF- F1OB'07 teszt az F1C miatt elmarad.
Minden rF fanatikus szíves megértését kérem.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szomb. szept. 09, 2006 4:57 pm

@metosz - Nem haragszom, azért futott csak rF, mert nem tudtam indítani F1C-t.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég