Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: CsaB » szomb. aug. 31, 2013 4:28 pm

Kazard írta:Csab! Ha használtál GID-et is előtte akkor ez is segíthet.

A PLR fájlban az alábbi bejegyzést megkeresve "REAL TIME SPLITS" mindenki bizonyosodjon meg róla hogy 1 -re van állítva az érték. Danikosz, Turi kérlek jelezzétek hogy esetleg nem e 0-ra volt állítva. Tegnap vettem észre a dolgot hogy amikor a GID plugin értelmetlen kijelzőit kacsolgatjuk ki akkor akarva-akaratlanul talán a balra nyíl megnyomásával a "REAL TIME SPLITS" értéke elállítódik és ez okozhatja a DRS nem működését.
Igen 1-re van és volt mindig állítva, emlékeztem is rá mert ezt már a bajnokság első 2-3 versenyén folyamatosan beszéltük. Akármikor meg is néztem mindig 1-en volt.

Most ezzel a pici módosítással viszont még az első indítás problémája is megszűnt.
-l-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. szept. 11, 2013 8:30 am

Hétfőn TS-n Tommyval és Kopival beszélgettünk és "átvitt értelemben kinevettek" :razz: mikor azt mondtam, hogy Suminak is adok 1% esélyt (többet nem), hogy Massa helyére ül a Ferrariba. Úgy néz ki, hogy nem volt alaptalan a felvetésem, mert ha Montezemolo-n múlna, akkor előbb ültetné be a piros autóba mint Kimit.

Montezemolo kedden ott volt Frankfurtban, és a következőket mondta: „Ma nem fogunk Forma-1-ről beszélni, mivel időpontom van estére egy versenyzővel; tudni akarom, hogy elérhető-e 2014-re”- kezdte az olasz. „Próbálok meggyőzni egy versenyzőt, hogy térjen vissza, és beszélni fogok vele. A neve Michael Schumacher ”

teljes cikk

Feltételezem, hogy Sumi nemet mondott az öregnek, de míg hivatalosan nem jelentik be Kimi nevét, addig továbbra is tartom az 1%-ot! :)
(de szééép is lenne)

Ugye az már biztos, hogy Massa menni fog, hiszen tegnap késő este ezt bejelentette.

Elvileg MA minden kiderül...
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. szept. 11, 2013 10:30 am

Akkor én is kereshetek jövőre csapatot,mert Tommy érkezik a helyemre.:-D.Talán a lotus elérhető
Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Makako » szer. szept. 11, 2013 11:33 am

Basszus ez qrva nagy lenne ha Sumi visszatérne és végre megmutathatná,hogy mit is tud!!! Nem hiszem,hogy lenne ellenfele! -1-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. szept. 11, 2013 12:02 pm

Közben Hülkenberg már biztosan nem megy a Ferrarihoz.
Makako írta:Basszus ez qrva nagy lenne ha Sumi visszatérne és végre megmutathatná,hogy mit is tud!!! Nem hiszem,hogy lenne ellenfele! -1-
Megmutatta már min. 7x mit is tud :), viszont Sumi FAN-ként sajnos azt kell mondanom, hogy ha vissza is térne (~1%), kb. ugyan ott lenne mint a Merciben volt. Sajnos Ő már nem lesz a régi és ezzel tuti h tisztában van. Egy próbát ettől független megért a Mercis kalandja, de vhol úgy gondolom, hogy ~99% h nem fog már visszajönni aktív pilótaként.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Makako » szer. szept. 11, 2013 12:27 pm

Szerintem pedig lenne keresnivalója,főleg hogy jövőre teljesen új autók jönnek! Ezek mindenkinek egyformán új lesz és szerintem a reflexei sem koptak meg annyira! Ott szerintem inkább magával a Mercivel nem volt minden rendben! Más dolog,hogy én is szinte biztos vagyok benne,hogy nem ül többé F1 volánja mögé! Ettől függetlenül: SUMI UTOLÉRHETETLEN!!! -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- -1- ( Sajnos nem fér ki az összes első helye) -kakcsi-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. szept. 11, 2013 1:17 pm

Már nem kell találgatni.Kimi ferrari
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. szept. 11, 2013 1:18 pm

És azt mikor jelentik be hogy Tommy78 a ferrarihoz szerzödött?:-D
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. szept. 11, 2013 1:50 pm

KOPI írta:És azt mikor jelentik be hogy Tommy78 a ferrarihoz szerzödött?:-D
Miért, jövőre lesz F1? -ww-
Messzi van még az Kopi....sok minden múlik még ez. Ha minden opció adott lesz, akkor díjátadó környékén (mint ahogy tavaly is), lehet már szervezkedni.

Szerk.:
Egyébként feltehetően a jövő évi MOD-ot is Tommy fogja készíteni, éppen ezért ahogy a korábbi években, jövőre is alapértelmezetten választhat magának autót még a jelentkezések előtt.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Makako » szer. szept. 11, 2013 2:09 pm

Kiskopasz majd leszel velem egy csapatban!!! A kopaszoké a jövő! -pucszi- -hh-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. szept. 11, 2013 4:20 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szer. szept. 11, 2013 4:51 pm

Na végre már csak nekem kéne a ferkába mennem:)

No de feltettem egy kérdést amire nem kaptam választ, hátha itt

Srácok ez mennyire szabályos??????

"A Red Bull egyébként szombatról vasárnapra nem csupán biztonsági szempontok miatt változtatott autóján. Míg Vettel az időmérő edzésen rövid áttétellel, alacsony végsebességet elérve szerezte meg a pole-t, a futamra taktikát váltottak. Végül hosszabb áttételre tértek át, és jó 8 km/órával nagyobb csúcssebességre voltak képesek. Vettel szerint ez meghatározó fontosságú volt sikerük szempontjából. „Ha bármi is rosszul sült volna el, másként nem lett volna elég a végsebességünk az előzéshez és a védekezéshez. 2011-ben éppen ez jelentett nehézséget. Szerencsém volt, hogy akkor gyorsan meg tudtam előzni Alonsót” – emlékezett vissza a német.
„Pénteken még nem volt egyértelmű a taktikánk, nem tudtuk, egy vagy két kiállást tervezzünk. Ezenkívül esőt jósoltak. Ilyen sok ismeretlennel nem lehet tervezni” – mondta Newey, akinek végül így is sikerült megtalálni a tökéletes stratégiát és megoldásokat."

a teljes cikk http://www.motorsportal.hu/forma1/miert ... 51400.html
Manchester United

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. szept. 11, 2013 5:28 pm

Gilberto írta:Na végre már csak nekem kéne a ferkába mennem:)

No de feltettem egy kérdést amire nem kaptam választ, hátha itt

Srácok ez mennyire szabályos??????

"A Red Bull egyébként szombatról vasárnapra nem csupán biztonsági szempontok miatt változtatott autóján. Míg Vettel az időmérő edzésen rövid áttétellel, alacsony végsebességet elérve szerezte meg a pole-t, a futamra taktikát váltottak. Végül hosszabb áttételre tértek át, és jó 8 km/órával nagyobb csúcssebességre voltak képesek. Vettel szerint ez meghatározó fontosságú volt sikerük szempontjából. „Ha bármi is rosszul sült volna el, másként nem lett volna elég a végsebességünk az előzéshez és a védekezéshez. 2011-ben éppen ez jelentett nehézséget. Szerencsém volt, hogy akkor gyorsan meg tudtam előzni Alonsót” – emlékezett vissza a német.
„Pénteken még nem volt egyértelmű a taktikánk, nem tudtuk, egy vagy két kiállást tervezzünk. Ezenkívül esőt jósoltak. Ilyen sok ismeretlennel nem lehet tervezni” – mondta Newey, akinek végül így is sikerült megtalálni a tökéletes stratégiát és megoldásokat."

a teljes cikk http://www.motorsportal.hu/forma1/miert ... 51400.html
Annyira szabályos, hogy nem büntették őket.

De szerintem egy utolsó rajthelyt megért volna..

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. szept. 11, 2013 5:59 pm

Norbi írta:
Gilberto írta:Na végre már csak nekem kéne a ferkába mennem:)

No de feltettem egy kérdést amire nem kaptam választ, hátha itt

Srácok ez mennyire szabályos??????

"A Red Bull egyébként szombatról vasárnapra nem csupán biztonsági szempontok miatt változtatott autóján. Míg Vettel az időmérő edzésen rövid áttétellel, alacsony végsebességet elérve szerezte meg a pole-t, a futamra taktikát váltottak. Végül hosszabb áttételre tértek át, és jó 8 km/órával nagyobb csúcssebességre voltak képesek. Vettel szerint ez meghatározó fontosságú volt sikerük szempontjából. „Ha bármi is rosszul sült volna el, másként nem lett volna elég a végsebességünk az előzéshez és a védekezéshez. 2011-ben éppen ez jelentett nehézséget. Szerencsém volt, hogy akkor gyorsan meg tudtam előzni Alonsót” – emlékezett vissza a német.
„Pénteken még nem volt egyértelmű a taktikánk, nem tudtuk, egy vagy két kiállást tervezzünk. Ezenkívül esőt jósoltak. Ilyen sok ismeretlennel nem lehet tervezni” – mondta Newey, akinek végül így is sikerült megtalálni a tökéletes stratégiát és megoldásokat."

a teljes cikk http://www.motorsportal.hu/forma1/miert ... 51400.html
Annyira szabályos, hogy nem büntették őket.

De szerintem egy utolsó rajthelyt megért volna..
A fogaskereket cserélgetheted,az nem para. Áttétet módosítani nem lehet.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szer. szept. 11, 2013 6:17 pm

danikosz írta:
Norbi írta:
Gilberto írta:Na végre már csak nekem kéne a ferkába mennem:)

No de feltettem egy kérdést amire nem kaptam választ, hátha itt

Srácok ez mennyire szabályos??????

"A Red Bull egyébként szombatról vasárnapra nem csupán biztonsági szempontok miatt változtatott autóján. Míg Vettel az időmérő edzésen rövid áttétellel, alacsony végsebességet elérve szerezte meg a pole-t, a futamra taktikát váltottak. Végül hosszabb áttételre tértek át, és jó 8 km/órával nagyobb csúcssebességre voltak képesek. Vettel szerint ez meghatározó fontosságú volt sikerük szempontjából. „Ha bármi is rosszul sült volna el, másként nem lett volna elég a végsebességünk az előzéshez és a védekezéshez. 2011-ben éppen ez jelentett nehézséget. Szerencsém volt, hogy akkor gyorsan meg tudtam előzni Alonsót” – emlékezett vissza a német.
„Pénteken még nem volt egyértelmű a taktikánk, nem tudtuk, egy vagy két kiállást tervezzünk. Ezenkívül esőt jósoltak. Ilyen sok ismeretlennel nem lehet tervezni” – mondta Newey, akinek végül így is sikerült megtalálni a tökéletes stratégiát és megoldásokat."

a teljes cikk http://www.motorsportal.hu/forma1/miert ... 51400.html
Annyira szabályos, hogy nem büntették őket.

De szerintem egy utolsó rajthelyt megért volna..
A fogaskereket cserélgetheted,az nem para. Áttétet módosítani nem lehet.
OLVASS:
Míg Vettel az időmérő edzésen rövid áttétellel, alacsony végsebességet elérve szerezte meg a pole-t, a futamra taktikát váltottak. Végül hosszabb áttételre tértek át, és jó 8 km/órával nagyobb csúcssebességre voltak képesek. Vettel szerint ez meghatározó fontosságú volt sikerük szempontjából.
Manchester United

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bandika » csüt. szept. 12, 2013 6:56 am

én Alonso drukkerként kifejezetten örülök Kimi szerződtetésének.
most mégjobban össze kell szedni magát Alonak, mert nem akárkit kapott maga mellé, nem mintha eddig nem tett volna meg mindent.
remélem nem veszi elő a hülye allürjeit, hanem szép versenyzéssel, lenyomja Kimit
Balogh András

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. szept. 12, 2013 7:13 am

Bandika írta:én Alonso drukkerként kifejezetten örülök Kimi szerződtetésének.
most mégjobban össze kell szedni magát Alonak, mert nem akárkit kapott maga mellé, nem mintha eddig nem tett volna meg mindent.
remélem nem veszi elő a hülye allürjeit, hanem szép versenyzéssel, lenyomja Kimit
Majd megint lesz hiszti mikor elkenik a száját! Hisztis kurva...
Buchert Csaba

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Norbi » csüt. szept. 12, 2013 8:28 am

Csaba írta: Majd megint lesz hiszti mikor elkenik a száját! Hisztis kurva...
Azért nem kéne így leírni Alonsot, hátha megilletődik majd az első alkalomkor amikor Kimi előtte van és leszarja, hogy Alonso gyorsabb mögötte és akkor abbahagyja a reklamálást -hh-

Jövőre kiderül.

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. szept. 12, 2013 8:40 am

Gilberto írta: OLVASS:
Míg Vettel az időmérő edzésen rövid áttétellel, alacsony végsebességet elérve szerezte meg a pole-t, a futamra taktikát váltottak. Végül hosszabb áttételre tértek át, és jó 8 km/órával nagyobb csúcssebességre voltak képesek. Vettel szerint ez meghatározó fontosságú volt sikerük szempontjából.
Olvastam. Annyit írtam hogy fogaskereket lehet cserélni,áttétet módosítani nem lehet. Ez nem azt jelenti hogy ez szabályos hogy ha megtették esetleg.

Azt nem értem akkor Vettel miért azt mondja hogy : „Ha bármi is rosszul sült volna el, másként nem lett volna elég a végsebességünk az előzéshez és a védekezéshez. 2011-ben éppen ez jelentett nehézséget. Szerencsém volt, hogy akkor gyorsan meg tudtam előzni Alonsót”

Ha megnézed Webbert,nem volt sebessége az előzéshez és a két ferrari az elején át is ment rajta szóval a védekezéshez sem volt elég sebessége. Szerintem ez megint valami hülye sajtós kitaláció. Amint valami nem jó a csapatok egyből nyomják fel egymást,ezt is egyből lecsapták volna ha ez tényleg megtörtént.


Szerintem Alonso nem fog sírni,sokat változott. Arra leszek kíváncsi hogy Kimi hogy teljesít ha erős csapattársa van aki adott esetben néha el is veri. Inkább akkor teljesít jól ha csak rá figyelnek és a társát pedig bezúzhatja.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. szept. 12, 2013 9:42 am

danikosz írta: Szerintem Alonso nem fog sírni,sokat változott.
Én is azt hittem, hogy normális lett, nagyon-nagyot tévedtem. (Kutyából nem lesz szalonna)
Amit a hétvégén művelt az kritikán aluli...
Buchert Csaba

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Kazard » pén. szept. 13, 2013 11:19 am

Csaba írta:
danikosz írta: Szerintem Alonso nem fog sírni,sokat változott.
Én is azt hittem, hogy normális lett, nagyon-nagyot tévedtem. (Kutyából nem lesz szalonna)
Amit a hétvégén művelt az kritikán aluli...
Annyira nem meglepő. Alonso 3 éve kihajtja magából ami van és semmit nem tud kezdeni a Vettel-RedBull-Neway triumvirátussal, lassú pilótának meg egyáltalán nem mondanám. Egyszerűen ő is érzi hogy ottvan az élvonalba de mindíg hiányzik egy pici plusz ami a másik csapatnál megvan.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. szept. 23, 2013 12:48 pm

2 évvel ezelőtt, volt ez fordítva is! :grin:

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. szept. 23, 2013 3:41 pm

Gadfly írta:2 évvel ezelőtt, volt ez fordítva is! :grin:

Kép

csak akkor nem ment át rajta majdnem egy mercedes
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. szept. 23, 2013 4:23 pm

Ez mekkora
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. szept. 30, 2013 9:18 am

RUSH 2? :mrgreen:

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Kazard » hétf. szept. 30, 2013 10:51 am

Gadfly írta:RUSH 2? :mrgreen:

Kép
Na igen!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. okt. 06, 2013 11:27 am

F1 2013-at próbálta már vki? Vélemények?

Én tegnap felraktam és végigcsináltam a young drivert, hogy a Lotus-al kezdhessem a szezont. Ezt követően megcsináltam Melbourne-t (pole + 1. hely :) ) és jelenleg itt is tartok. A Classic részt még nem igazán néztem, ott csak annyi volt, hogy Imolában mentem 1-2 kört a Williams-el.
Nem sok tapasztalat után hatalmas változásokat nem vettem észre. Vezethetőség sztem nem sokat változott, max a kerékvetők agresszívabban támadhatók ill. a korrigálás sikerére nagyobb esély van....továbbá mintha a gumifizika picit valósabb lenne. kb. ennyi. Ma még tolom egy picit vele oszt meglássuk, hogy marad e a gépen (az elődökkel ellentétben), de sok reményt nem fűzök hozzá (esetleg a classic miatt, ha netán az embernek élvezkedni van kedve). :)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. okt. 06, 2013 12:53 pm

Gadfly írta:F1 2013-at próbálta már vki? Vélemények?

Én tegnap felraktam és végigcsináltam a young drivert, hogy a Lotus-al kezdhessem a szezont. Ezt követően megcsináltam Melbourne-t (pole + 1. hely :) ) és jelenleg itt is tartok. A Classic részt még nem igazán néztem, ott csak annyi volt, hogy Imolában mentem 1-2 kört a Williams-el.
Nem sok tapasztalat után hatalmas változásokat nem vettem észre. Vezethetőség sztem nem sokat változott, max a kerékvetők agresszívabban támadhatók ill. a korrigálás sikerére nagyobb esély van....továbbá mintha a gumifizika picit valósabb lenne. kb. ennyi. Ma még tolom egy picit vele oszt meglássuk, hogy marad e a gépen (az elődökkel ellentétben), de sok reményt nem fűzök hozzá (esetleg a classic miatt, ha netán az embernek élvezkedni van kedve). :)
Én is tegnap raktam fel, hát eléggé széthúz a véleményem, nagyon szórakoztató, de még mindig vannak olyan hibák benne amiket egy kis odafigyeléssel meg lehetett volna oldani. nekem a legidegesítőbb amikor szélesen megyek egy kanyarba, mondjuk Sepangban a dupla jobbos, vagy melbourne hellas, akkor a bukótérben befékez, ez nagyon idegesítő mert ilyen nincsen, legyen instabilabb az autó a portól, de ne fékezzen be feleslegesen. A másik a büntetésrendszer, olyanokért osztogat áthajtásost, ami teljesen versenybaleset. Lényegében ugyanaz mint a 2012 csak kicsit optimalizálva, kicsit frissítve, a gumik kicsivel valósághűbbek, de szerintem az Ego motor még mindig gyenge egy F1-es játékhoz.

A classic cuccról inkább nem mondok semmit, nagyon nem jön át az az érzés hogy egy 30 éves technikát vezetek, lehet nekem rossz a kormány beállításom, de az arcade nem az erősségem...
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: GABOR » vas. okt. 06, 2013 3:45 pm

A nagy többségnek szórakoztató játék. A szimulátoros társadalomnak még mindig nem ajánlott. -mos-
Nekem a fizika nagyon gyérnek tűnik, nem érzem az autót. Kigyorsításnál is olyan érzésem van mintha jégen mennék 2-3 fokozatig. Lényeg ami lényeg, marad az rFactor1-2... -hh-
Kép

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bercisan » kedd okt. 15, 2013 2:16 pm

Szerintem nagyon jó lett a 2013-as kiadás..:D:D Amíg nem volt netem, semmi mást nem tudtam csinálni csak azzal játszani, és nekem nagyon megtetszett.
A tavalyi kiadással félórát játszottam összesen, aztán kérdés nélkül letöröltem.
Ami nem tetszik benne az még minidig a kormányzás, és a kigyorsításon történő kiszámíthatatlanság.
Kezdtem egy karriert lotusnál legendáson abs segítséggel, spa-ra leigazolt a Ferka :D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. nov. 07, 2013 3:40 pm

Mindenki csak a Rush filmről beszél a mostanában megjelent F1 filmek kapcsán.
Pedig megjelent egy másik nagyon jó dokumentum film amit minden F1 fannak kötelező megnézni ha még nem látta.
Fangiotól az 1996-os ausztrál nagydíjig foglalja össze a történéseket sok archiv eredeti felvétellel ill. élő nagy sztárok mesélik el az akkori történeteket. Benne van az is, hogy a törpe miként került be az F1-be és vette meg a tv jogokat 1 millióért 1976-ban.
Nekem tetszett a film. Akit érdekel ide felraktam, felirat is van hozzá.

"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. nov. 07, 2013 7:08 pm

Köszi! :)
Én hallottam róla, me is akaram nézni. Akkor most meg is fogom.
Buchert Csaba

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gilberto » kedd dec. 03, 2013 10:41 am

Juppi már el is siklottam felette hogy idén volt egy dobogóm Belgiumban:)
Manchester United

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd dec. 03, 2013 1:16 pm

Egy kis statisztika az idei MF1B13-as idényemről:

-Megtett körök pályánkénti lebontásban:
--> 09_NURBURGRING : 401 kör
--> NORTHAMPTONSHIRE 2011BGP : 126 kör
--> F1_12 BAHRAIN_12RFE : 372 kör
--> F1_12 BELGIUM_12RFE : 600 kör
--> F1_12 BRAZIL_12RFE : 905 kör
--> MONZA BRIANZA_ITALIANGP : 733 klör
--> AUSTINUSGP COTARFE : 251 kör
--> HUNGARORING 2009 : 680 kör
--> RFE_TRACKS IMOLA_RFE : 110 kör
--> NEW DELHI INDIA GP : 255 kör
--> MAGNY_COURS-GP4 : 29 kör
--> F1_12 MALAYSIA_12RFE : 197 kör
--> MD_KOREA_F1 : 328 kör
--> MELBOURNE AUSTRALIA MELBOURNEF111 : 633 kör
--> MONACO MONTECARLO2009ONL : 589 kör
--> CANADA MONTREAL : 696 kör
--> GERMANY NUER_EUROPEANGP : 56 kör
--> CHINA SHANGHAI : 546 kör
--> F1_12 SINGAPORE_12RFE : 435 kör
--> F1_12 SPAIN_12RFE : 1307 kör
--> SUZUKA2009 SUZUKA : 383 kör
--> ABU_DHABI YAS_MARINA_CIRCUIT : 488 kör

- Összes megtett kör:
---> 10120 kör

- Összes megtett táv a szezon előtti tesztek során:
---> 2230214 m (ami 2230,214 Km) /VODAFONE MCLAREN MERCEDES MP4-28/

- Összes megtett táv a verseny szezon során:
---> 35042630 m (35042,630 Km) /SAUBER F1 TEAM C32/

Ezzel együtt szeretném nagyon megköszönni a Maszim teljes vezetésének az erőfeszítését amit ezért a fantasztikus évadért letett, hogy mi itt ilyen körülmények között élvezhettük ezt a 9 hónapon és 20 pályán át tartó küzdelmeket !
Külön köszönet Tommy-nak ezért a fantasztikus mod-ért. Gadfly-nak ezért a hibátlan szervezésért és a BT teljes stábjának a megfeszített néha nem is oly könnyű munkájáért.
Nem utolsó sorban pedig köszönöm metosznak azt a hitét és lelkesedését amivel egész évben lélekben is erősítette ezt a bajnokságot !

A Best F1 BL ide csatlakozott tagjainak pedig gratulálok az elért eredményeikért és azért a kemény küzdelemért amivel ebben a nagyon erős mezőnyben helyt álltak a végsőkig és nem adták fel !
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bodnar » kedd dec. 03, 2013 4:42 pm

Gondoltam én is írok pár sort arról, hogy milyennek is láttam a szezonomat.

Első évesként szerintem nem teljesítettem rosszul, a statisztika szerint a szezon során 176 előzést mutattam be - aminek fele kb boxutcában történő előzés volt -, ami nem kis szám szerintem. Egyetlen futam kivételével (Kína, RFE hiba) minden egyes futamon pontot szereztem, a legrosszabb helyezésem a 6. hely volt, melyet 5 alkalommal is "megcsíptem". Melléje érkezett 10 dobogó. A Hungaroringtől kezdve egészen Austinig végig dobogón voltam, amely Gábor 18 futamos sorozata mögött a 2. leghosszabb széria. Nyertem 2 két futamot, külön öröm volt, hogy az első pont a Hungaroringen jött össze, pedig nem is oly rég még egyik legutálatosabb pálya volt számomra. Belgiumban az esővel volt szerencsém, de a duplázás örömét ez sem kisebbítette. Összesen 61 kört telt el az év alatt, amikor én haladtam át elsőként a célvonalon, emellett a 4 db pole pozíció sem rossz szerintem, közte a németországira vagyok a legbüszkébb. Rögtön a nyitófutamon megszületett a legszorosabb 1.-2.(-3.) hely közti különbség, 26 ezreddel csúsztam le rögtön elsőre a győzelemről (Kazard 81 ezreddel).

Ezek mondjuk csak számok, sokkal többet ért az érzés, amikor egy-egy komoly meccsbe belementünk, főként a szezon közepétől kezdtem el igazán élvezni a dolgot, amikor ráéreztem a dologra, bár a szezon végére elfogytam érzésem szerint, mutatja ezt az austini elcsúszásom 2 körrel a vége előtt, illetve a teljes brazil futam, de ezek ellenére is egy remek szezont futottam és köszönöm mindenkinek, akik lehetővé tették ezt számomra! -hh-
Azazamaz #7

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. dec. 09, 2013 1:29 pm

Gábor díjátadón levetített Interlagos + szezon összefoglaló videója elérhető FTP-ről a:
/VERSENYZES/FORMA1/2013/VIDEO/ mappából ill. a 2013-as bajnokság Médiatárjából!


@Gábor
Köszi az egész éves munkád! -vv-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. dec. 09, 2013 8:47 pm

Manchester United

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. jan. 06, 2014 7:12 pm

Kép

Nini ott balra !!!
Hoppáá hoppáá ! Új verda ???
/=/ --pezs-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Peter Szentpeteri
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: szomb. feb. 16, 2013 9:42 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Peter Szentpeteri » hétf. jan. 06, 2014 10:01 pm

Mikor lesznek először hírek az új modról? Mert én már most nagyon mennék vele. _a_
Kép
A képet köszi Gábornak :D

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jan. 06, 2014 10:55 pm

Holnap amint lesz egy kis időm írok majd pár szót, hogy jelenleg hol állunk és mi van még vissza és milyen tervek vannak. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bodnar » kedd jan. 07, 2014 3:27 pm

Srácok, van olyan ember, akit előrébb kell engedni az autóválasztási sorrendben? Gondolok itt arra, hogy a modkészítésért, tesztelésért vagy valami egyéb dologért előnyben részesül.
Azazamaz #7

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: GABOR » kedd jan. 07, 2014 3:49 pm

Bodnar írta:Srácok, van olyan ember, akit előrébb kell engedni az autóválasztási sorrendben? Gondolok itt arra, hogy a modkészítésért, tesztelésért vagy valami egyéb dologért előnyben részesül.
Tommy lesz az első aki választhat magának verdát.
Utána a tavalyi VB végeredménye alapján zajlik a csapatválasztás.

Ha változás lesz ebben, Gadfly úgy is tájékoztat mindenkit. -mos-
Kép

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bodnar » kedd jan. 07, 2014 4:35 pm

GABOR írta:
Bodnar írta:Srácok, van olyan ember, akit előrébb kell engedni az autóválasztási sorrendben? Gondolok itt arra, hogy a modkészítésért, tesztelésért vagy valami egyéb dologért előnyben részesül.
Tommy lesz az első aki választhat magának verdát.
Utána a tavalyi VB végeredménye alapján zajlik a csapatválasztás.

Ha változás lesz ebben, Gadfly úgy is tájékoztat mindenkit. -mos-
Igen, elsősorban Tommyra gondoltam ilyen szempontból, gondoltam, hogy ő megkapja az 1. választás jogát, akkor így 3. leszek. Ferka akkorra már nem lesz ... -uh-
Azazamaz #7

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd jan. 07, 2014 4:40 pm

Lajos...ha annyira kell a Ferka, akkor kilököm Tommy-t a világból és akkor a Tied.
Mennyi pénzed van? :D
Kép

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bodnar » kedd jan. 07, 2014 4:44 pm

BengA írta:Lajos...ha annyira kell a Ferka, akkor kilököm Tommy-t a világból és akkor a Tied.
Mennyi pénzed van? :D
Mennyit kérsz? Megbeszéljük! -kakcsi-
Azazamaz #7

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: GABOR » kedd jan. 07, 2014 4:45 pm

Bodnar írta:
GABOR írta:
Bodnar írta:Srácok, van olyan ember, akit előrébb kell engedni az autóválasztási sorrendben? Gondolok itt arra, hogy a modkészítésért, tesztelésért vagy valami egyéb dologért előnyben részesül.
Tommy lesz az első aki választhat magának verdát.
Utána a tavalyi VB végeredménye alapján zajlik a csapatválasztás.

Ha változás lesz ebben, Gadfly úgy is tájékoztat mindenkit. -mos-
Igen, elsősorban Tommyra gondoltam ilyen szempontból, gondoltam, hogy ő megkapja az 1. választás jogát, akkor így 3. leszek. Ferka akkorra már nem lesz ... -uh-
Nem tudom Tommynak milyen tervei vannak, de ha ez megnyugtat, nekem nem fog kelleni a Ferka :D
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd jan. 07, 2014 4:51 pm

Bodnar írta:
BengA írta:Lajos...ha annyira kell a Ferka, akkor kilököm Tommy-t a világból és akkor a Tied.
Mennyi pénzed van? :D
Mennyit kérsz? Megbeszéljük! -kakcsi-
Majd ha eljössz talira, Kopival kitalálunk valamit -pucszi-
Kép

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bodnar » kedd jan. 07, 2014 4:53 pm

BengA írta:
Bodnar írta:
BengA írta:Lajos...ha annyira kell a Ferka, akkor kilököm Tommy-t a világból és akkor a Tied.
Mennyi pénzed van? :D
Mennyit kérsz? Megbeszéljük! -kakcsi-
Majd ha eljössz talira, Kopival kitalálunk valamit -pucszi-
Van egy olyan érzésem, hogy annyira nem lenne nekem az jó! -hh-
Azazamaz #7

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jan. 07, 2014 5:26 pm

Nos, akkor kezdeném azzal, hogy a topik címe át lett nevezve Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ-re, tehát egészen addig, amíg nem lesz kiírva a 2014-es bajnokság, itt fognak zajlani az előkészületekkel kapcsolatos közzétételek.

Ígértem, hogy pár sort írok a jelenlegi helyzetről, viszont mielőtt a konkrétumokat érinteném egy kis múlt:
Akik jelen voltak a decemberi díjátadón, azok az elmúlt évekkel ellentétben joggal hiányolhatták a következő szezon promo videóját. Természetesen aggodalomra semmi ok, mert az előkészületek már a tavalyi szezon vége előtt pár héttel megkezdődtek és maga a 2014-es MOD (vizuális tekintetben) a díjátadó időpontjára el is készült Tommy jóvoltából. Szerintem hatalmas titkot nem árulunk el azzal, hogy továbbra is annak a bizonyos játékgyártó modelljeit fogjuk használni, tehát jövőre már a 2013-as kasznikat. Fontos kiemelni, hogy természetesen itt nem csak egy konvert gombról van ilyenkor szó, mert eleve egy adott modell pl. sauber x százalékát lehet csak átültetni rF-be,... az összes többi részlet, hogy ne hiányozzon egy alkatrész se az autóról, az mind Tommynak és az Ő boszorkánykonyhájának köszönhető. :)
Mivel ezek a 2013-as modellek és festéseik nem igazán térnek el a tavaly használt 2012-es kaszni vs. 2013-as festés kombótól, így úgy döntöttünk, hogy idén nem készítünk díjátadóra promo videót, hiszen látványban nem lett volna meg a megkövetelt hatása. :)

Feltételezhetően mindenki tudja, hogy a Forma 1 jelenleg mekkora átalakuláson van, így a kezdeti időkben elég sok fejtőrést okozott számunkra, hogy miképp álljunk neki a 2014-es évnek. Nem könnyű, hiszen ha belegondolunk még a mai napig nem hallottunk egy élesben bevetett 2014-es F1 gép V6-os turbó motor hangját se (youtube-on ugyan már 1-2 gyártó tett fel vmit, de az jelenleg még édes kevés), arról nem is beszélve, hogy még az első hivatalos autóbemutató is várat magára.

Amit jelenleg tudunk, azok a 2014-es szabályok és változtatások mint pl. DRS nem lesz, csak "szuper kers", a motor fordulatszáma, tank mérete, autó súlyhatára stb stb...
Szerencsére ezek az információk már jó ideje adottak, így jelenleg a MOD abban a fázisban van, hogy ezekkel a paraméterekkel 70-80%-ban már fel van ruházva. Jelenleg a maradék %-ok betapasztása van folyamatban és remélhetőleg napokon belül átadásra kerülhet az előre összeállított tesztcsapatnak, hogy az első simításokat és esetleges hibákat javítani lehessen.

Azzal a jó hírrel tudok szolgálni, hogy a tavalyi folyamathoz hasonlóan idén is tervezünk egy ú.n. demó verzió kiadását, melyben egyetlen egy festetlen kaszni fog szerepelni, így a leendő jelentkezők is részt vehetnek a tesztelés 2. felvonásában és a MOD + rendszer (pl. RFE) simításában. ;-)

Összefoglalva a terv nem változik az eddig megszokottaktól, tehát egy évvel későbbi (2013) kasznit fogunk használni, 2014-es festésekkel és pilótakiosztásokkal (sisakokkal), és amennyire lehetséges 2014-es technikai feltételekkel és szabályrendszerrel. Egyelőre ennyi információval tudok szolgálni.

Az autóválasztás pedig szintén a megszokottak szerint lesz, tehát Tommy (mint a MOD alkotója és szervizese :) ) választhat először csapatot/pilótát és ezt követően a 2013-as bajnokság TOP10 versenyzője a végeredmény sorrendjében. Mint ahogy tavaly, idén is fontos szerepet tulajdonítunk a konstruktőri versengésnek, tehát autó választáskor csapattársat is lehet választani, ami persze nem kötelező, de a lehetőség adott lesz. ;-)
Ezzel a gondolatmenettel zárva kívánok mindenkinek jó PM-ezgetést és tervezgetést a háttérben! :mrgreen:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jan. 14, 2014 9:22 am

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jan. 22, 2014 4:52 pm

Lottó 5-ösből simán, és még bőven maradna is... :fogatlan:


(f1világ.hu) - 1,87 millió dollárért, azaz csaknem 405 millió forintért kelt el a Forma-1 hétszeres világbajnokának, Michael Schumachernek egykori versenyautója.

Az F300-as kódjelet viselő versenyautót – melyet a német legenda az 1998-as idény során használt – Arizónában bocsátották árverésre.

A 183-as sorozatszámú kasztnival Schumacher összesen hat futamot nyert meg, és a mclarenes Mika Häkkinen mögött második lett a világbajnokságon.

Az autóban egyébként a Ferrari több mint 800 lóerős V10-es motorja dübörög, a versenygép teljes mértékben működőképes.


GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
minikimi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szomb. feb. 16, 2013 9:19 pm

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: minikimi » pén. jan. 24, 2014 6:57 pm

Hali van mar valami, hogy mikor kaphatjuk ki az idei mod elozeteset?Nem akarok eggyaltalan surgetni senkit, de szerintem mar mindenki nagyon varja. :D
Marcell Darvasi
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: CsaB » pén. jan. 24, 2014 7:48 pm

Nem vagyok egy MC-i drukker sőőt ... de ez konkrétan szép lett qvára
Remélem a Ferrari ezt csak tetézni tudja !

Kép
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. jan. 24, 2014 8:10 pm

Hááát ízlések és pofonok. Nekem teljesen más véleményem van róla. Az a műbroki az elején... :hanyas:
Ez még rosszabb mint az elmúlt időszakban a kacsacsőrű emlősök. Bár a Lotusról még csak egy féloldalsó képet láttam, de az a megoldás lehet h jobban fog tetszeni....
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Matte » pén. jan. 24, 2014 8:29 pm

Nem úgy volt hogy honda motoros lesz? Mit keres a merci logo rajta?
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: GABOR » pén. jan. 24, 2014 8:35 pm

Matte írta:Nem úgy volt hogy honda motoros lesz? Mit keres a merci logo rajta?
2015-től lesz a Honda tudomásom szerint.
Amúgy Gadfly véleményén vagyok. Undorító ez az autó.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. jan. 24, 2014 8:49 pm

Gadfly írta:Hááát ízlések és pofonok. Nekem teljesen más véleményem van róla. Az a műbroki az elején... :hanyas:
Ez még rosszabb mint az elmúlt időszakban a kacsacsőrű emlősök. Bár a Lotusról még csak egy féloldalsó képet láttam, de az a megoldás lehet h jobban fog tetszeni....
Asszimetrikus dupla pöcs van az orrán :
Kép

Fognak változni az orr részek jó irányba. Szerintem jövőre ezek el is tűnnek, rá fog jönni az FIA erre hogy na ne és engednek magasabb orr részt. 2012 után is engedték hogy azt a lépcsőt betömjék.

Amúgy maga a McLaren kurva jó lett. Az a broki az orrán kár,de festéssel kicsit enyhíthető amúgy.
Kép

@Kopi
Kereshetsz új formula bajnokságot :D Se F1 se Indy :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. jan. 25, 2014 12:06 am

Na ezt a felso kepet nem lattam a lotusrol. Igy mar ez sem tetszik. Most komolyan szerintetek nem lesznek veszelyesebbek az autok ezekkel az orrkepzodmenyekkel? Gondolok itt arra h jobban be tud furodni ill. masik autot is jobban meg tud reptetni. :-) Vagy rosszul gondolom?

Mar csak abban bizom h a ma bemutatasra kerulo Ferrari tenyleg igy fog kinezni: http://f1vilag.hu/hirek/igy-nezhet-majd-idei-ferrari
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. jan. 25, 2014 9:01 am

minikimi írta:Hali van mar valami, hogy mikor kaphatjuk ki az idei mod elozeteset?Nem akarok eggyaltalan surgetni senkit, de szerintem mar mindenki nagyon varja. :D
Ezzel kapcsolatos infók a napokban... ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. jan. 25, 2014 9:53 am

danikosz írta:
Gadfly írta:Hááát ízlések és pofonok. Nekem teljesen más véleményem van róla. Az a műbroki az elején... :hanyas:
Ez még rosszabb mint az elmúlt időszakban a kacsacsőrű emlősök. Bár a Lotusról még csak egy féloldalsó képet láttam, de az a megoldás lehet h jobban fog tetszeni....
Asszimetrikus dupla pöcs van az orrán :
Kép

Fognak változni az orr részek jó irányba. Szerintem jövőre ezek el is tűnnek, rá fog jönni az FIA erre hogy na ne és engednek magasabb orr részt. 2012 után is engedték hogy azt a lépcsőt betömjék.

Amúgy maga a McLaren kurva jó lett. Az a broki az orrán kár,de festéssel kicsit enyhíthető amúgy.
Kép

@Kopi
Kereshetsz új formula bajnokságot :D Se F1 se Indy :D
:D a meki simán jól néz ki.A lotus duplafasza az egy lepratelep. Remélem elmennek a fostalicska fűnyiró irányába,mert akkor tényleg nem tudom mit nézek :D Bár sztem akkora fost mint az indycar nem lehet überelni.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég