Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Kaddish
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 6:47 pm
Admin: Admin

Bocsi,de....

Hozzászólás Szerző: Kaddish » vas. márc. 19, 2006 6:13 pm

Sziasztok!
Sajnos nekem nincs türelmem szenvedni tovább a RedBull-al.
Ezért kijelentkezek ebből a bajnokságból.
Ok: Sok energiát fektetem ebbe a módba,és a Maláj pályára is nagyon sokat készültem ( igaz egy olyan Olasz bajnokságban ahol egységes Mclaren Hdv-t használunk és ott ui feltételek mellett simán ment 1.33-1.34 idő + sikerült is megnyernem a Maláj futamot ).
Én nem tudok kibékülni az alap koncepcióval ( azaz h. nincs egységes .Hdv és h. X futamonként új kocsiba kell átülni...)

Sok sikert kivánnok mindenkinek és további jó versenyzést!!

Sziasztok

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Bocsi,de....

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 19, 2006 6:16 pm

Kaddish írta:Sziasztok!
Sajnos nekem nincs türelmem szenvedni tovább a RedBull-al.
Ezért kijelentkezek ebből a bajnokságból.
Ok: Sok energiát fektetem ebbe a módba,és a Maláj pályára is nagyon sokat készültem ( igaz egy olyan Olasz bajnokságban ahol egységes Mclaren Hdv-t használunk és ott ui feltételek mellett simán ment 1.33-1.34 idő + sikerült is megnyernem a Maláj futamot ).
Én nem tudok kibékülni az alap koncepcióval ( azaz h. nincs egységes .Hdv és h. X futamonként új kocsiba kell átülni...)

Sok sikert kivánnok mindenkinek és további jó versenyzést!!

Sziasztok
Szerintem nem most kellene feladni, mivel ez volt a 2. verseny azoknak a pilótáknak az autótit akik nem vettek már 2-szer részt újra osztjuk, ma holnap új autoban ülnél. Amúgy új autóba soha nincs lehetőség átülni csak a megüresedőkbe..... A nagy hdv különbséget az 5 verseny után változtatjuk de csak csökkentjük, ha szükséges! Talán még meggondolod magad, további jó versenyzés kívánok! Kösz, hogy itt voltál, remélem tesztversenyen még felnézel (ott bármivel lehet menni)

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. márc. 19, 2006 8:31 pm

Igazából nem értelek Kaddish. McLarennel a 33-34 ezen a pályán nem nagy szám. A RedBull is tud annyit, sőt a jordan is 34et megy, szóval a sebességed nem lehet indok. Egyszerűen néha át kéne ülnöd kicsit RedBullba, hogy tudd mik az autók közti külömbségek, hogy át tudd állítani. A setupomat én is BMWvel kezdtem el csinálni aztán átültettem RBbe, szóval nem lehetetlen, csak egy kis szándék kell. Remélem nem gondolod komolyan a kilépést.

Synchro
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: pén. márc. 10, 2006 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Synchro » pén. ápr. 28, 2006 8:39 pm

Napot!!!!
bejelentem!!! nem folytatom az F1-et se a DTM-et köszönöm az eddigi lehetőséget

Hajrá Mclaren

Bye all

Synchro
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: pén. márc. 10, 2006 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Synchro » pén. ápr. 28, 2006 8:44 pm

Jah és az indok!!!
Kurva egyszerűű marhára felbassza az agyam az a tény hogy egy jól megszervezet ligába láma pilóták vannak!!!!! Ezt félreneértsétek!!! valhol elkel kezdeni!!!!
csak azt a kibaszott tükröt figyelnétek!!!! meg körözésnél alap dolog h lehuzodok!!! ha valkit kilökök vissza engedem magam elé!!!! de itt nincs meg!! itt minden olyan kis csimota kap versenyengedéjt aki 10perc alá tudja szorítani a köridőt!!!!

Nah de mind1, Az én szavam nem számít!!!!

Tényleg köszönöm az eddigi versenylehetőséget
Szevaztok
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :? :? :? :? :?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. ápr. 29, 2006 12:29 am

Synchro írta:Jah és az indok!!!
Kurva egyszerűű marhára felbassza az agyam az a tény hogy egy jól megszervezet ligába láma pilóták vannak!!!!! Ezt félreneértsétek!!! valhol elkel kezdeni!!!!
csak azt a kibaszott tükröt figyelnétek!!!! meg körözésnél alap dolog h lehuzodok!!! ha valkit kilökök vissza engedem magam elé!!!! de itt nincs meg!! itt minden olyan kis csimota kap versenyengedéjt aki 10perc alá tudja szorítani a köridőt!!!!

Nah de mind1, Az én szavam nem számít!!!!

Tényleg köszönöm az eddigi versenylehetőséget
Szevaztok
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :? :? :? :? :?
Néma gyereknek anyja se érti a szavát!
Most írsz itt elöszőr a problémáidról!!!!!!!!!!!!!!!!
Olvasd el a 14 hozzászólást amit írtál!!!!!!!!!!!

HABASA éppen tervezi a szigorítást és egy 107%szabály bevezetését.
A liga még fiatal ezért is volna célszerű a hozzászólásokban jelezni minden problémát, többen látják. (pl. a bírók nincsenek a pályán, honnan tudnák, hogy valaki nem tud lehúzodni?) Mivel pilóta vagy a te szavad számít első sorban. Teszteken is lehet óvást benyújtani.
+ DTOB futamot még nem is mentünk arról minek lépsz le?
Kép

Synchro
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: pén. márc. 10, 2006 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Synchro » vas. ápr. 30, 2006 10:44 am

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Synchro
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: pén. márc. 10, 2006 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Synchro » vas. ápr. 30, 2006 10:45 am

hm a többiek már nem egyszerpanaszkodtak arra hogy nem figyeli a jnép a tükröt!!! nah de nem téma egyszer úgyis belejönnek!!!!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 30, 2006 11:29 am

Synchro írta:hm a többiek már nem egyszerpanaszkodtak arra hogy nem figyeli a jnép a tükröt!!! nah de nem téma egyszer úgyis belejönnek!!!!
Ezért is adhatnál nekik még egy esélyt, meg a liga részvételnek is!

Szavaid nem találtak üres fülekre, nem az a lényeg mások mit írtak, az a fontos, hogy te is megosztod velünk a problémákat.

Észrevettük ezeket a problémákat a pályán és az utolsó két birói döntésünkben már szerepelnek felüggesztések is. Ezek hatása viszont csak pár verseny múlva érezhető.
Persze szeretnénk motiválni a gyengébbeket. Általában az a tapasztalat, hogy minden humanoid képes gyakorlással a legjobb köridőt legalább 2 ms-re megközelíteni.



Mivel tapasztalt ligaversenyzőnek számítasz, nagyon örülnék, ha segítenél Habasának a gyenge pilóták kiszűrésében, figyelmesztetésében, motiválásában.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég