Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

EMAIL

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. szept. 21, 2011 9:56 pm

Urak!

Hosszú várakozás után az email rendszere végre üzemel az egyesületnek. --pezs-

-v-
Email címünk: info@maszim.hu

A FÓRUM TOVÁBBRA IS AZ ELSŐDLEGES KOMMUNIKÁCIÓS ESZKÖZÜNK ÉS GYORSABBAN IS LEHET VÁLASZT KAPNI A KÉRDÉSEKRE, TÖBB FORRÁSBÓL.
Kép

Saaba
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: pén. dec. 09, 2011 9:08 am

Re: EMAIL

Hozzászólás Szerző: Saaba » szer. dec. 14, 2011 10:06 am

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy itt zavarlak Benneteket, de a DRM frakcióban nem tudok új hozzászólásokat írni, pedig be vagyok jelentkezve. 3 féle böngészőn próbáltam, regisztráltam egy másik névvel és úgy sem jön össze. Ami érdekes, hogy most éppen Nektek írok, most valamiért sikerült. -hh-
Mindenképpen segítséget kérek, mert simán elképzelhető, hogy én vagyok teljesen hülye és nem látok valami beállítási problémát, vagy nem veszem észre, hogy hol is kell hozzászólást írni, stb...

Azért lenne fontos, mert holnap DRM verseny és mindenképpen szeretnék indulni.
Légy szíves a mail címemre írjatok valami építő jellegű választ, vsaaba@gmail.com

Hála, előre is! -mos-

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: EMAIL

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. dec. 14, 2011 10:57 am

Saaba írta:Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy itt zavarlak Benneteket, de a DRM frakcióban nem tudok új hozzászólásokat írni, pedig be vagyok jelentkezve. 3 féle böngészőn próbáltam, regisztráltam egy másik névvel és úgy sem jön össze. Ami érdekes, hogy most éppen Nektek írok, most valamiért sikerült. -hh-
Mindenképpen segítséget kérek, mert simán elképzelhető, hogy én vagyok teljesen hülye és nem látok valami beállítási problémát, vagy nem veszem észre, hogy hol is kell hozzászólást írni, stb...

Azért lenne fontos, mert holnap DRM verseny és mindenképpen szeretnék indulni.
Légy szíves a mail címemre írjatok valami építő jellegű választ, vsaaba@gmail.com

Hála, előre is! -mos-
Szerverre TS-re remélem tudtál csatlakozni - az a lényeg. A többi adminisztrációs problémát mi megoldjuk, sőt jogsiátvétel után a vizsgabiztosod rendez téged a fórumon is. Csak a bajnokiba tudsz jelentkezni, jogsi nélkül még csevegni, logikusan futamra jelentkezni nem lehet. Amennyiben nincs meg a jogsid akkor a szakosztályvezető Pongrácz Tamás - Tommy78 dönthet az ügyedben. Nem akarunk senkit sem távol tartani a pályától jogis szerzés viszont kötelező, elképzelhető egy olyan szankció, hogy a bokszból vagy a sorvégéről, de már részt vehetsz, ebben az esetben sokkal korábban kell jönnöd, hogy még tudjanak veled az Urak körözgetni.
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: EMAIL

Hozzászólás Szerző: kiru » szer. dec. 14, 2011 11:23 am

metosz írta:
Saaba írta:Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy itt zavarlak Benneteket, de a DRM frakcióban nem tudok új hozzászólásokat írni, pedig be vagyok jelentkezve. 3 féle böngészőn próbáltam, regisztráltam egy másik névvel és úgy sem jön össze. Ami érdekes, hogy most éppen Nektek írok, most valamiért sikerült. -hh-
Mindenképpen segítséget kérek, mert simán elképzelhető, hogy én vagyok teljesen hülye és nem látok valami beállítási problémát, vagy nem veszem észre, hogy hol is kell hozzászólást írni, stb...

Azért lenne fontos, mert holnap DRM verseny és mindenképpen szeretnék indulni.
Légy szíves a mail címemre írjatok valami építő jellegű választ, vsaaba@gmail.com

Hála, előre is! -mos-
Szerverre TS-re remélem tudtál csatlakozni - az a lényeg. A többi adminisztrációs problémát mi megoldjuk, sőt jogsiátvétel után a vizsgabiztosod rendez téged a fórumon is. Csak a bajnokiba tudsz jelentkezni, jogsi nélkül még csevegni, logikusan futamra jelentkezni nem lehet. Amennyiben nincs meg a jogsid akkor a szakosztályvezető Pongrácz Tamás - Tommy78 dönthet az ügyedben. Nem akarunk senkit sem távol tartani a pályától jogis szerzés viszont kötelező, elképzelhető egy olyan szankció, hogy a bokszból vagy a sorvégéről, de már részt vehetsz, ebben az esetben sokkal korábban kell jönnöd, hogy még tudjanak veled az Urak körözgetni.
Meg van a jogosítványa. Tegnap tesztfutamon megszerezte.
Ezt írta Tommy:
Tommy78 írta:Grat a Jogsihoz Saaba (Várhegyi Sándor)!
Tesztfutam teljesítve: 2011.12.13.
Norisring 4. hely

Fair és Balesetmentes Versenyzést kívánok!
Kép

Saaba
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: pén. dec. 09, 2011 9:08 am

Re: EMAIL

Hozzászólás Szerző: Saaba » szer. dec. 14, 2011 1:58 pm

Köszönöm szépen a választ. Akkor majd egyeztetek a Srácokkal. Tegnap este feltudtam csatlakozni a TS-re, csak nem beszéltem senkivel, mert nem ismertem a Tagokat. Akkor majd este fellépek és beszélek Tommyékkal.

Még egyszer köszönöm a gyors választ.

Szia -hh-

Saaba
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: pén. dec. 09, 2011 9:08 am

Re: EMAIL

Hozzászólás Szerző: Saaba » vas. dec. 18, 2011 11:27 am

Sziasztok!

Sajnos nálam továbbra is fennáll az a helyzet, hogy ez az egyetlen hely ahova írni tudok hozzászólást. Pedig elfogadnám a szabályzatot, beírnék az autóválasztáshoz és jelentkeznék a futamra, hogy a MASZIM által előírt formát tartsam.
Ha valakinek van valami ötlete, vagy TS-n tudd beszélni velem, akkor legyen kedves a vsaaba@gmail.com-ra írni nekem.

Előre is hála!

-hh-

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: EMAIL

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. dec. 18, 2011 11:43 am

Saaba írta:Sziasztok!

Sajnos nálam továbbra is fennáll az a helyzet, hogy ez az egyetlen hely ahova írni tudok hozzászólást. Pedig elfogadnám a szabályzatot, beírnék az autóválasztáshoz és jelentkeznék a futamra, hogy a MASZIM által előírt formát tartsam.
Ha valakinek van valami ötlete, vagy TS-n tudd beszélni velem, akkor legyen kedves a vsaaba@gmail.com-ra írni nekem.

Előre is hála!

-hh-
Türelmed köszönve, a hiba javításra került! Fair versenyzést!
Kép

Saaba
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: pén. dec. 09, 2011 9:08 am

Re: EMAIL

Hozzászólás Szerző: Saaba » kedd dec. 20, 2011 9:13 am

Köszönöm szépen /=/

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég