Minden, ami a témához kapcsolódik
freakyo
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. júl. 15, 2012 11:47 am

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: freakyo » vas. júl. 15, 2012 11:53 am

Hello srácok. Kiss Balázs vagyok a SIMCOból.

Tervezett endurance bajnokság van nálunk is. Érdeklődni szeretnék, hogy érdekel-e titeket plusz 1 endurance.
GT1-GT2 /nem enduraceres mod/
4h
max 2 pilóta/autó
GT1 és GT2 autókkal kell futamokat teljesíteni. Azaz mindkét típust kétszer használjátok majd /4 forduló összesen/

Tegnap volt tesztfutam és 12 autó indult (csak).
:)

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd júl. 17, 2012 11:43 am

Hát nem tudom tőlem elég távol áll a zárt kasztnizás rFactorban, soha nem ment igazán, de Spiczivel beszéltük, hogy megyünk esetleg más Endurance futamokon is. Beszélek vele, aztán ha igen, akkor legkésőbb jövő hét elején jelzem.
Kép

freakyo
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. júl. 15, 2012 11:47 am

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: freakyo » pén. júl. 20, 2012 12:06 pm

Mindegy, emerico azt mondta nem fogja erőltetni, szóval valószínűleg nem fogja elindítani a bajnokságot.
-ps-
Válaszra azért kíváncsi lennék. :)

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. júl. 20, 2012 1:02 pm

Beszéltem közben Spiczivel, igazából ahogy fentebb írtam érdekelnek az ilyen futamok, konkrétan, ha mégis indítanátok egy ilyet, akkor mi jönnénk rá szívesen.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. júl. 23, 2012 7:21 am

Urak!

Jövő hét szombaton éles futam! Mint tudjátok, menetrend szerint szerdán és csütörtökön 20 órától egy 60 perces tesztfutam, csütörtök este 18:00-19:30 és péntek este 19:00-21:00 időmérő. Ha jól tudom mind a 4 autónk indul, ez az főpróba a Le Mans 24 órás előtt, mint autónak, mind versenyzőnek, mint technikának egyaránt. A futamon be fog esteledni, erre is készülni kell, a PSRL a 34310-es végződésű szervere ékszakai, ott lehet gyakorolni!

Emlékeztető: A MOD-ot egy üres, rFactor nélküli mappába (lehet neve kispista is) kell tenni, tehát magában foglalja az rF vázát is! Senki ne tegye rFactorra, illetve ne crackelje, tehát abszolút ne nyúljon a mappában levő fájlokhoz (kivéve a TeamUpdate-eket)!
Aki szeretne az autó festésén változtatni, péntekig küldheti el a PSRL-nek.
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Kazard » csüt. júl. 26, 2012 1:00 pm

Sajnos nem biztos hogy fogok tudni jönni a szombati futamra, mivel pénteken Győrbe megyünk, onnan pedig nem biztos hogy szombatra/szombaton egyből vissza is jövünk, így a kvalit sem tudom futni.

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. júl. 27, 2012 6:16 am

Srácok Vasárnap délelött 10-től teszt??
Manchester United

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. júl. 27, 2012 7:11 am

Akár lehet, de részemről a péntek-szombat-vasárnap este jobb.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. júl. 27, 2012 9:14 am

Előre láthatólag egyik este sem tartózkodom otthon szóval nekem a vasárnap délelőtt jó lenne!
Manchester United

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. júl. 28, 2012 12:23 pm

Holnap délelőtt (2012.07.29) nekem jó 10.00-tól, de azt javaslom a maszim szerver menjünk, sötétet szimuláljunk, ha csak nem akarunk átülést tesztelni akkor viszont a verseny szerverre. -gg-

szerver idő akkor ott 16.00 lesz, és normál az időgyorsítás. Ebben megerősítést kérek szépen írásban, szóban szóba került a ts-en, de lássák a többiek is.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » vas. júl. 29, 2012 7:36 am

kb 10:30ra otthon vok!nemsokára indulok
Manchester United

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. júl. 30, 2012 5:12 pm

Gilberten keresztül kaptunk egy megkeresést, és ezúton kérdezném ki az akit érdekelne:

https://docs.google.com/gview?url=http: ... hrome=true

Ha összejönne egy csapat (persze csak a legjobbakból) akkor Gilbertó tartaná a kapcsolatot intézné az ügyeket ahogy Kopi a PSRL sorozatban.
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. júl. 30, 2012 5:45 pm

metosz írta:Ha összejönne egy csapat (persze csak a legjobbakból
Jajj de kedves vagy Metosz, hogy gondoltál ránk...akkor Makakóval neveznénk is -hh-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. júl. 30, 2012 6:21 pm

BengA írta:
metosz írta:Ha összejönne egy csapat (persze csak a legjobbakból
Jajj de kedves vagy Metosz, hogy gondoltál ránk...akkor Makakóval neveznénk is -hh-
Rád mindenképpen számítanánk a csapatban, de Makakóval kapcsolatban - remélem nem sértem meg vele -pucszi- - bizonytalan vagyok.
Tényszerűen rapszódikus az aktivitása - részvétele a maszim futamokon, bizonyítania kellene valahogy, tudjuk, hogy gyors, ha motivált, ellenben itt végig kellene csinálni..................................................
:roll:
bár most így hirtelen belenézve ez össze-vissza MOD-os bajnoki. Lehet minden kategóriában más kellene induljon.
Amúgy Gilbertó, ahogy már írtam a döntéshozó ebben a bajnokiban.
Kérésem csak a minőség és az egyesület nevének öregbítése.
A cél sorrendben: fair, nagyon korrekt, győzelem.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. júl. 30, 2012 7:18 pm

Sajnos ugy néz ki az Audi csapat kihagyja Lagunát. Ritka,de ez az a hétvége hogy senkinek nem jó. Viszont jó előre szólok az utolso futamra Lemans 24 órás) nincs kifogás,menni kell.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. júl. 30, 2012 8:05 pm

metosz írta:
BengA írta:
metosz írta:Ha összejönne egy csapat (persze csak a legjobbakból
Jajj de kedves vagy Metosz, hogy gondoltál ránk...akkor Makakóval neveznénk is -hh-
Rád mindenképpen számítanánk a csapatban, de Makakóval kapcsolatban - remélem nem sértem meg vele -pucszi- - bizonytalan vagyok.
Tényszerűen rapszódikus az aktivitása - részvétele a maszim futamokon, bizonyítania kellene valahogy, tudjuk, hogy gyors, ha motivált, ellenben itt végig kellene csinálni..................................................
:roll:
bár most így hirtelen belenézve ez össze-vissza MOD-os bajnoki. Lehet minden kategóriában más kellene induljon.
Amúgy Gilbertó, ahogy már írtam a döntéshozó ebben a bajnokiban.
Kérésem csak a minőség és az egyesület nevének öregbítése.
A cél sorrendben: fair, nagyon korrekt, győzelem.
Kedves mindenki!
A lényeg hogy itt minden futamon indulni kellene, ugyanazoknak a a pilótáknak nem lehet cserélgetni a pilótákat a csapatversenybe a legjobb kettő helyezés számit minden futamon én egy futam kivételével, mindegyiken tudok és szeretnék is indulni! Hogy kapjunk egy statikus tiszta képet szeretném ha majd indítanánk egy szervert a moddal, és hotlap alapján egy átlagolást követően a vezetői testülettel közösen választanánk ki a nevezendő pilótákat! Kérnék mindenkit hogy csak akkor jelentkezzen ha minden futamon tudna indulni!! Holnap este leszek TS-en a továbbiakat ott beszéljük meg!
Manchester United

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Makako » hétf. júl. 30, 2012 8:21 pm

Bazzeg Bengaaaaa! _h_ Na majd amikor !%!! ......
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd júl. 31, 2012 8:14 am

Bocs Gadfly, meg mindenki, megint nem tudok jönni, csak szombaton tudjuk elintézni ezeket a dolgokat, ami most előnyben részesül.

De LeMans-ra remélem minden tuti lesz és ott el tudok már végre indulni.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd júl. 31, 2012 11:34 am

Tommy78 írta:Bocs Gadfly, meg mindenki, megint nem tudok jönni, csak szombaton tudjuk elintézni ezeket a dolgokat, ami most előnyben részesül.

De LeMans-ra remélem minden tuti lesz és ott el tudok már végre indulni.
Semmi baj Tommy! Egyeztettünk most Hellspyc-al és akkor ismét ketten visszük a GT csapatot. Néztem PSRL fórumot és még tőlünk nincs nevezés. Ha valaki ír majd oda ezzel kapcsolatban, akkor a GT csapat így fog kinézni:
Keszthelyi Ákos (kvali)
Martók Ádám
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » kedd júl. 31, 2012 11:40 am

a P2
Poszmik Gilbert (Q)
Hajdú Balázs felállásban tuti indul!
Manchester United

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd júl. 31, 2012 3:46 pm

Holnap este remélem minél többen leszünk tesztfutamon!

Reggel kiírom a csapatnevezéseket!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. aug. 01, 2012 4:58 pm

Tony írta:Holnap este remélem minél többen leszünk tesztfutamon!

Reggel kiírom a csapatnevezéseket!
Csak félig leszek! Gyurta döndtő ráadásul lesznek nálam. Holnapra viszont F1 közvetítést lemondtam írtam Atyónak. Szóval holnap is elrajtolok a tesztfutamon.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. aug. 04, 2012 8:20 am

Kép

Kép

Élő közvetítés
aug.. 4, szombat - 12:35 21:00
SSTV1: PSRL - Endurance 2012
Helyszín: Laguna Seca
Kommentátor: Héger Gábor, Zsupanek Bence, Harsányi László, Réti Attila - Operatőr: Admiral, Harsányi László, Réti Attila


PSRL LiveTiming: http://liveracers.com/#/Views/LiveTiming/PSRL

MASZIM KÉPVISELETEK:

MASZIM P1 #78
Paár István (kvali) - Tony
Spiczmüller Richárd - Spiczi

MASZIM P2 #13
Poszmik Gilbert (kvali) - Gilberto
Hajdu Balázs - Metosz
Baski Dávid - Ulvar

MASZIM GTpro #113
Keszthelyi Ákos (kvali) - Gadfly
Martók Ádám - Hellspyc
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. aug. 04, 2012 12:33 pm

Grat -l-
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. aug. 04, 2012 2:17 pm

Helyzetjelentés: most adtam át Spiczinek, spórolós etapokkal igen sokat nyerünk, jelenleg 6.-ak vagyunk stabilan, és előre nézünk. Sajnos kaptam egy büntit egy nagyon kétes szituáció miatt.

P2-nk jelenleg 5., a GT-nk pedig 6. a kategóriájukban. Mindketten vezettek is!

Hajrá! -gg-
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. aug. 04, 2012 4:12 pm

Újabb büntetés volt a Peugeot-nak, ezúttal teljesen jogtalanul... Ki adja ezt vissza? -jaj-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. aug. 04, 2012 5:53 pm

Hát minket csak a balszerencse ér folyamatban. Komolyan mondom 1-2 pilótát örökre eltiltanék bármiféle online versenyzéstől. Vicc az egész így..... :-?
Innentől kezdve már csak az a cél, hogy behozzuk, bár már ez sem motivál!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. aug. 04, 2012 5:56 pm

-jaj-
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. aug. 04, 2012 9:30 pm

Kép

A LE MANS-I FUTAM 12 ÓRÁS LESZ ÉS SZEPTEMBER 8-ÁN LESZ!

Így indulni tud a P2 is!
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. aug. 04, 2012 9:37 pm

Gratula a P1-eseknek és a P2-eseknek a dobogós helyezésekért! -l-
Jól toltátok! ;-)

Nekünk sajna kijutott mindenből. Végül is a cél a célbaérés volt és ez ki is van pipálva. Reméljük LeManban több szerencsénk lesz és remélhetőleg ott már elfognak férni a P1 és P2-esek is mellettünk. :roll:

Itt Lagunán én a különdíjat az egyik cseh GT-s versenyzőnek adnám! (nevét nem tudom, de vmi P betűs) A csávónak csak mi, kategórián belül 22 kört adtunk viszont minden egyes alkalomnál keményen meg kellett küzdeni vele, mert nem adta könnyen. Csinálhattál akármit neki (villogás stb) lesz@rta. -ps-
A másik különdíjas a P1-es Kovalcsik Tamás volt. Hát komolyan nem egy alkalom volt mikor nagy nehezen meg tudott előzni és visszaelőztem. :grin: Szerencsére Ő a fizikai kontaktust próbálta kerülni ezért dicséret illeti viszont rengeteg mp elment minden egyes találkozásunknál.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. aug. 05, 2012 3:36 pm

Rá kellett döbbenem, hogy ez nagyon nem az én műfajom. Mindig is nyitott kasznis gyorsan darabokra hulló iszonyatosan gyorsuló és forduló gépeket vezettem, ahol pillanatok alatt óriási gond lehetett. Ezért mint a hímestojással úgy megyek a pályán, ráadásul mindenki aki a látótérben van potenciális veszélyforrás f1 v. indycar ütemben.
Ha valakit lekörözök - és itt most a saját kategóriámra gondolok - megszoktam, hogy beállok mögé - közel azonos a végsebességünk - és megvárom míg helyet ad, ahogy a nagy szabály könyvben is UFF vagyon írva. De soha nem ez történt itt, senki nem engedett el, előzésre várt vagy nem tudom......., ráadásul emiatt, a maszim GT autót érintettem, ilyen volt sajnos a dugóhúzóban is, ott is pici érintés volt, de szintén a maszim GT szívta meg, amiért elnézést kérek.

Kétszer homokoztam, úgy éreztem nagyon szarul megyek, de egyszerűen a kocsi is szar volt, Gilbert alatt se teljesített úgy ahogy kell, bőven körönként benne maradt 1 egész másodperc ami számomra megmagyarázhatatlan, talán elkoptattuk a motort vagy valami ilyesmi - meg kell ismerkedni a MOD-dal.
Kép

Adam M
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. feb. 21, 2009 11:03 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Adam M » vas. aug. 05, 2012 7:04 pm

Én sem éreztem komfortosan magamat a kocsiban. A szürkület, az este hatása lehetett, vagy más, de végig dekoncentrált voltam. metosz talán velem koccanhattál, de simán az én hibám, olyan bizonytalan féktávokat vettem ott.
Legalább Gadfly nem verte le rajtam a rossz szereplésem, inkább biztatott a futam után - szóval rendesen felkészülök a következő futamra. Talán a széles pálya, és hogy fele annyi lekörözés lesz ugyan annyi idő alatt, majd egyben is tart. :)
HELLSPYC

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. aug. 06, 2012 6:15 am

Srácok!

Ez volt az idei szezon legnehezebb futama ezt mindenki tudja! Ennek ellenére szereztünk egy -2- és egy -3- helyet is! Gratulálok mindenkinek a kitartásáért , és a pályán nyújtott teljesítményért! Részemről úgy érzem ez méltó befejezése volt a szezonnak részemről, 3 indulás egy arany és egy ezüstérem, ha jövőre is így folytatjuk simán lehet belőle bajnoki győzelem! Köszönöm metosz a rengeteg tesztet, a verseny alatt a sok infót meg a végén a hatalmas matekot!A hibáinktól függetlenül úgyérzem 95%-ban hibátlanul mentünk, jövőre dolgozunk hogy ez 100% legyen! Szóval grat Srácok! -g- -g- -gg- -gg-
Manchester United

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. aug. 06, 2012 8:28 am

Szép volt, jó volt, de azért hagyott kivánnivalót a verseny. Nem voltunk elég gyorsak sem, de legalább rengeteg dolgot ki tudtunk próbálni Le Mans előtt. Azért az első büntetésért kár, mert úgy forgattam meg Bán Ferencet hogy előző körben elengedtem körön belül, tehát nem akartam megtámadni és amúgy is elég kétes volt az a szituáció. Rögtön zavartam is át Spiczit a Shell csapat szobájába hogy kérjen nagy elnézést, de nem hallották. A másodikért meg nagyon kár, mert az egy nem megtörtént eset miatt volt, és nem volt időnk megmagyarázni. Utólag Bedy, a hivatalos csapatfőnökünk mondjuk elrendezte. A 3. hely simán meglett így is, stabilak voltunk, nem volt egy felesleges pitünk sem, de még javítani sem kellett soha.

Szombat este kiírták PSRL oldalra, hogy szeptember 8-án lesz a futam és 12 órás lesz, de azt már nem látom. Lehet még változtatnak rajta. Nekünk szerintem sokkal jobb lenne a szept. 8, mert akkor talán a P2 is tud indulni.

@Kopi,
Elvileg külön nevezés van Le Mansra a PSRL Fórumban, már elég régóta ki van írva, szerintem nekünk is be kell oda írnunk magunkat, tudsz esetleg egy képet csinálni? Audi-GT egyértelmű csapatfelállás, Peugeotban Spiczi és én, és akkor az Acurába pedig Ulvart és Metoszt írd be.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. aug. 06, 2012 9:38 am

Tony írta:Szép volt, jó volt, de azért hagyott kivánnivalót a verseny. Nem voltunk elég gyorsak sem, de legalább rengeteg dolgot ki tudtunk próbálni Le Mans előtt. Azért az első büntetésért kár, mert úgy forgattam meg Bán Ferencet hogy előző körben elengedtem körön belül, tehát nem akartam megtámadni és íamúgy is elég kétes volt az a szituáció. Rögtön zavartam is át Spiczit a Shell csapat szobájába hogy kérjen nagy elnézést, de nem hallották. A másodikért meg nagyon kár, mert az egy nem megtörtént eset miatt volt, és nem volt időnk megmagyarázni. Utólag Bedy, a hivatalos csapatfőnökünk mondjuk elrendezte. A 3. hely simán meglett így is, stabilak voltunk, nem volt egy felesleges pitünk sem, de még javítani sem kellett soha.

Szombat este kiírták PSRL oldalra, hogy szeptember 8-án lesz a futam és 12 órás lesz, de azt már nem látom. Lehet még változtatnak rajta. Nekünk szerintem sokkal jobb lenne a szept. 8, mert akkor talán a P2 is tud indulni.

@Kopi,
Elvileg külön nevezés van Le Mansra a PSRL Fórumban, már elég régóta ki van írva, szerintem nekünk is be kell oda írnunk magunkat, tudsz esetleg egy képet csinálni? Audi-GT egyértelmű csapatfelállás, Peugeotban Spiczi és én, és akkor az Acurába pedig Ulvart és Metoszt írd be.
A pálya elérhető már
-v- LE MANS LETÖLTÉS:
http://endurance.psrl.eu/index.php?opti ... Itemid=141
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. aug. 06, 2012 11:16 am

Amennyiben 8.-án lesz a futam úgy valószínűleg én is el tudok indulni az utolsó 4 órát el is vállalnám! /=/ /=/
Manchester United

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. aug. 06, 2012 4:50 pm

Kép

Kép

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. aug. 10, 2012 5:10 pm

Na urak akkor kéne egy végleges lista azokról akik 100% hogy indulnak Lemans-ba.

Spiczi Tony Peugeot az tuti. Részemről is tuti az audi. Kérem mindenki irja be,szeretném leadni a nevezést. Ezen kivül minden szerdára szeretnék egy közös tesztelést,mert a pálya adottságai lehetővé teszik a szélárnyékozást(gondolom) ugyhogy ezt is gyakorolni kéne.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. aug. 11, 2012 10:07 am

Így, hogy meg lett változtatva az időpont, így más sokkal esélyesebb az indulásom. Amúgy kicsit korainak érzem még ezt a nevezés leadást, hiszen majd 1 hónap van még vissza. Lagunán hol volt ez a lendület?
Egyenlőre azt mondom, hogy tudok indulni de az 1 hónap az még sok idő. Viszont így, hogy "csak" 12 órás lesz a futam, így feltehetően ketten bőven végig tudjuk vinni Tommyval, csak a kérdés az, hogy Neki jó lesz e az időpont? Ha esetleg megint nem, akkor feltehetően Ádámmal indulunk ismét.
(szerdai teszteken lévő szélárnyékozás minket nem érint)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Adam M
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. feb. 21, 2009 11:03 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Adam M » szomb. aug. 11, 2012 4:48 pm

Igen, a csapat érdekeit szem előtt tartva, ha lehet ne kelljen a kocsiba ülnöm, de ha mégis... :D akkor vettem ki szabadságot, már amúgy is kellett, mert nem voltam idén, max mikor nem mentem be és kész. :) Meg EVE Online lázban égek ismét, de felkészülök ha szükség van rám.
HELLSPYC

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szomb. aug. 11, 2012 5:07 pm

Én már jeleztem hogy aznap jövök haza a nyaralásból kb olyan 5 körül hazaérünk szóval utánna amennyiben a szükség van rám P2-ben tudok jönni!
Manchester United

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. aug. 15, 2012 10:47 am

Urak! A következő gondom van, pár napja észrevettem, hogy az rF nem minden esetben használja a video kártyát, hanem inkább a i7-es procira vajaz. A probléma mélyére ástam és Bedyvel illetve egy informatikussal próbáltunk rájönni miért van ez így............
A lényeg: a tünet az az, hogy rf configban csak akkor választható az Nvidia vezérlő, ha az vagy kiterjesztett képernyőn lesz futtatva vagy programfiles (x86) telepítve lett. Ezt elég gyorsan meg is oldottam, hiszen csak annyit kellett tennem, hogy telepítettem egy rF-et a szeniorhoz, meg az indycarhoz és most már végre a videó kártyát használom, ami bőven 300 fps felett megy, míg a proci ugyanazt a beállítást 90 fps környékén oldja meg. A probléma az, hogy psrl mod egy teljes játék, telepíteni nem szabad mert akkor gondok vannak átüléskor meg úgy amblock. Ellenben jó lenne úgy lemanst játszani, hogy a video kártya melózik. Ha esetleg van ötlet várom előre is köszönve.
Sajnos gyakorlatilag mindent amit a win7-ben állítani lehet megcsináltunk, olyan egyszerű dolgok hogy futtatás a nagy teljesítményű processzorral, vagy beállítása a programok közé ami a nvidiát használja, nem működnek.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » csüt. aug. 16, 2012 11:30 am

másik driver 2-vel régebbi?Sose a legújabbat főleg ne nVidiából!!!
Manchester United

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. aug. 17, 2012 2:39 pm

Gilberto írta:másik driver 2-vel régebbi?Sose a legújabbat főleg ne nVidiából!!!
Sajnos a driver lényegtelen valami más gond van, nem választható az nvidia csak akkor ha kiterjesztett képernyőn van, vagy ahogy írtam a programfiles (x86) könyvtárban.


MÁS:
Kellene lassan egy setup lemanshoz. Én csinálhatom, de azt tuti elvetitek 8)
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. aug. 17, 2012 3:13 pm

MJa leszek , amúgy setup meg fenn van a TS-en az acura szobában elvileg!
Manchester United

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. aug. 27, 2012 5:49 pm

Srácok akkor ha P2-es autó indul rám lehet számítani ha minden igaz legkésőbb 6kor már ready leszek!
A jelentkezést ennek fejében adjátok le!

Sok sikert előre is a héten ha kiírtok valami tesztet akkor jövök ha tudok csak előre szóljatok plíz!
Manchester United

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd aug. 28, 2012 7:33 am

Maszim GT csapat nem tud indulni! Sajnos mind3 pilótának nem alkalmas az időpont, így ha esetlegesen lenne jelentkező a GT csapatra, akkor szabad!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » szer. aug. 29, 2012 7:18 am

Sajnálom hogy így alakult, majd legközelebb.

A pálya tegnap változott!!! A huplik majdnem eltűntek, és a rázók vezethezők lettek a mostanin. Egyéb komoly változás nincs. Szerintem ez nekünk jobb így.

Addig is érdemes megnézni a lemanshirek cikkét a lagunai futamról, a csapattagokat nem egyszer említik.
http://lemanshirek.wordpress.com/2012/0 ... aguna-seca
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. szept. 01, 2012 8:45 am

Urak!

Kérem a csapatokat, hogy ma estig jelezzék itt, hogy kik indulnak az autókban. Szeretném leadni a nevezést.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 01, 2012 11:04 am

Közbejött egy halaszthatatlan program szombatra, így le kell mondanom, viszont kerestem valakit a kocsiba és remélem el is vállalja, még nem biztos, de 50-50%, hogy Bedy megy majd helyettem.

Sajnálom. Nagyon jó versenyzést, ha netközelben leszek rápillantok az állásra! -gg-
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. szept. 02, 2012 7:28 am

Tony ma pontot teszünk a nevezésre. Részünkről is megvagyunk sztem. Aki tuti. Kazard Turi én,Voodoo kérdéses. Este ugyis tesztelünk,ts en leszünk 8 körül. Akkor véglegesitünk,és adom a nevezési képet.
Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. szept. 02, 2012 4:36 pm

Mivel Ulvar krumplit szed ( miután megtudta metoszt helyettesítem) a futam alatt, így hiába is szeretnék, nem tudok indulni.
10 órát nem vállalok be egyedül. -f-
Start Me Up

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. szept. 02, 2012 9:00 pm

Végül összeállt a csapat a 12 órás futamra. Ugy döntöttem Bedyvel megyek a p2 ben.
Kép
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. szept. 07, 2012 4:51 pm

Kvali eredményeink az első nap után. A p2 es autot kicsit elirták -hh-
P1 ben Tony a 3. helyen áll
P2 ben Kopi absz 9. Kat 3. hely
P1 ben Kazard még nem futott mért kört.
Ma folytatodik a kvali 2. napja. Szombat 10 óra rajt,
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. szept. 07, 2012 4:55 pm

Kép
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. szept. 07, 2012 5:18 pm

Sok sikert a qualyra meg a versenyre :)

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. szept. 08, 2012 8:05 am

Nektek is! -gg-
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: kiru » szomb. szept. 08, 2012 8:22 am

Hajrá! :)

Tudom valahol követni a futamot?
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: kiru » szomb. szept. 08, 2012 8:24 am

kiru írta:Hajrá! :)

Tudom valahol követni a futamot?
Ha jól látom, akkor az SSTV-n


szept.. 8, szombat - 10:00 22:00
SSTV1: PSRL Endurance
Helyszín:
Kommentátor: Héger Gábor, Harsányi László, Réti Attila, Kovalcsik Tamás


http://simsporttv.com/
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: kiru » szomb. szept. 08, 2012 9:26 am

Kicsit furcsa hogy vannak olyanok akik egy 12 órás futamot a 2. körben akarnak megnyerni..... :?
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég