Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. jún. 02, 2013 12:01 pm

metosz írta:Urak!

Ahogy már Gilbertonak jeleztem nem leszek. El vagyok havazva még nem jutott időm felmenni a pályára, a jövő héten már nem is lesz. Pálya az egyik kedvencem, de ez van, nem fér bele, ráadásul orrba-szájba átülést és hibát kellene keresni.....

@Voodoo, Kopi, Gilberto
Ezzel kapcsolatosan, nektek mikor lenne jó? 30 perc alatt végig zongorázhatunk minden verziót.
Elvileg Turival megyek , mivel Kopi beszélt vele nem tudom hogy áll az ügy , de ha nem tud jönni és a GT-s csapat nem lesz meg akkor én Tommyra gondoltam beugorhatna mellém , ha Turi nem érne rá esetleg.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Turi » vas. jún. 02, 2013 4:48 pm

voodoo írta:Elvileg Turival megyek , mivel Kopi beszélt vele nem tudom hogy áll az ügy , de ha nem tud jönni és a GT-s csapat nem lesz meg akkor én Tommyra gondoltam beugorhatna mellém , ha Turi nem érne rá esetleg.
Csütörtöktől tudok leghamarabb tesztelni, ha ezt kevésled Voodoo akkor nyugodtan indulj mással, sűrű a hét eleje, de csütörtöktől ráérek. -kakcsi-
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » szer. jún. 05, 2013 2:09 pm

Turi írta:
voodoo írta:Elvileg Turival megyek , mivel Kopi beszélt vele nem tudom hogy áll az ügy , de ha nem tud jönni és a GT-s csapat nem lesz meg akkor én Tommyra gondoltam beugorhatna mellém , ha Turi nem érne rá esetleg.
Csütörtöktől tudok leghamarabb tesztelni, ha ezt kevésled Voodoo akkor nyugodtan indulj mással, sűrű a hét eleje, de csütörtöktől ráérek. -kakcsi-

Rendben. Tommyval egyeztettem , ő már gyakorol vele indulok most. -kakcsi-
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Turi » szer. jún. 05, 2013 2:57 pm

voodoo írta:
Turi írta:
voodoo írta:Elvileg Turival megyek , mivel Kopi beszélt vele nem tudom hogy áll az ügy , de ha nem tud jönni és a GT-s csapat nem lesz meg akkor én Tommyra gondoltam beugorhatna mellém , ha Turi nem érne rá esetleg.
Csütörtöktől tudok leghamarabb tesztelni, ha ezt kevésled Voodoo akkor nyugodtan indulj mással, sűrű a hét eleje, de csütörtöktől ráérek. -kakcsi-

Rendben. Tommyval egyeztettem , ő már gyakorol vele indulok most. -kakcsi-
Okés, sok sikert Nektek!
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. jún. 05, 2013 8:21 pm

Kép
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. jún. 06, 2013 8:35 am

Gondolom így, hogy Tommy inkább P2-ben indul, a Maszim GT teljesen le is mondott arról, hogy esetlegesen a bajnoki végére felzárkózzon vmennyire. Ennek tudatában LeMans-ban még indulni szeretnék (csak a pálya miatt), viszont a többi, részemről felejtős.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. jún. 06, 2013 9:08 am

Mivel Nurburgringre kevés volt az ember, nem tudtunk volna GT-t meg P2-t is indítani, így mivel Voodoo meg Kopi jobban áll csapatban szerintem ésszerűbb volt a P2-es csapatot nevezni.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. jún. 06, 2013 9:56 am

Visszaolvasva Turi és Kacsa is ráért volna. Így a P2 és a GT is indulhatott volna. Ehelyett egy P2 indul úgy, hogy Turi és Kacsa sem kap szerepet!

@Turi és Kacsa
Ha gondoljátok vihetnétek vmelyik GT-t ezen a versenyen. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. jún. 07, 2013 9:06 am

Hát ez a pálya szerintem nem a mienk lesz, legalábbis P1-ben. Kvali nem vészes, Norbi 2. lett, Kazard 4., de nem tudom előrébb lehet-e lépni, 1 másodperccel vagyunk lassabbak mint a két Audi. P2-nk pedig a kategória 4. helyről indul, nem rossz az az előző futamokat nézve. 32 autó kvalizott.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. jún. 07, 2013 9:29 am

Nem baj Tony, lényeg, hogy stabilak legyetek és lássátok meg a célvonalat, bőben van előnyötök a bajnokiban. ;-)

A napokban nem leszek, éppen ezért sok sikert mindenkinek, Hajrá Maszim! -gg-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. jún. 07, 2013 4:07 pm

Gadfly írta:Visszaolvasva Turi és Kacsa is ráért volna. Így a P2 és a GT is indulhatott volna. Ehelyett egy P2 indul úgy, hogy Turi és Kacsa sem kap szerepet!

@Turi és Kacsa
Ha gondoljátok vihetnétek vmelyik GT-t ezen a versenyen. ;-)
Nem értelek... Nekem ember kelett aki tud tesztelni a héten. Metoszék kilőve ti jeleztétek nem indultok , Mattéék is azt mondták nem mennek , Turi meg hogy csütörtök-től tud menni. Tommy megoldotta a hétvégét így mondta jön velem. Kacsát nem láttam nem is tudom mióta Turi meg csütörtöktől van. Se setup se ember nem lett volna , de ha ezzel gondod volt miért nem oldottad meg a pótlást te? Turi Norbival indul P1-be szóval Kacsa elvileg van GT-re azonban se nevezést se semmit nem adtatok le és nem is nyilatkozott senki semmit. Mielött kérdőrevonnál meg értetlenkedsz gondolkodj el ezeken vazze.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » pén. jún. 07, 2013 8:15 pm

voodoo írta:
Gadfly írta:Visszaolvasva Turi és Kacsa is ráért volna. Így a P2 és a GT is indulhatott volna. Ehelyett egy P2 indul úgy, hogy Turi és Kacsa sem kap szerepet!

@Turi és Kacsa
Ha gondoljátok vihetnétek vmelyik GT-t ezen a versenyen. ;-)
Nem értelek... Nekem ember kelett aki tud tesztelni a héten. Metoszék kilőve ti jeleztétek nem indultok , Mattéék is azt mondták nem mennek , Turi meg hogy csütörtök-től tud menni. Tommy megoldotta a hétvégét így mondta jön velem. Kacsát nem láttam nem is tudom mióta Turi meg csütörtöktől van. Se setup se ember nem lett volna , de ha ezzel gondod volt miért nem oldottad meg a pótlást te? Turi Norbival indul P1-be szóval Kacsa elvileg van GT-re azonban se nevezést se semmit nem adtatok le és nem is nyilatkozott senki semmit. Mielött kérdőrevonnál meg értetlenkedsz gondolkodj el ezeken vazze.
Turi nekem azt írta P1-ben indul Norbi mellett, én nem leszek itthon, a másik GT-autó nem lesz, így kacsával abban maradtunk hogy ezt kihagyjuk a #73 ferrarival.

Egyébkén sok sikert a maszimnak -gg- -g- /=/ -vv- --pezs- -1- -l- -l-
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. jún. 08, 2013 3:11 pm

Rövid helyzetjelentés: P2-ben Voodoo a harmadik helyen haladt, most pitel. P1-ben Norbi biztosan vezet, Kazard a harmadik, különbségük 8 másodperc. Nagyon sok hibázás van, nehéz a pálya, meg a lekörözések is itt, aki kevesebbet hibázik, az nyer.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. jún. 08, 2013 3:22 pm

Kilépett 2 kör után az rF, hasonló szitu volt mint az első két futamon -ps-

Sajnálom Voodoo Kopi nem így képzeltem el a helyettesítést.

Itt az ideje, hogy többet nem indulok ebben a sorozatban. -gepout-

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. jún. 08, 2013 5:04 pm

Nagyon sajnálom, hogy megint ez történt. Le Mans jön, lehet érdemes azért elindulnotok, legalább egy GT-re 4-en bejelentkeztek, hogy ne legyen emberhiány.

Két órával a vége előtt helyzetjelentés: kopp, kopp, kopp. Kazard vezet a 7-es autóval (a lyukas kétfilléresemet nem tettem volna ilyenre tegnap), Norbi 3., de aki előtte van, kb. körhátrányban fog beérni mögötte a végén. Így tovább. A 97-esnek sikerült egy kiállást megspórolni a többiekhez képest, a 7-esnek határeset, de szerintem meglesz.
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. jún. 08, 2013 5:39 pm

Hajrá srácok!
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » szomb. jún. 08, 2013 8:25 pm

Grat srácok !
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Kazard » szomb. jún. 08, 2013 8:47 pm

Óriási grat nekünk. --pezs- --pezs-
P1: a #97-es kocsi Norbival és Turival először tudott diadalmaskodni -l- . Tony és én behoztuk a kocsit a második helyre. Tegnap még nem voltunk biztosak a tempónkban, de ma a futam végére ismét a MaSzimos kocsi lett a nyerő autó a pályán. Újabb kettős győzelmet értünk el. -g-

P2-ben sajnos a technika ördöge megint közbeszólt, így sajnos Voodoo és Tommy feladni kényszerültek a futamot.

A szezon legfontosabb és legnehezebb futama következik. Vigyünk pályára minél több autót.
Hajrá mindenkinek Le Mans-ban.

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Turi » szomb. jún. 08, 2013 9:15 pm

Kazard írta:A szezon legfontosabb és legnehezebb futama következik. Vigyünk pályára minél több autót.
Hajrá mindenkinek Le Mans-ban.
Minél hamarabb döntsük el, hogy ki hova ülne be, ki jön és ki nem, én most is nagyon szívesen beszállok valahova.
Matte áll még a dolog, mehetek hozzátok, vagy próbálkozzak máshol?
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. jún. 08, 2013 9:27 pm

Indulni biztosan nem fogok mert nem akarom más versenyét és felkészülését tönkretenni, de ha bármiben segíteni tudok futam alatt azt szívesen vállalom.

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. jún. 09, 2013 6:10 am

P1 nek hatalmas grat. Ti már bajnokok lesztek ez fix.Biztos a jól sikerült festés miatt van. :D
Esetleg lemansra egy egyedi festést? :D

Tommy,nem tettél tönkre semmit,ez nem a te hibád.Szard le.én is ezt teszem.Mostanában amugy sincs sok sikerélmény nekem,ugyhogy ezen nem lepődök meg.

Viszont lemans.Voodoo és én ketten nyomjuk le a távot.Egész évben együtt szenvedtünk,most is igy csináljuk. Én hibázok,ő visszahozza a hátrányt!:D jó taktika szerintem. Én megprobálok sok kört beleölni,ne rajtam muljon. A két p1 adott p2 ben van egy szabad kocsink,bár nem tudom metosz és Gilbert mit tervez. Gt ben meg jó lenne ha indulnátok.
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Turi » vas. jún. 09, 2013 7:48 am

Akinek van egy "kis" ideje, kukkantson bele, a végén Norbi és Kazard csinál egy kis show-t!

Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. jún. 09, 2013 8:41 am

Gratula ismét a két P1-es autónak, megint -1- -2- pedig nem gondoltam volna. Izgalmas verseny volt, de csak nézni főleg, mert tempóban volt vagy fél másodperc hátrányom körönként Kazardhoz képest, így sokat nem mentem tegnap (remélem nem volt probléma több, mint négy órát lenyomni).

Gondolkoztam a csapatfelálláson Le Mans-ra, szerintem reálisan 4 autót mindenképpen tudunk indítani.
P1 7-es autóba Kazard, Spiczi visszatérőként, és jómagam
P1 97-es autóba talán Ulvar, Norbi, és Turi szerintem gyere ismét, a tempód nagyon jó volt két nap után is.
P2 Anti Fitness Club megvan, nem kis dolog ketten lenyomni, de abból a szempontból viszont előny, hogy mindkettőtöknek eddig bombabiztos volt a technika.
GT-be szerintem egy autó mindenképp induljon. Matte-Kacsa a pirosban, és azért remélem Tommy esetleg megpróbálod, csak Le Mans miatt utoljára, akkor még egy GT-nk lenne. Ebben az az előny, hogy több autó van a pályán, és ha kiestek ne adj' Isten, akkor Gadfly még mindig csatlakozhat Kacsáékhoz (a szlovákok ezt csinálják mióta).
Reménykedem, hogy a piros P2-es csapat is elgondolkodik az induláson. Próbáljuk meg kideríteni végre, mi a probléma, ott a race szervere a PSRL-nek, csak fel kell menni és próbálgatni. Nem vesz el egy órát egy estéből.

Bízom benne, hogy a PSRL hamar kiadja a végleges pályát, mert sok időm nincs tesztelni, jó lenne minél hamarabb nekiállnom.
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. jún. 09, 2013 12:28 pm

Ha gondoljátok én beülhetek valahova még plusz embernek amikor a P1-el nem megyek.
Ehhez akkor majd a taktikákat egyeztetnünk kell majd.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 09, 2013 4:53 pm

--pezs- Gratulálok Urak!

Az egész egyesület nevében köszönöm nektek a szép teljesítményt, viszont ne lankadjunk, jön LeMans.

Természetesen leszek, de csak akkor, ha mindenkivel meg tudok csinálni hibátlanul 10-10 átülést, Kopi, Voodoo, Gilberto.

Továbbá remélem az egész csapat jön majd, tegyétek magatokat kérlek szabaddá! Indítsunk minden szériában autót! Továbbá a jelentkezésnél tartalékokat ne feledjünk, ha nincs szabályozva akkor az egész csapatot minden kocsiba írjunk be, hogy legyen mozgásterünk a futamon, illetve 2 autónak kellene indulni szériánként. Javaslom, hogy tartsunk egy értekezletet, jövő vasárnap este F1 futam után, vagyis 2013.06.16. vasárnap 21.45-22.00-ig. Téma: 1. Csapat összeállítás, 2. vázlatos taktika, 3. hiba szűrés megszervezés.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 10, 2013 8:22 am

Grat srácok! Az itt leírtak szerint szép teljesítmény. -l-
(sajnos csak ma volt időm olvasni a fejleményeket)

LeManst még nem tudom, majd talán vasárnapra (megbeszélés) kiderül... (sok reményt nem fűzök hozzá)


@voodoo
Teljesen érthető a te nézőpontod szerint, ezzel nem is volt semmi baj. Azon akadtam fent egy "kicsit", hogy mikorra már beletörődtem, hogy feltehetően Tommy sem fog indulni ezen a pályán, ezzel a "csapatunk #78" sem, akkor pár nappal később egyszer csak azt olvasom itt, hogy Tommy még is indulni fog, de nem a #78-ban. Ekkor egy picit eltört a mécses (ami talán érezhető is volt), mert szerintem az elmúlt időszakban hűen kitartottam a csapatunk mellett azt is beleszámítva, hogy Tommynak végig problémái voltak. Tudom, hogy Maszim az egység stb, de mikor itt olvastam, hogy Ő a P2-ben fog indulni ahelyett, hogy elindítottuk volna a #78-as GT, akkor picit csalódtam és ez miatt picit értelmetlennek és felesleges energia/időbefektetésnek éreztem, amit eddig erre korábban rászántam. Bízom benne hogy így már érted, de ha még sem, akkor kérlek, inkább maradj csendben. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. jún. 10, 2013 10:44 am

@Gadfly
Egyedül nehéz lett volna elindulnom a 78-as GT-vel. Mivel akkor gondolom Turi ment volna Voodooval, viszont ő már készült mikor Turi még nem tudta, hogy lesz, sőt közben Ulvar sem jött így akkor Norbi sem tudott volna menni.
Így nem tudom hogyan tudott volna indulni a csapatunk így most nem értelek.
Így legalább 2 autó a 3-ból elindult, úgy meg max vagy a P1 Norbi Turi vagy a P2 Voodoo Turi páros tudott volna rajthoz állni.
Több ember nem volt 4 emberrel meg nehéz 3 autót elindítani!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 10, 2013 11:02 am

ok, így már átláthatóbb, viszont én csak a fórumról írt hsz-ekből tudtam következtetni, mert ezek alapján Turi és Kacsa volt szabad (Matte a #418-as hszben még külön kérdezte is, hogy Kacsa beférne e hozzánk), Ulvarról meg semmit nem olvastam itt (gondolom TS-n v. más csatornákon ment az infó v. csak vak vagyok), továbbá picit reménykedtem, hogy a NAGY Maszimból vki be tud majd ugrani esetleg (akár olyan is, aki eddig még nem ment, de olvassa a topikot hiszen nyilvános).
Így már ok, viszont egy pü v. mail azért jól esett volna, ahol ezt jelzed v. megbeszéljük, hogy GT leves és inkább a P2-nek segítesz/segítünk. Amúgy no problémó ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » hétf. jún. 10, 2013 12:16 pm

-edzo-
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » hétf. jún. 10, 2013 12:39 pm

Gadfly írta:Grat srácok! Az itt leírtak szerint szép teljesítmény. -l-
(sajnos csak ma volt időm olvasni a fejleményeket)

LeManst még nem tudom, majd talán vasárnapra (megbeszélés) kiderül... (sok reményt nem fűzök hozzá)


@voodoo
Teljesen érthető a te nézőpontod szerint, ezzel nem is volt semmi baj. Azon akadtam fent egy "kicsit", hogy mikorra már beletörődtem, hogy feltehetően Tommy sem fog indulni ezen a pályán, ezzel a "csapatunk #78" sem, akkor pár nappal később egyszer csak azt olvasom itt, hogy Tommy még is indulni fog, de nem a #78-ban. Ekkor egy picit eltört a mécses (ami talán érezhető is volt), mert szerintem az elmúlt időszakban hűen kitartottam a csapatunk mellett azt is beleszámítva, hogy Tommynak végig problémái voltak. Tudom, hogy Maszim az egység stb, de mikor itt olvastam, hogy Ő a P2-ben fog indulni ahelyett, hogy elindítottuk volna a #78-as GT, akkor picit csalódtam és ez miatt picit értelmetlennek és felesleges energia/időbefektetésnek éreztem, amit eddig erre korábban rászántam. Bízom benne hogy így már érted, de ha még sem, akkor kérlek, inkább maradj csendben. ;-)

Legközelebb cselekedj és ne csak bizakodj.... inkább kitöröltem amit neked szántam , nem az én tisztem védeni a mundér becsületét.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 10, 2013 12:50 pm

Nem akarom én már feszíteni a dolgokat (totál felesleges ill. annyira apró dolog ez az egész -okos- ), de megválaszolom, csak hogy jobban lásd. ;-)

szerk.: közben olvastam, hogy kitörölted. kár, viszont én válaszoltam rá, és ha már leírtam.... íme: :twisted:
voodoo írta:Mivel te nem tájékozódtál te ne járasd az etetőd csak írogatsz ide össze vissza.
Én kérek elnézést amiatt, hogy amiről nem is tudtam nem jutott eszembe tájékozódni. :) Tommyval mikor erről utoljára beszéltünk TS-n, akkor úgy volt vele, hogy lehet nem is indul, mert 1. nem szereti a pályát, 2. lehet az időpont sem jó neki. Remény ott volt ill. az az opció, hogy Kacsa be tud ugrani. (ne felejtsük, hogy az akkori állapotokról beszélünk, most már nyilván okosabbak vagyunk, továbbá akkor még nagyon úgy nézett ki, hogy Turival fogsz menni)
voodoo írta:Ott voltunk ts-en is miért nem kérdezel?
Gondolom az MTCC utáni TS-re gondoltál. Akkor már rég beírtam ide a "rinyálásom" :) ill. már fix volt, hogy Tommy, Neked fog segíteni. Mit kellett volna ott erről már beszélni? (az meg nem az én hibám, hogy napokkal később reagáltál a beírásomra)
voodoo írta:Miért nem oldottad meg hogy legyen helyetted beugró?
Úgy mint pl. Nálatok Kopi? :twisted: (feltételezem Nálatok, Te oldottad meg, de elnézést kérek, ha tévedek, főleg Kopitól)
Viszont nem is ez a lényeg, de itt visszakanyarodnék az elejére, hogy akkor még az sem volt biztos, hogy Tommy ráér e egyáltalán, még is mit kellett volna ezek után megoldanom? Ahogy írtam a topik nyilvános, reménykedni meg lehet, hátha vki kap a lehetőségen. ;-)
voodoo írta:Legközelebb minden embernek körüzenet fog menni aki nem ért rá az autójában versenyezni , hogy neharagudj de ha nem tudtál jönni és nem indulhatok a versenyen besegítek máshol ugye nem baj?
Körüzenet talán túlzás, de jól látod, sok fölös hsztől ill. nézeteltéréstől megkíméltük volna magunkat, ha bevontok engem is (ha már érintett vagyok) a magánakciótokba, mielőtt ezt ide nyilvánosan kiírtátok volna. Nyilván rábólintottam volna, már csak a Maszim miatt is, viszont így nem esett túl jól, hogy úgy született meg a döntés, hogy meg sem kérdeztetek. Ennyit azért már csak elvárhatok, ha már fix pilóta vagyok/voltam a #78-ban nemde?
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. jún. 10, 2013 2:01 pm

Fix pilóta vagy most is a 78-ban, senki nem mondta hogy nem.
Nekem kedd este derült ki hogy tudok jönni es mivel a GT-ben nem tudtam menni mert Kacsától ide nem jött reakció hogy mi a helyzet es ez mar akkor volt mikor a jelentkezést is le kellett adni, így döntöttem az mellet, hogy akkor Voodoonak besegítek, mivel Te írtad, hogy nem tudsz jönni így nem értem miért "kell"-ett volna szólni hogy én mégis indulok, hiszen attól Te még nem tudtál volna jönni. --kj-

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. jún. 10, 2013 2:05 pm

Na befejezni egymás öldöklését, estére pályát igértek, majd takarodni felfelé tesztelni. _f_
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. jún. 10, 2013 2:06 pm

Kacsa nem nézi az itteni fórumot, igazából eléggé ingázó pilóta, mindig ott versenyzik, ahol jó a mod, és a társaság. Ha akartok üzenni neki, vagy rajtam keresztül vagy facebookon. Amúgy is homokzsákot pakolt tehát nem tudott volna jönni.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » hétf. jún. 10, 2013 3:48 pm

Gadfly írta:Nem akarom én már feszíteni a dolgokat (totál felesleges ill. annyira apró dolog ez az egész -okos- ), de megválaszolom, csak hogy jobban lásd. ;-)

szerk.: közben olvastam, hogy kitörölted. kár, viszont én válaszoltam rá, és ha már leírtam.... íme: :twisted:
voodoo írta:Mivel te nem tájékozódtál te ne járasd az etetőd csak írogatsz ide össze vissza.
Én kérek elnézést amiatt, hogy amiről nem is tudtam nem jutott eszembe tájékozódni. :) Tommyval mikor erről utoljára beszéltünk TS-n, akkor úgy volt vele, hogy lehet nem is indul, mert 1. nem szereti a pályát, 2. lehet az időpont sem jó neki. Remény ott volt ill. az az opció, hogy Kacsa be tud ugrani. (ne felejtsük, hogy az akkori állapotokról beszélünk, most már nyilván okosabbak vagyunk, továbbá akkor még nagyon úgy nézett ki, hogy Turival fogsz menni)
voodoo írta:Ott voltunk ts-en is miért nem kérdezel?
Gondolom az MTCC utáni TS-re gondoltál. Akkor már rég beírtam ide a "rinyálásom" :) ill. már fix volt, hogy Tommy, Neked fog segíteni. Mit kellett volna ott erről már beszélni? (az meg nem az én hibám, hogy napokkal később reagáltál a beírásomra)
voodoo írta:Miért nem oldottad meg hogy legyen helyetted beugró?
Úgy mint pl. Nálatok Kopi? :twisted: (feltételezem Nálatok, Te oldottad meg, de elnézést kérek, ha tévedek, főleg Kopitól)
Viszont nem is ez a lényeg, de itt visszakanyarodnék az elejére, hogy akkor még az sem volt biztos, hogy Tommy ráér e egyáltalán, még is mit kellett volna ezek után megoldanom? Ahogy írtam a topik nyilvános, reménykedni meg lehet, hátha vki kap a lehetőségen. ;-)
voodoo írta:Legközelebb minden embernek körüzenet fog menni aki nem ért rá az autójában versenyezni , hogy neharagudj de ha nem tudtál jönni és nem indulhatok a versenyen besegítek máshol ugye nem baj?
Körüzenet talán túlzás, de jól látod, sok fölös hsztől ill. nézeteltéréstől megkíméltük volna magunkat, ha bevontok engem is (ha már érintett vagyok) a magánakciótokba, mielőtt ezt ide nyilvánosan kiírtátok volna. Nyilván rábólintottam volna, már csak a Maszim miatt is, viszont így nem esett túl jól, hogy úgy született meg a döntés, hogy meg sem kérdeztetek. Ennyit azért már csak elvárhatok, ha már fix pilóta vagyok/voltam a #78-ban nemde?
Csak hogy világos legyen kedd este kérdeztem rá Tommyra a porsche tesztfutam után hogy ha tud indulna e velem mivel a ti kocsitok nem indul.
Azért nem Turival indultam mert csak csütörtökön tudott volna elkezdeni felkészülni , nekem meg olyan emberkére volt szükségem aki tud segítené setup kérdésben és tudunk tesztelni. Kb Szerdán délután tudtam meg fixen hogy lesz Tommy de ekkor már qualiznom kelett stb stb...

Kopi meg beszélt Turival , jött is a válasz ide ha már olvasgattál azt is láttad , és az én válaszom is.
Nekünk 2 opciónk is volt , sőt 3. is de erre nem volt szükség.


Nem is értem miért kelett volna neked bármire is rábólintanod vagy téged értesítenünk ? Ha valakit bármennyire is informálni kell az Kopi vagy Tony tudtommal. Vagy esetleg változott valami ? Még ha kéne is téged külön informálni akkor a fennt említett Úrak feladata.
Bár ahogy leírtad eléggé jól informált voltál ts-en mégse mondtál semmit , nem harapunk nyugodtan kérdezhetsz.

Te mit tettél azért hogy a GT autó elinduljon ???? Jogos a kérdés mégis milyen jogon reklamálsz bármiért is , vagy hányod fel neki az egészet ? Pont semmit nem tettél érte szóval a vitát lezárnám itt. :S

Igazából el se hiszem hogy erről vita van....
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 10, 2013 3:57 pm

Tommy78 írta:Fix pilóta vagy most is a 78-ban, senki nem mondta hogy nem.
Nekem kedd este derült ki hogy tudok jönni es mivel a GT-ben nem tudtam menni mert Kacsától ide nem jött reakció hogy mi a helyzet es ez mar akkor volt mikor a jelentkezést is le kellett adni, így döntöttem az mellet, hogy akkor Voodoonak besegítek, mivel Te írtad, hogy nem tudsz jönni így nem értem miért "kell"-ett volna szólni hogy én mégis indulok, hiszen attól Te még nem tudtál volna jönni. --kj-
Azért, mert attól független, hogy most nem tudtam jönni jó lett volna, ha nem ismét 0-án zárjuk ezt a futamot is. Úgy gondoltam, hogy ha esetleg még is jó lesz neked az időpont, akkor számodra is elsőrendű 78-as GT (saját csapatod). De így utólag már világos, hogy mi miért hogyan...kevés információ állt rendelkezésemre és ez miatt félreérthető volt a helyzet, amire írtam akkor ezt.

Egyébként mivel csapattársak vagyunk, azért nem árt tudni/ismerni egymás céljait sem. Én monzai 2. hely után új lendületet kaptam és láttam az alagút végét, de ahogy olvastam ismét előjött ez a ledobálás. :-( (tehát utólag akár tök mind1 lehetett volna).

Amúgy ugyan az volt, hogy az összes "külföldi" leesett v. ez egyéni szakadás volt? Csak azért érdekel, mert ha jól tudom volt szerverváltás PSRL-éknél nem?
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 10, 2013 4:06 pm

voodoo írta: Igazából el se hiszem hogy erről vita van....
Ha mindezekből amiket írtam nem jött le, akkor tényleg hagyjuk, no meg amúgy is. Részemről én is lezártam.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Turi » hétf. jún. 10, 2013 4:54 pm

Tommy-n kívül szerintem nem szakadt akkor le más külföldi a szerverről, de erősítsen meg benne aki még így tudja.

Kint a pálya, lehet tesztelni. Matte, indultok? Nem válaszoltál a fentebb feltett kérdésemre :).
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. jún. 10, 2013 5:14 pm

Turi írta:Tommy-n kívül szerintem nem szakadt akkor le más külföldi a szerverről, de erősítsen meg benne aki még így tudja.

Kint a pálya, lehet tesztelni. Matte, indultok? Nem válaszoltál a fentebb feltett kérdésemre :).
Indulunk, mindenképpen és ketten kacsával nem biztos hogy bírnánk 12 órát, így turi ha tudsz akkor gyere a #73-ferrariba
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. jún. 10, 2013 5:14 pm

metosz,segitünk Voodoo-val az átülést tesztelni,csak szóljatok mikor lenne aktuális.

Amugy meg menjetek már a picsába,itt max én szoktam vitázni. ,-l-, :mrgreen: Képmeg metosz :mrgreen:
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. jún. 10, 2013 7:12 pm

A pályáról néhány infó:
Ez nem az SNL pálya. Ezt kb egy hónapja csinálta Zolee. A vonalvezetése közelebb áll a valósághoz, mint az SNL, ennélfogva viszont gyakorlatilag elölről kell kezdeni megtanulni a pályát. Remélem, hogy nem változtatnak rajta, mint tavaly.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 10, 2013 7:56 pm

KOPI írta:metosz,segitünk Voodoo-val az átülést tesztelni,csak szóljatok mikor lenne aktuális.

Amugy meg menjetek már a picsába,itt max én szoktam vitázni. ,-l-, :mrgreen: Képmeg metosz :mrgreen:
8) Ja menjetek oda, de akkor is, én nem szoktam vitázni, max. nagyokat nyelek.

Személyesen erdei suliban a héten, éppen Pásztón sikeresen bőrig áztam egy egész osztállyal, többek közt telefonomnak úgy fest annyi, Nemecsek is forog a sírjában. Csütörtök este leszek, illetve nálam a kicsi laptop, hogy holnap, ha kell hozzá tudjak szólni a vizsgáztatáshoz 19.00-tól, ezért írtam a vasárnapi értekezletet, remélem akkor lesztek, mert egyeztetni kell, ha szükséges új embert keresni az autókba, muszáj többet indítani, hogy tuti valaki célba érjen. :roll:
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 10, 2013 8:50 pm

Akkor helyzetjelentés GT frontról:
Tommy a #440-ben említette, hogy nem akar már indulni, így beszéltem Buchert Csabival és úgy néz ki, hogy ketten már vagyunk a #78-as GT-re. A harmadik személlyel még csak most kezdődnek a tárgyalások. Amit van végleges felállás, jelezni fogjuk. :arrow:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Turi » kedd jún. 11, 2013 3:34 pm

Matte írta:Indulunk, mindenképpen és ketten kacsával nem biztos hogy bírnánk 12 órát, így turi ha tudsz akkor gyere a #73-ferrariba
Jelen állás szerint P1-ben fogok segíteni a Norbi Ulvar párosnak a #97-esben.
Ha nem tudnátok megoldani ketten vagy más emberrel harmadikként, akkor összehangolhatjuk a taktikát és beugrok oda is valahogyan, de vasárnap a megbeszélésen ott leszek, gyertek Ti is.
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » kedd jún. 11, 2013 4:05 pm

Turi írta:
Matte írta:Indulunk, mindenképpen és ketten kacsával nem biztos hogy bírnánk 12 órát, így turi ha tudsz akkor gyere a #73-ferrariba
Jelen állás szerint P1-ben fogok segíteni a Norbi Ulvar párosnak a #97-esben.
Ha nem tudnátok megoldani ketten vagy más emberrel harmadikként, akkor összehangolhatjuk a taktikát és beugrok oda is valahogyan, de vasárnap a megbeszélésen ott leszek, gyertek Ti is.
ok ;-)
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jún. 12, 2013 7:53 am

MASZIM #78 GT csapat, LeMans felállás:

- Akos Keszthelyi (Gadfly)
- Csaba Buchert (Csaba)
- Gyorgy Illes (Giorgio)


Tony v. akik majd intézik a nevezést, kérlek a fentiek alapján adjátok le a nevezést. Köszi ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » szer. jún. 12, 2013 8:06 am

Majd a napokban leadok egy közös nevezést, eddig megvan a két P1, egy P2 és két GT.
Ami nagyon fontos, hogy mindenki, tekintet nélkül arra, hogy eddig ment-e vagy nem, rengetegszer próbálja az átülést, hogy bombabiztos legyen. Legjobb erre a tesztfutam, mert az a race szerveren, éles versenyben ad lehetőséget. Ilyenkor pl mi a futam utolsó perceiben cserélünk oda-vissza egyet.

Kiegészítés: egy gyors eredménytábla található a futamról az endurance oldalon. Igaz, hogy csak két autónk ért célba, de a látvány gyönyörű akkor is.
PSRL Nürburgring 6h eredmény
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. jún. 12, 2013 12:30 pm

Nagyon szép látvány és hatalmas gratula!!! -gg-
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. jún. 12, 2013 12:36 pm

Nemár, hogy megjavították a leggyorsabb köröm :(

Elég kaki egyébként ez a results. Legalább az eredménybe beírhatták volna a kocsikhoz tartozó többi pilótát.

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » szer. jún. 12, 2013 5:08 pm

Csak az indulók száma elkeserítő :S
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szer. jún. 12, 2013 5:11 pm

Én jövőhéten amennyi időm lesz, tudok tesztelni és úgy néz ki tudok jönni is, de ez nem 100% mert költözés előtt állok... Voodoo a kérdésedre a válasz sztem ebben benne van, szívesen segítek, metosz nemtudom hogy kalkulált indítsunk egy autót 4-en vagy 2-őt? Részemről idén ez lesz az utolsó endurance futam, max csak beugrok segíteni a továbbiakban ha kell, jövőre újra nekiesünk teljes lendülettel ;)
Manchester United

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. jún. 14, 2013 11:29 am

Íme eddig a csapat. A PSRL Fórumban ezt írtam:
Csapat név: #97 MASZIM P1
Kategória: P1
Autó: Peugeot 908
Pilóták: Leitner Norbert, Baski Dávid, Turcsányi Máté
Kvalifikációs pilóta / Rajtoló pilóta: Leitner Norbert

Csapat név: #7 MASZIM P1
Kategória: P1
Autó: Peugeot 908
Pilóták: Kazár Dániel, Spiczmüller Richárd, Paár István
Kvalifikációs pilóta / Rajtoló pilóta: Kazár Dániel

Csapat név: #79 MASZIM P2
Kategória:P2
Autó:Courage
Pilóták:Borbély Attila , Terényi Krisztián
Kvalifikációs pilóta / Rajtoló pilóta: Borbély Attila

Csapat név: #78 MASZIM GT
Kategória: GT
Autó: Ferrari 458
Pilóták: Keszthelyi Ákos, Illés György, Buchert Csaba
Kvalifikációs pilóta / Rajtoló pilóta: Keszthelyi Ákos

Csapat név: #73 MASZIM Junior GT
Kategória: GT
Autó: Ferrari 458
Pilóták: Rákosi Máté, Kacskovics Krisztián
Kvalifikációs pilóta / Rajtoló pilóta: Rákosi Máté

Két új versenyzőnk bajnokságaink rendszeres résztvevői, a szabályzatot elolvasták, elfogadják. Az autók fix, hogy indulnak, bármilyen változást 19-éig jelzek.
A vasárnapi megbeszélésen még pontosítani kell, mi lesz pl a 77-es P2-es autóval, ha esetleg nem indul, akkor Gilbert hol indul, illetve a Junior GT személyzetét még lehet, hogy bővíteni kell.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 17, 2013 7:20 am

En vegig akarom csinalni akivel csak lehet a cserelgetest, tobbek kozt tesztfutamon is, ha egyszer sincs gond akkor van ertelme, addig meg korai barmit is mondani. Tonyval tegnap 2x oda-vissza kipipalva.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szer. jún. 19, 2013 3:49 pm

Biztossá vált 29.-én nem leszek mert költözöm de szurkolok mindenkinek aki elindul, és sok sikert kívánok 0% technikai problémával!
Manchester United

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. jún. 19, 2013 10:17 pm

Végeztem a sulival és kipróbálnám milyen ez a PSRL.
Bedobálnátok linkeket, hogy mindent egyszerre le tudjak szedni, hogy megnézhessem?
Köszönöm!

u.i.: legelső h.sz.-ben találtam valamit, de nem akarok kavarni, megvárom a friss ropogósat :D
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » csüt. jún. 20, 2013 6:24 am

BengA írta:Végeztem a sulival és kipróbálnám milyen ez a PSRL.
Bedobálnátok linkeket, hogy mindent egyszerre le tudjak szedni, hogy megnézhessem?
Köszönöm!

u.i.: legelső h.sz.-ben találtam valamit, de nem akarok kavarni, megvárom a friss ropogósat :D
http://endurance.psrl.eu/index.php?opti ... Itemid=141

Innen a modifikáció az alap mod, külön kell telepíteni, NEM alap rfactorra.
Következő a Patch 3.3 De még Le Mans-ig jön gy elvileg.
Aztán a pályák.
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: BengA » csüt. jún. 20, 2013 7:28 am

Oké köszi!
Annyit szeretnék még kérni, hogy setupot is tudtok küldeni a kategóriákra?
Csak mert igyekszem tesztelni kicsit és megnézném, hogy milyen időket tudok menni, van-e értelme egyáltalán bármiben is gondolkodni!
Előre is köszi!

e-mail: fatjoci@gmail.com
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. jún. 20, 2013 7:11 pm

Sajnálom Urak, de Gilberthez hasonlóan le kell mondjam a dolgot, iszonyatosan szerettem volna indulni, de be kell lássam, hogy sem időben, sem technikában nincs értelme - tegnap fényviszony teszt alatt rF lefagyott -gepout- senki versenyét nem szeretném elrontani főleg akkor, ha ilyen maratoni a táv.

Az érem másik fele, hogy nincs időm tesztelni, ezen a héten kellett volna, de évzáróra készültünk zenekarral és annyira meleg volt, hogy nem volt kedvem és energiám már kormányt fogni, pedig jövő héten táboroztatok, így akkor biztosan nem is tudok már elé ülni.
De pár eredményt azért megosztanék veletek mely információk hasznosak:

A lámpa nélkül az autó 20:30-ig vezethető utána 20.40-kor felkapcsolnak a lámpák, már ahol vannak a pálya mellett.
21.00 sötét
22.00-03.00 vaksötétség
03.00-05.30 olyan mintha a csillagok megvilágítanák az utat, jobb mint a teljes sötétség
05.30-06.00 világosodik
06.00 jól látható már minden, lámpa már nem kell.
06.30 gyakorlatilag teljes fény, ami persze változik még délelőtt, de igazán már csak az égbolt.

Ezúton kívánok nagyon sok sikert a csapatnak, itt leszek gép közelben végig, nagyon remélem, hogy jó teljesítménnyel zárja a csapat a futamot, de ha nem akkor is azok akik indulnak LeMans 12 óráson, díjátadón mindenképpen kiemelve ünnepelve lesznek!
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd jún. 25, 2013 8:08 am

GID plugint lehet használni?
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 25, 2013 8:29 am

BengA írta:GID plugint lehet használni?
Amíg tesztelsz addig lehet, de az éles futamon nem ajánlott (bár vannak akik akkor is használják).
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég