Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. máj. 09, 2014 7:36 pm

Nincs nekem azzal semmi bajom hogy mindenki azonnal indítja a szervereket, sőt menjen mindenki minél többet a magyar ligák szerverein, és ezeket össze is fogom gyűjteni ide egy postba de ne pakolásszuk már be az onboradot meg a reklámokat meg mittomén.....

Sokan közülünk is, sőt sztem mindenki figyelemmel kíséri a közös fórumokat (SG, FB)! De mi sem dobáljuk tele mások fórumait a Maszimos Eventekkel stb...!

Peace! :rally_drive:
Manchester United

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. máj. 10, 2014 11:52 am

Gadfly írta:
MASZIM SZERVER ONLINE


Sikerült elindítani a MASZIM AC szervert! --pezs-

Szerver neve: ! Maszim.hu
Jelszó: 12345


Ahogy várható volt még bőven alfa verzió, de a lényeg, hogy működik! 8)
Az elmúlt másfél órában folyamat jöttek a frissítések (amíg kalibráltam kb. 3x kellett utána frissítenem). Gilberttel már köröztünk is rajta. Létre lett hozva TS-n is egy ASSETTO CORSA szoba. Akik ráérnek és kedvük van kb. ma 20:00-tól gyülekezzünk és szívjuk magunkba a tapasztalatokat :fogatlan:

Csatlakozási segédlet:

Kép
Tegnap este Tommyval nyüstöltük a programot. Az MP egyelőre annyit tud, hogy egyszerre egy időben több ember is körözhet a pályán. Ezen kívül mást nem tud ill. amit tudna, az sem működik megfelelően. Az alfánál is alfább az állapot, de hát innen a legalsó szintről indulva lehet a legszebb fejlődést bemutatni. :)

A szerver folyamatosan pörög, jelenleg Imolával és a GT autókkal.
Jelszó nincs, így most bárki csatlakozhat (had ismerkedjen a nép a Maszim névvel és domain-el). :fogatlan:
Booking: 5 perc
Practice: 10 perc
Qual: 10 perc
Race: 10 kör


Ez ismétlődik folyamatosan.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 10, 2014 2:22 pm

Ez utóbbi két hozzászólás szenzációs... :doh:
Srácok, nézetek már szét kicsit a fórumokon, vagy a facebookon és ne csináljatok magatokból hülyét.
http://sg.hu/listazas.php3?id=1324301258
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. máj. 10, 2014 2:41 pm

Tök jó, serveren 20 emberke van fent és pont lecsúsztam a becsatlakozásról -jaj-

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 10, 2014 3:57 pm

Lucas Diettrich? :shock: :lol:
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. máj. 10, 2014 5:33 pm

Ginger17 írta:Lucas Diettrich? :shock: :lol:
Jaja, én is néztem :lolshai:

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. máj. 10, 2014 6:32 pm

Ginger17 írta:Ez utóbbi két hozzászólás szenzációs... :doh:
Srácok, nézetek már szét kicsit a fórumokon, vagy a facebookon és ne csináljatok magatokból hülyét.
http://sg.hu/listazas.php3?id=1324301258
Mi is a probléma? Miért is csinálunk magunkból hülyét? Netán azért, mert más ligákkal párhuzamban mi is merészeltünk indítani szervert?
Képzeld az utóbbi napokban mikor időm engedi olvasgatom az SG-t, sőt ez mellett a PH-t és a Magyar AC FB oldal publikus részét is (már amennyit látok belőle, mivel nem vagyok FB-n). Régesrég lejött, hogy a magyar közösségek közül a Masters az élenjáró AC-vel kapcsolatban. Jól is csinálják, korrekt társaság, hajrá!
Nekem speciel jelenleg nincs arra kapacitásom, hogy "nagyüzemben" felvállaljam a Magyar AC rajongók/tulajdonosok "kiszolgálását". Más szervezetekkel való versengést meg pláne nem... ha tehetném sem vállalnám be, mivel zöldfülű vagyok az AC terepen, de gondolom ezt nem kell részleteznem.

Ha esetleg nem jött le (akkor segítek ;-) ), elsősorban magunknak, tehát annak a pár embernek lett elindítva a maszimos szerver, akik ebben a topikban megfordulnak és AC tulajdonosok. Semmiféle nagyravágyó célok nem vezéreltek.
De ha esetleg ezt hiányolod..... szerintem lehetett volna erre alkalmas személy, hiszen a téma szakértője + ennek a topiknak az indítója és mint sikeres ex szakosztályvezető, fel tudta volna olyan szinten virágoztatni ezt az AC dolgot Maszim részről, mint ahogy a Masters is tette. ;-) De úgy néz ki, jó magyar szokás szerint mutogatni, elvárni, reakcióidőt kritizálni, tehát összességében savazni jobb móka, mint megvalósítani vmit. _2_

Gilbert hozzászólására pedig részemről +1.
Nem egyszer előfordult már, hogy bizonyos ligák a maszim fórumot reklámfelületnek használják. Persze meg lehet tenni, hiszen semmiféle szólásszabadságra utaló korlátozás nincs érvényben, viszont úgy gondolom, hogy illene léteznie egy "ligák" közötti szervezői v. versenyzői etikettnek, hogy nem posztolgatjuk a saját termékeinket mások háza táján. Mi sem posztolgatjuk a bajnokságainkat mások "belső" felületén, mint ahogy a butikos sem megy át a vele szemközt lévő butikba árulni a rongyát (persze megteheti, de erre a jellemzésre vannak szép szaftos magyar jelzők). Reklámozásra ott van a saját kirakat (mi esetünkben a weboldal) illetve ezt a célt szolgáló "közös" reklám területek.

Visszatérve az AC-re... Jelenleg azért váltottam át a szervert pulikussá (és tényleg fullon van azóta :) ), hogy hátha akadnak olyanok, akik a kiírt domainnek köszönhetően meglátogatják az oldalunkat is, és esetlegesen az AC-n kívüli dolgokban is megtalálják itt a számításukat. Mondjuk ki, ez is egy egyfajta ingyen reklám. ;-)

Természetesen ha ezen topik látogatói össze szeretnénk verődni közös körözgetésekre, akkor jelezzétek, és erre az időre jelszavazva lesz a szerver! ;-)
-gg-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. máj. 10, 2014 6:51 pm

Gadfly írta: Gilbert hozzászólására pedig részemről +1.
Nem egyszer előfordult már, hogy bizonyos ligák a maszim fórumot reklámfelületnek használják. Persze meg lehet tenni, hiszen semmiféle szólásszabadságra utaló korlátozás nincs érvényben, viszont úgy gondolom, hogy illene léteznie egy "ligák" közötti szervezői v. versenyzői etikettnek, hogy nem posztolgatjuk a saját termékeinket mások háza táján. Mi sem posztolgatjuk a bajnokságainkat mások "belső" felületén, mint ahogy a butikos sem megy át a vele szemközt lévő butikba árulni a rongyát (persze megteheti, de erre a jellemzésre vannak szép szaftos magyar jelzők). Reklámozásra ott van a saját kirakat (mi esetünkben a weboldal) illetve ezt a célt szolgáló "közös" reklám területek.
Ha a szoknyát áruló boltban nem vehetsz nadrágot de tudod hogy hol van olyan hely ahol igen,azzal milyen etikettet sért meg a naci bolt? Naci boltba se tilos nadrágot kiakasztani a pult fölé.
De ha meg zavaró,miért kell megkérni a naciboltot hogy tegyék ki a szoknyát?
Az admin jog ebben a topicban működik, másikban miért nem tud akkor?

Mondjuk olyan onboard videók (még ha PSRL-VSR-Masters szerveren merészelnek menni a parasztok) hasznosak lennének az itt lévőknek is. Nem biztos hogy Gipsz Jakab akkor azonnal minden pénzét a gépére költi, amikor látja hogy a szerveren még elég káosz a játék,ergó nem a köv 2 hónapban lesz ezzel bajnokság.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 10, 2014 7:26 pm

"merészeltünk ... lehetett volna ... fel tudta volna"

Hmmm... múltidő.

A "piaci rés" fogalma mond nektek valamit? Múltidő! Be lehetett volna tömni a fene egye meg... és akkor az a közel 100 ember (jelen állapot szerint picit túloztam), aki most a VSR-Masters-PSRL KÖZÖS szerverét ostromolja esténként, ide írogatná az #11746 hozzászólását... hiszen ez a cél nem igaz? - ti meg még jól el is zavarjátok őket. Csak keményen, ezaz! :box:

Ehhh, pedig anno, az összes liga közül bizony a MaSzimon indult el először figyelemfelkeltő szándékkal az AC fórum... mert azt gondlotam, hogy mint céltudatos egyesületnek legyen mutatóba valami féle (szimulátoros) jövőképe rövid és hosszú távon. Ezt a jövő képet pedig nem az ex-szakosztályvezetőknek, hanem a jelen tisztségviselőinek kellene - jó előre - keresgélnie és megmutatnia. A PSRL srácok csupa jószándékból linketék ide az invitáló reklámjaikat, hogy kerüljetek ti is be a pörgésbe... ezeket is észre lehetne venni srácok, és nem elhajtani őket ezzel a "ez az én homokózóm, menj innen!" szöveggel.
Peter Rigo

tbazsi95
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: hétf. jan. 30, 2012 9:35 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: tbazsi95 » szomb. máj. 10, 2014 9:32 pm

Ginger17 írta:A PSRL srácok csupa jószándékból linketék ide az invitáló reklámjaikat, hogy kerüljetek ti is be a pörgésbe... ezeket is észre lehetne venni srácok, és nem elhajtani őket ezzel a "ez az én homokózóm, menj innen!" szöveggel.[/size]
Bocsánat a korábbi esetek miatt. Elnézést, hogy meghívtuk a MASZIM-os versenyzőket a NASCAR bajnokságba, mivel gondoltuk, hogy érdekelhet titeket az oval bajnokság. Hasonlóan a Blancpain bajnokságba az Endurance miatt. Ez nem fog többet előfordulni ígérem!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. máj. 10, 2014 9:45 pm

Nem tudom hol vannak azok a "reklámok" amikről szó van, gondolom valaki törölte, - korábban is azt kértem minden maradjon meg, olyasmi is ami negatív, mert nem jó módszer a szőnyeg alá söprés, tanulságmentes és mindenféle fejlődést gátol, ráadásul sértődést okoz, mert aki beírta az biztosan nem veszi jó néven.

Nagyon szépen kérem az adminokat, hogy senki ne töröljön! Természetesen ettől még a durván személyeskedő, káromkodó...... hozzászólások a jövőben is moderálhatók és köszönöm a csapat nevében!


Korábban is mindig megengedtük, hogy mások reklámozzák magukat nálunk, mint hivatalos egyesület feladat körünkben leírtuk a szimulátorsport és ezen belül az egész magyar szimulátor közösség támogatását, ehhez szervert is biztosítunk csapatoknak, nem egy szerver fut nálunk! Ilyen alapon azokat is azonnal kikapcsolhatnánk, de ez nem célunk, sőt ahogy írtam, pont az ellenkezője a cél.

Ezúton kérek - úgy, hogy nem tudom kik azok akik, reklámoztak, - elnézést és megértést a törlés miatt! Megértést olyan szempontból, hogy egyszerűen nem vagyunk még mindig közösség, és nem tudtunk egy közös rendszert összerakni - sok kis bajnokot avatunk.
Példák mind rosszak voltak, pont az a baj, hogy boltok vannak és nem egyesületek, klubok akik versenyeztetnek és szerveznek közösen versenyeket, eseményeket.
Nálunk lehet reklámozni, sőt szervert is adunk. Mi ebben változtattunk, ennyit tudunk példaként mutatni. Nagyon sajnálom, hogy törlés volt.


AC témához visszatérve, egyetértek Gadfly-al.
Ginger Te igazán tudod, hogyan működik (vagy szerinted nem működik) a MaSzim. Ahol tudunk, teret adunk, ha valaki csinálni akar valamit. Te már nagyon benne vagy ebben a AC dologban, ráadásul emlékezetesen sikeres bajnokságokat vittél szakvezetőként a maszimon, mindenki örömmel üdvözölne egy ilyen feladatkörben az AC terén. /=/
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. máj. 11, 2014 8:01 am

@Tommy78

Ezt hogy' a bubiba csinálják Tommy?
Úgy tudom, hogy még semmilyen toolkit nincs kint... =_

Peter Rigo

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. máj. 11, 2014 8:21 am

Köszönöm szépen, hogy amit évekig építgettem a PSRL-lel most le lett rombolva. Honnan várjátok hogy legyen ember ezek után.
Ó igen, mivel ez a hsz nem a topic témájához illő, a szabályok szerint törölhető. _f_
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. máj. 11, 2014 8:31 am

danikosz írta: Ha a szoknyát áruló boltban nem vehetsz nadrágot de tudod hogy hol van olyan hely ahol igen,azzal milyen etikettet sért meg a naci bolt? Naci boltba se tilos nadrágot kiakasztani a pult fölé.
De ha meg zavaró,miért kell megkérni a naciboltot hogy tegyék ki a szoknyát?
Dani! Értem az érvelésed, és vahol igazat is kell adnom Neked. ;-)
Bár az általam felhozott példa nem volt tökéletes, és így már kicsit kezd zavaros lenni a téma. Nyilván azzal tulajdonképpen nincs probléma, ha olyan témájú felkérések (reklámok) érkeznek, melyekkel a maszim jelen pillanatban nem foglalkozik, tehát a nadrág boltban meg lehet mutogatni a mások által árult szoknyát is. Nekem jelen esetben csak azzal volt gondom, hogy a nadrág boltban helyezted ki a nadrág "hirdetésed" (#243 hsz), én inkább ezt a hsz-t töröltem volna, mint tbazsi-ét. Persze ettől független nem tartottam attól, hogy most azonnal mindenki kap az alkalmon és él az általad kínált lehetőséggel, hiszen egyértelműen mi is ráálltunk a témára és publikálva is volt, hogy hamarosan indul a maszim szerver is. Kicsit fölöslegesnek és egyben értelmetlennek vélem a #243-as beírásod. Persze mindenre lehet magyarázat, de ezeket most hagyjuk. Inkább úgy fogom fel, hogy ez egy szép gesztus volt tőled, hogy megmutattad a szomszédban lévő játszóteret is. ;-)

Visszatérve a szoknya-nadrág párosításra, ez működjön a jövőben is, tehát várunk minden olyan jellegű invitálásokat, melyekkel mi nem foglalkozunk. Cserében mostantól lehet, hogy mi is jobban ráállunk ezekre az invitálásokra a Ti fórumaitokon, hamarosan pl. úgy is kiírásra kerül az Indy500.
-gg-

@tbazsi
Belemásztam most a fórum lelkébe is, de nem tudtam visszavarázsolni a törölt üzenetet. Ha megkérhetlek legyél szíves újra belinkelni azt a videót. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. máj. 11, 2014 11:18 am

Ginger17 írta:Lucas Diettrich? :shock: :lol:

legközelebb bannoljátok. :mrgreen:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. máj. 11, 2014 2:52 pm

Srácok az Assetto szervert nem lehetne folyamatosan üzemeltetni ? Imola Gt kategória 20 fő azt csók. Több pályát is lehet vetés forgóba akkor mehet több is.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. máj. 11, 2014 3:26 pm

voodoo írta:Srácok az Assetto szervert nem lehetne folyamatosan üzemeltetni ? Imola Gt kategória 20 fő azt csók. Több pályát is lehet vetés forgóba akkor mehet több is.
A szerver elvileg folyamatosan üzemel,
-5 perc booking
-10 perc practice
-10 perc qual
-10 körös futam ismétlődésekkel. Most néztem rá és háát igen, folyamatosan vannak rajta. Jól kell elcsípni a booking időszakokat.

Sajnos jelenleg még csak 1 pályát lehet betenni. Ha vannak kívánságok, akkor írjátok, hogy milyen autókat és pályát szeretnétek. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. máj. 19, 2014 7:04 pm

Csak most, csak ma!
Ferrari F40 - Imola!

http://forum.gtr-masters.hu/showthread. ... post188133

Első booking: 20:00-20:05, utána 20-30 perces ciklusokban!
A futam előtti és utáni időt megnöveltem a tegnapi 30-ról 60 másodpercre, valamint kiszedtem a vágás lassítós büntetést!
Ettől függetlenül a fairplay és a korrekt pályahasználat továbbra is alapvető elvárás!

Szerver: GTR-Masters #8 Fun
Jelszó: masters123

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 19, 2014 9:23 pm

/=/ beszereztem ezt a csodát, és azt kell mondjam nagyon tetszett. Sok dolgot kellene tudni, pl. hogyan működik a segítség rendszer, gondolok itt arra, hogy van valami súlybüntetés, vagy pl. ezt be tudjuk állítani, kötelezővé tenni?

Sajnos nekem picit akadozott online és összesen 50 fps-em volt, ami igencsak kevés a versenyzéshez, de azért csak ki lehet majd valamit találni és butítani a szükséges állapotig.
Új gépre lesz majd nálam szükség. i7-es a proci, de gyengén muzsikál a vidi. :roll:
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gilberto » kedd máj. 20, 2014 6:08 am

metosz írta:/=/ beszereztem ezt a csodát, és azt kell mondjam nagyon tetszett. Sok dolgot kellene tudni, pl. hogyan működik a segítség rendszer, gondolok itt arra, hogy van valami súlybüntetés, vagy pl. ezt be tudjuk állítani, kötelezővé tenni?

Sajnos nekem picit akadozott online és összesen 50 fps-em volt, ami igencsak kevés a versenyzéshez, de azért csak ki lehet majd valamit találni és butítani a szükséges állapotig.
Új gépre lesz majd nálam szükség. i7-es a proci, de gyengén muzsikál a vidi. :roll:
R9 270 2GB DUAL-X - 43.990
R9 270X 2GB DUAL-X (11217-01-20G) - 49.500
R9 270X 2GB VAPOR-X (11217-00-20G) - 51.500
R9 270X 2GB TOXIC (11217-02-40G) - 54.500
R9 270X 4GB OC (11217-04-20G) - 53.500
Manchester United

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: RPeti » kedd máj. 20, 2014 7:34 am

Kicsit ( -napcsi2- ) túlhajtom a gépem, és így akadás nélkül megy full HD-ben, online is.

e8300 2,8@3,4GHz
5830 800@875MHz/1000@1200MHz

Számítógép előtt ülve még sosem éreztem ahogyan megcsúszik alattam az autó. Vagy csak egy kerék.. vagy ahogyan kipörög a kerék... vagy az a rázókő.. vagy az elpattogás...

A többin lehet (kell) még finomítani, de a fizikát szerintem nem érheti panasz -kakcsi-
Peter Retkes

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. máj. 24, 2014 10:12 am

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. máj. 25, 2014 8:55 pm

Óriás Assetto Corsa leárazás!!

A már amúgy kedvezményes 35 eurós Early Acces ár helyett, további 32%-os kedvezménnyel, azaz 24 euróért vásárolható meg az Assetto Corsa a G2A.com kínálatában. Az akció csak 1 napig tart és hétfő délután 15:00-kor ér véget!

Érdemes most beruházni, mert az Assetto Corsa a végleges megjelenésekor már 45 euróba fog kerülni, és már nagyon közel van az 1.0-ás verzió érkezése!

Akció: https://www.g2a.com/weeklysale
AC Steam: http://store.steampowered.com/app/244210/

Assetto Corsa magyar közösség és szervezett futamok:
http://steamcommunity.com/groups/assettocorsahungary/
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 26, 2014 8:39 am

voodoo írta:Óriás Assetto Corsa leárazás!!
Úgy néz ki, hogy nem tartott sokáig, mert állítólag volt aki meg szerette volna venni innen, de azt az üzit kapta rendeléskor, hogy "nincs már készleten". Hamar elkapkodták, viszont továbbra is meg lehet venni hardveraprón is LINK ugyan ezért az árért. 8)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. máj. 28, 2014 10:58 am

Kép

Tegnap este közös asztalhoz ülve Egyesületünk csatlakozott a Magyar Assetto Corsa jeles képviselőihez. Közös célunk, hogy minél többen megismerkedjenek ezzel a platformmal, illetve olyan alapok lefektetése, melyek a versenyzők érdekeit szolgálják. Az Egyesületünk bízik benne, hogy a közös munka egy magas színvonalú és fairplay közösséget kovácsol.

A fórumunkban átszervezésre kerültek az Assetto Corsaval foglalkozó témák. A jövőben a VERSENYZÉS fórumban érhetők el az AC tartalmak.


_a_ -gg- -v-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. máj. 28, 2014 4:15 pm

Neten olvasgattam kicsit AC-val kapcsolatban és ezt az SG fórumon találtam...
A főszerepben: Gadfly és Voodoo -kakcsi-
Kép
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. máj. 28, 2014 8:56 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 02, 2014 7:10 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

bandito
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2013 5:50 pm

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: bandito » szer. jún. 04, 2014 11:20 am

Csátok ! Na megvan az AC + Sapphire Radeon R9 280X Dual-X 3GB PCIe +némi ram !! :dance: /=/ Hamarosan csatlakozom AC :jumping: addig is gyúrjatok mert mindenkit megelőzők :rock: :rally: :rock:

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jún. 04, 2014 1:20 pm

bandito írta:Csátok ! Na megvan az AC + Sapphire Radeon R9 280X Dual-X 3GB PCIe +némi ram !! :dance: /=/ Hamarosan csatlakozom AC :jumping: addig is gyúrjatok mert mindenkit megelőzők :rock: :rally: :rock:
-v-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jún. 25, 2014 4:52 pm

ÁKCIÓ!!!

A Steam nyári akciók keretében Június 30.-ig 30%-al olcsóbban, azzal 24,5 Euróért szerezhető be az Assetto Corsa!

Ne feledjétek, hogy a hamarosan megjelenő végleges 1.0-ás kiadás teljes ára már 45 Euró lesz, tehát a jelenlegi akciós ár valójában közel 50%-os kedvezményt jelent, ezért érdemes még most beruházni annak, aki tervezi az Assetto Corsa beszerzését!

Assetto Corsa Steam oldal:
http://store.steampowered.com/app/244210/


-forrás: AC FB
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

bandito
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2013 5:50 pm

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: bandito » szomb. júl. 12, 2014 6:53 am

Nyomtam nemrég 1 WR-t ! Mugello Lotus Exige 240R Stage3
http://www.youtube.com/watch?v=KHrs95I8I3Y

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szomb. júl. 12, 2014 7:39 am

bandito írta:Nyomtam nemrég 1 WR-t ! Mugello Lotus Exige 240R Stage3
http://www.youtube.com/watch?v=KHrs95I8I3Y
Grat ! Nekem meg nyomd csak át a setupot had lessem meg :D
Manchester United

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: IsTi » csüt. júl. 31, 2014 11:09 am

Sziasztok!

23 euróért van eladó asetto corsa, akit érdekel írjon p.ü-t! -hh-

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. aug. 15, 2014 8:00 am

Gondoltam írok ide, mert a fórumról nézve az jöhet le, hogy az AC dolog stagnál, viszont ez egyáltalán nem így van! :)
Minden este van FUN futam a maszim szerveren (már hetek óta), melyet az SG AC topikjában szerveződik. Fejlécben vannak az aktuális kombók ill. a szerver adatok: http://sg.hu/forum/tema/1324301258

Éppen ezért ajánlom minden AC tulajdonosnak ezeket az eseményeket, mert minden nap más kombó van és szinte majdnem telt ház a szerveren. A tegnapi eseményről pár kép:
http://sg.hu/forum/uzenet/1324301258/18392
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: tjoe » vas. szept. 07, 2014 4:45 pm

Tegnapi fun verseny:

De hová tűnt Damon Hill !?

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. okt. 08, 2014 8:23 am

Hamarosan közelegnek az updatek! -vv-



A laserscan SPA, a szinten megjelenő LaFerrari-val:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd okt. 14, 2014 8:42 pm

Tommy MOD-ja készülget.... :dirol:

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. okt. 18, 2014 11:55 am

Az e heti 1.0 RC-vel megjött az DK2 támogatás is! :grin: Azt hiszem egy új korszak kezd ránkvirradni...
A videó 2:30-tól kezd érdekes lenni

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: RPeti » szomb. okt. 18, 2014 3:43 pm

Hónapok óta először leülte, feltelepített egy rakás mindent és azóta nem jó a hang.

Fülessel játszok de olyan hangja van, mintha az 5.1-et erőltetné. A kasztni zörejei hangosak, az ellenfelek autói szintén, de a saját gumi és motorhangom szinte nem is hallatszik.

Hol lehet 5.1-ről átállítani az AC-t 2.0-ba? Vagy EAX-ot vagy valamit állítani? Win7-ben sztereóként van beállítva a hang, működik is máshol fajinul. Segítsetek pls.

Köszi,
Peter Retkes

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. okt. 18, 2014 7:14 pm

RPeti írta:Hónapok óta először leülte, feltelepített egy rakás mindent és azóta nem jó a hang.

Fülessel játszok de olyan hangja van, mintha az 5.1-et erőltetné. A kasztni zörejei hangosak, az ellenfelek autói szintén, de a saját gumi és motorhangom szinte nem is hallatszik.

Hol lehet 5.1-ről átállítani az AC-t 2.0-ba? Vagy EAX-ot vagy valamit állítani? Win7-ben sztereóként van beállítva a hang, működik is máshol fajinul. Segítsetek pls.

Köszi,
Remélem lesz megoldás a kérdésedre gyorsan, én sajna nem vagyok még képben AC-vel kapcsolatosan. Viszont lassan eldől a dolog, ahogy már Gadfly is éreztette, és ez lesz a jövőnk.
Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bandika » csüt. dec. 04, 2014 8:35 am

Sziasztok!

Eljött az idő, hogy beszerezzem az AC-t!
Kérnélek titeket, hogy küldjétek meg, hogy most hol tudnám beszerezni a legjobb áron.
Olvastam, hogy megjelent az 1.0 RC is, azt vegyem meg, gondolom early access nincs már.
Balogh András

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. dec. 04, 2014 1:20 pm

Bandika írta:Sziasztok!

Eljött az idő, hogy beszerezzem az AC-t!
Kérnélek titeket, hogy küldjétek meg, hogy most hol tudnám beszerezni a legjobb áron.
Olvastam, hogy megjelent az 1.0 RC is, azt vegyem meg, gondolom early access nincs már.
Én tőle/itt vettem még májusban:
http://hardverapro.hu/apro/steam_jateko ... ttila_6500
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd dec. 09, 2014 9:54 am

A GTR Masters ezen a héten útnak indítja a 2. tesztbajnoki sorozatát, immár GT3-as gépekkel. Így egyből két bajnokság is indul (Seat Leon & GT3) egymáshoz képest váltott héten, közel azonos versenynaptárral, így minden adott hozzá, hogy izgalmasan induljon az új év és pörgős időszaknak nézzünk elébe. A GT3-as tesztbajnoksággal kapcsolatos információkhoz IDE tessék fáradni.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: GABOR » csüt. dec. 11, 2014 10:38 pm

"Megrendeltem" én is a sráctól a játékot. Ha minden jól megy a héten én is belépek a táborba. -hh-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. dec. 12, 2014 8:57 am

GABOR írta:"Megrendeltem" én is a sráctól a játékot. Ha minden jól megy a héten én is belépek a táborba. -hh-
-gg-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. dec. 12, 2014 8:57 am

GABOR írta:"Megrendeltem" én is a sráctól a játékot. Ha minden jól megy a héten én is belépek a táborba. -hh-
-kakcsi-
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. dec. 12, 2014 8:58 am

@Gadfly

Nem kéne velem egy időpontban posztolni -pucszi-
Kép

Avatar
Attis
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. feb. 23, 2012 9:47 pm
Kapcsolat:

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Attis » szomb. dec. 13, 2014 5:01 pm

Ha valaki lenne olyan kedves, nem tenne fel egy jó kis kormánybeállítást ehhez az Assetto-hoz! :D Akármit állítok, sehogy sem jó! :(
Attila (Attis) Molnár
Bajnoki címek (egyéni): 10
Progamersleague F1 2008
Promaster F1 2009 1. Szezon
Online Simulátor League F1 2009
Totalracing F1 2011
RFSL-PLX 2011
PGL FS 2012
PGL WTCC 2012
HOLS-HSC F1 2011
RACINGZONE F1 2012
VSR F3 2013
SIMROC3

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. dec. 13, 2014 5:34 pm

Egyedül ami nagyon fontos, hogy ugyanaz a kormány fok legyen beállítva a windowsba is mint a játékban, ezt mi se tudtuk az elején jo ideig, utána minden oké lett, ezen kívül csak be kell állítani a gombokat meg a tengelyeket. A Force feedback értékek pedig ízlés alapján beállítható.

Avatar
Attis
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. feb. 23, 2012 9:47 pm
Kapcsolat:

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Attis » szomb. dec. 13, 2014 5:38 pm

Tommy78 írta:Egyedül ami nagyon fontos, hogy ugyanaz a kormány fok legyen beállítva a windowsba is mint a játékban, ezt mi se tudtuk az elején jo ideig, utána minden oké lett, ezen kívül csak be kell állítani a gombokat meg a tengelyeket. A Force feedback értékek pedig ízlés alapján beállítható.
Értem. Köszi. De az arányoknál nem kell semmit állítani? :D Csak annyi a lényeg, hogy a játékba ugyanaz legyen, mint windowsba? Az nem lényeg, hogy egyes autóknak nem egyforma a kormányfoka? :D
Attila (Attis) Molnár
Bajnoki címek (egyéni): 10
Progamersleague F1 2008
Promaster F1 2009 1. Szezon
Online Simulátor League F1 2009
Totalracing F1 2011
RFSL-PLX 2011
PGL FS 2012
PGL WTCC 2012
HOLS-HSC F1 2011
RACINGZONE F1 2012
VSR F3 2013
SIMROC3

Avatar
Attis
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. feb. 23, 2012 9:47 pm
Kapcsolat:

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Attis » csüt. dec. 18, 2014 9:52 pm

Bocsi, hogy újra zavarlak titeket! -uh- nem tudjátok, hogy miért van az, hogy nem fogadja el a jelszót? :D :-?
Attila (Attis) Molnár
Bajnoki címek (egyéni): 10
Progamersleague F1 2008
Promaster F1 2009 1. Szezon
Online Simulátor League F1 2009
Totalracing F1 2011
RFSL-PLX 2011
PGL FS 2012
PGL WTCC 2012
HOLS-HSC F1 2011
RACINGZONE F1 2012
VSR F3 2013
SIMROC3

Avatar
Attis
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. feb. 23, 2012 9:47 pm
Kapcsolat:

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Attis » pén. dec. 19, 2014 1:31 am

valami válasz esetleg? -hh-
Attila (Attis) Molnár
Bajnoki címek (egyéni): 10
Progamersleague F1 2008
Promaster F1 2009 1. Szezon
Online Simulátor League F1 2009
Totalracing F1 2011
RFSL-PLX 2011
PGL FS 2012
PGL WTCC 2012
HOLS-HSC F1 2011
RACINGZONE F1 2012
VSR F3 2013
SIMROC3

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. dec. 19, 2014 5:23 am

Attis írta:valami válasz esetleg? -hh-
Nem tudom változott-e, de:
Az A és a B szerver jelszóval védett, mivel többen jeleztétek, hogy a külföldi versenyzők LAG-oltak a szerveren. A két szerver jelszava "magyarok".
A topicban ez van.
Kép

Avatar
Attis
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. feb. 23, 2012 9:47 pm
Kapcsolat:

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Attis » pén. dec. 19, 2014 11:43 am

Okés... Köszi :D nem is evvel a jelszóval próbáltam :))
Attila (Attis) Molnár
Bajnoki címek (egyéni): 10
Progamersleague F1 2008
Promaster F1 2009 1. Szezon
Online Simulátor League F1 2009
Totalracing F1 2011
RFSL-PLX 2011
PGL FS 2012
PGL WTCC 2012
HOLS-HSC F1 2011
RACINGZONE F1 2012
VSR F3 2013
SIMROC3

Hartge
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: szomb. dec. 20, 2014 2:55 pm

Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Hartge » kedd dec. 23, 2014 7:11 pm

Sziasztok!

Az Assetto Corsa 50% OFF a steam rendszerében. Lehetne jobb is, de több mint a semmi :)
Ugyan itt keresnék a Leon EuroCup-hoz kommentátort aki szívesen jönne egy minőségi "műsort" gyártani és hasonlóan elmebeteg mint én _a_

Hartge (H.A.M)

Avatar
Attis
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. feb. 23, 2012 9:47 pm
Kapcsolat:

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Attis » szer. dec. 24, 2014 1:17 pm

valaki nem tudna adni egy rendes kormánybeállitást és egy setupot ehhez a pályához? :D teljesen nem érzem az autót :(
Attila (Attis) Molnár
Bajnoki címek (egyéni): 10
Progamersleague F1 2008
Promaster F1 2009 1. Szezon
Online Simulátor League F1 2009
Totalracing F1 2011
RFSL-PLX 2011
PGL FS 2012
PGL WTCC 2012
HOLS-HSC F1 2011
RACINGZONE F1 2012
VSR F3 2013
SIMROC3

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. dec. 24, 2014 3:33 pm

Nálam minden alap beállítások van, a kormány meg 800 fokon a windowsban meg a játékban is.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. dec. 26, 2014 5:36 pm

Jol sejtem, hogy nincs semmi demo ehhez a játékhoz amivel le tudnám tesztelni a gépem, hogy megfelelő-e a teljesítménye?
Buchert Csaba

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. dec. 26, 2014 5:40 pm

Csaba írta:Jol sejtem, hogy nincs semmi demo ehhez a játékhoz amivel le tudnám tesztelni a gépem, hogy megfelelő-e a teljesítménye?
Sajnos nincs hozzá -ps-

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég