Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Peti60
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: szer. nov. 12, 2014 8:09 am

ASSETO CORSA - Ptracker

Hozzászólás Szerző: Peti60 » kedd dec. 16, 2014 12:43 pm

Sziasztok!
Segítséget kérnék, Már használtam a Ptracker, meg is jelent a Hotlapon az időm. De az utóbbi időben csak egy keskeny fekete téglalap és a piros kitűző jelenik meg. Letöltöttem a V2.5.0 verziót, de ugyanaz a jelenség. Mi lehet a hiba? Ha valaki tud kérem segítsen. Előre is köszönöm!
Peter Borsanyi

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Bandika » kedd dec. 16, 2014 1:37 pm

Nekem sem működik normálisan.Innen töltöttem le oda tettem ahova kell.A játékban engedélyeztem az appot,jobb oldalt meg is jelenik a pt bekapcsoló, de hiába kattintok rá piros lesz de nem mutat semmit.hotlapon viszont van időm
Balogh András

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd dec. 16, 2014 3:20 pm

Peti60 írta:Sziasztok!
Segítséget kérnék, Már használtam a Ptracker, meg is jelent a Hotlapon az időm. De az utóbbi időben csak egy keskeny fekete téglalap és a piros kitűző jelenik meg. Letöltöttem a V2.5.0 verziót, de ugyanaz a jelenség. Mi lehet a hiba? Ha valaki tud kérem segítsen. Előre is köszönöm!
Szia
Esetleg egy képet tudnál csatolni, hogy hogyan is néz ki pontosan?
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Bandika » kedd dec. 16, 2014 8:11 pm

miért van az, hogy nem érvényes a hotlapon a köreim?
nem vágtam, meg semmi extra miért nem valid?
Balogh András

Peti60
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: szer. nov. 12, 2014 8:09 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Peti60 » kedd dec. 16, 2014 9:35 pm

Gadfly írta:
Peti60 írta:Sziasztok!
Segítséget kérnék, Már használtam a Ptracker, meg is jelent a Hotlapon az időm. De az utóbbi időben csak egy keskeny fekete téglalap és a piros kitűző jelenik meg. Letöltöttem a V2.5.0 verziót, de ugyanaz a jelenség. Mi lehet a hiba? Ha valaki tud kérem segítsen. Előre is köszönöm!
Szia
Esetleg egy képet tudnál csatolni, hogy hogyan is néz ki pontosan?

Képet az infóra küldtem, a hotlapon most van időm. :rally:
Peter Borsanyi

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd dec. 16, 2014 9:57 pm

Peti60 írta: Képet az infóra küldtem, a hotlapon most van időm. :rally:
Inkább ide csatold fórumba mellékletként v. töltsd fel vmi képtárhelyre pl. IDE ;-) Köszi
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Peti60
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: szer. nov. 12, 2014 8:09 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Peti60 » kedd dec. 16, 2014 10:15 pm

Gadfly írta:
Peti60 írta: Képet az infóra küldtem, a hotlapon most van időm. :rally:
Inkább ide csatold fórumba mellékletként v. töltsd fel vmi képtárhelyre pl. IDE ;-) Köszi
kép

szerk. gadfly 2014.12.17. 8:08
Peter Borsanyi

Avatar
barcalaci84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: kedd júl. 01, 2014 1:03 pm

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: barcalaci84 » szer. dec. 17, 2014 12:07 am

Peti60 írta:Sziasztok!
Segítséget kérnék, Már használtam a Ptracker, meg is jelent a Hotlapon az időm. De az utóbbi időben csak egy keskeny fekete téglalap és a piros kitűző jelenik meg. Letöltöttem a V2.5.0 verziót, de ugyanaz a jelenség. Mi lehet a hiba? Ha valaki tud kérem segítsen. Előre is köszönöm!
csak tipp, de szerintem megoldódik a dolog ha ezt https://www.dropbox.com/s/s34xr1go8lodl ... r.ini?dl=0a ptracker.ini fájlt bemásolod a Dokumentumok/assettocorsa/plugins/ptracker mappába

Peti60
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: szer. nov. 12, 2014 8:09 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Peti60 » szer. dec. 17, 2014 6:13 pm

csak tipp, de szerintem megoldódik a dolog ha ezt https://www.dropbox.com/s/s34xr1go8lodl ... r.ini?dl=0a ptracker.ini fájlt bemásolod a Dokumentumok/assettocorsa/plugins/ptracker mappába[/quote]

Szia!

Sajnos ezzel nem nem javult meg. Esetleg még egy tipp?
Peter Borsanyi

Avatar
barcalaci84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: kedd júl. 01, 2014 1:03 pm

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: barcalaci84 » szer. dec. 17, 2014 8:26 pm

Peti60 írta:csak tipp, de szerintem megoldódik a dolog ha ezt https://www.dropbox.com/s/s34xr1go8lodl ... r.ini?dl=0a ptracker.ini fájlt bemásolod a Dokumentumok/assettocorsa/plugins/ptracker mappába
Szia!

Sajnos ezzel nem nem javult meg. Esetleg még egy tipp?[/quote]
az előzőhöz kapcsololódóan próbáld meg úgy, hogy a dokumentumok/assettocorsa/plugin/ptracker mappából töröld a db3 fájlokat és csak a linkelt ini fájlt rakd be...

ha így se jó akkor pedig próbáld meg úgy h ugyanitt(plugin mappából) töröld a ptracker mappát teljesen és úgy indítsd el a játékot...
(elvileg létrehozza magának első indításkor)

Peti60
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: szer. nov. 12, 2014 8:09 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Peti60 » szer. dec. 17, 2014 9:06 pm

Köszi, de így sem jó. Holnap még megnézem. Még egyszer köszönöm!
Peter Borsanyi

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Bandika » szomb. dec. 20, 2014 7:01 pm

na szóval a ptracker egyenlőre nem ismer fel engem a hotlapon, időm van de nem érvényesíti a beállításaimat.
érdekesség: a 2.5 ptracker a tegnapi asseto corsa 1.0 frissítésig nem jelent meg a játékban de utánna látszódott, viszont akkor sem érvényeítette az időmet a hotlapon,most letöltöttem a seatmod 1.1-et meg a 2.5.1 ptarckert és most megint eltünt játékban és továbbra sem érvényesíti a hotlapon az időt, ki tudja a megoldást? -g1-
Balogh András

Avatar
Hezso
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: szer. dec. 17, 2014 5:16 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Hezso » szomb. dec. 20, 2014 11:22 pm

Ptracker bent a játékban, minden frissitve, ptracker engedélyezve, most futottam jó pár kört a prequali szerveren, de az időmet nem jegyzi.

Feladom. Ma is tegnap is voltam fent az időmérőn. Minden telepitve, engedélyezve, de a játékban a ptracker csak egy pici fekete négyzetként jelenik meg, az időket amit futok nem jegyzi, a hotlap listában nem jelenek meg. Nem tudom mit kellene még tennem.
Öregember nem gyorsvonat.....

Avatar
barcalaci84
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: kedd júl. 01, 2014 1:03 pm

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: barcalaci84 » hétf. dec. 22, 2014 2:08 pm

akinek nem működött/működik a ptracker az kipróbálhatná h működik-e így:

Q: I installed ptracker correctly, and it shows in the app side bar, but it doesn't seem to run correctly. What can I do?
A: Try to close assetto corsa, rename the files race.ini, controls.ini and assists.ini in C:\Users\<username>\Documents\Assetto Corsa\cfg\, and then restart assetto corsa. The .ini files get recreated on AC startup and see if ptracker starts now (at least one user had a non-standard .ini file out there, which resulted in an error when reading).

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Bandika » hétf. dec. 22, 2014 5:46 pm

barcalaci84 írta:akinek nem működött/működik a ptracker az kipróbálhatná h működik-e így:

Q: I installed ptracker correctly, and it shows in the app side bar, but it doesn't seem to run correctly. What can I do?
A: Try to close assetto corsa, rename the files race.ini, controls.ini and assists.ini in C:\Users\<username>\Documents\Assetto Corsa\cfg\, and then restart assetto corsa. The .ini files get recreated on AC startup and see if ptracker starts now (at least one user had a non-standard .ini file out there, which resulted in an error when reading).
ha ez vkinek segített az jelezze, hogy ez volt e a megoldás. pl. Giorgionak sem ment a ptracker de most úgy látom, hogy van érvényes ideje és a szektorokat is mutatja
Balogh András

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Bandika » hétf. dec. 22, 2014 8:44 pm

Bandika írta:
barcalaci84 írta:akinek nem működött/működik a ptracker az kipróbálhatná h működik-e így:

Q: I installed ptracker correctly, and it shows in the app side bar, but it doesn't seem to run correctly. What can I do?
A: Try to close assetto corsa, rename the files race.ini, controls.ini and assists.ini in C:\Users\<username>\Documents\Assetto Corsa\cfg\, and then restart assetto corsa. The .ini files get recreated on AC startup and see if ptracker starts now (at least one user had a non-standard .ini file out there, which resulted in an error when reading).
ha ez vkinek segített az jelezze, hogy ez volt e a megoldás. pl. Giorgionak sem ment a ptracker de most úgy látom, hogy van érvényes ideje és a szektorokat is mutatja
úgy néz ki megvan a megoldás:
viewtopic.php?f=48&p=72347#p72347
Balogh András

Avatar
Hezso
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: szer. dec. 17, 2014 5:16 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Hezso » hétf. dec. 22, 2014 9:04 pm

barcalaci84 írta:akinek nem működött/működik a ptracker az kipróbálhatná h működik-e így:

Q: I installed ptracker correctly, and it shows in the app side bar, but it doesn't seem to run correctly. What can I do?
A: Try to close assetto corsa, rename the files race.ini, controls.ini and assists.ini in C:\Users\<username>\Documents\Assetto Corsa\cfg\, and then restart assetto corsa. The .ini files get recreated on AC startup and see if ptracker starts now (at least one user had a non-standard .ini file out there, which resulted in an error when reading).
Kipróbáltam, csak annyi történt, hogy minden beállitásomat elfelejtette, de ptracker ugyanúgy nem müködik tovább és nem méri az időmet a hotlapon.
Öregember nem gyorsvonat.....

Peti60
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: szer. nov. 12, 2014 8:09 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Peti60 » hétf. dec. 22, 2014 10:18 pm

Bandika írta:
barcalaci84 írta:akinek nem működött/működik a ptracker az kipróbálhatná h működik-e így:

Q: I installed ptracker correctly, and it shows in the app side bar, but it doesn't seem to run correctly. What can I do?
A: Try to close assetto corsa, rename the files race.ini, controls.ini and assists.ini in C:\Users\<username>\Documents\Assetto Corsa\cfg\, and then restart assetto corsa. The .ini files get recreated on AC startup and see if ptracker starts now (at least one user had a non-standard .ini file out there, which resulted in an error when reading).
Kipróbáltam, de sajnos nem változott.
Peter Borsanyi

Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Giorgio » kedd dec. 23, 2014 1:48 am

Bandika írta:
barcalaci84 írta:akinek nem működött/működik a ptracker az kipróbálhatná h működik-e így:

Q: I installed ptracker correctly, and it shows in the app side bar, but it doesn't seem to run correctly. What can I do?
A: Try to close assetto corsa, rename the files race.ini, controls.ini and assists.ini in C:\Users\<username>\Documents\Assetto Corsa\cfg\, and then restart assetto corsa. The .ini files get recreated on AC startup and see if ptracker starts now (at least one user had a non-standard .ini file out there, which resulted in an error when reading).
ha ez vkinek segített az jelezze, hogy ez volt e a megoldás. pl. Giorgionak sem ment a ptracker de most úgy látom, hogy van érvényes ideje és a szektorokat is mutatja
Nekem működött az elején is a 2.5, tegnap felraktam a 2.5.1et mert láttam az van linkelve fórumon, akkor nem működött hotlapson, ma mentem pár kört most pedig jó, de az ég világon semmit nem csináltam vele, szóval nem tudom tegnap miért nem működött.
Illés György

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd dec. 23, 2014 8:53 am

Ezt próbáltátok?
fagi papi írta:Sziasztok! A ptracker-el kapcsolatban,szeretném elmondani(nem mutatott semmit) hogy majd egy napos okoskodás és próbálgatás folytán rájöttem hogy a magyarítás akadályozza!Ha esetleg másnak is volt van ilyen baja csak átkel állítani másik nyelvre és kész.Remélem segítettem. :jumping:


Bocsi rossz helyre írtam! :lolhit: Át tudjátok rakni!?
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Bandika » kedd dec. 23, 2014 9:18 am

Gadfly írta:Ezt próbáltátok?
fagi papi írta:Sziasztok! A ptracker-el kapcsolatban,szeretném elmondani(nem mutatott semmit) hogy majd egy napos okoskodás és próbálgatás folytán rájöttem hogy a magyarítás akadályozza!Ha esetleg másnak is volt van ilyen baja csak átkel állítani másik nyelvre és kész.Remélem segítettem. :jumping:


Bocsi rossz helyre írtam! :lolhit: Át tudjátok rakni!?
ja kipróbáltam, átállítottam angolra a nyelvet és látszik a játékban sőt a strackeren is beírja már, hogy valid a részletesbe, gondolom akkor fogja betenni a szektorokat és a segédleteket zölden ha a jelenlegi időmnél gyorsabbat futok, köszi a segítséget -v-
Balogh András

Avatar
Hezso
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: szer. dec. 17, 2014 5:16 am

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Hezso » kedd dec. 23, 2014 2:35 pm

Köszönöm. Nálam is a magyar nyelv volt a gond. Most átállitottam angolra és elvileg mutat mindent. Viszont a köridőmet még mindig nem tölti fel a hotlap oldalra. Legalábbis ma futottam köröket és nem látom ott.
Öregember nem gyorsvonat.....

csori23
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: kedd okt. 21, 2014 9:13 pm

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: csori23 » kedd dec. 30, 2014 9:26 pm

Sziasztok.
Ptrackerrel kapcsolatban tényleg a magyaritás kavar be, ahogy annó a masters rank app-nál is.
Ott a fejlesztő szerint egy ékezetes betű okozta a jelenséget, ami több mint valószinű, hogy itt is az okozza.
A rank app-nál a fejlesztő kijavitotta a programban az összeakadást a betűvel, de itt nem mernék rá megesküdni, hogy a fejlesztő egy ékezet miatt belenyuljon a program kódba.
Akinek nélkülözhetetlen a ptracker, az váltson vissza angol, vagy más gyári nyelvre, és ujra működnie kell.

csori23
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: kedd okt. 21, 2014 9:13 pm

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: csori23 » szomb. jan. 03, 2015 3:39 pm

A legújabb verzióval már működik a magyarositás mellett is!
Link: http://www.racedepartment.com/downloads/ptracker.3509/

Wolf
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: csüt. jan. 22, 2015 10:05 am
Admin: Admin

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Wolf » csüt. jan. 22, 2015 8:16 pm

Az probléma ha a ptracker meg sem jelenik nekem az appok között? :oops:

KommyKT
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: csüt. dec. 04, 2014 6:52 pm
Kapcsolat:

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: KommyKT » csüt. jan. 22, 2015 8:53 pm

Wolf írta:Az probléma ha a ptracker meg sem jelenik nekem az appok között? :oops:
be kell kapcsolni a beállítások (settings) / Általános (general) alatt pipa a ptracker mellé
Tamas Kovacs (12)

Wolf
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: csüt. jan. 22, 2015 10:05 am
Admin: Admin

Re: Ptracker

Hozzászólás Szerző: Wolf » csüt. jan. 22, 2015 9:41 pm

KommyKT írta:
Wolf írta:Az probléma ha a ptracker meg sem jelenik nekem az appok között? :oops:
be kell kapcsolni a beállítások (settings) / Általános (general) alatt pipa a ptracker mellé
Ott sem jelenik meg :)

Van más app is de azok megjelennek.

Szerk.: Most beraktam a 2.6.6 helyett a 2.5.1-et és ez ha minden igaz akkor megy.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég