Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

2006 F1OB - Török futamcsevegő alias Tour De Monszun

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. aug. 27, 2006 6:49 pm

Van miről írni! Főleg Tommynak és Tomnak :D
Kép

lacakaaa
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: vas. márc. 26, 2006 3:52 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: lacakaaa » vas. aug. 27, 2006 7:01 pm

[img]Hát%20ez%20a%20futam%20aztán%20jo%20csúszos%20volt%20szerintem%20egész%20jo%20veres%20volt%20és%20bagy%20GRAT%20Habasának%20a%20győzelemhez%20%20%20%20%20[/img]

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. aug. 27, 2006 7:23 pm

APUKÁM!!!! :lol:
Hát ez óriási volt!Tommy király vagy!És király mindenki,főleg a szép rajt miatt!És király a győztes is!!!
Sajnos Frank Williams elcseszte a taktikánkat :oops: .Butaság volt 2 kiállással futni,valószínü hogy ennek (is) köszönhető a 4. ill. 5. hely.De mit számít a helyezés ekkora csata után!Mégegyszer grat mindenkinek!
Ja és Snow-ot ki kell rugni!!!Nem azért volt esős futam mert ő nem tud úgy menni.Más se tud.De ott van a szabályzatban feketén-fehéren:IDŐJÁRÁS-VÁLTOZÓ!!!Ezt illik tudni mindenkinek,aki itt akar versenyezni,és nem anyázni mert valaki magára veszi a dolgot.
Üdvözle evribodri:Tom :lol:

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. aug. 27, 2006 8:03 pm

Szép kis futam volt azt megmondom. Nekem direkt jól jött a monszun, hiszen az elműlt 1 hetet kihagytam, de nem gondoltam, hogy ilyen jó és fair küzdelmek lesznek.
A rajt remek volt, hiszen nem láttam balesetet, aztán sajnos a nagy vízpárától túl közel mentem Habasához és megpördült. Mégegyszer elnézést tőle! Aztán egy darabig hátulról néztem Tom és Tommy küzdelmét, ami kissé félelmetes volt, hiszen a kettejük űltal felvert víztől már tényleg semmit nem látttam, pedig az elején gyorsabb voltam mindkettejüknél. Inkább kicsit lemaradtam, aztán a pálya száradása miatt szétment a monszungumim így jobbnak láttam kiállni és esősre cserélni. Lehet az intermediate lett volna a helyes döntés, mert a futam végére ezek is elkoptak. Tom és Tommy folytonos csatájának köszönhetőn azonban sikerült előreverekednem magam a második helyig, így újabb KETTŐS McLaren GYŐZELEM születhetett!!!!

Gratulálok Habasának a győzelemhez, és a többi pilótának a nagyszerű helytálláshoz esőben is!

További jó versenyzést!

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. aug. 27, 2006 8:06 pm

Hát életem legizgibb futama volt az bitzos! :lol: Annyit mondhatok, ha Tom és Én a pályán vagyunk, akkor biztos megtaláljuk egymást :lol: Ez volt már Silverstone-ba is :) Az időmérőn sikerült megszerezni a Pole-t, ami 1 hónapos F1CH kihagyás után nem rossz :lol: Aztán jött a bemelegítő :) LOL Monszun powa :) Kemény volt, főleg úgy, hogy ez maradt a versenyen. A rajtot jól elkaptam és Tom volt mögöttem.....később rámjött nagyon nagyott csatáztunk! :lol: Ezt megkell nézni, nem lehet leírni! Később hazajöttek ősök és elkezdtek pampogni itt .....ez megzavart és többször is hibáztam, mivel itt dupla koncentráció kell csúszós pályán! A végére kilazult a kormányrögzítésem és úgy zsibbadt a kezem, hogy nem tudtam visszacsavarni, erre rámjött ismét Tom és a verseny végén ismét egy hatalmasat csatáztunk, de ez a csata már a 3. helyért ment, mivel időközbe mind2 McLaren elment mellettünk......szóval összehoztuk nekik a 2-ős győzelmet, de mind1 Én speciel örülök a dobogónak is, és annak, hogy ilyen nagyot csatáztam érte 8)

Hozzáteszem: végig monszun gumikkal mentem, szóval ez is közrejátszott :lol:
Ugyanis mint láttam a végén 3 ms-el jobb időket ment Habasa az eső gumikkal. Na mind1 neki jött be :P

Monzára Fel 8)

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. aug. 28, 2006 6:21 pm

Röviden: rohadt jó verseny volt! Először is azért mert szárazon még a dobogóért is harcolnom kellett volna, másodszor, mert Knife az első körben hátraküldött a mezőny végére hogy megnézzem, mi ott az állás (az adminok mindenhol ott vannak :D) ÓVOK!!! :D na jó csak poén volt :D . Qualin 2. hely, majd jó rajt, azt már hátul is voltam. Vívtam egy kis csatát Edével, egész jól tartott, de az, hogy körönként átlagosan 3,5 másodperccel gyorsabb voltam nála, segített a megelőtésében.
Közben Knife szolgáltatta az infókat a mezőny elejéről, de nem kellett sokáig, hamarosan személyesen néztem meg Tommy és Tom csatáját. Kár, hogy Tom kapásból kiállt tankolni. Aztán a verseny legnehezebb része az volt, amikor Snow-t le kellett köröznöm. Majdnem belém ment. Majd Tommy megpördült, átvettem a vezetést, és onnantól sétagalopp lett volna, ha nem használtam volna ki azt, hogy Malajzia óta most vagyok a legjobb formában. Ezáltal a leggyorsabb köröm 3 másodperccel gyorsabb Knife-énál, és az utolsó körben futottam meg. Csak azt nem tudom, hogy Snow 1:33.1-et ment, és 1:33.5-öt, és őt ha kizárják, marad-e az övé a leggyorsabb kör.
Ja, és HARMADSZOR IS KETTŐS McLAREN GYŐZELEM!

Amúgy, ha a néhai Ausztrál Nagydíj időmérője nem lett volna esős (ahol pole-t szereztem), most nem tudtam volna így menni, ugyanis Knife és metosz akkor elláttak néhány setupolási infóval.

Két hét múlva pedig: FORZA MONZA! (milyen jól rímel :D )
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 83 vendég