Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

F1OB 2007 - MagnyCours csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. júl. 01, 2007 8:36 pm

8) nyilatkozzatok!. Nekem sajna egy unalmas verseny volt, Tom szépen rajtolt....
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. júl. 02, 2007 7:53 am

Na!
Online pályafutásom legpocsékabb "versenye" volt. Metosz elöttem 40 mp-re, Ede mögöttem 40 mp-re. Erröl nem is kívánok többet mondani.

Valamit tenni kell ezzel mert a nagy pilóták kiválásával( Tommy, Alien, Habasa) hatalmas lett a külömbség a pilóták között. A Freancia nagydíjra például senki nem írt körcsúcsot!!! Én mint bíró javasolni fogom hogy a nyári szünet után kötelező legyen legalább 1 mért időt közölni a fent említett topicban.

köridő:?
üzemanyag:?
boost:?
hűtés:?
gumi:?
végsebesség:?

Mivel Metosz a legjobb közülünk, ezért ő hozzá kellene állítani az autókat! Gondolok itt arra, hogy pl franciáknál több mint 15km/h volt a sebességkülömbség, ami nagyon sok. Ezért arra gondoltam hogy ő álltal közölt végsebesség legyn irányadó a setupolásban!
pl: mondjuk silverstoneban Metosz kiírja hogy a versenybeállításal ment legnagyobb sebessége 335km/h. A többi pilótának úgy kell beállítani az autót, hogy 335 +,- 10km/h-t el kell hogy érje.
Ez azért volna jó, mert ez eleve ad egy irányt a setupolásban, és a versenyzőket is közelebb hozza a pályán. Lehet hogy így elsőre furcsán hangzik, de szerintem ki kéne próbálni.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég